مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

23 آبان 1398 6 نظر

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

 

 

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، روش های مختلف سرمایه گذاری در کانادا از طریق ثبت شرکت و چگونگی دریافت اقامت و تابعیت کشور کانادا از طریق ثبت شرکت در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد:

 

 • آیا کانادا، کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت می باشد؟
  • شرایط لازم جهت اخذ اقامت دائم کانادا در این روش چیست؟
   • آیا تضمینی در به سود رسیدن شرکت و درآمد ارزی وجود دارد؟
    • آیا شرکت ثبت شده در کانادا برای شخص سرمایه گذار و خانواده وی آثار اقامتی به همراه دارد؟

 

مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند در این زمینه راهنمای شما همراهان گرامی باشد و در زمینه اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری در آن شما را یاری نماید. کانادا کشوریست تحت حمایت انگلستان که در شمال کشور ایالات متحده آمریکا قرار دارد و واحد پولی آن دلار کانادا می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور جهت مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی، برای شما عزیزان توصیه ها و پیشنهاداتی دارد. از طریق تماس تلفنی با کارشناسان و مشاورین ارشد مجموعه، می توانید از مشاوره تلفنی رایگان ما بهره مند گردید. تکمیل فرم تماس، به منزله تقاضای شما جهت تماس ما با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و شرایط عمومی آن

بسیاری از افراد گمان می کنند که مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، منجر به اخذ اقامت این کشور خواهد شد، لازم به ذکر است صرف ثبت شرکت در کانادا برای اشخاص آقار اقامتی در پی ندارد و الزاماً باید بیزنس پلانی(طرح تجاری) ارائه شود و کسب و کار موجود به سوددهی منطقی رسید تا دولت توجیه شود که شرکت ثبت شده توسط شما در اقتصاد کانادا تأثیرگذار بوده و شما را به عنوان مقیم دائم کانادا بپذیرد. در صورت ثبت شرکت در کانادا، ممکن است به شما ویزای توریستی اعطا می شود تا به کسب و کار خود در کانادا مراجعه نموده و رسیدگی داشته باشید، اما جهت دریافت اقامت دائم نکاتی ضروری است که در ادامه به آن می پردازیم تا موضوع مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت واضح و روشن شود. به طور مثال روش کارآفرینی در کانادا، نوعی از سرمایه گذاری در کانادا می باشد که باعث اعطای اقامت در این کشور خواهد شد. کارآفرینی در هر استان و ایالت، برنامه خاص و مخصوص به خود دارد و در بخش مناسب به آن پرداخته خواهد شد. ثبت شرکت در کانادا به معنی راه اندازی کسب و کار و تجارت در این کشور می باشد که با قوانین و مقررات خاصی به همراه می باشد. این گونه می توان گفت که اکثر مشاغلی که در کشور کانادا مشغول به فعالیت هستند، در قالب یک شرکت امور خود را اداره می نمایند. ابتدا بهتر است قبل از هر گونه اقدام جهت مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، اطلاعات خود را در خصوص کشور کانادا افزایش دهید و پتانسیل های جمعیتی و مساحتی کانادا را زیر ذره بین قرار دهید:

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان می باشد که از روش های قانونی متعددی مانند تحصیل، کار، ازدواج، کارآفرینی و... در قالب اکسپرس اینتری می توان به این کشور زیبا مهاجرت کرد. کشور کانادا در همسایگی شمال آمریکا قرار دارد و با وسعت حدود 10 میلیون کیلومتر مربع، دومین کشور وسیع جهان می باشد. از نظر مساحت خشکی نیز در رده چهارم جهانی قرار دارد. پایتخت کانادا، شهر اوتاوا می باشد و زبان رسمی این کشور، انگلیسی است. این در حالیست که در برخی ایالت های آن مانند کبک، مردم به زبان فرانسوی صحبت می نمایند. جمعیت کم کانادا (37 میلیون نفر) نسبت به مساحت آن، و کیفیت بالای زندگی و سطح خدمات در زمینه های متعدد آموزشی و فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی، موجب نیاز کشور کانادا به نیروهای متخصص و افزایش تقاضای مهاجرت به کانادا شده است. یکی از روش های قانونی مهاجرت به کانادا، ثبت شرکت می باشد که نکات لازم این روش در این مقاله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور راجع به سرمایه گذاری در کانادا

فایل صوتی مؤسسه ملک پور راجع به سرمایه گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و اخذ اقامت آن

در این قسمت از مقاله باید بدانیم که مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت را به هیچ وجه نباید با کارآفرینی کشور کانادا یکی دانست. افراد می توانند با ثبت شرکت برای دریافت اقامت موقت این کشور اقدام نمایند. اما چه زمانی می توان برای اقامت بلند مدت و دائم کانادا اقدام کرد؟ زمانی که شخص در شرکت ثبت شده خود، کارآفرینی نماید، در آن زمان با توجه به نوع تجارت و کسب و کار خود، اقامت بلند مدت دریافت می نماید که لازمه آن ارائه گزارش از نحوه اقدامات شرکت و فعالیت آن، همچنین گزارش های مالی شرکت می باشد. اما علت آن چیست که مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت امکان پذیر نیست؟ علت آن است که صرف ثبت شرکت در کشور کانادا، سوددهی و منفعتی برای این کشور در پی نخواهد داشت. کشور کانادا زمانی برای افراد اقامت بلند مدت صادر خواهد کرد که برای اقتصاد و پویایی این کشور نوعی منفعت و سوددهی داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت اقامت کانادا، می توانید به لینک زیر مراجعه فرموده و اطلاعات خود را افزایش دهید. در ادامه باید به بررسی انواع شاخص های اقتصادی تاثیرگذار و استاندارد های سرمایه گذاری بپردازیم تا شما به عنوان سرمایعه گذار با دیدی باز نسبت به فضای اقتصادی کانادا تصمیم گیری نمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

اقامت کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و استانداردهای سرمایه گذاری

ثبت شرکت در کانادا

ریسک مصادره اموال:

جهت اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی، عواملی را باید مد نظر قرار داشت. از اصلی ترین این عوامل، نرخ ریسک پذیری سرمایه گذار خارجی می باشد. در مواقعی پیش می آید که یک دولت با توجه به سیاست های بین المللی خود، اموال مهاجرین و اتباع خارجی را در کشور خود، توقیف می نماید. در هر کشوری این میزان ریسک، تخمین زده شده است. در کشور کانادا با توجه به اینکه بر اساس نظام بریتانیایی اداره می شود و نظام قضایی عادل خود را از بریتانیا به ارث برده است، این مقیاس، در حد کاملاً استانداردی می باشد و بنابراین می توان با خیالی آسوده برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کرد.

ثبت شرکت در کانادا

کنترل فساد:

از دیگر عوامل مهم برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، بررسی میزان کنترل فساد در کانادا می باشد. وقتی در کشوری کنترل فساد در حد بالایی باشد، رشد در تمامی زمینه ها خصوصاً بحث اقتصاد سریع تر اتفاق می افتد.  میزان کنترل فساد در کشور کانادا در شکل ذیل مورد بررسی قرار گرفته است.

 

شاخص کنترل نظارتی:

میزان پایبندی به قوانین کشور و کنترل آن از طریق این شاخص بررسی می شود..

ثبت شرکت در کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و شاخصه های اقتصادی تاثیرگذار

برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی، اولین شاخصه اقتصادی تأثیرگذار می تواند میزان رشد اقتصادی و تولید ناخالص ملی باشد. این مقدار، بیانگر موضوع رشد اقتصادی و میزان قدرت خرید مردم بر اساس اقتصاد کشور می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور این موضوع را در کشور کانادا بررسی کرده است.

 

با توجه به بررسی های به عمل آمده از میزان تولید ناخالص ملی در کشور کانادا، می توان گفت که این کشور بر اساس میزان رشد اقتصادی خود، کشور را به مقصدی مناسب برای سرمایه گذاری و مهاجرت تبدیل کرده است. در موضوع دیگر، باید به میزان نرخ مالیات در کشور کانادا پرداخت. هر کسی که خواهان مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت می باشد، باید بحث مالیات را در نظر گرفته و بررسی نماید. میزان مالیات باید بر اساس عدل و انصاف بین المللی باشد. چرا که اگر درنرخ بالایی باشد، مردم به سطوح خواهند آمد. اگر در نرخ پایینی باشد، هزینه های رشد اقتصادی و تأمین بودجه دولت برای ارتقا و توسعه سطح صنعتی و اقتصادی کشور، کم خواهد بود و در نتیجه سیستم اقتصادی کشور رشد نخواهد کرد. این نرخ بر اساس مالیات بر درآمد تخمین زده خواهد شد. به نمودار زیر توجه کنید.

 

همانطور که ملاحظه کردید، مالیات این کشور در نرخ و میزان مناسبی در نسبت به درآمد ها قرار دارد. نکته بعدی که باید در نظر گرفت، میزان تورم این کشور می باشد. تورم در هر کشوری نشانه ضعف کنترل و مدیریت قیمت کالاهاست. تورم باید به گونه ای باشد که متناسب با میزان درآمد مردم، بتواند قدرت خرید مردم را تقبل کند. تورم در بهترین حالت به صفر درصد خواهد رسید. در ادامه طی این نمودار،‌ به بررسی تورم در کشور کانادا خواهیم پرداخت.

 

نرخ تورم در کشور کانادا، به 2.4 درصد می رسد که این خود نشانه خوبی برای رشد اقتصادی می باشد. با توجه به شرایط دیگر کشور های قاره امریکا، اصولا این کشور، بهترین کشور برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت می باشد. در ادامه به انواع شرکت ها در کشور کانادا خواهیم پرداخت.

 

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و انواع شرکت

کشور کانادا به طور معمول، شرکت های خود را به 4 قالب تقسیم بندی کرده است. برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، به طور کامل باید این شرکت ها را شناخت و آثار حقوقی بعد از راه اندازی آنان را به درستی کشف و تحلیل نمود. به طور کلی شرکت ها در کشور کانادا به انواع زیر تقسیم بندی می شود.

 • مالکیت یگانه
 • مشارکت
 • مسئولیت محدود
 • تعاونی

اکنون برای درک بهتر از معانی و مفاهیم این نوع از شرکت ها، مزایا و معایب هر یک از آن ها را خواهیم گفت.

 

 • مالکیت انفرادی

مزایا: ساده ترین و ارزان ترین نوع کسب و کار در کانادا است؛ گزارش مالیاتی ساده ای دارد.

معایب: مسئولیت شخصی مالک نامحدود است؛ بانک ها تمایلی به پرداخت وام به شرکت های خصوصی ندارند؛ واگذاری این نوع کسب و کار دشوار است.

 

 • مشارکت

مزایا: خطرات کسب و کار متوجه تمام اعضاست؛ مدیریت به اشتراک گذاشته می شود؛ گزارش مالیاتی ساده است.

معایب: وجود خطر اختلاف بین مالکین؛ تصمیم گیری مشترک بین شرکا؛ هر یک از شرکا مسئول بدهی شرکای دیگر نیز می باشد.

 

 • مسئولیت محدود

مزایا: شرکا و مالکین مسئول تعهدات و بدهی های شرکت نیستند؛ جذب سرمایه از مؤسسات مالی و سرمایه گذاران ساده است.

معایب: گران ترین نوع راه اندازی کسب و کار است.

 

 • تعاونی

مزایا: مسئولیت ها محدود است؛ شرکت متعلق به همه اعضاست.

معایب: تصمیم گیری ها آهسته است؛ خطر اختلاف و تعارض میان اعضا وجود دارد.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و هزینه های مورد نیاز

هزینه های ثبت شرکت در کانادا، کاملاً متفاوت و متغیر است. چرا که این هزینه ها کاملاً بستگی به نوع تجارت و محل احداث و تأسیس شرکت دارد. شما می توانید شرکت خود را به صورت فدرالی، استانی یا منطقه ای ثبت کنید. به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، هزینه های زیادی نخواهد داشت. بسیاری از افراد گمان می کنند که هزینه های ثبت شرکت در کانادا گزاف است. اما با هزینه های اندکی که مؤسسه حقوقی ملک پور در ادامه بدان می پردازد، خواهید دریافت که هزینه ثبت شرکت و سرمایه اولیه شرکت جهت کارآفرینی تفاوت های بسیاری دارد. در سال 2019هزینه ثبت مقالات و اساسنامه های شرکت ها در بخش فدرال 200 دلار می باشد.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت در بخش استانی، در هر استان با یکدیگر تفاوت دارد. در جدول زیر، تعرفه ثبت اساسنامه و ثبت شرکت در ایالات کانادا را برای شما عزیزان درج کرده ایم. باید خاطر نشان کنیم که هزینه های ثبت نماد و اسم تجاری کاملاً جداگانه می باشد.

 

هزینه ثبت شرکت در ایالت های کانادا

اونتاریو

360 دلار

آلبرتا

450 دلار

بریتیش کلمبیا

350 دلار

کبک

326 دلار

نووا اسکوتیا

337 دلار

 

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و نقاط مثبت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، قطعاً برای افراد متقاضی دارای منفعت ها و مزایایی می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور در این قسمت، به بررسی انواع مزایا و منفعت های ثبت شرکت در کشور کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت پرداخته است.

 

 • ایجاد شخصیت حقوقی جداگانه

تشکیل شرکت، باعث ایجاد یک شخصیت حقوقی جدید به نام شرکت می شود. شرکت شما طبق حقوق کانادا به مانند یک شخص حقیقی دارای همان حقوق و تعهدات خواهد بود. این بدان معناست که می تواند دارایی بدست آورد، وام بگیرد، قرارداد ببندد، شکایت کند یا از او شکایت شود و حتی به جرم مرتکب شود. پول و سایر دارایی های شرکت شما متعلق به شرکت است و نه به سهامداران آن.

 

 • مسئولیت محدود

ایجاد شخصیت حقوقی برای یک شرکت، سهامداران یک شرکت را محدود می کند. یعنی سهامداران یک شرکت، مسئول بدهی های شرکت نیستند. اگر شرکت ورشکسته شود، سهامداران بیش از سرمایه خود، چیز بیشتری از دست نمی دهند. مگر اینکه شرکت از نوع تضامنی باشد. حتی اگر سهامداران، صاحبان شرکت نیزباشند؛ طلبکاران نمی توانند از سهامداران برای بدهی های شرکت شکایت نمایند.

 

 • نرخ مالیات پایین

شرکت ها به طور جداگانه از مالکیت آنان مالیات می دهند. از آنجا که نرخ مالیات شرکت ها به طور کلی پایین تر از نرخ مالیات فردی می باشد، تشکیل شرکت به شما امتیازاتی اعطا خواهد کرد.

 

 • دسترسی راحت تر به سرمایه و کمک های مالی

جمع آوری سرمایه اغلب برای شرکت ها آسان تر از سایر اشکال تجارت است. به عنوان مثال، شرکت شما گزینه ای برای انتشار اوراق قرضه یا گواهی اشتراکی به سرمایه گذاران خواهد داشت. انواع دیگر مشاغل فقط باید به پول و وام سرمایه خود متکی باشند. این می تواند توانایی گسترش کسب و کار شما را محدود نماید.

 

 • تداوم در وجود

شرکت شما حتی در صورت فوت سهامداران و مدیر آن، همچنان به فعالیت خود ادامه می دهد. در این شرایط، مالکیت شرکت به سادگی به ورثه سهامداران واگذار می شود. این مورد برای مشارکت ها یا مالکیت های انحصاری که بر اثر فوت صاحبان آنها، فعالیتشان متوقف می شوند صدق نمی کند.

اگر در خصوص کلیات نقاط مثبت و منفی مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا، سئوالاتی دارید و ذهن شما را درگیر کرده است، می توانید با خریداری بهترین محصول ویدئویی در امور مهاجرت، سطح علمی خود را به یک وکیل مهاجرت تبدیل نمایید. با خریداری ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، سطح علمی خود را در خصوص همه کشور ها افزایش دهید تا از عدم آگاهی شما سوء استفاده نشود.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و خدمات مؤسسه ملک پور

مؤسسه حقوقی ملک پور با داشتن سال ها تجربه درخشان در خصوص مهاجرت و امور بین الملل، می تواند یاری دهنده شما در امور مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و سایر روش های مهاجرتی باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور با داشتن اعضایی همچون مشاور رسمی مهاجرتی در کانادا و عضو شورای قانونگذاری مهاجرت این کشور (ICCRC) می تواند در زمینه های ثبت شرکت و کارآفرینی های استانی شما را یاری نماید. داشتن وکیل مهاجرتی در امور ساده ای همچون تحصیلی، برای افراد متقاضی مهاجرت بسیار واجب است. بهره گیری از مشاوره و راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی مجرب و متخصص در زمینه های ثبت شرکت و سرمایه گذاری ها در کشور قانون مند و سیستماتیکی مثل کانادا، از مهمترین و موثرترین اقدامات شما برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت می باشد. سال ها تجربه به ما نشان داده است که در صورتی که تمامی امور را به نحو عالی پیش ببرید، اما یک وکیل مهاجرتی در کشور کانادا همراه شما نباشد، قطعاً در مراحل اجرایی و مراحل فراتر، به مشکل خواهید خورد. بنابراین از اصلی ترین توصیه ها و پیشنهادات مؤسسه حقوقی ملک پور این می باشد که حتماً امور مربوط به مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، توسط یک وکیل مهاجرت بین المللی یا کانادایی پیش برده شود.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و مراحل ثبت آن

برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، مراحل خیلی زیاد و پیچیده ای وجود ندارد. مؤسسه حقوقی ملک پور به طور کلی و خلاصه، مراحل ثبت شرکت کانادایی را برای شما عزیزان در ادامه درج کرده است.

1- انتخاب اسم شرکت. این مرحله باید با ارائه اساسنامه همراه باشد و در آن، نام شرکت را مشخص کنند. ثبت برند و نام تجاری از اصلی ترین عوامل قانونی ثبت شرکت در کانادا می باشد. برای انتخاب نام شرکت در کانادا این قانون وجود دارد که نام شرکت باید منتهی به یک عنصر قانونی شود. این عنصر قانونی شامل limited (LTD)، incorpotated (INC) و corporation (Corp) می باشد.

2- تعیین و ارائه اساسنامه اصلی شرکت. در این مرحله باید افراد قطعی شرکت مشخص شود و نوع دقیق فعالیت شرکت و همچنین نوع تاسیس شرکت (فدرال یا منطقه ای) مشخص شود.

3- تعیین آدرس و محل اقامتگاه شرکت

4- تشکیل پرونده و تکیمل فرم ها و پرداخت هزینه های جانبی ثبت شرکت

5- پردازش برنامه و تعیین چشم انداز اقتصادی خود

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و طرح تجاری

طرح کسب و کار (بیزینس پلن)، یک سند مکتوب است که شغل شما، اهداف و استراتژی های آن، بازار مورد نظر و پیش بینی مالی شما را توصیف می کند. داشتن یک برنامه تجاری در مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، بسیار مهم است. زیرا به شما کمک می کند اهداف واقع بینانه را تنظیم کنید، بودجه خود را تضمین نمایید، موفقیت خود را اندازه بگیرید، نیازهای عملیاتی را تبیین فرمایید و پیش بینی های معقول مالی را تعیین کنید. همچنین تهیه برنامه تجارتی به شما کمک می کند تا در نحوه عملکرد مشاغل جدید خود متمرکز شوید و بهترین فرصت برای موفقیت را به آن ها ارائه دهید. در ادامه، مثال هایی از سئوالاتی وجود دارد که باید هنگام نوشتن برنامه کاری خود قبل از اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت از خود بپرسید:

 • چگونه می توانم سود کسب کنم؟
 • اگر فروش کم باشد یا سود کم باشد چگونه کار را اداره می کنم؟
 • چه کسی رقیب من است و چگونه همزیستی خواهیم داشت؟
 • بازار هدف من چیست؟

اگرچه تمام برنامه های شغلی می توانند از نظر دامنه فعالیت ها متفاوت باشند، اما همه برنامه های موفق تجاری دارای عناصر مشترک هستند. نکات زیر باید در هر برنامه کاری لحاظ شود:

 • خلاصه اجرائیات تجاری (توضیحات تجاری)
 • تعیین فرصت شغلی
 • تعیین بازاریابی و استراتژی فروش یک طرح تجاری
 • تعیین تیم خود
 • شرح عملیات
 • پیش بینی های مالی طرح تجاری
 • سایر مستندات مفید

برای دریافت اطلاع از کلیه روش های سرمایه گذاری در کانادا و آگاهی بیشتر در خصوص نیاز هر یک به بیزینس پلن می توانید به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

سرمای گذاری در کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و نکات مهم نهایی

در این بخش، به بررسی نکات مهمی همچون بررسی مالیات ها و پروسه دریافت کد های آن در فرآیند مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت خواهیم پرداخت. برای دریافت کد تجاری که برای مباحث مالیاتی بسیار مهم می باشد، چندین راه وجود دارد. اما بهترین این راه ها، استفاده از سایت CRA در بخش خدماتی BRO می باشد. چرا که از این طریق می توانید به صورت آنلاین، کد تجاری خود را دریافت نمایید. همچنین برای استفاده راحت تر از خدمات این سایت، می توانید با شماره 1-800-959-5525 تماس بگیرید و نسبت به تکمیل فرم RC1 اقدام کنید. برای مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت باید به این نکته پرداخت که بسیاری از حالت های ثبت شرکت هستند که ممکن است نیازی به حضور افراد غیر اروپایی یا کانادایی نداشته باشند. این افراد می توانند از راه دور کسب و کار خود را کنترل کنند و یا امور شرکت خود را به افراد حاضر در شرکت مستقر در کانادا بسپارند. نکته مهم دیگری که باید در این قسمت بدان پرداخت اینست که ثبت شرکت با کارآفرینی در کانادا تفاوت حقوقی و آثار حقوقی متفاوتی دارد. در ثبت شرکت ها، عموماً افراد، داخل خاک کانادا حضور دارند و قصد ثبت کسب و کار خود را دارند. پس نیازی به بحث های اقامتی نخواهند داشت. اما در اموری مثل کارآفرینی، شخص قصد ایجاد شغل و توسعه اقتصادی در کشور کانادا دارد که با توجه به فعالیت های خود، می تواند در چشم اندازهای اقتصادی پیش روی خویش، از اقامت های بلند مدت کانادا و همچنین تابعیت این کشور استفاده نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارآفرینی در کانادا می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید و اطلاعات مهاجرتی خود را افزایش دهید.

_____________________ مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، روش ها و مراحل ثبت شرکت در کانادا و همچنین انواع شرکت در کانادا در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به طور کلی مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، می تواند آثاری داشته باشد که هر شخص ممکن است برای آن قصد مهاجرت به کانادا را داشته باشد. یکی از آثاری که دارد، امکان دریافت ویزای توریستی بلند مدت کانادا می باشد. اگر خواهان مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت هستید، بهتر است که از طریق کارآفرینی در کانادا وارد شده و با توجه به برنامه های استانی که برای افراد خارجی وجود دارد، اقدام به دریافت اقامت بلند مدت کانادا و در نهایت تابعیت این کشور نمایید. در صورتی که در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت، سئوالاتی در ذهن خود دارید می توانید با کارشناسان و مشاورین مهاجرت تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان ما استفاده کنید. تکمیل فرم تماس نیز، درخواست تماس با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان را ثبت می نماید. البته که در انتهای این متن نیز می توانید در بخش "ثبت پرسش" سئوالات خود را مطرح نمایید تا افراد صاحب علم، بدان ها پاسخ صحیح دهند.

ثبت پرسش
عبدالرحمن اسماعیلی
با سلام و روز بخیر ممنون میشوم چنانچه پاسخ بفرمائید ، پروسه دریافت اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت اولا چه مدت طول میکشد ، دوما چقدر هزینه دارد ، سوما در چه سطحی حداقل باید انگلیسی بلد باشیم ؟ با تشکر.

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، پروسه بررسی پرونده توسط دولت کانادا حدوداً 2 تا 4 ماه به طول می انجامد و مبالغ سرمایه گذاری 100 و 200 هزار دلار کانادا می باشد که شرایط هر کدام متفاوت بوده و برای سرمایه گذاری 200 هزار دلاری مدرک زبان موردنیاز نمی باشد اما در روش 100 هزار دلاری ارائه مدرک آیلتس 4 جنرال الزامی است. جهت دریافت اطلاعات کامل تر می توانید با مشاورین مؤسسه تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. * مانا باشید *
فرزاد خورشیدسوار
سلام وقت به خیر در مورد مهاجرت با روش ثبت شرکت میخواستم لطف کنید و راهنمایی بفرمایید

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در حال حاضر ثبت شرکت با سرمایه گذاری های 100 و 200 هزاردلاری کانادا امکان پذیر است. سابقه مدیریتی در سطوح بالا و مدرک حداقلی فوق دیپلم از الزامات این طرح می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مجموعه در ارتباط باشید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نماید. * مانا باشید *
امیر احسان عسگر پور
سلام هزینه های کلی ثبت شرکت توی کانادا چقدر هست برای یه خانواده 4 نفره؟ فرق ثبت شرکت با کارآفرینی در کانادا چیه؟ یه نکته دیگه، شما به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کانادا در ایالت های دیگه نپرداختید اون ایالات چجوریه شرایطش؟ مثل ساسکاچوان، اونتاریو، کبک ممنونم

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ثبت شرکت در کانادا هزینه های دولتی اندکی به همراه دارد اما این امر منجر به اخذ اقامت شما نمی گردد. صرفاً ثبت شرکت با ارائه بیزنس پلان قوی و در قالب کارآفرینی آثار اقامتی برای خود شخص و به پیوست وی برای همسر و فرزندان به همراه دارد. شرایط کارآفرینی در ایالات مختلف متفاوت بوده و شما با تماس با کارشناسان ما می توانید اطلاعات تکمیلی در این باب دریافت نمایید. * مانا باشید *

مطالب مرتبط و مفید