اقامت دوره زبان در اروپا

2 آبان 1399 1 نظر

اقامت دوره زبان در اروپا

بسیاری از علاقه مندان به یادگیری سطح پیشرفته زبان انگلیسی و یا داوطلبان تحصیل در خارج از کشور، جهت اخذ پذیرش دوره زبان در اروپا و دیگر کشورها اقدام می نمایند. اخذ اقامت دوره زبان در اروپا در کشورهایی مانند اتریش و هلند امکان پذیر است؛ اما شرایط آن در دانشگاه های مختلف، متفاوت از یکدیگر می باشد. علاوه بر اتریش و هلند، کشورهای اروپایی دیگری چون انگلستان و آلمان نیز اقدام به برگزاری دوره زبان انگلیسی می نمایند. یکی از شروط اصلی شرکت در هر یک از دوره های تحصیلی در خارج از کشور، برخورداری از تمکن مالی مناسب و داشتن سرمایه حداقل 30 تا 50 هزار یورویی می باشد؛ چرا که فرد بایستی قادر به تأمین هزینه های زندگی و تحصیل خود در هر یک از کشورهای یاد شده باشد. با مطالعه مقاله زیر می توانید اطلاعات کاملی را در خصوص دوره زبان در کشورهای مختلف اروپایی که از کیفیت زندگی و سطح آموزشی بالایی برخوردارند به دست آورید. همچنین در صورت تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس، مشاوره تلفنی رایگان از مشاوران برجسته این مؤسسه دریافت می نمایید.

  • بررسی کلی شرایط اقامت دوره زبان در اروپا
  • اقامت دوره زبان در اروپا در انگلستان
  • اقامت دوره زبان در اتریش
  • اقامت دوره زبان در اروپا در آلمان
  • اقامت دوره زبان در اروپا در هلند
  • سئوالات متداول راجع به اقامت دوره زبان در اروپا
  • سخن پایانی

اقامت دوره زبان در اروپابررسی کلی شرایط اقامت دوره زبان در اروپا

بسیاری از افراد در جستجوی راهی جهت تحصیل دوره زبان در اروپا و خارج از کشور می باشند و بالطبع در صورت امکان اخذ اقامت از طریق آن، از مزایای بیشتری نیز بهره مند خواهند شد. تحصیل دوره زبان در کشورهای مختلف و در دانشگاه های متعددی امکان پذیر است که شرایط آن ها متفاوت از یکدیگر می باشد.

 

  • معرفی اقامت اروپا با دوره زبان

 

 معرفی اقامت دوره زبان در اروپا

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه اقامت اروپا با دوره زبان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد اقامت دوره زبان در اروپا

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد اقامت دوره زبان در اروپا

 

این تفاوت گاه در مقدار هزینه و گاه در سایر شرایط مانند ویزای همراه، اجازه کار دانشجو در حین تحصیل و اخذ اقامت از طریق دوره زبان می باشد. انواع مختلف دوره های زبان بر اساس ملاک های تعیین شده در کشورهایی نظیر اتریش، آلمان، هلند و انگلستان برگزار می گردد و در ادامه این مقاله به بررسی هر یک از دوره های زبان در اروپا بر اساس شرایط مختلف می پردازیم. نکته مهم در خصوص اقدام برای تحصیل دوره زبان در اروپا، آمریکا و کانادا، داشتن سرمایه لازم است. شرکت در این دوره ها برای افرادی توصیه می شود که از سرمایه 30 تا 50 هزار یورویی برخوردارند. به دلیل هزینه های بالای زندگی و تحصیل در خارج از کشور، نیاز به داشتن حداقل سرمایه مالی تعیین شده در فوق می باشد. گرچه دوره های زبان با هزینه های متفاوت از طیف مناسب با تا گران قیمت در خارج از کشوربرگزار می شود؛ اما در هر صورت، نیاز به سرمایه اولیه برای تحصیل و زندگی در خارج ازکشور وجود دارد.

به طور کلی به منظور تحصیل دوره زبان در اروپا، نیاز به دانش پایه ای زبان می باشد و دانشجو با برخورداری از دانش اولیه، درخواست پذیرش در دوره زبان برای یادگیری زبان در محیط انگلیسی و ارتقای آن به سطح پیشرفته می کند.

اقامت دوره زبان در اروپا

اقامت دوره زبان در اروپا در انگلستان

کشور جذاب و پرطرفدار انگلستان، مقصد تحصیلی بسیاری از دانشجویان انتخاب می شود و افراد با انتخاب این کشور برای تحصیل دوره زبان، سعی در یادگیری و تقویت سطح زبان خود دارند. کشور انگلستان دوره های زبان را صرفاً با هدف یادگیری زبان دانشجویان برگزار می کند و اقامت دانشجو در انگلستان، صرفاً محدود به طول دوره زبان وی می شود. این دوره ها بدون اجازه همراه صادر می شود و این موضوع می تواند یکی از نکات تعیین کننده برای متقاضیان متأهل باشد. از دیگر نکات قابل توجه دوره زبان در انگلستان، هزینه های غیرمعقول این دوره ها و احتمال زیاد ردی ویزا می باشد. دریافت ویزا به منظور شرکت در دوره زبان انگلستان دشوار است و احتمال ریجکتی ویزا وجود دارد.

اقامت دوره زبان در اروپا

اقامت دوره زبان در اتریش

کشور اتریش از دیگر کشورهای مطرح اروپایی و برگزارکننده دوره زبان در اروپاست. شرایط دوره زبان برگزار شده در این کشور، در دانشگاه های مختلف متفاوت است. برای مثال، در یکی از دانشگاه های اتریش، دوره زبان انگلیسی بدون نیاز به مدرک زبان اولیه و بدون اجازه همراه برگزار می شود. بدون شک امکان به همراه داشتن همسر و فرزندان در طول مدت تحصیل در خارج ازکشور، یکی از مسائل مهم و قابل توجه برای دانشجویان و متقاضیان متأهل می باشد. دانشجویان متأهل و متقاضی دریافت ویزای همراه می توانند برای پذیرش دوره زبان در یکی دیگر از دانشگاه های اتریش اقدام نمایند. در این دانشگاه، پذیرش دوره زبان بدون نیاز به ارائه مدرک زبان اولیه و به همراه دوره تحصیلی فوق لیسانس ارائه می شود. دانشجو اجازه دارد که همسر و فرزندان کمتر از 18 سال خود را به همراه داشته باشد و به تحصیل بیزنس انگلیس و تقویت زبان خود بپردازد. این دوره اقامت دوره زبان در اروپا، با هزینه سالیانه 12 هزار یورو برگزار می گردد. از دیگر مزایای اقامت دوره زبان در اروپا در این دانشگاه کشور اتریش، اجازه کار دانشجو و کار ضمن تحصیل در اتریش می باشد. علاوه بر این، محدودیت سنی نیز برای دانشجویان تعریف نشده است. بنابراین دانشجویان تا سن 45 سالگی می توانند برای گرفتن اقامت دوره زبان در اروپا در دانشگاه مورد نظر اتریش در مقطع فوق لیسانس اقدام نمایند. گرچه پذیرش در این دانشگاه اتریش، دارای محدودیت سنی نمی باشد؛ اما با توجه به رویکرد مؤسسه حقوقی ملک پور در راستای کاهش ریسک رد ویزا، توصیه می شود که دانشجویان مقطع فوق لیسانس نهایتاً تا سن 45 سالگی و دانشجویان مقطع دکتری نهایتاً تا سن 50 سالگی برای ادامه تحصیل در مقاطع نامبرده اقدام نمایند.

اقامت دوره زبان در اروپا

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

در کشورهای اتریش و آلمان، دوره هایی برگزار می شود که در آن دانشجو دوره زبان و تحصیلی را توأمان ادامه می دهد. شرایط اقامت دوره زبان در اروپا در آلمان را در بخش های بعدی شرح خواهیم داد. علاوه بر این، امکان تحصیل دوره زبان در اتریش به طور کاملاً رایگان نیز وجود دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید کلیدواژه دوره زبان را در گوگل به همراه کلیدواژه ملک پور سرچ کنید تا به صفحات رسمی مؤسسه حقوقی ملک پور هدایت شده و در این زمینه اطلاعات تکمیلی دریافت نمایید. در صورت عدم استفاده از کلیدواژه ملک پور در کنار عبارت دوره زبان به هنگام سرچ در گوگل، ممکن است به صفحاتی غیرمعتبر ارجاع داده شوید که با جعل اطلاعات و یا عدم بروزرسانی محتوا ممکن است موجب گمراهی خواننده شوند.

اقامت دوره زبان در اروپا

اقامت دوره زبان در اروپا در آلمان

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، کشور آلمان نیز از جمله کشورهای اروپاییست که دوره زبان را به همراه دوره تحصیلی اصلی به متقاضیان ارائه می نماید. با توجه به شرایط حال حاضر، احتمال رد شدن درخواست ویزای دانشجو برای تحصیل این دوره ها بسیار است و همان طور که می دانید، ریجکت ویزا یک امتیاز منفی در پرونده مهاجرتی شما به شمار می آید و ممکن است در دیگر پروسه های مهاجرتی شما تأثیر منفی داشته باشد. از طرفی محدودیت سنی و گپ تحصیلی برای سفارت کشور آلمان بسیار حائز اهمیت است و با توجه به طولانی بودن روند بررسی پرونده، بایستی چنین مواردی را نیز برای درخواست ویزای آلمان جهت تحصیل دوره زبان مدنظر داشته باشید. اما در صورت تمایل به اقدام، مؤسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه خدمات خود در این زمینه می باشد. شما عزیزان می توانید با پرداخت هزینه اندکی از هزینه لازم برای اخذ پذیرش، پرونده مهاجرتی خود را با مؤسسه حقوقی ملک پور پیش برده و پس از دریافت پذیرش نهایی و دریافت ویزا، نود درصد از هزینه باقیمانده بابت هر یک از خدمات دریافتی را پرداخت نمایید.

اقامت دوره زبان در هلند

اقامت دوره زبان در اروپا در هلند

کشور هلند که زبان اکثریت مردم آن به زبان انگلیسی صحبت کرده و در برخی از شهرهای آن نظیر آمستردام، زبان رایج انگلیسی می باشد، اقدام به برگزار دوره زبان کرده است. دوره زبان در هلند به همراه دوره تحصیلی می باشد و در واقع برای فرد، اقامت دوره زبان در اروپا را فراهم می سازد. این دوره زبان با هزینه سالیانه 2500-3000 دلار برگزار می شود و فرد می تواند همسر و فرزندان خود را به همراه داشته باشد. هزینه دوره اصلی تحصیلی فرد نیز 6 تا 7 هزار یورو در سال می باشد که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می گردد. از نیازمندی های اخذ اقامت دوره زبان در اروپا در هلند، ارائه مدرک آیلتس 5.5 می باشد. در صورت تمایل به شرکت در این دوره زبان و تحصیل که همراه با هم ارائه می گردد و دارای اجازه کار برای دانشجو و اجازه کار تمام وقت برای همسر وی می باشد، کافیست پس از ارائه مدارک خود و اقدام برای تشکیل پرونده مهاجرتی، مدرک آیلتس مورد نیاز را در طی چند ماه ارائه نمایید. شاید برای شما نیز جالب باشد که بتوان در فاصله چند ماه، مدرک زبان مورد نیاز را ارائه کرد؛ اما این امر، با استفاده از مجموعه ویدئویی آموزش زبان انگلیسی مؤسسه حقوقی ملک پور، غیرممکن و دور از ذهن نخواهد بود.

اقامت دوره زبان در اروپا

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

با توجه به شرایط بسیار مناسب اقامت دوره زبان در اروپا در کشور هلند، پیشنهاد می کنیم که به لینک زیر مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی در این زمینه را به دست آورید.

اقامت دوره زبان در اروپا

دوره زبان در هلند

سئوالات متداول راجع به اقامت دوره زبان در اروپا

✅ دوره زبان در کدامیک از کشورهای اروپایی برگزار می شود؟

دوره زبان در کشورهای مختلفی نظیر انگلستان، اتریش، آلمان و هلند برگزار می شود که از نظر شرایط و نیازمندی ها متفاوت از یکدیگر می باشند.

✅ اخذ اقامت دوره زبان در اروپا در چه کشورهایی امکان پذیر است؟

با تحصیل در برخی از دانشگاه های اتریش، هلند و آلمان می توان اقامت دوره زبان در اروپا را به دست آورد.

✅ تحصیل دوره زبان در اروپا نیاز به ارائه مدرک زبان دارد؟

در برخی از کشورها و دانشگاه ها، تحصیل دوره زبان بدون نیاز به ارائه مدرک امکان پذیر است و در برخی دیگر مانند هلند، نیاز به ارائه مدرک زبان با نمره آیلتس 5.5 می باشد.

✅ آیا با اقامت دوره زبان در اروپا، ویزای همراه صادر می شود؟

برخی کشورها مانند انگلستان که اقامت صرفاً به مدت طول دوره زبان صادر می شود، اجازه همراه ندارد؛ اما در برخی دانشگاه های کشورهایی مانند اتریش و هلند، دوره زبان در کنار دوره اصلی ارائه می گردد و مجوز ویزای همراه صادر می شود.

 

_____________________ سخن پایانی _____________________

اقامت دوره زبان در اروپا با اخذ پذیرش دوره زبان و تحصیل در برخی از دانشگاه های کشورهای اروپایی نظیر اتریش و هلند حاصل می شود. دوره زبان انگلیسی در کشورهای مختلفی مانند انگلستان، آلمان و... نیز با شرایط متفاوت برگزار می گردد. اما پذیرش در این دوره ها در برخی کشورها مانند انگلستان، دارای محدودیت هایی مانند محدودیت اقامت به مدت طول دوره تحصیل و... می باشد. افرادی قادر به اخذ اقامت دوره زبان در اروپا خواهند بود که در سطح پایه، آشنایی با زبان انگلیسی دارند و به منظور تکمیل مهارت زبان خود، قصد پذیرش در دوره زبان در اروپا دارند. اقامت دوره زبان در اروپا در کشورهایی مانند اتریش و هلند همراه با اجازه کار و صدور ویزای همراه می باشد و دانشجو دوره زبان و تحصیل خود را در کنار یکدیگر و به صورت توأمان پشت سر می گذراند. اطلاعات کامل در خصوص شرایط پذیرش و تحصیل دوره زبان در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی، در وب سایت مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در دسترس می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از راهنمایی ها و مشاوره تلفنی رایگان مشاورین ما بهره مند گردید. در صورت تمایل به استفاده از این خدمات، راه های ارتباطی تماس با تلفن های مؤسسه حقوقی ملک پور و یا کامل کردن فرم تماس در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در پایان مقاله نیز امکان طرح سئوال و پاسخ مشاورین به آن ایجاد شده است.

امتیاز 5 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حمید
سلام خسته نباشید خدمتتتون عرض میکنم. ممنونم که به این دوره و چگونگی اقامت دوره زبان در اروپا پرداختین. چون من واقعا فکر میکردم حتما بهترین دوره های زبان در انگلستان یا کشور انگلیسی زبان برگزار میشه و نمیدونستم این شرایط تو کشور های هلند و اتریش مناسب تر هستند. سوالم اینه که همراه به صورت همزمان با فرد وارد میشه یا باید دوره زبان فرد در هلند یا اتریش طی بشه و وقتی دوره اصلی تحصیل شروع شد خانوادش میتونن بیان؟ یا کلا این طور هست که لابلای دروس تخصصی دوره تحصیلی، دوره زبان هم برگزار میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز ورود نفر اصلی با همراه همزمان نمی باشد ولی فاصله زمانی کوتاه می باشد. و همزمان با دوره زبان تحصیل درمقطع اصلی نیز شروع می شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
مشاوره رایگان