تمکن مالی اتریش

31 تیر 1399 5 نظر

تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش، اقامت از طریق تمکن مالی اتریش، مهاجرت به اتریش از روش خودحمایتی و مدارک لازم به منظور اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی در مقاله پیش رو مورد بحث و تحلیل علمی قرار می گیرد. شرایط اخذ تابعیت اتریش از طریق تمکن مالی در کشور اتریش چیست؟ مدارکی که باید برای اثبات قابلیت خودحمایتی ارائه می شوند، کدامند؟ وضعیت اقدام برای همراهان شخص در فرایند خودحمایتی یا تمکن مالی چیست؟ روش جذاب خودحمایتی که از زیرشاخه های سرمایه گذاری محسوب می شود، همواره مورد استقبال عده بسیاری به جهت عدم نیاز به انتقال پول به کشور مقصد می باشد. به دلیل اهمیت این روش و پاسخدهی به سئوالات مطرح شده، بر آن شدیم تا در این مقاله به بررسی کلیه نکات پیرامون تمکن مالی اتریش بپردازیم. چنانچه پس از مطالعه این مقاله، کماکان ابهامی در زمینه شرایط خودحمایتی اتریش برای شما وجود داشت، می توانید با متخصصان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان از مشاوره تلفنی با کارشناسان خبره مؤسسه بهره مند شوید. همچنین با تکمیل فرم تماس، درخواست شما برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. آنچه در ادامه مقاله به آن پرداخته می شود شامل موارد زیر می باشند:

 • تمکن مالی اتریش و شرایط عمومی
 • تمکن مالی اتریش و بررسی اقامت و اخذ تابعیت اتریش
 • تمکن مالی اتریش و امنیت سرمایه گذاری در اتریش
 • تمکن مالی اتریش و شاخص های اقتصادی در اتریش
 • تمکن مالی اتریش و بررسی افراد واجد شرایط
 • تمکن مالی اتریش و فلسفه آن
 • تمکن مالی اتریش و وضعیت همراهان
 • تمکن مالی اتریش و هزینه ها در اتریش
 • تمکن مالی اتریش و مدارک مورد نیاز
 • تمکن مالی اتریش و مزایای آن
 • تمکن مالی اتریش و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • سئوالات متداول راجع به تمکن مالی اتریش
 • تمکن مالی اتریش و سخن پایانی

تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش و شرایط عمومی

از نقطه نظر برخورداری از امنیت، کیفیت زندگی و سطح رفاه اجتماعی، می توان گفت که کشور اتریش یکی از برترین کشورهای دنیاست و دانشگاه ها و مراکز علمی منحصر به فرد آن و آب و هوای مطبوع آن، گواهی بر این مسیله می باشند. از آنجا که اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی اتریش به واسطه شرایط بسیار سهل آن از جمله عدم نیاز به مدرک تحصیلی و عدم نیاز به مدرک زبانی خاص، شرایط بسیار مطلوبی است، در نتیجه توجه بسیاری از افراد در سال های اخیر، به این مسئله معطوف شده است.

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد تمکن مالی اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد تمکن مالی اتریش

البته قاعدتا جهت سهولت برقراری ارتباط در کشوری آلمانی، بهتر است تا با زبان آنها آشنایی داشته باشید. کشور اتریش از جمله کشورهای اروپایی به شمار می رود که پایتخت آن شهر وین می باشد. کشورهای آلمان، جمهوری چک، مجارستان، ایتالیا و سوئیس از جمله کشورهای همجوار با کشور اتریش می باشند. جمعیت اتریش حدودا معادل ۹ میلیون نفر است و مساحت آن در حدود ۸۴ هزار کیلومتر مربع می باشد. نظام سیاسی حاکم بر این کشور، بر مبنای جمهوری پارلمانی فدرال می باشد. زبان رسمی مکالمه کشور اتریش زبان آلمانی است. 

تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش و بررسی اقامت و اخذ تابعیت اتریش

یکی از شرایط و موارد اصلی اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق تمکن مالی اتریش، این است که شخص متقاضی مهاجرت قادر باشد تا نشان دهد از تمکن مالی و دارایی مطلوب و بالایی برخوردار باشد. بایستی در حساب خود به ازای هر نفر از اعضای خانواده در حدود 20 هزار یورو به مدت مشخص داشته باشد و همچنین ثابت کند در ماه گردش حساب و درآمد در حدود 2000 تا 3000 یورو دارد. عدد این حداقل مقدار تمکن مالی اتریش، به صورت سالیانه از سوی دولت رسمی کشور اتریش تعیین می شود. با توجه به مسائل ذکر شده می توان اینگونه نتیجه گیری کرد که اقامت و اخذ تابعیت اتریش از طریق تمکن مالی اتریش، مختص افرادی است که به واسطه برخورداری از پشتوانه قوی مالی، در صدد مهاجرت به کشور اروپایی اتریش هستند. لازم به ذکر است که یکی از دلایل اصلی ضرورت تمکن مالی جهت اخذ تابعیت اتریش این است که افراد متقاضی این نوع مهاجرت، امکان و مجوز اشتغال به کار در کشور اتریش را ندارند بنابراین باید توانایی اداره و تامین مخارج زندگی را داشته باشند. این منع تنها در مورد اشتغال به کار در کشور اتریش است و سرمایه گذاری در این کشور آزاد می باشد و فرد می تواند مالک یا کارفرما باشد و با توجه به اینکه شرایط سرمایه گذاری در اتریش برای سرمایه گذاران خارجی مناسب می باشد بعضاً پس از اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اقدام به سرمایه گذاری می کنند. بنابراین تنها مرحله اقدام برای مهاجرت از طریق تمکن مالی اتریش، اطمینان دادن به دولت اتریش از تمکن مالی فرد متقاضی و اعضای خانواده وی جهت تامین هزینه های زندگی، درمانی و... است تا برای دولت شفاف شود که شما هرگز با هدف کار کردن به کشور اتریش وارد نشده اید. در ابتدای امر، مدت مجاز اقامت ۱ ساله ای برای شخص مهاجر صادر می شود، سال دوم نیز اقامت یکساله به شخص متقاضی اخذ تابعیت اتریش تعلق می گیرد، در سال سوم، چنانچه کلیه اصول رعایت شده باشند، مجوز اقامت ۳ ساله برای فرد صادر می شود و پس از طی این مدت زمان، مجوز اقامت ۵ ساله برای شخص صادر می گردد و در نهایت پس از آن شخص قادر است تا نسبت به اخذ اقامت دائم اتریش و اخذ تابعیت اتریش اقدام کند.

تمکن مالی اتریش

اقامت اتریش

تمکن مالی اتریش و امنیت سرمایه گذاری در اتریش 

با توجه به اینکه سرمایه گذاری در اتریش، برای شخص متقاضی مهاجرت از طریق تمکن مالی اتریش مجاز است، بنابراین بررسی اصلی ترین استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش خالی از لطف نیست. در ادامه مقاله به بررسی 3 مورد از فاکتورهای استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش از طریق تمکن مالی اتریش از جمله ریسک مصادره اموال و شاخص کنترل فساد در سال‌ های اخیر می پردازیم:

تمکن مالی اتریش

ریسک مصادره اموال:

در نمودار زیر خطر مصادره اموال در کشور اتریش در بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ نشان داده شده است که همانطور که مشاهده می کنید در طی این سال ها، عددی ثابت و تنها معادل ۱ دارد که بیانگر میزان پایین خطر مصادره اموال در اتریش می باشد:

 

 

تمکن مالی اتریش

شاخص کنترل فساد در اتریش:

در نمودار زیر میزان شاخص کنترل فساد در اتریش در طی سال های اخیر نشان داده شده است. هر چقدر میزان عدد نشان داده شده کمتر باشد نشان می دهد که نرخ فساد در کشور پایین تر است:

 

 

تمکن مالی اتریششاخص کیفیت نظارتی (regulartory quality):

شاخص کیفیت نظارتی به سیاست های اجرایی دولت و مقررات صحیح جهت توسعه بخش خصوصی مربوط می گردد. میزان این شاخص از منفی 2.5 تا مثبت 2.5 می باشد که مثبت 2.5 نشان دهنده قوی ترین کیفیت نظارتی است.

 

تمکن مالی اتریش و شاخص های اقتصادی اتریش 

از جمله اصلی ترین شاخص های اقتصادی اتریش که در بحث سرمایه گذاری در کشور اتریش جهت برخورداری از اقامت این کشور از طریق تمکن مالی اتریش، باید مورد بررسی قرار گیرد، می توان به شاخص های نرخ رشد تورم و رشد اقتصادی در کشور اتریش اشاره کرد:

تمکن مالی اتریش

 

نرخ تورم اتریش:

یکی از پر اهمیت ترین معیارها برای سرمایه گذاری در هر کشوری بررسی نرخ تورم آن است. با بررسی نمودار زیر، می توان به ثبات تقریبی نرخ رشد تورم کشور اتریش پی برد:

تمکن مالی اتریش

 

 

سرانه تولید ناخالص داخلی:

تولید ناخالص داخلی یا GDP در هر کشوری نشان دهنده رشد اقتصادی در آن است. نمودار زیر تولید ناخالص داخلی کشور اتریش را در چند سال اخیر نشان می دهد همانطور که مشاهده می کنید کشور اتریش همواره از نظر تولید ناخالص داخلی رو به رشد بوده است.

 

 

تمکن مالی اتریش مالیات بر درآمد در اتریش:

از دیگر شاخص ها و معیار های سرمایه گذاری بررسی مالیات بر درآمد در کشور مورد نظر است. قطعاً هر چه که میزان مالیات پایین تر باشد سبب جذب سرمایه گذاران بیشتری خواهد شد. 

 

 

تمکن مالی اتریش و بررسی افراد واجد شرایط 

افراد متقاضی استفاده از ویزای تمکن مالی اتریش باید دارای شرایط زیر باشند:

 • برخورداری از حداقل مبلغ در حدود 22000 یورو به عنوان تمکن مالی و پشتوانه مالی در یکی از بانک های ایرانی معتبر
 • درآمد ماهیانه حداقل 2500 تا 3000 یورو قابل اثبات
 • اسناد معتبر احراز هویت

لازم به ذکر است که عددی که پیش تر ذکر گردید تنها برای یک نفر است و در صورت اضافه شدن افراد خانواده، این مبلغ نیز اضافه می شود. این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع حرام و غیر قانونی می باشد.

 

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت بازنشستگان به اتریش به همراه خانواده

 

فرزندان خانواده شخص متقاضی در صورتی که مجرد باشند تحت پوشش خانواده قرار می گیرند و تنها لازم است که بخش تمکن مالی مربوط به آنها احراز شود. 

تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش و فلسفه آن

همواره مهاجرت به کشورهای اروپایی که از سطح کیفیت اجتماعی مطلوبی برخوردارند از جمله کشور اتریش، مورد توجه و علاقه بسیاری از هموطنان مشتاق برای مهاجرت قرار گرفته است. چنانچه بخواهیم فلسفه ویزای تمکن مالی اتریش را توضیح دهیم باید بگوییم که برخی از کشورهای اروپایی به جهت بالا بردن آمار بازدید گردشگران در کشورشان و همچنین ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال، شرایطی را فراهم آورده اند که افراد مرفه که از تمکن مالی برخوردارند بتوانند نسبت به اقامت کشورهای اروپایی اقدام کنند. از دیگر فلسفه های اعطای اقامت از طریق تمکن مالی اتریش آن است که چون کشور اتریش یکی از زیباترین و امن ترین کشورهای اروپایی است بابت شکرگذاری آن در سال های اخیر امکان اخذ اقامت دایم اتریش را برای خانواده هایی که بتوانند تمکن مالی خود را اثبات کنند فراهم آورده اند تا با ویزای تمکن مالی اتریش، به این کشور مهاجرت کنند. در برخی دیگر از کشورها نیز این طرح وجود دارد که در ادامه به کشور یونن و فرانسه پرداخته شده است:

تمکن مالی اتریشخودحمایتی فرانسه
تمکن مالی اتریشخودحمایتی یونان

 

تمکن مالی اتریش و وضعیت همراهان 

سن همراهان شخص متقاضی بهره مندی از ویزای تمکن مالی اتریش مهم نیست و در نتیجه محدودیت سنی برای فرد متقاضی و همراهان آن وجود ندارد و تا زمانی که فرزندان خانواده شخص متقاضی مهاجرت مجرد و زیر 18 سال باشند، امکان برخورداری از پوشش حمایتی خانواده را دارند و تنها باید بخش هزینه های مربوط به مالیات و بخش مربوط به تمکن مالی همراهان تامین گردد. تحصیل فرزندان که از این طریق مهاجرت می کنند رایگان می باشد. البته در برخی از اوقات در صورتی که اثبات وابستگی شود می توان فرزندان بالای 18 سال را نیز به پرونده افزود البته بهتر آن است که فرزندان بالای 18 سال از طریق تحصیل و یا کار به اتریش مهاجرت کنند چرا که در اقامت خود حمایتی اجازه کار وجود ندارد و بیشتر به افراد بازنشسته و افرادی که به دنبال کار نیستند توصیه می گردد.لازم به ذکر است که در صورتی که فرد بتواند یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر اتریشی دریافت کند می تواند نوع اقامت خود را تغییر داده و اقامت کاری دریافت کند. در صورتی که تمایل به مهاجرت و اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش و یا سرمایه گذاری در اروپا دارید پیشنهاد می گردد ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه و مشاهده نمایید و همانند یک وکیل مهاجرتی مسیر خود را انتخاب کنید.

تمکن مالی اتریش

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

تمکن مالی اتریش و هزینه ها در اتریش

علیرغم اینکه مهم ترین مسئله در تعیین میزان هزینه های زندگی در اتریش، به روش زندگی اشخاص و مکان سکونت آنها بستگی دارد، اما در جدول زیر متوسط هزینه ای که برای موارد ضروری زندگی در شهری مانند وین پایتخت اتریش مورد نیاز می باشند، اشاره شده است:

 

موارد مورد نیاز

هزینه

غذا در رستوران ارزان قیمت

10.00 €

آب (0.33 لیتر بطری)

2.10 €

شیر (1 لیتر)

1.03 €

نان سفید تازه (500 گرم)

1.76 €

برنج سفید (1 کیلوگرم)

1.44 €

تخم مرغ (12)

3.13 €

سینه مرغ (1 کیلوگرم)

9.61 €

گوشت گاو (1 کیلوگرم)

16.61 €

سیب (1 کیلوگرم)

2.21 €

موز (1 کیلوگرم)

1.75 €

پرتقال (1 کیلوگرم)

2.14 €

کاهو (1 سر)

1.18 €

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

2.40 €

تردد ماهانه (قیمت معمول)

40.50 €

برق، گرمایش، خنک کننده، آب و زباله برای 85 مترمربع آپارتمان

150.26 €

اجاره آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

851.71 €

اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز

634.30 €

تمکن مالی اتریش و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز جهت اثبات تمکن مالی و در نتیجه اخذ ویزای تمکن مالی اتریش، بسیار مهم و نیازمند توجه زیاد در ارائه این مدارک می باشند. در زیر به عنوان مدارک مورد نیاز برای اثبات تمکن مالی اتریش می پردازیم:

 • اسناد تمکن مالی معتبر جهت اثبات درآمد ثابت و مکفی
 • عکس به روز شده شخص متقاضی و همراهان وی
 • سند ازدواج و یا طلاق در صورت وجود
 • بیمه درمانی معتبر جهت ارائه و بهره مندی در کشور اتریش
 • اسناد اثبات برخورداری از محل اقامت مناسب در کشور اتریش
 • اسناد معتبر تشخیص هویت

تمکن مالی اتریش و مزایای آن

در زیر برخی از مزایای برخورداری از تمکن مالی اتریش آورده شده است:

 • خودحمایتی اسپانیا

  بهره مندی از مجوز اقامت در یکی از کشورهای مرفه اروپایی
 • اخذ مجوز اقامت اروپا بدون الزام در سرمایه گذاری در کشور اتریش
 • امکان برخورداری از شرایط تحصیل رایگان برای فرزندان همراه
 • ضرورت حضور در اروپا تنها به مدت ۶ ماه از سال
 • امکان برخورداری از شرایط مسافرت و تردد به کشورهای عضو شنگن
 • امکان سرمایه گذاری در اتریش در صورت علاقه مندی

تمکن مالی اتریش و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

با توجه به محدودیت در تعداد صدور ویزای اقامت از طریق تمکن مالی اتریش و همچنین امکان اقدام برای اخذ ویزای تمکن مالی اتریش تنها یکبار در سال، قطعا ضرورت حضور وکیل مهاجرتی موفق که از کلیه مراحل کار آگاه باشد و بر روند زمان مراجعه به سفارت اتریش و ارائه مدارک مورد نیاز تسلط داشته باشد، امری حیاتی است. شایان ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور و تیم تحقیقاتی و مشاوران متخصص آن با سال ها تجربه موفق در زمینه امور مهاجرتی، قادرند تا با ارائه خدمات ارزنده و شفاف، شما را در پیمودن این مسیر همراهی کنند و به سوی هدف مورد نظر شما سوق دهند. همچنین با توجه به آن که دفتر مرکزی مؤسسه در اتریش می باشد، استاد ملک پور به همراه بهترین وکیل اتریشی در پروسه تمکن مالی اتریش شما را مشاوره و راهنمایی خواهند کرد.

تمکن مالی اتریش

گالری ویزاها

تمکن مالی اتریش

نظرات موکلین

سئوالات متداول راجع به تمکن مالی اتریش

✅ مدارک لازم برای اقدام از طریق تمکن مالی اتریش چیست؟

حساب بانکی حداقل 22 هزار یورو به ازای هر یک از اعضای خانواده، درآمد ماهیانه 2500-3000 یورو، مدارک احراز هویت

✅ شرایط اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق تمکن مالی چگونه است؟

در ابتدا اقامت موقت یکساله به فرد اعطا می شود که در سال دوم نیز تمدید می گردد. در سال سوم مجوز اقامت سه ساله و پس از آن مجوز اقامت پنج ساله صادر می شود و پس از آن فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت اقدام نماید.

✅ آیا با اقدام به مهاجرت از طریق تمکن مالی، اجازه کار صادر می شود؟

خیر؛ افرادی که از طریق تمکن مالی اقدام می نمایند اجازه کار در اتریش ندارند؛ اما در صورت دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی می توانند با تغییر ویزای خود به ویزای کاری اتریش، مشغول به کار شوند.

✅ شرایط اقامت همراهان در مهاجرت از طریق تمکن مالی چگونه است؟

همسر و فرزندان زیر 18 سال مجرد می توانند اقامت دریافت کرده و از خدمات این کشور همچون تحصیل رایگان فرزندان در اتریش بهره مند گردند.

 

_____________________ تمکن مالی اتریش و سخن پایانی _____________________

تمکن مالی اتریش و روش دستیابی به اقامت اتریش از طریق خود حمایتی و مزایای دریافت اقامت از طریق تمکن مالی اتریش از جمله مسائلی بودند که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. همانطور که قبلا نیز گفته شد، یکی از روش های ممکن جهت اخذ اقامت کشور اتریش که  زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری است، خودحمایتی یا تمکن مالی است که باید مدارکی جهت اثبات آن ارائه شود. البته در این روش نیاز به انتقال سرمایه به این کشور نمی باشد و صرف نشان دادن سرمایه لازم، جهت اخذ اقامت کفایت می کند. امیدواریم با مطالعه این مقاله که توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده است، توانسته باشیم به سئوالات شما پاسخ دهیم. چنانچه سئوال و ابهامی در زمینه تمکن مالی اتریش برای شما ایجاد شد، می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل کنید و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین متخصص مؤسسه بهره مند شوید. همچنین می توانید نظرات خود را در باب تمکن مالی اتریش در بخش مربوط به دیدگاه ها بیان فرمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.

ثبت پرسش
آنا حیدری
سلام و عرض ادب خدمت شما من 50 ساله هستم و همسرم 35 ساله هست و دو فرزند 14 و 15 ساله داریم کل داراییمون حدود 4 میلیارد هست که تمایل نداریم اون رو هزینه کنیم میخواستم بدونم می تونیم از طریق تمکن مالی ملک خرید و فروش کنیم یا سرمایه گذاری کنیم؟ از راهنمایی ها و کمک های شما بسیار ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایط عمومی که می فرمایید بلی اگر ابتدا از طریق خودحمایتی اقامت اتریش را دریافت نمایید می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک، فرانچایز، خردید سهام و... منافع را بردارید. پیشنهاد می کنم برای بررسی و راهنمایی بهتر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سیما صبوری
سلام ممنون از مطالب خوبتون من دختر خاله ام از طریق شما برای تمکن مالی اتریش اقدام کردن و خوشبختانه موفق شدن کارت اقامتشون رو بگیرن من هم قصد دارم از طریق شما اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید من 40 ساله هستم و همسرم 45 ساله دو فرزند 16 و 13 ساله داریم تحصیلات ماهم دکترا مدیریت هست از نظر مالی مشکلی نداریم و تو ایران یک کارخونه داریم که قصد داریم به فعالیتش ادامه بده در حال حاضر 5 میلیارد سرمایه نقد داریم امکان اقدام رو داریم؟ آیا به ظرفیت امسال میرسیم ؟ برای اقدام باید چیکار کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید بلی شرایط عمومی شما خوب است و می توانید از طریق خود حمایتی اتریش اقدام نمایید درخصوص مشاوره و شروع پروسه پرونده تان پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
حاجت حسینی
سلام و عرض ادب بنده وکیل هستم و برای اقامت خود حمایتی اتریش و یا سوئیس قصد اقدام دارم. از نظر تمکن مالی هیچ مشکلی ندارم ولی به نظرتون برای آینده و تحصیل فرزندان اتریش رو انتخاب کنم یا کشور سوئیس رو؟ من شنیدم تمکن مالی اتریش فرزندان میتونن از مدارس و تحصیلات دولتی این کشور استفاده کنند و حتی کسب و کار هم میشه خرید. این توی سوئیس هم شدنی هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هر دو کشور جز کشورهای تراز اول دنیا هستند و باید و گزینه های خوبی برای مهاجرت و ادامه زندگی می باشند، اما رزومه شما را ما باید دقیق تر بررسی بکنیم تا بهترین گزینه برای خود انتخاب نمایید. از طرفی مد نظر داشته باشید کشور سوئیس در خودحماتی شرط سن دارد و افرادی که زیر 55 سال باشند با یک مالیاتی هم به دولت بپردازند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر سام روستا
سلام و عرض ادب. ایا در روش تمکن مالی تحصیل رایگان هست و اینکه اقامت تمکن مالی اتریش برای چه سنینی بهتر هست و ایا سن بالا شانس بیشتری میاره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی در تمکن مالی اتریش شما می توانید از خدمات دولتی بهره مند بشوید و خدمات رایگان دریافت نمایید. درمورد شرط سن چون در خودحمایتی اتریش افراد روی این کارت اقامت اجازه کار ندارند ما پیشنهاد می کنیم که افراد با شرایط سنی بالا برای این گزینه اقدام نمایند، و شرط سن در این پروسه ملاک نیست و تاثیری روی موفق یا ناموفق بودن پرونده ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان دریافت نمایید. موفق باشید.
محمد برازنده
عرض ارادت خودحمایتی اتریش یک اقامت 5 ساله ست؟اگر نه چند سال چند سال تمدید میشه؟ و این که برای هر بار تمدید این اقامت آیا اون مبلغی که می بایست به حساب بذاریم مجدد می بایست تکرار بشه یا فقط برای بار اول اون مبلغ مشخص به حساب ریخته میشه؟ ارادتمند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خود حمایتی کشور اتریش یک سال به یک سال تمدید می شود و برای سال های بعد هم بلی شرایط مالی مناسبی دارید را باید نشان بدهید. موفق باشید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان