سرمایه گذاری در انگلستان

23 شهریور 1399 2 نظر

سرمایه گذاری در انگلستانسرمایه گذاری در انگلستان، اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری و معرفی بهترین راه اخذ اقامت انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. سرمایه گذاری در انگلستان به چه صورت امکان پذیر است؟ سرمایه لازم جهت اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری چه مقدار است؟ آیا با سرمایه گذاری در انگلستان از طریق خرید ملک، امکان اخذ اقامت این کشور وجود دارد؟ انگلستان که به تازگی از اتحادیه اروپا نیز خارج شده است هنوز خواهان و متقاضیان بسیار زیادی جهت مهاجرت دارد. کشور انگلستان نیز مانند سایر کشورها 6 روش اخذ اقامت تولد، ازدواج، پناهندگی، کار، تحصیل و سرمایه گذاری را برای مهاجرت مشخص کرده است که افراد با توجه به شرایط خود می توانند از یکی از این شش روش فوق، درخواست خود جهت اخذ اقامت این کشور را اعلام نمایند. در این مقاله به طور تخصصی در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت از این طریق می پردازیم. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 16 سال سابقه فعالیت درخشان در امر حقوق بین الملل خصوصی و مهاجرت، به طور تخصصی در بحث امور سرمایه گذاری فعالیت دارد. به همین شما می توانید جهت دریافت مشاوره های تخصصی در باب سرمایه گذاری در انگلستان و مهاجرت، فرم تماس را پر کرده و یا با دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرموده و از مشاوره های رایگان تلفنی این مجموعه بهره مند گردید. موضوعات زیر در مقاله پیش رو مورد تحلیل قرار خواهند گرفت.

 • سرمایه گذاری در انگلستان و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در انگلستان و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار
 • سرمایه گذاری در انگلستان و خرید ملک در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان و ثبت شرکت در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان و کارآفرینی در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان و خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان و خودحمایتی در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در انگلستان و معایب آن
 • سئوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان
 • سرمایه گذاری در انگلستان و سخن پایانی

سرمایه گذاری در انگلستانسرمایه گذاری در انگلستان و شرایط عمومی

انگلستان کشوری در غربی ترین نقطه اروپاست و به علت آب و هوای مناسب، شرایط کار و اقتصاد پویا، زبان رسمی انگلیسی، شرایط رفاه شهروندان و.... از کشورهای پرتقاضا جهت مهاجرت می باشد. کشور انگلستان که محل تولد بزرگانی نظیر شکسپیر و جان لنون می باشد از نظر فرهنگی و هنری، سوابق درخشانی دارد. انگلستان با 67 میلیون نفر جمعیت، بیست و دومین کشور پرجمعیت جهان محسوب می شود. پایتخت این کشور، شهر لندن است که جزو بهترین شهرهای جهان از نظر زندگی به شمار می آید. یکی از عوامل بسیار مثبت کشور انگلستان که در جهان بی نظیر می باشد، شرایط آموزشی و نظام تحصیلی در این کشور است. با وجود دانشگاه هایی نظیر آکسفورد و کمبریج، آرزوی هر دانشجویی می باشد که در برتریتن دانشگاه های دنیا که در انگلستان مستقر می باشد مشغول به تحصیل شود. سرمایه گذاری در انگلستان شرایط بسیار مناسبی دارد و با سرمایه گذاری با تحقیق مناسب در این کشور می توان به سود بسیار مناسبی دست یافت. البته شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری پیچیده است و در ادامه به بررسی جزییات آن خواهیم پرداخت.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

سرمایه گذاری انگلستان و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در انگلستانسرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت در انگلستان از طریق سرمایه گذاری دو بحث متفاوت می باشد. سرمایه گذاری و اخذ اقامت در انگلستان به چند روش مختلف امکان پذیر است که در این بخش مورد بررسی قرار می گیرند. مطابق با قوانین، 6 روش اخذ اقامت انگلستان شامل موارد زیر می شود:

 • ویزای نوآوری:

این ویزای سرمایه گذاری متعلق به شخصی می باشد که با ایده نو در زمینه های اقتصادی، قصد راه اندازی کسب و کاری را در انگلستان دارد که مشابه این ایده تا قبل وجود نداشته است و امکان رشد اقتصادی بسیاری زیادی را به وجود می آورد. برای این نوع ویزا حداقل 50 هزار پوند سرمایه گذاری لازم است و طرح تجاری شخص باید توسط اسپانسرهای مشخص شده از طرف اداره مهاجرت انگلستان تأیید شود.

 • ویزای استارت آپ:

این ویزا مناسب برای افرادی می باشد که قصد راه اندازی یک کسب و کار را دارند که توانایی رشد بسیار زیادی دارد و امکان کسب سود زیادی را در انگلستان فراهم می سازد. برای ویزای استارت آپ نیز شخص نیاز به یک ایده نو دارد ولی در مقایسه با روش قبلی نیاز به حداقل سرمایه 50 هزار پوندی نمی باشد.

 • ویزای کارآفرینی:

این ویزا، اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی با 200 هزار پوند می باشد که در حال حاضر این روش بسته شده است و امکان اقدام از طریق آن نیست.

 • ویزای استعداد خاص:

این ویزا برای افرادی که دارای استعداد بسیار خاص و یا مهارت های فوق العاده در زمینه های رهبری و مدیریت در تخصص و رشته های خود می باشند مناسب است و با این ویزا شخص می تواند به عنوان مدیر یک شرکت، کارمند یا حتی خوداشتغالی فعالیت نماید. تخصص شخص باید توسط مؤسسات خاصی در انگلستان تأیید شود.

 • ویزای سرمایه گذاری برای فارغ التحصیلان انگلستان:

این ویزا برای افرادی که در انگلستان تحصیل کرده اند می باشد که فعلاً این قانون نیز بسته شده و امکان اقدام از طریق آن فراهم نمی باشد.

 • ویزای سرمایه گذاری:

این ویزا سرمایه گذاری در انگلستان است که حداقل میزان سرمایه گذاری باید 2 میلیون پوند باشد. در صورتی که شخص بتواند اثبات کند این سرمایه متعلق به خود او یا همسر وی می باشد و از طرق قانونی این سرمایه را به دست آورده است می تواند برای این اقامت اقدام نماید.

سرمایه گذاری در انگلستان و استانداردهای سرمایه گذاری

وقتی صحبت از سرمایه گذاری در خارج از کشور می شود، یکی از مهمترین موارد، بررسی استانداردهای سرمایه گذاری و تحقیق تخصصی در این زمینه می باشد. عوامل بسیار زیادی در تصمیم سرمایه گذاران در یک کشور تأثیرگذار است. سرمایه گذاری و کسب سود در کنار اخذ اقامت از مواردیست که سرمایه گذاران به آن توجه می کنند؛ اما در کنار این موارد باید امنیت سرمایه گذاری، رعایت استاندارد های بین المللی در خصوص سرمایه گذاری و... نیز بررسی شود. متقاضیان بسیاری در سال های اخیر در کشورهایی نظیر ترکیه، امارات و گرجستان سرمایه گذاری کرده و با مشکلاتی مانند عدم حمایت دولت از سرمایه گذار خارجی، نرخ های مالیات غیرعادلانه و یا مصادره اموال خود روبرو شدند. به همین جهت قبل از انتقال سرمایه و سرمایه گذاری در خارج از کشور، پیشنهاد وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور، تحلیل و بررسی امنیت سرمایه گذاری و استانداردهای بین المللی سرمایه گذاری در کشور مورد نظر می باشد. برخی از مهم ترین استانداردها و عوامل مهم امنیت سرمایه گذاری در این بخش بررسی می شود.

سرمایه گذاری در انگلستان

نرخ کنترل فساد در انگلستان:

کنترل فساد یکی از مهمترین عوامل امنیت سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. در کشوری که فساد وجود دارد ادارات دولتی، دادگاه ها و... قابل اعتماد نیستند و در صورت بروز اختلاف، شخص خارجی نمی تواند حق و حقوق خود را در مقابل دولت کشور مقصد و یا اتباع آن کشور دریافت کند. کشور انگلستان از نظر فساد اداری، نرخ بسیار پایینی دارد و از این نظر کاملاً کنترل شده است.

سرمایه گذاری در انگلستان

 نرخ خطر مصادره اموال در انگلستان:

مصادره اموال به معنی مصادره شدن ملک و دارایی شخص در یک کشور می باشد. کشوری که دارای نرخ بالای خطر مصادره اموال باشد، سرمایه گذار خارجی اطمینان کافی جهت حفظ سرمایه خود را ندارد و به همین جهت برای سرمایه گذاری اقدام نمی نماید. نرخ مصادره اموال 1 به امن ترین کشورها از نظر خطر مصادره اموال و نرخ مصادره اموال 7 به نامناسب ترین کشورها از این نظر تعلق می گیرد. بنابراین کشور انگلستان با نرخ مصادره اموال 1، از امنیت کافی برای سرمایه گذاری برخوردار می باشد.

سرمایه گذاری در انگلستان

شاخص کیفیت نظارتی در انگلستان:

کیفیت نظارتی به معنی حمایت و توانایی کنترل و قانون گذاری دولت یک کشور در خصوص حمایت و کمک در پیشرفت اقتصاد در بخش خصوصی است. این شاخص در کشورهایی با کیفیت نظارتی بالا حداکثر با 2.5+ و در کشورهایی با کیفیت نظارتی پایین حداقل با عدد 2.5- نمایش داده می شود. از منظر این شاخص نیز کشور انگلستان پیشرفت عالی داشته و شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری دارد.

سرمایه گذاری در انگلستان و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

جدا از استانداردهای سرمایه گذاری، شاخص هایی در بحث سرمایه گذاری وجود دارند که در سود و شرایط اقتصادی بازار یک کشور تأثیر دارند. این شاخص ها می توانند تا حدودی مشخص کننده وضعیت اقتصاد یک کشور و تعیین کننده مسیر حرکت و هدایت اقتصاد آن کشور باشند. از مهم ترین شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در سرمایه گذاری خارجی عبارتند از:

سرمایه گذاری در انگلستان

نرخ مالیات در انگلستان:

کشور انگلستان نظیر سایر کشورهای اروپایی، اهمیت زیادی به مالیات می دهد و نرخ بالایی از مالیات را در کشور خود وضع کرده است؛ البته این امر را می توان به علت خدمات اجتماعی بالا در این کشور دانست. نرخ مالیات در انگلستان حدود 33 درصد می باشد که البته در مقایسه با برخی کشورها نظیر دانمارک، در سطح بسیار پایین تری قرار دارد.

 

نرخ تورم در انگلستان:سرمایه گذاری در انگلستان

در کشوری که نرخ تورم بالاست، سرمایه گذاری امنیت کافی ندارد و شخص سرمایه گذاری از ثبات سرمایه خود در کشور مورد نظر اطمینان ندارد. نرخ تورم در کشور انگلستان از سال 1980 که در بیشترین میزان خود بوده، کنترل شده است و اکنون درصد مناسبی را به خود اختصاص داده است.

 

سرمایه گاذری در انگلستان

نرخ تولید ناخالص داخلی در انگلستان:

تولید ناخالص ملی، میزان تولید یک کشور در طول یک سال می باشد. این نرخ با توجه به جمعیت و مساحت یک کشور مشخص می شود و بر اساس آن می توان وضعیت رشد اقتصادی در کشور مورد نظر را بررسی کرد. کشور انگلستان از جمله برترین کشورها در خصوص میزان نرخ تولید ناخالص داخلی (GDP) می باشد.  

 

سرمایه گذاری در انگلستان و خرید ملک در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان

گرچه از طریق خرید ملک در برخی کشورهای دنیا، امکان اخذ اقامت وجود دارد؛ اما این امر در کشور انگلستان امکان پذیر نیست و از این طریق نمی توان به اقامت کشور انگلستان دست یافت. خرید ملک از امن ترین روش های سرمایه گذاری در انگلستان می باشد و شخص نگرانی از بین رفتن سرمایه خود را نخواهد داشت بنابراین شخص سرمایه گذار از طریق خرید ملک، با افزایش قیمت ملک و دریافت اجاره ملک می تواند علاوه بر آنکه سرمایه خود را بدون ریسک افزایش دهد، سود آن را نیز دریافت کند. همان طور که اشاره شد خرید ملک در کشورهایی مانند پرتغال، یونان و قبرس منجر به اخذ اقامت این کشورها می شود اما این امکان در کشور انگلستان فراهم نیست و برای اخذ اقامت آن، باید از سایر روش ها اقدام کرد. سرمایه گذاری در انگلستان و خرید ملک در آن  برای اتباع خارجی امکان پذیر است و حتی نیاز به داشتن اقامت و یا زندگی کردن در این کشور وجود ندارد. افرادی که علاقمند به اخذ اقامت کشورهای اروپایی از طریق خرید ملک می باشند، می توانند به لینک های ذیل مراجعه کرده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهند.

سرمایه گذاری در انگلستان و ثبت شرکت در انگلستان

یکی از روش های سرمایه گذاری در انگلستان، ثبت شرکت در این کشور است. ثبت شرکت در برخی کشورها قابلیت اخذ اقامت به طور مستقیم را دارد و با ثبت شرکت در کشورهایی نظیر اوکراین، مجارستان و اسلواکی می توان اقامت گرفت و با پرداخت مالیات به صورت سالیانه، این اقامت را تمدید کرد تا به اقامت دائم دست یافت. در برخی کشورها نظیر آلمان، هلند و انگلستان نیز امکان اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت وجود دارد ولی صرف ثبت شرکت منجر به اخذ اقامت نمی شود و نیاز به ارائه مدارک و اخذ تأییدیه هایی نیز می باشد. این مقاله توسط تیم حقوقی مؤسسه ملک پور تهیه و تدوین شده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً، قانوناً و اخلاقاً حرام میباشد. همانطور که اشاره شد چند روش اخذ اقامت در انگلستان وجود دارد که در روش هایی نظیر استارت آپ و یا ویزای نوآوری، شخص نیاز به ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار دارد ولی در کنار این روش باید طرح تجاری مورد نظر خود را نیز ارائه دهد و تأییدیه طرح تجاری خود را دریافت کند تا واجد شرایط اقامت انگلستان باشد.

سرمایه گذاری در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در انگلستان و کارآفرینی در انگلستان

در سالیان گذشته سرمایه گذاری در انگلستان تحت قانون کارآفرینی شرایط مناسبی داشت و با سرمایه گذاری 200 هزار پوندی در انگلستان و کارآفرینی و استخدام افراد انگلیسی، امکان اخذ اقامت در این کشور وجود داشت که از 29 مارچ 2019 بسته شده است و امکان اقدام از این روش دیگر وجود ندارد. پس از بسته شدن این قانون، شرایط اخذ اقامت انگلستان از کارآفرینی به ویزای نوآوری و استارت آپ تقسیم شد که با تغییراتی روبرو شد. در کارآفرینی شرایط طرح تجاری با سخت گیری کمتری همراه بود و نیاز به سرمایه گذاری 200 هزار پوندی داشت؛ اما در روش نوآوری و استارت آپ، سخت گیری روی طرح تجاری و نو آوری کسب و کار مورد نظر بیشتر شده و حداقل سرمایه مورد نیاز کاهش یافته است. برای ایجاد کارآفرینی یا فعالیت Innovative و همچنین استارتاپ (Start-Up) در انگلستان، متقاضیان می بایست حداقل 945 پوند در حساب بانکی خود داشته باشند. در این راستا متقاضیان برای ایجاد کسب و کار در انگلستان باید حداقل 50 هزار پوند سرمایه داشته باشند. این موضوع، نشان دهنده تغییر سیاست اداره مهاجرت در خصوص جذب سرمایه گذاری می باشد که دارای ایده های نوآورانه باشد. البته با توجه به پیشرفت چشم گیر صنعت و تکنولوژی و رشد ایده های جدید، این تغییرات قابل پیش بینی بود.

سرمایه گذاری در انگلستان

کارآفرینی در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در انگلستان، خرید اوراق قرضه می باشد. اوراق قرضه دولتی موجب حفظ سرمایه و کسب سود در یک کشور می شود؛ اما بحث اقامت از خرید اوراق قرضه و یا سهام متفاوت است. در برخی کشورهای دنیا مانند انگلستان امکان اخذ اقامت با خرید سهام و یا اوراق قرضه دولتی وجود دارد و حتی در برخی کشورها نظیر حوزه دریای بالتیک، امکان اخذ اقامت و سود همزمان امکان پذیر فراهم است. در این روش سرمایه گذاران می توانند با خرید حداقل 2 میلیون پوند اوراق قرضه و یا با سرمایه گذاری در شرکت های ثبت شده در انگلستان اجازه اقامت برای کل خانواده خود را ظرف مدت ۸ هفته دریافت نمایند. لازم به ذکر است که سرمایه گذاران می توانند پس از ۵ سال اقامت دائم و پس از 6 سال تابعیت کشور انگلستان را به دست آورند.شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه و اخذ اقامت شرایط کشورهایی که از این روش، اعطای اقامت می کنند را در وب سایت رسمی مؤسسه حقوقی ملک پور مطالعه بفرمایید.

سرمایه گذاری در انگلستان

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری و خودحمایتی در انگلستان

خود حمایتی یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و از بهترین زیرشاخه های سرمایه گذاری می باشد که در برخی کشورها مورد حمایت قرار گرفته و اجرا می شود. برخی مواقع افراد از تمکن مالی مناسبی برخوردار می باشند، اما تخصص و یا هدف راه اندازی کسب و کار خاصی ندارند و یا حتی آمادگی انتقال سرمایه به یک کشور خارجی را نداشته و تمایل دارند که پس از اخذ اقامت و زندگی در کشور مورد نظر و بررسی محیط، در صورت ایجاد اشتیاق و علاقه سرمایه گذاری انجام دهند. برای چنین افرادی، روش خودحمایتی یک روش سرمایه گذاری منطقی و مناسب می باشد که منجر به اخذ اقامت نیز می شود. خودحمایتی به معنای اخذ اقامت بدون اجازه کار است و افراد با هزینه خود در کشور مقصد زندگی می نمایند. این قانون در تمامی کشورهای دنیا وجود ندارد و تنها در برخی کشورها امکان اخذ چنین اقامتی وجود دارد. این روش در کشور انگلستان نیز امکان پذیر نیست و متأسفانه اقامت به نام و حتی شبیه خود حمایتی و یا تمکن مالی وجود ندارد و متقاضیان این روش اقامتی باید قوانین کشورهای اتریش، سوئیس، فرانسه، اسپانیا را در این زمینه بررسی کنند. در لینک های ذیل، شرایط خودحمایتی در برخی از کشورهای یاد شده مورد بررسی قرار گرفته است.

سرمایه گذاری در انگلستان و مزایای آن

برای سرمایه گذاری در انگلستان باید نکات مثبت و منفی را با هم ارزیابی کرد و در کنار هم قرار داد تا بتوان ارزیابی کامل و دقیقی از سرمایه گذاری در انگلستان داشت. مزایای سرمایه گذاری در انگلستان بسیار زیاد می باشد و در مقایسه با معایب آن بسیار کمتر است؛ ولی بایست در هر صورت همه موارد را با یکدیگر مقایسه کرد و حتی موارد مثبت و منفی سرمایه گذاری در انگلستان را با سایر کشورها مقایسه کرد. جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص روش های مهاجرت به انگلستان و سرمایه گذاری در تمامی کشورها می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه بفرمایید. برخی از نکات مثبت سرمایه گذاری در انگلستان عبارتست از:

سرمایه گذاری در انگلستان

 

 • آزادی و شرایط باز برای سرمایه گذاران خارجی
 • سیستم مالیاتی ساده
 • محدودیت های کمتر در قوانین (نظیر ضمانت های پیچیده برخی کشورها و..)
 • امنیت سرمایه گذاری و رتبه یکم در دنیا از نظر سلامت نظام سیاسی و اداری و قضایی

سرمایه گذاری در انگلستان و معایب آن

در کنار مزایای زیاد سرمایه گذاری در انگلستان باید به معایب آن نیز اشاره کرد. برخی از این معایب در این بخش اشاره شده است ولی در مجموع شاید در هر کسب و کار و هدف شخص، مزایا و معایب متفاوت باشد. بنابراین با توجه به این که در این بخش به طور کلی به معایب سرمایه گذاری در انگلستان پرداخته می شود، بهتر است که قبل از هر گونه اقدام، با وکلای متخصص امور سرمایه گذاری مشورت صورت گیرد تا منجر به بیشترین منفعت و سود شود. معایب سرمایه گذاری در انگلستان عبارتند از:

 • مالیاتی که صاحبان املاک در مقابل اجاره دریافتی پرداخت می کنند بالا می باشد.
 • صاحب ملک در کشور انگلستان و مالکیت املاک، مسئولیت هایی در این کشور در قبال مستأجر دارد.
 • سرمایه گذاری در این کشور نیاز به سرمایه بسیار بالاتر نسبت به برخی کشورها دارد و سرمایه گذاری همیشه ریسک های خود را دارد.
 • شرایط محدود و سخت اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری که می توان گفت بزرگترین نقطه منفی سرمایه گذاری در انگلستان می باشد.

سرمایه گذاری در انگلستان

پاسپورت انگلستان

سئوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان

 • پرسش:انواع روش های سرمایه گذاری در انگلستان کدامند؟
 • پاسخ: از روش های مختلفی مانند خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی در انگلستان می توان اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کرد.
 • پرسش: ✅حداقل مبلغ مورد نیاز برای کارآفرینی در انگلستان چه مقدار است؟
 • پاسخ: حداقل مبلغ مورد نیاز در سرمایه گذاری در انگلستان از طریق استارت آپ، 50 هزار یورو و در روش کارآفرینی در انگلستان، 200 هزار یورو می باشد.
 • پرسش: ✅آیا با سرمایه گذاری در انگلستان می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟
 • پاسخ: برخی از روش های سرمایه گذاری مانند کارآفرینی و استارت آپ، با مرور زمان و در صورت برخوداری از شرایطی منجر به اخذ اقامت انگلستان می شود.

 

_____________________ سرمایه گذاری در انگلستان و سخن پایانی _____________________

سرمایه گذاری در انگلستان، روش های مختلف سرمایه گذاری در کشور انگلستان، مزایا و معایب مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری و همچنین معرفی بهترین راه اخذ اقامت انگلستان در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. در این خصوص می توان گفت که سرمایه گذاری در انگلستان برای برخی متقاضیان مناسب است و برای برخی افراد مناسب نمی باشد. قطعاً برای شخصی که قصد سرمایه گذاری و اخذ سود دارد، کشور انگلستان گزینه مناسبی می باشد و متقاضی می تواند با سرمایه گذاری در این کشور سود زیادی را به دست آورد. حتی این امکان برای شخص سرمایه گذار در انگلستان فراهم است که با دریافت ویزاهای تجاری بلند مدت، امکان رفت و آمد آزاد به این کشور را نیز داشته باشد؛ اما برای افرادی که قصد زندگی و اقامت در انگلستان دارند شرایط متفاوت است. در این بخش افرادی که دارای ایده نو و جدید و یا اختراع مناسب می باشند که امکان کسب سود و پیشرفت اقتصادی در آن وجود دارد می توانند از روش های استارت آپ اقدام کرده و درخواست اقامت بدهند. همچنین افرادی که سرمایه های قابل توجه و بیش از 2 میلیون پوند دارند نیز می توانند در این کشور سرمایه گذاری کرده و اقامت انگلستان را دریافت کنند. با توجه به اینکه هر شخص با توجه به شرایط خود روش متفاوتی را جهت اقامت انتخاب می کندف باید به این نکته توجه کرد که قبل از پرداخت هر هزینه ای با مشاورین حقوقی مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان این مجموعه بهره مند شوید تا مسیر مطمئنی را انتخاب بفرمایید. همچنین با تکمیل فرم تماس می توانید درخواست دریافت مشاوره تلفنی رایگان نمایید. در انتهای مقاله نیز بخش "ثبت پرسش" محلی برای طرح سئوالات شما در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان و پاسخ مشاورین به آن ها می باشد.

ثبت پرسش
علی عباسی
سلام عرض ادب بنده در خصوص سرمایه گذاری در انگلستان مقالتون رو خوندم کامل و خوب بود فقط سوالی که مطرح هست اینه که توی روش های 50 هزار یورویی روی طرح تجاری خیلی سخت گیری و تمرکز هست و هر طرح تجاری رو قبول نمیکنن و خیلی ریسک داره. این موضوع در خصوص سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی هم هست یا نه چون سرمایه گذاری رقم خیلی بالاتری هست ریسک کار کمتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص سرمایه گذاری در انگلستان روش 2 میلیون پوندی شما باید این مبلغ را سرمایه گذاری و 3 ماه قبل از اقدام درحساب نشان بدهید که نیازمند به بیزنس پلان یا طرح تجاری خاصی نمی باشد، حداکثر یک ویزای 3 سال و 4 ماه انگلستان میدهد که تا 2 سال قابل تمدید می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی تشکری
سلام خیلی ممنون از مقاله خوب و عالی شما من 55 ساله هستم دخترم تابعیت انگلستان را دارد ایا من با شراکت با فرزند میتوانم سرمایه گذاری کنم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر کشور انگلیس به ایرانیها اجازه اقامت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری را نمی دهد. ولی شما می توانید اقامت و پاسپورت سایر کشورهای اروپایی را از طریق سرمایه گذاری و با هزینه کم دریافت کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس سپاس

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان