اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

31 تیر 1399 44 نظر

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، مهاجرت از طریق تحصیل زبان، تبدیل اقامت تحصیلی اتریش به سایر انواع اقامت از طریق کار و یا سرمایه گذاری و همچنین نحوه اخذ ویزای دوره زبان انگلیسی در اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. آیا با تحصیل در اتریش امکان اخذ اقامت دائم وجود دارد؟ همراهی خانواده در دوره های زبان امکان پذیر است؟ طول پروسه پذیرش و اخذ ویزا چه مدت به طول می انجامد؟ پاسخ به این پرسش ها و سایر سئوالات شما در این نوشته ارائه می شود. اتریش به دلیل موقعیت مکانی خوب و بهره گیری از شرایط عالی اقتصادی و خدماتی همواره مورد اقبال عده بسیاری جهت انتخاب محل سکونت بوده است. روش جدید اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی توسط مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در پاسخ به خواسته شما عزیزان معرفی شده است. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر راجع به فرایند اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی می توانید با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل فرمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین در صورتی که برای کامل کردن فرم تماس اقدام نمایید، مشاوران مؤسسه برای ارائه مشاوره تلفنی رایگان با شما تماس خواهند گرفت.

 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط عمومی آن
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و جزئیات طرح
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و رواج زبان انگلیسی
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط همراه
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و اخذ اقامت دائم اتریش
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در اتریش
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و مزایای آن
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و سخن پایانی

اقامت اتریش با دوره زبان

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط عمومی آن

موقعیت اتریش در مرکز اروپا دسترسی آسان به تمام نقاط اروپا را مهیا می نماید. عموماً افراد تمایل دارند به دلیل هزینه های پایین تحصیل، از طریق تحصیل اقدام به مهاجرت نمایند. اما شرایط تحصیل برای تمامی افراد مهیا نیست. مؤسسه حقوقی ملک پور با فراهم آوردن شرایطی، امکان اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی را فراهم نموده است که این روش به طور اختصاصی در ید مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد و شرایط مناسبی را برای خیل عظیمی از مهاجرین فراهم نموده است.

 

فایل اول تصویری مؤسسه پیرامون اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

فایل اول صوتی مؤسسه پیرامون اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

در بین کشورهای اروپایی، اتریش و سوئیس همواره بیش از سایر کشورها مورد توجه مهاجرین بوده اند چرا که از شرایط عالی زندگی برخوردارند و همواره شهرهایی از این کشورها جزو برترین شهرهای دنیا انتخاب شده اند. به عنوان مثال وین، پایتخت اتریش در 10 سال پیاپی برترین شهر دنیا شناخته شده است.

اقامت اتریش با دوره زبان

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و جزئیات طرح

اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی همواره مورد توجه و درخواست مشتریان بوده است. همانطور که گفته شد تحصیل از روش های اقامتی مورد نظر عده بسیاری است چرا که با هزینه پایین این امکان برای شخص فراهم می شود و بعد از اتمام دوره امکان تغییر ویزا و نوع اقامت برای شخص فراهم است تا با حضور در محل جهت سرمایه گذاری مدنظر خود یا جست و جوی کار مورد علاقه خود برنامه ریزی نماید. علاوه بر این محبوبیت طرح اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی به دلیل عدم نیاز به مدرک زبان می باشد. شخص برای اقدام جهت این دوره نیاز به مدرک آیلتس نداشته و صرفاً توانایی تکلم به زبان انگلیسی کفایت می کند. این دوره برای افراد بسیاری قابل اقدام است چرا که اتریش جهت تحصیل محدودیتی برای گپ تحصیلی و سن شخص قائل نیست و در صورتی که سفارت به دلیل سن شخص و یا فاصله تحصیلی وی، اقدام به رد ویزا نماید، امکان اعتراض به MA35 وجود دارد و این کار توسط وکلای محلی اتریش انجام می شود که از افتخارات مؤسسه حقوقی ملک پور، اجرای پروسه های اخذ اقامت از طریق وکلای همان کشور و با ضریب اطمینان بالا می باشد. البته مؤسسه حقوقی ملک پور نماینده انحصاری جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی بوده و این امر صرفاً از طریق این مؤسسه امکان پذیر می باشد. البته این طرح، دوره های دیگر همچون بیزنس را نیز شامل می شود.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و رواج زبان انگلیسی

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، برای شما امکان حضور در محل و یادگیری زبان انگلیسی را با سرعتی بیشتر فراهم می کند. علیرغم اینکه زبان رسمی اتریش آلمانی بوده و عموم مردم به زبان آلمانی صحبت می کنند اما تسلط و تکلم بر زبان انگلیسی نیز بین مردم رایج است و شما با صحبت به زبان انگلیسی در کشورهایی مثل اتریش و سوئیس دچار مشکل نخواهید بود و شرایطی که در فرانسه دیده می شود که عامه مردم علیرغم آشنایی به زبان انگلیسی، صرفاً به زبان فرانسوی تکلم می کنند و این امر مهاجرین و مسافرین را با چالش هایی روبرو می کند، دیده نمی شود یا به ندرت دیده می شود. در شهر وین این موضوع هیچ دغدغه ای را برای مهاجرین ایجاد نمی کند چرا که اکثر افراد مسلط به زبان انگلیسی هستند. چنانچه گفته شد جهت اقدام برای این دوره نیاز مدرک زبان انگلیسی نیست اما برای انجام مصاحبه، آشنایی به زبان انگلیسی و توانایی صحبت لازم است. اقدام از طریق این دوره های زبان و بیزنس می تواند جایگزین اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه باشد چرا که اخذ پذیرش از دانشگاه نیازمند داشتن فاکتورهایی است که در اخذ پذیرش محدودیت ایجاد می کند. البته مؤسسه حقوقی ملک پور در ویدئویی تحت عنوان اپلای و ویزای تحصیلی اتریش به توضیح کامل این موضوع پرداخته و آموزش های لازم جهت اقدام توسط خود اشخاص را ارائه نموده است. 

وکیل مهاجرت در کرج

اپلای و ویزای تحصیلی اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و شرایط همراه

اقامت اتریش با دوره زبانبا اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، امکان همراهی خانواده با شخص اصلی امکان پذیر است. افرادی که می توانند شخص اصلی را در این پروسه همراهی نمایند، همسر و فرزندان زیر 18 سال وی می باشند. لازم به ذکر است علیرغم اینکه تحصیل خود شخص در دوره های زبان شامل هزینه می باشد، تحصیل فرزندان در مدارس اتریش به صورت رایگان امکان پذیر است. این مقاله توسط تیم مؤسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است و هر گونه کپی برداری از آن خلاف قانون بوده و از نظر شرعی و قانونی دچار ایراد می باشد. از مزایای دیگر اقدام از طریق دوره های زبان در اتریش و اخذ اقامت از این طریق، امکان دریافت اجازه کار می باشد. دریافت اجازه کار برای همسر شخص اصلی نیز امکان پذیر است. البته این امر با چالش هایی روبروست و در صورت موافقت اداره کار اتریش (AMS) امکان پذیر است که تاکنون این امر برای افراد بسیاری محقق گشته است.

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و اخذ اقامت دائم اتریش

پس از این که شخص اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی را دریافت نمود، در مدت تحصیل در اتریش می تواند روش های اقامتی دیگر را مورد بررسی قرار دهد و بهترین روش ویژه خود را انتخاب نماید. البته شخص می تواند پس از اتمام این دوره های زبان و یا بیزنس از دانشگاه های اتریش پذیرش دریافت کند. از مزیات اصلی اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، امکان تغییر ویزای خود از تحصیلی به سایر طرق همچون سرمایه گذاری و کار می باشد. شخص می تواند پس از گذراندن دوره زبان پس از یکسال، اقدام به جست و جوی کار نماید و ویزای خود را از تحصیلی به کاری تبدیل نماید. روش دیگر تحقیق و بررسی پیرامون انواع سرمایه گذاری هاست. در مدت تحصیل و با حضور در محیط شخص این امکان را دارد که روش های مختلف پیشرو را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد. افراد می توانند با ثبت شرکت و سرمایه گذاری در موارد متنوعی همچون برگرکینگ، ساب وی و... اقامت خود را در اتریش تمدید نمایند. روش های مختلفی جهت سرمایه گذاری امکان پذیر است، حتی شخص می تواند از خود اتریش، جهت خودحمایتی اقدام نماید. جهت اطلاع از سایر روش های اخذ اقامت اتریش می توانید به مقاله ای در این باب رجوع فرمایید:

پناهندگی اتریش

اقامت اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و هزینه های زندگی در اتریش

از موارد قابل توجه جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، هزینه های زندگی در اتریش می باشد که علاوه بر هزینه های تحصیل در دوره به شخص تحمیل می شود. البته بحث هزینه های زندگی کاملاً بستگی به سبک زندگی اشخاص و محل زندگی دارد. در اینجا هزینه های معمول زندگی از سایت معتبر نامبئو ارائه شده است. در مواردی که هزینه ماهیانه اعلام می شود، میانگین افراد جامعه در نظر گرفته شده است:

 

اجاره خانه برای یک ماه

میانگین قیمت

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

724.65 €

آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز

577.29 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1،326.04 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز

1،028.50 €

 

سایر اقلام به صورت جدول زیر می باشد:

خرید مربوط به بازار ها

قیمت

یک کیلوگرم گوشت گاو

15.54 €

یک لیتر شیر

1.03 €

تخم مرغ

3.15 €

یک کیلوگرم مرغ

9.50 €

آب معدنی

0.55 €

پنیر

10.63 €

یک کیلوگرم برنج

1.60 €

یک قرص نان

1.73 €

هزینه یک کورس تاکسی (1 کیلومتر)

1.50 €

بنزین (1لیتر)

1.24 €

بلیط یک طرفه مترو

2.40 €

ماشین جدید و کوچک

20،000.00 €

هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام

26.75 €

سینما، 1صندلی

10.00 €

متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات

1،996.52 €

 

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و مزایای آن

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری 50 هزار یورویی

 • اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل و هزینه پایین آن
 • امکان یادگیری سریع تر زبان در محل
 • بدون نیاز به مدرک زبان
 • عدم اهمیت گپ تحصیلی و سن جهت تحصیل
 • همراهی خانواده شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال
 • تحصیل رایگان فرزندان در مدارس اتریش
 • امکان اخذ مجوز کار برای خود و همسر
 • حضور در اتریش و بررسی جهت سرمایه گذاری
 • امکان تبدیل اقامت تحصیلی به انواع دیگر در خاک اتریش

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

همواره با حمایت شما عزیزان مؤسسه حقوقی ملک پور توانسته در راستای رضایت بیشتر مشتریان گام بردارد. با تغییر خدمات مؤسسه از مشاوره حضوری به مشاوره های اسکایپ علیرغم بالارفتن کیفیت خدمات و ارائه مشاوره های تخصصی توسط مشاورین ارشد تیم وین، به دلیل عدم نیاز به حضور در دفاتر و امکان برقراری ارتباط از منزل، رضایت بالایی را در مشتریان ایجاد نموده است. شما می توانید جهت اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی با مشاورین ما تماس گرفته و به صورت مشاوره تلفنی رایگان روند اقدام از این طریق را جویا شوید و در صورت تمایل جهت اخذ وقت مشاوره اسکایپ اقدام فرمایید. طی جلسه ای با مشاورین ارشد جزئیات طرح خدمت شما ارائه می شود. لازم به ذکر است در صورت عقد قرارداد کل هزینه مشاوره از هزینه قرارداد کسر می شود. کل روند پروسه اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی حدود 6 الی 7 ماه به طول می انجامد که شامل 2 ماه اخذ پذیرش تحصیلی و حدود 4 تا 5 ماه اخذ ویزا می باشد. شما می توانید جهت اطلاع از سایر طرح های مؤسسه حقوقی ملک پور و اطلاع کامل از شیوه های مهاجرتی، ویدئوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را مشاهده نمایید. به علاوه در آپدیت هایی که برای این ویدئو تهیه می شود، طرح های جدید مؤسسه با ذکر کامل جزئیات ارائه می شود. 

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

سئوالات متداول راجع به اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی

✅ آیا برای شرکت در دوره های زبان اتریش نیاز به ارائه مدرک زبان است؟

خیر؛ شخص برای اقدام جهت این دوره نیاز به مدرک آیلتس نداشته و صرفاً توانایی تکلم به زبان انگلیسی کفایت می کند.

✅ آیا برای اقدام از طریق دوره های زبان انگلیسی، شرط سنی وجود دارد؟

اتریش محدودیتی برای گپ تحصیلی و سن متقاضیان تحصیل در این کشور قائل نیست و در صورتی که سفارت به دلیل سن شخص و یا فاصله تحصیلی وی، اقدام به رد ویزا نماید، امکان اعتراض وجود دارد و این کار توسط وکلای محلی اتریش انجام می شود.

✅ آیا امکان تغییر ویزا پس از پایان دوره زبان انگلیسی وجود دارد؟

بله؛ یکی از مزیات اصلی اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، امکان تغییر ویزای خود از تحصیلی به سایر طرق همچون سرمایه گذاری و کار می باشد.

✅ آیا امکان اخذ ویزای همراه در پروسه اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی وجود دارد؟

بله؛ با اخذ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی، امکان همراهی خانواده با شخص اصلی وجود دارد. همسر و فرزندان مجرد زیر 18 سال متقاضی می توانند در اتریش اقامت داشته باشند و از تحصیل رایگان فرزندان و اجازه کار همسر استفاده نمایند.

 

_____________________ اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و سخن پایانی _____________________

اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی و مهاجرت تحصیلی به اتریش با شرکت در دوره های زبان انگلیسی و نیز نحوه اخذ ویزای دوره زبان انگلیسی در اتریش در این نوشته مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. شرایط مختلف آن از قبیل بررسی ویزای همراه، امکان تبدیل اقامت به سایر انواع آن، اجازه کار و سایر اطلاعاتی که شما جهت اقدام از طریق دوره های زبان احتیاج دارید، ارائه شد. امید است با گشایش طرح اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی توسط مؤسسه حقوقی ملک پور، گامی دیگر جهت رضایت شما همراهان همیشگی برداشته باشیم. این طرح شرایط مناسبی را جهت افرادی که قبل از اقدام به سرمایه گذاری تمایل دارند مدتی در محل حضور داشته و وضعیت را به طور کامل بررسی نمایند، فراهم می نماید. در صورت بروز هر گونه سئوال و ابهامی در رابطه با اقامت اتریش با دوره زبان انگلیسی می توانید با مشاورین مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. در انتهای مقاله، قسمت "ثبت پرسش" جهت ارائه نظرات و سئوالات شما عزیزان تعبیه شده است، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

ثبت پرسش
ر علیپور
سلام و خسته نباشید در مورد تحصیل زبان انگلیسی در اتریش آیا فرد دانشجو و خانواده به طور همزمان می توانند وارد اتریش بشوند یا نه با فاصله خواهد بود و این فاصله زمانی حدودا چقدر خواهد بود ممنون از پاسخ گوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض و ادب دوست عزیز ورود همزمان خانواده بسته به کیس و قوی بودن پرونده دارد اما بطور کلی در حال حاضر و بالا بودن ریسک پرونده های ایران عموماً بین نفر اصلی پرونده و اعضای خانواده یک 3 - 4 ماهی فاصله می افتد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید ا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
امین نجابتی
ضمن عرض سلام و احترام و ارادت هزینه تحصیل در دوره زبان در اتریش درمدت یکسالرو بفرمایید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، هزینه دوره متغیر و کاملاً بستگی به کالج مذکور و زمان اقدام شما دارد که امکان ثبت نام برای کدام کالج مهیا باشد. با تماس با دفاتر، جزئیات خدمت شما مطرح می شود. * مانا باشید *
آرش مشایخی
بنده ۴۶ سالمه و فوق لیسانس عمران دارم،آیا میتونم واسه دوره زبان اقدام کنم؟هزینه آن چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی بله با 46 سال هم شما شانس پذیرش و ویزای اتریش را دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
راد
سلام من ساکن سنگاپور هستم در مورد این ویزای پذیرش دوره زبان با چه شماره ای و چه دفتری میتونم تماس بگیرم برای مشاوره !؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت مشاوره و ارتباط با لطفا به لینک زیر مراجعه کنید https://officialmalekpour.com/contact
علی تروشه
سلام امکان داره به من مشاوره لطف کنید خواهان کورس زبان آلمانی یا انگلیسی هستم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامتان لطفا جهت اخذ مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بررسی شود. جهت تماس باما لطفا وارد لینک زیر شوید. https://officialmalekpour.com/contact
زهره رمضانی
سلام و عرض ادب ایا امکان بردن فرزند به صورت همزمان وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت، جهت بالابردن شانس ویزا، برای همراه همزمان با شخص اصلی اقدام نمی شود و با فاصله کوتاهی خانواده وارد اتریش می شوند. * مانا باشید *
احسان اسدی
با سلام و احترام لطفا اعلام می فرمایبد علاوه بر هزینه زندگی هزینه دوره یکساله چقدر می باشد؟ بعد از دوره چقدر زمان جست و جوی کار داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی دوره زبان اتریش یک رصت مناسب برای ورود به کشور اتریش و کاریابی حین تحصیلی می باشد. هزینه های زندگی هم بسته نوع زندگی فرد از 800 یورو تا 1200 یورو متغییر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
الهام حسن آبادی
با سلام .لطفا هزینه ثبت نام دوره زبان انگلیسی رو بفرمایید.متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هزینه دوره کاملا بستگی به کالجی که برای شما اقدام می شود، دارد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر در این باره می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. جهت درخواست تماس واتس اپ ما با شما، می توانید از قسمت "تماس با ما" نسبت به تکمیل فرم اقدام فرمایید. * مانا باشید *
صادقی
میخواستم بدونم هزینه دوره ی زبان چقدر هست و ایا میشه بعدش مشغول به کار شد یا باید شروع به تحصیل کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورت یافتن کار می توانید اقامت خود را از تحصیلی به کاری تغییر دهید. در صورتی که موفق به اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش شوید، اقامت تحصیلی شما تمدید می شود. هزینه دوره بسته به کالجی که برای شما اقدام می شود متفاوت است. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
مهدی لاهرودی
با سلام و عرض ادب.برای اخذ ویزا از طریق یادگیری زبان انگلیسی چه مدارک(مقدار پول در حساب بانکی و...)لازمه و هزینه حق الوکاله چقدره؟ممنونم از جوابتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مبلغ موردنیاز جهت اثبات تمکن مالی، معادل هزینه یکسال زندگی شخص در اتریش می باشد. لازم به ذکر است به طور متوسط هزینه ماهانه یک فرد در اتریش حدود 1200 تا 1500 یورو می باشد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
Abdullah Haidari
با سلام و خسته نباشید من فعلا در یونان زندگی میکنم و قبولی اینجا را دارم نیاز به ویزا هم ندارم که برم سوئیس سوال من این که آیا آنجا امکان این است که از طرق دوره زبان انگلیسی به قبولی دائم دست پیدا کنم یا نه ممنون میشم اگه راهنمایی کنید با تشکر عبدالله حیدری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. متوجه اینکه قبولی یونان را دارید نشدک اما بصورت کلی شما اگر با دوره زبان با هر دوره تحصیلی دیگری اقامت بگیرید و موفق به کاریابی شوید پس از پرداخت 5 سال بیمه و مالیات می توانید درخواست اقامت دائم نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عموی شما بصورت رایگان بررسی شود.
جمیله کریمی
بادرود اگر بخواهیم دوره زبان انگلیسی را برای دو فرزندم ثبت نام کنم شرایط من وهمسرم بچصورت میباشد،در ضمن فرزندانم میتوتن از شرایط تحصیلی رایگان استفاده کنن ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب؛ طرح دوره زبان انگلیسی در اتریش مربوط به افراد دیپلم به بالاست. جهت تحصیل فرزندان با همراهی والدین بسته به سن آنان، کشورهای استرالیا، کانادا و انگلیس می تواند مناسب باشد. می توانید اطلاعات کامل تر در این باره از مشاورین جویا شوید. * مانا باشید *
عسل
سلام حداقل مدرک تحصیلی باید چه سطحی باشه؟ایا از طریق اموزش زبان برا دختر ۸ساله میشود اقدام کرد که پدر و مادر همراه او باشند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم هست و مناسب افرادی است که طی دوره به دنبال کار یا سرمایه گذاری باشند یا اقامت خود را با اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه تمدید نمایند. * مانا باشید *
مولود لطفعلی پور
با عرض سلام و ادب و خسته نباشید ، احتراما درخواست شروع روند اقامت با دوره زبان را دارم ولی متاسفانه نتوانسته ام تلفنی با مشاورین در تماس باشم خواهشمندم از طریق راحتتری مثل تماس تلفنی واتس آپ من رو راهنمایی کنید .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت تماس واتساپ شما باید فرم درخواست تماس که لینک آن در ابتدای مقاله قرار داده شده است را تکمیل بفرمایید و یا از قسمت "تماس با ما" از منوی اصلی سایت اقدام فرمایید. * مانا باشید *
مریم نقی زاده
درود بر شما، درمورد اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان،سوالی که داشتم این هست که هزینه ی دوره و هزینه ی اولیه زندگی برای یک خانواده سه نفره چقدر است و اینکه به طور کلی تمکن مالی در این روش رو بفرمائید.سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تمکن مالی موردنیاز معادل هزینه یکسال زندگی در اتریش می باشد. مخارج برای یک نفر در اتریش حدود 1200 تا 1500 یورو به صورت ماهیانه می باشد. هزینه دوره بستگی به کالجی که برای شما اقدام می شود، دارد. جهت دریافت اطلاعات تخصصی تر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه بهره مند شوید. * مانا باشید *
مهدی حاجی قاسمی پور
درود و عرض ادب. سوالم اینه که در طی همین دوره زبان امکان کار کردن و درآمد داشتن هست تا مخارج زندگیمون رو در بیاریم؟؟ حتی به صورت سیاه ؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، امکان کار همزمان با تحصیل دوره زبان انگلیسی، محدود به 20 ساعت در هفته می باشد. * مانا باشید *
مهدی قارلقی
سلام. مدت ویزا بعد از اتمام دوره زبان پایان میابد و یا یکسال برای جستجوی کار و ..بصورت خودکار تمدید میگردد؟ میتوان در حین دوره یا بعدش در آلمان هم جستجوی کار کرد؟ باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مهلت اقامت شما پس از فرصت یکساله پایان می یابد مگر اینکه شما به روش های دیگر همچون پذیرش تحصیلی از دانشگاه، کار یا سرمایه گذاری اقامت خود را تمدید نمایید. شما امکان رفت و آمد به کل حوزه شنگن را در این مدت خواهید داشت. * مانا باشید *
علی اصغر یوسفی
با عرض سلام خدمت همه اعضای این سایت یه وقت ماوره ازمشاورین محترم درمورد مهاجرت داشتم باتشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامتان درخصوص مشاوره با کارشناسان ارشد پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید کارشناسان ما راهنمایی تان می کنند. موفق باشید.
ابراهیم روجایی
سلام احوال شما مطالب خوب و روش عالی بود لطفا اعلام بفرمایید هزینه دوره زبان در یکسال به انضمام هزینه وکالت چقدر میشه؟ با احترام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف و توجه شما دوست عزیز، هزینه دوره زبان بسته به کالجی که اقدام می شود متغیر بوده و بسته به شرایط شما، زمان اقدام، امکان ثبت نام کالج و... تعیین می شود. با تماس با مشاورین و بررسی شرایط شما، جزئیات طرح خدمت شما ارائه می گردد. *مانا باشید*
هومن مجاهد
با سلام ميخواستم بدونم براي مهاجرت از اين طريق امكان گرفتن ويزاي همراه بصورت همزمان با فرد اصلي وجود دارد؟و يا اينكه امكان اين هست كه همسرم هم همانند من جداگانه براي شركت در دوره هاي زبان اقدام كند يعني با دو پرونده مستقل از هم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادبب، جهت بالابردن شانس ویزای همراه، با حدود 3 تا 4 ماه فاصله زمانی برای همراهان اقدام می شود. نیازی به اقدام از طریق دو پرونده مستقل نیست و همسر شما امکان تحصیل در اتریش را خواهد داشت و اقامت ایشان با مجور تحصیل می باشد. * مانا باشید *
وحید یاری
با سلام و وقت بخیر. ۳۰ ساله و مجرد هستم دکتری رشته جغرافیا گرایش برنامه ریزی شهری دارم. ۸ سال هم هست در دبیرستان تدریس میکنم. آیا امکان دریافت اقامت کاری برای من فراهم هست؟ البته مدرک زبان ندارم ولی زبانم خیلی خوب هست.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، با توجه به رشته شما، یکی از بهترین گزینه ها برای شما ورود از طریق دوره های زبان می باشد که در محیط قرار گرفته و جهت دریافت جاب آفر اقدام فرمایید. * مانا باشید *
Leila Eivazi
سلام هزينه ماهيانه زندگي براي يك خانواده ٣ نفره ( فرزند١١ ساله) درحدمتوسط از چه مبلغي شروع مي شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هزینه زندگی کاملاً بستگی به سبک زندگی افراد داشته، اما به صورت میانگین مبلغی حدود 900 تا 1200 یورو می تواند مناسب زندگی در اتریش باشد. * مانا باشید *
شاهین
با درود فراوان. من مدرک دیپلم دارم و 35 سال سن دارم و آرایشگر هستم. آیا میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، شما در صورتی که دارای دیپلم 12 ساله با معدل بالای 15 باشید، امکان اقدام برای دوره زبان اتریش و مجارستان خواهید داشت. * مانا باشید *
مریم رضایی
با سلام و خسته نباشید . من مدرک دیپلم ۱۱ ساله دارم و سنم ۴۸ سال هست آیا میتوانم برای دوره زبان انگلیسی اتریش اقدام کنم؟ در ضمن یک دختر ۱۴ ساله دارم میخواستم بدونم میشه همزمان برای تحصیل دخترم و بعد از آن جهت همسرم اقدام کنم؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، از مدارک الزامی جهت ثبت نام دوره زبان اتریش، ارائه دیپلم 12 ساله با معدل بالای 15 می باشد. شما می توانید شانس خود را برای اقدام از طریق سایر طرح های مهاجرتی با تماس با مشاورین مؤسسه بسنجید. * مانا باشید *
سامان
ضمن عرض سلام و احترام،بنده داراي مدرك ليسانس مهندسي كامپيوتر دانشگاه آزاد (ضمنا داراي ديپلم 11 ساله هنرستان)و 30 سال سن مي باشم.1-آيا ميتوانم براي دوره زبان اقدام كنم 2-آيا ميتوانم به غير از دوره زبان،براي پذيرش تحصيلي دانشگاه در اتريش يا جاي ديگراقدام كنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به سن و رشته تحصیلی شما امکان اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی برای شما فراهم است. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در قسمت "تماس با ما" موجود است و یا در صورت تمایل نسبت به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس گیرند. * مانا باشید *
S Hosseini
سلام برای دوره زبان آیابایدمبلغی روبعنوان ضمانت به سفارت معرفی کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تحصیل در دوره های زبان مشابه سایر ویزاهای تحصیلی نیازمند اثبات تمکن مالی به دولت مقصد می باشد و این مبلغ باید در حساب خودتان و معادل هزینه زندگی شما در مدت زمان تحصیل در کشور مقصد بوده که ثابت کننده حمایت مالی شما توسط خودتان در زمان اقامت تحصیلی در کشور مربوطه هست. * مانا باشید *
امیر
درود ، آیا شهریه دوره زبان یا بیزنس رو یکجا و همان ابتدا باید پرداخت ، آیا رنج شهریه آن کمتر از شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه های خصوصی اتریش است؟ در آخر اینکه ، بنده برای ویزای جستجوی کار واجد شرایط هستم و مشاوره تخصصی هم روی اسکایپ انجام دادم. اما از آنجاییکه با اخذ ویزای جستجوی کار صرفا باید در حیطه تخصصی رشته تحصیلیم (ساختمان) و با حداقل دستمزد معین شده ای کار پیدا کنم تا بتوان مقیم شوم . لذا به نظر میرسد که این طرح اخیر با توجه به اینکه محدودیتی - جهت اخذ اقامت - در نوع شغلی که در آن استخدام میشوم و یا در میزان درآمد آن شغل وجود ندارد و هر زمان- در طول مدت ویزا- هر کاری پیدا کنم میتوانم با آن اقامت کاری دریافت کنم از ریسک کمتری برخوردار است ، آیا بهتر نیست با این روش برای قرارداد اقدام کنم. متشکرم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص هزینه ها بلی بخاطر شانس ویزا بهتر است که شهریه سال اول را یکجا پرداخت نمایید. اما درخصوص سوال دوم حتما از کارشناس ارشد راهنمایی بیشتری در این زمینه بخواهید اگر براساس رشته تحصیلی شانس کاریابی شما 50/50 باشد بهتر است که از دوره های تحصیلی ورود پیدا کنید. هم اموزش در محیط می بینید و هم اینکه شانس کاریابی بیشتری دارید. موفق باشید
شقایق
سلام. یکی از مشاورینتون به من گفتند هزینه دوره زبان در یک سال ۲۲ هزار یورو میشود ولی من در فیلم های آقای دکتر شنیدم که گفتند هزینه ۱۳ الی ۱۴ هزار یورو میشود. این اختلاف خیلی زیاده. لطفا راهنمایی فرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به تغییرات پیش آمده در سفارت اتریش، در صورت پذیرش از دوره زبان به تنهایی، امکان ویزا شدن شخص بسیار پایین است. در صورتی که شما برای یک دوره تحصیلی اقدام فرمایید که زبان به عنوان پیش نیاز دوره، آموزش داده می شود، شانس خود را جهت اخذ اقامت تحصیلی اتریش افزایش داده اید. صحبت جناب استاد ملک پور و مشاور شما هر دو صحیح بوده و اختلاف پیش آمده مربوط به زمان می باشد. در مهاجرت همیشه در نظر داشته باشید مرتباً قوانین تغییر کرده و سختگیرانه تر با فرد مهاجر برخورد می شود. قوانین 3 ماه گذشته در حال حاضر قطعیت نداشته و مرتباً باید از اداره مهاجرت کشورها اپدیت جدید گرفته شود. * مانا باشید *
داریوش میرزازاده
بادرود.بنده ۵۰سن دارم بازنشسته پیش ازموعد بوده همسرم شاغل در حال حاضر ۲ فرزند یکی ۲۳ ودیگری۱۷اولی دانشجوی ارشدرشته IT دومی ۱۲رشته تجربی. توان مالی از ۵۰۰ میلیون تا ۱۵۰۰ میلیون دارم.چه روشی را برای مهاجرت به اتریش برای خانواده ام را پیشنهاد میکنید که انجام پذیر باشد.با سپاس منتظر نظر کارشناسیتان هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت مهاجرت به اتریش گزینه های مختلفی پیش روی شماست، فرزندان شما به صورت مستقل از شما نیز امکان مهاجرت و بهره مندی از تحصیل رایگان در اتریش خواهند داشت. امکان اخذ اقامت کل خانواده از طریق خودحمایتی و یا دوره زبان نیز فراهم است. این موضوع نیاز به برآورد درامد ماهیانه شما، همچنین سطح تحصیلات شما و همسرتان دارد. جهت دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید با مشاورین مرتبط شوید. * مانا باشید *
زهرا سقا گندم ابادی
سلام وقت به خیر من دارای دیپلم 11 ساله و 38 ساله هستم شوهرم بازنشسته و پسر بزرگم 19 ساله و در حال حاضر پشت کنکوریه و پسر کوچیکم 10 ساله است. پسر بزرگم دارای دیپلم تجربی و زبان است ولی آیلز رو نداره.ایا راهی برای خروج ما از ایران و مهاجرت وجود داره.ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با شرایط شما بصورت کامل بررسی شود ولی بصورت عمومی با توجه به مدارک تحصیلی که می فرمایید راه های تحصیل در دوره زبان اتریش و همچنین روش های خودحمایتی و سرمایه گذاری برای شما می تواند گزینه خوبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
مهرداد رضایی
سلام من مدرک فوق دیپلم دارم، آیا برای دوره زبان در اتریش ارائه مدرک فوق دیپلم کافیه یا باید مدرک دیپلم رو هم ارائه بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با مدرک فوق دیپلم هم بلی برای دوره زبان اتریش می توانید اقدام کنید مدارک تحصیلی 3 سال اخر عموماً برای پروسه های سفارت مورد نیاز است. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
فهیمه قدیمیان
سلام دوره های زبان اتریش آیا اجازه کار هم داره ؟ پس از تحصیل اجازه داریم بمونیم توی اتریش؟ بیشتر توی چه شهر هایی برگزار میشه ؟ من پسر خالم توی سالزبورگ هست نزدیکه به کالج های شما؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما به طور کلی دوره های زبان یک فرصت بسیار مناسب برای کاریابی و آشنایی با محیط است. دوره زبان اتریش در وین هست و به همراه یک ترم از دوره های دانشگاهی ارائه می شود و شما با کمک دانشگاه به راحتی می توانید به کار برسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
محمدجواد پوراقبالی
سلام و عرض ارادت. من 42 سال سن دارم. متاهل هستم و دو دختر دوقلوی شش ساله دارم. سال 75 از دانشگاه شهیدبهشتی در رشته اقتصاد پول و بانکداری فارغ التحصیل شدم. 14 سال سابقه کار در شرکت همراه اول تو معاونت فروش و بازاریابی ت بیزنس شرکتی دارم. دو سند آپارتمان تو تهران به نام دارم و 200 میلیون پول نقد. دیدم که دانشگاه وین همون رشته تحصیلی من تو مقطع فوق لیسانس رو ارائه میده. مالی و بانکداری. . نیاز به آیلتس 7 و GRE امتیاز 150 داره. می خوام بدونم after meet requirements من میتونم پذیرش دانشگاه و ویزا بگیرم؟ شم میتونید کمک کنید و اصولا شانسم با گپ تحصیلی من چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهت راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاهات بیشتری هستیم. اما باتوجه با شرایطی که می فرمایید می توانید ادقام کنید برای دانشگاه ملی ولی مد نظر داشته باشید شانس موفقیت شما 30 درثد می باشد و بیشترین ریسک هم روی ویزای شماست شما شانس پذیرش دوره زبان وین را هم دارید که میتوانید از طریق آن مهاجرت کنید که در حل حاضر روی این دوره ویزا هم صادر می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
کیمیا رسولی
سلام و عرض ادب من 23 سال سن دارم مجرد هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم ایلتس 6.5 دارم و الان برای نمره بیشتر دارم درس میخونم شرایط من برای ویزای تحصیلی زبان انگلیسی در اتریش مناسب هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در اتریش اگر دانشگاه شما سراسری و روزانه است دانشگاه ملی وین عالی است چون کاملاً برای شما رایگان است در غیر این صورت در دانشگاه های خصوصی با آیلتس 6.5 می توانید پذیرش بگیرید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
احمد رعنایی
باسلام مجدد در ادامه توضیحاتم اینکه متاهل هستم همسرم 45ساله ودارای دو فرزند 3و7ساله
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دوره زبان کشور اتریش برای افراد بالای 40 سال هم امکان پذیر می باشد اما باید بطور دقیق پرونده شما بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Erfansoofi
سلام و عرض ارادت ....من الان شونزده سالمه و رشته انسانی هستم اگر بخوام دو سال دیگه بعد از دیپلم بیام اتریش برای آموزش انگلیسی چه شرایطی میخواد و چقدر هزینه داره (با وکیل و همه چی)؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط سنی مناسبی دارید و اگر معدل بالایی داشته باشید می توانید الان هم برای مدرسه های رایگان در کشور اتریش اقدام نمایید. تحصیل در دوره های زبان انگلیسی در کشور اتریش اگر مدرک دیپلم داشته باشید با هزینه هایی بین 12 تا 20 هزار یورو امکانپذیر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
sarakarimi
سلام وقتتون بخیر. من اصالتن افغانستانی هستم ولی متولد ایران ایا شرایط برای تحصیل زبان انگلیسی برای ما امکان داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط شما بصورت دقیق بررسی شود ولی در صورت داشتن شرایط بلی از سفارت اتریش در همین ایران هم شما عزیزان میتوانید اقدام نمایید برای دوره های زبان انگلیسی. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
ستایش پناهی
سلام وقت بخیر ممنون از مقاله خوبتون می خواستم بپرسم آیا با اخذ اقامت اتریش از طریق دوره زبان انگلیسی امکان کار کردن به صورت پارت تایم هم وجود دارد؟ این نوع اقامت چگونه منجر به دریافت اقامت دائم می شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی یکی از مزیت های دوره زبان اتریش این است که با این دوره ها شما وارد کشور اتریش می شوید و می توانید با آن اقدام به کاریابی نمایید. درمورد اخذ اقامت دائم پس از یافتن کار تمام وقت می توانید ویزا و اقامت خود را به کاری تبدیل نمایید و پس از 5 سال کار کردن اقامت دائم و بعد از آن درخواست پاسپورت نمایید. موفق باشید.
الهه پ
با سلام برای شرکت در این دوره زبان یکساله در اتریش چه کار باید انجام بدم و چقدر هزینه داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با یکی از راه های زیر با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی و کارشناسان ما راهنمایی تان نمایند. موفق باشید. https://officialmalekpour.com/contact
نجمه
سلام وقتتون بخیر من ٢۴ سالمه لیسانس معماری دارم میخواستم بدونم با توجه به وضعیت الان هزینه مهاجرت از طریق دوره زبان به چه صورته و تمکن مالی چی؟ و اینکه من سطح زبانم متوسطه امکانپذیر هست یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی که دارید برای کشور اتریش تحصیل در فاخ هوخ شوله ها پیشنهاد می کنم اقدام کنید که یا دوره های زبان آلمانی که هزینه های بسیار پایینی دارند و سالیانه بین 3 تا 5 هزار یورو می باشد. حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سیامک صحرایی
سلام و خسته نباشید ایا با دوره زبان در کشور اتریش اجازه کار وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر پذیرش شما از دانشگاه باشد بلی به دانشجویان اجازه کار می دهند. موفق باشید.
فرید اصفهانی
با سلام برای این نوع اقامت باید در کدامیک از دانشگاههای اتریش اقدام کنم؟ من تو همه سایتهای موسسه شما و کلا تو کل سرچهایی که کردم متوجه نشدم تو کدوم دانشگاه باید واسه دوره زبان انگلیسی اقدام کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اسم دانشگاه و مراکز علمی را تیم cm یا پذیرش و ویزا که با موکلین در ارتباط هستند به موکل عنوان می کنند. موفق باشید
مهدی
با عرض سلام و خسته نباشید به شما. سوال بنده این است که آیا با گرفتن اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان انگلیسی با مدرک دیپلم جوشکاری می شود اقامت را تبدیل به اقامت کاری کنم یا برای تبدیل آن به اقامت کاری حتما با لیسانس جوشکاری داشته باشم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما بعد از ورود به محیط ، می توانید با کارفرماها صحبت کرده و در صورت اخذ پیشنهاد شغلی ویزای خود را به کاری تبدیل کنید. و هر کارفرما براساس پیشنهاد شغلی ارائه شده مدارک و شرایط خاصی را مشخص می کنند. سپاس
مهدی
با عرض سلام و خسته نباشید به شما. سوال بنده این است که آیا با گرفتن اقامت اتریش از طریق دوره ی زبان انگلیسی با مدرک دیپلم جوشکاری می شود اقامت را تبدیل به اقامت کاری کنم یا برای تبدیل آن به اقامت کاری حتما باید لیسانس جوشکاری داشته باشم؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید با دوره زبان وارد محیط شده و می توانید لیسانس خود را نیز اخذ کنید. ولی می توانید با اخذ یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما با مدرک دیپلم به اقامت دائم و پاسپورت اتریش برسید. سپاس

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان