مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

13 مرداد 1399 9 نظر

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت، شرایط اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق ثبت شرکت، شرایط ثبت شرکت در کشور اتریش و راه اندازی کسب و کار در اتریش در مقاله حاضر مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت یکی از روش های مهاجرت و سرمایه گذاری در این کشور می باشد که دارای طرفداران بسیاری نیز می باشد. افرادی که مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را انتخاب می نمایند، باید از سرمایه کافی برای این امر برخوردار باشند. چرا که قطعاً ثبت شرکت در اتریش نیازمند هزینه هایی می باشد که شخص متقاضی باید متحمل شود. ما در این مقاله بر آن شدیم تا در مورد ثبت شرکت در اتریش و هزینه های آن مطالب مفید و علمی را عنوان نماییم. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این مقاله به شرایط مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت می پردازد. شما خوانندگان گرامی می توانید برای بررسی شرایط خود و کسب اطلاعات کامل، با کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت آن
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و انواع شرکت
 • حداقل سرمایه اولیه لازم برای ثبت شرکت در اتریش
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و ریسک ها، مالیات ها و نکات مهم
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و نقاط مثبت آن
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و مراحل آن
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و طرح تجاری
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و نکات مهم نهایی
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و وکیل ثبت شرکت در اتریش و خدمات مؤسسه MIE
 • پاسخ به سوالات متداول درباره مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی

خودحمایتی اتریشمهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و شرایط عمومی آن

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت، یکی از انواع روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش محسوب می شود. قبل از اینکه به موضوع مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت بپردازیم، بر آن شدیم تا در مورد شرایط کلی این کشور مطالبی را عنوان نماییم.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپای مرکزی می باشد که پایتخت آن شهر زیبای وین است. کشور اتریش از سمت شمال با کشور آلمان و کشور جمهوری چک، از سمت شرق با کشور اسلواکی، از قسمت جنوب با کشور ایتالیا و اسلوونی و همچنین از قسمت غرب با کشور زیبای سوئیس و لیختن اشتاین همسایه می باشد. در سال 2019 جمعیت این کشور در حدود 8.822.267 نفر گزارش شده است. اتریش 83.878 کیلومتر مربع مساحت دارد. این کشور از 9 ایالت تشکیل شده است که 60 درصد از آن در رشته کوه های آلپ واقع شده است. از جمله شهرهای مهم این کشور عبارتند از: وین، زالتسبورگ، اینسبورگ، گراتس، کلاگن فورت، لئوبن، لینتس، فیلاخ و آیزن اشتات.

خودحمایتی اتریش

اگر قصد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را دارید باید بدانید که با ثبت شرکت در این کشور می توانید از تمام مزایای قانونی در این کشور استفاده نمایید. اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت در این کشور می نمایند، می توانند از خدمات درمانی رایگان در این کشور بهره مند گردند. همچنین امکان افتتاح حساب در این کشور را نیز خواهند داشت و جالب است که بدانید امکان دریافت وام از بانک های اتریش نیز میسر می باشد.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت آن

در این قسمت مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت آن را بررسی می نماییم تا بدانید که آیا می توان از طریق ثبت شرکت در  اتریش، اقامت آن را بدست آورید یا خیر. افرادی که اقدام به مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت می نمایند، تحت شرایطی می توانند پس از ثبت شرکت خود، کارت اقامت خود و اعضای خانواده خویش را در کشور اتریش دریافت نمایند. در مورد اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت باید گفت که اگر شرکتی که در اتریش به ثبت می رسانید، طرح تجاری فعال و سودآوری داشته باشد و بتوانید مالیات خود را نیز پرداخت نمایید، می توانید اقامت خود را در این کشور تمدید نمایید. نکته جالب توجه در مورد اقامت پس از مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت، این نکته می باشد که می توانید اقامت موقت خود را به مدت 5 سال تمدید نمایید که به صورت کارت قرمز سفید قرمز خواهد بود. شما در ابتدا یک کارت اقامت 2 ساله و سپس کارت اقامت 3 ساله دریافت خواهید کرد و با گذشت 5 سال می توانید اقامت دائم اتریش و سپس پاسپورت این کشور را اخذ نمایید. نکته حائز اهمیت این است که افرادی که قصد اخذ پاسپورت اتریش را دارند، باید از دانش زبان آلمانی برخوردار باشند. همچنین شرکت در آزمون شهروندی این کشور و نداشتن سابقه کیفری نیز در اخذ پاسپورت اتریش بسیار حائز اهمیت است.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و انواع شرکت

