دوره زبان در هلند

7 دی 1399 1 نظر

دوره زبان در هلند

به صورت کلی مهاجرت از طریق تحصیل به جهت هزینه های مناسب جزو مسیرهای کم هزینه برای مهاجرت می باشد. بسیاری از افراد تمایل دارند پیش از این که مستقیماً اقدام به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه خود بگیرند، شرایط کشور مقصد را به طریقی دیگر و به واسطه حضور مستقیم در محیط بسنجند. به عنوان مثال به واسطه تحصیل به کشور مد نظر خود ورود کرده و شرایط اقامت و سرمایه گذاری در آن کشور را مورد بررسی قرار دهند و سپس اقدام به انتقال سرمایه نمایند. به خصوص که در کشوری مثل هلند سرمایه گذاری از طریق خرید ملک، خودحمایتی، خرید اوراق قرضه برای سرمایه گذار آثار اقامتی به همراه نخواهد داشت. گذراندن دوره زبان در هلند و یا یک دوره دانشگاهی این مزیت را برای فرد به همراه دارد که بدون صرف هزینه های بالا، در کمترین زمان می تواند به این کشور مهاجرت تحصیلی داشته باشد. هلند به واسطه موقعیت جغرافیایی مناسب در اروپا، نرخ بیکاری پایین و شرایط، رفاه و استاندارهای مناسب برای زندگی همواره برای متقاضیان مهاجرت به عنوان یک گزینه مناسب مطرح بوده است. جهت اطلاع در خصوص دوره زبان در هلند و همچنین تحصیل در تمامی کشورهای طراز اول در سطح جهانی شما می توانید به وب سایت مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) مراجعه نموده و اطلاعات کافی و جامعی را به دست آورید و یا با جستجوی موضوع مد نظر خود به همراه کلید واژه ملک پور در گوگل تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در وب سایت های ما ملاحظه نمایید. همچنین به واسطه برقراری ارتباط تلفنی با مؤسسه و یا تکمیل فرم تماس می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و بررسی شرایط خود از مشاوره و تخصص کارشناسان مجرب ما در مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

عناوین مورد بررسی در این مقاله:

 • شرایط شرکت در دوره زبان در هلند
 • میزان رواج زبان انگلیسی در کشور هلند
 • شرایط اخذ ویزای همراه هلند
 • اخذ اقامت دائم هلند با دوره زبان
 • هزینه های زندگی در هلند
 • مزایای شرکت در دوره زبان در هلند
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه دوره زبان در هلند
 • سئوالات متداول راجع به دوره زبان در هلند
 • سخن پایانی در باب دوره زبان در هلند

دوره زبان در هلندشرایط شرکت در دوره زبان در هلند

عموماً تحصیل در هلند بدون مدرک زبان امکان پذیر نمی باشد. ضمن این که متقاضی برای ورود به دانشگاه در مقطع لیسانس می بایست آیلتس 6، برای مقطع کارشناسی ارشد آیلتس 6.5 و برای ورود به مقطع دکتری آیلتس 7 آکادمیک ارائه نماید. دوره زبان در هلند این مزیت را برای فرد به همراه دارد که حتی با داشتن آیلتس 5.5 نیز می تواند همزمان برای دوره زبان در هلند و تحصیل در مقطع دانشگاهی مورد نظر اقدام نماید.

 

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد دوره زبان در هلند

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد دوره زبان در هلند

 

هزینه دوره زبان در هلند بسیار معقول می باشد و حدوداً دو الی سه هزار یورو است. این دوره سه ماهه بوده و امکان دریافت خوابگاه چه به صورت انفرادی و چه به صورت خانوادگی موجود می باشد. از آن جایی که هزینه های محل سکونت در هلند به نسبت گران به شمار می آید، امکان گرفتن خوابگاه یکی از مزیت های این دوره محسوب می شود. از آن جایی که تحصیل در هلند همواره مورد توجه متقاضیان مهاجرت از طریق تحصیل بوده است. هلند به عنوان یک گزینه مناسب به خصوص برای افرادی که از گپ تحصیلی بالایی برخوردارند، مطرح می باشد. به این معنا که سن فرد و فاصله ای که بین آخرین مقطع تحصیلی تا سن کنونی وی افتاده است؛ دلیلی برای رد شدن ویزای وی نخواهد بود. شروع ترم برای دوره زبان در هلند در هر سال دو بار و در ماه های مارچ و سپتامبر می باشد. در ادامه این مقاله شما را با شرایط اخذ اقامت هلند با دوره زبان آشنا خواهیم نمود.

میزان رواج زبان انگلیسی در کشور هلند

هلند از لحاظ موقعیت جغرافیایی هم مرز کشورهایی نظیر آلمان، بلژیک و همچنین بریتانیا می باشد. زبان رسمی این کشور هلندی می باشد، منتهای مراتب بیش از 90 درصد از مردم به زبان انگلیسی تسلط دارند و شما با زبان انگلیسی به راحتی می توانید در این کشور سکنی گزیده و یا تحصیل نمایید. ما در مؤسسه حقوقی ملک پور امکانی فراهم نمودیم تا به واسطه گذراندن دوره زبان در هلند حتی با داشتن نمره زبان کمتر بتوانید به این کشور مهاجرت تحصیلی داشته باشید و به واسطه گذراندن کورس زبان در هلند در این کشور به زبان انگلیسی تحصیل نمایید. یکی از پر رنگ ترین مزیت های دوره زبان در هلند این است که با کمترین هزینه این امکان را برای دانشجو فراهم می سازد تا در یک محیط آکادمیک سطح زبان خود را بهبود بخشد. لازم به ذکر است که عموماً دانشگاه سطح زبان انگلیسی متقاضی را به واسطه یک مصاحبه اولیه پیش از صدور پذیرش تحصیلی وی خواهد سنجید و معمولاً این مصاحبه متعلق به متقاضیانی خواهد بود که بدون مدرک زبان تمایل به تحصیل در دوره زبان در هلند و سپس تحصیل در دانشگاه را دارند.

دوره زبان در هلند

شرایط اخذ ویزای همراه هلند

به واسطه گذراندن دوره زبان در هلند این امکان برای متقاضی فراهم است که در کمترین زمان ممکن همسر و فرزندان زیر هجده سال به وی ملحق شوند. مدت زمان الحاق خانواده به دانشجو در هلند بین 2 تا 3 ماه پس از ورود نفر اصلی به این کشور می باشد. به واسطه تحصیل پدر یا مادر در دوره زبان در هلند یا یکی از دوره های تحصیلی در دانشگاه، فرزندان آن ها می توانند تحصیل رایگان داشته باشند. این نوشتار تماماً توسط کارشناسان حقوقی در مؤسسه حقوقی ملک پور تنظیم و نگارش شده است. پر واضح است که هر گونه رونوشت و کپی برداری از آن چه با ذکر منبع چه بدون آن؛ برخلاف شرع، عرف و غیر قانونی خواهد بود. لازم به ذکر است که همسر متقاضی اجازه کار تمام وقت خواهد داشت. ضمن این که همسر متقاضی این امکان را دارد تا طی مدت زمانی که در این کشور حضور دارد؛ به صورت رایگان تحصیل نماید. در کنار این موارد، متقاضی اصلی نیز به این دلیل که مشغول به تحصیل می باشد به صورت نیمه وقت اجازه کار خواهد داشت.

سرمایه گذاری در بلاروس

کار ضمن تحصیل در هلند

اخذ اقامت دائم هلند با دوره زبان

به صورت کلی تحصیل مستقیماً منتهی به اخذ اقامت دائم و یا تابعیت و شهروندی یک کشور خارجی نمی شود. بلکه شرایط به این صورت است که دانشجو می بایست پس از اتمام دوره تحصیلی به بازار کار آن کشور ورود نماید و پس از طی یک مدت مشخص این امکان برای وی فراهم است تا درخواست اقامت دائم نماید. این مدت عموماً در کشورهای اروپایی 5 سال می باشد. در هلند نیز این شرایط فراهم است و متقاضی می تواند در اواخر پنجمین سالی که از اقامت کاری وی گذشته است؛ درخواست اقامت دائم و پس از گذشت یک سال از دریافت اقامت دائم می تواند درخواست تابعیت و پاسپورت هلند را داشته باشد. برای ورود به بازار کار پس از اتمام تحصیلات مدت یک سال به دانشجو فرصت داده خواهد شد تا همچنان در کشور هلند اقامت نموده و به دنبال یافتن شغل مورد نظر خود باشد. پس از گذشت یک سال یا طی این مدت چنان چه وی کار مد نظر خود را یافت نمود، اقامت وی به اقامت کاری تبدیل خواهد شد و در صورتی که اقامت کاری وی تا پنج سال تمدید شود درخواست دریافت اقامت دائم بلامانع می باشد. چنان چه متقاضی نتواند کار مناسب با شرایط خود را یافت نماید، می بایست به کشور متبوع خود بازگردد.

سرمایه گذاری در بلاروس

پاسپورت هلند

هزینه های زندگی در هلند

برای تحصیل دوره زبان در هلند و به صورت کلی مهاجرت به هلند لازم است که در خصوص هزینه های زندگی در این کشور اطلاعات کافی و لازم را داشته باشید. در قالب دو جدول ما هزینه های زندگی و در واقع هزینه های مصرفی معمول و همچنین هزینه های مرتبط با محل سکونت را به تصویر کشیده ایم. پر واضح است که هزینه های زندگی در پایتخت هلند؛ آمستردام در مقایسه با سایر شهرها بسیار بیشتر می باشد. هزینه های زندگی در آمستردام برای یک خانواده چهار نفره بدون احتساب هزینه های مرتبط با محل سکونت در هر ماه 3,273.30 یورو می باشد. این هزینه ها برای یک نفر در هر ماه 917.76 (بدون اجاره) می باشد. در صورت دریافت خوابگاه به واسطه تحصیل دوره زبان در هلند هزینه های محل سکونت برای یک نفر در هر ماه 550 یورو (معادل 6.600 یورو در یک سال) و هزینه خوابگاه خانوادگی برای هر ماه 650 یورو (معادل 7.800 یورو در یک سال) خواهد بود.

 

وعده غذایی در یک رستوران ارزان قیمت

$ 15.00  

هزینه صرف غذا برای 2 نفر در یک رستوران متوسط (3 وعده غذایی)

$ 60.000

مک دونالد

$ 8.00  

اینترنت ماهیانه

$ 39.51  

شروع قیمت تاکسی (تعرفه نرمال)

$ 3.50

تاکسی (1 کیلومتر)

$2.30   

بلیط حمل و نقل عمومی (1 طرفه)

$ 3.20   

برنج سفید (1 کیلوگرم)

$ 1.95   

شیر (1 گالن)

$ 0.93   

آب (یک و نیم لیتر)

$ 0.66

 اجاره واحد 1 خوابه در مرکز شهر

$ 1,088.28

اجاره واحد 1 خوابه در حومه شهر

$ 874.01

سرمایه گذاری در بلاروس

شرایط زندگی در هلند

مزایای شرکت در دوره زبان در هلند

شرایط تحصیل در دوره زبان در هلند را به تفصیل توضیح دادیم. در این قسمت به اختصار به بررسی مزایای شرکت در دوره زبان در هلند خواهیم پرداخت؛

 • امکان تحصیل در هلند بدون مدرک زبانسرمایه گذاری در استرالیا
 • امکان تحصیل حتی با وجود گپ تحصیلی بالا
 • امکان الحاق همسر و فرزندان زیر 3 ماه
 • اجازه کار تمام وقت برای همسر متقاضی
 • تحصیل رایگان فرزندان
 • هزینه های پایین کورس زبان در هلند
 • امکان تمدید دوره زبان در صورت نیاز
 • امکان دریافت خوابگاه تک نفره و خوابگاه خانوادگی
 • نرخ بیکاری پایین در کشور هلند
 • امکان دریافت مجوز کار پاره وقت حین تحصیل برای دانشجو
 • شانس بالای دانشجو برای کاریابی پس از اتمام تحصیل
 • امکان تحصیل در مقاطع تحصیلی با هزینه کم پس از اتمام دوره زبان در هلند
 • وجود 2 بار شروع ترم در هر سال (مارچ و سپتامبر)
 • امکان تحصیل بدون وجود محدودیت سنی
 • امکان بررسی شرایط برای سرمایه گذاری و یا کار
 • امکان تبدیل اقامت تحصیلی به اقامت کاری و...

دوره زبان در هلند

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه دوره زبان در هلند

مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت بین المللی آماده ارائه خدمات در خصوص تمامی مسیرهای قانونی مهاجرت می باشد. برای شروع در وهله اول شما می بایست با مؤسسه ارتباط تلفنی برقرار نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. پس از آن در صورت واجد شرایط بودن می بایست وقت مشاوره رزرو بفرمایید. در حال حاضر مشاوره ها آنلاین و از طریق اسکایپ برگزار خواهند شد. کارشناسان ارشد مجدداً شرایط شما را به دقت بررسی نموده و بهترین گزینه های پیش رو را با جزئیات کامل با شما همراهان گرامی مطرح خواهند نمود. هزینه ای که بابت مشاوره پرداخت نموده اید به صورت کامل در صورت منعقد شدن قرارداد از روی مبلغ حق الوکاله شما کسر خواهد شد. مسیر دیگر پیش پای شما همراهان گرامی این است که با تهیه محصول ویدیویی راهنمای گام به گام تا اخذ اقامت با تدریس مدیریت محترم مؤسسه؛ استاد ملک پور از به روزترین و دقیق ترین قوانین مهاجرتی حال حاضر دنیا مطلع شوید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سئوالات متداول راجع به دوره زبان در هلند

✅ آیا تحصیل به واسطه دوره زبان در هلند رایگان می باشد؟

خیر. تحصیل متقاضی اصلی هزینه بر می باشد؛ اما تحصیل همسر و فرزندان وی رایگان است.

✅ آیا به واسطه دوره زبان در هلند امکان مهاجرت به همراه خانواده به هلند وجود دارد؟

بله. همسر و فرزندان پس از 2 الی 3 ماه امکان الحاق به دانشجو در هلند را خواهند داشت.

✅ آیا امکان دریافت بورسیه تحصیلی در هلند وجود دارد؟

بله. دریافت بورسیه تحصیلی بیشتر در مقطع دکتری امکان پذیر می باشد.

✅ آیا دانشجو و همسر وی حین تحصیل در هلند اجازه کار دارند؟

بله. دانشجو در حین تحصیل، به صورت پاره وقت و همسر وی به صورت تمام وقت اجازه کار خواهد داشت.


_____________________ سخن پایانی در باب دوره زبان در هلند _____________________

شرایط پذیرش دوره زبان در هلند و اخذ اقامت هلند با دوره زبان را مورد بررسی و تحلیل قرار دادیم. مشاهده نمودید که تحصیل در هلند بدون مدرک زبان و یا حتی با نمره زبان کمتر از سطح مورد نیاز نیز امکان پذیر است. به طور مثال برای مقطع کارشناسی آیلتس 6 مورد نیاز است، کسانی که نمره زبان آن ها از این حد کمتر باشد می توانند به واسطه گذراندن کورس زبان در هلند به این کشور مهاجرت نموده و پس از گذراندن دوره زبان سه ماهه با کمترین هزینه ممکن در محیط آکادمیک آموزش دیده و سپس وارد مقطع دانشگاهی مد نظر خود شوند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی و دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره زبان در هلند و بررسی شرایط خود برای پذیرش در این دوره با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) ارتباط تلفنی برقرار نموده و یا با کامل کردن فرم تماس، از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب مجموعه بهره مند گردید. شما می توانید برای مطالعه بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به هلند از تمام مسیرهای مهاجرتی نیز به وب سایت مؤسسه ملک پور (MIE اتریش) مراجعه نمایید. در صورت داشتن هر گونه سئوال و ابهامی نیز شما می توانید در انتهای این صفحه و در قسمت دیدگاه ها نظرات خود را برای ما بنویسید و در اسرع وقت و به بهترین نحو پاسخ مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

امتیاز 4.87 از 5 ( 29 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سودابه
سلام...وقتتون بخیر همسر من ۴۶ ساله هستند و لیسانس دارند و دارای گپ تحصیلی بالا هستند و معدل لیسانسشون ۱۲.۵ هست و مدرک آیلتسشون حدود ۵.۵ هست....برای تحصیل در هلند برای مستر با گذروندن دوره های زبان هلند ، چقدر ریسک ویزا دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن و گپ تحصیلیشون ریسکشون بالاست اما می توانند برای دوره زبان سوئد یا اتریش اقدام نمایند برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان