کار در انگلستان

18 شهریور 1399 2 نظر

 کار در انگلستان

کار در انگلستان، شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان و نحوه اخذ ویزای کار انگلستان در این مقاله بطور علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است. با توجه به درخواست شما و سوالاتی که برای شما عزیزان در باب کار در انگلستان پیش آمده است، بر آن شدیم تا در قالب یک مقاله به این سوالات پاسخ دهیم. ویزای کاری انگلستان چگونه بدست می آید؟ شرایط کاری انگلستان چگونه است؟ مشاغل مورد نیاز انگلستان چه مشاغلی می باشد؟ کشور انگلستان از دسته کشور های برتر جهان می باشد و در لیست بهترین کشور های جهان در رتبه 5 این لیست قرار دارد. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با راهنمایی وکیل مهاجرت انگلستان و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور MIE  اترایش نکات مهم و اساسی کار در انگستان را به صورت ساده و خلاصه دریانت نمایند.

 • کار در انگلستان و شرایط عمومی آن
 • کار در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان
 • کار در انگلستان و ویزای کاری انگلستان
 • کار در انگلستان و بررسی ویزای همراه
 • کار در انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلستان
 • کار در انگلستان و میزان حقوق در انگلستان
 • کار در انگلستان و مشاغل مورد نیاز 2020 انگلستان
 • کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان
 • کار در انگلستان و مؤسسات کاریابی در انگلستان
 • کار در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان
 • سئوالات متداول درباره کار در انگلستان
 • کار در انگلستان و سخن پایانی

کار در انگلستان

کار در انگلستان و شرایط عمومی آن

کار در انگلستان و ویزای کاری این کشور از مسائلی می باشد که در سال های اخیر مورد توجه واقع شده است. متقاضیان قبل از ورود به این کشور باید در مورد کار در انگلستان اطلاعاتی کسب نمایند. انگلستان در اروپای غربی قرار دارد که از شمال با اسکاتلند از غرب با ولز هم مرز می باشد. انگستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ می باشد که از معروف ترین این جزیره ها می توان به جزیره هایی همچون جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. مساحت این کشور 130.395 کیلو متر مربع و جمعیت آن در آخرین سرشماری 54.316.600 اعلام شده است.

کار در انگلستان و نرخ بیکاری در انگلستان

کار در انگلستان و اخد ویزای کاری این کشور نیاز به بررسی کامل دارد شما عزیزان باید در ابتدا از نرخ بیکاری این کشور مطلع باشید. نرخ بیکاری این کشور در آخرین فصل سال 2018 به 4% رسیده است که این نرخ بیکاری از سال 1970 پایین ترین نرخ بیکاری این کشور می باشد. تعداد افراد بیکار در سال های اخیر به 14000 نفر کاهش یافته است و این در حالی است که 167.000 نیرو وارد پروسه کاری خود شده اند. نکته مهم رشد در آمد در این کشور می باشد که در سال های اخیر 3.85% افزایش یافته است. در ادامه برای شما عزیزان نموداری از نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر قرار داده شده است.

کار در انگلستان

کار در انگلستان و ویزای کاری انگلستان

کار در انگلستان و ویزا کاری این کشور دارای شرایط خاصی می باشد. متقاضیان باید با توجه به وضعیت شخصی خود مدارک تحصیلی و سابقه کاری خود درخواست ویزای مرتبط داشته باشند. کشور انگلستان ویزا های کار متفاوتی ارائه می دهد که در ادامه مقاله برای شما عزیزان مطرح شده است.

ویزای درجه 1 (استعداد استثنایی):

افراد که به عنوان رهبران علمی، علوم انسانی، مهندسی، پزشکی، فن آوری دیجیتال و هنر مشغول فعالیت می باشند می توانند از این نوع ویزای کار در انگستان استفاده نمایند. در خواست این افراد باید توسط اداره کار این کشور بررسی شود اصولا سالانه تنها 1.000 ویزا از این نوع برای متقاضیان صادر می شود. این ویزا می تواند برای 5 سال صادر شود و متقاضیان کار در انگستان می توانند 5 سال دیگر این ویزا را تمدید نمایند.

ویزای درجه 2 (عمومی):

این نوع ویزای کار در انگستان برای افراد ماهر صادر می شود متقاضیان و کارگران ماهر می توانند تقاضای ویزای کار در انگستان داشته باشند، البته متقاضیان عزیز توجه داشته باشید حداقل حقوقی که برای این نوع ویزا تعیین شده سالانه 25.000 پوند می باشد. متقاضیان می توانند از این ویزا تا 6 سال استفاده نمایند و تنها تا 6 سال معتبر می باشد.

ویزای کار (انتقال درون شرکتی):

کار فرامایانی که تقاضای انتقال شما به شرکت و یا شعبات کشور انگستان می باشند باید این نوع ویزا را درخواست نمایند. این نوع ویزا کار در انگلستان بین 6 ماه تا 9 سال صادر می شود و متقاضیان می توانند در ابن مدت داخل این کشور حضور داشته باشند.

ویزای کار برای فعالیت های دینی:

متقاضیانی که مشغول ترویج دین در اجتماع می باشند، می توانند تقاضای درخواست این ویزا داشته باشند. متقاضیان این نوع ویزا کار در انگلستان می توانند با این ویزا 3 سال مشغول کلر در انگلستان باشند. اما نکته قابل توجه این است که این ویزا کار در انگلستان تنها 3 سال دارد.

ویزای کار ورزشکاران:

متقاضیان این نوع ویزا باید افراد فوق ماهر باشند این نوع ویزا کار در انگلستان ورزشکاران و مربیان پوشش می دهد. متقاضیان این نوع ویزا در مرحله اول باید رزومه خود را ارسال نمایند. در صورت موافقت وزارت ورزش انگلستان ویزا صادر می شود که اعتباری 3 ساله دارد و متقاضیان می توانند آن را به مدت 3 سال دیگر تمدید نمایند.

ویزای کار موقت:

متقاضیان کار موقت در این کشور می توانند با توجه با رشته های و حوضه های فعالیت خود (فرهنگی، ورزشی، کارگر ماهر) درخواست ویزای کار در انگستان داشته باشند. ویزای کار موقت انگلستان و به مدت 1 تا 2 سال معتبر می باشد.

کار در انگلستان و بررسی ویزای همراه

کار در انگلستان و ورود به این کشور با ویزا های کار این اجازه را به شما عزیزان می دهد که خانواده خود را به صورت همراه با خود و یا با فاصله ای کوتاه وارد این کشور نمایید. طبق قوانین مهاجرتی این کشور شما می توانید همسر خود و فرزند زیر 18 سال خود را وارد این کشور نمایید. همراهان متقاضیان کار در انگلستان می توانند در این کشور مشغول کار شوند و فرزندان این افراد می توانند آزادانه تحصیل نمایند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. افرادی که به عنوان همراه وارد این کشور می شوند می توانند پس از 5 سال درخواست اقامت دائم داشته باشند.

کار در انگلستان و مدارک مورد نیاز ویزای کار انگلستان

کار در انگستان و تقاضای ویزا کار در این کشور نیازمند ارائه مدارکی می باشد. در ادامه مطالب مدارک مورد نیاز ویزا کار در انگلستان برای شما عزیزان ذکر شده است. با توجه به موضع سختگیرانه سفارت این کشور متقاضیان توجه داشته باشند ارائه مدارک معتبر و مورد نیاز جهت قبول در خواست شما الزامی می باشد.

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه دعوت نامه کاری (job offer )
 • ارائه مدارک تحصیلی متقاضیان
 • ارائه سوابق کاری مرتبط با مدرک تحصیلی
 • ارائه مدارک زبان انگلیسی
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه مدارک هویتی معتبر
 • ارائه چند قطعه عکس 3*4

کار در انگلستان و میزان حقوق در انگلستان

کار در انگلستان و میزان حقوق در این کشور سالانه توسط دولت تعیین می شود با توجه به هزینه های زندگی در این کشور هر سال یک عدد به عنوان میانگین دستمزد در این کشور تعیین می شود. در سال های اخیر میزان دستمزد نسبت به سال های قبلی رشد 7.6% داشته است نکته قابل توجه این است که در ماه اخیر  میانگین حقوق در این کشور 0.5 درصد افزایش یافته است. میزان حقوق اعلام شده توسط دولت این کشور 25.000 پوند در سال می باشد اما متقاضیان کار در انگلستان باید توجه داشته باشند میانگین حقوق در این کشور حدود 19.000 تا 22.000 پوند در سال می باشد. در ادامه مطالب نموداری از رشد میزان دستمزد در این کشور برای شما عزیزان قرار داده شده است.

کار در انگلستان و مشاغل مورد نیاز 2020 انگلستان

کار در انگلستان و اخذ ویزای کاری این کشور نیاز به بررسی نیروی مورد نیاز این کشور دارد. اداره کار این کشور هر ساله نیروهای مورد نیاز را اعلام می کنند و متقاضیان واجد شرایط می توانند درخواست ورود به این کشور را داشته باشند.

1

مهندس مکانیک در بخش هوافضا

11

روانپزشک

2

مهندس برق

12

پزشک بیهوشی

3

مهندس کنترل

13

پزشک اطفال

4

مهندس توسعه شبیه سازی

14

جراح عمومی

5

مهندسی ژئومکانیک

15

پزشک زنان و زایمان

6

مهندسی مکانیک خاک

16

متخصص کامپیوتر و نرم افزار

7

مهندسی زغال سنگ

17

مدیر تولید

8

مهندسی معدن

18

مدیر فتی

9

مهندسی آب

19

مهندس ژئوفیزیک

10

مهندسی محیط

20

مهندس مکانیک خاک

کار در انگلستان و نحوه کاریابی در انگلستان

کار در انگستان و ویزای کاری این کشور از طریق دعوت نامه کاری ( job offer) امکان پذیر می باشد. متقاضیان کار در انگلستان باید ابتدا رزومه خود را از طریق سایت های کاریابی در این کشور به اشتراک گذاشته و در صورت تایید مدارک متقاضیان توسط اداره کار این کشور می توانند تقاضای ویزای کار در انگلستان داشته باشند. اصولا افرادی که نمی توانند از این روش وارد این کشور شوند می توانند از طریق تحصیل در این کشور وارد این پروسه شوند. علاقه مندان عزیز توجه داشته باشند شما می توانید بعد از تحصیل در این کشور جست و جوی کار داشته  و در صورت استخدام و کار در این کشور با پرداخت مالیات تقاضای اقامت دائم این کشور داشته باشید. متقاضیان کار می توانند بعد از 5 سال کار در این کشور درخواست اقامت دائم این کشور را داشته باشند.

کار در انگلستان

کار در انگلستان و مؤسسات کاریابی در انگلستان

کار در انگلستان و درخواست ویزا کاری در این کشور با توجه به فرآیند آن نیاز به دعوت نامه کاری دارد شما عزیزان می توانید با ارسال روزمه کاری، تحصیلی و سابقه کاری خود درخواست کار در انگلستان را داشته باشند. در ادامه مطالب تعداد از سایت های کار یابی این کشور برای شما عزیزان قرار داده شده است.

کار در انگلستان

موسسات کاریابی در انگلستان

کار در انگلستان و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در انگلستان

کار در انگلستان و اقامت در این کشور از طریق کار می تواند یکی از راه های اخذ اقامت دائم این کشور باشد. اصولاً افراد می توانند با درخواست ویزای کار و ورود به این کشور بعد از  5 سال اقامت دائم این کشور را داشته باشند. اصولاً افراد با توجه به دشواری این پروسه از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند. متقاضیان می توانند با پرداخت مبلغ 65 پوند و ارائه مدارک دال بر اقامت خود در 5 سال اخیر و مدارک بانکی خود مبنی بر پرداخت مالیات خود تقاضای اقامت دائم این کشور را داشته باشند. متقاضیان که کارت اقامت دائم این کشور را داند می توانن از خدمات دولتی این این کشور استفاده نمایند و به راحتی در کشور های زیادی تردد داشته باشند.

پاسخ به سئوالات متداول درباره کار در انگلستان

پرسش:انگلستان چند نوع ویزای کار دارد؟

پاسخ: انگلستان دارای بیش از 6 ویزای کار است که در این مقاله ذکر شده است.

پرسش:نرخ بیکاری در انگلستان چقدر است؟

پاسخ: نرخ بیکاری در انگلیس در حدود 3.9 درصد است که نرخ مناسبی به شمار می رود.

پرسش:کار در انگلستان از چه طریقی ممکن است؟

پاسخ: برای کار در انگلستان، داشتن جاب آفر مورد نیاز است.

پرسش:آیا با کار در انگلستان می توان تابعیت انگلستان را اخذ کرد؟

پاسخ: افرادی که موفق به اخذ ویزای کار انگلیس 2020 می شوند، در ابتدا یک اقامت 5 ساله را دریافت می نمایند و در صورتی که در این مدت به طور مداوم مشغول به کار باشند، این امکان را دارند که اقامت خود را تمدید نموده و با گذشت 10 سال از ورود خود به خاک این کشور و کار در آن، برای اخذ تابعیت انگلستان اقدام نمایند.

 

_____________________ کار در انگلستان و سخن پایانی _____________________

کار در انگلستان و ویزای کار در انگلستان و شرایط کار در انگلیس برای ایرانیان در این مقاله به طور کامل برای شما عزیزان بررسی شده است. متقاضیان باید با توجه به مدرک تحصیلی خود و شرایط کاری در این کشور درخواست ویزای کاری داشته باشند البته ویزا های این کشور در بخش های متفاوتی ارائه می شود متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاع بیشتر از کار در انگلستان و شرایط ویزای کار در این کشور از ویدیو های رایگان ارائه شده در سایت مؤسسه و ویدیوی راهنمای گام به گام مسیر مهاجرت دیدن نمایند. پیشنهاد می شود قبل از هرگونه اقدام با وکلای و مشاورین تخصصی مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش مشاوره داشته و با کسب اطلاعات کامل جهت مهاجرت خود اقدام نمایند. متقاضیان اخذ مهاجرت و کار در انگلستان می توانید در قسمت انتهایی مقاله ، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش ها سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

امتیاز 5 از 5 ( 12 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
رضایی
سلام وقت بخیر در حال حاضر امکان دریافت ویزای کاری انگلستان با وجود جاب افر برای ایرانیا وجود داره؟ چون من خیلی تحقیق کردم در این مورد ولی خیلی ها می گن که حتی با وجود جاب افر ویزا نمیشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر جاب آفر داشته باشید می توانید از طریق کاری اقدام فرمایید.
رفعتی
سلام و وقت بخیر ممنون از مقاله بسیار خوبتون، اطلاعاتی که ارائه میدید بسیار عالی و درجه 1 هست و مشخصه که تحقیق شده. من فقط یک سوال داشتم، اینکه آیا من یا 42 سال سن شانسی برای اینکه جاب آفر از کارفرمای این کشور در رشته معماری دریافت کنم دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
معمولا بالای ۴۰ سال ریسک داره اما بسته به رزومه متفاوته. بعضی رشته ها نیاز به یسری دوره ها دارن
مشاوره رایگان