اگر قصد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را دارید باید در ابتدا بررسی نمایید که دقیقاً قصد ثبت چه نوع شرکتی را دارید. چرا که شرایط انوع ثبت شرکت در اتریش بسیار متفاوت می باشد و در این قسمت به آن می پردازیم. انواع شرکت در اتریش از قرار زیر است:

 

انواع شرکت

معادل انگلیسی

1: شرکت با مسئولیت محدود

Gesellschaft mit Beschrankter haftungb (GMBH)

2: شرکت با قوانین اروپا

Societas europra (SE)

3: شرکت سهامی عام

Aktien Gesellschaft (AG)

4: شرکت با مشارکت محدود

KG

5: شرکت با مشارکت عمومی

OG

6: شرکت با مشارکت غیر فعال

STG

7: شرکت از نوع مشارکت مدنی

 

 

از انواع روش های ثبت شرکت که طرفداران بسیاری نیز دارد، شرکت با مسئولیت محدود (GMBH) می باشد. اشخاصی که قصد ثبت شرکت با مسئولیت محدود دارند باید، حداقل سرمایه لازم در حدود 35000 یورو را دارا باشند که البته باید نصف این مبلغ را در زمان ثبت شرکت وارد حساب شرکت نمایند. نکته مهم در مورد این شرکت این است که اشخاص سهامدار در این شرکت نباید سهامی کمتر از 7000 یورو داشته باشند. برای ثبت شرکت نیاز است که اطلاعاتی از قبیل آدرس شرکت، هدف از سرمایه گذاری و همچنین سهام هر فرد باید مشخص گردد.

نوع دیگری از ثبت شرکت در اتریش که می توانید به ثبت برسانید، شرکت سهامی عام (AG) می باشد. اگر قصد ثبت شرکت سهامی عام را دارید باید بدانید که این شرکت نیاز به نظارت های ویژه ای دارد. افرادی که این شرکت را به ثبت می رسانند باید گزارش های مالی به صورت سالیانه را ارائه نمایند. همچنین حداقل سرمایه لازم برای ثبت این کشور 70000 یورو می باشد که شخص متقاضی باید دارا بودن این میزان از سرمایه را اثبات نماید. در این صورت می تواند شرکت سهامی عام را در اتریش به ثبت برساند. در صورتی که قصد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و یا به طور کلی از طریق سرمایه گذاری دارید، می توانید اطلاعات مور نیاز خود را در لینک زیر جستجو نمایید.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

حداقل سرمایه اولیه لازم برای ثبت شرکت در اتریش

مهاجرت از طریق ثبت شرکت در اتریش نیاز به داشتن سرمایه و بکارگیری آن در این مسیر است. برای این منظور لازمست که در ابتدا مبلغ اولیه ای را به پروسه ثبت شرکت در اتریش اختصاص دهید. بسته به نوع شرکتی که قصد ثبت و راه اندازی آن را دارید، سرمایه اولیه متفاوت می باشد. کپی برداری از مقاله مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر درآمده است از لحاظ قانونی و شرعی خلاف مقررات است. جالب است که بدانید تنها با 4000 یورو هزینه می توانید شرکت مورد نظر خود را در اتریش به ثبت برسانید، اما این صرفاً هزینه ثبت شرکت است و سرمایه و تمکن مالی بیشتری برای راه اندازی شرکت لازم است. این سرمایه اولیه مورد نیاز، حدود 35 هزار یورو در اتریش می باشد. در پروسه مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت هزینه های جانبی مانند هزینه بابت تهیه و تنظیم طرح تجاری یا حق الوکاله و... را شامل می شود که باید توانایی پرداخت این مبالغ را نیز داشته باشید. مبلغ دقیق مورد نیاز برای انجام این امور نیز بستگی به نحوه اقدام شما و شرایط دارد. یکی از مقالات مفید در زمینه سرمایه گذاری که می تواند اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد، مقاله سرمایه گذاری در اتریش است. این مقاله را می توانید از لینک زیر مطالعه نمایید.

خودحمایتی اتریش

سرمایه گذاری در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و ریسک ها، مالیات ها و نکات مهم

از مهمترین مواردی که در بحث مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت باید به آن پرداخته شود ریسک ها و مالیات هاییست که شخص متقاضی باید بپردازد. اشخاصی که قصد ثبت شرکت در اتریش را دارند باید نکات مهم برای ثبت شرکت را اطلاع داشته باشند تا متحمل ضرر و زیان در این راه نشوند. یکی از مهم ترین مواردی که در بحث مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت وجود دارد، امنیت و ریسک سرمایه گذاری مانند (مصادره اموال، شرایط سیاسی و اقتصادی) در این کشور می باشد.

ریسک مصادره اموال: جالب است که بدانید نرخ مصادره اموال در اتریش 1 است. این عدد نشان دهنده امنیت بالای اقتصادی در این کشور می باشد. نمودار مصادره اموال را می توانید مشاهده نمایید.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

مالیات بر درآمد: یکی از مواردی که باید بررسی شود نرخ مالیات بر درآمد می باشد. در این مورد باید بدانید که نرخ مالیات بر درآمد در طول 1 سال کاری بررسی می شود که میزان نرخ مالیات بر درآمد بستگی به میزان درآمد و فعالیت شخص دارد. در حال حاضر نرخ مالیات بر درآمد شخص در اتریش در حدود 27.04 درصد می باشد. با توجه به کاهش 25 درصدی مالیات بر درآمد شرکت در اتریش، این کشور یکی از پر طرفدار ترین کشورها در امر سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد. به همین دلیل کشور اتریش توانسته در جذب سرمایه گذار خارجی بسیار موفق عمل نماید. نکته مهمی که در ثبت شرکت اتریش وجود دارد این است که اگر شعبه شرکت خارجی در اتریش ثبت شود، به دلیل قراردادهای مالیاتی چند گانه که این کشور با برخی کشورها دارد، فقط یکی از کشورها نیاز به پرداخت حق مالیات بر درآمد شرکت را تعیین می نماید. نرخ مالیات در کشور اتریش متفاوت است و بستگی به میزان درآمد شرکت دارد. اگر قصد ثبت شرکت در اتریش را دارید باید بدانید که اگر شرکتی کمتر از 30000 یورو در سال درآمد داشته باشد باید 25 درصد از درآمد خود را به عنوان مالیات بپردازد. حداقل میزان مالیات در اتریش 1700 یورو در سال خواهد بود. نرخ مالیات در اتریش در نمودار زیر آورده شده است.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

کنترل فساد: در مورد قوه قضاییه در اتریش باید گفت که این کشور از نظام قوی برخوردار است و با افراد متخلف در این کشور برخورد قانونی خواهد شد. نرخ کنترل فساد در کشور اتریش در نمودار زیر آورده شده است.
مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

تولید ناخالص داخلی: در بحث سرمایه گذاری و ثبت شرکت مهمترین مسئله تولید ناخالص داخلی می باشد. تولید ناخالص داخلی به ارزش کالاها در یک کشور می پردازد. نمودار زیر شاخص تولید ناخالص داخلی در اتریش را نشان می دهد.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

تورم: تورم یکی از مهمترین موارد در هر کشوری می باشد. اشخاصی که قصد سرمایه گذاری یا ثبت شرکت در اتریش را دارند باید بدانند که نرخ تورم در این کشور 2 می باشد که می توان گفت اتریش یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت و انجام سرمایه گذاری خواهد بود.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و نقاط مثبت آن

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت می تواند برای اشخاص متقاضی نقاط مثبت بسیاری داشته باشد. در این قسمت قصد داریم تا نقاط مثبت ثبت شرکت در این کشور را بررسی نماییم تا بتوانید راحتتر برای مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت اقدام نمایید.

یکی از نقاط مثبتی که باید آن اشاره شود این است که، افرادی که در این کشور اقدام به ثبت شرکت می نمایند می توانند برای فرزندان خود حقوق دریافت نمایند. از نقاط مثبت دیگر در ثبت شرکت اتریش این است که فرد متقاضی می تواند از بانک های اتریش وام دریافت نماید. همچنین شخص متقاضی و اعضا خانواده این امکان را دارند که از بیمه درمانی رایگان در این کشور بهره مند شوند. افرادی که مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را انتخاب می نمایند می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را نیز همراه داشته باشند و فرزندان می توانند از تحصیل رایگان در این کشور بهره مند شوند. از نقاط مثبت دیگری که باید به آن اشاره شود این است که افراد متقاضی می توانند حساب های بین المللی نیز داشته باشند که این مسئله یکی از مهمترین مسائل در بین افراد سرمایه گذار می باشد. اشخاصی که قصد ثبت شرکت در اتریش را دارند می توانند قبل از اتمام پروسه ثبت شرکت خود ویزای توریستی این کشور را نیز دریافت نمایند و با ورود به این کشور از روند قانونی ثبت شرکت خود اطلاع کافی داشته باشند، چرا که این افراد از شانس بالاتری برای اخذ ویزای توریستی برخوردار هستند.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و مراحل آن

اشخاصی که قصد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را دارند باید در ابتدا از مراحل ثبت آن اطلاعات کافی داشته باشند سپس اقدام به ثبت شرکت نمایند. اولین موضوعی که در ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است داشتن حداقل سن 18 سال تمام می باشد. همچنین شخص متقاضی ثبت شرکت نباید سابقه کیفری داشته باشد در این صورت می تواند برای ثبت شرکت اقدام نماید. نکته مهمی که در مورد ثبت شرکت در اتریش وجود دارد این است که شخص متقاضی باید درخواست خود را در شهرداری منطقه ای که قصد فعالیت در آن منطقه را دارد مطرح نماید.

مراحل ثبت شرکت در اتریش به شرح زیر است:

 1. نوع شرکت باید دقیق تعیین شود
 2. محل شرکت و آدرس شرکت باید مشخص شود
 3. اطلاعات فردی مانند نام و نام خانوادگی، ملیت، تاریخ تولد و محل تولد و شماره تلفن اتریش
 4. انتخاب نام شرکت و نوع آن
 5. تهیه اساسنامه شرکت
 6. افتتاح حساب بانکی برای شرکت
 7. ثبت شرکت
 8. پرداخت هزینه های شرکت

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و طرح تجاری

اگر در اندیشه مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت هستید، برای داشتن کسب و کاری پر سود و تجارتی گسترده نیاز به ارائه طرح تجاری (Business plan) دارید تا بتوانید شرکتی پایدار داشته باشید، همچنین به اقتصاد کشور اتریش نیز توجه کرده باشید. شخص متقاضی در ارائه طرح تجاری باید با دقت بسیار بالا عمل نماید چرا که طرح تجاری ارائه شده باید از قابلیت بالایی در جهت گسترش و توسعه اقتصاد کشور اتریش باشد همچنین نقطه فروش و بازاریابی بالایی نیز داشته باشد به همین دلیل ارائه طرح تجاری از اهمیت بسیار بالایی در ثبت شرکت برخوردار است. نکته مهمی که باید به آن توجه نمایید این است که طرح تجاری ارائه شده باید طرحی نوآور و سود ده و همچنین مورد نیاز اقتصاد کشور اتریش باشد. در صورتی که طرح تجاری مناسب را ارائه کردید این طرح باید به تایید دولت اتریش برسد، در صورتی که طرح تجاری شرایط لازم را دارا باشد توسط دولت اتریش تایید خواهد شد، در این صورت می توانید شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانید. طرح تجاری بهتر است توسط شخص متقاضی نوشته شود، اما مؤسسه حقوقی ملک پور با داشتن تیم وکلای اتریشی می تواند شما را در ارائه بیزینس پلن کمک و یاری نماید.

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و نکات مهم نهایی

در این بخش قصد داریم تا در مورد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت نکات مهمی را بیان نماییم. یکی از نکات مهمی که باید به آن پرداخته شود ارائه طرح تجاری مناسب و سودآور می باشد. بسیاری از اشخاص با طرح تجاری آشنایی ندارند، بنابراین برای نوشتن این طرح گاهاً هزینه های بسیاری را متحمل می شوند. بهتر است بدانید که طرح تجاری که ارائه می نمایید، باید مورد تأیید دولت اتریش واقع شود، این طرح زمانی به تأیید دولت می رسد که بتواند سودآوری لازم را برای دولت اتریش داشته باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور با برخورداری از وکلای مجرب اتریشی، این امکان را دارد تا شما را در ارائه طرح تجاری راهنمایی نماید. پس از اینکه طرح تجاری شما مورد تأیید دولت اتریش واقع شد، این امکان را دارید که شرکت خود را به ثبت رسانیده و سپس درخواست اقامت خود را مطرح نمایید. بدین ترتیب در ابتدا یک کارت اقامت 2 ساله و سپس یک کارت اقامت 3 ساله دریافت می نمایید و در سال 5 اقامت خود می توانید اقامت دائم کشور اتریش را بدست آورید. پس از گذشت 6 سال از اقامت خود نیز می توانید درخواست اخذ پاسپورت کشور اتریش را نموده و پاسپورت این کشور را بدست آورید. برای اخذ اقامت اتریش توصیه می شود مقاله معرفی شده در لینک زیر را مطالعه نمایید.

خودحمایتی اتریش

اقامت اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و وکیل ثبت شرکت در اتریش و خدمات مؤسسه MIE

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت یکی از روش هاییست که طرفداران بسیاری دارد. اما باید بدانید برای ثبت شرکت و درخواست اقامت و تابعیت از این طریق، باید به تمام قوانین ثبت شرکت آگاهی داشته باشید. به همین دلیل توصیه می شود قبل از هر اقدامی در زمینه ثبت شرکت، اطلاعات کافی و دقیق در این زمینه بدست آورید و با وکلای مجرب در این امر مشاوره نمایید تا بتوانید با کمترین ریسک ممکن، برای ثبت شرکت و اخذ اقامت خود اقدام داشته باشید. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) این امکان را دارد که با دارا بودن بهترین تیم از وکلای مطرح اتریشی تمام امور مربوط به مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت را بر عهده بگیرد به همین دلیل مؤسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه خدمات در این زمینه به شما خوانندگان فهیم می باشد. بهتر است قبل از اقدام در این امر، با وکیل مهاجرت به اتریش مشاوره نمایید تا از تمام شرایط موجود و ریسک هایی که در این راه وجود دارد مطلع شوید و سپس اقدام به مهاجرت و ثبت شرکت نمایید.

 

پاسخ به سوالات متداول درباره مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت

پرسش: ✅ چگونه می توان در اتریش شرکت ثبت نمود؟

پاسخ: اولین موضوعی که در ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است داشتن حداقل سن 18 سال تمام می باشد. همچنین شخص متقاضی ثبت شرکت نباید سابقه کیفری داشته باشد در این صورت می تواند برای ثبت شرکت اقدام نماید. نکته مهمی که در مورد ثبت شرکت در اتریش وجود دارد این است که شخص متقاضی باید درخواست خود را در شهرداری منطقه ای که قصد فعالیت در آن منطقه را دارد مطرح نماید.

پرسش: ✅ ثبت شرکت در اتریش با چه میزان سرمایه ای امکان پذیر است؟

پاسخ: برای ثبت شرکت تنها نیاز به پرداخت 4.000 یورو خواهید داشت، اما حداقل سرمایه اولیه برای ثبت شرکت در این کشور 35.000 یورو می باشد، که شخص متقاضی پس از ثبت شرکت تنها باید 17.500 یورو را در حساب شرکت وارد نماید.

پرسش: ✅چه نوع شرکت هایی در کشور اتریش قابلیت ثبت دارند؟

پاسخ: 7 نوع شرکت در اتریش وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام و شرکت با مشارکت محدود اشاره کرد.

پرسش: ✅ آیا ثبت شرکت در اتریش منجر به اعطای اقامت می شود؟

پاسخ: افرادی که اقدام به مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت می نمایند، تحت شرایطی می توانند پس از ثبت شرکت خود، کارت اقامت خود و اعضای خانواده خویش را در کشور اتریش دریافت نمایند.

