مهاجرت به انگلستان

24 مهر 1399 11 نظر

مهاجرت به انگلستانمهاجرت به انگلستان، شرایط اخذ اقامت انگلستان، هزینه و راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان در این مقاله به صورت تخصصی مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. شرایط مهاجرت به انگلستان چگونه می باشد؟ هزینه های مهاجرت به انگلستان و زندگی در این کشور چه مقدار است؟ برای مهاجرت به کشور انگلستان چه مدارکی مورد نیاز است؟ مهاجرت به انگلستان از دیرباز رویای افراد بسیار زیادی بوده است و به علت های مختلف، متقاضیان زیادی دارد. مهاجرت به انگلستان از شش روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی امکان پذیر است که در این مقاله، به بررسی این روش ها خواهیم پرداخت. برخی در جستجوی بهترین روش های مهاجرت هستند که نمی توان پاسخ دقیقی برای این سئوال ارائه کرد؛ زیرا با توجه به شرایط هر فرد، ممکن است مسیر مناسب وی متفاوت از دیگری باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 16 سال سابقه درخشان در امور مهاجرت و حقوق بین الملل آماده، عرضه خدمات کامل به شما عزیزان می باشد. در این راستا و به منظور دریافت مشاوره تلفنی رایگان می توانید با شماره تلفن های مؤسسه تماس حاصل فرمایید. همچنین در روش دیگر می توانید فرم تماس را کامل نمایید تا مشاوران با شما تماس برقرار نمایند. موضوعات زیر در این مقاله بررسی خواهد شد:

 • شرایط مهاجرت به انگلستان
 • مهاجرت به انگلستان از طریق کار
 • مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به انگلستان برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در انگلستان
 • شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت انگلستان
 • پاسخ به سئوالات متداول در زمینه مهاجرت به انگلستان
 • سخن پایانی

مهاجرت به انگلستانشرایط مهاجرت به انگلستان

کشور انگلستان، یکی از کشورهای اروپایی است که پایتخت آن، شهر لندن می باشد و در عین حال پر جمعیت ترین شهر این کشور نیز می باشد. کشور انگلستان در سال 2020 از اتحادیه اروپا خارج شد و همین موضوع پیامدهای بسیار در زمینه های بین المللی، اقتصادی و مهاجرتی داشت. کشور انگلستان به علت انگلیسی زبان بودن، آب و هوای مناسب، نزدیکی به ایران و... متقاضیان زیادی جهت مهاجرت دارد.

 

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد مهاجرت به انگلستان

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد مهاجرت به انگلستان

کشور انگلستان با جمعیت 67 میلیون نفر، از نظر جمعیت، در جهان رتبه بیست و دوم را در اختیار دارد. مهاجرت به انگلستان جزو محبوب ترین مقاصد برای مهاجرت می باشد. این کشور، پیشرفت فوق العاده ای در زمینه های تکنولوژی و آموزشی و بهداشتی در سالهای اخیر داشته است. البته با خروج این کشور از اتحادیه اروپا، رشد اقتصادی انگلستان در آخرین آمار، منفی بوده و از بسیاری از جهات افت کرده است. اما هنوز با این شرایط، جزو برترین و قدرتمندترین کشورهای جهان می باشد.

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق کار

مهاجرت به انگلستان روش های مختلفی دارد. یکی از پر تقاضاترین روش ها، مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشد. شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق کار در سالهای اخیر بسیار دشوار و سخت بوده است و تنها افراد خاصی می توانند در این کشور ویزای کار دریافت نمایند که این مراحل سخت و پیچیده را پشت سر گذاشته باشند. جهت کار در کشور انگلستان، ویزاهای کار مختلفی نظیر ویزای کار موقت، ویزای کار فصلی، ویزای کار ورزشکاران و هنرمندان و... وجود دارد؛ اما معمول ترین روش کار در انگلستان از طریق ویزای کار عادی می باشد. برای درخواست این ویزا شرایط زیر مورد نیاز است:

 • متقاضی توسط یک اسپانسر ثبت شده در انگلستان استخدام شود.
 • متقاضی خارج از اتحادیه اروپا باشد.

اسپانسر مورد نظر برخی شرکت های بین المللی، دارای مجوز برای استخدام نیروی خارجی در انگلستان می باشند. تنها این شرکت ها و اسپانسرهای ثبت شده، اجازه و تأیید اداره کار انگلستان را جهت استخدام نیروی خارجی دارند و برای این موضوع نیز باید مدارک دال بر کار تخصصی نیروی کار خارجی و کمبود نیروی بومی کشور انگلستان در زمینه و رشته تخصصی مورد نظر ارائه شود.

یکی از دلایلی که در حال حاضر مهاجرت به انگلستان از طریق کار را به امری بسیار دشوار و سخت تبدیل کرده است، همین قوانین محدود کننده کارفرما جهت استخدام نیروی خارجی می باشد. البته با توجه به نرخ پایین بیکاری در کشور انگلستان، افرادی که اقامت این کشور را از روش هایی مثل تحصیل و ازدواج به دست می آورند، دشواری زیادی جهت کاریابی در انگلستان نخواهند داشت.

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

مهاجرت به انگلستان

قطعاً وقتی بحث از تحصیل و کیفیت نظام آموزشی در میان باشد، کشور انگلستان جزو 3 کشور برتر دنیا می باشد. بدون شک دانشگاه ها، مدارس، مؤسسات آموزشی در انگلستان از نظر تحصیل شرایط فوق العاده ایده آلی دارند. حضور دانشمندان بزرگی نظیر استفن هاکینگ، چارلز داروین، رابرت هوک و جان دالتون و.... نشانگر شرایط و کیفیت دانشگاه ها و کیفیت آموزش در این کشور می باشد. تحصیل، یکی از بهترین روش های مهاجرت به انگلستان در شرایط فعلی می باشد و افرادی که در این کشور تحصیل می نمایند، در شرایط رقابتی کار در این کشور می توانند بسیار موفق عمل کرده و از مزایای مدرک خود در انگلستان استفاده نمایند. تحصیل در کشور انگلستان از سن 3 سالگی در مهد کودک ها شروع شده و تا 18 سالگی نظام آموزشی با تکمیل دوره دبیرستان تکمیل می شود. برای تحصیل در کشور انگلستان از سنین قبل از دانشگاه نیز می توان برای دانش آموزان اقدام کرد تا متقاضیان در مدارس برتر کشور انگلستان مشغول به تحصیل شوند. اتمام تحصیلات در دبیرستان های انگلستان و دریافت مدرک A level شانس دانش آموز را برای اخذ پذیرش در تمامی دانشگاه های برتر دنیا افزایش می دهد. هزینه های تحصیل در انگلستان در مدارس از 30 الی 60 هزار پوند متغیر می باشد. همینطور تحصیل در دانشگاه ها و دوره های آکادمیک نیز امکان پذیر است که برای سنین بالاتر از 18 سال، نیازمند مدرک زبان انگلیسی می باشد. باید توجه داشت که تحصیل در انگلستان موجب اخذ اقامت نمی شود و جهت دریافت اقامت دائم، متقاضی باید بتواند پس از اتمام تحصیلات خود در کشور انگلستان مشغول به کار شود. البته در کشور انگلستان، چنانچه شخصی 10 سال در این کشور تحصیل نماید می تواند درخواست اقامت دائم دهد که این قانون، به نحوی در کشور انگلستان منحصر به فرد می باشد. تحصیل در دانشگاه های انگلستان در مقاطع مختلف امکان پذیر است. از برترین دانشگاه های انگلستان می توان به لیست زیر اشاره کرد.

