مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

1 اردیبهشت 1399 2 نظر

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

کشور انگلستان در محدوده شمال غرب اروپا و قسمت شمالی اقیانوس اطلس واقع شده است. پایتخت این کشور شهر لندن است و لیورپول، بیرمنگام، منچستر و ادینبورگ از جمله شهرهای بزرگ در این محدوده می باشند. کشور انگلستان در سال های اخیر به عنوان یکی از بهترین مراکز جذب سرمایه گذاران خارجی در اروپا معرفی شده است. روش های مختلفی برای سرمایه گذاری خارجی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است که از جمله آن، مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می باشد. گرچه خرید ملک در انگلستان، منجر به اخذ اقامت نمی شود؛ اما یک سرمایه گذاری پرسود است و به همین دلیل توصیه می شود که متقاضیان از طرق دیگر مهاجرتی مانند روش های سرمایه گذاری دارای آثار اقامتی و... به این کشور مهاجرت کرده و سپس اقدام به خرید ملک در انگلستان نمایند. متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک بایستی از سرمایه لازم اطلاع داشته و منابع آن را تأمین نمایند؛ چرا که دریافت وام های بانکی انگلستان برای اتباع غیراروپایی، دارای مراحل پیچیده و دشواری می باشد. به منظور اطلاع از قیمت خرید خانه ارزان در انگلیس و شهرهایی مانند لندن و شفید، پیشنهاد می کنیم که تا پایان مقاله با ما همراه باشید. همچنین مشاورین مجرب ما در مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) آماده ارائه مشاوره تلفنی رایگان به شما عزیزان در زمینه مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می باشند. برای این منظور می توانید با تکمیل فرم تماس و یا از طریق تماس تلفنی، با ما ارتباط بگیرید. عناوینی که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته اند شامل موارد زیر می شود:

 • چگونگی خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی
 • بررسی اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری در املاک انگلستان
 • مراحل و فرایند خرید ملک در انگلستان
 • قیمت ملک در شهرهای مختلف انگلستان
  • هزینه خرید خانه در شفیلد انگلیس
  • خرید خانه ارزان در لندن
  • خرید خانه ارزان در انگلیس
 • بررسی امکان دریافت وام خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی
 • نکات نهایی در رابطه با مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملکچگونگی خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی

در رابطه با مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می توان گفت که خرید ملک در انگلستان، برای اتباع خارجی امکان پذیر است و افراد خارجی حتی اگر نخواهند در کشور انگلستان حضور یابند، قادر به خرید ملک در این کشور می باشند. نکته بسیار مهم در رابطه با این موضوع آنست که بهتر است افراد خارجی توانایی مالی خود را قبل از اقدام به خرید ملک در انگلستان، به طور کامل و واقع بینانه مورد بررسی قرار داده و شرایط خود را با شرایط خرید ملک در انگلستان مطابق سازند؛ چرا که در غیر این صورت، چنانچه وجه نقد کافی جهت پرداخت بهای ملک و سایر هزینه های جانبی آن را نداشته باشند، امکان درخواست رهن و دریافت وام به راحتی برای آنان فراهم نیست.

بررسی اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری در املاک انگلستان

در رابطه با اخذ اقامت انگلیس از طریق خرید ملک و به طور کلی سرمایه گذاری در املاک این کشور باید به این نکته توجه کرد که مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک در این کشور به خودی خود، یک روش اصلی برای مهاجرت به انگلستان و اخذ اقامت آن محسوب نمی شود. با توجه به بررسی شاخص های سرمایه گذاری در انگلستان همچون نرخ مصادره اموال، کیفیت نظارت و کنترل فساد و وجود امنیت اقتصادی بسیار بالا در این کشور، می توان از طریق سرمایه گذاری و اخذ ویزای کارآفرینی انگلستان، اقامت انگلستان را دریافت کرده و سپس اقدام به خرید ملک در انگلستان کرد. در نمودار زیر، نرخ مصادره اموال در کشور انگلستان نمایش داده شده است که در کمترین میزان ممکن می باشد.

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

همانطور که گفته شد کشور انگلستان به دلیل وجود سیستم نظارتی قوی و رعایت موازین و استانداردهای جهانی، شرایط بسیار مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است. به طوری که این کشور از نظر بانک های بین المللی، در سال ۲۰۱۸ توانست جزو ۷ کشور برتر دنیا در زمینه تجارت بین الملل باشد. از این رو می توان گفت که اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری و در کنار آن انجام اقداماتی همچون خرید ملک می تواند انتخاب هوشمندانه ای برای سرمایه گذاران خارجی باشد. لازم به ذکر است که با وجود قیمت های بالای املاک این کشور، بعضاً خرید خانه ارزان در انگلیس نیز برای سرمایه گذاران امکان پذیر است که در ادامه مطالب بیشتر به این موضوع می يردازیم. شما همراهان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امنیت سرمایه گذاری در انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری در این کشور به مقالات زیر مراجعه نمایید.

مراحل و فرایند خرید ملک در انگلستان

خرید ملک در یک کشور خارجی، برای افراد یک تعهد مالی بزرگ به حساب می آید و طبیعیست که متقاضیان در ابتدای امر، نگرانی های خاص خود را داشته باشند. به طور کلی انجام هر معامله ای، مراحل و پروسه مخصوص به خود را دارد و در رابطه با مراحل و فرایند مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک و یا به طور کلی سرمایه گذاری در املاک این کشور می توانیم بگوییم که این اقدام، طی سه مرحله جست و جو و ارائه پیشنهاد، انجام واگذاری و امور نهایی صورت.می گیرد.

قبل از شروع جست و جو برای خرید ملک، نیاز است که از توانایی خود برای پرداخت هزینه ها اطمینان حاصل نموده و سپس برای ارائه پیشنهاد خرید ملک اقدام فرمایید. لازم به ذکر است که ارائه این پیشنهاد از لحاظ حقوقی، شما را ملزم به خرید ملک نمی نماید. پس از پذیرفته شدن پیشنهاد بهتر است که برای انجام تحقیقات لازم اقدام نمایید. پس از مرحله انجام تحقیقات، نیاز است که از یک وکیل مجرب و آگاه برای انجام کارهای واگذاری و تهیه یک پیشنویس قرار داد کمک بگیرید. در این مرحله، مذاکراتی بین وکیل شما و وکیل فروشنده صورت گرفته و تمامی تحقیقات لازم مبنی بر امنیت انجام معامله انجام می شود. در این مرحله تحقیقاتی در ارتباط با محل ملک و استانداردهای محلی نیز انجام می گیرد که مدت زمانی در حدود دو هفته تا سه ماه را به خود اختصاص می دهد.

پس از انجام این مراحل، در صورت رضایت طرفین، قرارداد نهایی توسط دو طرف امضا شده و خریدار ملزم به پرداخت ۱۰ درصد از هزینه ملک به صورت غیر قابل بازگشت می شود. پس از آن، قراردادی مبنی بر انتقال عنوان میان طرفین بسته می شود و دو طرف در رابطه با تاریخ نهایی در این قرارداد با هم به تفاهم رسیده و آن را ذکر می نمایند. در این مرحله، هزینه های مربوط به انجام پروسه ثبت نیز پرداخت می شود و در نهایت، اسناد مربوطه به شخص خریدار انتفال داده شده و پروسه به اتمام می رسد.

قیمت خرید ملک در شهرهای مختلف انگلستان

شاید برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک جالب باشد که بدانند در طی مطالعات اخیر، سه شهر با بهترین بازده سرمایه گذاری در املاک و مستغلات معرفی شده اند که شامل شهرهای شفیلد، دربی و سوانزی می شوند. به طور متوسط ​​قیمت املاک و مستغلات در شفیلد، مقرون به صرفه تر است و همین امر این شهر را به مقام اول سوق می دهد. شهر دربی در رده دوم و شهر سوانزی در رده سوم قرار گرفته است. به نظر می رسد انگلیس، یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری در املاک است. لازم به ذکر است که این مقاله توسط متخصصین امر مهاجرت در مؤسسه حقوقی ملک پور گرداوری شده است و هرگونه کپی برداری از آن، شرعاً و قانوناً جایز نخواهد بود. به طور کلی می توان گفت هر چند مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک، راه اصلی اخذ اقامت این کشور محسوب نمی شود؛ اما سرمایه گذاری در املاک این کشور، به خصوص در چندین شهر سودآور آن، انتخاب بسیار مناسبی برای متقاضیان است. علاوه بر این، به طور کلی می توان گفت که شهرهای متوسط ​​و بزرگ در انگلستان، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری هستند.

اگر به دنبال خرید خانه ارزان در انگلیس و بازده و سود سرمایه گذاری از طریق خرید ملک هستید، بهتر است از شهر لندن دوری کنید. اگر چه متوسط ​​اجاره بها در شهر لندن زیاد بوده و خرید خانه ارزان در لندن هم یکی از دغدغه های مخاطبین عزیز می باشد؛ اما در اکثر موارد، قیمت های عجیب و غریب املاک در لندن مانع از سود قابل توجه در این شهر می شود. در حقیقت، با نسبت 2.8 درصد، شهر لندن تاکنون کم درآمد ترین شهر برای سرمایه گذاری در املاک در بین محبوب ترین شهرهای انگلیس بوده است. دومین شهر کم سود، آکسفورد است و بعد از آن بردفورد در جایگاه سوم قرار دارد. قیمت خرید ملک در برخی از مناطق کشور انگلستان در ادامه این قسمت بیان شده است:

 • هزینه خرید خانه در شفیلد انگلیس

هزینه خرید خانه در شیفلد انگلیس به طور متوسط ​​۱۶۶.۹۱۶ پوند تخمین زده می شود. در مرکز شهر شیفلد که دارای دو دانشگاه بزرگ است، قیمت خانه می تواند بسیار رقابتی باشد و در صورتی که در آن بازسازی صورت گیرد، باعث تقویت این منطقه خواهد شد. به طور کلی خرید خانه در شفیلد انگلیس می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در این کشور باشد.

 • خرید خانه ارزان در لندن

به طورکلی قیمت متوسط ملک در لندن در حدود ۴۶۳.۲۸۳ پوند تخمین زده شده است؛ اما با این حال در برخی موارد خرید خانه ارزان در لندن نیز امکان پذیر است و در برخی موارد، قیمت خانه های کوچک در لندن را می توان از حدود ۳۰۰،۵۱۷ پوند تا   ۳۶۰.۰۰۰پوند تخمین زد. این مناطق شامل مناطقی مانند Dagenham،Baxley،Croydon می شوند. افرادی که به دنبال خرید خانه ارزان در لندن هستند، بهتر است قبل از تصمیم گیری، به طور کامل و دقیق تمامی نواحی این شهر را مورد بررسی قرار دهند.

 • خرید خانه ارزان در انگلیس

با وجود قیمت های بالای خرید ملک در برخی از شهرهای انگلستان نظیر لندن، مناطقی نیز وجود دارند که می توان گفت به نسبت از قیمت های پایین تری برخوردار هستند. برای مثال قیمت حدودی ملک در برخی از مناطق در جدول زیر ارائه شده است.

 

نام منطقه

قیمت حدودی ملک(پوند)

ایرلند شمالی

۱۳۷۰۰۰

ولز

۲۰۸۷۰۴

میدلند شرقی

۱۹۰۱۷۱

بررسی امکان دریافت وام خرید ملک در انگلستان برای افراد خارجی

متقاضیانی که دغدغه هایی در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک دارند، همواره سئوالاتی از جمله چگونگی دریافت وام خرید مسکن در انگلستان در ذهن خود دارند. در پاسخ به این سئوال می توان گفت که افراد خارجی چه مقیم و چه غیر آن، از امکان خرید ملک در کشور انگلستان برخوردار هستند. اما لازم به ذکر است که همانطور که در بخش های قبلی نیز اشاره شد، دریافت وام مسکن برای اتباع خارجی از شرایط سخت و پیچیده ای تبعیت می کند و ممکن است وام دریافتی با نرخ سود بسیار بالا به متقاضی اعطا شود. به همین دلیل بر توانایی مالی افراد متقاضی جهت اقدام به مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک تأکید می شود. شما همراهان گرامی می توانید با استفاده از محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، اطلاعات کاملی را در خصوص شرایط انواع روش های مهاجرت به کشورهای مختلف به دست آورید.

مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت

راهنماي گام به گام انتخاب مسير مهاجرت

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک

✅ آیا خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی امکان پذیر است؟

بله؛ خرید ملک در انگلستان برای اتباع خارجی امکان پذیر است و افراد خارجی حتی اگر تمایل به حضور در انگلستان نداشته باشند، قادر به خرید ملک در این کشور خواهند بود.

✅ آیا امکان دریافت وام خرید ملک در انگلستان برای افراد خارجی وجود دارد؟

دریافت وام مسکن برای اتباع خارجی از شرایط سخت و پیچیده ای تبعیت می کند و ممکن است وام دریافتی با نرخ سود بسیار بالا به متقاضی اعطا شود.

✅ آیا سرمایه گذاری در املاک انگلستان منجر به اخذ اقامت می شود؟

خیر؛ خرید ملک در انگلیس به خودی خود، روشی برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور انگلستان محسوب نمی شود.

✅ کدامیک از شهرهای انگلستان برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک مناسبند؟

در حال حاضر سه شهر شفیلد، دربی و سوانزی از سودده ترین شهرها برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشند.

 

______________ نکات نهایی در باب مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک ______________

مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک، یک روش اصلی برای ورود به این کشور و اخذ اقامت انگلستان محسوب نمی شود؛ اما متقاضیان عزیز می توانند از یکی از طرق اخذ اقامت و تابعیت در انگلستان مانند سرمایه گذاری در این کشور اقدام نموده و پس از آن برای خرید ملک نیز اقدام نمایند. با توجه به امنیت اقتصادی بالا در انگلستان و وجود نظام قضایی سالم در این کشور، هر نوع سرمایه گذاری از جمله خرید ملک، حتی خرید خانه ارزان در انگلیس می تواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری خارجی باشد. همانطور که پیش تر اشاره شد، متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک باید به این نکته توجه داشته باشند که حتماً قبل از تصمیم گیری، برای تأمین بودجه نقدی مورد نظر اقدام نمایند؛ چرا که دریافت وام و یا درخواست رهن ملک در انگلستان برای اتباع خارجی بسیار دشوار است. در این مقاله به طور خلاصه به قیمت ملک در شهرهای مختلف انگلستان،قیمت خانه های کوچک در لندن،خرید خانه ارزان در انگلیس و موضوعاتی از این دست اشاره شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق خرید ملک می توانید با برقراری تماس تلفنی با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه بهره مند گردید. همچنین با طرح سئوالات خود در قسمت "ثبت پرسش" در اسرع وقت توسط مشاورین متخصص، به آن ها پاسخ داده می شود.      

ثبت پرسش
ارین
سلام و عرض ادب خدمت شما من فرزند 10 ساله دارم که میخوام از طریق تحصیل اون به انگلستان مهاجرت کنم ایا می تونم وقتی که رفتم با خرید ملک اقامت بگیرم؟ و حداقل مبلغ لازم برای خرید ملک چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما مد نظر داشته باشید که کشور انگلستان به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد و در این کشور شما باید 2 میلیون پوند شرمایه گذاری کنید تا به اقامت برسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود موفق باشید.
علي غلامي
برا زندگي در شهر منچستر چقد سرمايه لازمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هزینه های زندگی در شهر منچستر به نسب لندن 100 تا 200 پوند ارزانتر است و بصورت ماهیانه بین 900 تا 1100 پوند می باشد. موفق باشید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان