سرمایه گذاری در کانادا

26 دی 1399 6 نظر

سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا، اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، مزایا و معایب سرمایه گذاری در کشور کانادا، بهترین سرمایه گذاری در کانادا و شرایط سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. سرمایه گذاری در کانادا از چه روش هایی امکان پذیر است؟ آیا از طریق سرمایه گذاری در کانادا می توان اقامت و تابعیت کانادا را اخذ کرد؟ هزینه های سرمایه گذاری در کانادا چه مقدار می باشد؟ سرمایه گذاری در کانادا از طریق بسیاری از روش ها مانند ثبت شرکت در کانادا، خرید ملک در این کشور و... امکان پذیر است. شاید بهتر است بدانید که در حال حاضر ثبت شرکت، یکی از روش های پرطرفدار در بین افرادیست که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند و می توان شرکت های متفاوتی را در کانادا به ثبت رساند. مطلب بسیار مهم این می باشد که اگر قصد اخذ اقامت و در نهایت تابعیت کانادا را دارید، باید روشی از سرمایه گذاری را انتخاب نمایید که علاوه بر سوددهی، اثرات اقامتی نیز برای شما در پی داشته باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش، شرایط سرمایه گذاری در کانادا را بررسی می نماید. شما عزیزان همواره می توانید با برقراری تماس با مؤسسه، مشاوره رایگان تلفنی را در باب مهاجرت به کانادا و سرمایه گذاری در این کشور بدست آورید. چنانچه اقدام به تکمیل فرم تماس نمایید، درخواست شما جهت تماس ما با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت خواهد شد.

 • زندگی در کانادا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا
 • استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا
 • شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در کانادا
 • اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک
 • اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت
 • اخذ اقامت کانادا از طریق کارآفرینی
 • اخذ اقامت کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • مزایای سرمایه گذاری در کانادا
 • معایب سرمایه گذاری در کانادا
 • سئولات متداول در زمینه سرمایه گذاری در کانادا
 • سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در کانادا

کار در کانادا

زندگی در کانادا و شرایط سرمایه گذاری در کانادا

کانادا کشوری می باشد که پیشرفت های اقتصادی و توسعه خدمات اجتماعی در آن، بسیار بالاست و مهاجرین از اقصی نقاط دنیا را به سوی خود می کشاند. اطلاعات کلی این کشور محبوب در قالب جدولی ارائه شده است. سرمایه گذاری در کانادا یک اقدام اقتصادی مثبت و همه جانبه است. دولت کانادا با ایجاد بهترین و امن ترین شرایط برای متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا، سعی دارد کانادا را به کشوری مطلوب برای سرمایه گذاران تبدیل نماید.

 

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در کانادا (استان بریتیش کلمبیا)

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد سرمایه گذاری در کانادا (استان بریتیش کلمبیا)

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد سرمایه گذاری در کانادا (استان بریتیش کلمبیا)

 

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری در کانادا

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد شرایط سرمایه گذاری 100 هزار دلاری

 

جهت سرمایه گذاری در کانادا روش های مختلفی وجود دارد. همچنین شرایط متفاوتی برای سرمایه گذاری در استان های مختلف این کشور وجود دارد. مقاله حاضر توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم گردیده است. لذا اقدام به کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، غیرقانونی بوده و از لحاظ شرعی نیز حرام می باشد. افراد در انتخاب نوع سرمایه گذاری، باید دقت لازم را داشته باشند تا بتوانند به اقامت و تابعیت دست یابند. اگر خواهان اخذ اقامت کانادا و تابعیت این کشور از طریق سرمایه گذاری می باشید، باید بررسی نموده و از طریق بهترین روش سرمایه گذاری اقدام نمایید؛ چرا که برخی از روش ها منجر به اخذ اقامت نخواهد شد. به طور کلی به منظور سرمایه گذاری در کشور کانادا می توانید با هزینه ها و روش های متفاوتی اقدام نمایید. مؤسسه حقوقی ملک پور تمامی این راهکارها را بررسی نموده و نتیجتاً اطلاعات مختصر و جامعی را خدمت شما ارائه می دهد.

