خودحمایتی اتریش

17 آذر 1399 9 نظر

خودحمایتی اتریش

خودحمایتی اتریش، اقامت اتریش از طریق خودحمایتی، اخذ تابعیت اتریش از طریق تمکن مالی و هزینه اقامت تمکن مالی اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. خودحمایتی اتریش دارای چه شرایطی است؟ آیا از طریق خودحمایتی می توان اقامت و تابعیت اتریش را دریافت کرد؟ مزایای خودحمایتی اتریش چیست و شامل چه افرادی می شود؟ اگر شما نیز با سئوالاتی از این دست روبرو می باشید، در مقاله پیش رو پاسخ بسیاری از پرسش های خود را خواهید یافت. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش تهیه گردیده است تا هرچه آگاهانه تر در مسیر مهاجرت گام بردارید. شما عزیزان می توانید با برقراری تماس تلفنی با مؤسسه حقوقی ملک پور، از مشاوره تلفنی رایگان بهره برده و راهنمایی مشاوران تخصصی ما در این مؤسسه را دریافت نمایید. همچنین از طریق تکمیل فرم تماس، درخواست خود مبنی بر تماس با ما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان را ثبت نمایید. قسمت "ثبت پرسش" در انتهای این مقاله، محل مناسبی برای طرح سئوالات شما و دریافت پاسخ از مشاوران متخصص مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد. در این مقاله به موارد ذیل خواهیم پرداخت:

 • شرایط زندگی در اتریش
 • اخذ اقامت دائم و پاسپورت اتریش از روش خودحمایتی
 • بررسی امنیت سرمایه گذاری در اتریش
 • بررسی شاخص های اقتصادی مرتبط با سرمایه گذاری در اتریش
 • افراد واجد شرایط برای اقامت خودحمایتی اتریش
 • خودحمایتی اتریش چیست؟
 • شرایط اخذ ویزای همراه اتریش
 • هزینه های زندگی در اتریش
 • مدارک مورد نیاز برای اقامت خودحمایتی اتریش
 • مزایای اقامت خودحمایتی اتریش
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه خودحمایتی اتریش
 • سئولات متداول در زمینه خودحمایتی اتریش
 • سخن پایانی درباره خودحمایتی اتریش

خودحمایتی اتریش

شرایط زندگی در اتریش

اتریش کشوری با آب و هوای مطلوب در مرکز اروپا و یکی از 5 کشور برتر دنیا از نظر کیفیت زندگی می باشد. سطح بالای رفاه و کیفیت زندگی، امنیت و آموزش در این کشور، اتریش را به یکی از پرمخاطب ترین مقصد مهاجرین تبدیل کرده است.

 

فایل اول صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل اول تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل دوم صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل دوم تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل سوم صوتی موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل سوم تصویری موسسه ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل صوتی چهارم مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل تصویری چهارم مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد خودحمایتی اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد مقایسه خودحمایتی فرانسه و پرتغال

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد مقایسه خودحمایتی فرانسه و پرتغال

 

مساحت این کشور حدود 84 هزار کیلومترمربع، جمعیت آن 9 میلیون نفر و پایتخت آن شهر وین می باشد. اتریش از سمت شمال با کشورهای آلمان و جمهوری چک، از سمت جنوب با اسلوونی و ایتالیا، از سمت شرق با مجارستان و اسلواکی و در غرب با کشورهای سوییس و لیختن اشتاین همسایه است. واحد پول این کشور آلمانی زبان، یورو می باشد.

خودحمایتی اتریش

خودحمایتی اتریش یکی از دو روش سرمایه گذاری در اتریش است که منجر به اخذ اقامت و تابعیت این کشور می شود. شرایطی چون عدم نیاز به مدرک تحصیلی خاص یا مدرک زبان و مزایای عمده ای نظیر اخذ اقامت اتریش و یا سفر آزاد در حوزه شنگن، خودحمایتی را به یکی از راحت ترین و مطلوب ترین روش های مهاجرت به اتریش تبدیل کرده است. افرادی که موفق به اخذ ویزای خودحمایتی اتریش می شوند، تا 5 سال اجازه کار در این کشور را ندارند، اما قادر به سرمایه گذاری بوده و می توانند مالک یا کارفرما باشند. خودحمایتی اتریش دارای ویزای موقت یک ساله می باشد و بعد از تمدید مجدد یکساله، در سال دوم به مدت سه سال تمدید می گردد. در نهایت پس از 5 سال، درخواست اقامت دائم و پس از 6 سال، درخواست پاسپورت این کشور تحت شرایطی پذیرفته می شود. در اقامت از طریق خودحمایتی، شخص برای تمدید اقامت در سال بعد باید حداقل شش ماه از دوازده ماه را در اتریش اقامت داشته باشد. این اقامت شش ماهه می تواند یکپارچه یا به صورت پراکنده در کل سال باشد.

بررسی امنیت سرمایه گذاری در اتریش

چنانچه گفته شد افراد متقاضی خودحمایتی اتریش، در ابتدای امر اجازه کار در اتریش نخواهند داشت اما قادر به سرمایه گذاری در این کشور خواهند بود. بدین صورت علاوه بر کسب اقامت، شما می توانید با ایجاد کسب و کار، علاوه بر پوشش هزینه های زندگی در اتریش، سود دریافت نمایید. جهت کسب اطلاع بیشتر پیرامون سرمایه گذاری در اتریش به لینک زیر مراجعه فرمایید.

خودحمایتی اتریش

سرمایه گذاری در اتریش

بدین منظور، بررسی و ارزیابی مهمترین شاخصه های امنیت سرمایه گذاری در این کشور، اهمیت می یابد. در این بخش از مقاله، شاخصه ریسک مصادره اموال، کنترل فساد و کیفیت نظارتی مورد بررسی می گیرند.

تمکن مالی اتریش

 

ریسک مصادره اموال در اتریش:

مصادره اموال، خطریست که بنا به عدالت سیستم قضایی کشور در خصوص سرمایه گذاری خارجی، همواره مورد توجه سرمایه گذاران می باشد. هرچه نرخ ریسک مصادره اموال در کشوری به عدد 1 نزدیک و از عدد 7 دور باشد، امنیت سرمایه گذاری خارجی در آن کشور بیشتر است. نرخ ریسک مصادره اموال در کشور اتریش، 1 می باشد.

تمکن مالی اتریش

 

کنترل فساد در اتریش:

فساد اداری و اقتصادی، خطر دیگریست که سرمایه گذار خارجی باید بدان توجه نماید. هرچه کنترل فساد در کشوری بیشتر باشد، امنیت سرمایه گذاری در آن بیشتر می باشد. چنانچه ملاحظه می نمایید اتریش با میزان 1.53 در این شاخص، شرایط مطلوبی دارد. 

تمکن مالی اتریش

 

کیفیت نظارتی در اتریش:

این شاخصه به عملکرد دولت در اجرای سیاست ها، حمایت و توسعه اقتصاد کشور در بخش خصوصی اشاره دارد. هرچه نرخ این شاخص به عدد 2.5+ نزدیک تر باشد، کیفیت نظارتی و امنیت سرمایه گذاری در آن بیشتر می باشد.

 

بررسی شاخص های اقتصادی مرتبط با سرمایه گذاری در اتریش

جهت بررسی سودآوری ایجاد یک کسب و کار در کشوری خارجی، بررسی آمارهای اقتصادی آن کشور در سال های اخیر همواره می تواند کمک کننده باشد و به شخص سرمایه گذار دید مناسبی نسبت به شرایط سرمایه گذاری در آن کشور اعطا کند. شاخص هایی که در این بخش بررسی می شوند عبارتند از رشد اقتصادی، نرخ تورم و مالیات که در ادامه با توضیح بیشتری به آن ها می پردازیم:

خودحمایتی اتریش

رشد اقتصادی در اتریش:

برای بررسی شاخصه رشد اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی (GDP) را ملاک و معیار قرار می دهیم. کشور اتریش یکی از کشورهای دارای رونق اقتصادی در میان سایر کشورهای اروپایی می باشد. نرخ بالای تولید ناخالص داخلی در کشور اتریش، موجب سوددهی و افزایش سرمایه اولیه سرمایه گذاران خارجی می شود. در ادامه نمودار تولید ناخالص داخلی کشور اتریش در طی سالیان اخیر آورده شده است:

تمکن مالی اتریش

 

نرخ تورم در اتریش:

یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی یک کشور، نرخ تورم می باشد که نشان دهنده میزان تغییر قیمت در یک بازه یکساله است. همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود، نرخ تورم در کشور اتریش کم بوده و طی یک سال اخیر، سیر نزولی داشته است.

 

مالیات در اتریش:

تمکن مالی اتریش

از دیگر شاخص های مورد بررسی جهت سرمایه گذاری خارجی در یک کشور، نرخ مالیات می باشد. این شاخص در اتریش طبق آخرین آمارها 26.45 درصد است.

 

 

 

 

افراد واجد شرایط برای اقامت خودحمایتی اتریش

خودحمایتی اتریش، محدودیت سنی و موقعیت اجتماعی ندارد و شامل افرادی می شود که دارای شرایط قید شده در ذیل باشند:

 • مبلغ 20 هزار یورو موجودی حساب بانکی فرد متقاضی در کشور مبدأ؛
 • مبلغ 20 هزار یورو موجودی حساب بانکی کشور مبدأ به ازای هر یک از همراهان؛
 • مبلغ 2000 تا 3000 یورو درآمد ماهیانه فرد متقاضی؛
 • اجاره یا خرید منزل در اتریش؛
 • مدارک معتبر هویتی؛

افراد واجد شرایط، موفق به اخذ ویزای یک ساله اقامت در اتریش خواهند شد. پس از آن، مجدداً ویزای آنان به مدت یک سال تمدید می شود و در پایان سال دوم، تمدید ویزا به مدت 3 سال انجام خواهد گرفت. پس از پنج سال فرد متقاضی می تواند درخواست اقامت دائم نماید. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم شده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد.

شما عزیزان در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اقامت اتریش، می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

خودحمایتی اتریش

اقامت اتریش

خودحمایتی اتریش چیست؟

خودحمایتی یکی از انواع روش های اخذ اقامت اتریش می باشد که زیر مجموعه روش سرمایه گذاری می باشد اما انتقال سرمایه در این روش صورت نمی پذیرد و شرایط ویژه ای است که بدون انتقال سرمایه منجر به اخذ اقامت و تابعیت اتریش می گردد. دولت اتریش به پاس امنیت و شرایط مطلوب زندگی در این کشور و به جهت شکرگزاری، در سال های اخیر شرایط اقامت افرادی را که از تمکن مالی مناسبی برخوردارند، فراهم نموده است. این روش منجر به افزایش تعداد بازدیدکنندگان از کشور اتریش، و از آنجایی که همواره با ایجاد کسب و کاری جدید در اتریش توسط این افراد همراه بوده، موجب ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی این کشور می شود. مشابه چنین طرحی را می توانید در کشورهایی چون فرانسه، اسپانیا و یونان مشاهده فرمایید.

خودحمایتی فرانسه، یکی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد که بر پایه تمکن مالی استوار است. در روش خودحمایتی فرانسه نیز شرط سنی و تحصیلی وجود ندارد و افرادی که از تمکن مالی مناسبی برخوردار باشند، با ارائه مدارک لازم مبتنی بر تمکن مالی و وجود سرمایه لازم در حساب بانکی خود، می توانند اقامت خود و اعضای خانواده را برای کشور فرانسه دریافت نمایند. با وجود شباهت های کلی طرح خودحمایتی اتریش و فرانسه، این روش اقامتی در دو کشور یاد شده دارای تفاوت هایی نیز می باشند. از جمله این تفاوت ها و تمایزات می توان به میزان مبلغ مورد نیاز جهت اثبات تمکن مالی، درآمد ماهیانه، شرط حضور در کشور مقصد و... اشاره کرد. با مراجعه به مقالات ذیل می توانید اطلاعات کافی درخصوص طرح خودحمایتی در کشور فرانسه و تفاوت طرح خودحمایتی اتریش و فرانسه به دست آورید.

شرایط اخذ ویزای همراه اتریش

در روش مهاجرتی خودحمایتی اتریش، فرد متقاضی می تواند جهت اقامت همراهان شامل همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال خود اقدام نماید. همراهان اجازه تحصیل رایگان در کشور اتریش را خواهند داشت. در این روش اقامتی، شرط سنی و موقعیت اجتماعی برای فرد متقاضی و همسر وی وجود ندارد. در برخی موارد، فرزندان بالای 18 سال نیز در صورت اثبات وابستگی مالی خود، می توانند ویزای همراه خودحمایتی اتریش را دریافت فرمایند. گرچه این افراد اجازه کار در کشور اتریش را ندارند، اما در صورت دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر اتریشی، می توانند نوع ویزای خود را تغییر دهند. در صورتی که شما عزیزان قصد مهاجرت و اقامت در کشور اتریش را دارید، توصیه ما به شما مشاهده ویدئوی گام به گام اخذ اقامت می باشد. این ویدئو که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است، شما را یاری می نماید تا همچون یک وکیل مهاجرتی، مسیر مهاجرت خود را انتخاب فرمایید. 

خودحمایتی اتریش

هزینه های زندگی در اتریش

خودحمایتی اتریش دارای شروطی می باشد که توانایی پرداخت هزینه های زندگی، یکی از مهم ترین آن ها می باشد. به تناسب سبک زندگی و محل سکونت، هزینه های زندگی در اتریش متفاوت می باشد. با این وجود می توان نمایی از متوسط هزینه های زندگی در پایتخت این کشور –وین- ارائه نمود. توجه شما را به ملاحظه جدول ذیل و برخی از هزینه ها در سپتامبر 2019، جلب می نماییم.

 

خدمات و کالا

هزینه ها

غذا در رستوران ارزان قیمت

10.00 €

آب (0.33 لیتر بطری)

2.10 €

شیر (1 لیتر)

1.08 €

نان سفید تازه (500 گرم)

1.78 €

تخم مرغ (12 عدد)

2.76 €

پنیر محلی

10.68 €

سینه مرغ (1 کیلوگرم)

10.52 €

گوشت گاو (1 کیلوگرم)

16.86 €

موز (1 کیلوگرم)

1.71 €

پرتقال (1 کیلوگرم)

2.43 €

گوجه فرنگی

2.18 €

سیب زمینی

1.33 €

پیاز

1.37 €

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

2.40 €

تردد ماهانه (قیمت معمول)

47.00 €

اینترنت (60 مگابایت یا بیشتر، نامحدود)

30.16 €

 

هزینه های مربوط به سکونت در منزل استیجاری یا خریداری شده نیز از جمله مخارج قابل توجه در اتریش می باشد که در جدول زیر مشاهده می فرمایید.

 

آیتم

قیمت

اجاره آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

851.71 €

اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز

634.30 €

اجاره آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1332.12 €

اجاره آپارتمان (3 اتاق خواب) در خارج از شهر

1029.08 €

قیمت هر مترمربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4774.68 €

قیمت هر مترمربع برای خرید آپارتمان در خارج از شهر

3417.42 €

 

مطابق تصویر زیر، بیشترین هزینه زندگی در کشور اتریش مربوط به هزینه های روزمره و سپس اجاره خانه می باشد.

خودحمایتی اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک

هزینه زندگی در اتریش

مدارک مورد نیاز برای اقامت خودحمایتی اتریش

تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای خودحمایتی اتریش، یکی از مهم ترین و تخصصی ترین مراحل در فرآیند مهاجرت به اتریش می باشد. چرا که در صورت وجود نقص در ارائه مدارک، احتمال رد درخواست شما افزایش می یابد. مؤسسه حقوقی ملک پور با سال ها تجربه در زمینه مهاجرت، آماده همراهی و یاری شما عزیزان در این مقطع حساس از مهاجرت می باشد. مدارک مورد نیاز جهت دریافت اقامت اتریش از طریق خودحمایتی عبارتند از:

 • اسناد معتبر جهت اثبات تمکن مالی فرد متقاضی و همراهان
  • مبلغ 20 هزار یورو در حساب بانکی فرد متقاضی
  • مبلغ 2000 تا 3000 یورو درآمد ماهیانه فرد متقاضی
  • مبلغ 20 هزار یورو در حساب بانکی هر یک از همراهان فرد متقاضی
 • عکس به روز فرد متقاضی و همراهان
 • اسناد هویتی معتبر فرد متقاضی و همراهان
 • اصل و کپی پاسپورت فرد متقاضی و همراهان
 • ارائه سند ازدواج
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • بیمه درمانی معتبر در اتریش
 • اسناد مربوط به اقامت و محل سکونت فرد متقاضی و همراهان در اتریش

مزایای اقامت خودحمایتی اتریش

خودحمایتی یکی از بهترین و راحت ترین روش های مهاجرت به اتریش است که دارای مزایای متعددی می باشد. در ادامه به تعدادی از این مزایا اشاره می شود:

 • اقامت در یکی از برترین کشورهای جهان به لحاظ کیفیت زندگی، امنیت، رفاه اقتصادی و...سرمایه گذاری در استرالیا
 • موقعیت جغرافیایی عالی و آب و هوای مطلوب
 • اخذ اقامت کشور اتریش در دوره زمانی کوتاه 5 ساله
 • امکان برخورداری از معتبرترین پاسپورت جهان
 • امکان دریافت ویزای اقامت همراه
 • عدم نیاز به مدرک تحصیلی خاص
 • عدم نیاز به مدرک زبان
 • امکان سرمایه گذاری در بخش های مختلف
 • عدم نیاز به انتقال سرمایه به اتریش
 • وضعیت مطلوب شاخص های اقتصادی و امنیت سرمایه گذاری در این کشور (از جمله مالیات مناسب، تورم کم، ثبات اقتصادی، نرخ کم مصادره اموال و...)
 • سفر به کل اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگن
 • دریافت اقامت و تابعیت کشور اتریش
 • تحصیل رایگان همراهان در مدارس دولتی
 • عدم نیاز به حضور دائم در اتریش
 • امکان زندگی در هر یک از کشورهای عضو شنگن

خدمات موسسه ملک پور در زمینه خودحمایتی اتریش

خودحمایتی یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به اتریش می باشد و بر این اساس، همواره افراد زیادی درخواست دریافت ویزای خودحمایتی اتریش را دارند. حضور وکلای خبره و متخصص در امور مهاجرت در کنار متقاضیان، در تمام مراحل به ویژه در تهیه و تنظیم مدارک، ریسک عدم پذیرش درخواست و رد ویزای شما را کاهش داده و علاوه بر آن موجب تسهیل و سرعت بخشی به طی شدن فرآیند مهاجرت می شود. مؤسسه حقوقی ملک پور با سابقه سال ها فعالیت صادقانه در امور مهاجرت و استقرار دفتر مرکزی در وین، بهترین وکلا و متخصصین خود را با افتخار در اختیار شما سروران گرامی قرار می دهد تا پروسه مهاجرت شما به اتریش از طریق خودحمایتی، به تجربه ای شیرین و ماندگار تبدیل شود. شما می توانید با مراجعه به وب سایت مؤسسه ملک پور و بازدید از صفحات گالری ویزا و نظر موکلین، گزارشی تصویری از موفقیت های این مؤسسه در اکثر پرونده های دریافتی خود به ویژه پرونده های خودحمایتی را مشاهده نمایید.


سئولات متداول در زمینه خودحمایتی اتریش

شرایط کار برای دارنده اقامت خودحمایتی اتریش چگونه است؟

دارنده این نوع اقامت اجازه کار ندارد ولی می تواند کسب و کار مربوط به خود را راه اندازی و مدیریت نماید.

شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت برای دارنده اقامت خودحمایتی اتریش چگونه است؟

فرد در روش خودحمایتی اتریش، می تواند پس از گذشت پنج سال اقامت دائم و پس از گذشت یک سال از اخذ اقامت دائم، پاسپورت خود را دریافت نماید.

شرایط اخذ ویزای همراه در روش خودحمایتی اتریش به چه صورت است؟

دارنده این نوع اقامت می تواند خانواه خود را با خود به اتریش ببرد و فرزندان او نیز امکان تحصیل رایگان در این کشور را دارند.

سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت خودحمایتی اتریش چقدر است؟

نشان دادن تمکن مالی به ارزش 20 هزار یورو به ازای هر نفر متقاضی و همچنین داشتن حداقل درآمد 2000 الی 3000 یورو در کشور مبدأ الزامیست.


_____________ سخن پایانی درباره خودحمایتی اتریش _____________

خودحمایتی اتریش، شرایط و مدارک لازم جهت اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی و هزینه اقامت تمکن مالی اتریش در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. کشور اتریش با شرایط مطلوب جغرافیایی و اقلیمی، ثبات اقتصادی، سطح بالای امنیت و کیفیت زندگی و جایگاه مناسب سیاسی، مقصد مناسبی برای خواستاران مهاجرت می باشد. یکی از مناسب ترین روش های مهاجرت به اتریش به ویژه برای افراد دارای تمکن مالی بالا و بازنشستگان، ویزای خودحمایتی اتریش می باشد چرا که بدون انتقال سرمایه خود به کشور مقصد، اقامت در آن کشور را صرفاً با اثبات تمکن مالی در کشور مبدأ به دست می آورند. شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد، با مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE) اتریش تماس حاصل نموده و از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه بهره مند گردید. شما عزیزان همچنین می توانید درخواست خود مبنی بر تماس با ما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان را از طریق تکمیل فرم تماس، اعلام فرمایید. با ثبت سئوالات و نظرات خود در بخش "ثبت پرسش"، پاسخ خود را در این زمینه در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید نمود.

امتیاز 5 از 5 ( 21 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
حسین صفار زاده
خیلی ممنون از مقاله عالیتان. آیا امسال می توان برای خود حمایتی اتریش اقدام کرد؟ شرایط مالی این روش را بنده می توانم تهیه نمایم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون از حسن نظر شما دوست عزیز. فرصت اقدام جهت خودحمایتی اتریش در ایران پایان یافته است. در صورتی که شما مقیم خارج از کشور باشید همچنان فرصت اقدام جهت خودحمایتی اتریش را خواهید داشت. * مانا باشید *
مهران عدالت پیشه
سلام ببخشید این کار رو موسسه ملک پور برامون انجام میده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مؤسسه حقوقی ملک پور در این زمینه فعال بوده و با ارتباط با وکلای اتریشی خدمات ارزنده ای در زمینه خودحمایتی اتریش ارائه می نماید. جهت بررسی ویزاهای خودحمایتی اخذ شده توسط مؤسسه حقوقی ملک پور، به بخش گالری ویزا و نظرات موکلین مراجعه فرمایید. * مانا باشید *
اقای براتی
سلام ممنون از مقاله مفیدی که گذاشتین من 48 سالمه و لیسانس و متاهل هستم و 2 فرزند دارم و خانمم هم لیسانس داره. یه شرکت داریم که کارای بازرگانی انجام میدیم بین خود حمایتی و ثبت شرکت نمیدونم کدوم مسیر برای من مناسب هست. اصلا اتریش برای من مناسب هست یا کلا کشور دیگه ای میتونم موفق باشم تو کسب و کارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، انتخاب کشور مورنظر کاملاً به سلیقه شخص مربوط می شود. با توجه به آمارها وین پایتخت اتریش به صورت 10 امین سال متوالی برترین شهر دنیا شناخته شده است. هر یک از دو روش خودحمایتی و ثبت شرکت، مزایا و معایبی دارد که توصیه می کنیم با توجه به ویدئوهای جناب استاد ملک پور در این زمینه و دریافت مشاوره تخصصی به بهترین تصمیم ممکن دست یابید. در روش خودحمایتی شما نیازی به انتقال سرمایه خود نخواهید داشت و صرفاً مبلغ موردنیاز در حساب خودتان در ایران نشان داده می شود. شما فقط امکان ایجاد کسب و کار دارید و فرصت کار در اتریش به عنوان کارمند را نخواهید داشت، روش قرمز سفید قرمز روشی عالی است که در صورت اخذ امتیازات مورد نیاز آن، توصیه ما به شما اقدام از طریق ثبت شرکت می باشد. * مانا باشید *
سعید علیپور
سلام وقت بخیر مقاله خوبی بود فقط چند نکته رو من ابهام دارم در خصوص خود حمایتی آیا امکانش هست شخصی که با خود حمایتی اقامت داره وام دولتی بگیره یا مثلا فرزندشو مدرسه دولتی ثبت نام کنه و فرزندش از امکانات اجتماعی استفاده کنه ؟ اگر بخواد کارآفرینی کنه و خودش مغازه ای داشته باشه میتونه به عنوان مدیریت اون کسب و کار فعالیت داشته باشه یا نظارت داشته باشه یا باز هم شغل محسوب میشه و اجازه نداره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، شرایط شما به طور کامل مشابه شخصی است که اقامت اتریش را دارد و از امکانات رفاهی و خدمات آموزشی امکان بهره برداری دارد. اما به دلیل اعلام حمایت مالی خود، امکان اقدامی خلاف این موضوع را ندارد و نمی تواند به عنوان کارمند در اتریش شاغل شود. چنانچه شخصی اقدام به راه اندازی یک بیزنس نماید، منافاتی با موضوع خوحمایتی نداشته و کاملاً به صورت قانونی انواع سرمایه گذاری ها قابل انجام می باشد. * مانا باشید *
رضا حمیدی
سلام عرض می کنم خدمت شما. روزتون بخیر برای شرط تمکن مالی خود حمایتی اتریش که فرمودین باید گواهی از طرف بانک ارائه بدیم، تا چه مدت لازم هست که این پول در حساب بانکی ما دست نخورده باقی بمونه؟ و آیا حسابی که درآمد ماهیانه ما به اون واریز میشه باید جدا از حسابی باشه که مبلغ تمکن مالی در آن هست؟ با تشکر فراوان رضا حمیدی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مدت زمان سپرده جهت ارائه پرینت بانکی حدوداً 3 تا 4 ماه می باشد و نکات مربوطه و قوانین حقوقی پیرامون درآمد ماهیانه و اثبات آن در روند پرونده توسط CM اطلاع رسانی شده و تیم حقوقی قدم به قدم شما را همراهی خواهند نمود. * مانا باشید *
رضا شایسته
سلام و عرض ادب، ممنون برای مقاله خودحمایتی اتریش، یک سوال داشتم که آیا برای دانش آموزان که با این روش وارد می شوند در ادامه می توان اقامت را تبدیل به اقامت با اجازه کار نمود؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای افرادی که با کارت خود حمایتی اقامت اتریش را دریافت می کنند تا زمانیکه این کارت را دارند روی این اقامت نمی توانند کار کنند اما این اجازه را دارند اگر کاری پیدا کردند بتوانند آن را تبدیل کنند. این امکان میسر است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا بیات
سلام و عرض ادب و احترام، مرسی از مقاله خوبتون، یک سوال داشتم از خدمتتون، آیا با داشتن خود حمایتی فرانسه می توان ثبت شرکت نمود و بیزینس انجام داد؟ آیا می توان خرید ملک انجام داد و املاک را اجاره داد؟ بسیار سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز روی اقامت خودحمایتی معمولاً اجازه کسب و کار نیست و لی شما می توانید منافع را برداشت نمایید درخصوص خرید ملک بلی شما در کشور فرانسه اجازه خرید ملک را دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مرجان کریمی
سلام، وقت بخیر. من 55 ساله هستم و شوهرم 60 سالشونه. 2 تا فرزند 20 و 15 ساله داریم. در کل 3 میلیارد سرمایه داریم. آیا می تونم برای خود حمایتی اتریش برای سال آینده اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از نظر زمانی بلی این امکان را دارید و خیلی خوب است که پروسه های خود حمایتی را زودتر شروع بکنید. درمورد فرزند بزرگتان هم چون بالای 18 سال هستند و می توانند کار کنند اگر در کنار شما از طریق تحصیل اقدام نمایند بهتر است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
هاجریان
سلام. خیلی ممنون از مقاله خوبتون در مورد خود حمایتی اتریش تمامی موارد را توضیح دادین. من اگر بخوام شرایطم بررسی بشه که بدونم میتونم از طریق خود حمایتی اقدام کنم چیکار باید بکنم؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین و راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت همراه گرامی محبت بفرمایید برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان مجرب مجموعه با شماره تماس های موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به صورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان