مشاوره مهاجرت به اروپا

24 دی 1399 2 نظر

مشاوره مهاجرت با اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا، عوامل موثر در انتخاب مشاور کار آزموده مهاجرت به اروپا و شرایط و ویژگی های یک مشاور مهاجرت به اروپا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. خصوصیات اصلی و ویژگی های یک مشاوره مهاجرت به اروپا کدامند؟ چگونه به یک مشاور مهاجرتی اروپا اعتماد نماییم؟ چگونه سطح عملکرد و کیفیت کار یک مشاور سرمایه گذاری کارآزموده و یک وکیل مهاجرت مجرب را مورد ارزیابی قرار دهیم؟ در طی روند این مقاله تلاش شده است که به این سئوالات و دیگر سئوالات احتمالی در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا پاسخ داده شود. متقاضیان مهاجرت به خصوص داوطلبان سرمایه گذاری ارزی، جهت انجام پروسه کاری خود به وکیل معتبر مراجعه نموده و مشاوره مهاجرت به اروپا دریافت می کنند تا به اطلاعات کافی و به روز قوانین بین الملل مهاجرتی، دسترسی داشته باشند. در ادامه این مقاله در خصوص روش های تشخیص یک مشاوره مهاجرت به اروپا با اعتبار بالا و ویژگی های یک مشاور و وکیل کارآزموده و تاثیر مشاوره های آن در انتخاب طرق مختلف مهاجرتی پرداخته می شود. درصورتی که پس از مطالعه و بررسی مقاله ذیل در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا سئوال و یا ابهامی برای شما ایجاد گردید، می توانید در پایان مقاله در بخش پرسش و پاسخ، سئوالات خود را مطرح نموده و یا با دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین مجرب این مؤسسه استفاده نمایید. در این مقاله سر فصل های زیر مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرند:

 • زندگی در اروپا
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه مشاوره مهاجرت به اروپا
 • ارتباط با وکلای بین المللی برای مهاجرت به اروپا
 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طرق مختلف
  • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار
  • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل
  • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری
  • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج
  • مشاوره مهاجرت به اروپا برای اخذ تابعیت از طریق تولد
  • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی
  • مشاوره مهاجرت به اروپا برای اخذ ویزای توریستی شنگن
  • محصولات مؤسسه حقوقی ملک پور با موضوع مهاجرت
 • سخن پایانی درباره مشاوره مهاجرت به اروپا

مشاوره مهاجرت به اروپا

زندگی در اروپا

قاره اروپا در نیمه شمالی کره زمین قرار دارد و دومین قاره کوچک جهان می باشد. این قاره در حدود 10 میلیون کیلومتر مربع وسعت داشته و بیش از 730 میلیون نفر جمعیت دارد که 11 درصد از جمعیت کره زمین را تشکیل می دهد. با وجود وسعت بسیار کم این قاره تراکم جمعیتی بالایی داشته و بعد از آسیا پرتراکم ترین قاره جهان است. اروپا با توجه به وسعت جنگل ها و سر سبزی آن به قاره سبز معروف بوده و به طور کلی متشکل از 50 کشور می باشد. اتحادیه اروپا یک اتحادیه اقتصادی، سیاسی است که 28 کشور اروپایی عضو آن می باشند و شش کشور هم برای عضویت در این اتحادیه از جمله ترکیه، ایسلند و صربستان اعلام آمادگی نموده و به عنوان نامزدان رسمی عضویت در این اتحاد محسوب می شوند. منطقه شنگن شامل ۲۶ کشور اروپایی می باشد که کشورهای عضو قانون کنترل گذرنامه در بدو ورود را برای شهروندان این مناطق حذف نموده اند. شما با دریافت ویزا برای هریک از این مناطق می‌توانید به دیگر کشورهای عضو شنگن بدون نیاز به ویزا به راحتی سفر نمایید. در این منطقه به صورت کلی مرز وجود نداشته و می توان به راحتی از شهری به شهر دیگر سفر کرده و از کشورهای مختلف آزادانه بازدید نمود. مشاوره مهاجرت به اروپا باید با در نظر گرفتن قوانین کشورهای اروپایی و منطقه شنگن انجام گیرد و با توجه به تفاوت در قوانین داخلی کشورها برای انجام پروسه های اداری مهاجرت و یا پروسه های سرمایه گذاری از وکلای مجرب در آن کشورها استفاده می نماید.

خدمات موسسه ملک پور در زمینه مشاوره مهاجرت به اروپا

یک مؤسسه حقوقی معتبر همواره سعی می کند بهترین مشاوره مهاجرت به اروپا را در اختیار موکلین خود قرار دهد. مؤسسات حقوقی معتبر و کاردان همواره با سایر وکلای بین المللی در دیگر کشورها ارتباط قوی و موثر دارند و علاوه بر همکاری با آنها و پیش برد پرونده های حقوقی و مهاجرتی، قوانین به روز و تغییرات آن را مد نظر قرار می دهند. مؤسسه حقوقی ملک پور با فعالیت گسترده در سرتاسر اروپا و بهره گیری از بزرگترین و بهترین وکلا و مشاورین اروپایی همواره بهترین و با کیفیت ترین مشاوره مهاجرت به اروپا را ارائه نموده و همواره سعی در باز نمودن درب های جدید مهاجرت قانونی به کشورهای اروپایی و غیر اروپایی دارد تا بتواند خدمات متنوع و متفاوتی را با توجه به شرایط مختلف متقاضیان در اختیار آنها قرار دهد.

مشاوره مهاجرت به اروپا

دفتر حقوقی ملک پور

مشاوره مهاجرت به اروپا و ارتباط با وکلای بین المللی

مشاوره مهاجرت به اروپا زمانی از کیفیت لازم و کافی برخوردار خواهد بود که طبق مشورت وکلای معتبر در کشورهای مقصد انجام گیرد. یک مشاوره مهاجرت به اروپا با کیفیت عالی همواره توسط مؤسسات و شرکت هایی قابل ارائه خواهد بود که مسلط به حقوق کشورهای مختلف اروپایی بوده و با وکلای معتبر در آن کشورها فعالیت های خود را اجرایی نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که فعالیت وسیع و همه جانبه ای با وکلای بین المللی و اروپایی داشته و همواره تمامی اقدامات و پروسه های مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی خود را با تیم وکلای خبره در کشورهای مورد نظر انجام داده است. رزومه درخشان و تعداد بالای ویزاهای موفق این شرکت همواره گواه صداقت و عملکرد این شرکت می باشد. در لینک زیر می توانید نمونه برخی از ویزاهای اخذ شده توسط این شرکت را مشاهده نموده و نظرات موکلین عزیزی را که به مؤسسه ما لطف داشته اند را تماشا نمایید.

ویزا

گالری ویزاها

نظرات موکلین

نظرات موکلین

مشاوره مهاجرت به اروپا از طرق مختلف

مشاوره مهاجرت به اروپا باید با در نظرگیری انواع روش مهاجرت انجام شود و البته در روش های مختلف توصیه ها و اقدامات متفاوتی باید توسط وکیل و مشاور مهاجرت انجام گیرد. در ادامه به انواع روش های مهاجرت که در شش دسته بندی اصل مهاجرت قرار می گیرند، پرداخته و نکاتی کلی در خصوص این روش های مهاجرتی بیان می گردد که می تواند یک دید کلی به شما داده و هر یک از روش های مهاجرتی در اروپا را برای شما تا حدی روشن نماید. لازم به ذکر است قبل از هر اقدامی در خصوص هریک از موارد ذیل که زیر مجموعه یکی از شش دسته بندی اصلی مهاجرت می باشند، لازم است اطلاعات کافی کسب گردد. لذا توصیه می شود ویدئو راهنمای گام به گام اخذ اقامت که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و به طور کامل در خصوص همه این دسته بندی ها به طور کامل توضیح داده است، مشاهد گردد. این ویدئو می تواند به شما در انتخاب مسیر مهاجرتتان یاری رسانده و با مشاهده آن می توانید در زمینه مهاجرت خود وکیل خود باشید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 • مشاوره مهاجرت به اروپا و از طریق کار

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار در این سرفصل مورد بررسی قرار می گیرد. به طور کلی ویزاهای کاری به روش های متفاوتی به متقاضیان اعطا می گردد. مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار باید با تسلط به شرایط موجود در اروپا و شرایط متقاضیان برای اخذ این اقامت صورت گیرد. در اروپا و در اکثر کشورها، در حال حاضر تنها راه ورود از طریق ویزای کار با داشتن پیشنهاد شغلی (Job offer) امکان پذیر است و کشورهای محدودی در اتحادیه اروپا وجود دارند مانند آلمان و اتریش که با توجه به نرخ بیکاری پایین و نیاز شدید به نیروی کار، ویزای جست و جو کار با مدت مشخص مثلا شش ماهه صادر می نمایند تا افراد متقاضی که رشته تحصیلی و سابقه کاری مورد نیاز آن کشور را دارند بتواند با آن ویزا وارد کشور مقصد شده و به جست و جوی کار بپردازند. این ویزا پس از یافتن کار به ویزای کاری تبدیل می شود و فرد می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به این کشور وارد نماید. مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق کار باید با علم کافی و اطلاعات کامل در خصوص رشته های مورد نیاز کشورها و شرایط اقتصادی و نرخ بیکاری کشورها صورت گیرد. در لینک های زیر می توانید اطلاعات تکمیلی در خصوص مهاجرت کاری به شیوه های گفته شده دریابید:

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

مشاوره مهاجرت به اروپامشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل و بررسی شرایط فرد و علایق او در انتخاب کشور، رشته تحصیلی و دانشگاه بسیار مهم و حائز اهمیت است. عملکرد برخی از مؤسسات در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل با توجه به محدودیت های خود آن شرکت انجام می گیرد نه بر اساس شرایط فرد. ولی مشاوره مهاجرت به اروپا اگر به صورت اصولی و با دید باز، با مؤسساتی که در کشورها، کالج ها و دانشگاه های مختلف و متفاوتی فعالیت دارند انجام گیرد، می تواند بسیار در آینده فرد متقاضی تاثیر گذار باشد و از این حیث حائز اهمیت هست که مشاوره مهاجرت به اروپا جهت تحصیل را از چی کسی دریافت نماییم. به طور کلی می توان گفت شرایط تحصیل در کشورهای مختلف اروپایی و در دانشگاه های مختلف بسیار با هم متفاوت است و می تواند بسیار خوب و با کیفیت و یا با رنک پایین و کیفیت آموزشی ضعیف باشد. لذا نقش مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. سعی نمایید در انتخاب مشاور و مؤسسه ای که با آن اقدام می نمایید بسیار دقت فرمایید و مؤسسات معتبر با دایره گسترده ای از کشورها و دانشگاه ها را به عنوان وکیل خود انتخاب نمایید.

تحصیل در ترکیه

ویزای تحصلی اروپا

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری شاید از مهم ترین بخش های امور مهاجرت باشد که نیاز به یک مشاور معتبر و با تجربه و مسلط به علم اقتصاد و یک وکیل کار آزموده در آن مشهود می باشد. جزییات قوانین مالیاتی و شرایط اقتصادی در کشورهای اروپا بسیار متفاوت و همواره در حال تغییر می باشد که که یک وکیل و مشاور که در خصوص اقتصاد و تجارت بین الملل تحصیل نموده همواره می تواند با توجه به مطالبات متقاضی و شرایط کشورهای مختلف اروپایی بهترین مشاوره مهاجرت به اروپا را به موکل دهد تا هم موجب اخذ اقامت برای وی شود و هم منافع مالی سرمایه گذار را تضمین نماید.

تحصیل در ترکیه

سرمایه گذاری در اروپا

کشورهای مختلفی در اروپا وجود دارند که با روش های مختلف سعی در جذب سرمایه گذاران خارجی می نمایند. به طور مثال کشورهایی چون یونان، اسپانیا و پرتغال با خرید ملک به متقاضیان و سرمایه گذاران اقامت می دهند. برخی دیگر از کشورها مانند اتریش، فرانسه، یونان و اسپانیا با دادن اقامت از طریق خود حمایتی ابتدا به اشخاصی که از شرایط مالی مناسبی برخوردار هستند اقامت داده و سپس بسترهای سرمایه گذاری را برای آنها فراهم می نمایند. بسیاری روش های دیگر مانند روش های کارآفرینی و استارت آپ ها نیز در اروپا قابل اجرا هستند که می توانند برای بسیاری از مبتکرین و مدیران شرایط مناسبی را فراهم نمایند. کشورهای دیگری نیز در اروپا وجود دارند که با مبالغ بسیار کم در حدود 50 هزار یورو بستر سرمایه گذاری را برای اشخاص فراهم نموده و علاوه بر سود سالیانه به افراد اقامت داده و در نهایت هم بعد از پنج سال سرمایه فرد را باز می گردانند. در لینک زیر در خصوص روش سرمایه گذاری 50 هزار یورویی مطالب کامل تری ارائه شده است.

تحصیل در ترکیه

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج

مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق ازدواج ممکن است برای برخی از اشخاص که قصد ازدواج با شهروندان و یا افرادی که اقامت کشورهای اروپایی را دارند، بسیار مهم و تاثیر گذار باشد. مشاوره مهاجرت به اروپا باید با دید باز و آشنا به قوانین داخلی هر کشور باشد و با وکلای کشورهای مختلف ارتباط داشته تا بتواند عملکرد مناسبی انجام داده و نکات مهم و سرنوشت ساز را به دو طرف رابطه یاد آور شود. این مقاله توسط تیم مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش تهیه گردیده لذا هرگونه کپی برداری از آن بدون اجازه و ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام می باشد. معمولاً در کشورهای اروپایی پس از دریافت اقامت برای فرد متقاضی، فرد باید با شخصی که تابعیت یا اقامت دائم دارد چند سال زندگی نموده و نشان دهند که با یکدیگر زندگی می نمایند تا بتوانند برای کسب اقامت دائم و در ادامه پاسپورت اقدام نماید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا برای اخذ تابعیت از طریق تولد

مشاوره مهاجرت به اروپاجهت اخذ تابعیت از طریق تولد باید به قوانین اصولی کشورها توجه داشت و یک مشاوره مهاجرت به اروپا می تواتد راهنمای شما در این امر باشد. اصول اعطای تابعیت در کشورها بر اساس قانون خون و خاک می باشد. به این صورت که در کشورهایی با اصل خون، تابعیت صرفاً از طریق والدین به فرزند منتقل می شود. اما در کشورهایی با اصل خاک، طی شرایطی فرزند، اقامت و تابعیت کشورها را کسب می نماید. البته این قوانین جزئیات و تبصره هایی را شامل می شود که لزوم مراجعه به وکیل مهاجرتی را جهت اطلاع از قواین کشورها تأیید می کند. در صورتی که پدر و مادر مقیم دائم کشوری باشند، امکان دارد فرزند با رعایت اصولی و پس از چندین سال اقامت، تابعیت کشور  مذکور را اخذ نماید.

 • مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی

مشاوره مهاجرت به اروپا باید روش های قانونی را برای فرد متقاضی با توجه به شرایط وی به او پیشنهاد دهد و همواره او را از خطرات روش های غیر قانونی چون پناهندگی آگاه سازد. مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی بیانگر ضعف و عدم آگاهی آن وکیل و مؤسسه مهاجرتی از پروسه مهاجرت می باشد و نشان می دهد که این مؤسسه نمی تواند راه های قانونی و صحیح را جایگزین اقدام از طریق پناهندگی به عنوان روشی غیر قانونی نماید. بر اساس کنوانسیون ژنو که معروف به کنوانسیون پناهندگان می باشد، کشورهای اروپایی در صورت استحقاق و درستی ادعای پناه جو باید باید او را بپذیرند. اما امروزه سخت گیری های بسیاری در این خصوص توسط دولت های اروپایی انجام می شود و خطرات زیادی را برای متقاضیان پناهندگی پیش روی آن ها می گذارد. با توجه به خطرات و آسیب های موجود در این روش غیر قانونی، یک وکیل مهاجرتی معتبر هرگز نباید مشاوره مهاجرت به اروپا از طریق پناهندگی را توصیه و اقدام نماید. مؤسسه حقوقی ملک پور، هیچ گونه خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی نداشته و به شدت این روش را نفی می نماید و این مقاله صرفاً جهت افزایش آگاهی و اطلاعات شما عزیزان در خصوص خطرات و نکات مهم پناهندگی نگارش شده است.

 

 • مشاوره مهاجرت به اروپا برای اخذ ویزای توریستی شنگن

وکیل مهاجرت در کانادابا توجه به شرایط موجود و حساسیت هایی که بر روی مسافران ایرانی وجود دارد مشاوره مهاجرت به اروپا جهت اخذ ویزای توریستی برای کشور های اروپایی بسیار مورد اهمیت بوده و بدون در نظر گرفتن شرایط متقاضیان و بررسی تخصصی وکیل متخصص امور مهاجرت اخذ ویزای توریستی شنگن هم می تواند بسیار پر ریسک باشد و احتمال ریجکتی بالایی وجود دارد. لذا توصیه می شود در خصوص اخذ ویزای توریستی مشاوره مهاجرت به اروپا از وکیل مجرب و کار آزموده استفاده و از راهنمایی های ایشان استفاده گردد.

لازم به ذکر است قبل از هر اقدامی در خصوص هریک از موارد بالا که زیر مجموعه یکی از شش دسته بندی اصلی مهاجرت می باشند، اطلاعات کافی کسب گردد. لذا توصیه می شود ویدئو گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و به طور کامل در خصوص همه این دسته بندی ها به طور کامل توضیح داده است می تواند به شما در انتخاب مسیر مهاجرتتان بسیار یاری رسانده و با مشاهده اطلاعات کامل آن می توانید در زمینه مهاجرت و سرمایه گذاری ارزی خود وکیل خود باشید. در لینک زیر می توانید جهت تهیه این محصول اقدام نمایید.

تحصیل در ترکیه

ویزای شینگن

مشاوره مهاجرت به اروپا با روش های بسیار متفاوتی می تواند انجام گیرد. علاوه بر مشاوره های تلفنی که در مدت زمان محدود و به صورت رایگان صورت می گیرد، امکان مشاوره با شخص استاد ملک پور و مشاورین ارشد مجموعه از طریق مشاوره های اسکایپ فراهم است که در لینک های زیر اطلاعات بیشتر در این مورد قابل مشاهده است.

محصولات مؤسسه حقوقی ملک پور با موضوع مهاجرت

با توجه به اینکه تایم مشاوره در نهایت دارای محدودیت زمانی بوده و شاید نتوان در زمان مشاوره به تمامی روش ها پرداخت و به طور کامل آنها را بررسی کرد، امکان دیگری در مؤسسه فراهم آمده تا هر شخص خود اطلاعات مهاجرتی را آموخته و انتخاب نماید. چرا که هر فردی در نهایت به شرایط و علایق خود نسبت به هر شخص دیگری واقف بوده و بهتر برای خود تصمیم خواهد گرفت. اما تصمیم گیری مستلزم اطلاعات کافی و جامع در خصوص انواع روش های مهاجرت می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور در سال های اخیر، محصولات ویدئویی متنوع و کاملی را تهیه کرده است که می تواند به شما در تمامی مراحل زندگی و پروسه های مهاجرتی یاری رساند. به طور مثال در ویدئو هنر زندگی کردن مسیر رسیدن به موفقیت در تمامی ابعاد به طور کامل تدریس شده و راه حل های عملی و علمی پیش روی شما قرار می دهد. از دیگر محصولات این مؤسسه می توان به ویدئو های آموزش زبان و ویدئو اپلای و ویزای تحصیلی اتریش اشاره. جالب است بدانید این ویدئو ها در بازه های زمانی مختلف آپدیت شده و همواره به روز رسانی می گردند. در ادامه می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه این محصولات به لینک های زیر مراجعه بفرمایید.

 

کار در جمهوری چک

گام به گام تا اخذ اقامت

انتخاب دفتر مهاجرتی
 

_________________________ سخن پایانی درباره مشاوره مهاجرت به اروپا ___________________________

مشاوره مهاجرت به اروپا، عوامل موثر در انتخاب مشاور کار آزموده مهاجرت به اروپا و شرایط و ویژگی های یک مشاور مهاجرت به اروپا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت و سعی شد به تمامی سئوالات ابتدای مقاله و دیگر سئوالات احتمالی در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا پاسخ منطقی و علمی داده شود. از شما عزیزان تقاضا می گردد سئوالات خود را در خصوص مشاوره مهاجرت به اروپا در بخش پرسش و پاسخ در زیر این مقاله مطرح نموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت به سئوالات شما پیرامون مشاوره مهاجرت به اروپا پاسخ گویند. همواره در انتخاب وکیل جهت مشاوره مهاجرت به اروپا و سرمایه گذاری ارزی در اروپا بررسی و تحقیقات کافی را با توجه به معیارهای ارائه شده در این مقاله انجام داده و مد نظر قرار دهید. مؤسسه حقوقی ملک پور بسیار خرسند است که با سابقه درخشان در خصوص امور مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی همواره تلاش نموده است که رضایت مشتریان خود را جلب نموده و با تمام توان، با بهره گیری از تیم وکلای مجرب خود در اروپا متقاضیان را در دریافت بهترین کیفیت مشاوره مهاجرت به اروپا، یاری نماید. گواه و پشتوانه ما رضایت مشتریان از کیفیت خدمات این مؤسسه بوده و سابقه و پیشگامی مؤسسه حقوقی ملک پور، مهر اثباتی بر این ادعا می باشد. شما عزیزان همواره می توانید با تماس با دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین این شرکت استفاده نموده و اطلاعات مهاجرتی خود را تکمیل نموده و تصمیم مناسب تری در خصوص پروسه مهاجرت خود اتخاذ نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مینا مظفری
سلام وقت شما بخیر ، من می خواستم برای مهاجرت به اروپا از طریق کار اقدام کنم. من 33 ساله هستم و همسرم 29 ساله. فرزند نداریم. من مهندس برق هستم و 4 سال سابقه کار دارم. برای دریافت مشاوره مهاجرت به اروپا آیا باید حضوری خدمت شما برسم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما خوب است و شانس دریافت ویزاهای کار را دارید. اما برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. برخی از ویزاها مثل ویزای جستجوی کار همراه ندارند و ابتدا باید نفر اصلی به تنهایی اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
انا
سلام و عرض ادب ممنونم از مقاله و اطلاعات مفیدی که میدید میخواستم برای کار در یکی از کشورهای اروپایی اقدام کنم 29 ساله هستم و لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم زبان انگلیسیم در حد متوسط هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه و رشته تحصیلی تان شانس کاریابی شما در کشورهای اروپایی مناسب است و حتی کشورهایی چون آلمان و اتریش ویزای جستجوی کار دارند که می تواند گزینه مناسبی برای مهاجرت شما باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان