سرمایه گذاری در استان انتاریو

1 اسفند 1398 5 نظر

سرمایه گذاری در استان اونتاریوسرمایه گذاری در استان انتاریو، دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و جدول امتیازبندی سرمایه گذاری در انتاریو (Ontario) کانادا در این مقاله علمی مورد تحلیل و بررسی تفصیلی قرار می گیرد. سرمایه لازم جهت سرمایه گذاری در استان انتاریو چه مقدار است؟ آیا با سرمایه گذاری در کانادا و استان انتاریو می توان به اقامت دائم دست یافت؟ آیا سرمایه گذاری در استان انتاریو شرط حضور دارد؟ در این مقاله علمی سعی داریم به پاسخ این سئوالات و شرایط عمومی و ضوابط سرمایه گذاری در استان انتاریو کانادا بپردازیم. کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا محسوب می شود و هر ساله برنامه های متنوعی را در خصوص جذب مهاجر از سوی دولت معرفی می کند. این برنامه ها شامل تحصیل در کانادا، مهاجرت به کانادا از طریق کار (اسکیل ورکر) و پروسه های سرمایه گذاری می شود. نکته قابل توجه این است که علاوه بر برنامه های مهاجرتی فدرال در کانادا، هر استان نیز بر اساس نیازهای خود برنامه های مهاجرتی مختص به همان استان را اعلام می دارد که ما در این مقاله به برنامه سرمایه گذاری در استان انتاریو می پردازیم. شما عزیزان پس از مطالعه مقاله می توانید برای بررسی شرایط عمومی خود با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) از سراسر دنیا تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین با تکمیل فرم تماس درخواست خود را برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی اسال نمایید تا همکاران ما با شما تماس گیرند.

 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و شرایط عمومی آن
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و اخذ اقامت کانادا
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی شاخص های اقتصادی
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی اعطای ویزا
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و شرایط اولیه اقدام
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و سیستم امتیازبندی
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی ویزای همراه
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و امکان جذب نیروی کار خارجی
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و مزایای آن
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و معایب آن
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو و سخن پایانی

ثبت شرکت در کاناداسرمایه گذاری در استان انتاریو و شرایط عمومی آن

کشور کانادا با جمعیتی بالغ بر 37 میلیون نفر در شمال قاره آمریکا، کشوری غنی و ثروتمند، انگلیسی زبان (به جز استان کبک) و مهاجرپذیر است. هرساله دولت فدرال و استان ها برای جذب مهاجر و سرمایه گذار بر اساس نیاز خود برنامه هایی اعلام می دارند. در این بخش به سرمایه گذاری در استان انتاریو و شرایط عمومی آن می پردازیم. انتاریو یکی از پرجمعیت­ترین، بزرگترین و از حیث اقتصادی قوی ترین استان کشور کانادا می باشد. مرکز استان انتاریو شهر تورنتو می باشد که اوتاوا پایخت کانادا نیز در این استان قرار دارد.

سرمایه گذاری در استان انتاریوانتاریو جمعیتی بالغ بر 12 میلیون نفر دارد و 94% آن در جنوب این استان معروف به انتاریو جنوبی ساکن هستند. انتاریو جزو پیروترین ایالت های کانادا از لحاظ اقتصادی و مخصوصاً تولید می باشد که 52% از کل تولید صادراتی کشور کانادا مربوط به این استان است. باتوجه به این آمار سرمایه گذاری در استان انتاریو می تواند بستر مناسبی را برای سرمایه گذار فراهم نماید. شهرهای معروف استان انتاریو عبارتند از تورنتو، اتاوا، کینگستون، لندن، وینزور، همیلتون و کیچنر.

فایل تصویری مؤسسه ملکپور درمورد سرمایه گذاری 200 و 400 هزاردلاری در انتاریو

فایل صوتی مؤسسه ملکپور درمورد سرمایه گذاری 200 و 400 هزار دلاری در انتاریو

سرمایه گذاری در استان انتاریو و اخذ اقامت کانادا

سرمایه گذاری در استان انتاریو روشی است که اگر سرمایه گذار بتواند شرایط و ضوابط عمومی آن را بر آورده نماید در نهایت می تواند به اقامت دائم کشور کانادا دست یابد. برای سرمایه گذاری در استان انتاریو، متقاضی ابتدا باید علاقه مندی و درخواست خود را برای سرمایه گذاری یا خرید بیزینس اعلام نماید. برخی از شرایط عمومی سرمایه گذای در استان انتاریو عبارتند از: دارا بودن2 سال سابقه مدیریت کلان یا داشتن کسب و کاری که مدیریت آن به عهده متقاضی است، توجه داشته باشید که این سابقه مدیریتی حتماً باید در 60 ماه گذشته قبل از درخواست باشد. میزان سرمایه گذاری در استان انتاریو منوط به منطقه ای است که قصد دارید در آن سرمایه گذاری داشته باشید. باتوجه به اینکه تورنتو مرکز استان بوده و پر جمعیت می باشد، سرمایه گذاری در این منطقه نیازمند مبلغ بالایی است و شما حداقل باید 600 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید و نشان بدهید که 800 هزار دلار کانادا هم پشتوانه مالی دارید. در شهرهای دیگر، این مبالغ پایین بوده و شما با حداقل 400 هزار دلاری کانادا پشتوانه و سرمایه گذاری 200 هزار دلار کانادا می توانید به اقامت دست یافته و پس از اثبات و حفظ شرایط سرمایه گذاری به مدت 5 سال و سازگارپذیری با محیط کانادا می توانید درخواست پاسپورت نمایید. در لینک ذیل به طور تخصصی در مورد پاسپورت کانادا توضیح داده شده است.

سرمایه گذاری در استان اونتاریو

پاسپورت کانادا

سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی استانداردهای سرمایه گذاری

قبل از هر اقدامی برای سرمایه گذاری در استان انتاریو، سرمایه گذار نیاز است که به تحقیق بررسی جامعی در خصوص کشور مقصد از نظر استانداردهای سرمایه گذاری بپردازد. عموم سرمایه گذاران خارجی یا به دنبال منافع تجاری (کسب سود مادی) هستند و یا قصد دارند که با اخذ اقامت برای خود و خانواده شان، آینده روشن تری را فراهم سازند. برای یک سرمایه گذاری درست و اصولی که در اینجا سرمایه گذاری در استان انتاریو مد نظر است، سرمایه گذار باید برای حفظ سرمایه اولیه خود و اطمینان از انتخاب درست، به مطالعه مهمترین استاندارد های سرمایه گذاری اعم نرخ ریسک مصادره اموال در کانادا، کنترل فساد و کیفیت نظارتی در کشور کانادا بپردازد

استارت آپ کانادا

 • نرخ ریسک مصادره اموال در کشور کانادا:

شاخص ریسک مصادره اموال، یکی از شاخص های اقتصادی مهم است که به بحث امنیت سرمایه گذاری، سلامت بودن سیستم قضایی، پایبند بودن دولت به قراردادهای منعقد شده و رعایت عدالت بین شهروندان و خارجیان توجه دارد. با توجه به تعریف و ملاک هایی که در شاخص نرخ ریسک مصادره اموال مد نظر است، تحلیل این شاخص برای کشور کانادا می تواند بسیار کمک کننده در اطمینان متقاضی برای سرمایه گذاری در استان انتاریو باشد. این شاخص در بازه عددی 1 تا 7 مورد بررسی قرار می گیرد و کشورهایی که بر اساس آمار جهانی به عدد 1 نزدیک باشند، کشورهایی با امنیت بالا و کشورهایی که به عدد 7 نزدیک باشند دارای امنیت پایین و فساد قضایی می باشند. با توجه به نمودار ارائه شده برای کشور کانادا، شاخص نرخ ریسک مصادره اموال در این کشور در طی 5 سال گذشته عدد 1 بوده است. طبق این آمار، کشور کانادا دارای ثبات و امنیت بسیار بالایی می باشد.

استارت آپ کانادا

 • شاخص کنترل فساد در کشور کانادا:

شاخص اقتصادی دیگری که برای سرمایه گذاری در استان انتاریو و عموماً سرمایه گذاری های خارجی بسیار حائز اهمیت است، شاخص کنترل فساد می باشد. شاخص کنترل فساد به طور مستقیم به بررسی تعداد تخلفات در حوزه های مختلف اداری، نظام مالی و قضایی یک کشور می پردازد و همچنین به تأثیر نفوذ و گریز از قانون مدیران رده بالا، افراد دارای سمت سیاسی و به طور کلی جریانات سیاسی و اقتصادی و اعمال قدرت آنان در جهت تأمین منابع گروهی و شخصی می پردازد. جهت مطالعه این شاخص، بازه عددی 2.5 به صورت منفی و مثبت برای هر کشور در نظر گرفته شده است. طبق نموداری که در ذیل مشاهده می کنید کشور کانادا در سال 2017 جزو 10 کشور اول دنیا از نظر شاخص کنترل فساد با اخذ عدد 1.92 می باشد.

استارت آپ کانادا

 • شاخص کیفیت نظارتی در کشور کانادا:

شاخص کیفیت نظارتی به مسئله قدرت و استقلال دولت ها در یک جامعه برای بهبود و ارتقای بخش خصوصی می پردازد. شاخص کیفیت نظارتی هم همانند شاخص کنترل فساد، عددی در بازه مثبت و منفی 2.5 را نمایش می دهد. دولت فدرال کانادا از حیث شاخص کیفیت نظارتی برای قوانین و اجران آن، نمره 1.89 را کسب نموده که نمره بسیار قابل توجه و مطلوبی است. طبق نمودار ذیل کشور کانادا رتبه 6 را در بین کشورها به خود اختصاص داده است.

 

سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی شاخص های اقتصادی

به منظور بررسی و اطمینان بیشتر برای سرمایه گذاری در استان انتاریو و انواع دیگر سرمایه گذاری های خارجی از حیث سوددهی، باید پارامترهای مرتبط به شاخص های اقتصادی را مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دهیم. در بالا به موضوع استانداردهای سرمایه گذاری از حیث امنیت پرداخته شد و اکنون به موضوع سوددهی و افزایش درآمد از طریق شاخص های اقتصادی تأثیرگذار می پردازیم.

استارت آپ کانادا

 • نرخ تولید نا خالص داخلی (GDP) در کشور کانادا:

سرانه تولید ناخالص داخلی هر کشور طبق تعریف به معنای نسبت میزان تولیدات ناخالص داخلی یا GDP آن کشور بر تعداد جمعیت همان کشور است. نکته قایل توجه در بررسی تولید ناخالص داخلی این است که اثر جمعیت کشور در این شاخص وجود ندارد و به همین علت به راحتی برای شرایط اقتصادی عموم کشورها قابل مقایسه است. اگر شاخص تولید سرانه تولید ناخالص داخلی کشور از عدد 35000 تجاوز کند، بدین معنی است که کشور مذکور از حیث شرایط اقتصادی، کشوری دست اول و پیشرفته است. در نمودار ذیل این نرخ برای کشور کانادا نمایش داده شده است. طبق نمودار نرخ سرانه تولید داخلی در سال 2017 برای کشور کانادا 44000 می باشد که نشان از شرایط مطلوب و پیشرفته آن دارد.

استارت آپ کانادا

 

 • تورم (Inflation) در کشور کانادا:

شاخص تورم، به میزان تفاوت قیمت خرید یک کالا برای مردم در طول یک سال اطلاق می شود. این شاخص که با توانایی و قدرت اقتصادی مردم در خرید کالا به طور مستقیم در ارتباط می باشد، تأثیر بسیاری در میزان سوددهی ناشی از سرمایه گذاری خارجی دارد. به همین دلیل نیز بررسی آن برای سرمایه گذاران خارجی، دارای اهمیت بسیار می باشد. با توجه به نموداری که در مقابل مشاهده می فرمایید، میزان تورم در کشور کانادا کمتر از 2% بوده و این نشان از وضعیت مطلوب اقتصاد در این کشور می باشد.

استارت آپ کانادا

 • مالیات (Tax) در کشور کانادا:

نرخ یا درصد مالیات، شاخص مهم دیگری است که بسیار حائز اهمیت برای سرمایه گذاران خاجی می باشد. خیلی از کشورها به دلیل اینکه نرخ مالیات بالایی دارند، در امر جذب سرمایه گذار خارجی آن طور که انتظاار می رود موفق عمل نمی کنند. اما کشور کانادا با توجه به مهاجرپذیر بودن این کشور و بهبود بستر سرمایه گذاری برای متقاضیان خارجی به جهت حذب سرمایه و رشد اقتصادی، نرخ مالیات بر کسب و کارها را به میزان قابل توجهی کاهش داده است. در نمودار ذیل شما نرخ مالیات کشور کانادا و در جدول به صورت استان به استان ملاحظه می نمایید.

سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی اعطای ویزا

سرمایه گذاری در استان اونتاریو

در این بخش از مقاله سرمایه گذاری در استان انتاریو به بررسی اعطای ویزا کانادا می پردازیم. صدور ویزا به سفارت کشورها مربوط می شود و عموماً بر پایه دو قاعده اصلیSubjective  و Objective صورت می پذیرد.

 • اعطای ویزا بر پایه نظر شخصی مأمور ویزا  (Subjective)

براساس روش سابجکتیو (Subjective) وقتی مدارک و مستندات مورد نیاز پرونده جهت صدور ویزا تسلیم سفارت گردید، شخص متقاضی در مراجعه جهت مصاحبه با آفیسر ویزا می تواند با رعایت برخی نکات ارتباطی (اصول مذاکره یا شرکت در جلسات) نسب به دریافت نظر مثبت آفیسر ویزا سعی کند. اگر آفیسر ویزا در مصاحبه نسبت به انگیزه و اهداف متقاضی اطمینان حاصل نکند، ممکن است درخواست ویزای متقاضی را رد یا ریجکت نماید. در این روش اعطای ویزا، نظر آفیسر پرونده ارجحیت دارد به مدارک ارائه شده و در صورت رد شدن ویزا، اعتراض به رأی صادره فایده ای ندارد. دلیل آن است که دولت این کشورها تصمیم گیری را در اختیار افسر ویزا قرار داده و نظر او کاملاً بر مدارک ارائه شده اولویت دارد.

 • اعطای ویزا بر پایه مدارک و بدون اعمال نظر شخصی مامور ویزا  (Objective)

در روش آبجکتیو (Objective) بر عکس حالت اول که نظر آفیسر ویزا تعیین کننده نتیجه صدور ویزا بود، در این حالت، این مدارک و امتیازات پرونده ارائه شده به سفارت است که نقش اصلی را بازی می کند. به همین دلیل ریسک ویزا در این روش پایین بوده و متقاضی از دلایلی که منجر به ردی یا قبولی ویزا می شود، کاملاً آگاه بوده و با مشورت یک وکیل مهاجرت معتبر می تواند تلاش خود را جهت تنظیم و ارائه یک پرونده قوی به سفارت به کار گیرد. قاعده اعطای ویزا، بر پایه مدارک امتیازیPoint Based System) ) بوده و آفیسر ویزا نمی تواند بدون دلایل کافی و منطقی، پرونده ای را رد کند. ویزای سرمایه گذاری در استان انتاریو امتیازی است و عواملی چون سابقه مدیریت، مدرک زبان، سن، برنامه تجاری و... امتیاز دارند. در عنوان دیگری با جزئیات بیشتر به امتیازبندی سرمایه گذاری در استان انتاریو می پردازیم.

سرمایه گذاری در استان انتاریو و شرایط اولیه اقدام

متقاضیانی می توانند برای سرمایه گذاری در استان انتاریو اقدام نمایند که حداقل شرایط اولیه را برای درخواست به استان انتاریو داشته باشند. شرایط اولیه ای که برای سرمایه گذاری در استان انتاریو مورد نیاز است عبارتند از:

سرمایه گذاری در استان اونتاریو

 • حداقل دارای 2 سال سابقه مدیریتی کلان (توجه داشته باشید 24 ماه سابقه مدیریتی بیزینس حتماً باید در 60 ماه گذشته قبل از درخواست باشد.)
 • تمکن مالی مناسب (برای مراکز استان مانند تورنتو که رقابتی و پر جمعیت هستند حداقل 800 هزار دلار کانادا پشتوانه مالی و برای مناطق کم جمعیت حداقل 400 هزار دلار کانادا پشتوانه مالی مورد نیاز است.)
 • ارائه مدرک زبان
 • ارائه بیزنس پلن (طرح تجاری) به طوری که یک کانادایی یا فردی که مقیم کاناداست استخدام شود. (در مراکز استان حداقل 2 نفر)
 • لزوم یک سفر توریستی و اکتشافی به کشور کانادا به منظور بررسی طرح های تجاری و سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استان انتاریو و سیستم امتیازبندی

برای سرمایه گذاری در استان انتاریو به صورت کلی یکسری شرایط و الزامات اولیه برای درخواست و راه اندازی پرونده مورد نیاز است. همچین عواملی هم برای افزایش شانس قبولی پرونده لازم می باشد. این امتیازات بر اساس شرایط و ضوابط عمومی متقاضیان اعم از سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سوابق مدیریتی یا مالک کسب و کار بودن آن ها اعطا می گردد. این امتیازات در دو مرحله بررسی می شود و اگر امتیازات لازم را کسب نکنید نمی توانید وارد استخر (pool) شوید. امتیازات سرمایه گذاری در استان انتاریو خیلی شبیه به استان های دیگر و برنامه های سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا می باشد که مقاله های آن جهت مطالعه و اشراف بیشتر به برنامه های سرمایه گذاری کانادا ارائه می شود.

 

ردیف

توضیح امتیاز

تعداد امتیاز

توضیحات

1

تجربه کاری

20

سابقه کار مدیریتی در 60 ماه اخیر طبق متن مقاله

2

صاحب کسب تجارت

4

بیشتر از یک سهم باید در اختیار فرد متقاضی باشد

3

پشتوانه مالی

12

از موارد مورد نیاز می باشد که در بالا به آن اشاره شد.

4

مقدار سرمایه گذاری

20

حداقل مقدار سرمایه گذاری در خارج از مراکز استان 200 هزار یورو

5

محل راه اندازی کسب و کار

12

باتوجه به پرجمعیت و رقابتی بودن مراکز استان ها بهتر است که در خارج از استان و مناطق کم جمعیت باشد.

6

مشاغل ایجاد شده

20

در خارج مناطق استان حداقل استخدام 1 نیرو

7

سازگارپذیری

32

قابلیت سازگاری با جامعه کانادا که جزو امتیازات اصلی نیست ولی امتیاز بالایی دارد.

8

ثبات در طرح تجاری

30

بر اساس طرح تجاری که ارائه می دهید، ریسک های عدم پایداری را تجزیه و تحلیل می کنند.

9

منطبق با کسب و کار قبلی

20

سوابق کاری متقاضی نسبت به طرح تجاری ارائه شده مورد بررسی قرار می گیرد.

10

تأثیر اقتصاد جامعه انتاریو

30

کسب و کارهای جدید و خلاقانه مانند استارت آپ ها

جمع امتیاز 200

 

سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی ویزای همراه

سرمایه گذاری در استان انتاریو دارای ویزای همراه (همسر و فرزندان زیر 18 سال) برای متقاضی می باشد. اما رسیدن به این امر مستلزم آن است که سرمایه گذار، امتیازات لازم و شرایط عمومی اولیه را داشته باشد. نکته جالب توجه در سرمایه گذاری در استان انتاریو این است که همراه شامل فرزندان زیر 22 سال می شود؛ این در حالیست که در اکثر کشورها همراه شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال است. در صورت تأیید طرح تجاری و رسیدن امتیازات متقاضی، ابتدا یک اقامت کاری اهدا می شود و شما وارد کشور کانادا می شوید. در سرمایه گذاری در استان انتاریو پس از ورود به استان، شما 20 ماه فرصت دارید تا سرمایه گذاری و طرح تجاری خود را اجرا نمایید. سپس یگ گزارش بر اساس قراردادی که با دولت منعقد شده است ارائه می نمایید و در صورتی که تمام مفاد قرارداد رعایت شده باشد، به سرمایه گذار تأییدیه برای دریافت اقامت دائم کانادا داده می شود. در این زمان، سرمایه گذار می تواند برای خود، همسر و فرزندان زیر 22 سال درخواست اقامت دائم کانادا را اعلام نماید.

سرمایه گذاری در استان انتاریو و امکان جذب نیروی کار خارجی

سرمایه گذاری در استان اونتاریو

سرمایه گذاری در استان انتاریو و جذب نیروی کار خارجی یکی از مهمترین سئوالات سرمایه گذاران خارجی می باشد. اینکه تعداد نیروها به چه تعداد باشد؟ آیا حداقل یا حداکثری در نظر گرفته شده است؟ در سرمایه گذاری در استان انتاریو آیا برای استخدام نیرو امتیازی تعلق می گیرد؟ سئوالاتی از این دست بیشترین دغدغه را برای متقاضی ایجاد می کند. لازم به ذکر است که به طور کلی برنامه های سرمایه گذاری در کانادا با اهداف کارآفرینی و ایجاد شغل طراحی می شوند. این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی مل کپور به نگارش در آمده است و کپی برداری از آن بدون ذکر منبع خلاف شرع و قانون است. همانطور که در بخش امتیازات هم ملاحظه فرمودید در سرمایه گذاری در استان انتاریو اگر طرح تجاری در مراکز استان ها اجرا شود نیازمند به استخدام حداقل 2 نیروی کاری می باشد. اگر طرح تجاری در خارج از مراکز استان یا شهرهای کم جمعیت اجرا شود، استخدام حداقل 1 نیروی کاری الزامی است. نیروی کار استخدام شده باید یک کانادایی (شهروند کانادایی) یا فرد مقیم (اقامت موقت) کانادا باید باشد.

سرمایه گذاری در استان انتاریو و مزایای آن

مزایای متعددی را می توان برای سرمایه گذاری در استان انتاریو کانادا برشمرد. از جمله این مزایا عبارتند از:

سرمایه گذاری در استان اونتاریو

 • سرمایه گذاری در ایتان انتاریو و به طور کلی کشور کانادا دارای ثبات و آینده روشن است.
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو در مراکز استان و خارج از استان قابل اقدام است و محدودیتی مبنی بر اینکه در مناطق کم جمعیت باشد وجود ندارد.
 • کشور کانادا امنیت بالایی دارد و دارای رشد اقتصادی پویا است.
 • زندگی در کانادا دارای سطح کیفیت بالایی است.
 • سرمایه گذاری در انتاریو قابل بازگشت است و پولی به دولت اهدا نمی شود.
 • قابلیت رقابت و دسترسی به بازارهای جهانی
 • دریافت مالیات های معقول و پایین برای تشویق سرمایه گذاران
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو امتیازی بوده و این باعث می شود که درصورت کسب امتیازات لازم، شانس دریافت ویزای شما بسیار افزایش یابد.
 • عدم نیاز به مدارک آکامیک بالا
 • سرمایه گذاری در استان انتاریو سبب اهدا ویزای همراه به فرزندان زیر 22 سال نیز می شود.

سرمایه گذاری در استان انتاریو و معایب آن

سرمایه گذاری در انتاریو همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد دارای مزایایی است. علاوه بر این مزایا، سرمایه گذاری در استان انتاریو دارای معایبی نیز می باشد. شاید بسیاری از متقاضیان مهاجرت به کانادا نتوانند امتیازات لازم آن را کسب نمایند. در این بخش به برخی از معایب سرمایه گذاری در استان انتاریو می پردازیم.

سرمایه گذاری در استان اونتاریو

 

 • حضور مداوم سرمایه گذار در کشور کانادا که باعث عدم حفظ سرمایه گذاری های انجام شده در ایران می شود.
 • نیاز به یک پشتوانه مالی قوی حداقل 400 هزار دلار کانادا
 • طولانی بودن پروسه نسبت به سرمایه گذاری در دیگر کشورهای اروپایی
 • الزام به یک سفر توریستی و اکتشافی یک سال قبل از درخواست به سرمایه گذاری در استان انتاریو

با وجود تمامی کیفیت و مزایایی که سرمایه گذاری در استان انتاریو و کشور کانادا برای زندگی دارد، اما برخی از فاکتورهای آن در مقایسه با سرمایه گذاری در دیگر کشورهای اروپایی، حداقل برای ایرانیان کمی سنگین است. بنابراین ما شما را دعوت به تحقیق بیشتر و همچنین مطالعه برنامه های سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی با مراجعه به محصول بی نظیر راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می نماییم که به تمامی روش های مهاجرت به صورت علمی پرداخته است. همچنین برای نمونه، برخی از برنامه های اقتصادی در کشورهای اروپایی در لینک های ذیل معرفی شده است.

سرمایه گذاری در استان انتاریو و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

مؤسسه حقوقی مل کپور با سابقه ای بیش از 15 سال کار در امر مهاجرت و بهره گیری از وکلای مهاجرت مجرب و مشاور رسمی دولت کانادا، مسیری مطمن و امن با درصد موفقیت بالا جهت تأمین نیاز متقاضیان مهاجرت به کانادا فرآهم نموده است. در سرمایه گذاری در استان انتاریو، مؤسسه حقوقی ملک پور با همکاری مشاور رسمی دولت کانادا ابتدا خدماتی چون دریافت ویزای توریستی کانادا را ارائه می نماید تا سرمایه گذار با سفر به انتاریو به منظور سرمایه گذاری، با مشاهده مناطق سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی محیط از نزدیک، همه جوانب را به کار کامل سنجیده و همچنین از امتیاز این بخش نیز بهره مند گردد. علاوه بر این، در برنامه های سرمایه گذاری در استان انتاریو بیشتر امتیاز و حساسیت بر روی طرح تجاری و کارآفرینی آن می باشد که طرح ارائه شده دارای توجیه و منفعت اقتصادی برای جامعه انتاریو باشد. سرمایه گذار شخصاً می تواند اقدام به درخواست و ارائه طرح تجاری نماید و یا در صورت نیاز، از مؤسسه حقوقی ملکپور و راهنمایی های متخصص امر سرمایه گذاری و ارائه بیزنس پلن که در این مجموعه فعال می باشند بهره مند گردد.

 

_____________________ سرمایه گذاری در استان انتاریو و سخن پایانی_____________________

سرمایه گذاری در استان انتاریو، دریافت اقامت کشور کانادا از طریق سرمایه گذاری و بررسی مزایا و معایب سرمایه گذاری در کشور کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که بررسی شد سرمایه گذاری در استان انتاریو امتیازی است و چنانچه امتیاز اولیه را کسب نموده و وارد استخر شوید از شانس بسیار بالایی برای اخذا اقامت کانادا برای خود و خانوده تان برخوردار خواهید بود. در سرمایه گذاری در استان انتاریو، سرمایه گذار پس از گذشت تنها 20 ماه از سرمایه گذاری و پایبندی به تعهدات و برنامه های اعلامی خود به دولت می تواند درخواست اقامت دائم کشور کانادا را نماید. همچنین با توجه به اینکه در این روش پولی به دولت اهدا نمی شود، سرمایه گذار صاحب تمام کسب کار خود می باشد. در صورت علاقه مندی به سرمایه گذاری در استان انتاریو و بررسی شرایط عمومی خود می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) از سراسر دنیا تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین چنانچه اقدام به تکمیل فرم تماس نمایید، مشاورین متخصص این مجموعه با شما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان ارائه می نمایند. در انتهای همین مقاله و در بخش "ثبت پرسش" نیز می توانید سئوالات خود را مطرح کرده و در کمترین زمان ممکن، پاسخ آن ها را دریافت نمایید.

امتیاز 4.45 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
فرشاد بهتاش
سلام خوبین؟ برای بیزینس پلن ما باید ساعات کاری رو تعیین کنیم میخواستم ببینم توی شهر های کوچیکی مثل کینگستون ساعات کاری چجوری هست؟ من از کجا برای این موضوع باید مشاوره بگیرم ؟ میشه راهنماییم کنید؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و احترام خدمت شما به علت شرایط جوی و اقلیمی، ساعت کاری در شهرهای کوچک (به ویژه در شمال کانادا) نسبت به شهرهای بزرگتر مانند تورنتو کمتر است و معمولاً افراد زودتر از سایر نقاط شهری، محیط کار را ترک می کنند. توجه داشته باشید که اشاره به این موضوع و اطلاع از شرایط و ساعات کاری در شهرهای کوچک می تواند گواه بر تحقیقات شما در این زمینه باشد و در نتیجه در نظر مثبت افسر ویزا و تأیید درخواست شما، تأثیر مثبت داشته باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مؤسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت بفرمایید. "پیروز باشید"
نسرین
سلام و عرض ادب خدمت شما من حدودا 8 میلیارد سرمایه دارم سابقه کاری مدیریتی در زمینه کامپیوتر دارم میخوام بیام در کانادا از طریق سرمایه گذاری و راه اندازی بیزینس میخواستم مطمین بشم می تونم با این مبلغ اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه شما برای اقدام مناسب هست و می توانید اقدام نمایید حتی برای استان بریتش کلنبیا شما با مبلغ 100 تا 200 هزار دلار کانادا هم امکان سرمایه گذاری دارید، اما پروسه های سرمایه گذاری در کشور کانادا امتیازی است و باید رزومه شما کامل بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
رضا رفعتی
سلام . مقاله جالبی در خصوص سرمایه گذاری در استان انتاریو بود و اطلاعات خوبی کسب کردم. میخواستم بدونم من میتونم مثلا برای سرمایه گذاری 200 هزار دلاری اقدام کنم و کسب و کار راه اندازی کنم و بعد یک کانادایی را برای مدیریت استخدام کنم و خودم به شهر دیگری برم و زندگی کنم؟ شرایط رو بررسی کردم و حس میکنم میتونم از طرح 200 هزار دلاری استفاده کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برنامه های سرمایه گذاری کشور کانادا طوری برنامه ریزی شده اند که به نیروی سرمایه گذاری فعال نیاز دارد و باید اسطلاحاً بالای سر کسب و کار باشید تا منجر به اقامت گردد. اما این ایده که شما در همان شهر زندگی نکنید را بعد از اخذ اقامت دائم یا گذشت یکسال از سرمایه گذاری تان انجام بدهید بهتر است و بعدها درخصوصدریافت شهروندی هم شما ثابت کرده اید که فرد خوش قولی هستید روی تعهدات خود می توانید بایستید که نکته مثبتی برای اخذ پاسپورت می شود. موفق باشید.
عماد رضا زاده
سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خوبتون، در سرمایه گذاری استان آنتاریو آیا تفاوت بین شهتر تورنتو، اوتاوا و دیگر شهر ها وجود دارد؟ کدام شرایط بهتری دارد و کدام هزینه کمتری دارد؟ من یک ملک دارم که ارزش 4 میلیارد دارد. آیا با فروش آن می توان از این روش اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای برنامه های سرمایه گذارب در کشور کانادا باید از شرایط مالی قوی و همچنین سوابق مدیریتی داشته باشید. درخصوص تفات بین شهرها هم بلی اگر شما در شهرهای کم جمعیت تر و دور از مرکز استان اقدام به سرمایه گذاری نمایید معمولاً پروسه ها کم هزینه تر و دارای امتیاز بالایی هستند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فاتح محمدی
سلام ممنون از این همه اطلاعات عالی من دوست دارم از طریق سرمایه گذاری در استان انتاریو اقامت بگیرم شغل ما در این کشاورزی است من چنتا مقاله دیگه هم از شما خواندم درخصوص کشاورزی اطلاعات زیادی کسی نکردم چطوری بیزنس پلن ارائه دهم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما باید حتما در زمینه بیزینسی که در ایران دارید سابقه مدیریتی داشته باشید. و در زمینه بیزینس پلن وکیل کانادایی شما را راهنمایی خواهند کرد و براساس سابقه کاری شما بیزینس مناسبی را که سود دهی خوبی داشته باشد را خدمت شما پیشنهاد خواهند داد. باید اطلاعات کامل در مورد سن، رشته تحصیلی، تحصیلات، وضعیت تاهل، سطح زبان و همچنین میزان سرمایه داشته باشیم تا بتوانیم به صورت دقیق راهنمایی کنیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
مشاوره رایگان