مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

26 فروردین 1399 2 نظر

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

افراد زیادی قصد مهاجرت و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف را دارند. انگلستان کشوری بسیار توسعه یافته است و شرایط اقتصادی مناسبی دارد؛ بنابراین طبیعیست که تعداد درخواست ها برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، زیاد باشد. به طور کلی در این کشور 5 میلیون شرکت به ثبت رسیده است. این امکان برای افراد خارجی وجود دارد که حتی بدون حضور و دریافت هیچ نوع اقامتی، در انگلستان اقدام به ثبت شرکت نمایند. همچنین شرکت های بسیاری نیز با استخدام یک نفر، مشغول به فعالیت می باشند. این موضوع برای افرادی که قصد رها کردن کسب و کار در کشور خود را ندارند، روش موجهی می باشد. دولت انگلستان با توجه به شرایط فعلی و نظام بانکی هدفمند و معتبر خود در جهان، هر ساله افراد زیادی را برای سرمایه گذاری در کشور خود جذب می نماید. از جمله این روش های سرمایه گذاری، مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت می باشد. شما عزیزان در صورت تمایل به اقدام می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و با دریافت مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات خود را افزایش دهید. همچنین پر کردن فرم تماس، روش دیگری برای ارتباط با مؤسسه و دریافت مشاوره تلفنی رایگان در زمینه مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت می باشد.

 • اخذ اقامت به واسطه ثبت شركت در انگلستان
 • استانداردهاي سرمايه گذاری در كشور انگلستان
 • شاخص هاي اقتصادي تأثيرگذار در كشور انگلستان
 • انواع شركت در انگلستان
 • هزينه هاي لازم براي مهاجرت از طريق ثبت شركت در انگلستان
 • نقاط مثبت مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت
 • نقاط منفي مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت
 • خدمات مؤسسه حقوقي ملك پور در خصوص ثبت شركت در انگلستان
 • مراحل ثبت نام براي ثبت شركت در انگلستان
 • طرح تجاري براي ثبت شركت در انگلستان
 • نكات مهم مربوط به مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت
 • سخن پایانی در باب مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکتاخذ اقامت به واسطه ثبت شركت در انگلستان

برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت می توان اقامتی 3 ساله دریافت کرد. پس از اتمام 3 سال، اشخاص می توانند این اقامت را به مدت 2 سال دیگر نیز تمدید کرده و در نهایت بعد از گذشت 5 سال، برای اقامت دائم این کشور درخواست دهند. این شرایط بسیار خوبی است برای افرادی که قصد اخذ اقامت و راه اندازی کسب و کاری را در این کشور دارند. در این شرایط اشخاص باید حداقل نمره آیلتس 4 را کسب کرده باشند. در ضمن نیاز است که تمامی مدارک از جمله پاسپورت، سابقه کار و مدارک هویتی ارائه شود. نامه عدم سوء پیشینه نیز برای اخذ اقامت دائم کشور انگلستان اهمیت زیادی دارد. اشخاص در صورتی می توانند اقامت 3 ساله خود را برای 2 سال دیگر تمدید کنند که کسب و کار خود را راه اندازی کرده باشند و توانسته باشند بیمه و مالیات پرداخت کنند. در چنین شرایطی شخص برای تمدید اقامت برای 2 سال دیگر نیز واجد شرایط خواهد بود.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

اقامت انگلستان

استانداردهاي سرمايه گذاري در كشور انگلستان

قطعاً برای هر شخصی که قصد سرمایه گذاری در هر کشوری از جمله کشور انگلستان را دارد بحث امنیت سرمایه گذاری و بررسی استاندارد های سرمایه گذاری در این کشور بسیار اهمیت دارد. اولین ترس هر سرمایه گذار، ترس از دست رفتن پول و سرمایه اش است. بنابراین اولین موضوعی که در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت بررسی می شود، ریسک مصادره اموال expropriation risk است. در مورد مالیات شرکت در انگلستان و دیگر شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در این کشور نیز در سرفصل بعد توضیح خواهیم داد.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 • ریسک مصادره اموال در انگلستان

ریسک مصادره اموال در واقع به معنای این است که چند درصد احتمال دارد اموال و دارایی های شخص توسط دولت کشور مقصد مصادره شود. در جدولی که مشاهده می نمایید ریسک مصادره اموال در کشور انگلستان بین سال های 2014 تا 2019 مورد بررسی قرار گرفته و دارای میانگین 1 به معنای کمترین میزان ریسک است.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 • کنترل فساد در انگلستان

یکی دیگر از موارد مورد بررسی، نرخ فساد در قوه قضاییه و نظارت دولت است. این نیز یکی از مهم ترین مباحث موجود در بحث استانداردهای سرمایه گذاری هر کشوری می باشد. برخورد قوه قضاییه در مواجهه با فساد مالی خصوصاً برای یک خارجی اهمیت بسیار زیادی دارد. این که قوه قضاییه تا چه حد سالم و مورد اعتماد است می تواند در امر سرمایه گذاری موضوعی بسیار مهم باشد. در این نمودار می توانید میزان کنترل فساد را در این کشور مشاهده کنید که در سال های اخیر مورد بررسی قرار گرفته و دارای میانگین 1.84 در سال 2018 بوده است.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 • کیفیت نظارتی در انگلستان

مورد بعدی که در این زمینه بررسی می شود کنترل نظارتی است. به این معنا که دولت تا چه حد در اجرای آیین نامه ها و قوانین نظارت دارد و تا چه حد می تواند موارد تخلف را بررسی و بازخواست کند. در این نمودار شما می توانید کنترل نظارتی را در کشور انگلستان مشاهده کنید که در ده سال گذشته مورد بررسی قرار گرفته است. مطابق با آخرین آمار، میزان این نرخ در سال 2018، 1.78 درصد بوده است.

شاخص هاي اقتصادي تأثيرگذار در كشور انگلستان

شاخصه های اقتصادی تأثیرگذار نیز یکی دیگر از مواردی است که حتماً در بحث مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید بررسی شود. این شاخصه ها در واقع نشانگر وضعیت اقتصادی هر کشوری می باشند.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 • نرخ تولید ناخالص داخلی در انگلستان

یکی از موارد مهم مورد بررسی، میزان تولید ناخالص ملی است که نشان دهنده خودکفایی هر کشوری است. میزان مالیات شرکت در انگلستان و تورم نیز از دیگر مورادیست که حتماً بایستی بررسی شود. میزان تولید ناخالص ملی، یکی از اولین مواردیست که برای بررسی وضعیت اقتصادی کشورها مورد بررسی قرار می گیرد؛ زیرا این شاخص به خوبی نشان می دهد که کشورهای توسعه یافته تا چه حد از لحاظ اقتصادی خودکفا هستند. تولید ناخالص به معنای میزان تولید در هر کشوری است. همانطور که در این نمودار مشاهده می نمایید، میزان تولید ناخالص ملی در سال های اخیر کشور انگلستان بررسی شده و دارای میانگین 34403.36 در سال 2018 بوده است.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 • مالیات در انگلستان

مورد بعدی که بررسی می شود میزان مالیات شرکت انگلستان است. این میزان به صورت یک نمودار به نمایش درآمده و در سالیان اخیر مورد بررسی قرار گرفته است که دارای میانگین 37.73 درصد می باشد. این موضوع که میزان پرداخت مالیات در کشور انگلستان به نسبت پایین است، می تواند تأثیر زیادی در جذب سرمایه گذار خارجی داشته باشد.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

 • تورم در انگلستان

مورد دیگر، نرخ تورم است که در این مبحث بررسی می شود. این نرخ نیز می تواند نشان دهنده ثبات اقتصادی در هر کشوری باشد. در واقع هر چقدر میزان افزایش قیمت در این کشور، دارای رشد کمتری باشد؛ نشان از پایین بودن نرخ تورم است. شما می توانید در این نمودار نرخ تورم را در کشور انگلستان مشاهده نمایید که دارای میانگین 5.2 درصد است.

 

انواع شركت در انگلستان

به منظور مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید به این نکته توجه کرد که انواع شرکت در انگلستان وجود دارد که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند. در ادامه این مطلب، به برخی از انواع شرکت در کشور انگلستان اشاره می نماییم.

 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت سهامی با مسئولیت محدود: این نوع شرکت ها خصوصی هستند و می توانند با سایر کشورهای دنیا همکاری داشته باشند. همچنین در ثبت این نوع شرکت می تواند فقط یک نفر دخیل باشد و با وجود یک سهام دار ثبت شود.
 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت با گارانتی و مسئولیت محدود: این نوع شرکت مربوط به باشگاه های ورزشی و مراکزی است که اشخاص را عضو می کند ثبت این شرکت ها در بازه زمانی سریعی انجام پذیر است
 • انواع شرکت در انگلستان و شرکت هایی با مسئولیت های محدود: تفاوت این نوع شرکت با شرکت سهامی در مدت زمان به ثبت رسیدن است و هم برای انتخاب نام شرکت محدودیت هایی وجود دارد اشخاص خارجی می توانند یکی از انواع این شرکت ها را در کشور انگلستان به ثبت برسانند.

هزينه هاي لازم براي مهاجرت از طريق ثبت شركت در انگلستان

بعد از بررسی انواع شرکت در انگلستان یکی از اصلی ترین مواردی که برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت باید مورد بررسی قرار بگیرد بحث هزینه ها است قطعا شخصی که قصد دارد در کشور انگلستان شرکتی را به ثبت برساند و منجر به اقامت شود هزینه های دیگری به جز هزینه های ثبت شرکت خواهد داشت. به طور کلی هزینه ثبت شرکت در انگلستان حدودا 5 هزار پوند است. در صورتی که شخص بخواهد به واسطه ثبت شرکت به اقامت برسد باید طرح تجاری به همراه سرمایه ای را دارا باشد. سرمایه لازم برای این امر تقریبا 50 هزار پوند است. در این روش، اشخاص باید در بیزینس پلن خود ابتکار و نوع آوری را ارائه دهند تا در واقع بتوانند ویزای استارت آپ را دریافت کنند. در این شرایط است که اشخاص می توانند اقامت 3 ساله و قابل تمدید تا 5 سال را اخذ نمایند. در سر فصل های بعد نکات مثبت و منفی ثبت شرکت در انگلستان بررسی خواهد شد. همچنین با مراجعه به مقاله زیر، اطلاعات کاملی در زمینه سرمایه گذاری در انگلستان و هزینه لازم برای هر یک از روش های آن به دست خواهید آورد.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در انگلستان

نقاط مثبت مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت

می توان گفت یکی از مهم ترین نکات مثبت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، پیشرفته و توسعه یافته بودن این کشور است. طی سالیان اخیر افراد زیادی به این کشور مهارجرت کردند و از طروق مختلف به اقامت دست یافتند. به طور کلی ثبت شرکت در انگلستان قوانین نسبتا ساده ای دارد. این کشور دارای شرکت های بسیار معتبری در سراسر جهان می باشد بنابراین افراد می توانند به واسطه ثبت شرکت در انگلستان با کلیه کشورهای پیشرفته جهان در ارتباط باشند. نکته مثبت دیگر این است که ثبت شرکت در این کشور می تواند تنها از طریق یک شخص انجام پذیرد. مورد دیگر اینکه هزینه های به ثبت رساندن شرکت در انگلستان نسبتاً پایین است. و همچنین میزان پرداخت مالیات زیر بیست درصد می باشد. یکی دیگر از نقاط مثبت مهاجرت از طریق ثبت شرکت در انگلستان این است که این کشور پتانسیل بالای در جذب سرمایه گذاران خارجی دارد و آنها را مورد حمایت زیادی قرار می دهد.

نقاط منفي مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت

شاید اولین نکته منفی که در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت در ذهن هر کسی شکل گیرد، بحث بالا بودن هزینه ها و گران بودن این کشور است. راه های دیگری نیز برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در سایر کشورهای اروپایی نیز وجود دارد که می تواند با هزینه های کمتری میسر شود. به عنوان مثال اشخاص می توانند با ثبت رساندن یک شرکت در کشور اتریش، اقامت کاری و کارت قرمز سفید قرمز کشور اتریش را دریافت کرده و پس از 5 سال، اقامت دائم اروپا را اخذ نمایند. این روش می تواند با هزینه های کمتری انجام پذیرد. یکی دیگر از چالش هایی که اشخاص برای ثبت شرکت در انگلستان ممکن است با آن روبرو شوند، طرح تجاری است. مبتکرانه و نوآورانه بودن طرح تجاری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اشخاص حتماٌ باید با فعالیت خود، ایده های نوین را به صنعت این کشور تزریق نمایند.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت در اتریش

خدمات مؤسسه حقوقي ملك پور در خصوص ثبت شركت در انگلستان

در مبحث سرمایه گذاری، اشخاص گاهاً تمام پول و سرمایه خود را وارد کشور مقصد می کنند. تمام دارایی هر شخص نتیجه سال ها کار و تلاش او می باشد؛ بنابراین اشخاص باید قبل از هر اقدامی به طور کامل در مورد نحوه سرمایه گذاری در کشور مورد نظرشان تحقیق نمایند. جمع آوری اطلاعات از وب سایت های معتبر جهان برای بررسی وضعیت اقتصادی هر کشوری بسیار اهمیت دارد. به عنوان مثال شما می توانید برای بررسی وضعیت اقتصادی هر کشوری از وبسایت global economy استفاده نمایید. وکلای مجرب مؤسسه ملک پور و همچنین مشاورین این مؤسسه حقوقی می توانند در این مسیر راهنمای شما باشند و در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، شما را راهنمایی نمایند. تیم مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور در هر مرحله، همراه شما عزیزان بوده و بهترین مسیر را جهت حفظ سرمایه و دستیابی به سود و در کنار آن، اخذ امتیازات اقامتی به شما پیشنهاد می نمایند. شما عزیزان همچنین می توانید با تهیه پکیج راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که محصولی بی نظیر به تدریس استاد استاد ملک پور می باشد، با انواع روش های ثبت شرکت در کشورهای مختلف و مزایای آن آشنا گردید.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

راهنماي گام به گام انتخاب مسير مهاجرت

مراحل ثبت نام براي ثبت شركت در انگلستان

همانطور که توضیح داده شد یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور انگلستان، روش ثبت شرکت است. البته مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت به تنهایی موجب اخذ اقامت نمی شود؛ بلکه اشخاص باید حتماً بیزنس پلن قوی ارائه دهند و حداقل 50000 پوند سرمایه گذاری نمایند. همچنین این طرح تجاری باید ایده ای نوآورانه را به همراه داشته باشد که مورد توجه قرار بگیرد. این طرح تجاری بایستی ایده ای باشد که از لحاظ اقتصادی، سود دهی کافی را برای این کشور داشته باشد. این روش مراحل زیادی دارد که در این مبحث به آن ها خواهیم پرداخت.

 • اولین مرحله، انتخاب نام مناسبی است که قبلاً شرکتی با این نام در کشور انگلستان به ثبت نرسیده باشد.
 • نوع شرکت حتماً باید معلوم باشد.
 • همه افرادی که قصد ثبت شرکت را دارند، باید مدارک کامل هویتی را ارائه دهند.
 • ارائه مهر که برای ثبت شرکت لازم است.
 • ارائه آدرس شرکت که باید جایی مشخص باشد.

 

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد قوانین جدید سرمایه گذاری در انگلستان

طرح تجاري براي ثبت شركت در انگلستان

در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت و ارائه طرح تجاری توضیحاتی داده شد. همانطور که قبلاً نیز گفتیم، حتماً باید ایده ای نو و مبتکرانه در این طرح تجاری قابل ارائه باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند شما عزیزان را درخصوص یک طرح تجاری قابل قبول راهنمایی کند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن غیرقانونی است. برای راه اندازی یک بیزنس در کشور انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از این طریق، طرح تجاری اهمیت بسیار زیادی داشته و حتماً باید مورد توجه قرار بگیرد. این طرح بایستی توجیه اقتصادی داشته و بتواند سود و منفعت بالایی برای این کشور به همراه داشته باشد. شما عزیزان می توانید با دریافت مشاوره و مشورت با وکلای مجرب، راهنمایی های بسیار مفیدی در این زمینه کسب نمایید. یکی از شروط تأیید طرح تجاری، منفعت اقتصادی آن طرح برای شهروندان انگلیسی می باشد.

نكات مهم مربوط به مهاجرت به انگلستان از طريق ثبت شركت

در این مبحث قصد داریم به بررسی کلیه نکات مربوط به مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت بپردازیم. به طور کلی ثبت شرکت در کشور انگلستان مراحل دشواری ندارد و می توان گفت با دارا بودن حداقل سرمایه لازم و طرح تجاری قابل قبول، این روش میسر خواهد شد.

 • هزینه های ثبت شرکت در انگلستان در حدود 5000 پوند می باشد و حداقل سرمایه لازم، 50 هزار پوند است.
 • طرح تجاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و حتماً باید توجیه اقتصادی داشته باشد.
 • ثبت شرکت در انگلستان می تواند حتی با وجود یک عضو و یک سهام دار میسر شود.
 • از مهم ترین نکاتی که در مورد وضعیت اقتصادی این کشور مورد توجه است، نرخ پایین بیکاری و پرداخت مالیات کمتر از 20 درصد است.
 • این کشور اهمیت زیادی برای سرمایه گذاران خارجی قائل است و آن ها را مورد حمایت قرار می دهد.
 • نرخ مصادره اموال نیز در کشور انگلستان دارای میانگین 1 می باشد.

 

______________ سخن پایانی در باب مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت ______________

 ثبت شرکت در کشور انگلستان، روش های اخذ اقامت کشور انگلستان از طریق ثبت شرکت و هزینه های ثبت شرکت در انگلستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. ما در این مقاله سعی داشتیم به تمامی سئوالات شما عزیزان در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت پاسخ دهیم. حداقل سرمایه برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، 50 هزار پوند است. همچنین طرح تجاری در این روش سرمایه گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است. در این روش، افراد ابتدا اقامت 3 ساله و پس از ارائه رزومه کاری، اقامت 2ساله دریافت می نمایند. در نهایت نیز پس از 5 سال، اقامت دائم انگلستان را اخذ می نمایند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت مؤسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات کاملی در خصوص کشور انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت به دست آورید. همچنین به منظور دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود جهت مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت، کافیست از طریق برقراری تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس، با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) ارتباط بگیرید. در پایان این مقاله نیز فرصتی برای طرح سئوالات شما عزیزان در بخش "ثبت پرسش" و پاسخ مشاورین به آن ها در نظر گرفته شده است.

ثبت پرسش
علی توکلی نژاد
سلام و عرض ادب آیا به صرف ثبت شرکت در انگلستان می توان به اقامت در این کشور رسید؟ آیا نیاز به ارائه بیزینس پلان می باشد؟ ممنون از سایت خوبتون با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان بلی حتماً باید یک بیزنس پلان یا طرح تجاری قوی داشته باشید. البته مدنظر داشته باشید در حال حاضر با روش 2 میلیون پوندی می توان در کشور انگلستان سرمایه گذاری و به اقامت رسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
امین احمدی
سلام و احترام ممنون از مقاله کاملتون، بنده مقطع کارشناسی را در انگلستان گذرانده ام. ولی ۵ سال است که به ایران بازگشته ام آیا روش سرمایه گذاری ۵۰ هزار پوندی برای بنده امکان پذیر است؟ آیا می توانم به همراه نامزدم بروم؟ خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اقدام به روش 50 هزار پوندی انگلستان شما باید از داخل خاک انگلستان اقدام کنید و ثابت کنید که این مبلغ را هم در انگلستان بدست آورده اید و طبق آخرین آپدیت قوانین هم کشور انگلستان الان فقط از طریق سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی اقامت می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان