دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

29 شهریور 1398 1 نظر

دوره فوق فشرده آموزش زبان  SICدوره فوق فشرده آموزش زبان (Super Intensive Course) توسط مؤسسه ملک پور با هدف از بین بردن بخش بزرگی از دغدغه مخاطبین و موکلین ما، جهت یادگیری زبان انگلیسی فراهم آمده است. سال های سال در ایران و به خصوص در کشورهای عربی دیده می شد عزیزانی که قصد مهاجرت به خارج از کشور داشتند با سدی به نام زبان روبرو بودند. آیا راهی وجود دارد که زبان را به گونه ای مسلط شد که هم موفق به اخذ مدرک زبان با نمرات بالا شد و هم به صورت روان، انگلیسی صحبت کرد؟ آیا امکان دارد بتوان پروسه یادگیری زبان را در مدت کوتاهی و یکبار برای همیشه با موفقیت به سرانجام رساند؟ به صورت کاربردی زبان را آموخته و از لحاظ شنیداری، مشکلی در فهم گفته های انگلیسی زبانان نداشت؟ مؤسسه پیشرو ملک پور باز هم به یاری هموطنانمان شتافته و اقدام به تهیه دوره های فوق فشرده یادگیری زبان مؤسسه ملک پور (SIC) نموده است. جناب استاد ملک پور با سابقه درخشان 20 سال تدریس زبان انگلیسی، تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی در انگلستان سپری نموده و زبان را در بهترین کالج های انگلیسی آموزش دیده اند و با مطالعه برترین کتب دنیا در زمینه آموزش زبان و بررسی شیوه های مختلف تدریس زبان، موفق ترین متدهای آموزش زبان را ایرانیزه نموده و در اختیار شما قرار می دهند. لطفا با توجه به عدم بازگشت وجه پس از خرید ویدئو، به طور کامل معرفی محصول را پیش از خرید، مطالعه نموده و از کارایی آن برای خود اطمینان حاصل نمایید و سپس اقدام به خرید نمایید.

فایل تصویری معرفی محصول آموزش زبان انگلیسی Super Intensive Course

فایل صوتی معرفی محصول آموزش زبان انگلیسی Super Intensive Course

 

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC) در هفت ترم تنظیم شده است که جهت سنجش سطح خود می توانید در آزمون های ایلتس (International English Language Testing System) شرکت کنید چرا که ترم های 6 و 7 این دوره معادل آموزش های پیشرفته آزمون ایلتس می باشد که شما را برای دریافت نمرات بالای آزمون زبان آیلتس آماده می سازد. پاسخ این سئوال که چگونه آموزش زبان در این مدت کوتاه امکان پذیر است، تفاوتی است که در سیستم تدریس وجود دارد. برخی از ما سال های زیادی را در آموزشگاه ها به یادگیری زبان مشغول بوده ایم، اما راندمان کافی نداشته و تسلط موردنیاز در زبان انگلیسی را برای ما ممکن نکرده است. نیازی به بیان این امر نیست که تلاش خود فرد لازمه یادگیری است، اما محصول (SIC) مؤسسه MIE، سیستمی آموزشی است که شما را تا خط پایان همراهی می کند و با مطالعه دقیق آن و انجام تکالیف مربوطه، شما قادر خواهید بود زبان را در حد عالی صحبت نموده و در فهم مکالمات به زبان اصلی مشکلی نخواهید داشت.

 

فایل تصویری معرفی دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

فایل صوتی معرفی دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

 

ترم اول این دوره شامل 20 جلسه می باشد که نیمی از آن جهت آشنایی شما با این محصول برای فروش قرار داده شده است تا در صورت تمایل اقدام به خرید کل پکیج نمایید. فایل های آموزشی به صورت فایل صوتی و تصویری است که امکان مطالعه در مسیر نیز با شنیدن فایل های صوتی برای شما فراهم باشد. شما با گذراندن ترم یک این محصول، قادر به ساخت جمله های ساده خواهید بود و می توانید تا حدودی موضوعیت مکالمات انگلیسی را متوجه شوید. پس از اتمام ترم 2 شما جمله بندی را خواهید آموخت و می توانید در حد ابتدایی صحبت نموده و حدود 70% مکالمات را متوجه شوید. در ترم 3 شما توانایی خواهید داشت تا 80 الی 90 درصد مکالمات را متوجه شده و به درستی پاسخ مخاطب خود را دهید. ترم 4 تسلط شما باید به حدی رسیده باشد که بتوانید فیلم های زبان اصلی را به راحتی متوجه شده و توانایی ترجمه 80% آن را داشته باشید. آزمون ها در ترم 4 به بعد به صورت فیلم می باشد. در ترم 5 پایه های آیلتس آموزش داده می شود و ترم های 6 و 7 مختص پردازش به تکنیک های آیلتس می باشد. به صورتی که زبان پیشرفته با تکنیک های آیلتس آموزش داده می شود که محصول مناسب افرادی که قصد اخذ مدرک آیلتس دارند، نیز باشد. لازم به ذکر است هر ترم شامل 20 جلسه می باشد. 10 جلسه اول ترم یک مناسب افرادی است که سطح زبان آن ها ابتدایی است و البته شما در هر سطحی که باشید با مشاهده این بخش، متوجه خواهید شد سازوکار سیستم آموزشی به چه شکلی است و نهایتاً نسبت تهیه محصول تصمیم گیری نمایید.

 

فایل تصویری آموزش رایگان present perfect از زبان استاد ملک پور

فایل صوتی آموزش رایگان present perfect از زبان استاد ملک پور

 

البته هر ترم بنا به پیشرفته بودن هر سطح، سیستم خاص خود را داشته و به ترم پیشین خود وابسته است، به گونه ای که در هر سطحی باشید نیاز است از ترم 1 ما را همراهی نموده و با سیستم جدید پیش رفته و اقدام به یادگیری زبان نمایید. تسلط بر هر فایل، لازمه یادگیری عمیق و صحیح است و لازم است شما حداقل 2 روز بر هر فایل تمرکز داشته باشید. کافی است زمانی که در حال رانندگی یا مشغول خوردن صبحانه می باشید به مرور فایل های صوتی بپردازید. ما این محصول را تضمین نمی کنیم، اعتبار مؤسسه ملک پور و حمایت و محبت مخاطبین ما گویای صداقت و راستی عمل ماست.

شعار ما این است:

Once For Ever, Faster Is Better

یکبار برای همیشه، سریع تر بهتر!

وقتی انسان اراده نماید که به چیزی دست یابد، قطعا قابل دست یافتن است و به هر آنچه خواستار آن است خواهد رسید.

!You Get What You Want

دوره فوق فشرده آموزش زبان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ثبت پرسش
هلن دانشمند
سلام . من محصول SIC رو میخوام. چکار بلید بکنم؟

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شما می توایند از لینک موجود در مقاله جهت انتقال به صفحه خرید استفاده نموده و با شارژ اکانت خود، اقدام به خرید محصول نمایید. در صورتی که به راهنمایی جهت مراحل خرید احتیاج دارید می توانید با مشاورین تماس حاصل فرمایید یا شماره تماس خود را در بخش درخواست تماس قرار داده تا با شما از طریق واتساپ تماس گرفته شود. *مانا باشید*