 

_____________________ مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت، آثار اقامتی ثبت شرکت در اتریش و اخذ تابعیت کشور اتریش از طریق ثبت شرکت در این مقاله مورد بررسی علمی و تحلیلی قرار گرفت. هرچند که مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت یکی از روش های مناسب برای مهاجرت محسوب می شود اما باید قبل از اقدام برای این پروسه از قوانین حال حاضر در مورد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت اطلاع کافی داشته باشید. چرا که ثبت شرکت انواع مختلفی دارد و اشخاصی که به دنبال ثبت شرکت در این کشور هستند باید در ابتدا نوع شرکت را مشخص نمایند و سپس اقدام به ثبت و انجام مراحل قانونی آن داشته باشند. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن گروهی از بهترین وکلای اتریش این امکان را دارد تا در انجام مراحل ثبت شرکت شما را یاری نماید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مؤسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. در صورتی که اطلاعات خود را در فرم تماس وارد نمایید، مشاوران مؤسسه با شما تماس خواهند گرفت. همچنین در صورت تمایل می توانید سئوالات خود را در قسمت "ثبت پرسش"مطرح کنید.

ثبت پرسش
حمید سالاری
سلام و عرض ادب من قصد مهاجرت و اقامت در اتریش از طریق ثبت شرکت در اتریش را دارم سن من 52 سال و همسرم 41 سال و پسرم 16 سال است لطفا هزینه های دولتی و نیز اجرت موسسه شما برای انجام پروسه از صفر تا صد را اعلام بفرمایید در صورت امکان شرایط خود حمایتی را هم اعلام بفرمایید با سپاس فراوان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به شرایط تحصیل شما و همسرتان، پتانسیل مالی و سایر فاکتورهای موردنیاز، امکان اقدام شما از طریق ثبت شرکت اتریش بررسی می شود. جهت دریافت اطلاعات تکمیلی راجع به کارت قرمز سفید قرمز اتریش و یا خود حمایتی اتریش به مقالات مربوطه مراجعه فرمایید. https://www.mohajerati.com/تمکن-مالی-اتریش https://www.mohajerati.com/کارت-قرمز-سفید-قرمز * مانا باشید *
علیرضا دادخواه
با سلام میخواستم یک کبابی ایرانی در وین باز کنم فکر کنم نیاز به ثبت شرکت داره میخواستم کل هزینه از صفر تا صد را بدونم با سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، بله هر فعالیت اقتصادی در اتریش، مستلزم ثبت شرکت می باشد. باید در نظر داشته باشید صرف ثبت شرکت برای شما آثار اقامتی به همراه نداشته و جهت بررسی امکان اخذ اقامت شما، باید شرایط شما به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. با ارتباط با مشاورین مجموعه، راهنمایی لازم را دریافت خواهید نمود. * مانا باشید *
امیر حسین خلخالی
با سلام، بنده به همراه خانواده قصد مهاجرت و اقامت به کشور اتریش از طریق ثبت شرکت را داریم، سن من۳۹ و همسرم ۳۶ سال و هر دو تحصیلکرده و دارای ۱ فرزند ۳ ساله، لطفا شرایط و هزینه هایی که برای این امر در نظر گرفته میشود را برای من اعلام بفرمائید، با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، شرایط اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت و هزینه های آن مستقیما به رشته تحصیلی و سابقه کاری شخص بر می گردد و با توجه به امتیازات حاصله، امکان یا عدم امکان این روش براورد می گردد. هزینه های دولتی ثبت شرکت 2 تا نهایتا 5 هزار یورو می باشد. سرمایه اولیه تزریقی به شرکت نیز 35000 یورو می باشد. هزینه های بیمه و مالیات نیز به این مبلغ افزوده می شود. اطلاعات کامل تر در این زمینه توسط مشاورین ارائه خواهد شد. * مانا باشید *
مریم ناصری
سلام و عرض ادب خدمت شما وقتتون بخیر ممنون از مقاله بسیار خوب شما من و همسرم هر دو 34 ساله هستیم و کارشناسی کامپیوتر اما سابقه کار مدیریتی نداریم کل داراییمون 3 میلیارده می تونیم از طریق ثبت شرکت مهاجرت کنیم به اتریش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزارم از الطافتان برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما با توجه به رزومه کلی که فرمودید شرایط عمومی شما خوب است و می توانید هم برای روش ثبت شرکت و قرمز سفید قرمز و هم حتی ویزاهای تحصیل و کار اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی میرزایی
سلام وقت بخیر.من ۲۳ سالمه مادرم ۵۹ و خواهرم ۲۶ سالشه.سرمایه ۳۰۰ هزار دلار داریم با درامد ماهی ۲۰ هزار دلار.با این میزان درامد شانس دریافت اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت را داریم؟ با ثبت شرکت بازی سازی و استخدام ۵ کارمند اتریشی ایا به این شکل هم میشه ثبت شرکت کرد و اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت، الزاماً شما باید امتیازات لازم را کسب نمایید که به سن، تحصیل، سابقه کاری و سطح زبان مربوط می گردد. اخذ اقامت از این طریق، به شخص و خانواده وی شامل همسر و فرزندان تعلق می گیرد. بنابراین روش پیشنهادی برای خانواده شما روش ترکیبی تحصیل و خودحمایتی می باشد. جهت دریافت راهنمایی از طریق تکمیل فرم تماس، مشاورین مجموعه با شما تماس خواهند گرفت. *مانا باشید*
آرمان مطیعی
با سلام و عرض ادب خدمت شما و تیم مجرب و متخصص MIE میخواستم بپرسم که آیا مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت برای فارق التحصیلان رشته های علوم انسانی هم امکان پذیر هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایین که آیا امکان کار کردن در شرکت برای فارق التحصیلان این دسته از رشته ها فراهم هست؟ ممنون از مطالب مفیدتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی بلی البته نه همه رشته های علوم انسانی. رشته های چون مدیریت، بازاریابی، آموزش کسب و کار و کار آفرینی شانس بسیار بالایی دارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
م. مرادی
عرض ادب و ارادت ثبت شرکت در چه زمینه هایی باشه بهتره ؟ من با داشتن دکتری در رشته معماری میتونم ثبت شرکت داشته باشم و فعالیت کنم یا باید باز هم معادل سازی انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است که ثبت شرکت در زمینه کاری خودتان باشد که بتوانید با آن فعالیت کرده و کسب درآمد داشته باشید و به صرف ثبت شرکت اقامت تعلق نمی گیرد. رشته معماری نیازمند به معادلسازی دارد و مثل رشته های مهندسی مکانیک، کامپیوتر یا IT نیست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
sepideh
عرض ادب و ارادت سوال بنده این هست که به صرف ثبت شرکت در اتریش هم آیا میشه اقامت گرفت برای خود شخص و کل خانواده؟ یا حتما به واسطه کار در اون شرکت هست که امکان دریافت اقامت وجود داره؟ مورد بعد این که اگر فرد شرکتی رو ثبت کنه تا چه مدت باید در اون شرکت فعالیت داشته باشه و بعد از چه مدت امکان انحلال شرکت وجود داره؟ اگر شرکت منحل بشه آیا اقامت فرد و خانواده او از بین میره؟ سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور اتریش به صرف ثبت شرکت اقامت نمی دهد اگر شما مثلا در روش قرمز سفید قرمز ملاحظه می فرمایید ان اقامت به واسطه ی استخدام است. از طرف دیگر اگر شما یک طرح تجاری خلاقانه و سود ده داشته باشید و مورد تایید دولت قرار بگیرد، این امکان وجود دارد که با ثبت شرکت هم اقامت دریافت نمایید. اگر اقامت شما وابسته به وجود شرکت است بهتر این است که ابتدا در یک شرکت دیگری مشغول به فعالیت شوید یا اقامت بلند مدت را دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا در این خصوص یک مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.
نیما ردایی
سلام ممنون از مقاله خوبتون در خصوص مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت ، منظور از شرکت چیست؟ من میخوام آرایشگاه بزنم باید ثبت شرکت کنم!! نمیشه یه مغازه بزنم!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم مثل سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و پشتوانه مالی اما بصورت کلی ثبت شرکت برای افرادی مناسب است که تجربه کار مدیریت و بیزینس داشته باشند، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان