مهاجرت به ژاپن

19 بهمن 1399 3 نظر

مهاجرت به ژاپنمهاجرت به ژاپن، شرایط جدید مهاجرت به ژاپن برای ایرانیان و دریافت اقامت و تابعیت ژاپن در این مقاله به صورت مبسوط و موشکافانه مورد تحقیق و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا ژاپن کشور مناسبی برای مهاجرت محسوب می شود؟ شرایط کار و سرمایه گذاری در ژاپن به چه صورت است؟ بهترین روش مهاجرت به ژاپن کدام است؟ پیشنهاد می کنیم جهت آشنایی با نحوه مهاجرت به ژاپن، توضیحات دقیق و شفاف متخصصین مجرب ما در زمینه حقوق مهاجرت بین الملل در موسسه حقوقی ملک پور را مطالعه فرمایید. امید است بتوانیم؛ تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف کرده و اطلاعات کاملی در مورد این مبحث به شما ارائه دهیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین ما بهره مند شوید. ضمن این که تکمیل فرم تماس نیز منجر به دریافت تماس از مشاورین موسسه و ارائه مشاوره تلفنی رایگان می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید. عناوینی که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته اند عبارتند از:

 • زندگی در ژاپن و شرایط مهاجرت به ژاپن
 • مهاجرت به ژاپن از طریق کار
 • مهاجرت به ژاپن از طریق تحصیل
 • مهاجرت به ژاپن از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به ژاپن از طریق ازدواج
 • مهاجرت به ژاپن از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت به ژاپن از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به ژاپن برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در ژاپن
 • اخذ اقامت و تابعیت ژاپن
 • سوالات متداول درباره مهاجرت به ژاپن
 • سخن پایانی درباره مهاجرت به ژاپن

مهاجرت به ژاپنزندگی در ژاپن و شرایط مهاجرت به ژاپن

چنان چه تصمیم به مهاجرت به کشوری را دارید؛ پیش از هر اقدامی می بایست اطلاعات کافی در مورد آن کشور به دست آورید. به منظور مهاجرت به ژاپن نیز می بایست شرایط زندگی در آن را بررسی کرده و اطلاعات اولیه ای در خصوص این کشور داشته باشیم. ژاپن یا در اصل مجمع الجزایر ژاپن، کشوری محصور در آب های اقیانوس آرام، واقع در قسمت آسیای شرقی می باشد که از طریق مرزهای آبی مشترک با کشورهایی چون کره (شمالی و جنوبی)، روسیه و چین همسایه است. این کشور، سومین اقتصاد بزرگ در جهان به شمار می آید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد انواع روش های مهاجرت

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور درمورد انواع روش های مهاجرت

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور درمورد انواع روش های مهاجرت

 

کشوری که نسبت به وسعت و مساحت خود با جمعیتی معادل 126,600,993 میلیون نفر در سال جاری، در رتبه 11ام پرجمعیت ترین کشورهای جهان جای گرفته است. شهر توکیو به عنوان پایتخت ژاپن، شهری پرجمعیت و با هزینه های بسیار بالا شناخته می شود. نظام سیاسی این کشور، به صورت پادشاهی بوده و بر اساس قانون اساسی اداره و کنترل می شود. شینتو و بودائیسم، دو مذهب رسمی مردم ژاپن مردم می باشد و ین ژاپن، واحد رسمی پول رایج این کشور است.

مهاجرت به ژاپن از طریق کار

در این قسمت به بررسی مهاجرت به ژاپن از طریق کار خواهیم پرداخت. سیستم جذب نیروی کار در ژاپن، امتیاز بندی می باشد و در نهایت، افرادی که متقاضی مهاجرت به ژاپن از طریق کار می باشند لازم است که امتیاز لازم را کسب نمایند. در تمام موارد می بایست مجوز کار از اداره مهاجرت در ژاپن نیز دریافت شود. بعد از پنج سال اقامت موقت کاری، امکان اخذ اقامت دائم در ژاپن وجود دارد. اما کسب تابعیت در این کشور به سختی صورت خواهد گرفت. در حال حاضر کشور ژاپن به دلیل رشد منفی جمعیت کشور و کمبود نیروی جوان، اقدام به صدور دو نوع ویزای کار می نماید که هر کدام، تقسیم بندی مربوط به خود را دارا هستند:

دسته اول:

ویزای "Designated Skills" که از آن تحت عنوان "مهارت های تعیین شده" یاد می نماییم. این ویزا در دو نوع یک و دو و در چهارده رشته (برای مثال؛ رشته صنایع دستی) اقدام به جذب نیروی کار انسانی می نماید. تفاوت نوع یک و دو در چند مورد خلاصه می شود؛ مهارت های تعیین شده نوع یک؛ دقیقا در 14 رشته و برای مدت 5 سال صادر شده و در این نوع ویزا امکان به همراه بردن خانواده برای متقاضی کار وجود ندارد. ویزای نوع دو؛ تنها برای اتباع خارجی با مهارت های تعیین شده در دو رشته کاری مورد نیاز ژاپن و به مدت نامحدود صادر خواهد شد که درخواست همراهی خانواده برای متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

دسته دوم:

ویزای ""Highly-Skilled Foreign Professional است و تحت عنوان "نیروی متخصص خارجی بسیار ماهر" نام گذاری می شود. این ویزا تنها به 3 گروه از افراد تعلق می گیرد.

 

دسته بندی ویزای نیروی متخصص بسیار ماهر

متقاضیانی که زمینه کاری آن ها فعالیت های تحقیقاتی پیشرفته می باشد.

متقاضیانی که به عنوان تکنسین های متخصص در امور فنی فعالیت دارند.

متقاضیانی که به عنوان مدیر یا مدیر عامل در امور بازرگانی متخصص می باشند.

مهاجرت به ژاپن

کار در ژاپن

در روش مهاجرت از طریق کار در ژاپن، یکی از مواردی که می بایست مورد توجه قرار بگیرد، نرخ بیکاری در این کشور می باشد. در نمودار ذیل، نرخ بیکاری در کشور ژاپن را طی ده گذشته مشاهده می نمایید.

مهاجرت به ژاپن

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به ژاپن

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کار در ژاپن

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار در ژاپن

مهاجرت به ژاپن از طریق تحصیل

مهاجرت به ژاپن از طریق تحصیل در صورتی اجرایی است که متقاضی از شرایط لازم جهت تحصیل در این کشور برخوردار باشد و در آزمون های ورودی، امتیازات مورد نیاز را کسب نموده باشد. تحصیل در دانشگاه های کشور ژاپن به دلیل هزینه های پایین، مورد توجه برخی از متقاضیان قرار می گیرد. این کشور دارای سه نوع دانشگاه دولتی، آزاد و محلی می باشد که هر کدام تحت نظر ارگان های جداگانه آموزشی می باشند.

تحصیل در رشته هایی نظیر؛ پزشکی، دندانپزشکی و دامپزشکی در این کشور، شش سال به طول می انجامد. دوره کارشناسی در این کشور چهار ساله، کارشناسی ارشد دو ساله و دوره دکتری پنج ساله می باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور، در سن 18 سالگی و تنها به زبان ژاپنی مقدور می باشد. در نتیجه تسلط به این زبان (هر چند بدون نیاز به مدرک زبان) از احتیاجات این دوره تحصیلی است. در دوره کارشناسی ارشد به جز برای رشته های علوم انسانی، تحصیل به انگلیسی اما با تسلط روی زبان بومی نیز امکان پذیر است. ورود به این دوره از سن 22 سالگی و پس از اتمام دوره کارشناسی مقدور می باشد. دوره کارشناسی ارشد شامل سی واحد درسی و پایان نامه مرتبط می باشد.

هزینه دانشگاه های ژاپن، مبلغی حدود 5500$ در سال است. امکان اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیلی در تمام مقاطع، معمولاً یک سال پس از شروع به تحصیل وجود دارد (بورسیه های متفاوتی با توجه به دانش زبان ژاپنی، اقلیت ها، ملیت های خاص و بورسیه برای زنان وجود دارد). کار ضمن تحصیل برای دانشجویان در هر روز بین 4 تا 8 ساعت مجاز می باشد و دانشجو به ازای هر یک ساعت کار، دستمزدی حدود 600 الی 800 ین دریافت می نماید. کسب اقامت دائم این کشور پس از تحصیل، منوط به دریافت پیشنهاد کاری و تمدید قرار داد حداقل برای 5 سال متوالی می باشد. مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت به ژاپن به منظور تحصیل عبارتند از:تحصیل دکترا در اتریش

 • مدارک هویتی معتبر
 • مهارت های زبان ژاپنی
 • داشتن دیپلم 12 ساله
 • ترجمه مدارک تحصیلی مقاطع قبلی
 • ارائه مدارک تمکن مالی

 

مهاجرت به ژاپن

تحصیل در ژاپن

مهاجرت به ژاپن از طریق سرمایه گذاری

ژاپن کشوری با مقام سوم در رتبه بندی اقتصاد جهان است. مهاجرت به ژاپن از طریق سرمایه گذاری، در طرق مختلفی قابل اجرا می باشد. به طور مثال از طریق سرمایه گذاری در ثبت شرکت، خرید سهام، خرید اوراق قرضه، کارآفرینی، خرید ملک و... میسر است. ویزای سرمایه گذاری در ژاپن دو نوع دارد. ویزاهایی تحت عنوان "مدیریت کسب و کار" و "سرمایه گذاری ژاپن" که در مورد دوم، فردی در نقش مالک و مدیر، کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی می نماید. در میان روش های سرمایه گذاری، با مهاجرت به ژاپن به واسطه سرمایه گذاری در ثبت شرکت، پس از طی ده سال اقامت متوالی، امکان کسب اقامت دائم برای سرمایه گذار و خانواده وی وجود خواهد داشت.

مهاجرت به ژاپن

سرمایه گذاری در ژاپن

مطمئناً سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا، مزایا و معایب خود را خواهد داشت. اما آن چه مسلم است، تلاش برای به حداقل رساندن ریسک های آن با توجه به استانداردهای سرمایه گذاری و شرایط آن کشور می باشد. از جمله مواردی که لازم است سرمایه گذار در کشور میزبان آن ها را بررسی نماید، عبارتند از؛ رشد اقتصادی (Economic Growth,GDP)، نرخ ریسک مصادره اموال (Expropriation Risk)، نرخ تورم (Inflation Rate) و مواردی از این قبیل که لازمه تضمین امنیت و سودآوری سرمایه گذاری می باشند. سرمایه گذاری در این ژاپن معایبی نیز دارد که علیرغم تلاش دولت ژاپن برای جذب سرمایه گذار خارجی، این پروسه را ریسک پذیر جلوه خواهد داد. از جمله این موارد می توان به نرخ بالای بدهی کشور ژاپن، نرخ پایین مصرف داخلی، رشد کم اقتصاد و اوضاع سیاسی بی ثبات اشاره نمود.

مهاجرت به ژاپن از طریق ازدواج

با وجود این که اخذ شهروندی و تابعیت در ژاپن بسیار دشوار می باشد، اما می توان اقامت دائم در این کشور را به جهت این که نیازی به تمدید مداوم ندارد، به نوعی جایگزین تابعیت این کشور دانست. مهاجرت به ژاپن از طریق ازدواج در صورتی که همسر دارای تابعیت کشور ژاپن باشد، امکان پذیر است و پس از سه سال، منجر به اخذ تابعیت می شود. لازم به ذکر است، این نوشتار توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، فاقد ارزش بوده و امری غیر حرفه ای تلقی می گردد. در صورتی که متقاضی از طریق ازدواج، موفق به اخذ اقامت دائم ژاپن شود، حتی در صورت جدایی و طلاق نیز موقعیت خود را به عنوان مقیم این کشور از دست نخواهد داد. اما دریافت اقامت دائم از طریق ازدواج نیز شرایط مربوط به خود را دارد. از جمله این شرایط می توان به عدم داشتن سابقه کیفری، ارائه انگیزه فردی برای زندگی در این کشور، تمکن مالی مکفی و احراز دیگر شرایط لازم اشاره نمود.

مهاجرت به ژاپن از طریق تولد فرزند

تابعیت، یکی از اصطلاحات رایج حقوق بین ‌الملل خصوصی است که شاید امروزه در اکثر کشورهای جهان از طرف حقوقدانان، معنای واحد و یکسانی برای آن ارائه شده است. این تعریف واحد از تابعیت عبارتست از یک رابطه سیاسی، حقوقی و معنوی که شخص را به دولت معینی مرتبط می سازد و در نتیجه آن، شخص و دولت، از حقوق و تکالیف متقابل برخوردار می شوند. در این میان، کشورها برای اعطای این تابعیت در بدو تولد، از دو سیستم خاک و خون پیروی می کنند. برای توضیح این مطلب به صورت مختصر می توان چنین گفت: بر اساس اصل خاک؛ فردی که در قلمرو یا سرزمین یک کشور متولد می ‌شود، تابعیت یا شهروندی آن کشور را دریافت می ‌کند. این اصل در مقابل اصل خون قرار می‌گیرد و بیشتر در کشورهای مهاجرپذیر مورد اقبال واقع شده ‌است. اصل خون هم، شیوه ‌ای از اعطای تابعیت است که تحت عنوان آن، تابعیت هر شخص بر اساس تابعیت یکی از والدین یا هر دوی آن ها تعیین می ‌شود و در واقع انتسابی می باشد. کشور ژاپن بر اساس سیستم خون، اهدای تابعیت می نماید. در نتیجه مهاجرت به ژاپن و تولد فرزند در خاک این کشور، منجر به اخذ تابعیت ژاپن برای کودک یا والدین وی نخواهد شد.

مهاجرت به ژاپن از طریق پناهندگی

گاهاً افرادی که قصد مهاجرت دارند، به دلیل عدم داشتن آگاهی و اطلاعات کافی از روش های قانونی و کم ریسک مهاجرت، پناهندگی را بهترین گزینه پیش روی خود می بینند. لازم به ذکر است که پناهندگی، یکی از طرق غیر قانونی مهاجرت و در واقع پرخطرترین روش های مهاجرت می باشد. روشی مهاجرتی با ریسک بالا که علاوه بر خطرات جانی، در بر گیرنده هزینه های زیادی برای متقاضی بوده و عموماً منجر به منفعت طلبی افراد سودجو و قاچاقچیان مهاجرت غیرقانونی خواهد شد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

 

پروسه مهاجرت به ژاپن از طریق پناهندگی بدین صورت است که متقاضی پناهندگی در ابتدا می بایست در اداره مهاجرت، درخواست پناهندگی و مصاحبه با مقامات رده بالا و مسئول نماید. پس از انجام مصاحبه و ارائه مدارکی که نشان دهنده شرایط خاص پناهجو در کشور متبوع وی و ترس شدید جانی برای وی باشد، پرونده به بخش بازرسی ارجاع داده خواهد شد. ممکن است این پروسه حدود یک سال نیز به طول بیانجامد. اما چنانچه پرونده متقاضی پس از بازرسی رد شود، فرد می بایست در سریع ترین زمان ممکن، خاک ژاپن را ترک نماید. با توجه به خطرات جانی و مالی و حیثیتی مهاجرت از طریق پناهندگی و این که می توان از طرق قانونی و با حفظ شان و منزلت انسانی برای این امر اقدام نمود، این روش هرگز پیشنهاد نخواهد شد و ضمناً موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در باب پناهندگی ژاپن و دیگر کشورها ارائه نمی نماید. پر واضح است که به اشتراک گذاردن این اطلاعات، صرفاً جهت افزایش دانش فردی شما خواهد بود.

مهاجرت به ژاپن

پناهندگی ژاپن

مهاجرت به ژاپن برای هنرمندان و افراد فوق موفق

ویزای هنرمندان به آن دسته از متقاضیانی تعلق می گیرد که از طریق ایجاد آثار هنری به صورت مداوم کسب درآمد می کنند. لفظ هنرمند می تواند شامل؛ آهنگسازان، ترانه سرایان، هنرمندان در زمینه هنرهای تجسمی، مجسمه سازان، هنرپیشه ها، عکاسان، موسیقیدانان، نویسندگان و مدرس هنر و نقاشی باشد. شرایط و مدارک مورد نیاز این ویزاها در کشور ژاپن، همان شرایط مرتبط با ویزاهای کاری خواهد بود. ضمن این که امکان الحاق خانواده به هنرمندان و افراد موفقی که در ژاپن اقامت کاری دارند، میسر خواهد بود.

مهاجرت به ژاپن

مهاجرت هنرمندان به فرانسه

توصیه می شود پیش از هر اقدامی در زمینه امر خطیر مهاجرت، در خصوص روش های اخذ اقامت دائم و تابعیت ژاپن و بسیاری از کشورهای دیگر در جهان، محصول ویدیویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه کرده و با مشاهده آن، شرایط خود را برای مهاجرت به تمامی کشورها بررسی نمایید. در این صورت شما می توانید با آگاهی کامل و همانند یک وکیل مجرب در این زمینه، نسبت به امور مربوط به مهاجرت خود تصمیم گیری و اقدام بفرمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

هزینه های زندگی در ژاپن

برای در نظر گرفتن تمامی جوانب شرایط زندگی و مهاجرت به ژاپن، دانستن هزینه های زندگی در این کشور برای برنامه ریزی در زمینه مهاجرت، در اولویت می باشد. اولین نکته قابل عرض در این قسمت این است که هزینه های زندگی در ژاپن با توجه به مکان زندگی و این که در مرکز شهر یا حومه شهر ساکن باشید، می تواند بسیار متغیر باشد. اما به صورت کلی هزینه زندگی و اقامت در ژاپن در مقام مقایسه نسبت به سایر کشورهای اروپایی، به مقدار قابل توجهی پایین می باشد. لیست ذیل، توسط مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور تهیه و جمع آوری شده و میانگینی از هزینه های زندگی در ژاپن در این جدول در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که به منظور ایجاد شرایط مقایسه و سهولت این امر جهت بررسی شرایط و هزینه های مهاجرت به ژاپن و دیگر کشورها، تمامی قیمت ها به یورو بررسی و ارائه گردیده است.

 

هزینه اجاره مسکن و خرید ملک

قیمت به یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

774.39

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

503.62

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،749.47

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

982.34

خرید آپارتمان در مرکز شهر (هر متر مربع)

8،560.73

خرید آپارتمان در خارج از مرکز شهر (هر متر مربع)

4،460.35

 

سایر هزینه ها مانند هزینه های خورد و خوراک، حمل و نقل و پوشاک نیز جزو اصلی هزینه های زندگی در ژاپن می باشند. بنابراین لازم است قبل از مهاجرت به ژاپن، از قیمت کلی برخی اجناس و خدمات نیز در این کشور مطلع شد. در جدول زیر، برخی از این هزینه ها ارائه شده است.

 

هزینه اجناس و خدمات

قیمت به یورو

برنج سفید (1 کیلوگرم)

4.87

شیر (1 لیتر)

1.63

بطری آب (1.5 لیتر)

1.07

فیله مرغ (1 کیلوگرم)

6.94

گوشت قرمز (1 کیلوگرم)

20.34

مهاجرت به ژاپن

هزینه های تحصیل و زندگی در ژاپن

اخذ اقامت و تابعیت ژاپن

پاسپورت ژاپن در رنکینگ جهانی در رتبه سوم و در کنار گذرنامه کشورهایی همچون دانمارک، هلند، اتریش، سوئیس و ایالات متحده آمریکا جای گرفته است. در نتیجه، این گذرنامه به دارنده آن امکان سفر به صد و هفتاد کشور در سراسر جهان را خواهد داد. از این تعداد، برای ورود به صد و بیست و سه کشور، نیازی به ویزا و مجوز ورود به آن کشور نخواهد بود. این پاسپورت در حال حاضر، یکی از معتبرترین گذرنامه ها در رتبه بندی جهانی می باشد. در هر صورت نکته قابل ذکر در خصوص علاقمندان به مهاجرت به ژاپن، عدم سهولت در روند اخذ تابعیت و شهروندی این کشور است. در حال حاضر دریافت تابعیت کشور ژاپن از طریق تولد فرزند از والدین ژاپنی به صورت مستقیم خواهد بود. در مقوله ازدواج و دیگر موارد، تنها پس از کسب پنج سال اقامت دائم و سپس قبولی در آزمون شهروندی و داشتن شرایط مورد نیاز از جمله تسلط بر زبان و فرهنگ ژاپنی، اخذ پاسپورت ژاپن میسر خواهد شد. نکته قابل ذکر در این قسمت این است که کشور ژاپن دو تابعیتی را نمی پذیرد. در نتیجه مهاجرت به ژاپن به هر طریقی که میسر شود، متقاضی می بایست این مهم را مد نظر قرار دهد.

مهاجرت به ژاپن

پاسپورت ژاپن


سوالات متداول درباره مهاجرت به ژاپن

پرسش: ✅برای مهاجرت به ژاپن از کجا شروع کنم؟

پاسخ: اولین گام برای مهاجرت به ژاپن، شناخت روش های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه است.

پرسش:بهترین راه برای مهاجرت به کشور ژاپن چیست؟

پاسخ: مسلماً شرایط شخصی شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به ژاپن بسیار مؤثر است، اما به طور کلی کار، تحصیل، و سرمایه گذاری در ژاپن از بهترین راه های مهاجرت به ژاپن محسوب می شوند.

پرسش:کم هزینه ترین روش برای مهاجرت به ژاپن کدام است؟

پاسخ: روش های مثل کار و تحصیل از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به ژاپن محسوب می شود.

پرسش:آیا برای مهاجرت به ژاپن باید حتماً از طریق وکیل اقدام نمود؟

پاسخ: خیر. شما می توانید با صرف وقت، قوانین مهاجرت به ژاپن را فرا بگیرید. اما مسلماً وکیل می تواند با سرعت بیشتری کار شما را انجام دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد.


_____________________  سخن پایانی درباره مهاجرت به ژاپن _____________________

مهاجرت به ژاپن، اخذ اقامت و تابعیت ژاپن و شرایط جدید مهاجرت به ژاپن برای ایرانیان در این نوشتار به صورت جامع، دقیق و به تفصیل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. به تفصیل به بررسی و تحلیل جزییات انواع روش های مهاجرتی برای کسب اقامت و تابعیت این کشور پرداختیم. چنانچه ملاحظه نمودید تحصیلات در این کشور به صورت رایگان ارائه نخواهد شد و آگاهی از زبان ژاپنی در تمام مراحل تحصیل و زندگی در این کشور جزو الزامات می باشد. کشور ژاپن دو تابعیتی را نمی پذیرد. کسب تابعیت در این کشور بسیار پروسه سخت و زمانبری می باشد. در نتیجه به نظر می رسد به جای صرف هزینه برای مهاجرت به ژاپن، به بررسی راه های منطقی تر برای اقامت کشورهای طراز اولی جهانی همچون اتریش و دانمارک و هلند بپردازید. به عنوان مثال سرمایه گذاری در اتریش، شرایط تحصیل رایگان را فراهم خواهد کرد و کار در این کشور، راهی برای دستیابی به اقامت اتحادیه اروپا و زندگی در بهترین شرایط را برای شما در کنار امکان همراهی خانواده مهیا می سازد. شما می توانید از طریق برقراری تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین ما در موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) بهره مند شوید. ضمن این که این امکان برای شما فراهم است تا در صورت داشتن سوال در ارتباط با مهاجرت به ژاپن و دیگر کشورها، در بخش "ثبت پرسش"، سوالات خود را با ما به اشتراک گذاشته و ابهامات خود را برطرف نمایید. به شما اطمینان می دهیم که سوالات شما عزیزان در اسرع وقت و به محض رویت، پاسخ داده خواهند شد.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
امير عظيمي
سلام وقت بخير ايا ثبت شركت در ژاپن اقامت ميده؟ حداقل سرمايه گذاري در ژاپن چه ميزاني هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با ثبت شرکت در زاپن می توان اقامت گرفت البته باید شرایط خاصی را رعایت بکنید و این به این معنی نیست که به صرف ثبت شرکت اقامت میدهد. سرمایه اولیه شرکت شما باید 5.000.000 ین ژاپن باشد. طرح تجاری ارائه بدهید که مورد تائید دولت ژاپن قرار بگیرید. موفق باشید.
ناهید حاتمی
سلام و عرض ادب من 18 سالمه و میخوام برای تحصیل پژشکی ژاپن برم هزینه تحصیل و زندگی رو بهم میگید و اینکه ایا مدرک زبان نیاز دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب تحصیل پزشکی در ژاپن مثل تمام کشورها آزمون ورودی دارد و شما باید زبان این کشور را در حد c1 بلد باشید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
محمد مهدی
گرفتن تابعیت ژاپن و در درجه اول تحصیل و بورسیه در ژاپن چگونه است و آیا ژاپن برای تابعیت موارد نادری را اتخاب می کند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام کشورهای آسیایی اقامت دائم و پاسپورت به افراد نمی دهند. برای خیلی از کشورها امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
مشاوره رایگان