امتیاز بندی مهاجرت به کانادا

22 مهر 1398 بدون نظر

امتیازبندی مهاجرت به کانادا، شرایط اخذ امتیاز در سیستم امتیازبندی اکسپرس انتری برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و تابعیت کانادا از طریق روش اسکیل ورکر در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا با شرایط امتیازبندی مهاجرت به کشور کانادا از طریق اسکیل ورکر (Skilled worker) آشنایی دارید؟ آیا می دانید از چه مواردی می توانید امتیاز مهاجرت به این کشور را اخذ نمایید؟ برای کسب امتیاز در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا، شخص متقاضی باشد شرایط اولیه آن را دارا باشد تا بتواند وارد پروسه امتیازبندی مهاجرت به کشور کانادا شود. اگر قصد اقدام از این روش را دارید باید بدانید که از موارد بسیاری می توانید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید. اما بهتر است قبل از اینکه در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا وارد گردید ابتدا اطلاعات کاملی در این زمینه بدست آورده و شرایط خود را بررسی نمایید. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در مقاله ای که پیش روی شما عزیزان می باشد، شرایط امتیازبندی مهاجرت به کانادا را بررسی خواهد نمود. برای بررسی بیشتر شرایط خود می توانید با کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. علاوه بر این فرم تماس، درگاهی برای ثبت درخواست شما جهت تماس با ما شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می باشد.

 • امتیازبندی مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی
 • امتیازبندی مهاجرت به کانادا و سیستم صدور ویزای کشور کانادا
 • مزایای سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا
 • امتیازبندی مهاجرت به کانادا و انواع مهاجرت امتیازبندی
 • شرایط امتیازبندی مهاجرت به کانادا در برنامه Skilled Worker
 • شرایط و امتیازات مرحله ورود به استخر در برنامه اسکیل ورکر کانادا
 • شرایط و امتیازات مرحله دوم در برنامه اسکیل ورکر کانادا
 • امتیازبندی مهاجرت به کانادا و شرایط اقامت و تابعیت از طریق اسکیل ورکر
 • امتیازبندی مهاجرت به کانادا و محصول ویدئویی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا
 • امتیازبندی مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

امتیازبندی مهاجرت به کانادا و شرایط عمومی

امتیازبندی مهاجرت به کانادا این روزها بسیار مورد توجه افراد متقاضی اخذ اقامت کانادا قرار گرفته است. به همین دلیل قبل از پرداختن به بحث امتیازبندی مهاجرت به کانادا قصد داریم تا به طور مختصر درمورد شرایط کشور کانادا توضیحاتی را ارائه نموده و سپس به بحث امتیازبندی در کانادا بپردازیم.

کانادا جزو کشورهای پر طرفدار برای مهاجرت است که از طرف سازمان ملل متحد، به عنوان یکی از بهترین کشورها برای زندگی معرفی شده است. کانادا به عنوان دومین کشور پهناور جهان شناخته می شود، همچنین این کشور، چهارمین کشور پهناور در جهان از نظر میزان خشکی می باشد. مساحت کشور کانادا 9.98 میلیون کیلومتر مربع است. کانادا کشوریست که در شمال قاره آمریکای شمالی واقع گردیده است. کشور کانادا از سمت شرق با اقیانوس اطلس و از سمت شمال تا اقیانوس منجمد شمالی و همچنین از سمت غرب با اقیانوس آرام و از قسمت جنوب با ایالات متحده آمریکا همسایه می باشد.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

روش های متفاوت بسیاری برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که می توان از طریق آن ها برای مهاجرت و اخذ اقامت کانادا اقدام نمود. یکی از روش هایی که بسیار مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است و می توان از این طریق اقامت دائم کانادا را اخذ نمود، روش اسکیل ورکر کانادا می باشد. در توصیف این روش می توان گفت که اسکیل ورکر، از یک سیستم امتیازبندی پیروی کرده و افراد متقاضی برای اخذ اقامت این کشور باید امتیاز مورد نیاز را کسب نمایند. شاید به جرأت می توان گفت که این روش، یکی از روش های کم هزینه برای مهاجرت به کانادا می باشد که در صورت اخذ امتیاز مورد نیاز، می توان اقامت دائم کانادا را نیز کسب کرد. برای مهاجرت به کانادا و اطلاع از روش های متعدد آن، پیشنهاد می شود که مقاله ذیل را مطالعه نمایید.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا

امتیازبندی مهاجرت به کانادا و سیستم صدور ویزای کشور کانادا

قبل از اینکه به شرایط امتیازبندی مهاجرت به کانادا بپردازیم قصد داریم تا شما را با سیستم صدور ویزا آشنا نماییم. به طور معمول در تمامی کشورها 2 نوع سیستم صدور ویزا وجود دارد که شامل موارد زیر می شود:

 • سیستم subjective
 • سیستم Objective

سیستم Subjective: به این سیستم، آفیسر محور نیز گفته می شود. در این سیستم، نظر و رأی نهایی در مورد پرونده مذکور بر عهده آفیسر ویزا می باشد. از جمله معایبی که برای صدور ویزا در این سیستم وجود دارد اینست که نظر آفیسر ویزا بر روی پرونده بسیار غالب می باشد. گاهاً ممکن است علی رغم کامل بودن مدارک شخص متقاضی، با ردی ویزا رو به رو می شوید. هرچند که در این مواقع نیز امکان اعتراض وجود دارد، اما در نهایت نظر آفیسر ویزا بر روی پرونده بسیار تأثیرگذار می باشد.

سیستم Objective: به این سیستم نیز سیستم امتیازبندی می گویند. این نوع سیستم صدور ویزاها غالباً بصورت امتیازبندی می باشد و آفیسر ویزا امکان ردی ویزا بدون ارائه دلیل منطقی را نخواهد داشت. در سیستم Objective ، آفیسر ویزا موظف است پرونده شخص متقاضی را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهد و در صورتی که نقصی در پرونده نباشد و تمام امتیازات مورد نیاز را بدست آورده باشد، می تواند ویزای مورد نظر را دریافت نماید.

مزایای سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا

سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا می تواند مزایای بسیاری برای فرد متقاضی داشته باشد. مهمترین مزایای این سیستم، که شاید نقطه قوت این نوع ویزاها نیز باشد، سیستم صدور ویزای مهاجرت به کانادا می باشد. در صورتی که شخص متقاضی مهاجرت، امتیاز حد نصاب برای اخذ ویزا را در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا کسب نماید، آفیسر سفارت امکان ردی ویزای شخص متقاضی را نخواهد داشت. بنابراین در صورت کسب امتیاز لازم توسط متقاضیان، باید ویزای مورد نظر به شخص متقاضی اعطا گردد. این مقاله توسط مشاورین و کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تهیه و گرد آوری شده است. هرگونه کپی برداری از این مقاله و محتوای آن، شرعاً و قانوناً حرام می باشد. در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا دارید، اگر مدارک خود را به صورت کامل به آفیسر سفارت ارائه نمایید و همچنین امتیازات مورد نیاز را بدست آورده باشید نگرانی ردی ویزا برای شما وجود نخواهد داشت و می توانید به راحتی ویزای خود را دریافت نمایید.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا و انواع مهاجرت امتیازبندی

شاید تا حدودی با مبحث امتیازبندی مهاجرت به کانادا آشنا شده باشید. در این بخش قصد داریم تا سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا را در روش های مختلف بررسی نماییم تا به طور کلی با این نوع از ویزاها نیز آشنایی پیدا نمایید. یکی از مهمترین روش های اقامتی در کشور کانادا که طرفداران بسیاری هم دارد، روش اسکیل ورکر می باشد. روش اسکیل ورکر تحت برنامه اکسپرس اینتری (Express Entry) و به صورت امتیازی می باشد و اشخاص متقاضی باید امتیاز لازم را برای اخذ ویزا کسب نمایند. اشخاصی که قصد اخذ اقامت دائم کانادا از طریق سیستم اسکیل ورکر را دارند، باید از تمام شرایط امتیازبندی این روش آگاهی داشته باشند تا بتوانند شرایط لازم برای اخذ امتیازات این ویزا را فراهم نمایند.

یکی دیگر از روش هایی که دارای سیستم امتیازبندی می باشد، سرمایه گذاری در کشور کاناداست. در این روش مهاجرتی، شخص متقاضی باید امتیازات مربوط به سرمایه گذاری مورد نظر خود را کسب نماید. روش های سرمایه گذاری در کانادا بسیار متفاوت است، اما بهترین روشی که در حال حاضر وجود دارد، روش سرمایه گذاری استانی 100 هزار دلاری استان برتیش کلمبیاست که در حال حاضر، کمترین سرمایه را از شخص متقاضی درخواست می نماید. روش دیگری که برای سرمایه گذاری در کانادا وجود دارد و می توان به آن اشاره کرد روش 200 هزار دلاری می باشد. همانطور که گفته شد یکی از روش های امتیازبندی مهاجرت به کانادا اخذ ویزای سرمایه گذاری می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری 100 و 200 هزار دلاری می توانید به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

شرایط امتیازبندی مهاجرت به کانادا در برنامه Skilled Worker

در این بخش قصد داریم تا در مورد شرایط امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر مطالبی را عنوان کنیم. همانطور که می دانید برای اخذ اقامت دائم کانادا از طریق اسکیل ورکر، شخص متقاضی باید در یک سیستم امتیازبندی 2 مرحله ای وارد شود و لازمست که در هر مرحله، امتیاز مورد نیاز آن مرحله را بدست آورد. در این صورت می تواند اقامت کاری کشور کانادا را اخذ نماید. اگر قصد اقدام از این طریق را دارید، باید مدارک خود را بصورت آنلاین ارائه نمایید. پس از آپلود مدارک، پرونده متقاضی تشکیل خواهد شد و پس از اخذ امتیاز کافی از مرحله اول، می توان وارد مرحله دوم یا استخر (Pool) شد. بهتر است بدانید که تمامی افراد از سرتاسر دنیا که قصد اقدام به مهاجرت کانادا از طریق اسکیل ورکر دارند، باید در این سیستم وارد شده و امتیازات خود را محاسبه نمایند. حداکثر امتیازات در مرحله اول 100 امتیاز می باشد و اشخاصی که بتوانند حداقل امتیاز 67 را کسب نمایند، می توانند وارد مرحله دوم شوند. افرادی که وارد مرحله دوم می شوند باید بدانند که حداکثر امتیازی که می توانند از این مرحله کسب نمایند، 1200 می باشد که تنها 600 امتیاز آن مربوط به عوامل انسانی و اشخاصی که دارای دعوت نامه کاری هستند، می باشد. اشخاصی که در مرحله دوم موفق به اخذ امتیاز مورد نیاز با کف 464 امتیاز می شوند، از دولت کانادا دعوت نامه دریافت می نمایند و می توانند پس از تأیید دولت، ویزای کار کشور کانادا و اقامت دائم این کشور را به دست آورند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اکسپرس اینتری کانادا به لینک زیر مراجعه کنید.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

شرایط اکسپرس اینتری کانادا

شرایط و امتیازات مرحله ورود به استخر در برنامه اسکیل ورکر کانادا

در این بخش به امتیازبندی مهاجرت به کانادا در روش اسکیل ورکر و امتیازات لازم برای مرحله ورود به استخر می پردازیم. با توجه به آنچه در قسمت قبل گفته شد، بعد از ارائه کردن مدارک خود و کسب حداقل امتیاز مورد نیاز، می توانید وارد مرحله استخر شوید. در مرحله اول، شخص متقاضی باید از 100 امتیاز موجود، حداقل 67 امتیاز را کسب نماید و تنها در این صورت می تواند وارد مرحله دوم شود. در این بخش تمام  عوامل و امتیازات مرحله اول را ذکر می نماییم تا بتوانید امتیازات خود را به صورت کامل بررسی نمایید.

مهارت زبان:

در مرحله اول و محاسبه امتیازات مهارت زبان، ذکر این نکته لازمست که تمام مهارت های زبانی مثل نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن مورد بررسی و قرار می گیرد و شخص متقاضی می تواند در هر یک از مهارت های چهارگانه، امتیاز مناسب را بدست آورد. در قسمت مهارت زبان، حداکثر امتیاز 24 است که مربوط به CLB9 و بالاتر است. افرادی که دارای هر دو مدرک زبان با حداقل نمره مورد نیاز باشند، 4 امتیاز اضافه نیز از این مرحله دریافت می نمایند.

 

سطح زبان

Speaking

listening

reading

writing

جمع امتیاز

CLB9 و بالاتر

6

6

6

6

24

CLB 8

5

5

5

5

20

CLB 7

4

4

4

4

16

CLB 7 و پایین تر

بدون امتیاز

بدون امتیاز

بدون امتیاز

بدون امتیاز

بدون امتیاز

 

جدول آیلتس (IELTS) معادل به CLB از قرار زیر است:

 

CLB

Reading IELTS

Writing IELTS

Listening IELTS

Speaking IELTS

10

8.0

7.5

8.5

7.5

9

7.0

7.0

8.0

7.0

8

6.5

6.5

7.5

6.5

7

6.5

6.0

6.0

6.0

6

5.0

5.5

5.5

5.5

5

4.0

5.0

5.0

5.0

4

3.5

4.5

4.5

4.0

 

مؤسسه حقوقی ملک پور اقدام به تهیه محصولی فوق العاده در جهت آموزش زبان و افزایش مهارت های شما در تمام بخش های زبان کرده است. در صورت مراجعه به لینک زیر می توانید اطلاعات خود را در باب این محصول افزایش داده و نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

سن:

در این بخش به شرایط سنی و امتیازات مربوط به سن متقاضیان برای ورود به مرحله دوم اسکیل ورکر می پردازیم.

سن

امتیاز

18 تا 35

12

36

11

37

10

38

9

39

8

40

7

41

6

42

5

43

4

44

3

45

2

46

1

 

مدرک تحصیلی:

در روش اسکیل ورکر کانادا تحت برنامه اکسپرس اینتری، ارائه مدرک تحصیلی از مهمترین مواردی می باشد که شخص متقاضی از طریق آن، موفق به کسب امتیاز در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا می گردد. نکته ای که در ارائه مدرک تحصیلی مورد توجه قرار می گیرد، بررسی و ارزیابی مدرک تحصیلی فرد می باشد و در صورت تأیید، امتیاز این مرحله را نیز دریافت می نماید.

مدرک تحصیلی

امتیاز

مدرک تحصیلی دکتری

25

 

مدرک تحصیلی فوق لیسانس

23

 

مدرک تحصیلی بالاتر از دبیرستان از کانادا

22

 

مدرک تحصیلی لیسانس

21

 

مدرک تحصیلی فوق دیپلم

19

 

مدرک تحصیلی بعد از دبیرستان مربوط به دوره های 1 ساله از کانادا

15

مدرک دیپلم

5

 

علاقمندان به تحصیل در کانادا می توانند با مطالعه مقاله ذیل، اطلاعات خود را در این مورد افزایش دهند.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

تحصیل در کانادا

پیشنهاد شغلی (job offer) کانادایی:

اگر شخص متقاضی اخذ اقامت دائم کانادا، از طریق اسکیل ورکر بتواند یک کارفرمای معتبر از کانادا داشته باشد، می تواند در این بخش، حداکثر 10 امتیاز را بدست آورد. نکته مهم در این بخش، مربوط به شغل انتخابی شما متقاضیان مهاجرت می باشد. بدین ترتیب که شغل مورد نظر که برای آن موفق به دریافت دعوت نامه کاری از کانادا و کارفرمای کانادایی می شوید، باید در لیست NOC و در سطح 0، A و یا B باشد.

سابقه کار:

سابقه کار در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا، یکی از مهمترین مواردی می باشد که اشخاص متقاضی باید مدارک آن را ارائه نمایند تا بتوانند امتیاز مورد نیاز را بدست آورند.

سابقه کار

امتیاز

1 سال

9

 

2 تا 3 سال

11

 

4 تا 5 سال

13

 

بالاتر از 6 سال

1

 

انطباق پذیری:

انطباق پذیری نیز جزو مواردیست که باعث می شود شخص متقاضی بتواند امتیاز اضافه ای را کسب نماید. انطباق پذیری، یعنی داشتن سابقه تحصیل و یا حتی کار در کشور کانادا و یا داشتن اقوام درجه یک در کانادا که باعث کسب امتیاز برای شخص متقاضی خواهد شد.

انطباق پذیری

امتیاز

سطح زبان همسر متقاضی

5

 

سابقه تحصیل متقاضی در کانادا

5

 

سابقه تحصیل همسر در کانادا

5

 

سابقه کار متقاضی در کانادا

10

 

سابقه کار همسر در کانادا

10

 

پیشنهاد شغلی برای همسر

5

 

داشتن اقوام درجه 1 در کشور کانادا

5

 

 

شرایط و امتیازات مرحله دوم در برنامه اسکیل ورکر کانادا

با توجه به جدول امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق سیستم اسکیل ورکر کانادا در مرحله اول، می توانید امتیازات خود را محاسبه نمایید در صورتی که موفق به اخذ امتیاز لازم حداقل 67 امتیاز شوید، می توانید وارد مرحله دوم اسکیل ورکر شوید. در مرحله دوم، جمع امتیازات 1200 می باشد که تمامی شرایط و امتیازات افراد متقاضی بررسی خواهد شد. به این نکته باید توجه داشت که اشخاص متقاضی، تنها به مدت 1 سال در استخر می مانند تا امتیازات آنها مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد. چنانچه در طول 1 سال امتیاز، شخص متقاضی به حد نصاب نرسد، باید مجدداً برای سال بعد وارد مرحله اول اسکیل ورکر شود و پروفایل جدید ایجاد نماید. در صورتی که امتیاز فرد متقاضی، به حد نصاب برسد می تواند از دولت کانادا دعوت نامه خود را اخذ نماید و ویزای کار کانادا را بدست آورد. کف امتیاز در این مرحله در حال حاضر 464 می باشد.

عوامل فردی و انسانی:

حاکثر امتیاز برای افرادی که متأهل هستند، در این بخش نسبت به دیگران بیشتر است.

عوامل قابل امتیاز

امتیاز با همسر

امتیاز بدون همسر

سن

100

110

 

تحصیلات

 

140

150

مهارت زبان

150

160

 

سابقه کار در کانادا

70

80

 

 

امتیازات مربوط به همسر:

در امتیازات مربوط به همسر حداکثر امتیاز 40 می باشد.

عناوین

امتیاز

تحصیلات

10

 

مهارت زبان

20

 

سابقه کار در کانادا

10

 

 

تطابق مهارت:

در این قسمت از مرحله امتیازبندی، شخص متقاضی می تواند حداکثر 50 امتیاز را کسب نماید.

تحصیلات

امتیاز

مدرک تحصیلی فوق لیسانس و ارائه CLB 7

50

 

مدرک فوق لیسانس و سابقه کار در کانادا

50

 

تجربه کار در خارج از کشور

امتیاز

تجربه کار در خارج از کشور و ارائه CLB 7

50

 

تجربه کار در خارج از کشور و تجربه کار در کانادا

50

مدارک تحصیلی با مشاغل تجاری

امتیاز

مدرک تحصیلی و داشتن مدرک زبان

50

 

 

امتیازات اضافه:

در این قسمت شخص متقاضی می تواند امتیاز اضافه دریافت نماید که حداکثر این امتیازات 600 می باشد. افرادی که موفق به دریافت دعوتنامه کاری از یکی از استان های کانادا می شوند، می توانند 600 امتیاز این بخش را به طور کامل اخذ نمایند.

عناوین

امتیاز

داشتن خواهر و برادر که دارای اقامت دائم کانادا باشند.

15

 

مهارت زبان فرانسه

30

 

ارائه مدرک فوق لیسانس از کانادا

30

 

پیشنهاد شغلی

50

 

داشتن سابقه کار مدیریتی

200

 

داشتن دعوت نامه از استان های کانادا

600

 

 

امتیازبندی مهاجرت به کانادا و شرایط اقامت و تابعیت از طریق اسکیل ورکر

افرادی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، به طور قطع در اندیشه اخذ اقامت و تابعیت این کشور می باشند که در این بخش به آن می پردازیم. اشخاصی که پس از گذر از مرحله امتیازبندی مهاجرت به کانادا موفق به دریافت دعوت نامه از دولت کانادا می شوند، می توانند پس از بررسی اطلاعات توسط دولت کانادا، به همراه اعضای خانواده وارد کشور کانادا شوند. برای اقامت این افراد در کانادا، شروطی وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. این افراد باید بتوانند در یکی از استانهای کانادا، ملک مورد نظر خود را اجاره یا حتی خریداری کنند و پس از پیدا کردن کار مورد نظر، می توانند در این کشور اقامت نمایند. اشخاص متقاضی بعد از گذشت 3 تا 5 سال درصورتی که سابقه کیفری (سوء پیشینه) در کانادا نداشته باشند، می توانند تابعیت کانادا را بدست آورند. این مقاله توسط کارشناسان و مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور تحقیق و بررسی شده است تا بتوانید اطلاعات کامل و دقیقی از امتیازبندی مهاجرت به کانادا در اختیار داشته باشید.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا و محصول ویدئویی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا

شاید به جرات بتوان گفت، یکی از روش های کم هزینه برای مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت دائم کانادا، ورود به سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر می باشد. اشخاصی که بتوانند امتیازات مورد نیاز این روش را بدست آورند، از شانس بسیار بالایی برای دریافت دعوتنامه از طرف دولت کانادا برخوردار هستند. اگر قصد اقدام از این روش و ورود به مرحله امتیازبندی مهاجرت به کانادا را دارید، بهتر است قبل از اقدام با وکیل رسمی دولت کانادا در مورد این روش مشورت نمایید تا بتوانید اطلاعات کافی را دریافت نمایید. همچنین ارائه مدارک برای اخذ امتیاز نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد، تا مدارک به صورت کامل و بدون نقص وارد شود. مؤسسه حقوقی ملک پور افتخار همکاری با مشاورین متخصصی دارد که عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) بوده و بر قوانین مهاجرتی این کشور، کاملاً مسلط می باشند. همچنین مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، محصول ویدئویی به نام آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا را تهیه کرده است تا در صورت تمایل، متقاضیان گرامی بتوانند با مشاهده این ویدئو و صرف کمترین هزینه، اطلاعات خود را جهت اقدام از این روش افزایش دهند. برای خرید ویدئو آموزش جامع اقامت کاری دولت کانادا می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

امتیازبندی مهاجرت به کانادا

آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا

شرط تمکن مالی لازم در سیستم امتیازبندی کانادا

در سیستم امتیازبندی کانادا شرط تمکن مالی یکی از مباحث مهم می باشد که باید به آن پرداخته شود. افرادی که قصد مهاجرت به کانادا از طریق سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا را دارند باید در ابتدا بررسی نمایند که تصمیم دارند با استفاده از روش اسکیل ورکر، اقدام به مهاجرت نمایند یا روش سرمایه گذاری. چرا که شرط تمکن مالی در هر کدام از این روش ها متفاوت خواهد بود. در صورتی که قصد اقدام ازطریق سرمایه گذاری را دارید، باید اثبات نمایید که سرمایه کافی برای این منظور در حساب شما وجود دارد و می توانید هزینه های زندگی در کانادا را نیز تأمین نمایید. البته این مورد، بستگی به میزان سرمایه گذاری شخص متقاضی در کشور کانادا دارد. اگر قصد اقدام از طریق اسکیل ورکر را دارید باید بدانید که نیاز به ارائه تمکن مالی امری ضروری می باشد. گرچه که در واقع برای کار وارد کشور کانادا شده و ویزای کار کانادا را دریافت می نمایید، اما نیاز به ارائه مدارک تمکن مالی خواهد بود. شخص متقاضی باید حداقل 15000 دلار کانادا در حساب خود ارائه نماید تا بتواند ویزای خود را اخذ کند.

_____________________ امتیازبندی مهاجرت به کانادا و سخن پایانی _____________________

امتیازبندی مهاجرت به کانادا، چگونگی محاسبه امتیاز جهت مهاجرت به کانادا و عوامل کسب امتیاز در سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری کانادا مورد بررسی و مطالعه علمی و تخصصی قرار گرفت. امتیازبندی مهاجرت به کانادا در روش های مهاجرتی مانند اسکیل ورکر و یا سرمایه گذاری در کانادا انجام می شود. از مزیت های هایی که سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا دارد، اخذ اقامت دائم کانادا از این طریق می باشد که فرد متقاضی می تواند آن را برای خود و اعضای خانواده خویش بدست آورد. در این مقاله، تمام مراحل اخذ امتیاز در سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر مورد بررسی قرار گرفته شد تا بتوانید شرایط خود را جهت اقدام به مهاجرت تحت این سیستم، ارزیابی نمایید. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) آماده ارائه خدمات به شما خوانندگان گرامی و ارائه مشاوره در زمینه امتیازبندی مهاجرت به کانادا و دیگر امور مهاجرتی می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما در مؤسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگان به صورت تلفنی برخوردار شوید. همچنین از طریق تکمیل فرم تماس نیز می توانید درخواست تماس ما با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان نمایید. چنانچه سئوالی در زمینه امتیازبندی مهاجرت به کانادا و یا سایر موضوعات مرتبط با این، در ذهن شما بزرگواران، بدون پاسخ مانده است می توانید آن ها را در بخش "ثبت پرسش" یادداشت نمایید و پاسخ مناسب را از مشاورین دریافت نمایید.

ثبت پرسش

مطالب مرتبط و مفید