ویزای توریستی اروپا

14 آذر 1399 4 نظر

ویزای توریستی اروپاویزای توریستی اروپا، شرایط اخذ ویزای توریستی اتحادیه اروپا و جزییات و شرایط اخذ ویزای گردشگری برای سفر به اروپا در این مقاله مورد بررسی علمی قرار می گیرد. شرایط اخذ ویزای توریستی کشورهای اروپایی چیست؟ چه مدارکی برای اخذ ویزای توریستی اروپا نیاز است؟ کدام کشورها سخت گیری کمتری بر روی ویزای توریستی اروپا دارند؟ آیا اخذ ویزای توریستی تمامی کشورهای اروپایی برای ایرانیان امکان پذیر است؟ ویزای توریستی اروپا یکی از انواع ویزاهای موجود در اروپا است که به صورت موقت و کوتاه مدت است و می تواند انواع مختلفی داشته باشد. متقاضیان ویزای توریستی اروپا باید بدانند که این نوع ویزا به صورت کلی قابلیت تبدیل به دیگر انواع ویزا به طور مثال ویزا های تحصیلی و کاری و غیره را ندارند. دارندگان این ویزا می توانند تا زمان مشخص شده در ویزای خود و به مدت محدودی در کشورهای عضو شنگن حضور داشته باشند و لازم است که قبل از اتمام زمان مشخص شده در ویزای توریستی اروپا، خاک اتحادیه اروپا را ترک نمایند. در مقاله پیش رو که توسط تیم پژوهش و تحقیق موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) گرد آوری شده، تلاش شده است که به تمامی پرسش های فوق و دیگر سوالات مرتبط با موضوع اخذ ویزای توریستی برای کشورهای اروپایی و این سوال که چگونه ویزای شینگن بگیریم؟ پاسخ حقوقی داده شود. شما بزرگواران قادر هستید با پر نمودن فرم تماس در وب سایت این موسسه و یا تماس با شماره تلفن های موجود، از سرتاسر جهان از خدمات مشاوره تلفنی رایگان مشاورین کارآزموده و با تجربه این موسسه استفاده نموده و شرایط مهاجرتی خود و خانواده را بررسی نمایید. عناوین بررسی شده در مقاله ذیل عبارتند از:

 • شرایط اخذ ویزای توریستی اروپا
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی اروپا
 • مدت زمان صدور ویزای توریستی اروپا
 • نحوه تمدید ویزای توریستی اروپا
 • گرفتن وقت سفارت اروپا
 • پروسه اخذ ویزای توریستی اروپا
 • ویزای توریستی اروپا (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • خدمات موسسه MIE در زمینه اخذ ویزای توریستی اروپا
 • ریجکتی ویزای توریستی اروپا
 • ویزای توریستی اروپا، تضمینی و با گارانتی
 • نکات مهم در زمینه اخذ ویزای توریستی اروپا
 • سخن پایانی درباره ویزای توریستی اروپا

بلوکارت اتریششرایط اخذ ویزای توریستی اروپا

شرایط اخذ ویزای توریستی اروپا در این قسمت بررسی شده است. بعد از قاره اقیانوسیه، قاره اروپا دومین قاره کوچک جهان می باشد. به دلیل داشتن نقاط اشتراک میان دو قاره آسیا و اروپا، قاره اوراسیا به وجود آمده است و کوه های مشهور اورال، مرز بین این دو قاره را تشکیل می دهند. مساحت قاره اروپا به طور تقریبی 10 میلیون کیلومتر مربع و جمعیت این قاره حدود 730 میلیون نفر است که تقریبا 11% از جمعیت کل جهان را شامل می شود. این قاره به دلیل واقع شدن در منطقه جغرافیایی خاص، دارای آب و هوای معتدل می باشد و همین امر سبب به وجود آمدن مناطق سرسبز، بسیار دیدنی، جذاب و تاریخی در این قاره شده است که باعث جذب توریست از تمامی کشورها نیز گردیده است. قاره اروپا متشکل از 52 کشور بزرگ و کوچک است. تعدادی از آن ها وابسته و بسیاری مستقل هستند. هر کدام از کشورهای اروپایی، دارای شرایط خاص و منحصر به فرد خود می باشند.

ویزای تحصیلی اروپا

32 کشوراین قاره به کشورهای اتحاد بدون مرز شهرت دارند که به عنوان کشورهای حوزه شنگن شناخته شده می شوند. بدین ترتیب شما با گرفتن ویزا از یکی از کشورهای عضو می توانید به تمامی کشورهای حوزه شنگن سفر نمایید. به جرأت می توان گفت افرادی که اروپا را به عنوان مقصدی برای دریافت اقامت انتخاب نموده اند، قطعاً بهترین روش را برگذیده اند؛ چرا که اروپا به دلیل داشتن شرایط مساعد اقتصادی، سیاسی و اجتماعی یکی از بهترین گزینه ها برای سفر می باشد. از دیگر علل دریافت ویزای توریستی اروپا می توان به شرکت در مراسمات، سفرهای تجاری و دید و بازدید از دوستان و اقوام اشاره کرد. با توجه به واقع شدن سازمان ملل متحد در کشور سوئیس، دادگاه لاهه در کشور هلند و بهترین شهر دنیا –وین- در کشور اتریش، این قاره به ارام ترین و بی دغدغه ترین قاره جهان معروف شده است. با توجه به شرایط مطلوب این قاره، افراد بسیاری خواستار اخذ ویزای توریستی اروپا می باشند. متقاضیان اخذ ویزای توریستی اروپا می بایست از شرایطی برخوردار باشند تا موفق به اخذ ویزای مورد نظر خود گردند. در این مقاله سعی شده است که به طور جامع به همه موارد دریافت ویزای توریستی اروپا پرداخته شود. در ادامه می توانید کشورهای عضو اتحادیه شنگن را بر روی نقشه مشاهده نمایید. همانطور که گفته شد، با اخذ ویزای یکی از این کشورها بدون هیچ محدودیتی می توانید به سایر کشورهای عضو شنگن نیز سفر نمایید.

ویزای توریستی اروپا

ویزای توریستی اروپا

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی اروپا

در این قسمت، به بیان مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای توریستی اروپا پرداخته شده است. افراد متقاضی ویزای توریستی اروپا می بایست مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را تکمیل نمایند تا بتوانند برای تقاضای ویزای توریستی خود اقدام کنند. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی اروپا برای ایرانیان به جهت ورود به کشورهای اروپایی و حوزه شنگن به شرح زیر است. قابل ذکر است که مدت زمان این ویزا معمولاً 90 روز می باشد. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای توریستی اروپا عبارتست از:

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای توریستی اروپا

·         دریافت و ارائه گذرنامه معتبر

·         مدارک اشتغال به کار متقاضی و ترجمه آن ارائه شود.

·         2 قطعه عکس رنگی جدید ارائه شود.

·         تهیه و تکمیل فرم تقاضای ویزا که بایستی به زبان کشور مقصد و دقیق توسط فرد متقاضی تکمیل شود.

·         رزرو بلیط برای رفت و برگشت متقاضی ارائه شود.

·         نامه تمکن مالی بانک برای متقاضی ارائه شود.

·         بیمه نامه مسافرتی که حداقل 30000 یورو باشد.

·         رسید رزرو هتل برای فرد متقاضی ارائه شود.

 

یکی از مهمترین نکات مورد نظر جهت دریافت ویزای توریستی اروپا برای افراد کمتر از 18 سال، به همراه داشتن اجاره محضری از والدین به انضمام سایر مدارک برای تحویل به سفارت می باشد. هزینه رسیدگی به درخواست ویزای توریستی باید توسط متقاضی پرداخت شود که تقریباً برای بزرگسالان 67 یورو، برای اشخاص 6 تا 24 سال در حد 57 یورو و همچنین برای کودکان کمتر از 6 سال رایگان است.

مدت زمان صدور ویزای توریستی اروپا

ویزای توریستی اروپامتقاضیان دریافت ویزای توریستی اروپا می بایست جهت صدور ویزا، مدارک مورد نیاز را در مدت زمان معینی به سفارت کشور مقصد تحویل دهند تا بتوانند ویزای خود را کسب نمایند. افرادی که تقاضای اخذ ویزای توریستی از کشورهای اروپایی را دارند باید مدارک خود را سه ماه قبل از شروع سفر خود تکمیل کرده و به سفارت تحویل دهند تا مورد بررسی قرار گیرد. به متقاضیان این ویزا توصیه می شود که درخواست خود را تا حداکثر 4 هفته قبل از شروع سفر خود به کشورهای اروپایی ارائه نمایند. ضرورت تحویل مدارک در مدتی قبل از شروع سفر بدین علت است که سفارت، فرصت بیشتری برای بررسی داشته و در صورت کامل نبودن مدارک، متقاضی بتواند در فرصت باقیمانده برای تکمیل و تحویل مجدد مدارک به سفارت اقدام نماید. همچنین در پاره ای از موارد، سفارت ممکن است تقاضای مصاحبه دوباره از متقاضی نماید و چنانچه متقاضی نتواند در زمان باقیمانده جهت تحویل به موقع مدارک اقدام نماید، شانس این افراد برای دریافت ویزای توریستی اروپا از بین می رود.

نحوه تمدید ویزای توریستی اروپا

نحوه تمدید ویزای توریستی اروپا در این قسمت مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. چنانچه در فکر دریافت ویزای توریستی اروپا می باشید لازم است که از شرایط دریافت این ویزا به طور کامل آگاه باشید. در مرحله نخست، ویزای توریستی اروپا به متقاضیان به صورت کوتاه مدت اعطا می شود و چنانچه فرد متقاضی، سابقه خوبی از خود نشان داده باشد (برای مثال در تاریخ مقرر به کشور مقصد وارد شده و در تاریخ مشخص از آن خارج شود)، در مراحل بعدی قادر خواهد بود ویزای توریستی اروپا را به صورت بلند مدت اخذ نماید. همان طور که می دانید انواع مختلفی برای ویزاهای متعدد وجود دارد. یکی از انواع ویزاهای توریستی که به متقاضیان سفر به کشورهای اروپایی برای اولین بار اعطا می شود، ویزای نوع C است. این نوع ویزا، ویزای کوتاه مدت نام دارد و تمدید آن فقط در کشور مبدأ امکان پذیر است. همچنین فردی که این ویزا را دریافت نماید، فقط می تواند یکبار به کشورهای اروپایی وارد و از آن خارج شود. در صورت تمدید ویزای توریستی اروپا، فرد متقاضی ابتدا باید به کشور خود بازگشته و دوباره تقاضای صدور ویزا نماید.

گرفتن وقت سفارت اروپا

ویزای توریستی اروپا

ارائه تقاضای وقت سفارت، یکی از مهمترین مراحل و اقدامات جهت دریافت ویزای توریستی اروپا می باشد. بنابراین در مرحله اولیه، تقاضای وقت سفارت برای متقاضیان الزامی می باشد. بدون تعیین وقت سفارت، متقاضی قادر به دریافت ویزا نخواهد بود. در ادامه و با تعیین روز و وقت سفارت و اعلام آن به متقاضی، شخص متقاضی ویزای توریستی اروپا بایستی در روز و زمان مشخص شده به سفارت کشور مقصد یا دفاتر تعیین شده از سوی سفارت (همچون VFS برای درخواست روادید کشور فرانسه و برخی کشورها همچون هلند) مراجعه کرده و جهت دریافت ویزای توریستی اروپا، مدارک مورد نظر را به آفیسر سفارت تحویل دهد. سفارت مورد نظر با بررسی مدارک ارائه شده، وضعیت فرد را جهت دریافت ویزای توریستی اروپا مورد بررسی قرار می دهد. پروسه اخذ ویزا از زمان تحویل مدارک به سفارت تا زمان اخذ ویزا، حدود 3 تا 4 ماه به طور می انجامد. تحویل مدارک متقاضی تا حداقل سه ماه قبل از شروع سفر بایستی صورت پذیرد.

پروسه اخذ ویزای توریستی اروپا

در این قسمت قصد داریم که در مورد مراحل اقدام برای دریافت ویزای توریستی اروپا مطالب مهمی را عنوان کنیم. همانطور که در بالا ذکر شد، متقاضیان برای اقدام جهت دریافت ویزای توریستی می بایست حدوداً از سه ماه قبل از آغاز سفر، تقاضای ویزای توریستی خود را به سفارت مربوطه اروپایی تحویل داده و یا نهایتاً تا 4 هفته قبل از سفر، مدارک خود را برای بررسی و دریافت ویزا به سفارت تحویل دهند. متقاضیان می توانند تقاضای خود را از طریق ایمیل و با تکمیل فرم تقاضای ویزا به سفارت ارسال نمایند. یکی از نکات حائز اهمیت برای دریافت ویزای توریستی اروپا، نحوه چیدمان و ارائه مدارک به آفیسر می باشد که شخص متقاضی بایستی برای افزایش شانس خود جهت اخذ ویزا بدان توجه نماید.

 قابل ذکر است که در برخی موارد امکان دارد که ویزای متقاضی از طرف سفارت رد شود. در این مواقع به شخص متقاضی، نامه ریجکتی اعطا می شود که در آن، دلایل ردی ویزا مشخص شده است. پس از اخذ نامه ریجکتی از طرف سفارت، شخص متقاضی ویزای توریستی می تواند متن اعتراضی طرح داده و آن را به سفارت تحویل نماید تا مورد بررسی قرار گیرد. از عمده دلایلی که عموماً درخواست ویزا توسط سفارت رد می شود عبارتست از: کافی نبودن میزان تمکن مالی، قانع نشدن افسر ویزا برای بازگشت شخص متقاضی، ارائه مدارک جعلی به سفارت و... . توصیه می شود که قبل از شروع هر گونه اقدام در این پروسه، از وکیل و یا متخصصین در این امر راهنمایی بگیرید.

ویزای توریستی اروپا با وثیقه یا بدون وثیقه

ویزای توریستی اروپا

یکی از مواردی که هنگام بررسی ویزای توریستی مطرح می شود، امکان تعیین وثیقه می باشد. به همین دلیل در این بخش، این موضوع را در ارتباط با ویزای توریستی اروپا بررسی می نماییم. جهت اخذ ویزای توریستی اروپا ارائه وثیقه الزامی نیست اما متقاضیانی که وثیقه ارائه می نمایند، یک علقه مناسب برای اثبات بازگشت خود به کشور معرفی می نمایند. همین امر، موجب افزایش شانس فرد در اخذ ویزای توریستی اروپا می شود. البته توجه داشته باشید که در صورت عدم ارائه وثیقه نیز می توانید درخواست دریافت ویزای توریستی اروپا نمایید، اما این امکان وجود دارد که شانس دریافت ویزا کاهش یابد. دفتر اصلی موسسه حقوقی در وین در کشور اتریش مستقر بوده و تیم این موسسه، ارتباط بسیار نزدیک و قدرتمندی با وکلای محلی در اتریش و دیگر کشورهای اروپایی دارد. این موسسه شرایطی را فراهم نموده است که متقاضیان اخذ ویزای توریستی اروپا بتوانند دعوتنامه از وکلای کشورهای اروپایی اخذ نموده و با قراردادن وثیقه، بدون ریسک برای ویزای توریستی اروپا اقدام نمایند. برای اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص ویزای توریستی اروپا و انواع مهاجرت و سرمایه گذاری در سرتاسر جهان شما عزیزان می توانید به محصول فوق العاده راهنمای گام به گام اخذ اقامت مراجعه نمایید و با تهیه این ویدئو و مشاهده آن، وکیل خود در پروسه مهاجرتی خود باشید. جزییات این مجموعه ویدئویی فوق العاده در لینک زیر ارائه گردیده است.

گام به گام تا اخذ اقامت

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزای توریستی اروپا

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزای توریستی اروپا در این عنوان بررسی می شود. هم اکنون افرادی که قصد دریافت ویزای توریستی دارند می توانند تقاضای ویزای توریستی اروپا را داشته و مراحل این پروسه را آغاز نمایند. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) به دلیل دارا بودن تیمی با تجربه و متخصص، استقرار دفتر مرکزی خود در وین و همچنین دارا بودن مشاوران ارشد در اروپا و برخورداری از بهترین تیم وکلای اروپایی می تواند راهنمای مناسبی برای متقاضیان عزیزی باشد که قصد اخذ ویزای توریستی اروپا را دارند. اگر شما نیز تصمیم به دریافت ویزای توریستی اروپا دارید، به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از شروع هر اقدامی، شرایط خود را با کارشناسان و تیم وکلا موسسه حقوقی ملک پور در میان گذاشته تا همکاران ما بهترین راهکار موجود برای شما عزیزان را ارائه نمایند. از انواع خدمات گوناگون موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این زمینه می توان به ارائه دعوت نامه در صورت نیاز برای متقاضی و تکمیل فرم های ویزا اشاره کرد. همینطور متقاضیان می توانند جهت تکمیل مدارک خود و ارائه آن به سفارت، از خدمات و کمک تیم وکلای اروپایی نیز برخوردار شوند تا شانس بیشتری برای اخذ ویزا کسب نمایند. برای کسب اطلاعات کامل، می توانید با موسسه مهاجرتی در MIE اتریش تماس حاصل نموده و مشاوره اخذ نمایید. همچنین با مراجعه به لینک های ذیل، می توانید از نظرات موکلین و سابقه درخشان موسسه حقوقی ملک پور در زمینه پرونده های مهاجرتی اطلاع یابید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها

انتخاب دفتر مهاجرتی

نظرات موکلین

ریجکتی ویزای توریستی اروپا

ریجکتی ویزای توریستی اروپا یکی از نکات حائز اهمیت در این مقاله می باشد که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. متقاضیان دریافت ویزای توریستی اروپا باید توجه داشته باشند که ممکن است درخواست ویزای توریستی این افراد رد یا ریجکت شود. در این شرایط متقاضیان منتظر می مانند تا پاسخ علت رد شدن خود را از سفارت دریافت کنند و تنها در این صورت است که می توانند از دلایل ریجکتی خود مطلع شوند. سپس می توانند اعتراض خود را به سفارت ارائه نمایند و در ادامه منتظر پاسخ سفارت باشند. متقاضیانی که با رد شدن ویزای خود از سوی سفارت روبرو شده اند بهتر است که قبل از آغاز هر گونه اقدامی برای اعتراض، با وکیل و یا متخصصین در این زمینه مشاوره نمایند تا بتوانند اعتراض ثمربخشی را به همراه داشته باشند. چرا که متقاضی می تواند با برطرف نمودن دلایل ردی و ارائه اعتراض، ویزای توریستی خود را دریافت کند. نمونه هایی از دلایل ریجکتی ویزای توریستی اروپا در این بخش مورد بررسی قرار گرفته که عبارتند از:

 

عمده دلایل ردی درخواست ویزای توریستی اروپا

·         ثابت نکردن تمکن مالی شخص متقاضی

·         ارائه ندادن رزرو هتل و بلیط هواپیما

·         اطمینان پیدا نکردن افسر ویزا به بازگشت متقاضی

·         ارائه دادن مدارک جعلی

 

موارد گفته شده تنها برخی از مواردیست که ممکن است باعث ریجکتی ویزای توریستی شخص متقاضی گردد. به همین منظور متقاضیان می توانند قبل از شروع هرگونه اقدامی، شرایط کامل خود را با کارشناس و وکیل این امر بررسی نمایید تا درصد ریجکتی خود را تا میزان قابل توجهی کاهش دهند.

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

دلایل ریجکتی ویزا

ویزای توریستی اروپا، تضمینی و با گارانتی

ویزای توریستی اروپا، تضمینی و با گارانتی در این قسمت مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. بسیاری از اشخاص که تمایل به دریافت ویزای توریستی اروپا دارند، خواهان اخذ ویزا به صورت تضمینی و با گارانتی می باشند. در مورد ویزای توریستی اروپا بهتر است بدانید که در حقیقت نمی توان به طور قطع، تضمینی و گارانتی ویزا دریافت نمود و موردی به نام تضمینی و گارانتی وجود ندارد. چرا که اعطای ویزا بر عهده افسر ویزا است و شخص یا کسی به غیر از آفیسر نمی تواند دریافت ویزا را تضمین و یا گارانتی کند. این مقاله توسط مشاوران موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است. هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منابع، پیگرد قانونی دارد و از لحاظ شرعی و قانونی حرام می باشد. توجه داشته باشید که تعهد وکیل نسبت به موضوع قرارداد، تعهد به وسیله می باشد نه به نتیجه و به همین جهت کارشناسان تیم حقوقی نمی توانند دریافت ویزا را تضمین نمایند و در نهایت، اعطا کردن ویزا و یا رد آن بستگی به تصمیم گیری افسر ویزا دارد.

ویزای توریستی اروپا

نکات مهم در زمینه اخذ ویزای توریستی اروپا

ویزای توریستی اروپا

در مورد ویژگی دریافت ویزای توریستی اروپا، نکات پر اهمیتی وجود دارد که در این عنوان به برخی از اصلی ترین آن ها می پردازیم. متقاضیان دریافت این نوع ویزا به خصوص دارندگان پاسپورت کشورهایی با ریسک بالا مانند ایران باید قادر باشند علقه و وابستگی مناسبی به کشور خود ارائه نمایند و ثابت کنند که به کشور خود باز خواهند گشت. در غیر این صورت احتمال ریجکتی ویزای توریستی اروپا برای آن ها بسیار بالا می رود. به علاوه ارائه نامه تمکن مالی در پروسه اخذ ویزا ضروری می باشد و آفیسر ویزا قصد دارد که از شرایط مالی شما اطلاع داشته و اطمینان یابد که از عهده مخارج خود در مدت حضورتان در کشورهای اروپایی بر خواهید آمد. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت کشورهای اروپایی از طریق اخذ ویزای توریستی اروپا امکان پذیر نیست. لذا در صورت تمایل به مهاجرت و اقامت اروپا و اخذ تابعیت کشورهای اروپایی، باید از مسیرهای مختلف اقامتی برای دریافت ویزاهای بلند مدت مانند ویزای تحصیلی اروپا اقدام نمایید. از دیگر نکات حائز اهمیت این است که بهتر است فرد متقاضی و خانواده وی به طور همزمان برای ویزای توریستی -حداقل در اولین مرتبه اقدام برای اخذ ویزای توریستی اروپا- درخواست ننمایند. شخص متقاضی باید با توجه به وب سایت سفارت کشورهای مختلف و با بهره گیری از تجربه وکلای مهاجرتی در خصوص تکمیل موارد مورد نیاز اقدام نماید. به صورت کلی ممکن است که سفارت کشورهای مختلف اروپایی برای صدور ویزای توریستی برای متقاضیان، مدارک مختلفی را تقاضا نمایند. همچنین توصیه می شود که مدارک خود را به صورت کامل و بدون کم و کاست به سفارت ها ارائه نمایید و به شدت از ارائه مدارک جعلی پرهیز نمایید. یکی از دیگر عواملی که برای درخواست ویزای توریستی اروپا پر اهمیت است و می تواند بسیار تأثیرگذار باشد ارائه اسناد و مدارک رزرو هتل و محل اقامت توسط متقاضی است. کسی که برای ویزای توریستی اروپا اقدام می نماید باید در کشور مورد نظر، مدارک مبتنی بر محل اقامت را آماده نموده و مدرک رزرو هتل و یا محل استقرار و بلیط هواپیما را به همراه دیگر مدارک به سفارت ارائه نماید. در صورت عدم ارائه مدارک اقامتی و بلیط، درخواست ویزای توریستی اروپا ممکن است با مشکل مواجه شده و احتمال ریجکتی افزایش یابد. در انتها پیشنهاد می شود که فردی که ویزای توریستی اروپا را اخذ می نماید قبل از پایان مدت زمان روادید خود، از اتحادیه اروپا خارج شده و به کشور خود بازگردد تا در دفعات بعدی برای پروسه ویزای وی مشکلی ایجاد نشود. این امر تأثیر مثبت در اخذ ویزای توریستی و حتی ویزاهای بلند مدت در اتحادیه اروپا و حتی دیگر کشورهای جهان خواهد داشت. علاقمندان به مهاجرت به اروپا می توانند با استفاده از لینک ذیل، اطلاعات مفیدی در این زمینه دریافت نمایند.

مهاجرت دندانپزشکان به دانمارک

مشاوره مهاجرت به اروپا


_____________ سخن پایانی درباره ویزای توریستی اروپا_____________

ویزای توریستی اروپا، شرایط دریافت ویزای توریستی کشورهای اروپایی و جزئیات سفر به کشورهای عضو شنگن در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. در تهیه و گردآوری این مقاله تلاش گردید تا به تمامی پرسش های طرح شده در بند اول مقاله در باب ویزای توریستی اروپا با جزییات و به صورت کامل پاسخ داده شود و در زیر عنوان های آن به اصلی ترین نکات ویزای توریستی اروپا اشاره گردد. در این مقاله به این سوال که چگونه ویزای شینگن بگیریم؟ پاسخ جامع داده شد. موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) طی 15 سال سابقه فعالیت خود در انواع روش های مهاجرت و سرمایه گذاری بین المللی همواره سعی کرده است که با بهره گیری از تکنولوژی های روز و ارتباط و استفاده از برترین وکلای بین المللی در تمامی کشورهای جهان، اطلاعات به روز شده در خصوص انواع روش های مهاجرتی را در وب سایت ها و محصولات ویدئویی خود در اختیار مردم قرار دهد. شما عزیزان قادر هستید از طریق تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از خدمات رایگان مشاوره تلفنی این موسسه که توسط برجسته ترین مشاوران ارائه می شود بهره مند گردید. چنانچه در حین مطالعه مقاله برای شما بزرگواران سوال یا ابهامی در باب ویزای توریستی اروپا پیش آمد، آن را در محل تعبیه شده در بخش "ثبت پرسش" که انتهای این بخش می باشد، مطرح نموده و با ما در میان بگذارید تا مشاورین متخصص موسسه ملک پور به آن ها پاسخگو باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
امیرحسین
سلام من میخواستم برم اروپا رو ببینم دعوتنامه هم ندارم چطور میتونید کمکم کنید؟ شرایطی مثل تمکن مالی دقیقا چقدر است؟ خیلی ممنونم از مقاله خوبتون سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ویزاهای توریستی بهتر است که از طریق آژانس های معتبر مسافرتی پیگیر باشید، موسسه ما باتوجه به اینکه دفتر مرکزی آن در اتریش است از این کشور برای شما اقام می کند، که پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بررسی شود. موفق باشید.
محمد وندی
با سلام و عرض ارادت خدمت دکتر ملک پور و تیم خوبشون حداقل و حداکثر مبلغی که باید تو حساب گذاشت برای اثبات تمکن مالی چه مبلغیه؟ چون من شنیدم که اگر زیاد تر هم تو حساب بگذارید میتونه اماره ای باشه برای اینکه دیگه نمیخواید برگردید به کشور خودتون و در نتیجه امکان ریجکتی ویزا وجود داره. آیا این مطلب صحت داره؟ و سوال دومم اینه که تو چه حسابی باید این مبلغ رو بذاریم؟ آیا نوع حساب و بانک تفاوتی داره؟ پیشاپیش از پاسخگویی شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان تمکن مالی بر اساس نوع ویزا و مدت زمان اقامت شما متفاوت است اما برای ویزاهای توریستی شما باید هزینه های زندگی خود را درطول مدت اقامت نشان بدهید. معمولا برای نوع بانک و حساب با وکیل مهاجرت خود هماهنگ باشید ولی حساب های کوتاه مدت مناسب تراند. موفق باشید.
نیما
سلام و عرض ادب خدمت شما من 56 ساله هستم 3 تا ملک دارم و تمکن مالی خوبی دارم می تونم ویزای توریستی اروپا رو بگیرم اما تا حالا سفر نداشتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی می توانید اقدام نمایید نکته ای که در ویزاهای توریستی باید مد نظر قرار بدهید نشان دادن وابستگی و هدف سفر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای دریافت ویزای توریستی اروپا و حتی ارسال دعوتنامه از سمت موسسه ما در کشور اتریش راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
شهاب ولدی
ممنون میشم راهنمایی کنید از کدوم کشور اروپایی میتونیم برای ماه عسل ویزا بگیریم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است و باید ببینید که شرایط تتان به دریافت ویزای توریستی کدام کشور می خورد. پیشنهاد می کنم حتما با آژانس های مسافرتی تماس بگیرید. موفق باشید.
مشاوره رایگان