کار در کانادا

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا و همچنین اخذ اقامت کانادا یکی از مهمترین مواردیست که اشخاصی که قصد سرمایه گذاری در این کشور دارند، به دنبال آن هستند. اما باید بدانید که انواع مختلف روش های سرمایه گذاری در کانادا و استان های مختلف آن وجود دارد که تمامی این روش های سرمایه گذاری در کانادا، منجر به اخذ اقامت آن نخواهد شد. در صورتی که مایل باشید از طریق ثبت شرکت در کانادا اقدام فرمایید، می توانید اقامت خود را نیز دریافت نمایید. اما خرید ملک در کانادا به تنهایی منجر به اخذ اقامت برای شخص متقاضی نخواهد شد. همچنین در صورت اقدام برای کارآفرینی، می توانید درخواست اقامت نمایید. کارآفرینی در ایالت های مختلف با هزینه های مختلفی نیز روبرو می باشد که در برخی از کارآفرینی ها، اگر میزان سرمایه بسیار پایین باشد، اخذ اقامت با مشکلاتی مواجه می گردد. بنابراین جهت اخذ اقامت در کانادا از طریق سرمایه گذاری باید از بهترین و مناسب ترین روش ممکن اقدام نمایید تا بتوانید اقامت خود را دریافت نمایید. در این مقاله به تمام شرایط سرمایه گذاری از قبیل استانداردها، شاخص های مختلف و موارد دیگر می پردازیم.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

اقامت کانادا

ایالت کبک کانادا، در برنامه مهاجرتی خود از طریق سرمایه گذاری تاجران و یا مدیران، فرصتی را در اختیار سرمایه گذاران بین المللی کانادا قرار می دهد. بر اساس برنامه سرمایه گذاری مهاجران این استان، سرمایه گذاران با گذشت 36- 24 ماه از سرمایه گذاری خود می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نمایند. این برنامه فاقد هرگونه محدودیت سنی و زبانی (شرط تسلط و یا مدرک زبان) می باشد و به همین دلیل، بسیار مورد استقبال سرمایه گذاران قرار می گیرد. افراد واجد شرایط برای سرمایه گذاری مهاجرتی در استان کبک و دریافت ویزای کانادا در سال ۲۰۱۸ – ۲۰۱۹، باید تمام شرایط زیر را داشته باشند:

 • سرمایه شخصی حداقل 160 هزار دلار کانادا؛
 • حداقل دو سال سهامداری شرکت خصوصی و یا دو سال تجربه مدیریت یک شرکت معتبر؛
 • متقاضی سرمایه گذاری مهاجرتی (و همسر وی) باید حداقل ۱۶۰ هزار دلار کانادا سرمایه شخصی داشته باشد.
 • سرمایه گذاری مبلغ 240 هزار دلار کانادا شامل تمام هزینه های کارگزاری دولتی و مبلغ 800 هزار دلار کانادا به عنوان ودیعه OR برای 5/5 سال بدون دریافت سود سرمایه؛
 • پرداخت یکباره 240 هزار دلار کانادا (گزینه انتخابی توسط 95 درصد مهاجرین سرمایه گذاری کانادا)

طول اقامت سرمایه گذاری در کانادا، 5 سال است و در صورتی که فرد از این مدت، 3 سال را به صورت متوالی در کانادا اقامت داشته باشد، می تواند کارت اقامت دائم کانادا را دریافت نماید.

استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

پیش از اقدام به سرمایه گذاری در کانادا، باید استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور را مورد بررسی قرار داد. شخصی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشد باید در ابتدای امر، از امنیت سرمایه گذاری در این کشور اطمینان حاصل نماید. مسائلی همچون فساد اقتصادی و مالی، استقلال قوه قضائیه و به طور کلی بحث مصادره اموال باید مورد توجه قرار گیرد تا تضمینی بر سرمایه گذاری مطمئن باشد، چرا که پیش از دریافت سود مالی یا نتایج اقامتی، امنیت سرمایه اهمیت دارد.

سرمایه گذاری در کانادا

 • ریسک مصادره اموال در کانادا:

یکی از شاخص هایی که جهت بررسی امنیت سرمایه در کشورهای خارجی مورد مطالعه قرار می گیرد، شاخص ریسک مصادره اموال می باشد. چرا که بر اساس این شاخص، می توان برخورد دولت با قراردادهای خارجی و عدالت سیستم قضایی کشور کانادا در برخورد با خارجیان را ارزیابی کرد. در نمودار زیر، ریسک مصادره اموال برای کشور کانادا نمایش داده شده است. در توضیح این نمودار باید گفت که شاخص خطر مصادره اموال شامل بازه اعداد 1 تا 7 می شود. امن ترین کشورها با نرخ مصادره اموال 1 و پرخطرترین کشورها با نرخ مصادره اموال 7 به نمایش در می آیند.

ثبت شرکت در کانادا

 • کنترل فساد در کانادا:

شاخص دیگری که در بررسی سرمایه گذاری در کانادا و چگونگی امنیت آن در کشورهای خارجی، مطرح می شود، شاخص نرخ کنترل فساد می باشد. همواره فساد اداری در یک کشور، امنیت سرمایه متقاضیان سرمایه گذاری در آن کشور را تهدید می کند. از این رو، بررسی نرخ کنترل فساد در یک کشور می تواند تضمینی بر امنیت سرمایه افراد خارجی در کشور مورد نظر باشد. نرخ کنترل فساد با حداقل منفی 2.5 و حداکثر مثبت 2.5 مشخص می گردد. در نمودار زیر نرخ کنترل فساد اداری در کانادا مشخص شده است. نرخ فساد اقتصادی اعلام شده در کانادا در مقایسه با دیگر کشورها، با پایین ترین نرخ اعلام شده در حدود 1.92 درصد است. همین امر باعث می شود کشور کانادا یکی از مقاصد مناسب و امن جهت سرمایه گذاری به حساب آید.

ثبت شرکت در کانادا

 • کیفیت نظارتی در کانادا:

شاخص مهم دیگر در زمینه امنیت سرمایه گذاری، کیفیت نظارتی می باشد. بر اساس این شاخص می توان توانایی دولت در اداره و مدیریت اقتصاد، به ویژه تأثیر مثبت آن بر اقتصد بخش خصوصی را ارزیابی کرد. این شاخص نیز با کمیت عددی بازه مثبت و منفی 2.5 بیان می شود. هر چه به عدد مثبت 2.5 نزدیک می شویم، تأثیرات مثبت دولت در اقتصاد کشور بهتر بوده و شاخص کیفیت نظارتی از قدرت بیشتری برخوردار است. در نمودار زیر، این شاخص را در کشور کانادا مشاهده می نمایید.

 شاخص های اقتصادی تأثیر گذار بر سرمایه گذاری در کانادا 

سرمایه گذاری در کانادا و امکان سوددهی برنامه های اقتصادی عموماً به یک سری شاخص های اقتصادی از قبل تعریف شده بستگی دارد که در ادامه به مهم ترین شاخص ها پرداخته می شود. برخی از این شاخص ها عبارتند از نرخ تورم، تولید ناخالص داخلی و مالیات که در ادامه به تعریف مختصری از هر یک می پردازیم.

 

 • تولید ناخالص داخلی:اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

  نمادی از رشد اقتصادی یک کشور می باشد که به پارامترهای بسیاری بستگی دارد. میزان تولید ناخالص داخلی کشورهای پیشرفته بیش از 35000 می باشد و کشوری با مقادیر بالاتر در تولید ناخالص داخلی نمادی از قدرت و پیشرفت اقتصادی آن است که کانادا با مبلغ حدود 44000 می تواند نشان گر سودآوری سرمایه گذاری و طرح های تجاری در کانادا باشد.

 

 • تورم:اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

به میزان تغییر در قیمت ها گفته می شود که به همان نسبت بر قدرت خرید عموم جامعه تأثیر گذار می باشد. مقادیر پایین تورم، نشانگر ثبات اقتصادی در یک کشور می باشد.

 

 

 • مالیات:اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

میزان مالیات بر درآمد و سود که به دولت پرداخته می شود، از جمله مواردی است که برای سرمایه گذار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

 

 

 

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در کاناداسرمایه گذاری در کانادا می تواند از طریق خرید ملک انجام گیرد، اما اگر به دنبال اخذ اقامت با انجام سرمایه گذاری در این کشور هستید بهتر است در ابتدا از طریق ثبت شرکت، برخی از کارآفرینی ها و... اقدام نمایید تا بتوانید اقامت خود را نیز اخذ نمایید. نکته مهمی که در مورد خرید ملک وجود دارد این است که اشخاصی که اقامت کانادا را دارند می توانند چندین ملک را خریداری نمایند و از این طریق به بیزینس و تجارت بپردازند.

اشخاصی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند باید بدانند که خرید ملک در این کشور برای تمامی افراد ساکن در ایالت های مختلف، شرایط یکسانی دارد و مطابق با قوانین اجاره و انتقال ملک در کانادا، خرید ملک در این کشور تقریباً بین 50 الی 90 روز کاری امکان پذیر است اما در صورتی که ملکی دارای سکنه نباشد خرید و انتقال آن 30 روز به طول می انجامد.

 

شهرهای کانادا

قیمت ملک (دلار کانادا)

ونکوور

11.643.71 دلار کانادا

تورنتو

9.958.33 دلار کانادا

کلگری

5.017.04 دلار کانادا

مونترال

5.043.82 دلار کانادا

 

در صورتی که اقامت کانادا را نداشته اما قصد خرید ملک در این کشور را داشته باشید، باید یک پیش پرداخت 35 درصدی برای خرید ملک در نظر بگیرید همچنین می توانید با مراجعه به بانک و ارائه اسناد ملک، تقاضای درخواست وام نمایید. لازم به ذکر است قیمت خرید ملک در هر شهر متفاوت است و بستگی به متراژ و منطقه ای دارد که ملک در آن واقع شده است.  برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید ملک در کانادا می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در کانادا به روش ثبت شرکت یکی دیگر از مواردی است که اشخاص می توانند اقدام نمایند. افرادی که قصد ثبت شرکت در کانادا را دارند باید در ابتدا نام کسب و کار و یا شرکت خود را مشخص نمایند که در این صورت باید در ابتدا نوع شرکت را از جهت خصوصی یا مشارکتی مشخص نموده و در صورت تعیین نام شرکت باید نوع شرکت به ثبت برسد و هزینه ای که برای آن در نظر گرفته شده است، پرداخت گردد. یکی از موارد مهمی که برای ثبت شرکت وجود دارد ارائه بیزینس پلن، طرح تجاری یا همان فرم کسب و کار می باشد که در واقع بیزینس شما در این کشور را مشخص می نماید. همچنین نامی که برای شرکت خود تعیین می نمایید باید نامی مشخص و خاص باشد و از دیگر شرکت ها متمایز باشد.

انواع ثبت شرکت در کانادا

 • شرکت مشارکتی
 • شرکت با مسئولیت محدود
 • شرکت تعاونی
 • شرکت مالکیت انفرادی

لازم به ذکر است هر استان قوانین و مقررات خاص خود را برای ثبت شرکت دارد، همچنین سرمایه اولیه شرکت در هر استان و با توجه به نوع شرکت متفاوت است. به طور کلی و مطابق با قوانین ثبت شرکت در کشور کانادا، هزینه اولیه برای ثبت شرکت در حدود 100 تا 150 هزار دلار کانادا می باشد که باید بتوانید این مبلغ را به حساب شرکت خود در کانادا منتقل نمایید. میزان سرمایه اصلی شرکت به نوع فعالیت و بیزینسی که قصد انجام آن را دارید، بستگی دارد، چرا که بیزینس های متفاوت هزینه های متفاوتی را نیاز دارند. جهت ثبت شرکت در کشور کانادا باید قوانین زیر را رعایت نمایید تا موفق به ثبت شرکت خود در کانادا شوید:

 • مشخص نمودن نام شرکت
 • مشخص نمودن استان و ایالت محل ثبت شرکت
 • مشخص نمودن تعداد و میزان سهام شرکت
 • مشخص نمودن محدودیت های شرکت
 • تنظیم فرم قوانین لزوماً به زبان انگلیسی

برای اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت در کانادا می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در کانادا می تواند به روش کارآفرینی نیز انجام شود که این روش نیز می تواند یکی از مناسب ترین روش ها برای اخذ اقامت باشد. افرادی که برای کارآفرینی در کانادا اقدام می نمایند می توانند درخواست اقامت دائم داشته باشند و اقامت دائم خود را نیز دریافت کنند. افرادی که قصد کارآفرینی در کانادا را دارند باید قبل از شروع کارآفرینی خود با یک گروه سرمایه گذار در کانادا و یا صندوق سرمایه گذاری، طرح خود را مورد بررسی قرار دهند و سپس اقدام به کارآفرینی نمایند. جهت کارآفرینی در کانادا، باید اثبات نمایید که شرایط کارآفرینی در کانادا را دارید تا بتوانید اقدام به سرمایه گذاری نمایید. فرد متقاضی قبل از شروع فعالیت خود باید حداقل 200000 دلار کانادا برای شروع فعالیت داشته باشد. همچنین باید بیان نماید که می تواند مبلغ سرمایه خود را حداقل تا 400000 دلار کانادا افزایش دهد. نکته مهمی که برای کارآفرینی در کانادا وجود دارد این است که فرد متقاضی باید حداقل 600000 دلار کانادا ملک، سرمایه نقدی و مستغلات داشته باشد تا امکان شروع به فعالیت داشته باشد. نکته مهم دیگر در رابطه با شخص کارآفرین این است که باید اثبات نماید تحصیلات کافی دارد و یا به عنوان مدیر دارای کسب و کار هست تا بتواند از این طریق شروع به کارآفرینی نماید.

مراحل کارآفرینی در کانادا:

 • آمادگی برای آغاز یک کسب و کار در کشور کانادا
 • ارائه طرح تجاری به عنوان یک کارآفرین در کانادا
 • بررسی گزینه های ارائه شده به دولت کانادا برای کارآفرینی
 • آماده کردن بیزینس پلن پس از ارزیابی و تایید طرح تجاری در کانادا
 • اجاره یک مکان برای آغاز کار و بیزینس خود در کانادا

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

استارت آپ کانادا

با توجه به اهمیت طرح های سرمایه گذاری 100 هزار دلاری و 200 هزار دلاری کانادا و تأثیر آن ها در اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، به شما سروران گرامی توصیه می شود که به لینک های ذیل مراجعه کرده و اطلاعات کامل و جامعی را در این خصوص کسب نمایید.

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

سرمایه گذاری در کانادا از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در حالت کلی  امکان پذیر بوده است، اما در حال حاضر خرید اوراق قرضه دولتی در کانادا وجود ندارد و این روش در تاریخ 1 نوامبر 2017 بسته شده است. بنابراین جهت سرمایه گذاری در کانادا باید روش های دیگری را جایگزین نمایید. لازم به ذکر است مواردی که در ادامه بیان می شود مربوط به حالت کلی است. در صورتی که قصد خرید اوراق قرضه دولتی (csb) در کانادا داشته باشید باید در زمان های خاصی از سال اقدام به خرید اوراق نمایید. برای خرید اوراق قرضه دولتی مبالغ متفاوتی وجود دارد که می توانید اقدام نمایید در صورتی که بخواهید اوراق قرضه به صورت ترکیبی خریداری نمایید، باید حداقل مبلغی در حدود 100 تا 300 دلار کانادا داشته باشید تا بتوانید اوراق مورد نظر خود را خریداری نمایید. در صورتی که بخواهید اوراق قرضه دولتی در کانادا خریداری نمایید می توانید از مؤسسات اعتباری، بانک های معتبر و مجامع سرمایه داری در کانادا و... اقدام به خرید اوراق قرضه نمایید.

سرمایه گذاری در کانادا

مزایای سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا مزایای بسیاری می تواند برای شخص سرمایه گذار داشته باشد که در اینجا به برخی از آن ها اشاره می نماییم.

 • دریافت اقامت یکی از بهترین کشورهای جهان و امکان اخذ یکی از معتبرترین پاسپورت ها با سرمایه گذاری در کاناداسرمایه گذاری در استرالیا ممکن می شود.
 • یکی از مزایایی که برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد این است که این کشور دارای اقتصاد پویا و رو به رشد است و اشخاصی که اقدام به سرمایه گذاری در این کشور می نمایند می توانند سرمایه گذاری و کسب و کار خود را به صورت جهانی گسترش دهند.
 • از دیگر مزایای سرمایه گذاری در کانادا دور ماندن این کشور از رکود و بحران اقتصادی فراگیر جهانی بود. به همین دلیل یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری محسوب می شود.
 • از دیگر مزایای سرمایه گذاری در این کشور این است که نرخ های مالیاتی پایینی برای افراد در نظر گرفته است.
 • مزیت دیگر سرمایه گذاری در این کشور این است که کانادا دارای زیر ساخت های بسیار پیچیده و شبکه حمل و نقل بسیار پیشرفته می باشد و پتانسیل سرمایه گذاری خوبی در این زمینه نیز دارد.
 • مزیت دیگری که برای سرمایه گذاری در این کشور می توان بیان کرد وجود دانشگاه های پیشرفته جهانی، سطح بالای بهداشت و خدمات، وجود شهرهای تمیز و... باعث شده تا کانادا کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و دریافت اقامت باشد.
 • مزیت دیگر سرمایه گذاری در کشور کانادا این است که این کشور یکی از امن ترین کشورها برای سرمایه گذاری در جهان محسوب می شود.

معایب سرمایه گذاری در کانادا

سرمایه گذاری در کانادا علاوه بر مزیت های بسیاری که دارد معایبی نیز داشته که بهتر است نسبت به معایب آن نیز اطلاعات کافی داشته باشید.

 • از جمله معایبی که برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد این است که اشخاصی که اقدام به ثبت شرکت هایسرمایه گذاری در استرالیا خصوصی می نمایند معمولاً با مشکلاتی در درخواست وام از بانک ها روبرو می شوند، چرا که بانک ها تمایلی به پرداخت وام به شرکت های خصوصی ندارند.
 • از معایب دیگر سرمایه گذاری در کانادا این است که سرمایه گذاری و ثبت شرکت از نوع مسئولیت محدود یکی از گران ترین نوع سرمایه گذاری ها می باشد.
 • باید گفت بسیاری از روش های سرمایه گذاری در حال حاضر برای ایرانیان بسته شده است و طرق محدودی جهت سرمایه گذاری ایرانیان وجود دارد. سرمایه گذاری خارجی در کانادا بیشتر مربوط به کشورهایی همچون چین، روسیه، آمریکا و ... می باشد.
 • کانادا فاصله بسیار زیادی با ایران داشته و شخصی که قصد سرمایه گذاری و شروع بیزنسی در خاک کانادا دارد، ناچاراً ممکن است مجبور به ترک بیزینس خود در ایران شود. 

سئولات متداول در زمینه سرمایه گذاری در کانادا

✅بهترین راه سرمایه گذاری در کانادا کدام است؟

بهترین روش های سرمایه گذاری در کانادا، کارشرکت و برنامه های کارآفرینی استانی است.

✅حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری چه میزان است؟

در برنامه های استانی حداقل سرمایه مورد نیاز 300،000 دلار کانادا است.

✅آیا با خرید ملک در کانادا می توان اقامت گرفت؟

خیر.

✅آیا می توان از طریق سرمایه گذاری در فرانچایز ها اقامت کانادا را کسب کرد؟

خیر. برای سرمایه گذاری در فرانچایز ها ابتدا باید از روش های دیگر اقامت کانادا را کسب کنید.


_____________________ سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در کانادا _____________________

سرمایه گذاری در کانادا از روش های بسیاری قابل انجام می باشد، اما در صورتی که قصد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کانادا را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که بتوانید از طریق آن اقامت و سپس تابعیت خود را اخذ نمایید. در این مقاله بهترین سرمایه گذاری در کانادا را با هم بررسی نمودیم. در حال حاضر خرید ملک در کانادا که یکی از روش های سرمایه گذاری می باشد منجر به اخذ اقامت نخواهد شد و برای اخذ اقامت می توانید از روشی مانند ثبت شرکت و یا کارآفرینی در کانادا استفاده نمایید تا بتوانید اقامت کانادا را دریافت نمایید. لازم به ذکر است در حال حاضر خرید اوراق قرضه در کانادا نیز روشی ناممکن است. در این مقاله باهم شرایط سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار دلاری کانادا و سایر روش های سرمایه گذاری در کشور کانادا را بررسی نمودیم. جهت دریافت اطلاعات بیشترمی توانید با کارشناسان مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش مشورت نموده و بهترین روش برای سرمایه گذاری در کانادا را انتخاب نمایید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به نظرات و سئوالات ثبت شده شما کاربران گرامی در قسمت "ثبت پرسش" می باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 19 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مسعود حقی
من قصد مهاجرت به کانادا را دارم و موسسه شما را برای شروع برنامه ام انتخاب کردم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، این نظر لطف شماست، از حسن نیت و اعتماد شما سپاسگزاریم. جهت ارائه خدمات با کمال میل در خدمت شما هستیم. به قسمت "تماس با ما" در منوی سایت مراجعه فرمایید. *مانا باشید*
امیر حسین پور
سلام برای اینکه بخوایم توی این روش از سرمایه گذاری اقدام کنیم ، چه شرایطی باید داشته باشیم؟ منظورم سن و تحصیلات و سابقه کار هست و سوال بعدی این هست که با این اقامتی که من میگیرم، میتونم برم اروپا زندگی کنم ؟ ممنونم از پاسخگویی و مسئولیت پذیری تون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، روش های سرمایه گذاری در کانادا متفاوت بوده و برنامه های متنوعی جهت اخذ اقامت ارائه شده که شرایط هر کدام متفاوت می باشد اما عموماً سابقه کاری نقش کلیدی در این روش ایفا می نماید. شما با اخذ اقامت کانادا به راحتی امکان سفر و اقامت در بازه های زمانی کوتاه مدت در اروپا نیز خواهید داشت. * مانا باشید *
انا موسوی
سلام و عرض ادب خدمت شما بسیار ممنونم بابت مقالات خوب و اطلاعات عالی که به ما میدید من 30 ساله هستم همسرم 42 ساله و در ایران شرکت دارند اما مدرک زبان و تحصیلات دانشگاهی ندارند ایا میشخ با ثبت شرکت اقامت کانادا رو بدست بیاوریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادی دوست عزیز سپاسگزاریم بابت الطافتان برای راهنمایی شما در جهت ثبت شرکت و سرمایه گذاری در اروپا نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی در جریان باشید که صرف ثبت شرکت در کانادا منجر به اخذ اقامت نمی شود. یکی از برنامه های خوب جهت اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت برنامه کار شرکت می باشد که در شرکت خودتان می توانید بعنوان نیروی کار می توانید استخدام بشید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا مشاوران ما بصورت رایگان شرایط عمومی شما را بررسی نمایند. موفق باشید
باران عسگری
سلام وقت شما بخیر برای سرمایه گذاری در کانادا می شه با 1 میلیارد اقدام کرد؟ من 33 ساله هستم و همسرم 35 سالشونه. یک فرزند 4 ساله داریم و ویزای مولتی کانادا هم داریم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری شما نیازمند به پشتوانه مالی قوی تری هستید و با یک میلیارد تومان ریسک بالایی دارد پرونده شما. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای مهاجرت به کانادا و کشورهای اروپایی بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
عباس بابایی
سلام وقت بخیر، در مورد سرمایه گذاری در کانادا سوال داشتم. این که میشه با 2 میلیارد دارایی اقامت دائم گرفت و این که زبان چقدر اهمیت داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه گذاری در کشور کانادا با توجه به برنامه هایی که دولت اعلام کرده شما حداقل بطورمثال استان بریتیش کلمبیا باید یک پشتوانه 300 هزار دلاری داشته باشید و سپس با 100 هزار دلار ادقام نمایید. این مبلغ حداقل اگر دارایی شما بیشتر است و با درگیر کردن فقط 2 میلیارد می خواهید اقدام کنید جواب بلی است اما اگر کل دارایی شما 2 میلیارد هست به نظرم تجدید نظر کنید و از پروسه هایی اقدام کنید که هزینه های کمتری دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سحر كاظمي
با سلام ممنون از مقاله خوب شما ايا با خريد ملك در كانادا ميتوان اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز خرید ملک به تنهایی منجر به اخذ اقامت و پاسپورت این کشور نمی شود و شما می توانید با استفاده از روشهای کارآفرینی اقامت این کشور را اخذ کنید. موسسه حقوقی ملک پور می تواند در این زمینه مشاور تخصصی و کامل خدمت شما ارائه دهد. سال شما خیلی کلی می باشد و باید اطلاعات کامل در مورد سن، رشته تحصیلی، تحصیلات، وضعیت تاهل، سطح زبان و همچنین میزان سرمایه داشته باشیم تا بتوانیم به صورت دقیق راهنمایی کنیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
مشاوره رایگان