اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

29 خرداد 1398 21 نظر

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اخذ مجوز زندگی در بهترین نقاط دنیا با هزینه اندک و به طور کلی امکان زندگی، کار و تحصیل در اتحادیه اروپا بدون از دست دادن سرمایه، روشی است که به طور انحصاری در ید مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و در این مقاله به طور علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. چگونه می توان با هزینه اندک و حفظ اصل سرمایه، برای کل خانواده اقامت اتحادیه اروپا را اخذ نمود؟ از چه روشی می توان هم اقامت اخذ نمود و هم سود مالی برداشت کرد؟ سئوالات شما در این مقاله به صورت کلی و با بیانی ساده پاسخ داده خواهد شد و شرایط بی نظیری که مؤسسه حقوقی ملک پور برای دوست داران اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی ایجاد کرده است، شما را به وجد خواهد آورد. در صورت نیاز به اطلاعات جزئی تر در زمینه اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی با مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و شرایط عمومی آن
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و امنیت سرمایه گذاری در اروپا
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و شاخص های سرمایه گذاری در اروپا
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و جزئیات طرح
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و انواع سرمایه گذاری
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و وضعیت همراه
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و وضعیت اقامت و تابعیت
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و مزایای آن
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و مؤسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و سخن پایانی

پناهندگی ایتالیا

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و شرایط عمومی آن

اتحادیه اروپا حدود 7 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهد این در حالی است که تقریباً 20 درصد تولید ناخالص داخلی (GDP) کل دنیا در این منطقه تولید می شود که یکی از مهمترین پارامترهای تأثیرگذار در رشد اقتصادی و سرمایه گذاری در جهان است. اروپا نه تنها یکی از امن ترین مناطق اقتصادی در جهان است، بلکه کیفیت زندگی در اروپا بر هیچکس پوشیده نیست. خدمات عالی رفاهی، بهداشتی، آموزشی و اجتماعی در سطح بالای کیفیت به افراد ارائه می شود و هر ساله شهرهای کشورهای مختلف اروپا اغلب در لیست برترین شهرهای دنیا هستند. اکثر کشورهای اروپا نیز عضو پیمان شنگن می باشند که شرایطی فوق العاده را برای شهروندان کشورهای عضو ایجاد نموده تا بدون احتیاج به اخذ ویزا در کشورهای عضو تردد نموده و به سادگی به کار، تحصیل و زندگی بپردازند. شما با دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی می توانید در هر یک از 26 کشور عضو شنگن تردد داشته و یا حتی مدتی سکونت داشته باشید. 26  کشور عضو شنگن عبارتند از: اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالتا، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال ، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس و لیختن اشتاین.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و امنیت سرمایه گذاری در اروپا

چنان چه گفته شد اروپا امن ترین شرایط را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کند تا بدون دغدغه به کسب و کار و تجارت خود بپردازند. امنیت سرمایه گذاری مسئله ای است که ذهن هر سرمایه گذار متدبری را به خود مشغول می کند. آیا با سرمایه گذاری در این کشور، در صورت بروز اختلاف میان کشورها، نسبت به مصادره اموال فرد سرمایه گذار اقدامی صورت نمی گیرد؟ در صورت ایجاد مشکلات مالی با شهروندان آن کشور، آیا سرمایه گذار خارجی از حمایت دولت و مراجع قضایی برخوردار خواهد بود؟ مواردی که به حق نگرانی هایی را برای سرمایه گذار خارجی ایجاد می کند و باید پیش از هر اقدامی وضعیت نظام قضایی کشور مقصد، نظام سیاسی و ثبات آن در کشور مقصد مورد بررسی قرار گیرد. خوشبختانه کشورهای اتحادیه اروپا که اکثر کشورهای عضو شنگن را نیز شامل می شود، از نظام قضایی استانداردی بهره می برند که تحت هر شرایطی جانب حق و عدالت بوده و تبعیضی میان تبعه خود و شهروندان خارجی قائل نمی شوند. در این خصوص فاکتوری تحت عنوان ریسک مصادره اموال (expropriation risk) تعریف شده است که خطر مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی، احتمال تغییر نگرش منفی نسبت به سرمایه گذاران خارجی، خطر نقض قرار داد توسط دولت و سوءاستفاده دولت از اموال خارجیان و به طور کلی عملکرد سیستم قضایی آن کشور را نشان می دهد که توسط سازمان های بین المللی معتبر، سالیانه آمار تمامی کشورها گزارش می شود. در این فاکتور کشورها به هفت دسته تقسیم می شوند که عدد یک مربوط به امن ترین کشورها و عدد 7 را پرخطرترین کشورها به خود اختصاص می دهند. در نمودار زیر ریسک مصادره اموال به طورمیانگین در 5 سال اخیر در کشورهای عضو شنگن قابل ملاحظه است که تأییدی بر امنیت سرمایه گذاری در این کشورهاست.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

چنانچه ملاحظه می فرمایید در لیست کشورهای عضو پیمان شنگن، کشورهایی هستند که اگر چه شرایط مطلوبی دارند اما از نظر عموم مردم شناخته شده نیستند و کمتر از آن ها صحبت به میان آمده است همچون لوکزامبورگ، مالتا، لاتویا، استونی، لیتوانی و... که شما می توانید به عنوان مقصد مناسبی جهت مهاجرت، مد نظر خود داشته باشید. جالب است بدانید گاهاً حتی کشورهای کمتر شناخته شده شرایط مهاجرتی مطلوب تری جهت جذب مهاجر ارائه می دهند. در ادامه به عنوان نمونه نمودار کشور لاتویا برای 5 سال اخیر نمایش داده شده است که ریسک مصادره اموال 1 برای 5 سال متوالی، نشان از ثبات نظام قضایی و امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور را دارد.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و شاخص های سرمایه گذاری در اروپا

علاوه بر امنیت سرمایه گذاری در کشورهای خارجی، مورد دیگری که باید مد نظر قرار داد، سود سرمایه گذار است. پس از اینکه سرمایه گذار بر حفظ اموال خود اطمینان یافت، باید محلی جهت سرمایه گذاری انتخاب شود که سود لازم را برای وی داشته باشد. در این طرح همزمان با اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، شما علاوه بر دریافت حق زندگی در کشورهای سطح اول دنیا، از نظر مالی نیز سود لازم را خواهید برد. عموم کشورهای اروپایی و یا حداقل کشورهایی که مدنظر ماست، دارای شرایط اقتصادی مناسبی می باشند که تضمینی بر سوددهی سرمایه گذاری شماست. در ادامه تولید ناخالص داخلی، نرخ مالیات و تورم را در کشورهای عضو پیمان شنگن مورد بررسی قرار خواهیم داد.

تولید ناخالص داخلی (Gross Domestic Product): نمادی از رشد اقتصادی کشورهاست، شاخصی جهت نمایش توسعه اقتصادی کشورها که مبالغ بالای 35000 پیشرفته بودن اقتصاد کشور مذکور را نمایش می دهد و نشانگر سرمایه گذاری سودده در این کشورهاست. چنانچه ملاحظه می فرمایید در اکثر کشورهای عضو پیمان شنگن مقادیر بالاتر از 35000 می باشد و تا سقف 94000 برای کشور لوکزامبورگ نیز می رسد.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

تورم (Inflation): این نرخ نشان از تغییر در قیمت کالا و خدمات در یک بازه زمانی معین به طور مثال یکسال نسبت به سال گذشته دارد. به گونه که با افزایش تورم، هزینه ها افزایش داشته و از قدرت خرید مردم کاسته می شود. عموماً در اروپا با نرخ تورم پایینی روبرو هستیم که نشانگر ثبات اقتصادی در اروپاست. چنان چه ملاحظه می شود مقادیر تورم در کشورهای عضو شنگن حداکثر 4% می باشد. 

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

در اینجا به عنوان نمونه کشوری که کمتر نام آن شنیده می شود، اسلواکی با نرخ تورم پایین 1.3 درصد که نمودار مربوط به سال های اخیر آن در ادامه مشاهده می شود، به دلیل ثبات قیمت ها شرایط مطلوبی جهت زندگی فراهم می نماید.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

مالیات (Tax): مالیات مبلغی است که شخص یا شرکت از سود خود به دولت پرداخت می کند و در عمران و آبادانی و سایر خدمات دولتی سهیم می شود. در اروپا بسیاری از خدمات اجتماعی، بهداشتی و آموزشی به صورت رایگان ارائه می شود که محل تأمین هزینه ها از بخش مالیات های مردمی است. بهرحال مالیات به عنوان انتقال بخشی از درآمد به دولت، از مواردی است که مورد توجه سرمایه گذاران خارجی است و مقادیر آن در نمودار زیر آورده شده است.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

به عنوان نمونه ای از کشورهای عضو شنگن، نرخ مالیات در سال های اخیر در کشور لاتویا را ملاحظه می فرمایید.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و جزئیات طرح

در صورت تمایل شما به اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، ابتدای امر برای شما یک دعوتنامه جهت سفر به اروپا صادر می شود. شما با سفر به اروپا به صورت کامل به بررسی شرایط خواهید پرداخت و محل سرمایه گذاری را انتخاب می نمایید. مشاورین اقتصادی ما نیز در صورت تمایل شما را راهنمایی می نمایند. سرمایه گذاری بنا به صلاحدید شما انتخاب می شود و می تواند سرمایه گذاری در ملک، رستوران یا شرکت های اقتصادی با نرخ سود ثابت باشد که کاملاً بر حسب نظر و تصمیم شما انتخاب می شود. با بررسی تمام جوانب کسب و کار و سنجش شرایط، سرمایه گذاری مورد نظر انتخاب شده و مبلغ مذکور را پرداخت می نمایید. لازم به ذکر است حداقل مبلغ سرمایه گذاری در این طرح 50000 دلار می باشد. در صورتی که سرمایه گذاری مدنظر شما بیش از این مقدار باشد، ما به التفاوت نیز باید پرداخته شود. در این مرحله قرارداد اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی منعقد می گردد و شما به کشور باز می گردید. پس از آن کار شما توسط وکلای کشور موردنظر دنبال می شود. طرح شما به دولت ارائه شده و پروسه اعطای اقامت حدود 8 ماه به طول می انجامد. به شما اقامت 5 ساله اعطا می شود و شما موظف هستید 10 هزار دلار به دولت هدیه دهید. البته این مقدار نیز با سود مبلغ 50 هزار دلار طی 5 سال به شما بازگشته و به عبارتی هیچ هزینه غیرقابل بازگشتی نخواهید داشت. بنابراین به طور کلی باید گفت هزینه های وارده به شما صرفاً هزینه سفر به اروپا، شامل ویزای شنگن، هتل، بلیط هواپیما و ... خواهد بود. در صورت تمایل به اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و عقد قرارداد هزینه های مربوط به سفارت، وکیل، هزینه های درخواست و سایر هزینه های دولتی نیز اضافه می شود. با اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، پس از گذشت 5 سال اقامت دائم دریافت می نمایید و پس از این مدت مجاز هستید ملک خریداری شده یا هر سرمایه گذاری دیگری که داشته اید به فروش برسانید یا به دیگری انتقال دهید.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و انواع سرمایه گذاری

چنان چه در مبحث قبلی بیان شد، جهت دریافت اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، شما خود با بررسی سرمایه گذاری های مختلف همچون خرید ملک، رستوران و... و سنجش تمامی جوانب امر، اقدام به سرمایه گذاری می نمایید. در صورت تمایل می توانید با پرداخت شارژ مربوطه، مشاوران اقتصادی ما را به همراه خود داشته باشید و تمامی موارد سرمایه گذاری مذکور را مورد تحلیل قرار دهید. در صورت عدم تمایل به خرید ملک و یا سرمایه گذاری های شخصی همچون مغازه، رستوران و ...، می توانید با پرداخت پول به شرکت های خصوصی از سالیانه حدود 3 تا 4 درصد سود بهره مند شوید که طی 5 سال مبلغی معادل 10000 یورو که باید به دولت هدیه دهید به شما پرداخت می شود. هر چند با خرید ملک یا سایر سرمایه گذاری ها، سودهای بالاتری نیز برداشت خواهید کرد که حتی بهترین و پر سودترین سرمایه گذاری ها توسط مشاورین اقتصادی ما به شما معرفی خواهد شد. اما در ساده ترین راه می توانید سود ثابت از شرکت های خصوصی دریافت نمایید که در زمینه املاک و مستغلات سرمایه گذاری می نمایند. نکته مهمی که راجع به خرید ملک وجود دارد این است که روز به روز قیمت آن به علت عرضه ثابت و محدود که همواره به دلیل افزایش جمعیت با تقاضای بالا همراه است، افزوده می شود. لذا می توانید با خرید ملک از چندین جنبه سود دریافت نمایید:

 • تبدیل اموال خود از تومان به یورو و عدم روبرویی با کاهش ارزش پول
 • افزایش قیمت املاک و مستغلات و سود ناشی از آن
 • امکان اجاره ملک و کسب درآمد دو چندان از سرمایه گذاری انجام شده

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و وضعیت همراه

از طریق طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، خانواده شما نیز می توانند شما را همراهی نمایند. خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال می باشد. البته در صورتی که تأیید شود فرزندان از لحاظ مالی به خانواده وابسته هستند تا سن 24 سال نیز امکان همراهی فرزندان وجود دارد. حتی پدر و مادر شخص اصلی نیز در صورت وابستگی مالی امکان همراهی برای آنان میسر است.  پس از عقد قرارداد اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، چنان چه گفته شد شما به کشور بازگشته و با گذشت حدود 8 ماه تا حداکثر یک سال کارت اقامت شما صادر شده و می توانید به همراه خانواده به کشور مذکور مهاجرت فرمایید.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و وضعیت اقامت و تابعیت

با گذشت 5 سال از اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، اقامت شما تبدیل به اقامت دائم شده و مجازید از سرمایه گذاری انجام شده خارج شوید و مبلغ 50000 یورو پرداختی خود را آزاد سازید. در صورتی که تمایل به اخذ پاسپورت کشور مذکور دارید باید سالیانه به مدت حداقل 8 ماه در کشور مقصد سکونت داشته باشید. بنابراین جهت اعطای تابعیت به فرد سرمایه گذار با طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، لزوماً شرط حضور در کشور مورد نظر باید رعایت شود.

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و مزایای آن

 • اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یوروییاخذ اقامت اروپا با هزینه نسبتاً پایین 50 هزار یورو
 • امکان تردد و حتی سکونت در 26 کشور عضو شنگن
 • امکان همراهی خانواده، همسر و فرزندان زیر 18 سال
 • امنیت بالای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی
 • دریافت سود از سرمایه گذاری همراه با اخذ اقامت
 • دریافت اقامت دائم برای کل خانواده پس از گذشت 5 سال
 • امکان دریافت پاسپورت اروپایی با رعایت شرط حضور
 • امکان بهره مندی از تحصیل رایگان و سایر خدمات دولتی
 • امکان کار برای فرد متقاضی و فرزندان در اتحادیه اروپا
 • در صورت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات:
  • تبدیل اموال خود از تومان به یورو و عدم روبرویی با کاهش ارزش پول
  • افزایش قیمت املاک و مستغلات و سود ناشی از آن
  • امکان اجاره دادن ملک و کسب درآمد دو چندان از سرمایه گذاری انجام شده

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و مؤسسه حقوقی ملک پور

مؤسسه حقوقی ملک پور به طور کامل شرایط اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی را برای شما فراهم می کند. این طرح به طور انحصاری در اختیار مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و هیچ نهاد دیگری در حال حاضر مجاز به این نوع سرمایه گذاری از طریق شرکت های همکار مؤسسه حقوقی ملک پور نمی باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور در تمامی مراحل اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی شما را همراهی می کند. مراحل مختلف اقدام جهت اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی توسط مؤسسه ملک پور شامل مراحل زیر می باشد:

 • ارسال دعوتنامه سفر به اروپا برای شخص متقاضی جهت بررسی طرح
 • اخذ ویزای شنگن برای متقاضی اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی
 • بهره گیری از مشاورین مجرب جهت تحلیل و بررسی کیس های مختلف سرمایه گذاری
 • عقد قرارداد و تحویل کار به وکلای مجرب کشور مقصد جهت ارائه درخواست به دولت
 • انجام کلیه هماهنگی ها، تحویل مدارک و سایر اقدامات لازم تا دریافت کارت اقامت
 • انجام پروسه اخذ ویزا و تکمیل مدارک توسط تیم خوش سابقه مؤسسه حقوقی ملک پور
 • اخذ ویزای همراه برای همراهان متقاضی شامل پدر، مادر، همسر و فرزندان زیر 24 سال

در پایان باید گفت جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی نسبت به جزئیات طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی، با مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از جزئیات طرح مطلع شوید. البته برای عزیزانی که ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نموده اند، اطلاعات تکمیلی طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی در ویدئویی به عنوان ضمیمه جهت استفاده عزیزان به زودی در پروفایلشان قرار خواهد گرفت.

اقامت ترکیه

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

______________ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی و سخن پایانی ______________

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی خدمتی دیگر از مؤسسه حقوقی ملک پور جهت رسیدن شما به خواسته هایتان می باشد که طرحی ویژه و صرفاً قابل انجام از طریق مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد. طرح اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی علاوه بر حفظ سرمایه شما، انجام سرمایه گذاری و برداشت سود در بهترین و امن ترین شهرهای اروپا، اقامت دائم را برای شما، پدر، مادر، همسر و فرزندان زیر 24 ساله شما به دنبال خواهد داشت که موقعیتی استثنایی است و نکات مثبت کثیری دارد که به تفصیل صحبت شد. مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش آماده پاسخگویی به سئوالات شما از طریق تماس تلفنی یا ثبت پرسش در انتهای این مقاله می باشند.  به امید کامیابی تک تک شما عزیزان در راستای رسیدن به خواسته هایتان.

ثبت پرسش
زهرا نظام دوست
عرض سلام تمایل دارم در مورد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ۵۰ هزار یورویی بیشتر بدونم، چطور می تونم من که دبی زندگی می کنم با شما تماس داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب خدمت شما، جهت دریافت تماس مشاورین ما با شما از طریق واتساپ می توانید فرم تماس را در ابتدای مقاله یا در بخش "تماس با ما" تکمیل نمایید. * مانا باشید *
فرزانه پناهی
سلام‌ووقت بخیر من ۴۹سالم هست وهمچنان در یکی از سازمان های دولتی با۲۴سال سابقه مشغول کار هستم مدرک کارشناسی ارشد دارم روفرزند ۲۳و۱۶ساله دارم که دانسجو ومحصل هستندهمسرم هم بازنشسته هست میخوام از اقامت ۵۰هزار یورویی برای کشور دانمارک استفاده کنم لطفا راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، این سرمایه گذاری مربوط به کشور دانمارک نیست اما با توجه به قانون جابجایی آزاد در حوزه شنگن، این امکان برای شما فراهم است که پس از دریافت اقامت در هر کجا تمایل دارید، سکونت داشته باشید. فرزند 23 ساله شما در مرحله سفارت باید زیر 24 سال داشته باشد و در صورت گذر از این سن، ایشان از طرق دیگر همچون پذیرش تحصیلی باید به شما ملحق شوند. * مانا باشید *
داکتر نجیب
فعلآ بنده مقیم افغانستان هستم آرزوی کارو بار در اروپا میباشم بنده متاهل و همسرم داکتر هستند دارای چهار فرزند زیر سن ۱۰ سال داریم در این مورد لطف نموده شرایط کارو بار مناسب در نظر بگیرید تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت ارائه راهنمایی صحیح به شما، اطلاعاتی از قبیل سن، وضعیت تحصیلات، سطح زبان، وضعیت مالی و... مورد نیاز می باشد. شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی با مشاورین مؤسسه تماس حاصل نموده و راهنمایی های لازم را با توجه به شرایط خود دریافت نمایید. * با تشکر *
مجتبی یعقوبی پور
سلام. لطفا جهت اخذ ویزای شغلی برای من که پرستار هستم و 43 ساله و متأهل راهنمایی نمایید. ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به رشته شما که جزو رشته هایی است که باید معادل سازی صورت پذیرد و البته این نکته که ویزاهای کاری عموماً برای افراد زیر 40 سال صادر می شود، شما می توانید از روش های دیگر همچون دوره های زبان مهاجرت نموده و سپس مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نموده و راهنمایی دریافت نمایید. *مانا باشید *
احساني
با سلام خواهشمند است روش كسب اطلاعات صحيح و دقيق و پرسيدن سوالات جزئی در این باره را اعلام فرماييد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت دریافت مشاوره تخصصی می توانید با مؤسسه تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی در باب اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی دریافت نمایید. یا در قسمت تماس با ما، فرم درخواست مبنی بر تماس مشاورین مؤسسه با شما از طریق واتساپ را تکمیل نمایید. * مانا باشید *
عیسی ارازخانی
سلام، با تشکر از شما بابت راهنمایی های موثر لطفا سوالهای زیر بنده را جواب مرقوم فرمایید ۱-سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰ یورویی در تمامی کشورهای عضو شنگن ممکن است و یا باید در کشور خاصی باشد؟ ۲- علاوه بر ۵۰۰۰۰ یورو حدودا مابقی هزینه ها از قبیل سفر، وکالت و مشاوره و ... چه میزان میباشد ۳- در حال حاضر به اتفاق همسرم اگر اپارتمانی در فرانسه داشته باشیم برای اخذ اقامت به روش گفته شده میتوانیم اقدام کنیم و یا اینکه باید مجدد ۵۰۰۰۰ یورو سرمایه گذاری نماییم؟ ممنون و تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، سرمایه گذاری مختص یکی از کشورهای حوزه شنگن می باشد که در جلسه مشاوره جزئیات آن و موارد مورد سئوال در قسمت دوم، خدمت شما ارائه می شود، اما شما می توانید از امتیازات حوزه شنگن استفاده نموده و امکان زندگی در سایر کشورها را داشته باشید. در پاسخ به سئوال سوم شما باید گفت این سرمایه گذاری لزوماً در کشور مذکور باید انجام شود. * مانا باشید *
کامران اراز
سلام، من قصد خرید اپارتمانی در فرانسه و اخذ اقامت در انجا را به اتفاق خانواده دارم اگر ممکن است با فرض اینکه اپارتمان را خریداری نمایم به روشنی بفرمایید چه میزان پول باید هزینه کنم تا شما برای من ۵۴ ساله مهندس برق بازنشسته ، همسرم ۴۸ ساله پرستار شاغل ، پسرم ۱۰ ساله محصل و دخترم ۲۳/۵ ساله دانشجو ترم اخر معماری اقامت فرانسه را بگیرید و البته در این مرحله پاسخ سوالم را بدون پرداخت هزینه مشاوره و یا خرید فیلم ویدیویی شما میخواهم داشته باشم که اگر عدد هزینه کلی مورد قبولم بود اقدام به مشاوره تلفنی و عقد قرارداد بنمایم مجدد بعرض میرسانم که هزینه های اخذ اقامت با فرض داشتن اپارتمان در فرانسه از قبیل چند مرحله مسافرت خود و یا خانواده؟ هزینه کلی وکالت و عقد قرارداد؟ هزینه های جنبی دیگر از قبیل ترجمه مدارک و ... که جزییات انرا نمیدانم ممنون و تشکر از پاسخ واضح و بی حاشیه و روشن شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون بابت طرح پرسش شما. امکان اقدام برای شما از روش های متفاوتی وجود دارد که شما می توانید با تماس تلفنی رایگان و بدون پرداخت هزینه با روش های پیش روی خود آشنا شوید و در صورت تمایل نسبت به دریافت مشاوره تخصصی اقدام فرمایید. اما به عنوان نمونه ای مناسب با شرایط شما، خودحمایتی فرانسه یکی از پیشنهادات ماست که صرفاً با نشان دادن مبلغ 40 هزار یورو برای شخص اصلی، 18 هزار یورو برای همسر و 10 هزار یورو برای هر یک از فرزندان زیر 18 سال امکان پذیر است. این مقدار در حساب شخص در ایران می باشد و نیازی به انتقال پول به فرانسه نیست. البته امکان اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت اقامت برای فرزندان بالای 18 سال وجود دارد. جزئیات این طرح را از کارشناسان ما به صورت تماس تلفنی رایگان جویا شوید و یا با تکمیل فرم درخواست تماس در قسمت "تماس با ما" کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس می گیرند. * مانا باشید *
رمضان محمدی
سلام و عرض ادب و احترام چطور میشه با ۵۰ هزار اقامت گرفت راهنمایی بفرمائید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، چنانچه در مقاله ذکر شد این مبلغ در شرکت هایی مربوط به خرید ملک سرمایه گذاری می شود و به مدت 5 سال در تصرف این شرکت می باشد و علی رغم سود سالیانه، پس از گذشت 5 سال با دریافت اقامت دائم، سرمایه شما بازگردانده می شود. البته هزینه های جانبی و جزئیات این طرح را می توانید با تماس با مؤسسه و دریافت مشاوره تلفنی رایگان از کارشناسان حقوقی مجموعه، جویا شوید. * مانا باشید *
رضاشمیرانی
با سلام و عرض ادب، بنده مایل به سرمایه گذاری پنجاه هزار یورویی در کشور اسلوونی هستم ، آیا این امکان وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، سرمایه گذاری در کشوری از حوزه شنگن انجام می شود که شما می توانید با تماس با مؤسسه، راهنمایی جزئی تر دریافت کنید. اما نکته قابل توجه این است که اخذ اقامت از یکی از کشورهای حوزه شنگن، مجوزی جهت حضور شما در هر یک از کشورهای موردنظر شما از جمله اسلوونی می باشد. * مانا باشید *
کاظم ظهوری زاده
با سلام و آرزوی توفیق لطفا نام کشور مربوطه رو ذکر فرمایید آیا شما در مشهد هم دفتر دارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، دفتر فیزیکی در مشهد در حال حاضر موجود نیست، اما دفاتر مجازی ما در اقصی نقاط دنیا پاسخگوی شما خواهند بود. با مشاورین ما تماس حاصل نموده و اطلاعات جزئی تر را طی مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. اطلاعات تماس در بخش "تماس با ما" موجود است. * مانا باشید *
روح اله پایجو
شرایط اون رو توضیح کامل بدین تو این پنج سال میشه کار کرد ؟ نمیشه از کشور خارج شد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، امکان کار در این نوع اقامت برای شما فراهم است و شرط حضور حدود 8 الی 9 ماه می باشد. *مانا باشید *
معصومه میرزایی
با سلام و تشکر بابت اطلاعات مفیدتان .ایا با سرمایه گذاری ۵۰۰۰۰یورویی برای کشور اتریش هم میتوان اقامت گرفت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف و محبت شما، بله امکان پذیر است اما شرط سرمایه گذاری با 50000 یورو در اتریش، ثبت شرکت با یک طرح تجاری خلاقانه می باشد که به اقتصاد کشور اتریش کمک نماید. * مانا باشید *
منصور خزاعی
من خیلی تلاش کردم که برای شهریور امسال یک مسافرت کوتاه برای دیدن وین داشته باشم که اکثر اژانسها ویزای اتریش رو سخت میدونستن تا اینکه از طریق ایتالیا اقدام کردم و از اونجا میرم وین خیلی مایل هستم اونجا اومدم برای سرمایه گذاری جلسه داشته باشم که اگه خدا خواست اقدام کنم در ضمن من خودم و خانمم پزشک هستیم و دوتا فرزند دختر ۹ و ۲ ساله داریم ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید البته تاریخ دقیق ورود به وین معلوم نیست اما احتمالا نیمه اول شهریور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، با توجه به اینکه مشاوره های سرمایه گذاری توسط جناب استاد ملک پور ارائه شده و مشاوره های ایشان از طریق اسکایپ برگزار می شود، شما مستلزم به حضور در اتریش نیستید، اما در صورتی که تمایل به مشاوره حضوری دارید، جهت اخذ وقت قبلی با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
حمید پورالخاص
سلام وعرض ادب خواستم پرسم تو سرمایه گذاری ۵۰هزار یورویی شرط حضور ۸ماه در سال از بدو ورود تو کشور مقصد اجرایی میشه یا بعد از ۵سال حضور اجرایی میشه .یعنی در ۵سال اول اجازه خروج از کشور مقصد رو نداریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، از سال اول این طرح، شرط حضور 8 ماهه اعمال می شود که البته به دلیل اینکه سرمایه گذاری در کشوری عضو حوزه شنگن انجام شده، شما عملاً به کل حوزه دسترسی داشته و از سال دوم در هر کشوری عضو شنگن که تمایل داشته باشید امکان زندگی وجود دارد. جهت دریافت پاسپورت الزاماً باید شرط حضور را طی 5 سال رعایت نمایید. * مانا باشید *
فرزاد کریم نادر شالکوهی
سلام اطلاعات کامل بود فقط بفرمایید مبلغ کل هزینه ها شامل حق الزحمه شما و هزینه های دولتی و غیره بجز ۵۰ هزار یورو کلا چقدر میشه مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مبالغ حق الوکاله به ازای هر پرونده متفاوت بوده و بر اساس شرایط شما توسط وکیل مربوطه سنجیده می شود. هزینه های دولتی نیز مبلغی در حدود 8 تا 10 هزار یورو می باشد. * مانا باشید *
Mohammad reza yazdanpanah
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما آیا در کشور های سوئد و سوئیس و آلمان شرایط سرمایه گذاری ۵۰ هزار دولاری وجود دارد ،اگر نه میتوان مدت ۸ ماه را در سال در این کشورها زندگی وکار کرد؟مشکلی جهت اقامت دائم پیش نمی آید؟ممنون از توجه و محبت های شما . با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، طرح سرمایه گذاری 50000 یورویی و دریافت اقامت از این طریق محدود به برخی کشورها می باشد و اطلاعات تکمیلی توسط مشاورین ما به شما ارائه خواهد شد. جهت اخذ اقامت سوئیس مبالغ بالاتری مورد نیاز است. در سوئد نیز طرح های موجود ملزم به حضور شخصی سوئدی می باشد که شرکت بنام وی ثبت شده و مالک اصلی شرکت باشد. در آلمان نیز بیزنس پلان اهمیت بالایی داشته و بدون ارائه طرح تجاری قوی امکان اخذ اقامت وجود نخواهد داشت. * مانا باشید *
مصطفی واعظی
برای انعقاد قرارداد اخذ اقامت اتحادیه اروپا از طریق سرمایه گذاری ۵۰هزار یورویی باید چگونه اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه گذاری 50 هزاریوروی در بالتیک هم از طریق سهام امکان پذیر است و هم در کشور اتریش با ارائه طرح های خاص میسر است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
علی حیدری
سلام ممنون از مقاله خوبتون اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی تا جایی که من مطالعه کردم تو کشورهای اروپای شرقی بیشتر امکان پذیر هست. بعد اگر متقاضی با اون اقامت بخواد فرزندش تو کشور بهتری تحصیل کنه یا کل خانواده اونجا زندگی کنن ایا میشه ؟ یا باید تو اون کشور هم سرمایه گذاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به قانون شنگن و اتحادیه اروپا بلی این امکان وجود دارد که شما برای تحصیل فرزندان به کشورهای دیگر اقدام کنید. البته مدنظر داشته باشید که در سالهای اول مهاجرت که هنوز اقامت بلند مدت را نگرفته اید بهتر است که شرط حضور را رعایت نمایید. موفق باشید.
محمود پستکی
سلام و عرض ارادت مقاله خیلی خوبی در خصوص اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی بود و خیلی استفاده کردم ازش. میخواستم بدونم که آیا با مبلغی پایین تر از این هم میشه اقدام به سرمایه گذاری کرد؟ و اینکه اساس این سرمایه گذاری در بورس هست و ما میتونیم باهاش خرید و فروش کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً برای سرمایه گذاری شما باید پشتوانه مالی قوی داشته باشید. سرمایه گذاری 50 هزار یورویی حداقل مبلغی است که در با خرید سهام می توانید به اقامت برسید. برای سرمایه گذاری در بازار بورس شما نیازمند به اقامت و همچنین اشنایی با قوانین بورس کشور مقصد می باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سینا عزیز پور
سلام و عرض ادب من قصد دارم تا برای اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی اقدام کنم اما نوع کاری که میتونم اونجا انجام بدم رو نمیدونم محبت می کنید تو این مورد راهنماییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سرمایه گذاری 50 هز یورویی از طریق خرید سهام در شرکت های اروپایی و بیشتر سمت حوزه بالتیک می باشد. نکته مثبت این سرمایه گذاری این است که سود سالیانه دارد و شما بعد از 5 سال اصل پولتان را هم میتوانید دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
یسنا
برای خرید ملک و اخذ اقامت دائم اتریش ، چه مدارک لازم و آیا نامه تمکن مالی هم نیازه ، اگه هزینه خرید ملک در اتریش به حساب شخص دیگری باشد مشکلی نداره ؟ ممنون میشم راهنماییم بکنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری داریم، اما اگر هدف شما این است که با خرید ملک اقامت اتریش را دریافت نمایید مد نظر داشته باشید که کشور اتریش به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد مگر در شرایط خاص. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.

مشاوره رایگان