راهنمای گام به گام اخذ اقامت

11 شهریور 1399 بدون نظر

گام به گام اخذ اقامت

انتخاب بهترین کشور و بهترین مسیر مهاجرت، دغدغه همیشگی افرادیست که قصد مهاجرت و اخذ اقامت در خارج از کشور را دارند. با توجه به اهمیت این تصمیم و تأثیر آن بر سرنوشت افراد، مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) اقدام به تهیه محصول جدیدی به نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت کرده است که در آن با بیانی شیوا و روان، به شرح انواع روش های اخذ اقامت در کشورهای مختلف پرداخته است. این محصول نسبت به محصول قبلی مؤسسه در این زمینه، از سطح کیفی بالاتری برخوردار بوده و اطلاعات مفید و کاربردی در خصوص قوانین جدید مهاجرت را با بیانی ساده و جذاب به شما عزیزان منتقل می کند. توضیحات بیشتر در خصوص این محصول و نحوه تهیه آن را می توانید در ادامه این مقاله مطالعه فرمایید.

فایل تصویری پیرامون ویدئو از زبان مدیریت مؤسسه 

فایل صوتی پیرامون ویدئو از زبان مدیریت مؤسسه

نکات مهم درباره محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت

انتخاب بهترین روش و مقصد برای مهاجرت، تصمیم مهم و سرنوشت سازی است که نیاز به مطالعه و تحقیق گسترده و در نظر گرفتن همه جانبه شرایط دارد. عوامل و فاکتورهای متعددی چون سن، تحصیلات، میزان تمکن مالی و... در انتخاب روش و مقصد مهاجرتی مؤثرند و تأثیر هر یک از این عوامل در روش های گوناگون، متفاوت است. همانطور که می دانید برخلاف تصور عموم که تنها روش مهاجرت را پناهندگی می دانند، روش های مهاجرت را می توان در گروه های مختلفی دسته بندی کرد که این دسته بندی برای اولین بار توسط استاد ملک پور انجام شده است. قوانین مهاجرت در کشورهای مختلف، متفاوت از یکدیگر است و تنها در صورت اطلاع کامل از بروزترین قوانین می توان کشور و روش مناسب را برای مهاجرت انتخاب کرد. با توجه به تنوع روش های مهاجرت و تعدد کشورهای مهاجرپذیر، دسترسی به منبع علمی موثق، به روز و جامع در زمینه قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف، ضروریست. از طرفی میزان استقبال از محصول قبلی مؤسسه در زمینه انواع روش های مهاجرت، بسیار گسترده بوده و همین امر، ما را در جهت تولید محصول جدید با اطلاعات به روز و کیفیت آموزشی بالاتر سوق داد. در محصول جدید مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت، انواع روش های مهاجرت و راه های درست اخذ اقامت توسط استاد ملک پور تدریس و به شرح مزایا و معایب هر یک از این روش ها پرداخته شده است. شما با اطمینان کامل از خرید این محصول می توانید عصاره ای از سال ها تلاش در خصوص علم مهاجرت و اخذ اقامت را به صورت کامل و جامع دریافت کرده و حتی بدون نیاز به اتخاذ وکیل، مسیر مهاجرت خود را انتخاب کرده و یا برای مهاجرت اقدام نمایید.

مزایای تهیه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت

همانطور که گفته شد، تعدد روش های مهاجرتی و کشورهای مهاجرپذیر، طیف گسترده ای از اطلاعات و قوانین مهاجرتی را شامل می شود. به طور قاطع می توان گفت که در هیچ یک از منابع اطلاعاتی نظیر کتابها، ویدئوها و دیگر منابع تحقیقاتی، این چنین کامل و جامع به انواع روش های اخذ اقامت و شرایط آن در کشورهای مختلف پرداخته نشده است. سطح علمی بالای استاد ملک پور به عنوان پدر علم مهاجرت در ایران، تسلط بر چهار زبان زنده دنیا و تجربه ارزنده ایشان در زمینه مهاجرت و اخذ اقامت، در قالب ویدئو و فایل صوتی در اختیار متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت قرار گرفته است. ضمن این که بازخوردهای مثبت دریافت شده از سوی مخاطبین محصول پیشین این مؤسسه، راهگشای ما در ارتقای سطح کیفیت آموزش در این محصول بوده و سطح علمی آن را نسبت به محصول قبلی افزایش داده است. برای مثال در این محصول، از بیانی ساده تر و روان تر و داستان های جذاب برای شرح انواع روش های اخذ اقامت استفاده شده است. این محصول که به زبان فارسی تهیه شده است، برای ایرانیان و افغانیان عزیز قابل استفاده می باشد و امکان ترجمه آن به زبان عربی نیز وجود دارد.

از جمله مزیت های خریداری این محصول، دریافت فایل های بروزرسانی شده این محصول است که بنا به رعایت حقوق معنوی، این بروزرسانی ها برای افرادی ارسال می شود که محصول را به طور قانونی از مؤسسه حقوقی ملک پور خریداری کرده اند. با تهیه این محصول، نه فقط در امر مهاجرت و اخذ اقامت، بلکه در سایر امور زندگی مانند روابط و ارتباطات، اوضاع مالی، شرایط جسمی و روحی نیز با تغییرات و تحولات مثبتی مواجه خواهید شد.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

نحوه تهیه و استفاده از محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت

محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت که به صورت فایل های صوتی و تصویری در اختیار متقاضیان و خریداران قرار می گیرد، در زمان های مختلف شبانه روز و حالات مختلف مانند در حین رانندگی، در حین استراحت و... قابل استفاده است. برای تهیه این محصول بایستی از سایت مؤسسه حقوقی ملک پور اقدام فرمایید و تنها در این صورت است که خرید شما قانونی محسوب شده و قادر به دریافت فایل های بروزرسانی شده خواهید بود. لازم به ذکر است که بعضاً بروزرسانی ها مهم تر از محتویات اصلی فایل ها هستند؛ چرا که در محتویات به مقدمات پرداخته می شود و در بروزرسانی های ارسال شده، مطالب مهم ارائه می گردد. لذا تهیه قانونی این محصول، علاوه بر اینکه رضایت صاحب امتیاز این محصول را در پی دارد؛ مسیر شما را برای دریافت اطلاعات به روز و مهم مهاجرتی هموار می سازد. برای تهیه این محصول می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

امتیاز 5 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان