خرید ملک در کانادا

27 مهر 1399 6 نظر

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا، امکان اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک و قیمت خانه و اجاره خانه در کانادا در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت این کشور خواهد شد؟ برای خرید ملک چه نوع ویزایی را می توان اخذ نمود؟ میزان هزینه لازم جهت خرید ملک در کشور کانادا چقدر است؟ در این مقاله سعی بر این نموده ایم که به این قبیل سئوالات شما پاسخ دقیق و قانونی بدهیم. سرمایه گذاری در کانادا یکی از انواع روش های مهاجرت به این کشور می باشد که از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد. یکی از زیرمجموعه های سرمایه گذاری در کانادا، خرید ملک می باشد، اما به تنهایی منجر به اخذ اقامت کشورکانادا نخواهد شد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اقدام برای خرید ملک در کانادا با کارشناسان و مشاوران مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان در این خصوص بهره مند گردید. همچنین در صورتی که فرم تماس را تکمیل نمایید، مشاورین مؤسسه ملک پور با شما عزیزان تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان ارائه خواهند داد. در مقاله ای که پیش روی شما عزیزان قرار دارد به بحث و بررسی عناوین زیر خواهیم پرداخت:

 • شرایط خرید ملک در کانادا
 • اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک
 • استانداردهای سرمایه گذاری مرتبط با خرید ملک در کانادا
 • شاخص های تاثیرگذار بر خرید ملک در کانادا
 • واجدین شرایط خرید ملک در کانادا
 • مراحل قانونی خرید ملک در کانادا
 • هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در کانادا
 • وکیل امور ملکی در کانادا
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در کانادا
 • توصیه‌های حقوقی در رابطه با خرید ملک در کانادا
 • سئولات متداول در زمینه خرید ملک در کانادا
 • سخن پایانی

خرید ملک در کاناداشرایط خرید ملک در کانادا

 عزیزانی که قصد خرید ملک در کانادا دارند می بایست نسبت به شرایط عمومی این کشور آگاهی های لازم را داشته باشند. کانادا کشوری پهناور به مساحتی حدود ۱۰ میلیون کیلومتر مربع است که جمعیت ۳۷ میلیون نفر را در خود جای داده است. از لحاظ وسعت کلی، کانادا دومین کشور پهناور جهان می باشد. این کشور زیبای قاره آمریکای شمالی، یکی از بهترین کشورها به جهت سرمایه‌گذاری در دنیاست. چرا که استانداردهایی که یک کشور به جهت سرمایه گذاری یا خرید ملک می بایست داشته باشد، کاملاً در این کشور فراهم است. شهر اتاوا پایتخت کشور کاناداست و از دیگر شهرهای مهم این کشور می‌توان به ونکوور، اونتاریو، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان، پرنس آیلند، نیوفانلند و... اشاره کرد.

 

خرید ملک در کانادا

کانادا یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان می باشد که دروازه های کشور خود را به روی مهاجرین گشوده است. روش های قانونی متعددی جهت مهاجرت به کشور کانادا وجود دارد. روش های مهاجرت از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری و کارآفرینی از جمله 6 روش قانونی مهاجرت می باشند. در ادامه این مقاله اطلاعاتی پیرامون سرمایه گذاری و خرید ملک در کانادا خدمت شما عزیزان ارائه خواهد شد.

 

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد خرید ملک در کانادا

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد خرید ملک در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق خرید ملک

امکان خرید ملک در کانادا برای اتباع خارجی در این کشور وجود دارد. اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که افراد با خرید ملک در کانادا نمی توانند اقامت این کشور را دریافت نمایند. بلکه باید از روش های دیگر سرمایه گذاری در کانادا، برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند. روش های مختلفی برای اخذ اقامت کانادا وجود دارد، از جمله اخذ ویزای کاری، ویزای تحصیلی و یا کارآفرینی در کشور کانادا که یکی از زیر مجموعه های سرمایه گذاری در این کشور می باشد. متقاضیان با شرایط متفاوت شامل مدرک تحصیلی دانشگاهی، سن، مدرک زبان و تمکن مالی کافی، می توانند مناسب ترین روش را که متناسب با شرایط آن ها می باشد انتخاب نموده و از آن طریق اقدام نمایند.

در ادامه این بخش به صورت مختصر به توضیح هر یک از روش های نام برده شده می پردازیم:

 • اقامت کانادا از طریق اخذ ویزای تحصیلی:

دارندگان ویزای تحصیلی کانادا می توانند در این کشور اقامت موقت نمایند و جهت دریافت اقامت دائم، باید ویزای خود را از تحصیلی به کاری تغییر دهند. همچنین می توانند از روش های دیگری مانند کارآفرینی یا ازدواج، ویزای تحصیلی خود را تغییر داده و متعاقباً اقامت دائم این کشور را تحت شرایط مشخصی دریافت نمایند. توجه به این نکته الزامیست که خرید ملک منجر به اخذ اقامت کانادا برای دارندگان ویزای تحصیلی نمی شود.

خرید ملک در کانادا

تحصیل در کانادا

 • اقامت کانادا از طریق اخذ ویزای کاری:

ویزای کار کانادا بر اساس سیستم امتیازبندی اکسپرس اینتری می باشد و افرادی که موفق به کسب بیشترین امتیاز در این سیستم می شوند، می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت نماید. امتیازبندی در سیستم اکسپرس اینتری بر پایه 6 عامل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، پیشنهاد کاری در کانادا، مدرک زبان و همسر می باشد. خرید ملک در کانادا برای افراد دارای ویزای کار کانادا، مناسب می باشد.

 • اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری:

سرمایه گذاری در کانادا تحت شرایطی و بسته به میزان سرمایه به کار گرفته شده و بیزینس پلن شما می تواند منجر به اخذ اقامت کانادا شود. سرمایه گذاری در کانادا زیرمجموعه های متعددی دارد که خرید ملک، یکی از آن ها می باشد. خرید ملک در کانادا به تنهایی منجر به اخذ اقامت کانادا نمی شود، اما می تواند اقدامی سودآور جهت افزایش سرمایه شما در این کشور باشد.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون روش های مختلف مهاجرت به کانادا که منجر به اخذ اقامت این کشور می شود، به لینک زیر مراجعه نموده و مقاله مرتبط را مطالعه نمایید.

استانداردهای سرمایه گذاری مرتبط با خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا یکی از پلان های سرمایه گذاری در این کشور است. افرادی که به این کشور ورود پیدا کرده و قصد خرید ملک در کاناد را دارند، می بایست نسبت به استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا و یا هر کشور دیگری که خواهان سرمایه‌گذاری در آن هستند توجه ویژه‌ای داشته باشند. این استانداردهای سرمایه گذاری شامل ریسک مصادره اموال، کنترل نظارتی و همچنین کنترل فساد در کشور می باشند. در این بخش سعی نموده ایم توضیحات لازم را پیرامون استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا، همراه با نمایش نمودار تغییرات آن در سال های گذشته ارائه دهیم.

استارت آپ کانادا

 

ریسک مصادره اموال:

فلسفه ریسک مصادره اموال از آنجایی نشات می‌گیرد که ممکن است در برخی از کشورها سرمایه فرد خارجی توسط دولت آن کشور مصادره گردد. این مصادره می‌تواند به بهانه‌ های مختلف انجام شود. بنابراین لازمست عزیزانی که قصد خرید ملک در کانادا دارند، اطلاعات لازم را در این زمینه بدست آورند. در این شاخص، کشورها بر اساس هفت امتیاز طبقه بندی می‌شوند. کشورهایی که عدد ۱ را در ریسک مصادره اموال، دارا می باشند از میزان امنیت بالایی در سرمایه گذاری برخوردار می باشند. کشورهایی که عدد ۷ را در ریسک مصادره اموال به خود اختصاص می دهند، از امنیت مناسبی برای سرمایه گذاری برخوردار نمی باشند. در نمودار روبرو می توانید نرخ ریسک مصادره اموال را در کشور کانادا مشاهده نمایید. همانطور که قابل ملاحظه می باشد، نرخ مصادره اموال در کانادا 1 می باشد و امنیت سرمایه گذاری در کانادا بالاست.

استارت آپ کانادا

کیفیت کنترل نظارتی:

شاخص دیگری که باید برای خرید ملک در کانادا به آن اشاره شود، استاندارد کنترل نظارتی دولت کاناداست. این شاخص به منظور ارائه توانایی های دولت در اجرای سیاست های صحیح است که موجب توسعه و قدرتمندتر شدن بخش خصوصی می شود. در نمودار زیر مشاهده خواهید کرد که کیفیت نظارتی دولت کانادا در سالیان اخیر، رشد چشمگیری داشته است.

استارت آپ کانادا

کنترل فساد:

شاخص مهم دیگری که باید برای خرید ملک در کانادا مورد توجه قرار گیرد، شاخص کنترل فساد در کشور کانادا می باشد. کنترل فساد به معنی توانایی های دولت برای کنترل فسادها در دستگاه ادرای کشور و بخش های مربوطه است. در نمودار زیر می توانید شاخص کنترل فساد در کانادا را طی سالیان اخیر مشاهده نمایید. آنچه از این نمودار دریافت می شود، حاکی از امنیت سرمایه گذاری در کشور کانادا می باشد.

 

شاخص های تاثیرگذار بر خرید ملک در کانادا

پس از پرداختن به استانداردهای سرمایه‌گذاری در کانادا، می بایست شاخص های سرمایه گذاری در این کشور را نیز مورد مطالعه قرار دهیم. بی شک افرادی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند می‌بایست این شاخص‌ها را مورد مطالعه و توجه قرار دهند. این شاخص ها شامل نرخ تولید ناخالص داخلی و رشد اقتصادی، نرخ تورم و مالیات بر درآمد می باشند که در قسمت های ذیل، به مطالعه آن ها می پردازیم.

استارت آپ کانادا

تولید ناخالص داخلی:

نرخ تولید ناخالص داخلی به صورت سالیانه مورد محاسبه قرار می گیرد. تولید ناخالص داخلی به معنای این می باشد که کشور کانادا می‌تواند در تولید، به صورت خودکفا عمل کرده و از این طریق، اقتصاد خویش را ارتقا بخشد. عزیزانی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند، در نمودار زیر می توانند نرخ تولید ناخالص داخلی کانادا را مشاهده نمایید. نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور کانادا، حتی نسبت به نرخ تولید ناخالص داخلی کشور پیشرفته ای چون آمریکا بیشتر می باشد.

استارت آپ کانادا

تورم:

شاخص دیگری که جهت خرید ملک در کانادا، نیاز به دقت و بررسی دارد نرخ تورم است. در هر کشوری که قصد سرمایه گذاری یا خرید ملک در آن را دارید، باید به نرخ تورم آن توجه داشته باشید. نرخ تورم هر کشور بر مبنای مقدار تغییری که سبد کالای مصرف کنندگان در طول یک سال دارد، تعیین می شود. در نمودار زیر می توانید نرخ تورم در کشور کانادا را مشاهده فرمایید.

 

استارت آپ کانادا

مالیات بر درآمد:

مورد بعدی که در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم، شاخص مالیات بر درآمد است. مالیات بر درآمدی که افراد به دولت پرداخت می نمایند نیز برای افرادی که قصد سرمایه گذاری و خرید ملک در کانادا دارند، بسیار مهم می باشد. در نمودار ذیل، نرخ مالیات بر درآمد در کشور کانادا بررسی شده است.

 

واجدین شرایط خرید ملک در کانادا

امکان خرید ملک در کانادا برای افرادی که از طریق دریافت ویزای تحصیلی و انواع ویزاهای کاری یا ارائه انواع پلان های سرمایه گذاری و کارآفرینی و...، اقدام به مهاجرت به کانادا کرده و در این کشور حضور دارند، امکان پذیر است. خرید ملک در کانادا از شرایط خوبی برخوردار است. چرا که خرید ملک در کانادا نسبت به کشورهای اروپایی، به هزینه کمتری نیاز دارد. همچنین با خرید ملک، می توان اقامت توریستی خود را برای کانادا به اقامت بلند مدت تری افزایش داد. افرادی که اقدام به خرید ملک در کانادا کرده اند، می توانند خرید ملک را به صورت یک طرح تجاری به دولت کانادا ارائه نمایند و اقامت خود را دریافت کنند. به این ترتیب باید عمل شود که شخص می بایست به جای یک ملک، چندین ملک را خریداری نماید و طرح تجاری خود را بر مبنای این امر پایه ریزی کند. افرادی که در خرید ملک در کانادا انجام می دهند، می توانند از طریق خرید ملک تا 65 درصد وام از بانک دریافت نمایند.

مراحل قانونی خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت کانادا نخواهد شد. این جمله بارها در طول این مقاله خدمت شما سروران گرامی یادآوری شد، چرا که یکی از برجسته ترین نکات و ویژگی های خرید ملک در کانادا می باشد. اما این موضوع به این معنا نیست که خرید ملک در کانادا، ویژگی های خاصی را برای خریداران ملک در کانادا در پی نخواهد داشت. بلکه برعکس موجب خواهد شد که فرد، امتیازات ویژه‌ای را بدست آورد. از جمله اینکه اگر شخص ویزای توریستی کانادا را داشته باشد و نتواند بیش از 6 ماه در خاک کانادا حضور داشته باشد، با خرید ملک در کانادا می تواند مدت زمان اقامت خود در این کشور را افزایش بدهد و یا این که می تواند از طریق خرید ملک، ۶۵ درصد وام دریافت نماید. اگر شخصی اقامت کانادا را داشته باشد و سپس به خرید ملک در این کشور بپردازد و بتواند با دارایی‌های خود چندین ملک را خریداری کند، می تواند از آن به عنوان یک طرح تجاری استفاده نماید و اقامت کانادا را از این طریق به دست آورد. خرید ملک در کانادا فرایند مخصوص به خودش را دارد. مدت زمان خرید ملک در این کشور بین ۵۰ تا ۹۰ روز صورت می پذیرد و اگر این ملک خالی از سکنه باشد زیر ۳۰ روز انجام می گیرد. برای خرید ملک شخص متقاضی باید ۳۵ درصد قیمت ملک را پیش پرداخت نماید و پس از آن می تواند به بانک مراجعه و وام خود را دریافت نماید و سپس پس از آن می تواند فرآیند تکمیل خرید ملک خود را در این کشور انجام بدهد.

هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در کانادا

افرادی که به قصد خرید ملک در کانادا این مقاله را مطالعه می نمایند می بایست اطلاعاتی نیز پیرامون هزینه های خرید و اجاره ملک در این کشور به دست بیاورند. این اصلی‌ترین سئوالی است که برای این افراد به وجود می‌آید. به طور کلی هزینه های زندگی در پایتخت کانادا شهر انتاریو از دیگر شهرهای بزرگ این کشور همچون ونکوور و مونترال پایین‌تر است همچنین هزینه های خرید و اجاره ملک نیز در پایتخت از این دو شهر ارزانتر است. می‌توان گفت که گرانقیمت ترین شهر های کانادا شهرهای ونکوور و مونترال می باشد در جدول زیر جهت اطلاع شما عزیزان هزینه های خرید و اجاره ملک در شهرهای مهم کانادا بیان شده است و شما می توانید اطلاعات لازم خود را پیرامون آن به دست آورید:

 

هزینه خرید ملک

استان

699.000 دلار

بریتیش کلمبیا

517.000 دلار

انتاریو

400.000 دلار

آلبرتا

303.000 دلار

کبک

291.000 دلار

ساسکاچوان

284.000 دلار

مانیتوبا

174.000 دلار

نیوبرانسویک

 

پس از بررسی و نمایش هزینه های خرید ملک در استان های مختلف کانادا، اکنون به بررسی هزینه های اجاره ملک در کانادا می پردازیم. بدین منظور جدولی تهیه نموده ایم که هزینه اجاره انواع واحد مسکونی در کانادا در آن نمایش داده شده است.

 

هزینه اجاره ملک

شرایط ملک اجاره در کانادا

1200 دلار در ماه

آپارتمان مبله و 1 خوابه

1600 دلار در ماه

آپارتمان مبله و 2 خوابه

وکیل امور ملکی در کانادا

خرید ملک در کانادا و یا سایر کشورهای جهان، نیازمند اینست که شخص اطلاعات کافی از قوانین آن کشور داشته باشد. در غیر این صورت باید با شخصی کاربلد و تحصیل کرده که بر حقوق و قوانین یک کشور مسلط می باشد، مشاوره نماید. بدین ترتیب علاوه بر اینکه نسبت به مراحل قانونی این کار اطلاعات لازم را دریافت می نماید، مانع از رفتن احتمالی سرمایه خود نیز می شود. خوشبختانه مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه و استفاده از بهترین وکلا و مشاورین مجرب پیرامون امر سرمایه گذاری در کانادا و سایر کشورها توانسته است کمک های شایانی را به هم وطنان عزیزمان نموده باشد. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم شده است و هرگونه کپی برداری و یا تکثیر آن بدون اجازه مؤسسه حقوقی ملک پور شرعاً و قانوناً غیر مجاز است و امکان پیگیری قانونی آن وجود دارد. همواره وکلایی که با مؤسسه حقوقی ملک پور در این زمینه همکاری می نمایند، بیشترین میزان رضایتمندی را برای هموطنان عزیز ما به ارمغان آورده اند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از طریق لینک زیر مقاله وکیل مهاجرت در کانادا را مشاهده و مطالعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

خرید ملک در کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک در کانادا

مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از ۱۵ سال سابقه کار در تمامی امور مهاجرتی در بیش از ۷۰ کشور برتر دنیا توانسته است به برند اول مهاجرتی ایران تبدیل گردد. مؤسسه حقوقی ملک پور، با بهره گیری از دفتر حقوقی و همچنین مشاورین برجسته، در زمینه های مختلف مهاجرتی از جمله روش های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و... فعالیت داشته و امور حقوقی و پلن های مختلف سرمایه گذاری از جمله خرید ملک در کانادا را برای متقاضیان عزیز میسر نموده است. مشاورین برجسته و عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) بر تمام قوانین مهاجرتی مسلط بوده و مناسب ترین روش ها را به شما پیشنهاد می نمایند. بررسی پرونده های حقوقی و سابقه فعالیت مؤسسه ملک پور (MIE اتریش) گواه دانش به روز، تجربه های پر بار و تلاش صادقانه این مؤسسه در جهت خدمت به شما بزرگواران می باشد. پیشنهاد می شود جهت آشنایی بیشتر با مؤسسه ملک پور می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

خرید ملک در کانادا

دفتر حقوقی ملک پور

توصیه‌های حقوقی در رابطه با خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

 

همواره مشاورین مؤسسه حقوقی ملک پور یک اصل مهم را در مشاوره های خود رعایت می نمایند و آن، ارائه پیشنهادات و توصیه هاییست که منجر به موفقیت و رضایت خاطر هموطنان عزیز گردد. اشخاصی که قصد خرید ملک در کانادا و یا سایر کشورها را دارند، می توانند از مشاوره با مؤسسه حقوقی ملک پور استفاده نمایند. پیش از این نیز ذکر شد که خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت و تابعیت کانادا نخواهد شد و تنها در صورت خرید چند ملک و در صورتی که به عنوان طرح تجاری استفاده شود، اقامت کانادا را در پی خواهد داشت. اما این شرایط صرفاً برای کشور کاناداست و این بدین معنا نیست که در سایر کشورها نیز نمی توان با خرید ملک به اقامت دست یافت. در بعضی از کشورهای اروپایی می توان با خرید ملک، اقامت و تابعیت آن کشورها را نیز به دست آورد. از جمله این کشورها می‌توان به کشور اسپانیا، پرتغال، یونان و... اشاره کرد. با توجه به چنین شرایطی، پیشنهاد می گردد قبل از هرگونه اقدام، جلسه مشاوره ای با مشاورین ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور داشته باشید و از این طریق با آگاهی کامل تصمیم گیری نمایید. علاوه بر این، مجموعه ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، محصولی از مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد که برای اولین بار در خاورمیانه، به توضیح و تشریح روش های مختلف قانونی مهاجرت، در قالب یک مجموعه ویدئویی پرداخته است. با تهیه و مشاهده این مجموعه، شما می توانید به مانند یک وکیل مهاجرتی، اطلاعات به روز و کاملی از روش های مهاجرتی به دست آورید و بدین ترتیب، با کسب دانش کافی در این زمینه، نهایت استفاده را از جلسه مشاوره خود با مشاورین ارشد مؤسسه ببرید. جهت تهیه این محصول بی همتا می توانید از لینک ذیل استفاده نمایید.

خرید ملک در کانادا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت


تحصیل در کالج لافبورو

پرسش: سلام وقت بخیر. در صورتی که بنده بخوام ملکی در کانادا خریداری کنم و از دریافت اجاره امرار معاش کنم، آیا باید روی اجاره دریافتی مالیات بدم و چقدر هست؟

پاسخ:


سئولات متداول در زمینه خرید ملک در کانادا

چه افرادی در کانادا می توانند ملک بخرند؟
هر فرد غیر کانادایی در صورت داشتن سن و شرایط قانونی می تواند در کانادا ملک خریداری کند.

آیا خرید ملک در کانادا منجر به اخذ اقامت می شود؟
متاسفانه خرید ملک در در کشور کانادا به اخذ اقامت منجر نمی گردد و تنها راهی برای سرمایه گذاری در کانادا به منظور سود آوری است.

هزینه خرید ملک برای افراد غیر کانادایی چقدر است؟
قیمت ملک برای افراد کانادایی و غیر کانادایی یکسان می باشد ولی تفاوت اصلی در نحوه پرداخت است. افراد غیر مقیم در کانادا می بایست 35.5 درصد مبلغ کل را در ابتدای فرآیند پرداخت کنند.


_____________________ سخن پایانی _____________________

خرید ملک در کانادا، بررسی امکان خرید و یا اجاره ملک در کشور کانادا و قیمت خانه و اجاره خانه در کانادا در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که می دانید خرید ملک در کانادا به تنهایی منجر به اخذ اقامت و یا تابعیت این کشور نخواهد شد. به منظور اخذ اقامت کانادا می توانید از پلان های دیگر سرمایه گذاری در کانادا استفاده نمایید که دارای آثار اقامتی نیز می باشد. چنانچه قصد سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را دارید، می توانید از پلان های خرید ملک در برخی از کشورهای اروپایی استفاده نمایید تا منجر به اخذ اقامت و تابعیت شما گردد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید ملک در کانادا و شرایط و مزایای آن، می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره کافی را ببرید. همچنین با تکمیل فرم تماس، درخواست خود را جهت تماس با شما و دریافت مشاوره رایگان تلفنی اعلام می نمایید. در ذیل این مقاله در بخش "ثبت پرسش" بستری برای طرح سئوالات شما و پاسخ مشاورین به آن ها فراهم شده است.

امتیاز 4.93 از 5 ( 15 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
علی رضایی
سلام و عرض ادب ایا با خرید ملک مستقیما میشه اقامت گرفت؟ شرایط دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک به چه صورت است؟ محدودیت خرید ملک در کانادا وجود دارد؟ یا در همه استان ها میشه ملک خرید؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز همانطور که در مقاله نیز عنوان شده است کشور کانادا با خرید ملک اقامت نمی دهد. برای خرید ملک در کانادا می توانید در همه اتان ها اقدام کنید اما چالشی که برای ایرانی ها وجود دارد نشان دادن منبع پول بریا خرید ملک می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا کارشناسان ما بصورت رایگان شرایط عمومی شما را برای مهاجرت به کانادا بررسی نمایند. موفق باشید
ساناز رحمتی
با سلام و خسته نباشید ممنون از مطالب بسیار مفیدتون می خواستم بپرسم که آیا از طریق خرید ملک در کانا می تونم برای دریافت پاسپورت اقدام کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور کانادا بطور مستقیم و باخرید ملک اقامت نمی دهد و باید در این کشور کارآفرینی کنید که برای شما آثار اقامتی و در نهایت نابعیت را به همراه داشته باشد. موفق باشید.
یاسمن سلطانپور
با سلام و عرض ادب ممنون از مطالب عالیتون.می خواستم بپرسم که آیا گرفتن اقامت از طریق خرید ملک در کانادا امکان پذیر است؟ چه میزان سرمایه برای خرید ملک در تورنتو و یا ونکوور نیاز است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز تورنتو و ونکور از شهرهای بزرگ و گران کشور کانادا می باشند و خرید ملک در آنها هزینه های بالایی را در بر می گیرد. اما مد نظر داشته باشید که کشور کانادا به صرف خرید ملک اقامت نمی دهد. پیشنهاد می کنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان حتما با موسسه تماس بگیرید. موفق باشید.
مریم
سلام. آیا خرید ملک به پروسه گرفتن اقامت از طریق اکسپرس اینتری کمک می‌کنه ؟ امتیاز رو بالا نمی بره ؟ اگه‌ کمک می‌کنه ممنون میشم توضیح بدید چطوری ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اقامت کاری کشور کانادا شما باید از رزومه و امتیازات قوی برخوردار باشید و خرید ملک هیچ تاثیری برای شما ندارد از نظر امتیازی در پروسه اسکیلدورکر. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نیایش نبوی
سلام وقت بخیر در صورتی که بنده بخوام ملکی در کانادا خریداری کنم و از دریافت اجاره امرار معاش کنم، آیا باید روی اجاره دریافتی مالیات بدم و چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله شما بابت دریافت اجاره باید مالیات پرداخت نمایید و مقدار آن توسط کارشناس مالیاتی بررسی می شود.
فرهاد آرین
با درود و تقدیم امتنان میزان مالیات بر املاک در دو حالت کشاورزی یا مسکونی و یا توامان، در منطقه تورنتو و حومه آن چه میزان میباشد؟ با سپاس بیکران
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در خصوص مالیات مشخص نیست ابتدا باید ملک شما مشخص و توسط کارشناس مالیاتی بررسی شود تا میزان آن تعیین شود.
مشاوره رایگان