خرید ملک پرتغال

2 آذر 1399 3 نظر

خرید ملک پرتغالخرید ملک پرتغال، قیمت خرید ملک و اجاره آپارتمان در پرتغال و چگونگی دریافت اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. جهت خرید ملک پرتغال چه میزان سرمایه نیاز است؟ آیا با خرید ملک در پرتغال می توان اقامت این کشور را اخذ نمود؟ آیا با خرید ملک پرتغال، امکان گرفتن اقامت برای همه اعضای خانوده ممکن است؟ هزینه لازم جهت خرید ملک پرتغال چه مقدار است؟ در این نوشته سعی نموده ایم این قبیل سئوالات و سایر مواردی که ممکن است برای شما ایجاد سئوال کند را به روشنی پاسخ گفته و اطلاعات کافی به شما متقاضیان گرامی ارائه نماییم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در این خصوص، فرم تماس را تکمیل نموده و یا با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و از این طریق از مشاوره رایگان تلفنی در این خصوص بهره مند شوید.

 • شرایط خرید ملک پرتغال
 • اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک
 • استانداردهای سرمایه گذاری در پرتغال
 • شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در پرتغال
 • واجدین شرایط خرید ملک در پرتغال
 • مراحل قانونی خرید ملک در پرتغال
 • هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در پرتغال
 • وکیل امور ملک در پرتغال
 • خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک پرتغال
 • توصیه های حقوقی در زمینه خرید ملک پرتغال
 • سئولات متداول در زمینه خرید ملک پرتغال
 • سخن پایانی

خرید ملک پرتغال

شرایط خرید ملک پرتغال

افرادی که قصد مهاجرت از طریق خرید ملک پرتغال را دارند، نیازمند آگاهی از شرایط عمومی کشور پرتغال هستند. جمهوری پرتغال، کشوری در جنوب غربی اروپا است. پایتخت آن، شهر  لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی می باشد. جمعیت کشور پرتغال ۱۰٫۵ میلیون نفر است و دارای واحد پولی یورو می باشد. پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ناتو نیز است. امروز کشور پرتغال به عنوان یکی از کشورهای توسعه‌یافته اروپا به شمار می‌آید. غربی‌ترین کشور اروپاست و به همراه اسپانیا شبه‌جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده‌است و دو جزیره مادیرا و ازورا که در این اقیانوس قراردارند جزوی از خاک پرتغال محسوب می شوند. صنایع بزرگ و عمده کشور پرتغال شامل شراب سازی، ماهیگیری، مصنوعات چوب‌پنبه‌ای، صنایع غذایی و ماهی ساردین است. با توجه به توصیفات بیان شده، بسیاری از افراد، متقاضی اخذ اقامت از طریق خرید ملک پرتغال می باشند. از جمله مزایای بزرگ سرمایه گذاری در بخش املاک پرتغال می توان به اخذ سود به میزان قابل توجه (از طریق اجاره ملک)، تضمین بازگشت اصل پول بعد از اتمام زمان 5 ساله و همچنین امکان اخذ اقامت برای همسر، فرزندان تا 24 سال و همچنین والدین متقاضی اشاره نمود. در این مقاله به طور مفصل به بررسی این موضوع می پردازیم.

 

 • جدید ترین ویدئوی موسسه ملک پور در رابطه با خرید ملک پرتغال

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد خرید ملک پرتغال

 

 • دیگر ویدئوهای موسسه ملک پور در رابطه با خرید ملک پرتغال

 

فایل اول صوتی موسسه ملک پور درمورد خرید ملک پرتغال

فایل اول تصویری موسسه ملک پور درمورد خرید ملک پرتغال

فایل دوم صوتی موسسه ملک پور درمورد خرید ملک پرتغال

فایل دوم تصویری موسسه ملک پور درمورد خرید ملک پرتغال

 

اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک

خرید ملک پرتغال

برنامه خرید ملک پرتغال و دریافت گلدن ویزای این کشور، از محبوب ترین طرح ها در اروپا برای سرمایه گذارانی است که قصد اقامت در کشوری اروپایی به همراه خانواده خود دارند. برنامه ویزای سرمایه گذار در سال 2012 به طور فعال توسط دولت پرتغال به صورت بین المللی مورد حمایت قرار گرفته و جهت اجرا ارائه شده است. متقاضیان می بایست سرمایه گذاری 500000 یورو (یا گزینه کاهش یافته آن 350000 یورو) در املاک و مستغلات پرتغال را انجام دهند و از این طریق اجازه اقامت برای خانواده و فرزندان خود دریافت کنند. ویزای طلایی می تواند هر دو سال یکبار برای متقاضیان ارائه شود و مدت زمان ثبت نام آن به مدت دو هفته طول می کشد. افرادی که از طریق خرید ملک پرتغال اقدام می کنند بعد از 5 سال، اقامت دائم پرتغال را به دست می آورند و یک سال پس از آن می توانند درخواست پاسپورت این کشور را داشته باشند.

خرید ملک اسپانیا

اقامت پرتغال

خرید ملک پرتغال و استانداردهای سرمایه گذاری درپرتغال

بی شک از جمله سئوالات مهم افرادی که متقاضی خرید ملک پرتغال هستند، استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور است. استاندارد های سرمایه گذاری ریسک سلب مالکیت و کنترل فساد را در این بخش مورد برسی قرار می دهیم. خوشبختانه استانداردهای سرمایه گذاری کاملا در این کشور مورد رعایت هست و مثل تمام کشورهای عضو شنگن این استانداردها من جمله عدم بلوکه کردن سرمایه، کنترل فساد و نظارت دولتی به میزان قابل قبولی رعایت شده و از سرمایه گذاری خاجری استقبال نموده و سرمایه گذاران خارجی را مورد احترام قرار داده است.

خرید ملک پرتغال

ریسک مصادره اموال:

در جدول زیر می توانید رسیک مصادره اموال، احتمال تغییر قوانین و برخورد تبعیض آمیز دولت نسبت به خارجیان و شهروند خود را در کشور پرتغال مشاهده نمایید. این شاخص در بازه 1 تا 7 تعیین می شود و عدد 1 مربوط به امن ترین کشورها و عدد 7 را پر ریسک ترین کشورها به خود اختصاص می دهند:

 

خرید ملک پرتغالکنترل فساد:

شاخص دیگری که باید در مورد آن بحث کنیم بحث فساد و کنترل آن در کشور پرتغال است. شاخص کنترل میزان فساد در کشور پرتغال با بررسی دقیق در میزان قدرت عمومی برای دستیابی به منافع شخصی، فسادهای کوچک و بزرگ اداری، نظام مالی و اداری، میزان تاثیرگذاری افراد با نفوذ در قدرت، سیاست و اقتصاد و... به دست می آید. در جدول زیر می توانید میزان کنترل فساد در کشور پرتغال را مشاهده نمایید که کشورها از نمره -2/5 تا بازه 5/2 + تقسیم بندی می گردند. این میزان برای کشور پرتغال در سال 2018 عدد 0.85 را به خود اختصاص داده است.

 

خرید ملک پرتغال

کیفیت نظارت:

شاخص کیفیت نظارتی نیز شامل توانایی های دولت برای تدوین و اجرای سیاست های صحیح و مقرراتی است که امکان توسعه دولتی و توسعه بخش خصوصی را فراهم می کند. در نمودار زیر می توانید شاخص های کیفیت نظارت دولت را مشاهده نمایید. همانند نمودار کنترل فساد در نمودار زیر نیز کشورها از میزان -2/5 تا میزان +2/5 تقسیم بندی می گردند که مقدار آن در پرتغال در سال در سال 2017، 0.91 بوده است:

 

شاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در پرتغال

برای بررسی شاخص های سرمایه گذاری در کشورها می بایست به فاکتورهای بسیاری توجه کرد که به 3 مورد از مهم ترین آن ها در اینجا اکتفا می کنیم. میزان تورم، میزان مالیات و تولید ناخالص داخلی آن از موارد پراهمیت جهت سرمایه گذاری در کشورهای دیگر جهت برآورد میزان سود می باشند.

خرید ملک پرتغال

تولید ناخالص داخلی:

تولید ناخالص داخلی یک کشور جمع ارزش کالاها و خدمات نهایی تولید شده را در یک بازه مشخص (یک سال) نشان می دهد. این متغیر قدرت تولید یک اقتصاد را نشان می دهد. تولید ناخالص داخلی سرانه در کشورهای مختلف متفاوت است. در اقتصادهای پیشرفته، بیش از 35000 دلار در سال است. در برخی از کشورهای بسیار فقیر، میزان آن حتی کمتر از 1000 دلار در سال است. در جدول زیر می توانید میزان تولید ناخالص داخلی کشور پرتغال را مشاهده نمایید که نزدیک به 28000 دلار است:

خرید ملک پرتغال

میزان تورم:

تورم، روند فزاینده و نامنظم افزایش قیمت‌ها در اقتصاد است. تورم در پرتغال و سایر کشورها معمولاً به صورت درصد تغییر در شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) از یک سال به بعد محاسبه می شود. اکثر کشورها سعی می کنند که تورم در حدود 2-3 درصد در سال باشد. در جدول زیر می توانید نرخ تورم کشور پرتغال را که 4/1 است را مشاهده نمایید:

 

خرید ملک پرتغال

نرخ مالیات:

نرخ مالیات برای افرادی که قصد خرید ملک پرتغال را دارند از اهمیت بالایی برخورد دار است که از جمله مواردی است که موجب تصمیم گیری بهتر برای فرد متقاضی خواهد شد. نرخ مالیات بر درآمد افراد در پرتغال بین 40 تا 48 درصد در نوسان است که در نمودار زیر نیز می توانید نرخ مالیات این کشور را در سال های اخیر مشاهده نمایید:

واجدین شرایط خرید ملک در پرتغال

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد، یکی از روش های اخذ اقامت کشور پرتغال، خرید ملک می باشد. در این بخش، به بررسی افراد واجد شرایط جهت خرید ملک پرتغال می پردازیم. افرادی که قصد خرید ملک در پرتغال دارند دو راه پیش رو دارند:

 • یک ملک نوساز را به ارزش بالای 500 هزار یورو خریداری کنند.
 • در نوسازی املاک قدیمی به ارزش 350 هزار یورو مشارکت نمایند.

 دولت پرتغال به افرادی اجازه این خرید ملک را می دهد که سوء پیشینه نداشته باشند و منابع مالی فرد هم باید در خارج از پرتغال باشد. و بعد از شش سال اقامت از طریق خرید ملک پرتغال برای فرد فراهم آمده، شخص می تواند درخواست اقامت دائم و پاسپورت کشور پرتغال را داشته باشد. افرادی که از طریق خرید ملک پرتغال اقدام می کنند، می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را در پرونده خود داشته باشند و به صورت خانوادگی به این کشور زیبا مهاجرت نمایند.

مراحل قانونی خرید ملک در پرتغال

خرید ملک پرتغالبه منظور خرید ملک پرتغال، افراد در ابتدای امر می بایست با یک ویزای توریستی به پرتغال سفر کرده و ملکی که قصد خریداری آن را دارند، مشاهده و انتخاب نمایند. افراد در این مرحله و با ویزای توریستی، حق خرید ملک و افتتاح حساب بانکی در کشور پرتغال را ندارند. بنابراین پروسه کار بدین صورت خواهد بود که از طریق واسطه و اعطای وکالت به وکیل پرتغالی، ملک مورد نظر خریداری می شود و پس از اینکه این ملک خریداری و فرد متقاضی از این طریق وارد کشور پرتغال شد، سند مالکیت این ملک به موکل انتقال پیدا می کند. با سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات کشور پرتغال می توان بعد از 5 سال موفق به اخذ اقامت دائم این کشور شد و به تبع آن بعد از 6 سال درخواست دریافت تابعیت و پاسپورت پرتغال را اعلام نمود. علاوه بر خرید ملک پرتغال، برخی دیگر از کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و یونان نیز شرایط مناسبی را برای متقاضیان خرید ملک و کسب اقامت از طریق خرید ملک فراهم نموده اند که می توانید جهت مقایسه شرایط آن با شرایط خرید ملک پرتغال به لینک زیر مراجعه نمایید.

خرید ملک اسپانیاخرید ملک اسپانیا

هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در پرتغال

میزان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای ویزای طلایی در پرتغال، 500 هزار یورو است. علاوه بر این، دولت پرتغال یک سطح سرمایه گذاری جدید را با 350 هزار یورو برای مقوله های خاص مثل خرید و نوسازی املاک با بافت های فرسوده معرفی کرده است. این گزینه فقط مربوط به اموالیست که بیش از 30 سال قدمت دارند یا در منطقه بازسازی شهری قرار دارند. این هزینه شامل اجرای امور بازسازی می باشد. مشتریان بازدیدکننده ای که 500000 یورو را در یک مکان مانند لیسبون سرمایه گذاری می کنند، معمولاً ظرف چند روز، مراحل اداری را به اتمام می رسانند. سرمایه گذاری جایگزین 350000 یورویی، به زمان بیشتر و مدیریت بیشتری در این زمینه نیاز دارد. با خرید ملک، امکان اجاره املاک نیز وجود دارد. هزینه اجاره ملک در این کشور به طور میانگین ماهیانه از 500 الی 1200 یورو متغیر است. هزینه های خرید ملک به ازای هر متر مربع نیز 1300 تا 2400 یورو می باشد. در جداول زیر می توانید متوسط خرید و اجاره ملک در شهر لیسبون پایتخت پرتغال را مشاهده نمایید:

 

هزینه های خرید یا اجاره ملک

میانگین قیمت

خرید ملک در مرکز شهر

4،284.29 € به ازای هرمتر مربع

خرید ملک در خارج از شهر

2،356.58 € به ازای هر متر مربع

اجاره ملک یک خوابه در مرکز شهر

885.16€ ماهیانه

اجاره ملک یک خوابه در خارج از شهر

618.00€ ماهیانه

اجاره ملک سه خوابه در مرکز شهر

1،701.73 € ماهیانه

اجاره ملک سه خوابه در خارج از شهر

€ 1،126.81 ماهیانه

وکیل امور ملک در پرتغال

اگر قصد خرید ملک پرتغال را دارید، نیاز به وکیلی دارید که اطلاعات کامل و کافی داشته و در این زمینه پر تجربه باشد. حتی اگر در زمینه سرمایه گذاری و خرید ملک ماهر هستید باز هم پیشنهاد می کنیم در در زمینه خرید ملک پرتغال با یک وکیل مجرب و معتبر همکاری داشته باشید چرا که شرایط و قوانین خرید ملک و سرمایه گذاری در هر کشور متفاوت هست. شما جهت خرید ملک به وکیل خود وکالت می دهید، بنابرای باید این وکیل اعتبار بالایی داشته باشد. با انتخاب وکیل مطمئن می توانید از به هدر رفتن سرمایه خود به موجب کلاهبرداری توسط سودجویان جلوگیری کرده و سرمایه گذاری موفقی را تجربه کنید. برای اگاهی بیشتر پیرامون مهاجرت از طریق خرید ملک پرتغال از ویدیو راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس استاد ملک پور می باشد استفاده نمایید، در این ویدئو، شیوه های سرمایه گذاری با جزئیات بیشتری توضیح داده شده و شما به تمامی روش ها آگاهی پیدا کرده و روش مطلوب خود را انتخاب می نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه خرید ملک پرتغال

مهاجرت از طریق خرید ملک پرتغال پیچیدگی های خاص خود را داشته و شامل سختی هایی از جهت انجام کار برای وکلا می باشد. به همین دلیل است که به افرادی که قصد خرید ملک پرتغال را دارند، پیشنهاد می کنیم که از وکلای متخصص در زمینه مهاجرت بهره مند شوند که موجبات مهاجرت و سرمایه گذاری امن برای خود و خانواده خود را فراهم آورند. مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه و بکارگیری وکلای مجرب بین المللی در قاره اروپا و آمریکا و تیم های حقوقی پر سابقه، در کل زمان انجام این پروسه در کنار متقاضیان و موکلان خود قرار دارد و هر روزه با متقاضیان در ارتباط هستند. ما امکان ارتباط با وکیل پرتغالی معتبر را فراهم نموده و وکالت شما را بر عهده می گیریم و در تمامی مراحل انجام پروسه همچون ارسال دعوتنامه، اخذ ویزای شنگن و انتخاب ملک مورد نظر شنا را همراهی می نماید. شما می توانید با مراجعه به لینک ذیل، اطلاعات خود را در خصوص سابقه مؤسسه حقوقی ملک پور و میزان موفقیت این مؤسسه را در پرونده های مهاجرتی اخذ شده بررسی نمایید.

خرید ملک پرتغال

گالری ویزاها

توصیه های حقوقی در زمینه خرید ملک پرتغال

خرید ملک پرتغالافرادی که قصد خرید ملک پرتغال را دارند می بایست با وکیل مجربی که مشرف به امور قانونی و ثبت ملک در پرتغال است مشاوره داشته باشند. زیرا هم سرمایه فرد و هم آینده فرد و خانواده وی در این موضوع اهمیت دارد. به همین دلیل تأکید می شود که حتما تمامی جوانب حقوقی سنجیده شود تا کاملاً از کلاهبرداری ها و مشکلاتی از این قبیل، جلوگیری شود. مقاله خرید ملک پرتغال توسط تیم پژوهشی مؤسسه حقوقی ملک پور نگاشته شده است و در صورت تکثیر یا کپی برداری از آن بدون اینکه به منبع اصلی اشاره شود، دارای منع قانونی و شرعی می باشد. از موارد دیگر این که مسکن انتخاب شده توسط متقاضیان باید به درستی ثبت شده باشد و وکیل مربوطه وظیفه چک نمودن صحت معامله و انتخاب ملک با اسناد صحیح را بر عهده دارد. همچنین متقاضیان گرامی خرید ملک پرتغال باید آگاهی کامل از شرایط قضایی این کشور به خصوص امنیت سرمایه گذاری، نرخ تورم و تمام شاخص های اقتصادی کشور داشته باشند و آن ها را مد نظر قرار خود دهند تا سرمایه گذاری امنی را تجربه نمایند. 


تحصیل در کالج لافبورو

پرسش: حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک چقدر هست و چقدر هزینه های جانبی داره؟

پاسخ:


سئولات متداول در زمینه خرید ملک در پرتغال

پرسش: حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت پرتغال چقدر است؟

پاسخ: برای خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت پرتغال می بایست حداقل 350 هزار یورو به خرید ملک اختصاص دهید.

پرسش: با خرید ملک در پرتغال بعد از چه مدت می توان پاسپورت پرتغال را دریافت نمود؟

پاسخ: با خرید ملک در پرتغال و رعایت شرایط لازم آن پس از 5 سال اقامت دائم پرتغال و پس از 6 سال در صورت قبولی در آزمون زبان پرتغالی پاسپورت این کشور را دریافت خواهید نمود.

پرسش: با خرید خانه در پرتغال چند برای چند نفر می توان اقامت پرتغال را اخذ نمود؟

پاسخ: با اخذ خرید ملک در پرتغال می توانید برای همسر، فرزندان زیر 18 سال و در صورت اثبات کفالت فرزندان بالای 18 سال و پدر و مادر خود و همسر خود اقامت پرتغال را اخذ کنید.

پرسش: آیا داشتن مدرک زبان برای خرید ملک در پرتغال الزامی است؟

پاسخ: خیر. برای خرید ملک و اخذ اقامت موقت پرتغال نیازی به مدرک زبان نمی باشد، اگر چه برای اخذ پاسپورت پرتغال نیاز به یادگیری زبان پرتغالی خواهید داشت.


______________ سخن پایانی ______________

خرید ملک پرتغال، اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک و قیمت خرید ملک و اجاره آپارتمان در پرتغال در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک، پیچیدگی ها و حساسیت های حقوقی خود را دارد که نیاز هست وکیل مجربی در این امر شما متقاضیان عزیز را همراهی کند. امیدواریم در این زمینه اطلاعات جامع و کافی را در اختیار شما سروران گرامی قرار داده باشیم. در صورت تمایل به مهاجرت از طریق خرید ملک پرتغال و اخذ اقامت دائم پرتغال با دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین مجرب این مؤسسه بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق تکمیل فرم تماس، تماس تلفنی از سوی مشاورین برجسته این مؤسسه دریافت نمایید. همچنین شما می توانید تمام سئوالات خود را در مورد خرید ملک پرتغال در بخش دیدگاه های این مقاله مطرح کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن پاسخ دهیم.

امتیاز 4.72 از 5 ( 29 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سینا کریمی
با عرض سلام و وقت بخیر خرید ملک در پرتقال هزینه زیادی دارد. می توانید کشوری را معرفی کنید که با 100 هزار دلار سرمایه گذاری کرد؟ من 35 ساله هستم و در کل 3 میلیارد سرمایه دارم. کجا می تونم اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر را هنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما باتوجه به رقمی که مد نظر شما شاید بتوان در ترکیه هم اقدام به خرید ملک کرد ولی گزینه قرمز سفید قرمز اتریش هم بهترین نوع اقامت در دنیاست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نیما
سلام و عرض ادب خدمت شما من 34 سالمه و میخوام اقامت یک کشور اروپایی رو برای خودم و خانوادم بگیرم با چقدر میتونم خونه بگیرم که روش اقامت خودم و خانوادم اوکی بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر از طریق خرید ملک می خواهید به اقامت برسید در کشورهایی چون پرتغال، یونان، اسپانیا، قبرس جنوبی و ترکیه امکان پذیر است بصورت میانگین هم حداقل قیمت ملک 250 هزار یورو می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مصطفی جهانی
سلام ممنون از مقاله عالیتون آیا با ۲۸۰‌هزار یورو میتوان ملک‌ خرید و آن را اجاره داد و یا در آن زندگی‌کرد؟ و موضوع دیگر اینکه برای خرید ملک ۵۰۰ هزار یورویی فقط باید یک ملک با این مبلغ خرید یا میتپان چند ملک خرید که کلا اینقدر ارزش داشته باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله میتوانید هم اجاره دهید و هم زندگی کنید ، در خصوص 500 هزار یورویی هم میتوانید چند ملک خریداری نمایید یا بخشی از هتل و یا .... برای کسب اطلاعت بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.
مشاوره رایگان