پاسپورت انگلستان

12 شهریور 1399 3 نظر

پاسپورت انگلستان

پاسپورت انگلستان، مدارک و اقدامات لازم جهت دریافت پاسپورت کشور انگلستان و کشورهای بدون نیاز به ویزا با پاس انگلیس در این مقاله مورد تحلیل و بررسی دقیق علمی قرار می گیرد. کدامیک از راه های مهاجرت به انگلستان می تواند به اخذ پاسپورت این کشور ختم شود؟ نحوه دریافت پاسپورت انگلستان چگونه است؟ مدارک و شرایط لازم جهت اخذ پاسپورت این کشور چیست؟ انگلستان از جمله کشورهای انگلیسی زبان است که به دلیل شرایط اقتصادی و موقعیت جغرافیایی که دارد مورد توجه بسیاری از متقاضیان برای مهاجرت قرار گرفته است. از مهم ترین نکات در باب مهاجرت به انگلستان و پاسپورت انگلستان عدم نیاز به فراگیری زبان دوم می باشد. به همین منظور مشورت با وکیل مهاجرت انگلستان برای اخذ اقامت و پاسپورت انگلستان مسئله ای بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. شما عزیزان جهت بررسی شرایط خود برای مهاجرت به انگلستان و اخذ پاسپورت این کشور می توانید با مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم تماس، از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

 • شرایط عمومی پاسپورت انگلستان
 • پاسپورت انگلستان و اعتبار آن
 • بررسی روش های اخذ پاسپورت انگلستان
 • کار در انگلستان و اخذ پاسپورت از طریق آن
 • تحصیل در انگلستان و اخذ پاسپورت از طریق آن
 • سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ پاسپورت از طریق آن
 • اخذ پاسپورت انگلستان از طریق تولد
 • اخذ پاسپورت انگلستان از طریق ازدواج
 • اخذ پاسپورت انگلستان از طریق پناهندگی
 • نکات مهم در باب پاسپورت انگلستان
 • پاسپورت انگلستان و وکیل معتبر برای امور مهم
 • کلام نهایی در باب پاسپورت انگلستان

پاسپورت انگلستان

شرایط عمومی پاسپورت انگلستان

پاسپورت انگلستان یکی از معتبر ترین پاسپورت ها جهت مسافرت و خدمات می باشد. انگلستان با نرخ بیکاری حدود ۴٪ از جمله کشورهای مناسب و با ثبات برای مهاجرت می باشد. با توجه به عملکرد دولت این کشور، این نرخ در چند دهه اخیر ثابت بوده است. پاسپورت انگلستان در جهان رتبه 2 را به خود اختصاص داده است و افراد با دریافت این پاسپورت امکان سفر به 116 کشور را بدون نیاز به ویزا خواهند داشت. یکی از مهم ترین مسائلی که این کشور سالانه مهاجران بسیاری را جهت اخذ پاسپورت انگلستان به خود جذب می کند، خدمات شهروندی و کیفیت بالای زندگی در این کشور می باشد. این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در باب پاسپورت انگلستان به نگارش علمی درآمده است و تمامی مطالب آن با توجه به قانون این کشور و آموزش های استاد ملک پور جمع آوری شده است. در این راستا جهت بالا بردن اطلاعات شما عزیزان در باب مهاجرت، موسسه حقوقی ملک پور ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را با توجه به تدریس استاد ملک پور تهیه کرده است و در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

پاسپورت انگلستان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسپورت انگلستان و اعتبار آن

از جمله نکات بسیار مهم در مورد پاسپورت انگلستان، اعتبار این پاسپورت در سطح جهانی می باشد. پاسپورت انگلستان در سطح جهانی، رتبه 2 را دارد و جزو پاسپورت های معتبر به شمار می آید. پاسپورت انگلستان همرتبه با پاسپورت کشورهای دیگری نظیر فنلاند، اتریش، فرانسه، آلمان، استرالیا، کره جنوبی و... می باشد. این کشور اجازه داشتن تابعیت دوگانه را به افراد می دهد و متقاضیان امکان درخواست پاسپورت را در صورت داشتن تبعه دیگری می دهد. پاسپورت انگلستان امکان سفر به 81 کشور را بدون نیاز به اخذ ویزا به متقاضی می دهد. نکته بسیار مهم در باب پاسپورت کشور انگلستان و اعتبار این پاسپورت، موضوع خروج انگلستان از اتحادیه اروپا می باشد که با توجه به شرایط عمومی این کشور، تأثیر منفی بر روی اعتبار این پاسپورت نخواهد داشت.

بررسی روش های اخذ پاسپورت انگلستان

متقاضیان در راستای اخذ پاسپورت انگلستان، می بایست ابتدا اقامت انگلستان را دریافت نمایند. مقدمه اخد پاسپورت انگلستان، اخذ اقامت این کشور می باشد. از آنجایی که انگلستان از دسته کشورهای مهاجر پذیر است، متقاضیان پاسپورت کشور انگلستان می توانند به راحتی از طریق راه های اقامتی این کشور اقدام نمایند و خود را به اقامت و پاسپورت این کشور برسانند. این مقاله توسط تیم موسسه حقوقی ملک پور و آموزش های استاد ملک پور به نگارش علمی درآمده است و هرگونه انتشار و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، حرام و غیرقانونی می باشد. برای دریافت اقامت و پاسپورت انگلستان متقاضیان می توانند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج با تبعه انگلیسی، تولد فرزند تحت شرایط خاصی اقدام نمایند. پس از کار و تحصیل و یا پلن های موجود که منجر به اخذ اقامت انگلستان می گردد افراد می توانند پس از منطبق شدن شرایطشان با کشور انگلستان، پاسپورت این کشور را دریافت نمایند.

کار در انگلستان و اخذ پاسپورت از طریق آن

کار کردن در برخی از کشورها از جمله انگلستان، منجر به اخذ اقامت و در نهایت منجر به اخذ پاسپورت انگلستان می گردد. انگلستان از دسته کشورهای مهاجرپذیر (common law) در اروپا می باشد، به همین جهت افراد می توانند در صورت دریافت کار و اشتغال در انگلستان، اقامت و در نهایت پس از چند سال، پاسپورت انگلستان را دریافت نمایند. انگلستان یکی از قدرتمندترین قطب های اقتصادی جهان می باشد و با نرخ بیکاری بسیار کم -حدودا ۴ درصد- کشور مناسبی برای مهاجرت می باشد. این نرخ بیکاری در چند دهه گذشته ثابت بوده است و همین آمار نشان دهنده ثبات اقتصادی این کشور می باشد. در حال حاضر در صورت داشتن دعوتنامه کاری از کارفرمای انگلیسی، متقاضیان ایرانی می توانند برای ویزای کار این کشور درخواست دهند و در نهایت پاسپورت انگلستان را طی زمان مشخصی دریافت نمایند.

 • پاسپورت انگلستان از طریق ویزای کار Tier 5: برخی از کشورها ویزای جست و جوی کار برای متقاضیانی با تخصص خاص ارائه می دهند که شرایطی را دارد و عموما از سیستم امتیازی پیروی می کنند. دریافت پاسپورت انگلستان از طریق ویزای جست و جوی کار یا ویزای Tier5 برای ایرانیان ممکن نمی باشد.
 • پاسپورت انگلستان از طریق ویزای کار Tier 4: متقاضیان برای دریافت پاسپورت انگلستان می توانند از طریق ویزای کار Tier5 در صورت داشتن دعوت نامه کاری از کارفرما (جاب آفر) اقدام نمایند. جهت دریافت این ویزا، کارفرما موظف است که حقوقی را برای متقاضی در نظر بگیرد که هزینه های زندگی فرد را پوشش دهد. در این صورت دعوت نامه کاری می تواند منجر به اخذ ویزای کار شود. پس از کار در انگلستان متقاضی اقامت این کشور را دریافت می نماید و پس از چند سال منجر به اخذ پاسپورت انگلستان می گردد.

پاسپورت انگلستان

کار در انگلستان

تحصیل در انگلستان و اخذ پاسپورت از طریق آن

امروزه اخذ پاسپورت انگلستان از طریق تحصیل یکی از راه هایی است که متقاضیان بسیار زیادی دارد. تحصیل در انگلستان یکی از پلن های ارزان برای مهاجرت به این کشور می باشد که می تواند در نهایت منجر به اخذ پاسپورت انگلستان شود. انگلستان از جمله کشورهاییست که افراد با شرایط سنی متفاوت می توانند برای تحصیل در این کشور اقدام نمایند. پس از تحصیل در انگلستان، این کشور مدت زمان مشخصی را به افراد اجازه می دهد که در این کشور باقی بمانند و به دنبال کار مورد نظر بگردند. بنابراین انگلستان از قانون psw (post study work permit) پیروی می کند و به متقاضیان امکان اقامت، به مدت ۳ ماه را می دهد. افراد در صورتی که بتوانند در این زمان وارد بازار کار شوند می توانند اقامت کاری دریافت نمایند که در نهایت منجر به اخذ پاسپورت انگلستان می شود.

 • تحصیل افراد زیر ۱۸ سال (غیر رشید): این ویزا مختص متقاضیان زیر ۱۸ سال می باشد. متقاضیان می توانند برای ادامه تحصیل در مدارس و دبیرستان های شبانه روزی این کشور درخواست نمایند. دانش آموزان برای تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور انگلستان نیازمند ارائه مدرک زبان انگلیسی نمی باشند.
 • تحصیل افراد بالای ۱۸ سال (رشید): متقاضیان بالای ۱۸ سال می توانند در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس، دکتری مشغول به تحصیل شوند و در نهایت پس از گذراندن دوره های تحصیلی در این کشور و دریافت کار مربوطه و اخذ اقامت، پاسپورت انگلستان را دریافت نمایند. دانشجویان برای تحصیل در مقاطع دانشگاهی انگلستان ملزم به ارائه مدرک معتبر زبان می باشند. که ارائه این مدرک زبان در مقاطع مختلف، متفاوت می باشد. به جز مقطع لیسانس افراد می توانند همراه (همسر و فرزندان) داشته باشند و در نهایت اقامت و پاسپورت انگلستان می تواند شامل همراهان متقاضی گردد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های انگلستان:

 • ارائه و ترجمه مدارک تحصیلی ۱۲ ساله، مدارک تحصیلی دانشگاهی
 • ارائه مدرک زبان معتبر ۶ به بالا
 • ارايه و ترجمه مدارک شناسایی
 • ارائه تمکن مالی چند ماهه

پاسپورت انگلستان

تحصیل در انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ پاسپورت از طریق آن

یکی از راه های دریافت پاسپورت انگلستان برای متقاضیان خارجی، سرمایه گذاری در کشور انگلیس می باشد. این کشور چندین مسیر سرمایه گذاری ارائه نموده است که افراد می توانند با اقدام از این طرق به اقامت و پاسپورت انگلستان دست یابند. یکی از سرمایه گذاری های معروف این کشور که می تواند منجر به اخذ پاسپورت انگلستان شود، سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی این کشور و ۲۰۰ هزار پوندی می باشد. البته این کشور پلن دیگری هم برای سرمایه گذاران خارجی ارائه نموده است که افراد می توانند با ۲ میلیون پوند سرمایه گذاری نمایند و در نهایت، اقامت و پاسپورت انگلستان را دریافت نمایند. انگلستان کشوری است که برای سرمایه گذاران هم شرایط خاصی را در نظر گرفته است و متقاضیان می بایست شرایط مناسبی را داشته باشند. سرمایه گذاری های فوق الذکر در خال حاضر مورد تایید دولت انگلستان می باشد و به متقاضیان خارجی در صورت داشتن شرایط مناسب امکان اقدام این سرمایه گذاری ها را می دهد.

 • سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی: مختص متقاضیانی است که در این کشور تحصیل نموده اند و مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر این کشور را داشته باشد.
 • سرمایه گذاری ۲۰۰ هزار پوندی: از جمله روش های معتبر سرمایه گذاری انگلستان می باشد که به اجازه می دهد ۲ خانواده هم زمان از این پلن استفاده نمایند. این سرمایه گذاری می تواند زیر مجموعه هایی از جمله ثبت شرکت و کارآفرینی را در بر داشته باشد. متقاضیان جهت اقدام به این سرمایه گذاری می بایست شرایط خاصی را داشته باشند:
  • ارائه بیزینس پلن (طرح تجاری کارآمد و سوده، این طرح باید منجر به استخدام حداقل ۲ فرد انگلیسی شود)
  • داشتن مدرک زبان معتبر حداقل آیلتس ۵.۵
  • ارائه مدارک دال بر شفاف سازی منبع سرمایه
 • سرمایه گذاری ۲ میلیون پوندی: یکی از پلن های سرمایه گذاری در این کشور می باشد که متقاضی می بایست ۲ میلیون پوند سرمایه را بصورت نقد به دولت پرداخت نماید و که پس از آن دولت به متقاضی اقامت کوتاه مدت می دهد که در نهایت می تواند منجر به اخذ پاسپورت شود ولی پروسه بسیار زمان بر و هم چنین بسیار پر هزینه می باشد.

پاسپورت انگلستان

سرمایه گذاری در انگلستان

اخذ پاسپورت انگلستان از طریق تولد

افراد در شرایط خاصی می توانند با تولد فرزندشان پاسپورت انگلستان را دریافت نمایند. متقاضیان در صورتی می توانند با تولد فرزندشان پاسپورت انگلستان را برای فرزندشان درخواست نمایند که یکی از والدین کودک متولد شده تبعه انگلستان باشد و یا پاسپورت انگلستان را دریافت کرده باشند. کشورها با توجه به ۲ قانون خاک و قانون خون پاسپورت و تابعیت خود را به افراد اعطا می نمایند. کشور انگلستان از جمله کشورهایی است که از قانون خون پیروی می کند و متقاضیان می توانند پاسپورت انگلستان را با تولد فرزندشان بدست آورند، در صورتی که یکی از والدین کودک تبعه انگلستان باشند و یا پاسپورت انگلستان را داشته باشند، فرزند می تواند تابعیت این کشور را دریافت نماید. در غیر این صورت کشور انگلستان از قانون خاک پیروی نکرده و به کودکی که در خاک انگلستان متولد شده و والدینش خارجی هستند پاسپورتی نخواهد داد.

پاسپورت انگلستان

اخذ پاسپورت انگلستان از طریق ازدواج

پاسپورت انگلستان می تواند متقاضیانی را که قصد ازدواج با تبعه انگلستان را دارند شامل شود. متقاضیان برای ازدواج در انگلستان در صورتی که با فرد انگلستانی ازدواج نمایند می توانند اقامت و پاسپورت انگلستان را دریافت کنند. ازدواج تنها در صورتی منجر به اخذ اقامت می گردد که یکی از طرفین تبعه انگلستان باشند. پروسه ازدواج خود دارای شرایط خاصی است و افراد باید واقعی بودن ازدواجشان و حتی رابطه شان را اثبات نمایند. برای اثبات ظاهری نبودن رابطه، متقاضیان موظف به ارائه عکس های مرتبط و یا مکالمات خود می باشند. در صورتی که افراد بتوانند واقعی بودن رابطه شان را اثبات کنند می توانند با ازدواج پاسپورت انگلستان را دریافت نمایند. ازدواج با تبعه انگلستانی اعم از مرد یا زن در نهایت منجر به اخذ اقامت و تابعیت می گردد. نکته بسیار مهم در باب ازدواج در انگلستان این است که فرد انگلستانی باید درآمدی مناسب داشته باشد و اثبات نماید که می تواند هزینه های همسرش را متقبل شود.

مدارک مورد نیاز ویزای ازدواج انگلستان:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه فیش حقوقی
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه مدارک معتبر که سندیتی بر ازدواج و ارتباط زناشویی داشته باشد
 • ارائه تمکن مالی

اخذ پاسپورت انگلستان از طریق پناهندگی

پناهندگی انگلستان یکی از راه های غیرقانونی و خطرناک جهت مهاجرت به این کشور است که می تواند پس از طی شدن مراحلی در نهایت منجر به اخذ پاسپورت انگلستان شود. از آنجایی که انگلستان عضو رسمی کنوانسیون ژنو است موظف است، به افرادی که به دلیل در خطر بودن جانشان در کشور خود، به انگلستان پناه آورده اند نیز پناه دهد و در نهایت اقامت و پاسپورت انگلستان را به پناهجویان اعطا نماید. پناهندگی یکی از دشوارترین راه های مهاجرت به کشور انگلستان می باشدزیرا در حال حاضر این کشور با دقت بسیار زیادی کیس های پناهندگی را بررسی می کند در صورت عدم اثبات دلیل پناهندگی درخواست متقاضیان را به راحتی رد می کند. پناهندگی می تواند در صورت پذیرفته شدن کیس پناهنده در این کشور و پس از سپری نمودن زمان مشخصی پس از چند سال منجر به اخذ پاسپورت انگلستان گردد. در حالت کلی بررسی پرونده های پناهنجویان در انگلستان بیش از ا الی ۲ سال زمان می برد که در نهایت در صورت پذیرفته شدن، متقاضی و همراهانش می توانند پس از سکون در کشور، درخواست پاسپورت انگلستان را دهند.

موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل هیچگونه خدماتی در خصوص پناهندگی ندارد؛ ولی جهت بررسی شرایط خود و اقدام از روش های دیگر مهاجرت می توانید با مشاورین موسسه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

نکات مهم در باب پاسپورت انگلستان

یکی از مهم ترین نکات در باب پاسپورت انگلستان اعتبار این پاسپورت در سراسر دنیا می باشد. متقاضیانی که پاسپورت انگلستان را دریافت می نمایند امکان سفر به 116 کشور را دارند که می توانند بدون درخواست ویزا آزادانه به 81 کشور رفت و آمد داشته باشند. هم چنین از نکات مهم در رابطه با پاسپورت انگلستان امکان استفاده از تمامی خدمات شهروندی این کشور می باشد. یکی از مهم ترین شرایطی که متقاضیان جهت دریافت پاسپورت انگلستان به آن نیازمند می باشند دانش زبان انگلیسی است. متقاضیان می بایست در سطح قابل قبولی زبان انگلیسی را از بر باشند. مناسب ترین روش برای دریافت این پاسپورت می تواند تحصیل در کشور انگلستان باشد که در نهایت منجر به اخذ ویزای کار می گردد و یا در صورت داشتن سرمایه مناسب می توان از طریق سرمایه گذاری اقدام نمود. افراد در صورت دریافت پاسپورت کشور انگلستان، می توانند از خدمات شهروندی بسیاری بهره مند شوند که این خدمات عبارت اند از:

 • اجازه و حق رای در انتخابات مجلس
 • اجازه ملحق شدن به نیروهای امنیتی (پلیس) یا نیروهای مسلح
 • اعطای پاسپورت به فرزند متقاضی که پاسپورت این کشور را دارد
 • امکان استفاده از تمامی خدمات شهروندی از جمله: خدمات درمانی، خدمات اجتماعی و ...
 • امکان دریافت حقوق بازنشستگی و یا حقوق بیکاری

پاسپورت انگلستان و وکیل معتبر برای امور مهم

جهت دریافت پاسپورت انگلستان، متقاضیان امکان اقدام از طرق قانونی و بسیار مناسبی را دارند. انگلستان از جمله کشورهای مهاجر پذیر با شرایط اقتصادی عالی می باشد که سالانه مهاجران بسیاری را از طرق مختلف جذب کرده است. اخذ پاسپورت انگلستان از جمله مسائل حقوق بین الملل می باشد که در جهت اقدام آن متقاضیان بهتر است، از وکیل مهاجرت کمک بگیرند. همانطور که در این مقاله به بررسی طرق مختلف در جهت دریافت پاسپورت انگلستان پرداختیم، شما عزیزان می توانید از راه های کم هزینه و گاهاَ سرمایه گذاری اقامت این کشور را و در نهایت پاسپورت انگلستان را دریافت نمایید. به همین منظور بهتر است در جهت اطلاع از قوانین و شرایط طرق مهاجرت به انگلستان از وکیل مهاجرتی کمک بگیرند، تا با آگاهی از شرایط و قوانین راه های کشور به هلند، مهاجرتی امن و سهل به این کشور داشته باشند و در نهایت بتوانند اقامت و پاسپورت هلند را دریافت نمایند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در باب مهاجرت به کشور انگلستان از طرق مختلف و هم چنین در جهت اخذ اقامت این کشور همواره آماده کمک به شما عزیزان می باشد.

سئوالات متداول راجع به پاسپورت انگلستان

✅ اعتبار پاسپورت انگلستان چگونه است؟

کشور انگلستان از پاسپورت معتبری برخوردار است که رتبه دوم برترین پاسپورت ها در جهان را دارد. با اخذ پاسپورت انگلستان می توان به 81 کشور بدون نیاز به اخذ ویزا سفر کرد.

✅ اخذ پاسپورت انگلستان از طریق تولد چگونه است؟

اقامت و پاسپورت کشور انگلستان به فرزندانی که دارای پدر یا مادر انگلیسی هستند اعطا می شود.

✅ آیا با خرید ملک در انگستان می توان پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟

خیر؛ پاسپورت انگلستان را می توان از طریق سرمایه گذاری دریافت کرد. اما خرید ملک در انگلستان منجر به اخذ پاسپورت این کشور نمی شود.

✅ چگونه می توان از طریق کار در انگلستان، پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟

نرخ بیکاری در کشور انگلستان حدود 4 درصد است و در صورت دریافت پیشنهاد کاری و کار به مدت 5 سال در این کشور می توان اقامت انگلستان را دریافت کرده و سپس برای اخذ پاسپورت این کشور اقدام کرد.

 

_____________________ کلام نهایی در باب پاسپورت انگلستان _____________________

پاسپورت انگلستان از طرق مختلفی امکان پذیر است و می تواند شامل افراد با شرایط متفاوت شود. از مهم ترین شرایط اخذ پاسپورت انگلستان، رسیدن به کار در این کشور می باشد. کشور انگلستان در صورتی پاسپورت و اقامت دائم به مهاجران اعطا می نماید که افراد بتوانند در کشور وارد بازار کار شوند. این کشور به راحتی پس از چند سال به متقاضیان پاسپورت و اقامت می دهد. علاقه مندان جهت اخذ پاسپورت انگلستان می تواند از ارزان ترین راه که تحصیل می باشد اقدام نمایند. در نهایت پس از تحصیل در انگلستان متقاضیان می توانند به راحتی وارد بازار کار شوند و پاسپورت انگلستان را پس از اخذ اقامت دریافت نمایند. شما عزیزان جهت بررسی شرایط خود و اقدام از روش های قانونی برای مهاجرت به انگلستان و دریافت پاسپورت این کشور می توانید با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. هم چنین می توانید در قسمت "ثبت پرسش" نظرات و پرسش های خود را مطرح نموده و پاسخ خود را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایید.

امتیاز 4.34 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
ارتین هادی پور
سلام . خسته نباشید. من 32 سال دارم فوق لیسانس تربیت بدنی. سطح زبانم هم بالا هست و در حد ایلتس 6.5 فکر میکنم باشه. ایا میتونم برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری برای انگلیس اقدام کنم و بعدش از این روش پاسپورت انگلستان رو اخذ کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در مقطع دکتری بلی اگر سوپروایزر داشته باشید و شما را بپذیر این امکان برای شما فراهم است درمورد گرفتن پاسپورت هم، کشور انگلستان به صرف تحصیل پاسپورت نمی دهد و باید وارد بازار کار شوید. موفق باشید.
احسان
سلام خدمت شما ممنون بابت مقاله خوبتون آیا از طریق سرمایه گذاری در اوراق دولتی در انگلستان امکان دریافت پاسپورت انگلستان وجود دارد؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر با سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی می توانید موفق به اخذ اقامت انگلستان شوید، اگر مبلغ سرمایه گذاری را 5 میلیون پوند افزایش دهید اقامت دائم و اگر به 10 میلیون پوند افزایش دهید پاسپورت نیز می توانید دریافت نمایید. موفق باشید.
شایان سهیلی
سلام. ممنون از مقالات بی نظیرتون. من یک ایده نو آورانه و خلاقانه رو دارم که توی انگلستان میتونه جدید باشه. ولی از نظر مالی نیاز به اسپانسر دارم آیا امکان این وجود داره که با ارسال این ایده برای شرکت های انگلیسی بتونم اسپانسر بگیرم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان سوال شما خیلی کلی است اگر اسپانسر داشته باشید و دولت هم بپذیرد بلی این امکان وجود خواهد داشت. موفق باشید.
مشاوره رایگان