راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

29 شهریور 1398 5 نظر

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و کلیات طرق اخذ اقامت و تابعیت، ویدئویی است که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و منتشر شده است و هدف آن افزایش آگاهی عمومی مردم نسبت به مهاجرت و تسلط بر انواع مسیرهای مهاجرت به صورت تخصصی می باشد، به گونه ای شما با مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید همچون یک وکیل مهاجرتی، بدون نیاز به دریافت مشاوره تخصصی، نسبت به انتخاب مسیر مهاجرت خود اقدام فرمایید. در ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، جناب استاد ملک پور قدم به قدم شما را با انواع مسیرهای مهاجرتی و کشورهای سطح اول دنیا آشنا نموده و روش های اقامتی و همچنین اخذ تابعیت بسیاری از کشورها را به صورت کاربردی تشریح می نمایند. با فرهنگ سازی مهاجرت که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور صورت پذیرفت، اشخاصی که تصورشان بر این بود که تنها راه مهاجرتشان به دیگر کشورها پناهندگی است، به توانایی های خود و پتانسیل اقدام از دیگر روش های قانونی آگاهی یافته و موفق به اخذ اقامت کشورهای مطلوب خود به شیوه صحیح شدند. البته مؤسسه با هجمه و مخالفت های بسیاری روبرو بود که با حمایت شما عزیزان موفق به پشت سر گذاشتن مشکلات و موانع مسیر شد و اکنون مفتخریم که در سطح خاورمیانه، قابل اعتماد ترین مؤسسه مهاجرتی از نگاه مردم هستیم.

 

فایل تصویری پیرامون ویدئو از زبان مدیریت مؤسسه 

فایل صوتی پیرامون ویدئو از زبان مدیریت مؤسسه

 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و دسته بندی انواع مسیرهای مهاجرتی

در ویدوئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، استاد ملک پور برای اولین بار در دنیا روش های مهاجرتی را در یک دسته بندی مدون قرار دادند که هر شخص با توجه به شرایط خود، بهترین مسیر مهاجرتی ویژه خود را انتخاب می نماید. در دسته بندی انجام شده انواع شیوه های مهاجرت به 6 روش تقسیم بندی شده که هر روش خود به شاخه های کثیری تقسیم بندی می شوند. دسته بندی طرق اصلی مهاجرت به کشورهای خارجی به قرار ذیل می باشد:

 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

انگیزه ساخت ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، عدم امکان انتقال حجم عظیم اطلاعات در ساعت های کوتاه مشاوره و درخواست های زیاد شما عزیزان جهت دریافت مشاوره با شخص استاد ملک پور بوده است. بدین صورت شما اطلاعات مهاجرتی را از شخص ایشان دریافت نموده و با دانش بالا در این زمینه و تسلط بر انواع روش های مهاجرتی، همچون یک وکیل مهاجرت، روش ها و کشورهای مختلف را از حیث انطباق با شرایط خود سنجیده و به سمت گزینه مطلوب سوق پیدا می کنید.

 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و مزایای آن

خودحمایتی اسپانیا

 • بهره مندی از تخفیف های ویژه مؤسسه جهت مشاوره و عقد قرارداد
 • دریافت به روزترین تغییرات در قوانین کشورها به طور منظم تا حداقل یکسال
 • اطلاع کامل از انواع روش های مهاجرتی
 • تحلیل درست مهاجرت و دلایل منطقی آن
 • افزایش حس مثبت و انگیزه جهت شکوفایی
 • آشنایی با کشورهای مطلوب نام آشنا و همچنین کشورهای کمترشناخته شده با موقعیت مناسب مهاجرتی
 • آسان نمودن تصمیم گیری جهت انتخاب کشور و نوع مسیر مهاجرتی
 • آشنایی با اصول وکلای مهاجرت و مسیرهای میانبر جهت رسیدن به اقامت کشور موردنظر
 • بهره گیری از تجربه 15 ساله مؤسسه حقوقی ملک پور در امر مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و تخفیفات استثنایی

شما عزیزان می توانید به دو طریق نسبت به خرید ویدئوی راهنمای انتخاب گام به گام مسیر مهاجرت اقدام فرمایید:

 • خرید از طریق وبسایت مؤسسه
 • تماس با دفاتر مؤسسه

 

در صورت خرید ویدئو و اقدام به عقد قرار داد به مدت 2 ماه پس از تاریخ خرید ویدئو، 70 درصد هزینه خرید ویدئو از هزینه قرارداد شما (در صورتی که هزینه عقد قرارداد بیش از هزینه ویدئو باشد) کسر می شود. یا در صورت اخذ وقت مشاوره، به طور مشابه، 70 درصد هزینه خرید ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت از مبلغ مشاوره شما کسر می شود. لازم به ذکر است هزینه مشاوره های مؤسسه حقوقی ملک پور در صورت عقد قرارداد به طور کلی و 100 درصد از هزینه قرارداد کسر خواهد شد که امتیازی ویژه جهت مخاطبین گرامی و همیشگی ما در نظر گرفته شده است. علاوه بر امتیازات در نظر گرفته شده، در صورت تماس با مؤسسه و تشخیص شرایط ویژه مهاجرتی شما، تخفیف 10 درصدی برای شما دوست عزیز در نظر گرفته خواهد شد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

لازم به ذکر است در صورت خرید محصول، مبلغ دریافت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد، لذا با مطالعه دقیق معرفی محصول، نسبت به خرید آن اطمینان حاصل نمایید. مؤسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه تضمینی بر بی نقصی محصول ندارد و پیوسته در راستای بهبود آن می کوشد. اما اعتقاد ما بر این است که سطح علمی شما با مشاهده این محصول ارتقا یافته و می توانید همچون یک مشاور مهاجرتی نسبت به امور مهاجرتی تصمیم گیری نمایید. شما می توانید در صورت ذیغ وقت، شنوای فایل های صوتی مؤسسه در مسیر باشید و ظرف 10 روز بر مطالب تسلط یابید. در صورت تغییر قوانین کشورها و قواعد مهاجرتی، ویدئوی راهنمای انتخاب گام به گام مسیر مهاجرت در فواصل زمانی به روز رسانی شده و تا مدت حداقل یک سال به روز رسانی ها در پروفایل شما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است جهت ویدئوهای تکمیلی هیچ گونه مبلغی از شما اخذ نمی شود. مؤسسه حقوقی ملک پور همواره همراه شما در انتخاب مسیر مهاجرت خواهد بود و کسب رضایت شما، هدف اصلی مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد. جهت ارائه خدمات بهتر می توانید ما را راهنمایی نموده و در قسمت ثبت پرسش نظرات و سئوالات خود را مرقوم فرمایید. با تشکر از توجه و همراهی شما سروران گرامی 

 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ثبت پرسش
Melika mortazi
Chandin sale ke to fekre mohajeratam va age khoda bekhad emsal hatman eghdam mikonam , albate na be torkie
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت مهاجرت لازم است دانش مهاجرتی خود را ارتقا بخشیده و تمامی جوانب کار را سنجید تا انتخاب بهترین مقصد مهاجرتی ممکن شود. مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه به روزترین خدمات مشاوره ای می باشند. * مانا باشید *
مینا
سلام وقتتون بخیر جزئیات این ویدئو با راهنمایی مشاوران موسسه متفاوت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هر یک از خدمات مؤسسه، بستگی به نیاز شما داشته و با توجه به شرایط شما پیشنهاد می شود. با مشاورین ما تماس تلفنی رایگان داشته تا شما را راهنمایی بفرمایند. به طور کلی باید گفت در این ویدئو شما با شرایط تمامی کشورها و انواع راه های مهاجرت آشنا می شوید و خودتان می توانید مانند وکیل مهاجرت، کلیه امور مهاجرتی خود را پیش ببرید. در صورت تمایل به اقدام از طریق مؤسسه تخفیفات مناسبی ارائه می شود. * مانا باشید *
hamid reza
سلام و عرض ارادت خدمت استاد عزیز می خواستم در مورد بورس تحصیلی با حقوق در سوییس و اتریش از شما بپرسم و می خواستم بدونم که این شرایط در این دو کشور هست یا نه ؟؟؟ و اینکه اگه هست شرایطش چیه ؟؟؟ خیلی ممنون استاد .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت بورسیه تحصیلی باید شرایط عمومی خاصی اعم از مدرک زبان، معدل بالا اگر دانشگاه و رشته شما معدل محور است، داشتن دو تا سه مقاله چاپ شده و از همه مهمتر داشتن یک استاد راهنما یا سوپروایزر است. پیشنهاد می کنم اگر این شرایط را دارید حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
علیرضا رحیمی
سلام جطور می توتنیم از یونان به المان بدون درد سر مهاجرت کذد لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط عمومی شما بصورت دقیق بررسی شود و با راه های قانونی اعم کار، تحصیل یا سرمایه گذاری میتوانید اقامت آلمان را کسب نمایید. پیشنهاد می کنم حتما باموسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.

مشاوره رایگان