استارت آپ کانادا

8 مهر 1399 4 نظر

استارت آپ کانادا

استارت آپ کانادا، هزینه های ویزای start up کانادا و شرایط اخذ اقامت از طریق راه اندازی استارت آپ در کشور کانادا در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا امکان مهاجرت و اخذ اقامت از طریق استارت آپ کانادا برای ایرانیان فراهم است؟ شرایط لازم برای مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ چیست؟ معایب و مزایای راه اندازی استارت آپ در کشور کانادا چیست؟ آیا امکان مهاجرت خانوادگی به کانادا از طریق برنامه های کار آفرینی و استارت آپ کانادا وجود دارد؟ در این مقاله سعی بر این نموده ایم که به این قبیل سئوالات شما عزیزان پاسخ بدهیم. همانطور که می دانید ایجاد استارت آپ، یکی از انواع روش های سرمایه گذاری و مهاجرت به کانادا می باشد که دارای شرایط ویژه ای می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استارت آپ کانادا و سایر روش های مهاجرتی به این کشور می توانید با مشاوران مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان در این خصوص بهره مند شوید. علاوه بر این، در صورت پر کردن فرم تماس می توانید درخواست دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان از مشاوران متخصص این مجموعه نمایید. در مقاله استارت آپ کانادا، عناوین زیر مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت:

 • استارت آپ کانادا و شرایط عمومی آن
 • اخذ اقامت کانادا از طریق استارت آپ کانادا
 • استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در کانادا
 • بررسی شرایط استارت آپ کانادا
 • هزینه های مورد نیاز برای استارت آپ کانادا
 • نقاط مثبت استارت آپ کانادا
 • معایب استارت آپ کانادا
 • خدمات مؤسسه MIE در زمینه استارت آپ کانادا
 • مراحل اقدام برای استارت آپ کانادا
 • اهمیت طرح تجاری (بیزنس پلن) در استارت آپ
 • استارت آپ کانادا و نکات مهم نهایی
 • سئوالات متداول راجع به استارت آپ کانادا
 • استارت آپ کانادا و سخن پایانی

ثبت شرکت در کانادااستارت آپ کانادا و شرایط عمومی آن

افرادی که قصد مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا را دارند می بایست اطلاعاتی پیرامون شرایط عمومی و جغرافیایی کشور کانادا داشته باشند. کانادا دومین کشور پهناور جهان و واقع در قاره آمریکای شمالی می باشد. مساحت کشور کانادا 10 هزار کیلومتر مربع است و جمعیتی بسیار پایینی در حدود 37 ملیون نفر در این کشور زندگی می کنند. اوتاوا نام پایتخت کشور کاناداست و از دیگر شهرها و ایالت های مهم این کشور می توان به تورنتو، ونکوور، اونتاریو، کبک، ساسکاچوان، پرنس آیلند، نیو فاندلند، نیو برانزویک، بریتیش کلمبیا و... اشاره کرد. واحد پول کانادا دلار کانادا است و زبان رسمی این کشور زبان انگلیسی می باشد. در چندین سال گذشته کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای سرمایه گذاری، کار، تحصیل، کار آفرینی و... بوده است، چرا که این کشور پهناور جمعیت بسیار کمی دارد و از این رو جزو کشورهای مهاجرپذیر جهان محسوب می شود.

ثبت شرکت در کانادا

اخذ اقامت کانادا از طریق استارت آپ

اخذ اقامت از طریق استارت آپ کانادا امکان پذیر می باشد. دولت کانادا در سالیان اخیر، به افرادی که دارای ایده های نو و جدید بوده و بدین ترتیب موجبات پیشرفت های اقتصادی این کشور را فراهم می نمایند، توجه زیادی داشته است. مهمترین عنصر و ویژگی های استارت آپ ها، خلاقیت و نو آورانه بودن این طرح ها می باشد. این به این معنی است که راه اندازی استارت آپ از طریق راه های معمولی سرمایه گذاری همچون ایجاد رستوران، خرید ملک، خرید هتل و... انجام پذیر نیست. افرادی که بتوانند طرح نو آورانه خود را اثبات نمایند و شرایط مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا را داشته باشند می توانند اقامت دائم این کشور را نیز اخذ نمایند. در صورت تأیید طرح استارت آپ پیشنهادی، علاوه بر اینکه موفق به ورود به خاک کشور کانادا می شود، تأییدیه اقامت دائم (COPR) Confirmation of Permanent Residence برای فرد و خانواده وی نیز صادر می شود.

استارت آپ کانادا

اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری

استانداردهای سرمایه گذاری در کانادا

استارت آپ کاناداافرادی که قصد مهاجرت و ایجاد استارت آپ کانادا را دارند می بایست از استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور آگاه باشند. منظور از استانداردهای سرمایه گذاری، عواملی هستند که جهت انتخاب مقصد مناسب برای استارت آپ و سرمایه گذاری باید مورد بررسی قرار گیرند؛ چرا که وضعیت این عوامل و استانداردها می تواند میزان موفقیت این سرمایه گذاری را تا حدود زیادی تخمین زده و تضمین نماید. منظور از استانداردهای سرمایه گذاری نرخ مصادره اموال، کیفیت نظارتی، نرخ کنترل فساد و میزان نرخ بیکاری در این کشور است. قصد داریم تا در پاراگراف های زیر، این استانداردها را در کشور کانادا مورد بررسی قرار بدهیم. سرمایه گذاری در کانادا روش های مختلفی دارد که می توانید در لینک زیر اطلاعات مربوط به آن را مطالعه نمایید:

استارت آپ کانادا

سرمایه گذاری در کانادا

استارت آپ کانادا

 • نرخ مصادره اموال:

منظور از نرخ مصادره اموال، بررسی امکان مصادره اموال فرد سرمایه گذاری در کشور مقصد است. به این معنا است که اگر فرد دچار مشکلی به لحاظ حقوقی و قضایی در کشور مقصد گردد، آیا دولت مقصد می تواند اموال وی را مصادره نماید یا خیر. در این زمینه کشورها در هفت رتبه طبقه بندی می گردند، کشورهایی که در رتبه یک قرار دارند بهترین کشورها از بابت عدم مصادره اموال می باشند و کشورهایی که در رتبه های بالاتر قرار دارند خطرناک ترین کشورها برای این امر می باشند. در جدول زیر رتبه نرخ مصادره اموال در کشور کانادا را می توانید مشاهده نمایید:

استارت آپ کانادا

 • کیفیت نظارتی:

کیفیت نظارتی به منظور توانایی دولت در تبیین و ایجاد سیاست هایی می باشد که موجب پیشرفت و قدرتمند شدن بخش خصوصی نسبت به بخش دولتی در طرح های سرمایه گذاری می شود. در این زمینه نیز کشور کانادا یکی از پیشروترین و بهترین کشورهای جهان می باشد. چرا که هر چه میزان این شاخص به 2.5+ نزدیک تر باشد، به معنای قوت آن در کشور مورد نظر می باشد.

استارت آپ کانادا

 

 • کنترل فساد:

منظور از شاخص کنترل فساد، میزان توانایی دولت کانادا و همچنین قوه قضاییه این کشور در کنترل فسادهای کوچک و بزرگ اقتصادی است که ممکن است توسط افراد با نفوذ و یا دولت این کشور واقع گردد. در این باب هم کشور کانادا از جمله کشورهایی است که کارنامه درخشانی دارد:

استارت آپ کانادا

 

 • نرخ بیکاری:

نرخ بیکاری بر اساس میزان درصد افرادی که در یک کشور مشغول به کار هستند به نسبت کل جمعیت افراد بالای 18 سال محاسبه می شود که می توانید نمودار آن را برای کشور کانادا مشاهده نمایید:

 

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در کانادا

علاوه بر استاندارد های سرمایه گذاری، متقاضیان استارت آپ کانادا باید به شاخص های اقتصادی تأثیرگدر این کشور نیز توجه داشته باشند. شاخص های اقتصادی تأثیرگذار هر کشور شامل نرخ مالیات، نرخ تورم و میزان رشد اقتصادی آن کشور می شود شاخص های اقتصادی تأثیرگذار کشور کانادا را در ادامه برای شما تشریح و بررسی خواهیم کرد.

استارت آپ کانادا

 • نرخ تورم:

نرخ تورم هر کشور، بر اساس درصد تغییراتی که در سبد خرید اعضای جامعه از یک سال تا سال دیگر به وجود می آید محاسبه می گردد که به آن CPI می گویند. در نمودار زیر می توانید نرخ تورم بسیار پایین کشور کانادا را مشاهده نمایید:

استارت آپ کانادا

 

 • نرخ مالیات:

نرخ مالیات بر اساس میزان در آمدهای شخص در طول یک سال میلادی و میزان سود فرد به نسبت دارایی های وی تعیین خواهد شد. هر چه بین میزان درآمد افراد و مالیات اخذ شده توسط دولت، تعادل وجود داشته باشد، اقتصاد آن کشور در وضعیت مناسبی قرار دارد. نرخ مالیات بر درآمد کشور کانادا را می توانید در نمودار زیر مشاهده نمایید:

استارت آپ کانادا

 

 • نرخ تولید ناخالص داخلی:

رشد اقتصادی بر اساس بازدهی های اقتصادی و شکوفایی اقتصادی یک کشور تعیین می گردد. با توجه به اهمیت میزان تولید ناخالص داخلی در رشد اقتصادی یک کشور، در این بخش به بررسی این شاخص می پردازیم. نمودار زیر برای توصیف میزان رشد اقتصادی کانادا و نرخ تولید ناخالص داخلی آن در سالیان اخیر نمایش داده شده است،

بررسی شرایط استارت آپ کانادا

استارت آپ کانادا

 

برنامه استارت آپ کانادا برای جذب نیروی های پویا، صاحبان ایده نو و کار آفرینان از سراسر جهان توسط دولت کانادا مطرح شده است. دولت کانادا با جذب این گونه افراد و حمایت های مالی از چنین ایده هایی، موجبات پیشرفت هر چه بیشتر کشور خود را در زمینه ها و طرح های نو فراهم می آورد. افرادی که از این طریق برای مهاجرت به کانادا قصد اقدام نمایند، علاوه بر طرح تجاری که در ادامه مقاله به آن خواهیم پرداخت نیاز است که چهار ویژگی عمده را داشته باشند:

 

 • کسب و کار فرد، واجد شرایط برای استارت آپ باشد. به این معنا که توسط یک کمپانی کانادایی به عنوان اسپانسر مالی مورد حمایت قرار بگیرد.
 • داشتن مدرک زبان ایلتس 4 (CLB 5)
 • اثبات توانایی مالی فرد برای مدت زمان شش ماه جهت حمایت از خود و خانواده. اثبات توانایی مالی، بستگی به شرایط خانوادگی فرد دارد. هر چقدر تعداد افراد خانواده بیشتر باشد می بایست توانایی مالی بیشتری را ارائه دهد. اطلاعات بیشتر در زمینه میزان تمکن مالی لازم در روش استارت آپ کانادا در جدول ذیل نمایش داده شده است.

 

تعداد اعضا

میزان تمکن مالی

یک نفر

12960 دلار کانادا

دو نفر

16130 دلار کانادا

سه نفر

19830 دلار کانادا

چهار نفر

24083 دلار کانادا

پنج نفر

27315 دلار کانادا

 

 • متقاضی می بایست هزینه های لازم برای اسکان خود و خانواده اش را داشته باشد.

برای استارت آپ کانادا باید حمایت یکی از سه سازمان مربوطه برای امر را بدست آورید تا بر روی ایده شما سرمایه گذاری نمایند. این سازمان ها عبارتند از:

 1. Venture capital funds (برای سرمایه گذاری به میزان 200 هزار دلار)

برخی از شرکت هایی که زیر مجموعه این سازمان هستند و می توانند روی ایده های نو سرمایه گذاری نمایند به شرح زیر می باشند:

 

شرکت های زیرمجموعه سازمان Venture capital funds

7 Gate Ventures

Real Ventures

BDC Venture Capital

ScaleUp Venture Partners, Inc.

Extreme Venture Partners LLP

Top Renergy Inc.

Celtic House Venture Partners

Innovation Platform Capital International LP

OMERS Ventures Management Inc.

Westcap Management Ltd.

BCF Ventures

Yaletown Venture Partners Inc.

 

 1. Angel investor groups (برای سرمایه گذاری به میزان 100 هزار دلار)

برخی از شرکت هایی که زیر مجموعه این سازمان هستند به شرح زیر است:

 

                                                                                  شرکت های زیر مجموعه سازمان Angel investor groups

Canadian International Angel Investors

Keiretsu Forum Canada

Southeastern Ontario Angel Network

York Angel Investors Inc.

Golden Triangle Angel Network

TenX Angel Investors Inc.

Ekagrata Inc.

VANTEC Angel Network Inc.

Oak Mason Investments Inc.

 

 1. Business incubators (جهت حمایت از اجرایی شدن کسب کارهای نو)

برخی از شرکت های زیر مجموعه این سازمان را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید:

 

شرکت های زیرمجموعه سازمان Business incubators

LatAm Startups

Creative Destruction Lab

Alacrity Foundation

Extreme Innovations

Highline BETA Inc.

Alberta Agriculture and Forestry

Genesis Centre

Empowered Startups Ltd.

Invest Ottawa

Innovacorp

Launch Academy - Vancouver

NEXT Canada

 

پس از داشتن شرایط فوق الذکر، فرد می تواند با همکاری مؤسسه حقوقی ملک پور برای اخذ ویزای کانادا از طریق استارت آپ اقدام نماید. پروسه انجام کارهای فرد متقاضی استارت آپ کانادا برای مهاجرت معمولاً بین یک الی یک سال و نیم به طول خواهد انجامید. ابتدا فرد یک اقامت موقت 6 ماهه دریافت می نماید تا بتواند برای استارت آپ خود اقدام کرده و آن را تثبیت نماید. پس از اثبات ایده خود و کار روی این پروژه، فرد اقامت دائم کشور کانادا را اخذ می نماید. در صورتی که فرد در زمینه استارت آپ خود شکست بخورد می تواند در زمینه دیگری مشغول به کار گردد و اقامت وی باطل نخواهد شد.

هزینه های مورد نیاز برای استارت آپ کانادا

استارت آپ کانادا

افرادی که برای استارت آپ کانادا اقدام می نمایند هزینه های محدودی را برای این کار دارند. از آنجایی که متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق استارت آپ، افرادی هستند که به دلیل ایده نو و جدید، مورد توجه دولت کانادا قرار می گیرند می توانند با حمایت های مالی اسپانسرهای رسمی کشور کانادا ایده خود را پرورش دهند. افراد متقاضی مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا صرفاً باید هزینه های زندگی خود و خانواده را برای مدت زمان 6 ماه با خود به همراه داشته باشند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و به نگارش در آمده است؛ هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر نام شرعاً، عرفاً و قانوناً غیر مجاز تلقی خواهد شد. علاوه بر هزینه های زندگی، متقاضی استارت آپ کانادا می بایست هزینه های اجاره مکان زندگی خود را نیز داشته باشد. سایر هزینه های مربوط به ایجاد استارت آپ در کشور کانادا توسط سه سازمان مربوطه در این امر که پیش از این به آن ها پرداخته شد تأمین خواهد شد.

نقاط مثبت استارت آپ کانادا

مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا یکی از جدید ترین و کم هزینه ترین روش های مهاجرت به این کشور است. افرادی که ازسرمایه گذاری در استرالیا طریق استارت آپ کانادا اقدام به مهاجرت می نمایند، در صورتی که بتوانند از لحاظ مالی خود و خانواده را مورد حمایت قرار بدهد کفایت خواهد کرد. از دیگر ویژگی های مثبت مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا این است که شرکت های متعددی در کشور کانادا قرار دارند که کار آن ها سرمایه گذاری بر روی افراد و ایده های نو در زمینه های مختلف می باشد. علاوه بر این ها دیگر نکته مثبتی که مهاجرت از این طریق دارد این است که پس از اتمام شش ماه، اقامت موقت فرد تبدیل به اقامت دائم می گردد و پس از اخذ اقامت دائم، چنانچه پروژه استارت آپ مورد نظر با شکست مواجه شود، اقامت دائم فرد مورد از وی گرفته نخواهد شد و فرد می تواند در شغل دیگری مشغول به کار گردد.

معایب استارت آپ کانادا

مهارجرت از طریق استارت آپ کانادا علاوه بر ویژگی های متعددی که دارد، دارای معایبی نیز می باشد. اصولا هر روشسرمایه گذاری در استرالیا مهاجرتی به هر کشوری در دنیا شامل مزیت ها و معایبی است. استارت آپ کانادا نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اصولاً استارت آپ کانادا بر اساس ایده و نوآوری فرد پیرامون موضوعی ایجاد خواهد شد که پیش از این، چنین ایده ای ایجاد نشده باشد. پس تنها اشخاصی می توانند از این مسیر به کشور کانادا مهاجرت نمایند که این ایده را داشته باشند. ایده فرد باید مورد پذیرش شرکت هایی قرار گیرد که بر روی ایده های نو سرمایه گذاری می کنند. بنابراین شخص می بایست برای ایده خود اسپانسری جست و جو نماید و شرکت مورد نظر را برای سرمایه گذاری روی این ایده راضی نماید. علاوه بر مواردی که گفته شد فرد می بایست دارای مدرک زبان انگلیسی باشد و هزینه های لازم برای حمایت های مالی از خود و خانواده خویش را داشته باشد. با این حال افرادی که ایده نو ندارند و صرفاً تمایل دارند که از روش های دیگر سرمایه گذاری، اقامت کانادا را به دست آورند می توانند از روش های بهتری همچون سرمایه گذاری 100 هزار دلاری یا 200 هزار دلاری این کشور استفاده نمایند و از این طریق اقامت کانادا را برای خود و خانواده خود فراهم آورند.

خدمات مؤسسه MIE در زمینه استارت آپ کانادا

یکی از خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور، اخذ ویزای استارت آپ کانادا می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه کار در زمینه حقوق بین الملل و امور مهاجرتی از جمله کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد در بیش از 70 کشور برتر جهان توانسته است اعتبار بالایی را نزد هموطنان عزیزمان به دست آورد. یکی از دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور در شهر ونکوور کانادا دایر گردیده است و تمامی روش های قانونی مهاجرت به کانادا مانند پلن های استارت آپ، سرمایه گذاری و خرید ملک در کانادا از طرف دفتر مؤسسه حقوقی ملک پور و از سوی وکلا و مشاورین ارشد این مؤسسه در کشور کانادا انجام می گیرد. هموطنان عزیز ما می توانند با آسودگی خاطر، امور مربوط به مهاجرت خود به کشور کانادا را به مؤسسه حقوقی ملک پور سپرده و با اطمینان در مسیر مهاجرت گام بردارند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آموزش روش های مختلف سرمایه گذاری، کارآفرینی و استارت آپ کانادا می توانید با تهیه پکیج ویدیویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت ، از تدریس جناب استاد استاد ملک پور و نکات آموزشی کامل و بی نظیر ایشان نهایت استفاده را ببرید.

تحصیل مهندسی در کانادا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مراحل اقدام برای استارت آپ کانادا

در توضیح مراحل استارت آپ کانادا باید گفت که در صورت تمایل به اقدام از طریق این برنامه، نیاز به پشتیبانی صندوق سرمایه گذاری کانادایی می باشد. این سازمان ها که تحت عنوان صندوق سرمایه گذاری کانادایی از آن ها نام برده می شوند، از افرادی که دارای ایده نو و خلاقانه ای باشند که موجب کار آفرینی و پیشرفت هرچه بیشتر اقتصاد کشور کانادا شود حمایت مالی می کنند. سه نوع سازمان با میزان سرمایه گذاری های مختلف از این ایده ها و افراد حمایت خواهد کرد. در مرحله اول فرد صاحب ایده ابتدا باید این سازمان ها را برای اسپانسری از ایده وی راضی نماید. چنین فردی خود باید دارای مدرک زبان انگلیسی باشد و بتواند از خانواده وی به لحاظ مالی حمایت های لازم را اعمال نماید. پس از این موارد فرد می تواند ویزای شش ماهه ای را برای راه اندازی استارت آپ کانادا دریافت نماید و در این مدت ایده خود را به مرحله اجرا در آورد.

استارت آپ کانادااهمیت طرح تجاری (بیزنس پلن) در استارت آپ

کانادا همیشه سرزمین بسیار خوبی برای کارآفرینان خارجی و افراد مبتکر بوده است. این کشور می خواهد با ایجاد برنامه ویزای استارت آپ کانادا برای ایجاد مشاغل جدید و ترغیب به توسعه اقتصادی، ایده های نوآورانه و کارآفرینی را به خود جلب کند. همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد صاحبان ایده نیاز به اسپانسر مالی از طریق شرکت های کانادایی دارند. افراد برای اینکه حمایت این شرکت ها را به خود جلب نمایند، نیازمند این هستند که طرح تجاری (business plane) خود را به این شرکت ها ارائه کنند. این طرح تجاری باید خلاقانه و تأثیرگذار در ایجاد شغل و اقتصاد کشور کانادا باشد.

استارت آپ کانادا و نکات مهم نهایی

هدف از ارئه ویزای استارت آپ کانادا، ایجاد شرایط لازم برای پرورش استعدادها و ایده های برتر و از همه مهمتر افزایش شکوفایی اقتصادی کانادا از طریق سرمایه گذاری بر روی ایده های نو و جدید است. افرادی که از طریق ویزای استارت آپ کانادا قصد مهاجرت به این کشور را دارند، باید شرایطی را داشته باشند که پیش تر به برخی از آنها اشاره شد و در ادامه نیز به صورت کامل تر به آن ها اشاره خواهیم کرد. فرد متقاضی برای مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا می بایست شرایط زیر را داشته باشد:

استارت آپ کانادا

 

 • داشتن مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی (جهت استان کبک)
 • داشتن طرح تجاری برای ارائه به شرکت های اسپانسری
 • موافقت با طرح تجاری فرد برای سرمایه گذاری بر روی ایده وی
 • داشتن تمکن مالی مورد نیاز برای مدت زمان شش ماه زندگی در کانادا
 • داشتن شرایط امنیتی و پزشکی برای ورود به کانادا
 • پرورش ایده و به مرحله اجرا درآوردن آن در مدت زمان شش ماه

 


مهاجرت به کانادا

سئوال: توضیح در خصوص اینکه در روش کارآفرینی در چه مرحله ای باید کارمند کانادایی در بیزینس مان استخدام شود.

پاسخ:


سئوالات متداول راجع به استارت آپ کانادا

✅ آیا با راه اندازی استارت آپ کانادا می توان اقامت این کشور را به دست آورد؟

بله؛ در صورت تأیید طرح استارت آپ پیشنهادی، علاوه بر اینکه موفق به ورود به خاک کشور کانادا می شود، تأییدیه اقامت دائم برای فرد و خانواده وی نیز صادر می شود.

✅ مهم ترین ویژگی استارت آپ چیست؟

مهمترین عنصر و ویژگی های استارت آپ ها، خلاقیت و نو آورانه بودن این طرح ها می باشد. بنابراین ارائه یک طرح تجاری قوی و خلاقانه، مهم ترین شرط برای راه انداری استارت آپ کاناداست.

✅ آیا برای اقدام از طریق استارت آپ کانادا نیاز به ارائه مدرک زبان است؟

بله یکی از مهم ترین شروط اقدام برای استارت آپ کانادا، داشتن مدرک زبان آیلتس با نمره حداقل 4 و یا مدرک زبان فرانسوی در صورت اقدام برای ایالت کبک است.

✅ مزایای سرمایه گذاری در کانادا از طریق استارت آپ چیست؟

مهاجرت از طریق استارت آپ کانادا یکی از جدید ترین و کم هزینه ترین روش های مهاجرت به این کشور است. شرکت های متعددی در کشور کانادا وجود دارند که کار آن ها سرمایه گذاری بر روی افراد و ایده های نو در زمینه های مختلف می است. همچنین پس از اتمام شش ماه، اقامت موقت فرد تبدیل به اقامت دائم می گردد و پس از اخذ اقامت دائم، چنانچه پروژه استارت آپ مورد نظر با شکست مواجه شود، اقامت دائم از وی گرفته نخواهد شد و می تواند در شغل دیگری مشغول به کار گردد.

 

_____________________ استارت آپ کانادا و نتیجه گیری _____________________

استارت آپ کانادا، نحوه ارائه طرح تجاری برای شرکت های اسپانسر در طرح استارت آپ کشور کانادا و هزینه های ویزای start up کانادا در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. با مطالعه این مقاله آموختیم که روش جدیدی تحت عنوان استارت آپ کانادا برای مهاجرت به این کشور ایجاد شده است تا از طریق حمایت مالی از افرادی که دارای استعداد و ایده های نو در زمینه های مختلف می باشند، موجبات پیشرفت اقتصادی کشور کانادا فراهم آید. بدین ترتیب افراد دارای ایده های نو و خلاقانه که موجب اشتغالزایی و تأثیر مثبت بر اقتصاد کانادا می شود، می توانند از طریق استارت آپ کانادا، اقامت این کشور را به دست آورند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استارت آپ کانادا، شرایط آن و یا سایر روش های مهاجرت به کانادا می توانید با تلفن های مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا در هر دو صورت، از امکانات مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) بهره مند گردید. همچنین در صورتی که سئوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید نیز می توانید به پاسخ صحیح آن ها دست یابید.

امتیاز 4.9 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
فرزان قنبری
سلام وقت بخیر در خصوص استارت آپ کانادا امکانش هست مثلا ایده از طرف خود ما باشه ولی سرمایه رو یه شرکت داخل کانادا بخواد تعهد بده ؟ یا نه حتما باید خود ما این سرمایه رو نشون بدیم ؟ واقعا مقاله خوبی بود ممنون که این قدر وقت میزارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و احترام خدمت شما برای استارت آپ کانادا لازم هست که حتما سرمایه از طرف فردی که قصد راه اندازی استارت آپ و ارائه ایده خلاقانه داره تأمین شود. توجه داشته باشید که پروژه استارت آپ کانادا و سرمایه گذاری در این کشور دارای سیستم امتیازبندی هست. بنابراین ارائه یک بیزنس پلن قوی و پشتوانه مالی محکم می تواند امتیاز و شانس شما را برای تأیید افسر و دریافت ویزا افزایش دهد. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر پیشنهاد می شود که از مشاوره رایگان تلفنی مشاورین مؤسسه استفاده بفرمایید. "پیروز باشید"
سارا زارع
سلام وقت شما بخیر برای استارت آپ کانادا در کل چقدر باید سرمایه داشت؟ من و همسرم قصد داریم این کار رو انجام بدیم. در کل 3 میلیارد سرمایه داریم و هر دو 35 ساله هستیم. من در ایران یک شرکت دارم و همسرم در بانک کار می کنند.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای طرح های استارت تاپ حداقل باید 150 تا 200 هزار دلار کانادا سرمایه اولیه داشته باشید و طرح شما مورد تایید قرار بگیرد. باتوجه به سرمایه تان گزینه 100 هزاردلاری کانادا هم می تواند برای شما مناسب باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد حسین جعفری
سلام ممنون از مطالب مفیدتون، در خصوص استارت آپ کانادا آیا امکان اقدام در زمینه رشته های هنری مثل طراحی لباس هم وجود دارد؟ اقدام در این زمینه برای کسانی که سال ها در این حرفه صاحب بیزنس بوده اند امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در خصوص برنامه های استارت آپ شما باید دارای یک طرح و ایده تجاری خلاقانه باشید و می تواند این طرح شما در هر زمینه ای باشد نکته حائز اهمیت نوآورانه بودن استارت آپ و مورد تایید قرار گرفتن آن می باشد. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود شما شانس کار آفرینی در استان های اونارو و بریتیش کلمبیا کانادا را هم دارا می باشید. موفق باشید.
سید مهرداد وزیری
سلام ۴۵ ساله و متاهل و یک دختر باهوش و خلاق ۳/۵ ساله دارم مدیر عامل شرکت تولید نایلونهای عریض رئیس هیئت مدیره شرکت ساختمانی با ۹۵ درصد سهام آن هستم خانه باغی هم در حومه شهر یزد دارم با مجوز برگزاری مراسم و جشنواره های بوم گردی با وجود عدم اشنایی ، در حوزه سوشیال مدیا استارت اپی را در حوزه کارگران و مهندسین و ماشین الات راه و ساختمان و اخذ مجوزهای وزارت صمت و وزارت ارشاد و پروانه کسب اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی کردم. تمکن مالی برای مدت بیش از شش ماه و حتی ۲۰۰ هزار دلار هم نیاز به اسپانسر روی طرحم ندارم، و خودم توان پرداخت اجرای طرحم را دارم مدرک زبان ندارم و تقاضای ثبت نام در کالجهای کانادا را دارم ، جهت آموزش زبان انگلیسی در محیط انگلیسی زبان سوال؛ مدرک زبان؟ آیا این امکان برای اتریش هم وجود دارد؟ جواب سوال بنده ، ایمیل میشود؟ ممنونم استاد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اتریش اگر یک بیزینس پلن قوی ارائه دهید و بتوانید حدود 100 هزار یورو سرمایه گذاری کنید می تواند برای خود و خانواده اقامت کاری اخذ نمایید مدرک زبان هم در حد A2 المانی یا ایلتس 5.5 یا 6 داشته باشید . کانادا دوره زبان ندارد و شما با توجه به سن شما امکان تحصیل نخواهید داشت مگر در روشهای کارآفرینی که ایلتس 4.5 یا 5 نیاز دارید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان