ویزای توریستی کانادا

15 خرداد 1399 5 نظر

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا، مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای مولتی کشور کانادا و مراحل دریافت ویزای گردشگری کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. ویزای توریستی یا مولتی 5 ساله کانادا چه نوع ویزایی می باشد؟ آیا با ویزای توریستی کانادا می توان مهاجرت کرد؟ دریافت ویزای توریستی کانادا منوط به چه شرایطی می باشد؟ کانادا کشوری در آمریکای شمالی می باشد که از نظر کیفیت زندگی، در رتبه برتر جهانی قرار دارد. از سوی دیگر، کشور کانادا بسیار زیباست و از مقاصد توریستی جهان می باشد. این کشور دارای مناطق دیدنی زیادی می باشد که هر ساله افراد زیادی را به عنوان توریست و گردشگر، جذب خود می نماید. در این مقاله سعی بر آنست که تمامی نکات مربوط به ویزای توریستی کانادا و اخذ آن بررسی شود. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت و حقوق بین الملل، آماده ارائه مشاوره و دریافت پرونده مهاجرتی شما از طریق ویزای توریستی کانادا می باشد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. علاوه بر این، تکمیل فرم تماس یکی از روش هایی می باشد که از طریق آن می توانید تماس با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان را درخواست نمایید. در این مقاله، به مباحث زیر پیرامون ویزای توریستی کانادا می پردازیم:

 • ویزای توریستی کانادا و شرایط عمومی آن
 • ویزای توریستی کانادا و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی کانادا و مدت درخواست
 • ویزای توریستی کانادا و تمدید آن
 • ویزای توریستی کانادا و وقت سفارت کانادا
 • ویزای توریستی کانادا و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی کانادا (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی کانادا و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی کانادا و ریجکتی
 • ویزای توریستی کانادا تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی کانادا و نکات مهم
 • ویزای توریستی کانادا و سخن پایانی

ویزای توریستی کاناداویزای توریستی کانادا و شرایط عمومی آن

کانادا کشوری در بخش شمالی آمریکای شمالی می باشد که با وسعتی نزدیک به 10 میلیون متر مربع، دومین کشور پهناور جهان پس از روسیه می باشد. آب و هوای متنوع در بخش های مختلف این کشور، طبیعتی متنوع را برای این کشور به ارمغان آورده است. عواملی مانند کیفیت برتر زندگی در این کشور، سطح بالای نظام فرهنگی و آموزشی کانادا در تمام مقاطع تحصیلی، رونق اقتصادی و رشد اقتصادی این کشور در سال های گذشته، نرخ پایین بیکاری و فرصت های شغلی زیاد در این کشور و سایر عواملی این چنینی، موجب افزایش تقاضای مهاجرت به کانادا شده است. کانادا نیز با توجه به جمعیت 37 میلیونی خود که درمقایسه با وسعت آن کم می باشد، نیاز به نیروهای متخصص و ماهر در زمینه های مختلفی داشته و از این رو، بستر ورود قانونی و اقامت این افراد را تحت شرایطی فراهم نموده است.

ویزای توریستی کانادا

به جز عواملی که به آن ها پرداخته شد، کشور کانادا دارای جاذبه های طبیعی و انسان ساخت متعددی می باشد که به عنوان جاذبه های توریستی شناخته می شوند. هر ساله تعدای زیادی پذیرای افراد از سراسر جهان، با هدف تماشای آثار توریستی و گردش در کشور کانادا، از طریق دریافت ویزای توریستی کانادا وارد خاک این کشور می شوند. در جدول زیر، تصاویر تعدادی از جاذبه های این کشور زیبا و پهناور را مشاهده می نمایید.

 

جاذبه های توریستی کانادا

آبشار نیاگارا

(اونتاریو)

 

ویزای توریستی کانادا

پارک ملی بانف

(آلبرتا)

 

 

ویزا توریستی کانادا

کبک قدیم

(کبک)

 

 

ویزای توریستی کانادا

خرس های قطبی

(منیتوبا)

 

 

ویزای توریستی کانادا

جزیره ونکوور

(بریتیش کلمبیا)

 

 

ویزای توریستی کانادا

 

اخذ ویزای توریستی در هر کشور نیاز به رعایت برخی شرایط عمومی دارد. از نظر حقوقی، باید به سفارت و مسئول پرونده اثبات کرد که هدف شخص از ویزایی که درخواست کرده است، با قصد و هدف وی از ورود به خاک آن کشور، یکسان می باشد. این یکی از مهمترین نکات جهت دریافت ویزای توریستی کانادا و یا هر نوع ویزای دیگری می باشد. قطعاً در صورتی که شخصی هدف تحصیل در کشور کانادا را داشته باشد و پذیرش دانشگاهی خود را کسب کرده باشد، اما ویزای توریستی کانادا را دریافت نماید و قصد ورود به کانادا را از این طریق داشته باشد، با ردی ویزا مواجه می شود. چرا که متأسفانه افراد زیادی در طول سالهای اخیر، با ویزاهای توریستی وارد کشور کانادا شده و هدف دیگری به جز هدفی که پیش از این اعلام کرده اند پیش گرفته اند. بنابراین به صورت های غیرقانونی در کشور کانادا مقیم شده و در زمان اتمام ویزای توریستی کانادا، از خاک این کشور خارج نشده اند.

در حال حاضر و شرایط فعلی، کشور کانادا فیلترها و شرایط فوق العاده سختی جهت صدور ویزای توریستی کانادا در نظر گرفته است. مهمترین نکته جهت درخواست ویزای توریستی کانادا، اثبات علقه و بازگشت به کشور خود می باشد که از طریق مدارک متعددی قابل اثبات می باشد. باید توجه شود ویزای توریستی کانادا، مخصوص گردشگری می باشد و یک روش روش اقامتی محسوب نمی شود. جهت اقامت در کشور کانادا باید از روش های قانونی تحصیل، کار و یا سرمایه گذاری و یا ازدواج اقدام کرد.

همچنین برخی افراد نیز به علت افزایش شانس کاریابی و یافتن کار در کشور کانادا، اقدام به درخواست ویزای توریستی کانادا می نمایند تا در این کشور، در جستجوی شغل باشند. در این خصوص، اقدام از روش ویزای توریستی کانادا به علت هزینه های بالای خود توصیه نمی شود.

ویزای توریستی کانادا و مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای توریستی کانادا به دو بخش تقسیم می شوند. مدارکی که ارائه آنها الزامی می باشد و مدارکی که الزامی به ارائه آن ها نیست اما ارائه آنها، شانس متقاضی را جهت دریافت ویزا افزایش می دهد. در این بخش به صورت تخصصی به مدارک و شرایط آنها اشاره خواهیم کرد.

مدارک الزامی جهت دریافت ویزای توریستی کانادا:

 • پاسپورت که حداقل یک صفحه خالی جهت استیکر ویزا و 6 ماه اعتبار داشته باشد.
 • فرم اپلیکیشن ویزا
 • 2 عکس پرسنلی که اخیراً گرفته شده است.
 • گردش حساب حداقل 6 ماه اخیر

در کنار مدارک، باید مواردی را که خود دولت کانادا جهت دریافت ویزای توریستی کانادا مشخص کرده است نیز بررسی کنیم. شخص در صورتی امکان دریافت ویزای توریستی کانادا را دارد که واجد شرایط زیر باشد:

 • پاسپورت معتبر داشته باشد.
 • شرایط جسمانی و سلامت کامل
 • سوابق مجرمانه و کیفری نداشته باشد.
 • اداره مهاجرت را متقاعد کند که در کشور خود علقه های مادی و معنوی دارد که قطعاً به کشور خود بازگردد.
 • افسر ویزا را متقاعد کند که در زمان اتمام ویزا، از خاک کانادا خارج می شود.
 • مبلغ کافی جهت اقامت در کانادا در مدت ویزا را داشته باشد.

ویزای توریستی کانادا

همانطور که مشخص است ارائه مدارکی که بازگشت شخص را به کشور خود تضمین کند و از دید اداره مهاجرت، شخص را به عنوان توریست و گردشگر واقعی معرفی نماید، نیاز می باشد. در غیر این صورت، شانس دریافت ویزای توریستی کانادا برای شخص، بسیار پایین است. از مدارکی که می توان ارائه داد تا شانس دریافت ویزای شخص افزایش یابد، باید به موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه اسناد مالکیت
 • اقدام به سفر توریستی به صورت تنها و بدون همسر و فرزند؛ که از این طریق ثابت می شود شخص به خاطر همسر و فرزندان خود به کشور خود باز می گردد.
 • ارائه تمکن مالی بالا
 • ارائه سوابق کاری و سوابق بیمه و حتی فیش حقوقی که علقه شغلی فرد مشخص شود.
 • داشتن ویزاهای توریستی اروپا (شنگن) گواهی این می باشد که شخص متقاضی ویزای توریستی کانادا به غیر از کانادا، کشورهای اروپایی را نیز مشاهده کرده است.
 • داشتن دعوتنامه که از مهمترین مدارک می باشد و در حال حاضر بدون داشتن دعوتنامه معتبر، شانس دریافت ویزای توریستی بسیار کم می باشد.

البته ویزاهای توریستی انواع مختلفی دارند که معروف ترین ویزای توریستی کانادا، ویزای مالتیپل 5 ساله می باشد. برخی از ویزاهای توریستی و کوتاه مدت نیز هستند که هر کدام جهت اقدام، شرایط و مدارک خود را نیاز دارند. برخی ویزاهای توریستی کوتاه مدت عبارتند از:

 • ویزای درمانی
 • ویزای تحقیقاتی دوره های کوتاه مدت
 • ویزاهای کاری و بیزینس (البته این ویزای کاری با مهاجرت کاری به کانادا کاملاً متفاوت است و برای اطلاعات بیشتر توصیه می شود به مقاله زیر رجوع فرمایید.)

ویزای توریستی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق کار

ویزای توریستی کانادا و مدت درخواست

ویزای توریستی کانادا یا ویزای مولتی 5 ساله یکی از معروفترین ویزاهای کانادا می باشد که برخی آن را به علت 5 ساله بودن، با اقامت و روش های مهاجرتی به اشتباه برداشت می کنند. ویزای توریستی 5 ساله کشور کانادا در اصل 10 ساله می باشد که شخص در هر سال می تواند نهایت 6 ماه سال را به صورت گردشگر داخل خاک کانادا باشد. به علت اینکه پاسپورت های ایرانی تا 5 سال اعتبار دارد، این ویزا برای ایرانیان به مدت 5 سال صادر می شود و قابل تمدید است. در این 5 سال، شخص در خاک کانادا اجازه کار ندارد و این 6 ماه تنها به صورت گردشگر می تواند در خاک کانادا باشد. البته با در اختیار داشتن ویزای توریستی کانادا می توان دوره های تحصیلی و آموزشی کوتاه مدت را که طول آنها از 6 ماه کمتر هست، در کشور کانادا گذراند. مدت زمان تصمیم گیری در خصوص پرونده های توریستی، معمولاً متفاوت می باشد و ممکن است طولانی و کوتاه تر باشد. در حال حاضر مدت زمان بررسی پرونده و جواب برای اتباع ایران، حدود 40 روز به طول می انجامد. گاهی برخی افراد که قصد تحصیل در کشور کانادا دارند، اقدام به تهیه ویزای توریستی کانادا می نمایند تا بتوانند در خاک کانادا پذیرش بگیرند و یا زبان خود را تقویت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به کانادا می توانید مقاله ذیل را مطالعه نمایید.

ویزای توریستی کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

ویزای توریستی کانادا و تمدید آن

ویزای توریستی کانادا

تمدید ویزای توریستی کانادا یا در کل تمدید ویزای توریستی به صورت معمول، امکان پذیر نمی باشد. این نکته در خصوص کشور کانادا دارای استثنا می باشد. چرا که ویزای توریستی کانادا 10 ساله می باشد و برای ایرانیان به صورت 5 ساله صادر می شود، بنابراین برای ایرانیان قابل تمدید می باشد. برخی با ویزای توریستی وارد کشور کانادا می شوند و تمایل به تغییر این ویزا به ویزاهای تحصیلی و یا کاری دارند. این موضوع از داخل خاک کانادا امکان پذیر نمی باشد و شخص در صورت اخذ پذیرش دانشگاهی و یا دریافت ویزای کاری باید از خاک کانادا خارج شده و مجدداً درخواست تغییر ویزا بدهد. تمدید ویزا نیز در صورتی که شخص شرایط اولیه را داشته باشد امکان پذیر است. جهت تمدید باید تقریباً کلیه مدارک مجدداً ارائه شود و در طول مدت 5 سال اولیه، شخص مرتکب جرم و جنایتی نشده باشد و از مدت زمانی که اجازه حضور در کانادا داشته، تجاوز نکرده باشد. برای تمدید ویزای توریستی 5 ساله، نهایتاً یک ماه قبل از به اتمام رسیدن مدت این ویزا باید درخواست خود را جهت تمدید ویزای توریستی کانادا به همراه مدارک خود، به اداره مهاجرت تحویل بدهید. مدت زمان تصمیم گیری در این خصوص حدود 109 روز می باشد.

ویزای توریستی کانادا و وقت سفارت کانادا

برای دریافت ویزای توریستی کانادا و درخواست باید ابتدا از سفارت کانادا وقت گرفت. به علت اینکه کشور کانادا در ایران سفارت ندارد، این کار باید از سفارت کانادا در کشورهای اطراف ایران مثل ترکیه و امارات و... انجام شود. اکثر ایرانیان از طریق سفارت کانادا در ترکیه، وقت سفارت دریافت می نمایند و در آنجا انگشت نگاری می کنند. توجه شود که دریافت ویزای توریستی کانادا نیاز به مصاحبه و... ندارد و تنها شخص برای انگشت نگاری وارد خاک کشورهای همسایه نظیر ترکیه و امارت خواهد شد. با وجود سیستم های جدید وقت دهی، دیگر نیازی به ماندن در صف های طولانی سفارت نمی باشد و پروسه آنلاین، این کار را راحت تر کرده است. برای دریافت وقت سفارت که حدودا 1 الی 3 ماه به طول می انجامد متقاضی باید در وب سایت سفارت در کشور مقصد خود، درخواست وقت سفارت بدهد.

 

 • ادرس وب سایت سفارت کانادا در کشور ترکیه:

[email protected]

 • آدرس وب سایت سفارت کانادا در امارات:

[email protected]

ویزای توریستی کانادا و پروسه اقدام

یکی از مهمترین مراحل جهت ورود به کانادا و دریافت ویزای توریستی کانادا، مراحل اقدام می باشد. مرحله اول که می توان گفت مهمترین مرحله می باشد، بررسی شرایط و شانس شخص جهت دریافت ویزای توریستی کانادا می باشد. برخی افراد بدون داشتن شرایط مناسب و شانس خوب، با مؤسسات مختلف قرارداد ویزای توریستی منعقد می کنند. گاه حتی افراد متقاضی ویزای توریستی کانادا، اطلاعاتی از شانس خود جهت اخذ ویزا ندارند و به همین علت، پس از پرداخت هزینه های مختلف با ویزای ردی مواجه می شوند. نتیجه این امر، هدر رفتن وقت و هزینه ها و اثر منفی ردی ویزا بر پرونده مهاجرتی فرد حتی در صورت اقدام از دیگر روش های مهاجرتی خواهد بود. پس از اینکه شرایط و شانس خود را جهت دریافت ویزای توریستی کانادا بررسی کردید و به این نتیجه رسیدید که شانس مناسبی جهت اقدام وجود دارد، باید مدارک مورد نیاز را به ترتیب تهیه نمایید. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی کانادا می تواند شامل ترجمه مدارک و اسناد مالکیت، دریافت دعوتنامه از کانادا، ارائه مدارک مالی و... باشد. پس از تهیه و چیدمان مدارک، باید جهت تعیین وقت سفارت و فرم درخواست ویزای توریستی کانادا اقدام نمایید. درخواست وقت ویزا باید به صورت آنلاین ثبت شود و سپس انگشت نگاری و پرداخت هزینه های آن که غیرقابل بازگشت می باشد، انجام شود. به طور کلی مدت زمان مورد نیاز جهت طی پروسه صدور ویزای توریستی کانادا، حدود 3 تا 4 ماه است اما معمولاً دریافت این ویزا، زمان کمتری را به خود اختصاص می دهد. شما عزیزان می توانید با تهیه مجموعه ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، اطلاعات خود را در خصوص انواع روش های قانونی مهاجرت به کشورهای مختلف افزایش دهید و همچون یک وکیل مهاجرتی، در این زمینه تصمیم گیری و اقدام نمایید.

ویزای توریستی کانادا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویزای توریستی کانادا (با وثیقه یا بدون وثیقه)

منظور از وثیقه در ویزای توریستی، مبلغ و میزان تضمینی می باشد که شخص ارائه می دهد که به کشور خود بازخواهد گشت. البته دولت کانادا تضمین و وثیقه ای در این خصوص دریافت نمی کند و باید توجه کرد جهت دریافت و اقدام برای ویزای توریستی کانادا، نیازی به ارائه وثیقه به دولت کانادا و اداره مهاجرت نمی باشد. برخی از مؤسسات و سازمان های مهاجرتی و یا مؤسسات گردشگری برای متقاضیان گردشگری و اخذ ویزای توریستی کانادا، از طریق روابط خود دعوتنامه صادر می نمایند. چرا که دریافت دعوتنامه، شانس شخص را جهت دریافت ویزا بالاتر می برد. در صورتی که دعوتنامه از سوی اقوام صادر شده باشد و هر چه این نسبت خانوادگی نزدیکتر باشد، شانس اخذ ویزا بالاتر خواهد بود. البته باید توجه شود که اعتبار این دعوتنامه ها چک شود، زیرا برخی دعوتنامه ها اثر فوق العاده کمی دارند و به اصطلاح ضعیف می باشند. برای مثال دعوتنامه از طرف برادر شخص، تأثیر فوق العاده بالاتری در مقایسه با دعوتنامه از طرف یک دوست دارد.

ویزای توریستی کانادا و خدمات موسسه MIE

هر فرد با توجه به اهداف و قصد خود می تواند تمایل به ورود به کشور کانادا را داشته باشد. افراد می توانند به علت بررسی شرایط جهت سرمایه گذاری، دیدار اقوام و بستگان، گذراندن دوره های تفریحی و... وارد کشور کانادا شود. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در خصوص ویزای توریستی کانادا از طریق دفتر ونکوور و یا با استفاده از تکنولوژی و به صورت آنلاین به شما عزیزان مشاوره می دهد. موسسه حقوقی ملک پور تنها در صورتی تمایل به همکاری با متقاضیان ویزای توریستی کانادا دارد که شخص متقاضی، قصد انجام اموری نظیر پناهندگی و یا انجام کار سیاه و... را نداشته باشد و پس از اخذ ویزا، به صورت قانونی وارد کانادا شده و پس از پایان تاریخ انقضای ویزای خود، از این کشور خارج گردد. مشاوران برجسته و وکلای تخصصی موسسه حقوقی ملک پور، با تکیه بر دانش و تجربه خود و عضویت در شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا (ICCRC) آماده مشاوره و ارائه خدمات به شما سروران عزیز در تمام پروسه اخذ ویزای توریستی کانادا شامل تکمیل فرم ها، تهیه و تکمیل مدارک و سایر مراحل دیگر می باشد. همچنین موسسه حقوقی ملک پور جهت اطمینان خاطر به شما عزیزان، اکثر مبلغ دریافتی خود را پس از حصول نتیجه، اتمام کار و تکمیل تعهد خود دریافت خواهد نمود. شما عزیزان می توانید با مراجعه به لینک زیر، بخشی از موفقیت های موسسه حقوقی ملک پور در پرونده های مختلف مهاجرتی را ملاحظه فرمایید.

ویزای توریستی کانادا

گالری ویزاها

ویزای توریستی کانادا و ریجکتی

احتمالاً به این موضوع که افراد زیادی در طول سال با ویزای ریجکتی و یا ویزای ردی مواجه شده اند برخورد کرده اید. متقاضیان ویزای توریستی کانادا زیاد هستند و قاعدتاً دولت کانادا و سفارت کانادا به این نتیجه نمی رسد که تمامی این افراد، جهت بازدید و گردشگری قصد ورود به کانادا را دارند. به همین علت، پرونده ها را با دقت بیشتری بررسی می نماید. افرادی که با ویزای ریجکتی مواجه می شوند، معمولاً ناامید و ناراحت شده و امید خود را جهت اقدام مجدد حتی برای کشوری دیگر از دست می دهند و برخی ماه ها دچار افسردگی می شوند. موردی که باید همیشه در نظر داشت این می باشد که در صورت ریجکتی ویزای درخواستی شما و رد شدن پرونده ویزای توریستی کانادا، امید و انگیزه خود را از دست نداده و مطمن باشید که در صورتی اطمینان به هدف قانونی و پرونده خود، با مشورت وکیل متخصص و مجرب می توانید مجدداً اقدام کرده و موفق به اخذ ویزای توریستی کانادا شوید. البته جبران برخی اشتباهات بسیار مشکل می باشد و توصیه می شود قبل از اقدام مجدد، تحقیقات کافی را در این زمینه به عمل آورید. برخی مؤسسات که تخصص کافی ندارند و یا به علت سودجویی، اقدام به ارائه مدارک جعلی نظیر اسناد مالکیت جعلی، اسناد سفر جعلی و... کرده و بر این باور هستند که این موارد، شانس شخص را جهت دریافت ویزای توریستی کانادا افزایش می دهد. حتی برخی مؤسسات گاهاً بدون اطلاع موکل خود، مدارک جعلی را ضمیمه پرونده وی می سازند که این موضوع، باعث می شود علاوه بر رد شدن ویزای توریستی کانادای وی، سابقه ارائه مدرک جعلی در پرونده شخص نیز ثبت شود و امکان اقدام مجدد را برای وی سلب نماید.

ویزای توریستی کانادااز دلایل رد شدن ویزای توریستی می توان به برخی موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه ناقص مدارک
 • عدم ارائه تمکن مالی قوی
 • اقدام بدون دعوتنامه
 • عدم ارائه علقه معنوی
 • مشخص نبودن هدف سفر
 • نداشتن بیمه مسافرتی
 • در صورتی که در سفرهای قبلی، بیش از تاریخ انقضای ویزای خود در کشور مانده باشید.

ویزای توریستی کانادا تضمینی و با گارانتی

یکی دیگر از مواردی که عزیزان متقاضی جهت دریافت ویزای توریستی کانادا باید رعایت کنند و متوجه آن باشند، میزان تضمین و گارانتی دریافت ویزا می باشد. احتمالا اگر در خصوص مهاجرت تحقیق کرده باشید و کانال های تلگرامی و اینستاگرامی را دنبال کرده باشید، با عبارات و تبلیغاتی نظیر ویزای توریستی کانادا تضمینی و یا ادعاهایی نظیر دریافت ویزای توریستی و مولتی کانادا به صورت 100% تضمینی بیگانه نیستید و بارها دیده اید. این مورد چیزی جز تبلیغات گمراه کننده نیست و هیچ شخصی جز افسر ویزای کانادا و سفارت کشور کانادا نمی تواند دریافت ویزای توریستی کانادا را برای شخص تضمین و گارانتی کند. اخذ ویزای توریستی کانادا بستگی به شرایط شخص دارد و حتی با ارائه بهترین پرونده و تکمیل تمامی موارد، همیشه نظر آخر با افسر پرونده می باشد. این موضوع حقیقتیست و باید به آن واقف بود که نتیجه ویزا در ید و اختیار یک موسسه حقوقی یا گردشگری نمی باشد و امکان تضمین آن را ندارد، اما با رعایت برخی موارد، می توان شانس اخذ ویزا را افزایش داد. برخی از مواردی که شانس اخذ ویزا را افزایش می دهند:

 • ارائه دعوتنامه
 • ارائه علقه مادی
 • ارائه علقه معنوی

موسسه حقوقی ملک پور هیچ گاه نتیجه دریافت ویزا را تضمین نمی نماید ولی به جهت اطمینان خاطر موکلین، تضمین می کند که دستمزد موسسه در صورت اخذ ویزا دریافت شود.

ویزای توریستی کانادا و نکات مهم

سفر گردشگری به کانادا و اخذ ویزای توریستی کانادا نکات مهمی دارد که لازمست قبل از اقدام، شما عزیزان از آنها آگاه باشید. از مهمترین نکات که به آن اشاره شد، ارائه مدارک کافی برای اثبات بازگشت شما به کشور خود می باشد. اگر دولت و اداره مهاجرت کانادا شما را توریست واقعی فرض کند، دلیلی جهت رد کردن درخواست متقاضی ویزای توریستی کانادا ندارد. توریست به کشور مقصد سود، تبادل فرهنگی و فواید بسیار دیگری را وارد می نماید. این مقاله توسط گروه حقوقی ملک پور گردآوری شده و کپی برداری از آن و یا استفاده از محتوای مقاله با تغییر کوچک در کلمات آن شرعاً و قانوناً حرام بوده و موسسه ملک پور، هیچ گونه رضایتی از این کار نداشته و از نظر اخلاقی و قانونی حرام است. در خصوص اخذ ویزای توریستی کانادا باید موارد مهمی را نظیر ارائه تمکن مالی خوب، ارائه علقه معنوی خوب (نظیر خانواده)، ارائه دعوتنامه و... را رعایت فرمایید. از بهترین صنعت ها در تمامی کشورها صنعت توریسم می باشد و دلیلی ندارد که کشوری مخالف ورود گردشگر به کشور خود باشد. اقدامات غیر قانونی بسیاری از افراد، باعث شده است که اکثر کشورهای جهان مثل کانادا برای صدور ویزای توریستی به اتباع ایرانی، سخت گیری هایی را اعمال نمایند. ممکن است بسیاری از افراد، دریافت ویزای توریستی کانادا را جهت مهاجرت به این کشور انتخاب نمایند و با فراهم نمودن شرایط ویزای توریستی، پرونده خود را به نحوی جلوه دهند که قصد بازگشت به وطن دارند؛ ولی در نهایت اقدام به پناهندگی و ماندن در کشور کانادا کنند. این مورد یک روش کاملاً اشتباه می باشد، زیرا کشور کانادا روش های مختلفی را جهت اخذ اقامت قانونی مشخص کرده است. متقاضیان اخذ اقامت و زندگی در کانادا می توانند روش های قانونی نظیر کار و تحصیل و سرمایه گذاری و... را جهت اقامت این کشور بررسی نمایند. موسسه حقوقی ملک پور هیچ نوع خدماتی در خصوص پناهندگی ارائه نمی دهد. در صورتی که قصد مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت این کشور را دارید می توانید مقاله زیر را مطالعه بفرمائید:

ویزای توریستی کانادا

اقامت کانادا

 

_____________________ویزای توریستی کانادا و سخن پایانی _____________________

ویزای توریستی کانادا یا ویزای مولتی کانادا که یک ویزای کوتاه مدت گردشگری می باشد در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت و سعی بر آن بود تا تمامی نکات مربوط به اخذ ویزای توریستی مطالعه شود. کانادا جاذبه های گردشگری و طبیعی فوق العاده ای دارد و سالیانه متقاضیان زیادی جهت اخذ ویزای توریستی برای این کشور درخواست می دهند. باید این نکته را نیز در نظر داشت که بسیاری از افراد، ویزای توریستی کانادا را جهت اخذ اقامت درخواست می نمایند که این امری اشتباه می باشد. البته در برخی موارد دریافت ویزای توریستی کانادا، شرایط و مراحل اخذ اقامت را سهل تر می کند، ولی اما همواره بدین صورت نمی باشد. به عنوان مثال برای اخذ ویزای تحصیلی، نیاز به دریافت ویزای توریستی نمی باشد. در صورتی که دریافت ویزای توریستی به افرادی که قصد اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور کانادا را دارند، بسیار کمک می کند. زیرا این افراد نیاز به حضور در کشور کانادا جهت بررسی شرایط اقتصادی و بازار کار این کشور و سایر امور مربوطه دارند. برخی نیز به علت افزایش شانس کاریابی و یافتن کار، اقدام به درخواست ویزای توریستی می نمایند تا با حضور در کشور کانادا در جستجوی شغل باشند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه حقوق بین الملل خصوصی، آماده اخذ پرونده مهاجرتی شما و کمک به شما عزیزان جهت درخواست ویزای توریستی کانادا می باشد. در صورت نیاز به بررسی شانس خود جهت اخذ ویزای توریستی و ارزیابی شرایط، می توانید با شماره تلفن های موسسه، تماس حاصل فرمودهه و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین در صورتی که فرم تماس را تکمیل نمایید، اطلاعات شما جهت تماس با شما و دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت خواهد شد. علاوه بر این شما عزیزان می توانید سوالات خود را در باب ویزای توریستی کانادا در بخش ثبت پرسش در انتهای مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت، پاسخگوی سوالات شما باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
نسیم
سلام و عرض ادب ممنونم بابت مقاله بسیار خوب شما و اطلاعات عالی که در اختیار ما میگذارید من 30 ساله هستم و تنها دارایی که دارم یک ملک هست به ارزش یک میلیارد و دارایی نقدی ندارم مجرد هستم ایا امکان و شانس اخذ ویزای توریستی را دارم؟ می تونم با ویزای توریستی اونجا دنبال کار بگردم یا پذیرش بگیرم از دانشگاه برای ادامه تحصیل؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از شما بابت اظهار لطفی که به ما دارید. شما جهت دریافت ویزای توریستی کانادا نیاز به دعوتنامه دارید. تحت شرایط خاصی امکان تبدیل ویزای مالتیپل 5 ساله کانادا به ویزای تحصیلی وجود دارد. * مانا باشید *
نسرین ثابتی
سلام ممنون از سایت خوبتون من به همراه خانواده ام قصد داریم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنیم قبلا ۲ بار شنگن رفتیم الان می تونیم همزمان باهم اقدام کنیم ؟ چقدر شانس داریم ؟ ممنونم از پاسختون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دریافت ویزای توریستی کانادا به فاکتورهای بسیاری بستگی دارد و صرف رفتن به شنگن منجر به دریافت این ویزا نمی شود ولی تا ثیر مثبتی دارد. پیشنهاد می کنم با مجموعه تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید تا شرایط عمومی شما کامل بررسی شود. موفق باشید
میثم صلواتی
سلام من میخواستم برای ویزای توریستی کانادا اقدام کنم و طبق تحقیقاتی که انجام دادم داشتن دعوتنامه و شنگن شانسو بالا میبره. حالا من از برادرم دعوتنامه میتونم بگیرم اما یک بار ریجکتی شنگن دارم. شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟ من 29 ساله هستم و اسنادی هم هست که در صورت نیاز بتونم به سفارت نشون بدم که توان مالی دارم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم داشتن ویزای شنگن و دعوتنامه درقانون نیامده است اما باتوجه به تجربه و سابقه پرونده ما ایرانی ها داشتن این دو فاکتور تاثیر مثبتی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عموی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سارا
عرض ادب و ارادت خانواده عمه من ساکن کانادا هستند.همسرشون شغل دولتی دارند و از موقعیت زندگی و شغلی مناسبی برخوردارند. پدرم به جهت علاقه زیادشون به خواهر خیلی تمایل به دریافت ویزای 5 ساله توریستی کانادا رو دارند. از جهت نشون دادن علقه به ایران هیچ مشکلی وجود نداره.چه نشون دادن گردش حساب مناسب، ملک و املاک و مدیریت پدر در شغل خودشون و وابستگی مادرم به خانواده و ... پدر و مادر من حدود 70 سال دارند. سوال بنده اینجاست که با توجه به ریجکتی زیاد ویزاهای توریستی کانادا در سال اخیر؛ آیا ریسک اقدام برای دریافت ویزای توریستی با توجه به شرایط پدر و مادر من زیاده ؟؟؟؟ یا اگر اقدام کنند شانسشون بالاست؟ پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید رزومه این عزیزان بطور دقیق بررسی شود مواردی مثل سفر به حوزه شنگن یا اینکه بتوانند یک دعوتنمامه بگیرند از کانادا شانس دریافت ویزای ایشان را افزایش می دهد، در کل شرایط عمومی مناسبی دارند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
سعید سعدی
سلام و عرض ادب ممنونم بابت توضیحات و اطلاعات جامعی که دادین می‌خواستم بدنم آیا میشه وقتی ویزای توریستی کانادا داریم یه جاب آفر ایرانی پیدا کنم از توی خود خاک کانادا و بدون نیاز به مدرک زبان (به علت هم زبان بودن)‌ ویزای توریستی را به کاری تبدیل کرد ؟ بنده ویزای توریستی کانادا را دارم در حال حاضر متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اقامت کاری کانادا از طریق اسکیلدورکر صورت میگیره و کاملاً امتیازی است و شما پیشنهاد شغلی هم داشته باشید باید امتیازات شما برسد. نکته مهم دیگر این است که ویزاهای توریستی قابلیت تبدیل شدن به راحتی را ندارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مشاوره رایگان