 

برترین دانشگاه های انگلستان

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه کمبریج

دانشگاه کالج لندن

دانشگاه سلطنتی لندن

کالج کینگ

دانشگاه دورهام

دانشکده اقتصاد لندن

دانشگاه اکستر

دانشگاه منچستر

دانشگاه ساسکس

دانشگاه کوینز

دانشگاه ادینبرگ

مهاجرت به انگلستان

تحصیل در انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان

یکی دیگر از روش های پر تقاضا جهت مهاجرت به انگلستان، روش های سرمایه گذاری در انگلستان می باشد. در کشور انگلستان چند روش جهت سرمایه گذاری وجود دارد که مهمترین این روش ها مطابق 3 قانون زیر می باشد:

روش سرمایه گذاری خلاقانه: در این روش، شخص باید حداقل 50 هزار پوند در کشور انگلستان سرمایه گذاری کند و در کنار این سرمایه گذاری، ایده ای خلاقانه، اختراع خاصی در زمینه های پزشکی، تکنولوژی و... ارائه دهد. بدون ارائه یک ایده خلاقانه، امکان اخذ این اقامت وجود ندارد.

روش سرمایه گذاری استارت آپ: این روش برای نوآوران اقتصادی و افرادی با ایده های پول ساز و سود آور مناسب می باشد. برای این روش، حداقل سرمایه در نظر گرفته نشده است؛ اما در صورتی که شخص، ایده تجاری جدید و نوینی داشته باشد که بتواند سود و درآمد زیادی در انگلستان ایجاد کند، امکان اقدام این روش وجود دارد.

روش سرمایه گذاری: در این روش شخص با سرمایه در حد 2 میلیون پوند، امکان درخواست اقامت برای کشور انگلستان را دارد. برای این کار، نیاز به داشتن حساب در کشور انگلستان و اثبات کسب و دارایی به صورت قانونی می باشد.

مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج

مهاجرت به انگلستانازدواج امری مقدس است و اکثر کشورهای دنیا این امر را پذیرفته اند. اهمیت خانواده و ازدواج در کشور انگلستان به حدی است که یکی از روش های مهاجرت به انگلستان، ازدواج می باشد. ازدواج با یک شخص مقیم یا تبعه انگلستان موجب دریافت اقامت و امکان زندگی در کشور انگلستان می شود. برای این کار شخصی که همسر وی در انگلستان دارای اقامت و شغل ثابت بوده و درآمد ثابت و منابع مالی کافی جهت ساپورت خود و خانواده را دارد، می تواند از طریق دریافت ویزای ازدواج، در کشور انگلستان زندگی کند. دریافت ویزای ازدواج در انگلستان، نیاز به دانش زبان انگلیسی داشته و بدون برخورداری از دانش و سطح متوسط زبان انگلیسی، شانس دریافت این ویزا بسیار پایین می باشد. برای مهاجرت به انگلستان باید توجه شود که این ازدواج و رابطه باید واقعی باشد و ممکن است بررسی هایی نیز در این زمینه توسط دولت انگلستان انجام شود. در صورتی که مشخص شود ازدواج صوری بوده و هدف، تنها اخذ اقامت می باشد این موضوع ممکن است برای هر دو شخص، مشکلات و مسائلی را ایجاد کند.

مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی دیگر از روش های مهاجرت به انگلستان و اخذ تابعیت و اقامت، روش تولد می باشد. در نظام حقوقی کشورهای مختلف، اعطای تابعیت بر اساس دو اصل خون و خاک است. در کشورهایی که تابعیت والدین مبنای تابعیت فرزندان می باشد قانون بر اساس خون و در کشورهایی که محل تولد مبنای اخذ تابعیت می باشد قانون خاک مطرح است.

کشور انگلستان پیش از سال 1983 بر اساس سیستم خاک بود و بر این اساس، فرزندی که در خاک انگلستان متولد می شد دارای تابعیت انگلیسی می شد. اما پس از سال 1983 سیستم و قانون خون مانند سایر کشورهای اروپایی جایگزین شد و در پی آن، کشور انگلستان در صورتی به فرزندی اعطای تابعیت می کرد که حداقل یکی از والدین وی دارای تابعیت انگلیس باشند. به علت حمایت از کودکانی که والدین آنها نامشخص است و شامل حمایت های دولت قرار گیرند، کشور انگلستان به کودکان متولد شده در این کشور که والدین آن ها مجهول است، تابعیت اعطا می نماید.

مهاجرت به انگلستان از طریق پناهندگی

پناهندگی یکی از روش های مهاجرت به انگلستان می باشد. در سالهای اخیر به حدی میزان پناهندگان در کشور انگلستان افزایش یافته است که صدور ویزا توسط این کشور برای کشورهای جهان سومی با دردسرهای بسیاری روبرو شده است. پناهنده به شخصی گفته می شود که از نظر دین، جنسیت، عقاید اجتماعی، نژاد و... در کشور خود مورد آزار و اذیت جسمی و روحی و محاکمه قرار گرفته است و در صورت بازگشت به کشور خود محاکمه خواهد شد؛ بنابراین امکان بازگشت به کشور مبدأ وجود ندارد. طبق قوانین و معاهدات پناهندگی، کشورهای عضو کنوانسیون پناهندگی، به این افراد اقامت اعطا کرده و تا حدودی در تأمین هزینه های لازم و ابتدایی زندگی به آن ها کمک خواهند کرد. کشور میزبان موظف است در حد بهداشت، خوراک و پوشاک امکانات لازم در اختیار پناهندگان قرار دهد. با توجه به این امکانات و شرایط، بسیاری از افراد با سوء استفاده از این قانون و ساختن کیس های دروغین و معرفی خود به عنوان محکومین سیاسی و یا فردی که تغییر دین داده است، درخواست پناهندگی و اقامت می دهند تا از مزایای کشور مقصد استفاده نمایند.

 

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

 

پناهندگی یک روش غیرقانونی و اشتباه است که مؤسسه حقوقی ملک پور به شدت با آن مخالف بوده و تنها افرادی که واجد شرایط واقعی این روش هستند بهتر است از این روش اقدام نمایند. گفتنی است که مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در زمینه پناهندگی، خدمات نداشته و در این بخش، تنها به صرف ارائه اطلاعات کلی در این زمینه می پردازد. بسیاری از افراد با رزومه ها و شرایط مناسب و عالی به علت تحقیقات کم و عدم اطلاع از شرایط روش های مهاجرت، روش پناهندگی را پیش می گیرند که ممکن است در این مسیر، خطرات و دردسرهای بسیاری را تجربه کنند.

مهاجرت به انگلستان

پناهندگی انگلستان

مهاجرت به انگلستان برای هنرمندان و افراد فوق موفق

برخی کشورها برای افراد موفق، هنرمند، ورزشکار و امثال این، روش های مهاجرتی خاصی را مشخص کرده اند که بتوانند افراد موفق را ساده تر جذب کرده و این افراد نیز از استعداد ها و توانایی های خود در زمینه مهاجرت بهره ببرند. جهت مهاجرت به انگلستان برای افراد هنرمند و موفق نیز شرایطی مهیا می باشد که می توانند از این طریق، شانس خود را جهت مهاجرت بیازمایند. در کشور انگلستان، ویزای خاصی برای هنرمندان مشخص نشده است، اما برای ورزشکاران، ویزای بلند مدت اقامتی به عنوان ویزای ورزشکاری در قوانین مهاجرتی انگلستان مشخص شده است که افراد ورزشکار حرفه ای می توانند نسبت به دریافت آن درخواست دهند. شرایط مورد نیاز جهت درخواست ویزای ورزشکاری انگلستان:

 • شخص ورزشکار باید در کشور خود، در بالاترین سطح ورزشی، فعالیت ورزشی و یا مربی گری کرده باشد و در جوامع بین المللی شناخته شده باشد.
 • وزارت ورزش کشور خود، او را تأیید کند.
 • استخدام شخص در انگلستان موجب پیشرفت ورزشی کشور انگلستان در آن رشته شود.
 • شخص خارج از اتحادیه اروپا باشد.
 • دانش زبان انگلیسی
 • مدرک اسپانسری از طرف یک مؤسسه ورزشی
 • تمکن مالی مناسب

برخی کشورهای دیگر مانند اتریش، حمایت های ویژه ای نسبت به هنرمندان داشته و در صورت وجود شرایط لازم، برای این افراد ویزای مخصوص صادر می نمایند. از جمله این کشورها می توان به اتریش اشاره کرد.

مهاجرت به انگلستان

اقامت هنرمندان در اتریش

هزینه های زندگی در انگلستان

یکی دیگر از مواردی که در خصوص مهاجرت به انگلستان باید مورد بررسی و تحقیق کامل قرار گیرد، هزینه های زندگی در این کشور می باشد. انگلستان جزو کشورهای ارزان جهت مهاجرت نیست و هزینه های زندگی در این کشور در مقایسه با بسیاری از کشورها بالاتر می باشد. همان طور که گفته شد، واحد پولی این کشور پوند است و همین امر باعث می شود که هزینه های مهاجرت به انگلستان، نیاز به بررسی با دقت بیشتری داشته باشد. هزینه های زندگی در انگلستان مانند سایر کشورهای اروپایی با کار در این کشور و دریافت حداقل حقوق قانونی متناسب است و با کار در کشور انگلستان به راحتی می توان هزینه های زندگی در این کشور را مدیریت کرد. اما برای افرادی که نیاز است مدتی با هزینه های خود در این کشور زندگی کنند، شرایط متفاوت می باشد. در کشور انگلستان نیز هزینه ها در قسمت ها و شهرهای مختلف این کشور متفاوت است؛ به طور معمول می توان برای زندگی متوسط دانشجویی در خارج از لندن، 900 پوند در ماه و در داخل شهر لندن، 1200 پوند در ماه هزینه زندگی را در نظر داشت.

 

اقلام و کالا

هزینه به یورو

یک وعده مک دونالد

6.63

کاپوچینو در رستوران

3.26

یک لیتر شیر

1.09

500 گرم نان

1.18

1 کیلو برنج

1.07

تخم مرغ (12 عدد)

2.23

1 کیلو سیب زمینی

2.09

رفت و آمد

هزینه ها به یورو

بلیط یک طرفه

3.01

1 کیلومتر تاکسی

2.25

1 لیتر بنزین

1.53

 

هزینه اجاره ملک در شهرهای مختلف لندن با یکدیگر تفاوت دارد. به طور قطع، هزینه اجاره در پایتخت و شهرهای بزرگ این کشور نسبت به سایر نقاط بیشتر است. در جدول زیر، میانگین هزینه اجاره و خرید ملک در کشور انگلستان در نظر گرفته شده است:

 

اجاره و خرید آپارتمان در انگلستان

هزینه به یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

873.18

اجاره آپارتمان یک خوابه در خارج شهر

699.43

اجاره آپارتمان 3 خوابه مرکز شهر

1،472.75

اجاره آپارتمان 3 خوابه حومه شهر

1،120.28

خرید هر مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

5،184.09

خرید هر مترمربع آپارتمان در حومه شهر

3،560.45

مهاجرت به انگلستان

هزینه های تحصیل و زندگی در انگلستان

شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت انگلستان

مهاجرت به انگلستان

معمولاً هدف از مهاجرت به انگلستان، زندگی یک- دو ساله و یا موقت در این کشور نیست و بسیاری از افرادی که به این کشور مهاجرت می کنند، قصد اخذ اقامت انگلستان و دریافت حقوق شهروندی دارند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام بوده و قابل پیگیری قانونی می باشد. شاید کشور انگلستان، قوانین مهاجرت سختی داشته باشد؛ اما اخذ اقامت دائم برای افرادی که در این کشور زندگی کرده اند را امکان پذیر کرده است. در این بخش، دو مبحث باید بررسی شود.

مراحل دریافت اقامت دائم: هر شخصی که 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده است می تواند درخواست کارت اقامت دائم این کشور را بدهد.

شرایط دریافت تابعیت انگلستان: دریافت تابعیت انگلستان از طرق مختلفی امکان پذیر است که با توجه به شرایط اقامتی افراد، متفاوت می باشد. شخصی که با یک تبعه انگلستان ازدواج کرده است، در صورت 3 سال زندگی در کشور انگلستان می تواند درخواست تابعیت بدهد. سایر افراد در صورتی که برای 5 سال در کشور انگلستان زندگی کرده و کارت اقامت دائم دریافت کرده اند می توانند درخواست دریافت پاسپورت و تابعیت انگلستان را بدهند. به علت اینکه گستردگی روش های مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت و تابعیت این کشور، توصیه می شود که قبل از هر گونه اقدام، حتماً با قوانین مهاجرتی و بین المللی آشنایی کافی داشته باشید. برای دریافت اطلاع از جزئیات روش های اخذ اقامت دائم و پاسپورت انگلستان و تمامی روش های مهاجرت به این کشور یا سایر کشورها می توانید ویدئو کامل راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را که توسط جناب استاد استاد ملک پور تدریس شده است تهیه کرده و مشاهده بفرمایید.

مهاجرت به انگلستان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت


 

مهاجرت به استرالیا

 

 • سئوال شما عزیزان روی سایت: سلام؛ من کارشناسی ارشد روانشناسی دارم و مدرک زبان آیلتس هم دارم ومیزان سرمایه ام 600 میلیون تومان هست. ولی سابقه کار تنها پنج سال دارم که اون پنج سال هم خودم مطب زدم. بنظرتون من از چه راهی برای مهاجرت اقدام کنم؟

   

 


فایل صوتی مدیریت مؤسسه ملک پور در پاسخ به شما

در پاسخ به این سئوال باید گفت که با توجه به این میزان سرمایه، امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نمی باشد. از طرفی کار در رشته روانشناسی در خارج از کشور نیز نیاز به تسلط بالا بر زبان آن کشور دارد. در صورتی که سن شخص مناسب بوده و از شرایط مناسبی مانند مدرک آیلتس با نمره مورد قبول برخوردار باشد، مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل، بهترین گزینه می باشد. چرا که پذیرش در مقطع دکتری انگلستان با توجه به شرایط گفته شده، دشوار نیست. به ویژه که با پذیرش مدرک معادل دکتری، می توان به مدت 2 الی 3 سال به تحصیل دکتری پرداخته و سپس به مدت 2 سال، فرصت برای جستجوی کار در این کشور دارید. با توجه به شرایط حال حاضر کشور انگلستان و جدا شدن از اتحادیه اروپا، تأمین نیروی کار برای این کشور دشوار شده و به همین دلیل، فرصت های شغلی مناسبی برای تحصیلکرده ها فراهم است. بنابراین بهترین روش مهاجرت برای افرادی با چنین شرایط، مهاجرت تحصیلی می باشد.


سئوالات متداول راجع به مهاجرت به انگلستان

 • پرسش:مهاجرت به انگلستان از چه روش هایی امکان پذیر است؟
 • پاسخ: افراد متناسب با شرایط خود می توانند از روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، پناهندگی و گروه های خاص برای مهاجرت به انگلستان اقدام نمایند.
 • پرسش:هزینه مهاجرت به انگلستان چه مقدار است؟
 • پاسخ: به طور کلی کشور انگلستان، کشور ارزانی برای مهاجرت نیست و هزینه زندگی در آن نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی، بالاست.
 • پرسش: آیا کشور انگلستان از مهاجرت افراد موفق حمایت می کند؟
 • پاسخ:کشور انگلستان از مهاجرت قهرمانان و افراد موفق در حوزه ورزشی حمایت کرده و برای آنان ویزا صادر می نماید.
 • پرسش:متداول ترین روش های مهاجرت به انگلستان کدامند؟
 • پاسخ:مهاجرت از طریق تحصیل، متداول ترین روش مهاجرت به انگلستان می باشد.

_____________________ سخن پایانی _____________________

مهاجرت به انگلستان، هزینه و راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان و شرایط اخذ اقامت و تابعیت انگلستان در این مقاله به طور کامل مورد تحلیل علمی و بررسی قرار گرفت. در شرایط فعلی، روش های مختلف مهاجرت به انگلستان برای هر شخص متفاوت است. در سال های اخیر، انگلستان تغییرات قوانین بسیار زیادی داشته است و در زمان تهیه همین مقاله نیز قوانین و لایحه های زیادی در خصوص مهاجرت به انگلستان در حال بررسی می باشد که ممکن است تغییر و تحولات زیادی را در قوانین مهاجرتی این کشور به وجود آورد. قوانین جدید مهاجرتی انگلستان در صورت تصویب، در کانال تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی گسترده خواهد شد. بدین منظور توصیه می شود برای دسترسی به بروز ترین قوانین مهاجرت به انگلستان و اطلاع از هزینه و راحت ترین راه مهاجرت به انگلستان، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مؤسسه حقوقی ملک پور عضو باشید. همینطور شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان، با شماره تماس ما ارتباط برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید. همچنین می توانید سئوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح کنید تا کارشناسان به آن ها پاسخگو باشند.

ثبت پرسش
سیمین شعیبی
سلاام ،وقت بخیر من 53 سال دارم با 20 سال سابق پرستاری (استخدام کشوری و در حال بازنشستگی)و 5 سال سابقه در بیمارستانهای خصوصی.تا بحال 2 ویزای شینگن (ایتالیا ،یونان،اتریش) 2 بار به کانادا و یک بار به آمریکا سفر کردم.ویزای مولتیپل کانادا دارم که 3 سال آن مانده است . والدین من و خواهرم در کانادا اقامت دارند . چطور میتوانم در انگلیس مهاجرت کنم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید اقامت های تمکن مالی و سرمایه گذاری مناسب شما می باشد. برای راهنمایی بهتر شما نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
داراب خاکی
اخذ اقامت از طريق سرمايه گذاری و يا تحصيلی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم لطفا اطلاعات عمومی اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان انگلیسی، وضعیت تجرد و میزان دارایی بفرمایید. یا اینکه با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
میثم مقیمی
سلام من میخواستم سرمایه گذاری کنم توی انگلستان، خیلی ها میگن دیگه نمیشه میخواستم ببینم با 200 هزار پوند میشه سرمایه گذاری کنم؟ زبان در حد آیلتس 7 هستم و می تونم تا این حدود سرمایه بذارم مدرک تحصیلیم هم از دانشگاه مدیترانه شرقی در قبرس شمالی دریافت کردم. ممنونم از مقاله بسیار خوب و کاملتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در کشور انگلستان بلی در حال حاضر شما با سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون پوندی می توان موفق به دریافت اقامت شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
آلا
سلام من دانشجوی پرستاریم و میخوام فعلا برای تحصیل پزشکی و بعدها برای زندگی به انگلستان برم 20سالمه دارم مدرک زبانمو میگیرم و معدل دبیرستانم19ست با معادل 96 سابقه پژوهش و فعالیت های زیادی دارم ولی نه در حد بین المللی خواهش میکنم بهم بگین ک برای گرفتن فول فاند چ کارهای دیگه ای لازمه ک انجام بدم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت بورسیه و فول فاند شما باید در رقابتی که بین بچه هایی که مثل شما هستند برنده شوید. کشور انگلستان بورس های زیادی دارد و اگر بتوانید سال اول را در این کشور پذیرش بگیرید و شاگرد اول باشید از سال دوم راحتر می توانید بورس بگیرید. موفق باشید.
حامی
سلام خسته نباشید امکانش هست که به یکی از دفات شما مراجعه کنیم جهت مشاوره حضوری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه مشاوره ای MIE در ایران دفتر فیزیکی ندارد و شما می توانید خدمات مشاوره ای را بصورت آنلاین دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم با یکی از طرق زیر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. موفق باشید. https://officialmalekpour.com/contact
حامی
سلام میخواستم بدونم هزینه تحصیل پزشکی در دانشگاه های انگلیس تقریبا چقدره و با 400میلیون سالی میشه تحصیل کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در دانشگاه های پزشکی ابتدا باید دوره 1.5 تا 2 ساله A level را بگذرانید و بعد از ان آزمون ورودی گرفته می شود. هزینه تحصیل در دوره A level به همراه زندگی سالیانه از 28 تا 45 هزار پوند متغییر می باشد. باتوجه به پشتوانه مالی که می فرمایید کشورهایی مثل ایرلند، اسپانیا، فرانسه و مجارستان می توانند گزینه های خوبی باشند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
اسلانی
سلام خسته نباشید هزینه کل دوره alevelدر انگلیس تقریبا بین چند تا چند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بسته شهر و کیفیت کالج ها متفاوت است اما میانگین هزینه زندگی و تحصیل را سالیانه 28 تا 45 هزار پوند در نظر بگیرید. موفق باشید.
شهرام عزیزی
درود بر شما مقاله جالب و کاملی در خصوص مهاجرت به انگلستان بود. ممنون از شما سوالی داشتم، خواستم بپرسم آیا من با سن 34 سال شانسی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته IT در انگلستان دارم؟ اگر نه کدوم کشور رو شما پیشنهاد می کنید که بتونم با هزینه پایین تر تحصیل کنم. مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در صورتیکه گپ تحصیلی زیادی نداشته باشید می توانید اقدام کنید ، برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس نروژ هم می توانید اقدام کنید تحصیل شما رایگان است.
محمد سجاد فریدونی
با سلام بنده لیسانس مهندسی مکانیک دارم و در گرایش تاسیسات و تهویه مطبوع کار کردم میخواستم ببینم میتونم ویزای کار بگیرم راحت یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید یک جاب آفر( پیشنهاد شغلی) از یک شرکت یا کارفرما معتبر داشته باشید .
خدیجه دستورنژاد
سلام من ۵۳ ساله هستم باز نشسته اموزش و پرورش متوسط دوم ودختر ساله سوم رشته سلولی ملکولی می خونه آیا روشی هست که با هم بتونیم بریم اسکاتلند البته دختراولم ازدواج کرده وی ساله اسکاتلند هس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دختر شما اگر در اسکاتلند حضور دارند و به صورت قانونی اقامت دارند شما از طریق دعوتنامه توریستی می توانید اقدام کنید .برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .
مهرشاد دهقان
سلام، خسته نباشید من دانشجوی پزشکی شهرکرد هستم. دوساله دارم ایران درس میخونم و نمرات دبیرستان و دانشگاهم بالا بوده(البته غیر از ترم یک دانشگاه). میخواستم انصراف بزنم از ایران و با توجه به تمکن مالی خودم انگلستان رو انتخاب کردم. سوال من اینه که آیا باید حتما دوره اِی لول رو تو انگِستان بگذرونم بعدش برای ورود به رشته ی پزشکی اقدام کنم؟ یا همینطور میتونم آزمون ورودی دانشگاه مورد علاقم رو شرکت کنم و شروع به تحصیل کنم؟ چون با انصراف زدن از ایران به اندازه کافی عقب میفتم دوست ندارم برگردم به دوران قبل از دانشگاه. ممنون اگه جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله مستقیم هم میتوانید آزمون ورودی داتشگاه را بدهید اما توصیه میکنیم حتما دوره A level را سپری کنید و بعد آزمون بدهید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان