مشاوره اسکایپ

12 آبان 1399 2 نظر

مشاوره اسکایپ

مشاوره اسکایپ مؤسسه حقوقی ملک پور، درخواست مشاوره غیرحضوری و امکان ارتباط با شخص استاد ملک پور و البته دیگر مشاورین ارشد، و همچنین نحوه مشاوره آنلاین تخصصی با استاد ملک پور امکانی است که در مؤسسه ملک پور از طریق تماس اسکایپ فراهم آمده و در این نوشتار به بحث و بررسی این مهم پرداخته می شود. آیا برای تمامی افراد امکان اخذ وقت مشاوره اسکایپ با شخص استاد ملک پور فراهم می باشد؟ آیا مشاوره از طریق اسکایپ کلیه اطلاعات لازم جهت مهاجرت را ارائه می دهد؟ و در نهایت اینکه چگونه موفق به اخذ وقت مشاوره های اسکایپ شویم و راه ارتباطی مؤسسه چیست؟ تمامی این موارد با ذکر جزئیات و اقدامات پیش نیاز اخذ مشاوره اسکایپ در این نوشتار صحبت می شود. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور؛ همکار مؤسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل فرموده و در زمینه دریافت مشاوره توسط جناب استاد ملک پور و دیگر مشاورین ارشد، اطلاعات کسب کنید.

 • معرفی مدیریت موسسه ملک پور
 • ارائه مشاوره جهت انتخاب بهترین مسیر مهاجرت
  • مشاوره اسکایپ جهت دریافت راهنمایی در باب اخذ تابعیت از طریق تولد
  • مشاوره اسکایپ جهت دریافت راهنمایی در باب مهاجرت از طریق ازدواج
  • مشاوره اسکایپ در باب پناهندگی
  • مشاوره اسکایپ و دریافت راهنمایی جهت سرمایه گذاری
  • مشاوره اسکایپ و دریافت راهنمایی جهت مهاجرت از طریق کار
  • مشاوره اسکایپ و دریافت راهنمایی جهت مهاجرت از طریق تحصیل
 • امکانات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت
 • لزوم تسلط بر قوانین مهاجرتی قبل از اخذ مشاوره
 • مشاوره اسکایپ و اعتماد به مؤسسه
 • سخن پایانی درباره مشاوره اسکایپ

مشاوره اسکایپ

معرفی مدیریت موسسه ملک پور

مشاوره اسکایپجناب استاد ملک پور دانش آموخته برتر حقوق در دانشگاه علامه تهران و دانشجوی دکتری حقوق در برترین دانشگاه های اروپا، بنیان­گذار مؤسسه ملک پور به عنوان مؤسسه ای پیشرو در امر مهاجرت می باشند که با فعالیت صادقانه خود طی 15 سال، در نگاه عموم شناخته شده و مرجع اصلی مهاجرت نه تنها در کل کشور، بلکه در منطقه خاورمیانه می باشند. ایشان برای اولین بار نظام حقوقی اخذ اقامت و تابعیت را در 6 تقسیم بندی قرار دادند که این امر حاصل سال ها تحقیق و تجربه در این مسیر می باشد.

 

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد مشاوره اسکایپ

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد مشاوره اسکایپ

 

این تقسیم بندی شامل مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و امر نکوهیده پناهندگی می باشد. 90 درصد روش های مهاجرت در این 6 دسته بندی قرار می گیرند که به طور خلاصه در این جا صحبت می شود و شما می توانید کلیه مطالب مستند و دقیق در این باره را در ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت دریابید و با تهیه آن همچون یک وکیل مهاجرتی بر امور مهاجرت و اخذ اقامت تسلط یابید. از توصیه های اکید جناب استاد ملک پور جهت اخذ مشاور اسکایپ با ایشان، مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت و تسلط بر قواعد مهاجرت می باشد.

گام به گام تا اخذ اقامت

مشاوره اسکایپ و ارائه راهنمایی در باب طرق مهاجرت

پیش از اخذ مشاوره اسکایپ با مؤسسه ملک پور، لازم است اطلاعات اولیه در این زمینه داشته باشید و از فرصت کوتاه مشاوره اسکایپ بتوانید بیشترین بهره را برده و در جهت انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی خود گام بردارید. به طورکلی در دسته بندی صورت گرفته توسط جناب استاد ملک پور، 6 روش موجود است که به اختصار به آن ها می پردازیم.

مشاوره اسکایپ جهت دریافت راهنمایی در باب اخذ تابعیت از طریق تولد:

مشاوره اسکایپتابعیت کشورها از طرق مختلفی قابل اخذ بوده که یک روش تولد می باشد. تابعیت به دو شکل و تحت نظام خاک و خون به فزرند متولد شده اعطا می شود. برخی کشورها بر پایه اصل خاک بوده و صرف تولد فرزند در خاک آن کشور منجر به اخذ تابعیت برای وی می شود. اکثر کشورها اما بر پایه اصل خون می باشند و فرزند بر اساس تابعیت والدین خویش، تابعیت یک کشور را می پذیرد. مشاورین ارشد، مسلط به قوانین خصوصی حقوق بین الملل، می توانند تحت مشاوره اسکایپ اطلاعات لازم نسبت به مقصد مهاجرتی شما ارائه دهند.  تمامی مسائل اعطای اقامت و تابعیت مسائل حقوقی است که در کشور ما نیز مشابه کشورهای خارجی این قوانین وجود دارد. اما متاسفانه قوانین مهاجرت در کشور ما نیاز به اصلاحاتی دارد تا همگام با بقیه کشورها پیش رود، به طور مثال مجلس به تازگی اعطای تابعیت از طریق مادر را به بحث و بررسی گذاشته و تاکنون فقط تابعیت پدر در ایران منجر به دریافت تابعیت فرزند می گردید.

مشاوره اسکایپ جهت دریافت راهنمایی در باب مهاجرت از طریق ازدواج:

دفتر حقوقی ملک پورازدواج با یک شخص خارجی می تواند سبب اعطای اقامت شود، چنان چه در قانون مدنی ایران نیز ازدواج با مرد ایرانی سبب تحمیل تابعیت ایرانی می شود. مفاد این قواعد از مواد قانون مدنی قابل استخراج است. مهاجرت از طریق ازدواج، در صورتی که همسر شما تبعه کشور دیگری است، قوانین و اصول مربوط به خود را دارد که ابتدا باید شخص، قوانین حقوقی پیرامون ازدواج را در کشور خود و مقصد مطالعه نماید و سپس نسبت به این امر اقدام نماید. مشاوره در زمینه ویزای ازدواج و اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج صرفاً توسط مشاورین مؤسسه و تحت مشاوره اسکایپ خدمت عزیزان ارائه می شود.

مشاوره اسکایپ در باب پناهندگی:  

پناهندگی نیز از مواردی است که موجب اخذ اقامت کشورها می شود اما مورد تأیید مؤسسه حقوقی ملک پور نبوده و فعالیتی در این زمینه ندارد و هیچگونه مشاوره چه در قالب حضوری و چه مشاوره اسکایپ ارائه نمی دهد. عموم افرادی که به این روش اقدام می کنند از بهانه های دروغین استفاده کرده و قصد اخذ اقامت و تابعیت کشورها را دارند و این مسأله دور از عزت نفس یک انسان است که بر پایه دروغ آینده خود را ساخته و موقعیتی را که خاص افرادی است که کنوانسیون پناهندگی شامل آنان می شود، اشغال کند و باعث شود بودجه اختصاص یافته به این امر، صرف افراد واقعی نشود. بسیاری از افراد امکان مهاجرت از راه قانونی را دارند، سئوال اینجاست چرا این اشخاص باید از راه دروغ و به قیمت عبور از سختی های کوه و دشت، اقامت در کمپ ها با شرایط نابسامان و زیر سئوال بردن عزت نفس خود، اقامت دیگر کشورها را اخذ نموده و امکان بازگشت به کشور خود را نداشته باشد؟

مشاوره اسکایپ

مهاجرت در ذهن عده بسیاری با پناهندگی گره خورده است که این ناشی از عدم آگاهی نسبت به قوانین مهاجرت و پتانسیل خود جهت اقدام از سایر روش هاست که قانونی بوده و علاوه بر اینکه روشی مطمئن جهت مهاجرت می باشند، شأن انسانی نیز از طرق قانونی همچون کار و تحصیل و سرمایه گذاری حفظ می شود. شما این امکان را دارید در داخل و خارج از کشور بیزینس داشته باشید و بین این دو در رفت و آمد باشید، اما پناهندگی امکان بازگشت به ایران را از شما می گیرد. با دریافت مشاوره اسکایپ، پتانسیل شما جهت اقدام از طرق قانونی مهاجرت سنجیده می شود.

مشاوره اسکایپ و دریافت راهنمایی جهت سرمایه گذاری:

دفتر حقوقی ملک پوریکی از دسته بندی های اصلی روش های مهاجرتی، مربوط به تمکن مالی است. برخی کشورها صرف اینکه شما وضعیت مالی مطلوبی دارید به شما اقامت می دهند که با "خودحمایتی" توسط جناب استاد ملک پور نامگذاری و شناخته می شوند. در بعضی کشورها می توانید با ثبت شرکت و شروع یک بیزینس و حتی خرید یک ملک اقامت کسب کنید که توضیح مفصل این موارد با ذکر جزئیات در ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت موجود است. حتی شما می توانید صرفاً جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد یورویی اقدام به اخذ مشاوره اسکایپ و کسب راهنمایی از مشاورین ارشد مؤسسه و حتی شخص جناب استاد ملک پور داشته باشید.

مشاوره اسکایپ و دریافت راهنمایی جهت مهاجرت از طریق کار:

از دیگر مواردی که در مشاوره اسکایپ مطرح می شود، ویزای کاری است. در مورد روش مهاجرت از طریق کار، علاوه بر اینکه در ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت به طور کلی شرایط مختلف کشورها جهت اقدام از طریق اخذ ویزای کاری توضیح داده شده است، در ویدئویی تحت عنوان آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا، اقدام از طریق روش اسکیلدورکر کانادا تحت برنامه اکسپرس اینتری به طور کامل، قدم به قدم با بررسی تک تک فرم های تکمیلی و قوانین اداره مهاجرت کانادا بررسی شده و شما می توانید بدون هیچگونه پرداخت هزینه و صرفاً با تهیه این ویدئو تمامی مراحل اقدام جهت کار در کانادا را به انجام رسانید.

اسکیلدورکز

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

در این روش که بر مبنای سیستم امتیازبندی بوده هر یک از فاکتورها همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، وضعیت زبان و... امتیاز داشته که در مقاله زیر به طور کامل بررسی شده و می توانید امتیاز خود را بررسی نمایید و در صورت به حد نصاب رسیدن امتیازات، اقدام به خرید ویدئو نمایید. لازم به ذکر است این روش اقامت کاری در همان ابتدای ورود به شما اقامت دائم کانادا (Permanent Residence) را اعطا می نماید.

تحصیل در ترکیه

کار در کانادا

مشاوره اسکایپ و دریافت راهنمایی جهت مهاجرت از طریق تحصیل:

مشاوره اسکایپتحصیل نیز جزو مواردی است که می تواند راه ورود شما به کشور مدنظرتان بوده و اقامت کشور مقصد را به صورت موقت کسب نمایید. تحصیل در یک کشور تحت شرایطی منجر به اخذ اقامت دائم آن کشور می شود که در نهایت می توان به پاسپورت کشور مطلوب رسید. جهت دریافت راهنمایی در زمینه انتخاب بهترین کشور مناسب وضعیت شما و بررسی رشته و دانشگاه ممکن جهت ادامه تحصیل شما در خارج از کشور، می توانید نسبت به اخذ تایم مشاوره اسکایپ اقدام فرمایید. مشاورین ارشد توضیحات کاملی در باب مهاجرت تحصیلی در مقاطع مختلف و کشورهای متفاوت ارائه خواهند داد.

امکانات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت

راجع به هر مطلب مهاجرتی شما می توانید با سرچ موضوع مدنظر خود همراه با واژه "ملک پور" اطلاعات دقیق، کاربردی، مستند و به روز دریافت کنید. مقالات موجود روی سایت های مؤسسه ملک پور به عنوان مرجعی جهت استخراج قوانین مهاجرت محسوب می شوند. شما می توانید با مراجعه به سایت و کسب اطلاعات کامل و پس از اعتماد بر مؤسسه، نسبت به دریافت مشاوره اسکایپ جهت مباحث تکمیلی اقدام فرمایید.

مشاوره اسکایپ

همچنین سایت مؤسسه و علاوه بر آن کانال های تلگرامی، اینستاگرام و سایر شبکه های مجازی، مؤسسه حاوی هزاران فایل صوتی و تصویری است که راهنمای شما جهت مهاجرت به خارج از کشور می باشد. به دلایل متعددی از جمله آگاهی دادن به قشر عظیم مردم که در تایم کوتاه یک ساعته مشاوره اسکایپ، ارائه تمامی قوانین و قواعد راه های مهاجرتی با ذکر جزئیات امکان پذیر نبود، اقدام به ارائه اطلاعات مهاجرتی به صورت فایل های صوتی و تصویری نمودیم که بخشی از این اطلاعات رایگان و بخش دیگری همراه با هزینه، خدمت عزیزان ارائه شده است.

مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ
مشاوره اسکایپ

 

توصیه اکید ما جهت دریافت مشاوره اسکایپ با جناب استاد ملک پور، تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت و تسلط بر آن می باشد چرا که اطلاعات مهاجرتی در آن به صورت منظم و پیوسته دنبال می شود و اکثر سئوالات پایه ای شما پاسخ داده می شود و به شما تفکری همچون یک وکیل مهاجرتی القا می کند.

گام به گام تا اخذ اقامت

البته مؤسسه محصولات دیگری همچون هنر زندگی کردن، اپلای و ویزای تحصیلی اتریش و همچنین آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا را ارائه می دهد که در بخش قبلی توضیح داده شد. ویدئوی هنر زندگی کردن ویدئویی فوق العاده است که پس از عقد قرارداد با مؤسسه، یکی از الزامات، ملاحظه این ویدئو است، چرا که به راستی نگاه شما را عوض نموده و شاهد تغییرات مثبتی در زندگی خود در تمامی ابعاد خواهید بود.

مشاوره اسکایپ

هنر زندگی

لزوم تسلط بر قوانین مهاجرتی قبل از اخذ مشاوره

ما از شما صمیمانه تقاضا داریم جهت مهاجرت تحقیقات کاملی انجام دهید. مهاجرت به دلیل صرف هزینه و انتقال خانواده، پروسه حساسی است که جهت بالابردن اطمینان از روند مهاجرت باید کاملاً تحقیق نمایید و بر امور مسلط باشید. آسایش و آرامش شما در طول پروسه اخذ اقامت، خواسته ماست که این مهم جز با آگاهی و دانش شما نسبت به امور و اعتماد و اطمینان به مؤسسه تحقق نمی یابد. مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت جهت اخذ مشاوره اسکایپ با از الزامات است چرا که شخص باید با قوانین مهاجرتی آشنا باشد تا در طی یک ساعت جلسه مشاور اسکایپ بتواند بهترین نتیجه را حاصل نموده و منجر به انتخاب بهترین مسیر مهاجرتی وی شود.

مشاهده ویدئوهای رایگان بسیار به شما کمک می نماید و مناسب افرادی است که خودشان قصد اقدام دارند. جهت اقدام از طریق مؤسسه ملک پور و اخذ دریافت مشاوره اسکایپ با جناب استاد ملک پور الزامی است جهت حصول نتیجه بهتر، این ویدئو مشاهده شده باشد. لازم به ذکر است 70% هزینه پرداختی ویدئو از مبلغ مشاوره اسکایپ یا هزینه عقد قرارداد با مؤسسه کسر می شود و شما عملاً 30% هزینه ویدئو را پرداخت می نمایید. این ویدئو بانک اطلاعات مهاجرتی است که لازم است هر شخصی که قصد انتقال زندگی خود به کشوری خارجی را دارد،  این اطلاعات را داشته باشد. اطلاعات به صورت فایل صوتی و تصویری است که شما می توانید در مسیر نیز در حال یادگیری این قوانین و فلسفه مهاجرت بوده و اطلاعات خود را جهت مهاجرتی ایمن افزایش دهید.

مشاوره اسکایپ

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

مشاوره اسکایپ و اعتماد به مؤسسه

واضح هست که در امری همچون مهاجرت به دلیل حساسیت های خاص آن، اعتماد به مؤسسه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که شخص بدون دغدغه و با اطمینان کافی در مسیر گام بردارد. خدا را شاکریم علی رغم کارشکنی ها توسط عده ای سودجو، ما همواره از اطمینان شما بهره مند بوده ایم و حمایت شما ما را در این مسیر، یاری نموده و موجب ثبات قدم ما گردید. محبت شما در مشاوره اسکایپ کاملا قابل حس می باشد و شدت لطف و دوست داشتن شما به ما انگیزه پیشرفت می دهد و کاملاً این حس احترام و علاقه موکلین و مؤسسه، دو طرفه است و ما قدردان این لطف و اعتماد شما هستیم. در ادامه ویزاهای اخذ شده توسط مؤسسه در ماه های اخیر و همچنین نظرات موکلین مهربان ما خدمت شما ارائه شده است.

ویزا

گالری ویزاها

نظرات موکلین

نظرات موکلین


_________________________ سخن پایانی درباره مشاوره اسکایپ ___________________________

مشاوره اسکایپ و ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری خدمتی دیگر از مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد که جهت رفاه حال شما عزیزان ارائه شده است و شما بدون نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر، با مشاورین ارشد مؤسسه در وین اتریش و حتی با شخص جناب استاد ملک پور امکان مشاوره اسکایپ خواهید داشت. مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور کامل ترین و به روز ترین اطلاعات مهاجرتی را تحت مشاوره اسکایپ در اختیار شما قرار خواهند داد. توصیه می شود پیش از اخذ مشاوره اسکایپ با جناب استاد ملک پور جهت آشنایی با قوانین، ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده نموده و با دید باز نسبت به روش های مهاجرتی تصمیم بگیرید. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. انتهای مقاله، قسمت "ثبت پرسش" جهت ارائه نظرات، پیشنهادات و سئوالات شما همراهان همیشگی تعبیه شده است، کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود.

 

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مهرداد شیرخانی
سلام وقت بخیر چرا در خصوص مبالغ قرار داد حالت ابهام وجود داره من هزینه ویزای کار یا جستجوی کار رو می خواستم با شرایط ۳۸ ساله متاهل دو فرزند زیر ۱۸ سال لیسانس ایمنی صنعتی یا بهداشت شغلی فوق لیسانس بهداشت حرفه ای
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه هزینه حق الوکاله با توجه به شرایط هر شخص، وضعیت رزومه و همچنین کشور انتخابی متفاوت می باشد، امکان اعلام هزینه به صورت کلی ممکن نیست و در یک جلسه تخصصی که شرایط شما کاملاً بررسی شده، با توجه به کشور مقصد، مبالغ پرداختی در شروع و پایان پروسه مشخص می شود. شما می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی فرم تماس را تکمیل فرمایید یا با شماره ویژه مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
فرشته امیرمحمدی
با سلام من الان تقریبا یکسال است در اروپا هستم و میخواهم برای یک کشور مناسب برای اقامت دایم پیدا کنم و خب همیشه سوییس رو خیلی دوست داشتم اما مطمئن نیستم...یک مشاوره میخواهم. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. لطفا با یکی از طرق زیر با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما با توجه به شرایط تان راهنمایی تان نمایند https://officialmalekpour.com/contact
مشاوره رایگان