اقامت اتریش

21 دی 1399 6 نظر

اقامت اتریشاقامت اتریش، روش های مهاجرت به اتریش و شرایط اخذ تابعیت کشور اتریش و به طور کلی، آسان ترین راه مهاجرت به اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا اتریش مقصد مناسبی جهت مهاجرت می باشد؟ انواع روش های مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت آن کدامند؟ آثار اقامتی هر یک از روش های مهاجرت به کانادا چگونه است؟ اتریش کشوری در قاره اروپاست که به دلیل شرایط مساعد اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی و آموزشی، مورد توجه طیف گسترده ای از مردم قرار گرفته است. انواع روش های قانونی و غیر قانونی جهت مهاجرت و اخذ اقامت اتریش موجود می باشد. به جز روش های غیر قانونی که به علت خطرهای فراوان جسمی، روحی روانی و شخصیتی اکیداً مورد منع و نفی مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد، پرونده های سایر روش های قانونی اقامت اتریش توسط این مجموعه حمایت شده و مورد پذیرش قرار می گیرد. در این مقاله سعی شده است تا انواع روش های اخذ اقامت اتریش معرفی شده و به بیان مهم ترین و اساسی ترین نکات هر یک پرداخته شود. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سپردن پرونده های وکلاتی خود به مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با تلفن های مؤسسه تماس گرفته و از مشاورین برجسته این مجموعه، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین چنانچه فرم تماس را بر روی وبسایت مؤسسه تکمیل نمایید، مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور با شما تماس خواهند گرفت. در مقاله اقامت اتریش، عناوین ذیل مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرند:

 • معرفی کشور اتریش و شرایط کلی اخذ اقامت اتریش
 • اقامت اتریش از طریق کار
 • اقامت اتریش از طریق تحصیل
 • اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری
 • اقامت اتریش از طریق ازدواج
 • اقامت اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • اقامت اتریش از طریق پناهندگی
 • اقامت اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در اتریش
 • اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش
 • سئوالات متداول در زمینه اقامت اتریش
 • سخن پایانی درباره اقامت اتریش

اقامت اتریشمعرفی کشور اتریش و شرایط کلی اخذ اقامت اتریش

اقامت اتریش به عنوان کشوری که از لحاظ فرهنگی و اقتصادی، غنی و مرفه می باشد مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت قرار دارد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد اقامت اتریش

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سفر به اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور برای سفر به اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور برای سفر به اتریش

 

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپایی می باشد که در قلب آن واقع شده است. این کشور از شمال با کشورهای آلمان و جمهوری چک، از شرق با اسلواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی و از سمت غرب با کشورهای سوئیس و لیختن اشتاین همجوار می باشد. بر اساس آمار اعلام شده در سال 2018، جمعیت این کشور 8.822.267 نفر است. مساحت آن نیز در حدود 10 کیلومتر مربع می باشد. با وجود آن که زبان رسمی این کشور، آلمانی می باشد، اما بسیاری از مردم اتریش به زبان انگلیسی نیز مسلط بوده و بدان مکالمه می نمایند.

اقامت اتریش

کشور اتریش دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که آن را متمایز از سایر کشورهای جهان می سازد. از جمله این ویژگی ها می توان به سطح بالای کیفیت زندگی در این کشور اشاره کرد. به طوری که بیش از 10 سال متوالی، شهر زیبای وین که پایتخت اتریش می باشد، به عنوان بهترین شهر جهان برای زندگی شناخته شده است. شرایط مطلوب اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و آموزشی، این کشور را به یکی از مقاصد مطلوب برای مهاجرت تبدیل کرده است. بر این اساس، همواره افراد بسیاری از سراسر جهان خواستار اخذ اقامت اتریش می باشند. بدین منظور لازم است که راهکارهای متفاوت اخذ اقامت اتریش بررسی شود. در ادامه این مقاله، به بررسی جزیی تر اقامت اتریش و آسان ترین راه مهاجرت به اتریش می پردازیم.

اقامت اتریش از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به اتریش که منجر به اخذ اقامت آن نیز می شود، مهاجرت کاری به کشور اتریش است. کشور اتریش دارای شرایط اقتصادی مناسبی است و در برخی از رشته ها و زمینه های شغلی، دچار کمبود نیروی کار می باشد. به همین دلیل اقدام به جذب نیروی متخصص و ماهر از خارج از اتریش می کند. با توجه به وضعیت مطلوب اقتصادی کشور اتریش و نرخ پایین بیکاری در این کشور که در حدود 4.8 درصد می باشد، افراد بسیاری از سراسر دنیا به منظور کار در اتریش و اخذ اقامت این کشور، اقدام به مهاجرت می نمایند. ضمن این که این روش اقامتی، نیاز به سرمایه گذاری و صرف هزینه گزاف ندارد. در نمودار ذیل، نرخ بیکاری کشور اتریش طی چند سال گذشته نمایش داده شده است:

اقامت اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق دریافت ویزای کاری این کشور، از دو روش امکان پذیر است. در این بخش، هر از روش های دریافت ویزای کاری اتریش بررسی می شود. نکته قابل توجه در خصوص اخذ ویزای کاری اتریش، تبعیت آن از سیستم امتیازبندی می باشد. بدین ترتیب افرادی که امتیاز کافی را در این سیستم امتیازبندی کسب نمایند، می توانند موفق به اخذ ویزای کار کشور اتریش شده و پس از چند سال و در صورت شرایطی، اقامت اتریش را دریافت نمایند.

 • دعوت نامه یا پیشنهاد کاری (Job Offer)

دریافت دعوتنامه یا پیشنهاد کاری، یکی از انواع روش های دریافت ویزای کار کشور اتریش می باشد. در این روش لازم است که فرد متقاضی اقامت اتریش، به طور رسمی از یک کارفرمای اتریشی، پیشنهاد کاری معتبر و مورد تأیید دولت اتریش دریافت نماید. لازم به ذکر است که دریافت دعوتنامه کاری از کشور اتریش، امری ساده و راحت نمی باشد. چرا که برای این امر، ابتدا باید به مدت 3 ماه آگهی استخدام کارمند توسط کارفرمای اتریشی درج و منتشر شود و سپس به مدت 3 ماه دیگر در اتحادیه اروپا تکرار و نشر گردد و سرانجام در صورت نبود نیروی کار داوطلب برای شغل مورد نظر در اتریش و سایر کشورهای اتحادیه اروپا، می توان به استخدام شرکت مورد نظر درآمد.

افرادی که از سوی شرکت ها و کارفرمایان اتریشی، دعوتنامه کاری اخذ می نمایند، باید از جدول امتیازبندی مربوطه نیز امتیاز کافی بدست آورند تا بتوانند ویزای کاری این کشور را دریافت کنند. حداقل امتیاز مورد نیاز در این روش، 55 امتیاز از 90 امتیاز کل می باشد. افرادی که موفق به کسب امتیاز کافی می شوند، می توانند با دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش، به صورت مستقیم اقامت اتریش را دریافت نمایند. جدول امتیازبندی مربوط به دعوتنامه و پیشنهاد کاری، در ذیل این مطلب ارائه شده است.

 

عوامل کسب امتیاز در روش دریافت پیشنهاد کاری

امتیازات

صلاحیت

حداکثر: 30 امتیاز

تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

20 امتیاز

واجد شرایط پذیرش در دانشگاه

25 امتیاز

فارغ التحصیلی از مؤسسات آموزش عالی با حداقل 3 سال

30 امتیاز

سن

حداکثر: 15 امتیاز

تا 30 سال

15 امتیاز

تا 40 سال

10 امتیاز

مهارت های زبان انگلیسی

حداکثر: 10 امتیاز

انگلیسی در سطح A2

5 امتیاز

انگلیسی در سطح B1

10 امتیاز

مهارت های زبانی آلمانی

حداکثر: 15 امتیاز

آلمانی در سطح A1

5 امتیاز

آلمانی در سطح A2

10 امتیاز

آلمانی در سطح B2

15 امتیاز

تجربه کاری در زمینه مربوطه

حداکثر: 20 امتیاز

به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

به ازای هر یک سال کار در اتریش

4 امتیاز

مجموع کل امتیازات قابل دریافت

90 امتیاز

حداقل امتیاز مورد نیاز

55 امتیاز

 

 • ویزای جستجوی کار (Job Seeker)

درکشور اتریش نوع دیگری از ویزای کار به نام ویزای جستجوی کار وجود دارد. ویزای جستجوی کار که مدت آن ۶ ماه می باشد، این امکان را برای فرد به وجود می آورد که وارد کشور اتریش شده و به دنبال کار بگردد. در صورت پیدا کردن کار مناسب و مرتبط با رشته تحصیلی، فرد متقاضی می تواند درخواست کارت اقامت اتریش را اعلام نماید. دریافت ویزای جستجوی کار نیز بر اساس سیستم امتیازبندی می باشد که در آن، مجموع حداکثر امتیازات در هر بخش به 100 امتیاز می رسد. چنانچه فردی بتواند بر اساس عواملی نظیر مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سن، سابقه، میزان درآمد سالانه و انجام کارهای تحقیقاتی، حداقل 70 امتیاز را اخذ نماید، موفق به دریافت ویزای جستجوی کار اتریش شده و می تواند در این کشور، در جستجوی فرصت های شغلی مناسب باشد. پس از یافتن شغل مناسب و ارسال مدارک استخدام خود به اداره کار اتریش و تأیید آن، کارت قرمز سفید قرمز برای متقاضی اقامت اتریش صادر می شود. در صورتی که متقاضیان اخذ اقامت اتریش و ویزای جستجوی کار از گروه های زیر باشند، می توانند امتیاز لازم جهت صدور این ویزا را کسب نمایند:

 • نیروهای کارگری فوق ماهر
 • نیروهای کارگری ماهر در مشاغل مورد نیاز
 • شغل های کلیدی دیگر
 • فارغ التحصیلان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اتریش
 • نیروهای کار کلیدی خوداشتغال
 • ایجاد کسب و کار خلاقانه

دریافت ویزای جستجوی کار، شامل ویزای همراه و الحاق خانواده نمی باشد. بدین منظور لازم است که ابتدا متقاضیان اقامت اتریش از طریق کار، در کشور مذکور شغل مناسب خود را یافته و مشغول به کار شوند؛ سپس برای الحاق خانواده خود اقدام نمایند. یادآوری می شود که بر اساس قوانین کشور اتریش، همراه و خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال و وابسته به پدر و مادر می شوند. در ادامه این بخش، جدول مربوط به امتیازبندی متقاضیان ویزای جستجوی کار بررسی می شود:

 

عوامل کسب امتیاز در روش ویزای جستجوی کار

امتیازات

مدارک تحصیلی یا مهارت های ویژه

حداکثر: 40 امتیاز

مدرک تحصیلی از مؤسسات آموزش عالی

20 امتیاز

مدرک تحصیلی مرتبط با رشته های علوم ریاضی و فنی مهندسی، انسانی و طبیعی

30 امتیاز

مدرک تحصیلی دکتری

40 امتیاز

فعالیت های پژوهشی و نوآورانه (ثبت اختراع)

20 امتیاز

جوایز شناخته شده مانند المپیادها

20 امتیاز

حقوق در سال گذشته از 50000 تا 60000 یورو

20 امتیاز

حقوق در سال گذشته از 60000 تا 70000 یورو

25 امتیاز

دستمزد در سال گذشته بالای 70 هزار یورو

40 امتیاز

تحصیل در اتریش

حداکثر: 10 امتیاز

داشتن مدرک دیپلم از کشور اتریش

5 امتیاز

داشتن لیسانس یا فوق لیسانس از کشور اتریش

10 امتیاز

سن نیروی کار متخصص

حداکثر: 20 امتیاز

تا 35 سال

20 امتیاز

از 36 تا 40 سال

15 امتیاز

از 41 تا 45 سال

10 امتیاز

مهارت های زبان

حداکثر: 10 امتیاز

زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح A1

5 امتیاز

زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح A2

10 امتیاز

سابقه کاری در زمینه مربوطه

حداکثر: 20 امتیاز

به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

به ازای هر 6 ماه سابقه کار در اتریش

10 امتیاز

مجموع حداکثر امتیازات دریافتی

100 امتیاز

حداقل امتیاز مورد نیاز

70 امتیاز

 

تحصیل رایگان در اتریش

ویزای جستجوی کار اتریش

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اقامت اتریش از طریق کار می توانند به لینک ذیل مراجعه نموده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند.

تحصیل رایگان در اتریش

اقامت اتریش از طریق کار

اقامت اتریش از طریق تحصیل

اقامت اتریش از طریق تحصیل، از دیگر روش های قانونی مهاجرت به این کشور می باشد که به طور مستقیم منجر به اخذ اقامت اتریش نمی شود. داوطلبان تحصیل در کشور اتریش که متقاضی اخذ اقامت اتریش نیز می باشند، می توانند در پایان دوره تحصیلی خود، از فرصت 6 تا 12 ماهه حضور خود در کشور اتریش استفاده نموده و به جستجوی شغل مناسب با رشته تحصیلی خویش بپردازند. در صورت دریافت پیشنهاد کاری معتبر و اشتغال در این کشور، اقامت موقت آن ها از تحصیلی به کاری تغییر می کند. سپس می توانند با تمدید اقامت موقت خود به مدت 5 سال و پرداخت بیمه و مالیات در طی این مدت، اقامت اتریش را به صورت دائم دریافت نمایند. کشور اتریش دارای نرخ بیکاری بسیار کمی می باشد و همین امر، حاکی از وفور فرصت های شغلی برای متقاضیان اقامت اتریش پس از پایان تحصیلات خود در این کشور می باشد. ضمن آن که دانشجویان مقاطع و دوره های مختلف تحصیلی در اتریش می توانند در دوران دانشجویی خود به کار دانشجویی مشغول بوده و از این طریق، علاوه بر کسب تجربه و درآمد، زمینه را برای ورود خود به بازار کار اتریش و اخذ اقامت اتریش از این طریق فراهم سازند.

تحصیل در اتریش با هزینه بسیار کم و تقریباً رایگان می باشد. همچنین امکان برخورداری از بورسیه های تحصیلی در اکثر دوره ها و دانشگاه های اتریش فراهم است. شما می توانید با مراجعه به لینک های زیر، اطلاعات مفیدی در خصوص بورسیه تحصیلی در اتریش و ارزیابی شرایط خود جهت دریافت بورسیه از دانشگاه های مختلف به دست آورید.

مهاجرت به اتریش و تحصیل در مقاطع و دوره های مختلف امکان پذیر است. کشور اتریش دارای سطح بالایی از آموزش در مقاطع مختلف تحصیلی بوده و تعدادی از برترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است. در ادامه این بخش، شرایط تحصیلی و هزینه های مربوط به هر یک از مقاطع در سیستم آموزشی اتریش بررسی می شود:

 • اقامت اتریش از طریق تحصیل در مدارس

تحصیل در مدارس اتریش از سن 6 سالگی آغاز و تا پایان 15 سالگی اجباری می باشد. تحصیل در مدارس دولتی اتریش برای افراد مقیم این کشور، رایگان می باشد. اما عمده دانش آموزان بین المللی در مدارس خصوصی اتریش تحصیل می نمایند که هزینه ای حدود 20 هزار تا 30 هزار یورو در سال را شامل می شود. اخذ ویزای تحصیلی برای افراد زیر 18 سال، در صورتی امکان پذیر است که در مدارس شبانه روزی ثبت نام کرده و یا یک ضامن و قیم در کشور اتریش داشته باشند. نکته قابل توجه برای دانش آموزان بین المللی در اتریش، اخذ اقامت موقت برای آنان به منظور تحصیل در این کشور می باشد که شامل والدین و خانواده آن ها نمی شود. والدین دانش آموزان بین المللی که خواستار حضور در کنار فرزندان خود در دوران تحصیل وی در مدارس اتریش می باشند، می توانند از سایر روش های قانونی مانند خودحمایتی اتریش اقدام نموده و اقامت اتریش را دریافت نمایند. در جدول زیر، خلاصه ای از دسته بندی های مدارس در کشور اتریش ارائه شده است:

 

تحصیل در مدارس اتریش

شرایط

مقطع دبستان

طور دوره 4 سال

شروع از سن 6 سالگی

شامل دروس اختیاری و اجباری

دروس اجباری: آموزش زبان های بین المللی مانند انگلیسی

دروس اختیاری: دروس موسیقی و کلاس های ورزشی

مقطع متوسطه

شامل آموزش مقدماتی و آموزش عالی (قابلیت انتخاب)

تدریس دروس علوم پایه و عمومی برای ورود به مقاطع بالاتر

 

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل در مدارس اتریش

 • اقامت اتریش از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی

دانشجویان تحصیل در مقطع کارشناسی می توانند اقامت اتریش را به طور موقت برای 4 سال اخذ نمایند. همچنین در طول دوره تحصیل می توانند 10 ساعت کار پاره وقت انجام دهند. مدرک زبان مورد نیاز برای اخذ پذیرش در این مقطع، B1 آلمانی (آیلتس 6) می باشد که با مدرک A2 نیز می توان به صورت مشروط وارد اتریش شده و در دوره های زبان شرکت کرد. تحصیل در مقطع کارشناسی در دو گروه دانشگاه های خصوصی و دولتی اتریش امکان پذیر است. شرایط تحصیلی هر یک در جدول زیر ارائه می شود.

 

تحصیل در مقطع کارشناسی اتریش

شرایط

دانشگاه های دولتی

تدریس به زبان آلمانی

هزینه کم و تقریباً رایگان

شرایط سخت ورودی و آزمون اولیه

نیاز به قبولی در دانشگاه های معتبر ایران

دانشگاه های خصوصی

تدریس به زبان انگلیسی

هزینه 7 هزار تا 15 هزار یورو

آمادگی برای ورود به بازار کار

 

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل مهندسی در اتریش

 • اقامت اتریش از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

دوره تحصیل کارشناسی ارشد در اتریش حدود 2 سال به طول می انجامد و دانشجویان در این مدت، مجوز 20 ساعت کار پاره وقت در هفته دارند. مدرک زبان مورد نیاز برای این مقطع، C1 آلمانی یا 6.5 آیلتس می باشد. هزینه تحصیل کارشناسی ارشد در دانشگاه های خصوصی، 10 تا 15 هزار یورو می باشد. در صورت مراجعه به مقاله اقامت اتریش از طریق تحصیل می توانید اطلاعات جامعی در خصوص این روش اقامت اتریش به دست آورید.

اقامت اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

 • اقامت اتریش از طریق تحصیل در مقطع دکتری

دوره دکتری حدود 4 سال به طول می انجامد و از جمله مدارک پیش نیاز برای آن، C1 یا C2 آلمانی و یا 7 آیلتس، انتخاب و تأیید استاد راهنما و ارائه رزومه علمی قوی می باشد. دانشجویان دکتری می توانند 40 ساعت در هفته مشغول به کار شوند که جزو سابقه کاری آن ها محسوب می شود. همچنین موقعیت های شغلی مناسبی برای این افراد وجود دارد که زمینه مناسبی برای اقامت اتریش پس از پایان تحصیل برای آنان فراهم می سازد. دانشگاه های مختلف اتریش در دوره های مختلف، انواع متفاوتی از بورسیه ارائه می دهند که تعداد آن ها در دوره دکتری بیشتر می باشد.

اقامت اتریش

تحصیل دکترا در اتریش

با توجه به اهمیت مدرک زبان در اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش در دوره های مختلف، پیشنهاد می شود که از محصولات آموزشی مؤسسه حقوقی ملک پور در این زمینه بهره مند شوید. شما می توانید برای تهیه و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، به لینک های ذیل مراجعه نمایید.

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

اخذ اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری، امکان پذیر می باشد .اتریش به دلیل ثبات اقتصادی و سیاسی خود، یکی از امن ترین و کم ریسک ترین کشورهای دنیا جهت سرمایه گذاری و کسب سود است. روش های متعددی به منظور سرمایه گذاری در اتریش وجود دارد که دارای آثار اقامتی متفاوتی می باشند. چگونگی اخذ اقامت اتریش از طریق هر یک از انواع سرمایه گذاری، در این بخش مورد مطالعه قرار می گیرد.

 • اقامت اتریش و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

اقاقمت اتریش

خرید ملک در اتریش، یک سرمایه گذاری سودآور است که فرصت مناسبی برای انتقال سرمایه به کشورهای معتبر اروپایی، در اختیار علاقمندان و سرمایه گذاران قرار می دهد. از سال 2010 تا 2017، قیمت املاک در اتریش به میزان 51 درصد افزایش داشته و بازار خرید و اجاره ملک در این کشور رونق یافته است. ایرانیان از جمله معدود کشورهای غیراتحادیه اروپا می باشند که اجازه خرید و فروش ملک در کشور اتریش را دارند. ذکر این نکته الزامیست که از طریق صرف خرید ملک، نمی توان به اقامت اتریش دست یافت. تنها افرادی که اقدام به خرید چندین ملک گران قیمت کرده و از این طریق، یک کسب و کار تجاری راه اندازی می نمایند می توانند به واسطه اشتغال زایی، پروسه اقامت اتریش را پیگیری نمایند.

افرادی که در کشور اتریش صاحب ملک می شوند، می توانند ویزای بلند مدت برای رفت و آمد به این کشور دریافت نمایند. همچنین از طریق اجاره کوتاه مدت ملک خود و از طریق AIRbnb می توانند سود سالیانه خود از اجاره ملک در اتریش را به 10-15 درصد برسانند. شما می توانید به منظور دریافت مشاوره در خصوص سرمایه گذاری در خرید ملک و کسب بیشترین سود ممکن، از مشاورین برجسته مؤسسه حقوقی ملک پور راهنمایی دریافت نمایید. همچنین در صورت رجوع به لینک ذیل، اطلاعات مفیدی در این خصوص دریافت خواهید کرد.

اقامت اتریش

اقامت اتریش با خرید ملک

 • اقامت اتریش و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت، دارای انواع متنوعی می باشد که به هدف، بیزینس پلن و میزان سرمایه متقاضی بستگی دارد. در ثبت شرکت با مسئولیت محدود که محبوب ترین شکل شرکت های تجاریست، شخص متقاضی اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت بایستی 35 هزار یورو به عنوان سرمایه اولیه به حساب شرکت واریز نماید. حالت دیگر ثبت شرکت، سهامی عام می باشد که سرمایه اولیه مورد نیاز آن حدود70 هزار یورو است که البته این سرمایه، قابل فروش به سهامداران می باشد. ثبت شرکت با مشارکت عمومی، نوع دیگری از شرکت است که در آن به همکاری دو یا چند نفر از افراد حقیقی یا حقوقی نیاز می باشد. چنانچه شخصی خواهان اخذ اقامت اتریش از این طریق باشد می تواند پس از ثبت شرکت، همسر خود را در صورت داشتن شرایط لازم در سیستم امتیازبندی اتریش، به استخدام شرکت خود در آورده و از این طریق، اقامت اتریش را برای خود و خانواده خویش دریافت نماید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اخذ ویزای قرمز سفید قرمز توسط موکل موسسه

 

سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی، از دیگر روش های اخذ اقامت اتریش می باشد. متقاضی ثبت شرکت و کارآفرینی بایستی یک طرح تجاری یا اصطلاحاً بیزینس پلن خلاقانه و نوآورانه ارائه دهد و همچنین سرمایه ای بالغ بر 50 هزار یورو را در راستای ایجاد و راه اندازی کسب و کار خود به کار گیرد. در جدولی که مشاهده می نمایید، امتیازات لازم جهت فعالیت واجدین شرایط شرکت های نوبنیاد ارائه شده است. افرادی که قصد کارآفرینی در اتریش را دارند باید حداقل 50 امتیاز از این جدول کسب نمایند.

 

معیارهای واجدین شرایط بنیانگذاری شرکت های نوبنیاد

مدارک تحصیلی، مهارت ها و میزان حقوق دریافتی

حداکثر: 30 امتیاز

آموزش های فنی حرفه ای، مهارت در زمینه شغلی مربوطه

20 امتیاز

برنامه تحصیلی حداقل 3 ساله در مؤسسات آموزش عالی

20 امتیاز

مدرک دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، تحصیلات فنی حرفه ای در اتریش

30 امتیاز

مهارت زبان

حداکثر: 15 امتیاز

انکلیسی در سطح B2

10 امتیاز

آلمانی در سطح A2

5 امتیاز

آلمانی در سطح B1- B2

10 امتیاز

آلمانی در سطح C1- C2

15 امتیاز

سابقه کاری

حداکثر: 10 امتیاز

هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

امتیاز اضافی

حداکثر: 30 امتیاز

حداقل سرمایه گذاری 50 هزار یورو

10 امتیاز

اسپانسر مالی توسط یک شرکت تأمین یا انکوباتور مالی و تجاری

10 امتیاز

سن تا 35 سال

10 امتیاز

مجموع امتیازات

85 امتیاز

حداقل امتیاز مورد نیاز

50 امتیاز

اقامت اتریش

کارآفرینی در اتریش

در مقاله زیر به طور کامل به ثبت انواع شرکت در اتریش و شرایط هر یک پرداخته است.

اقامت اتریش

اقامت اتریش از طریق سرمایه گذاری

 • اقامت اتریش از طریق خود حمایتی

اقامت خودحمایتی اتریش یکی از پرطرفدارترین روش های اخذ اقامت اتریش محسوب می شود. اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی، مناسب افرادیست که توانایی مالی بالایی داشته و نیاز به کار کردن برای کارفرما در کشورهای اروپایی ندارند. اشخاص متقاضی اقامت اتریش از این طریق، تا 5 سال اجازه کار در اتریش برای کارفرما را ندارد. اما می توانند در این مدت به سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار به عنوان کارفرما بپردازند. این اقامت یکی از پیچیده ترین روش های اقامتی برای وکلا و در عین حال یکی از راحت ترین روش های اقامت اتریش برای متقاضیان می باشد. اقامت خودحمایتی، برترین روش اقامتی برای کشورهای اروپایی و اتریش می باشد. چرا که در این روش، نیاز به انتقال سرمایه به کشور اتریش نمی باشد و سوابق کاری، تحصیلی و سن بی تأثیر می باشد. سرمایه لازم برای اقدام به اقامت اتریش از طریق خودحمایتی، 20 هزار یورو به ازای هر نفر می باشد. همانطور که گفته شد لازم نیست که این مبلغ به حسابی خارج از ایران واریز شود، بلکه ارائه فیش بانکی و گواهی گردش حساب مالی شما جهت اثبات شرط تمکن مالی کفایت می کند. همچنین اثبات درآمد ماهیانه 2500-3500 یورو نیز الزامی می باشد. از دیگر ضروریات اقدام به خودحمایتی اتریش، شرط حضور حداقل 6 ماه از سال در کشور اتریش می باشد.

اخذ اقامت اتریش از طریق خودحمایتی، امری ساده و راحت برای وکلا و مؤسسات مهاجرتی نمی باشد. با توجه به اینکه این روش اقامتی توسط استاد ملک پور خلق و نام گذاری شده است، پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات دقیق و علمی در این خصوص و یا اقدام به آن، با مؤسسه حقوقی ملک پور و کارشناسان ارشد و متخصص این مجموعه در ارتباط باشید.

اقامت اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق خودحمایتی

اقامت اتریش از طریق ازدواج

اقامت اتریش از طریق ازدواج، از دیگر روش های قانونی مهاجرت و اخذ اقامت این کشور می باشد. ازدواج با مرد یا زن اتریشی در صورتی که متقاضی شرایط لازم را رعایت نماید، می تواند منجر به اخذ اقامت اتریش شود. یکی از نکات مهم برای اخذ اقامت اتریش از طریق ازدواج، اثبات واقعی بودن آن است. متقاضیان اقامت اتریش از طریق ازدواج باید توجه داشته باشند که در همان ابتدای ازدواج، نمی توانند اقامت اتریش را به صورت دائم دریافت نمایند. بدین منظور باید حدود 5 سال با همسر خود زندگی مشترکی داشته باشند و سپس برای اخذ اقامت دائم اتریش و در سال بعد برای پاسپورت کشور اتریش اقدام نمایند. اخذ تابعیت کشور اتریش همانند سایر کشورها، دارای شرایط دیگری نیز می باشد. از جمله شرایط می توان به اخذ تابعیت کشور اتریش، داشتن مدرک زبان آلمانی، پیروی از قوانین اتریش و عدم ارتکاب به جرم و جنایت اشاره کرد.

اقامت اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد

همانطور که می دانید اخذ تابعیت از طریق تولد در کشورهای مختلف، بر اساس قانون خون و یا خاک می باشد. اقامت اتریش از طریق تولد، تابع سیستم خون است. قانون خون بدین صورت می باشد که اعطای تابعیت به طفل، بر اساس ملیت پدر یا مادر بوده و محل تولد فرزند، ملاک تعیین تابعیت نمی باشد. بنابراین در این سیستم تعیین تابعیت، به محل تابعیت پدر و مادر توجه می شود و نه به محل تولد فرزند. تولد فرزند از پدر یا مادر اتریشی سبب اخذ تابعیت اتریش برای این فرزند می شود. همچنین طفلی که در خاک کشور اتریش از پدر و مادری نامعلوم به دنیا بیاید نیز اقامت اتریش را دریافت می کند. در نتیجه فرزند صرفاً با تولد در خاک اتریش، تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت نمی کند. برخی کشورها مانند آمریکا، کانادا، برزیل و غیره از قانون خاک برای ارائه تابعیت پیروی می کنند و در برخی کشورها نیز مانند برزیل، علاوه بر فرزند، پدر و مادر نیز پاسپورت آن کشور را دریافت می نمایند.

اقامت اتریش از طریق پناهندگی

اقامت اتریش از طریق پناهندگی یکی از سخت ترین و خطرناک ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد که غیرقانونی بوده و به هیچ عنوان توصیه نمی شود. کشور اتریش عضو کنوانسیون ژنو است. از دید حقوقی، پناهنده به فردی گفته می شود که کشور خود را از ترس شکنجه و کشته شدن به خاطر دین و مذهب، باورهای سیاسی، ملیت یا آزار و اذیت های جسمی و یا جنسی ترک می نماید. بر طبق قانون دوبلین، افراد متقاضی پناهندگی اتریش چنانچه در کشور دیگری انگشت نگاری انجام داده باشند، تقاضای پناهندگی آن ها مورد بررسی قرار نخواهد گرفت و به همان کشوری که در آن جا انگشت نگاری شده اند، برگشت خواهند خورد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد پناهندگی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد پناهندگی

 

پناهندگی اتریش بر اساس مراحل خاصی صورت می گیرد. افرادی که پناهندگی را به عنوان روشی برای مهاجرت و اقامت اتریش انتخاب می نمایند، باید بدانند که در این روش، طول مدت بررسی پرونده شخص، بسته به نوع کیس می تواند متنوع باشد و گاه تا سال ها به طول انجامد. در صورتی که رأی صادره از سوی دولت اتریش منفی باشد، پناهنده موظف است که ظرف مدت کوتاهی، خاک کشور اتریش را ترک نماید. مؤسسه حقوقی ملک پور، پناهندگی اتریش را پيشنهاد نکرده و هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی دهد. به شما نیز توصیه می شود وقت و هزینه خود را صرف روش های مهاجرت قانونی نموده و با احترام و بدون خطر، وارد این کشور شده و اقامت اتریش را دریافت نمایید.

اقامت اتریش

پناهندگی اتریش

اقامت اتریش برای هنرمندان و افراد فوق موفق

اقامت اتریش برای هنرمندان برجسته و دارای سابقه هنری ویژه مانند برگزاری نمایشگاه های بین المللی، مصاحبه در رسانه های عمومی و پر مخاطب و یا کسب جوایز معتبر جهانی امکان پذیر می باشد. همچنین ورزشکاران حرفه ای و موفق نیز در صورت داشتن اسپانسر، می توانند اقامت اتریش را دریافت نمایند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور و تیم تحقیقاتی آن تهیه شده است. چنانچه بدون ذکر نام و یا تغییرات جزیی در محتوای مقاله، اقدام به کپی برداری از آن نمایید، مرتکب یک عمل غیرقانونی و خلاف شرع گردیده اید. پروسه اخذ اقامت اتریش برای هنرمندان و ورزشکاران، یک پروسه طولانی مدت است و علاوه بر آنچه که در بالا ذکر شد، شرایط حائز اهمیت دیگری برای اقدام از این طریق وجود دارد. افرادی که قصد اخذ اقامت اتریش را از این طریق دارند، باید اثبات کنند که می توانند در صورت مهاجرت به کشورهای دیگر، در آن جا از طریق فعالیت های هنری و حرفه ای خود زندگی و امرار معاش کنند و کسب و کار خود را راه اندازی نمایند. بنابراین اثبات توانایی استقلال مالی و کاری و عدم نیاز به کمک های دولت، در این روش بسیار مهم می باشد.

اقامت اتریش

اقامت هنرمندان در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش

بررسی هزینه های زندگی در اتریش یکی از مهم ترین اقدامات برای متقاضیان اخذ اقامت اتریش می باشد. جالب است بدانید با وجود اینکه کشور اتریش جزو ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد، اما هزینه زندگی در آن نسبت به سایر کشورهای اروپایی چندان بالا نمی باشد. هزینه های زندگی در این کشور، متناسب با سطح درآمد افراد می باشد. از این رو افرادی که دارای حقوق متوسط نیز هستند، می توانند از زندگی خوبی برخوردار باشند. هزینه های ماهیانه زندگی در اتریش، متناسب با سبک زندگی فرد و انتخاب های وی متفاوت است. اما به طور کلی می توان گفت که هزینه زندگی در اتریش در حدود 800 تا 1200 یورو در ماه می باشد. در این بخش، به هزینه برخی از خدمات و کالای مورد نیاز جهت زندگی در اتریش پرداخته می شود:

 

خدمات و کالاها

هزینه ها (یورو)

1 وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت

11.00 یورو

1 لیتر شیر

1.09 یورو

500 گرم نان سفید محلی

1.80 یورو

1 کیلوگرم برنج سفید

1.76 یورو

12 عدد تخم مرغ

2.71 یورو

1 کیلوگرم پنیر محلی

10.90 یورو

1 کیلوگرم سینه مرغ

10.43 یورو

1 کیلوگرم گوشت گاو

16.87 یورو

1 کیلوگرم سیب

2.19 یورو

1 کیلوگرم سیب زمینی

1.31 یورو

بطری 1.5 لیتری آب

0.61 یورو

1 لیتر بنزین

1.23 یورو

برق، سیستم گرمایشی و سرمایشی، زباله و آب آپارتمان 85 مترمربعی

178.84 یورو

60 مگابایت اینترنت نامحدود

30.29 یورو

 

یکی از بخش هایی که عمده ترین هزینه های زندگی در اتریش را برای متقاضیان اقامت اتریش در بر خواهد داشت، هزینه مسکن و محل سکونت می باشد. قیمت خرید و اجاره ملک در نقاط مختلف شهرهای اتریش متفاوت می باشد. این هزینه بسته به فاصله آن نسبت به مرکز شهر دارد. به طوری که معمولاً اجاره بهای واحدهای مسکونی نزدیک به مرکز شهر نسبت به سایر مناطق، گرانتر می باشند. در جدول ذیل، هزینه خرید و اجاره انواع واحدهای مسکونی در کشور اتریش بررسی شده است:

 

خرید و اجاره مسکن در اتریش

هزینه

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

713.89 یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

560.85 یورو

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1317.21 یورو

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

1011.54 یورو

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

4862.57 یورو

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

3440.40 یورو

اقامت اتریش

هزینه های زندگی در اتریش

اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش

بسیاری از افراد که با استفاده از روش های مختلف اقدام به مهاجرت به کشور اتریش می نمایند، در اندیشه اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشند. از میان انواع روش های مهاجرتی، برخی به طور مستقیم منجر به اخذ اقامت اتریش شده و برخی نیز در صورت تغییر ویزا از نوعی به نوعی دیگر، منتهی به اخذ اقامت موقت و سپس دائم این کشور می شوند. برای مثال افرادی که با ویزای تحصیلی وارد کشور اتریش می شوند، در صورت دریافت پیشنهاد شغلی و اشتغال می توانند ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل کرده و پس از گذشت چند سال، از طریق آن اقامت دائم اتریش را کسب نمایند. نکته قابل توجه، لزوم زندگی در اتریش و پرداخت بیمه و مالیات به دولت آن به منظور تمدید اقامت موقت خود در کشور اتریش می باشد. این نکته برای کلیه روش های اقامتی به جز تولد قابل اجرا می شود. بر اساس این قانون، متقاضیان اقامت اتریش به طور دائم لازم است که 5 سال بیمه و مالیات پرداخت نمایند تا بتوانند اقامت دائم دریافت کنند. سپس با گذشت 5 سال از اقامت دائم خود و در صورت دارا بودن شرایطی می توانید برای دریافت پاسپورت اتریش، درخواست نمایید. از شرایط کلی لازم جهت اخذ تابعیت اتریش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تسلط بر زبان آلمانی
 • شناخت تاریخ اتریش و ادغام با فرهنگ این کشور
 • عدم سوء سابقه
 • انصراف از تابعیت قبلی خود

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در صورت داشتن پاسپورت کشور اتریش، امکان کار، تحصیل و زندگی در سایر کشورهای اروپایی نیز فراهم می شود.

اقامت اتریش

پاسپورت اتریش


سئوالات متداول در زمینه اقامت اتریش

پرسش: از چه روش هایی می توان اقامت اتریش را دریافت کرد؟

پاسخ: اقامت اتریش را می توان از روش هایی مانند کار، سرمایه گذاری، ازدواج، پناهندگی و گروه های خاص مانند هنرمندان به طور مستقیم دریافت کرد. تحصیل در اتریش به طور مستقیم منجر به اخذ اقامت نمی شود.

پرسش: مؤسسه حقوقی ملک پور در چه زمینه هایی از اقامت اتریش فعالیت دارد؟

پاسخ: مؤسسه حقوقی ملک پور با استقرار دفتر مرکزی خود در وین و همکاری با برترین وکلای اتریشی، در تمام روش های اخذ اقامت اتریش به جز پناهندگی، دارای خدمات می باشد.

پرسش: بهترین روش های دریافت اقامت اتریش کدامند؟

پاسخ: بهترین روش های دریافت اقامت اتریش، روش های کار، سرمایه گذاری و اقامت هنرمندان و افراد خاص می باشند.

پرسش: آیا هزینه های زندگی و اقامت در اتریش زیاد است؟

پاسخ: هزینه زندگی در اتریش در مقایسه با بسیاری از کشورها نظیر سوئیس، پایین است. این در حالیست که کیفیت زندگی و خدمات و سطح درآمد در این کشور، بالا می باشد.


_____________________ سخن پایانی درباره اقامت اتریش _____________________

اقامت اتریش، روش های اخذ تابعیت اتریش، مهاجرت به اتریش از طرق مختلف و به طور کلی آسان ترین راه مهاجرت به اتریش در این مقاله به صورت کامل مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. از آن جایی که کشور اتریش در قلب اروپا واقع شده است و از جهات مختلف، دارای جایگاه برتر در میان کشورهای جهان می باشد، بسیار مورد توجه افراد مختلف از سراسر جهان قرار گرفته است. به همین دلیل نیز بررسی انواع روش های مهاجرت و اقامت اتریش ضرورت می یابد. در کلیه روش های مهاجرتی به اتریش به جز روش تولد، اقامت اتریش در ابتدا به صورت موقت بوده و پس از گذشت چند سال و طی شرایطی، به اقامت دائم تبدیل می شود. علاقمندان به کسب اطلاع در خصوص اقامت اتریش و یا اقدام به اخذ آن می توانند با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایند تا مورد مشاوره رایگان تلفنی قرار گیرند. در غیر این صورت می توانید اطلاعات خود را در فرم تماس که بر روی وبسایت مؤسسه موجود می باشد، وارد نمایید و سپس از سوی مشاورین متخصص این مجموعه، تماس تلفنی و مشاوره رایگان دریافت نمایید. بخش "ثبت پرسش" در انتهای مقاله، فرصتی برای طرح سئوالات شما و دریافت پاسخ علمی و دقیق از مشاورین متخصص مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد.

امتیاز 5 از 5 ( 19 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
هادی صفاریان
سلام مقاله شما رو کامل خوندم و خیلی اطلاعات جالبی کسب کردم. به توصیه یکی از دوستانم میخواستم برای پناهندگی اقدام کنم اما با خوندن مقاله شما متوجه شدم که شرایط اقامت اتریش رو هم می تونم داشته باشم. من IT خوندم و 5 سال برای یکی از بانک های خصوصی در همین زمینه دارم کار میکنم، با توجه به جدولی که توی مقاله قرار دادین حس میکنم می تونم امتیاز کافی رو بدست بیارم اما فقط میخواستم بدونم چقدر شانس دارم برای پیدا کردن کار و اینکه شما هم میتونید برای کاریابی بهمون کمک کنید؟ وای اگه بتونم اقامت اتریش رو بگیریم عالیه. ممنون میشم راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی باتوجه به رشته و سابقه کار بالای 3 سال شانس کاریابی بسیار بالایی دارید. درخصوص کاریابی ما چون موسسه حقوقی هستیم کاریابی نداریم اما مشاوره های لازم را جهت کاریابی و معرفی برخی از سایت های کاریابی معتبر را داریم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
امیر حسین پور
سلام من چطور میتونم برای خود حمایتی اقدام کنم ؟ شرایط قرارداد ها و هزینه های کلی چطور هست؟ اگر با اقامت خود حمایتی وارد بشم ، همسرم میتونه اونجا کار بکنه؟ فرزندانم میتونن تحصیل رایگان داشته باشن؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در اقامت خودحمایتی شما باید صرفاً اثبات نمایید که شخص متمولی در ایران هستید. چگونگی اثبات این مورد در مقاله مربوطه به طور کامل توضیح داده شده است همچنین می توانید اطلاعات کاملی در تماس با مشاورین ما بدست آورید. در این روش کل خانواده امکان کار به عنوان کارمند ندارید اما سرمایه گذاری و کار به عنوان کارفرما برای تمامی اعضای خانواده امکان پذیر است. تحصیل فرزندان در این روش به زبان آلمانی رایگان است. * مانا باشید *
هدی محمدی
سلام خسته نباشید.میخواستم بپرسم آیا راهی هست که بدون ترک تابعیت بشه پاسپورت اتریشی رو به دست آورد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص دو تابعیتی باید به اصول و قوانینی که هرکشور وضع کرده توجه کرد چرا که خیلی از کشور دوتابعیتی را قبول ندارند. اما کشور اتریش دو تابعتی را قبول دارد و شما نیاز نیست حتما تابعیت قبلی خود را سلب نمایید. موفق باشید
عماد جاودانی
سلام و درود ممنون از مقاله خوبتون خیلی کامل بود من خواستم شرایطمو توضیح بدم ببینم شما کدوم یک از روش هارو پیشنهاد میکنید. من 32 سالم هست و لیسانس مکانیک و فوق لیسانس مکاترونیک دانشگاه دولتی درس خوندم. انگلیسی رو مسلط هستم ولی آلمانی هیچی نمیدونم. متاهل هستم و همسرم هم لیسانس حسابداری با 5 سال سابقه کار مرتبط.بچه هم نداریم و سرمایه حدود 3 میلیارد با دارایی های غیر نقد هست. شما کدوم روش رو پیشنهاد میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان شرایط عمومی شما خیلی خوب است و از روش های کار، تحصیل و بلوکارت می توانید اقدام نمایید. باید بطور کامل این موارد بررسی بشه تا خود شما بهترین راه را انتخاب نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
متین اسماعیلی
باسلام،میخواستم بگم من به اتفاق چندنفرازدوستان درایران به کارموسیقی مشغولیم! ولی سوال من اینه که مابرای گرفتن اقامت اتریش ازچه روشی باید اقدام کنیم؟ برای اینکه همین کارموسیقی راادامه بدهیم باتشکر...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما اگر شرایط لازم برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش را داشته باشید می توانید یکی از راه های مهاجرت شما به کشور اتریش باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امید
با سلام ارادت آیا شخصی که در رشته های غیر مهندسی تحصیل کرده است میتواند جهت اقامت اتریش از طریق کار و جستجوی کار اقدام کند؟ با تشکرررر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اقدام کردن را می تواند منتها باید شانس دریافت کار در این فرصت 6 ماهه را هم سنجید، آیا می توانید کار پیدا کنید؟ کشور اتریش دوره های زبان ارزان یا دانشگاه های رایگان هم دارد پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان