تحصیل رایگان در مدارس اتریش

24 آذر 1399 16 نظر

تحصیل رایگان در مدارس اتریشتحصیل رایگان در مدارس اتریش، شرایط تحصیل مجانی در مدارس اتریش و تحصیل فرزندان در مقطع دبیرستان در این مقاله به صورت علمی و تحلیلی مورد مطالعه و بررسی قرار می گیرد. آیا امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش وجود دارد؟ شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش چیست؟ چه افرادی می توانند از خدمات رایگان آموزشی در کشور اتریش بهره مند گردند؟ مقاطع تحصیلی اتریش که به صورت رایگان ارائه می گردند؛ کدامند؟ تحصیل رایگان در مدارس اتریش، یکی از برترین خدمات آموزشی می باشد که توسط کشور اتریش ارائه می گردد. با توجه به سطح بالای کیفیت آموزش و خدمات در مراکز علمی و آموزشی این کشور و همچنین رفاه بالا و کیفیت برتر زندگی در اتریش، بسیاری از افراد خواستار مهاجرت به این کشور و استفاده از موقعیت تحصیل رایگان در اتریش می باشند. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با سال ها سابقه کار در زمینه مهاجرت، اقدام به ارائه خدمات ویژه در زمینه تحصیل رایگان در مدارس اتریش کرده است. شما می توانید با مطالعه مقاله پیش رو، از به روزترین خدمات این مؤسسه آگاهی یابید. همچنین جهت بررسی شرایط خود می توانید با شماره تلفن های مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید. عناوین مورد بررسی در مقاله پیش رو عبارتند از:

 • زندگی در اتریش و شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش
 • شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس رایگان اتریش
 • امکانات مدارس رایگان اتریش
 • هزینه تحصیل و زندگی در اتریش
 • شرایط اخذ ویزای همراه اتریش
 • مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش
 • شرایط تحصیل در دانشگاه های اتریش
 • روش های اقامت پس از تحصیل در اتریش
 • سئوالات متداول درباره تحصیل رایگان در مدارس اتریش
 • سخن پایانی در زمینه تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در اتریشزندگی در اتریش و شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش

به منظور بررسی شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش لازم است که در ابتدا اطلاعاتی در خصوص شرایط این کشور داشته باشیم. کشور اتریش یکی از برترین کشورهای اروپایی می باشد که در قلب این قاره واقع شده است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش اول

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش اول

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش دوم

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد گزارش از مدرسه رایگان در اتریش- بخش دوم

 

اتریش در مجاورت کشورهای آلمان، مجارستان، چک، اسلوانی، اسلواکی، ایتالیا و سوئیس قرار دارد. جمعیت کشور اتریش حدود 9 میلیون نفر است که به زبان آلمانی صحبت کرده و علاوه بر این، عمده جمعیت آن به زبان انگلیسی نیز مسلط می باشند.

تحصیل رایگان در اتریش

کیفیت بالای زندگی در اتریش، این کشور را بیش از ده سال متوالی به عنوان برترین کشور برای زندگی معرفی کرده است. سطح بالای خدمات اجتماعی و آموزشی که به طور رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است، از جمله عوامل برتری بخش این کشور می باشد. تحصیل رایگان در مدارس اتریش، توجه بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت را به خود جلب کرده است. به همین دلیل سالیانه تعداد زیادی از افراد از سرزمین های مختلف، خواستار مهاجرت تحصیلی به اتریش می باشند تا علاوه بر استفاده از سیستم عالی آموزشی این کشور و تحصیل رایگان در مدارس اتریش، زندگی در برترین کشور جهان را تجربه نمایند.

شرایط اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس رایگان اتریش

شرایط پذیرش دانش آموزان جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش در این عنوان بررسی می گردد. دانش آموزان و والدینی که خواستار تحصیل فرزندان خود در مدارس اتریش هستند می توانند جهت تحصیل رایگان فرزندان خود در مدارس اتریش اقدام نمایند. با توجه به حضور دفتر مرکزی مؤسسه حقوقی ملک پور در کشور اتریش و اعتبار این مؤسسه در بین مدارس اتریش، شما متقاضیان عزیز می توانید از طریق این مؤسسه شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش را جهت حضور در یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدارس اتریش بدون هزینه تحصیل فراهم آورید. با توجه به تعداد بالای متقاضیان و ظرفیت محدود تعداد پذیرش دانش آموز توسط مؤسسه حقوقی ملک پور (20-50 نفر) این مؤسسه فیلترهایی را جهت مصاحبه با مدیریت مؤسسه و اقدام برای اخذ پذیرش دانش آموزان و متقاضیان در نظر گرفته است. از جمله این مشخصات می توان به بالای 14 سال سن، معدل بالای 17، سطح مناسبی از دانش زبان آلمانی و میزان تمکن مالی خانواده اشاره کرد. گرچه امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش و در مدرسه یاد شده وجود دارد، اما میزان مناسب تمکن مالی خانواده دانش آموز، تأثیر چشمگیری بر امنیت روانی و آرامش ذهنی دانش آموز به هنگام تحصیل و حضور در خارج از کشور دارد. البته تمهیداتی جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای دانش آموزانی که دارای معدل عالی و بالای 19 بوده و نسبت به زبان این کشور نیز آشنایی دارند و در واقع نابغه محسوب می شوند اما از تمکن مالی مناسبی برخوردار نیستند، در نظر گرفته شده است.

تحصیل رایگان در مدارس اتریشتوجه به این نکته الزامیست که لازم به ذکر است که ارائه مدرک زبان به مدرسه مورد نظر جهت اخذ پذیرش الزامی نمی باشد، چرا که در صورت حضور در اتریش از سن 15-14 سالگی می توان زبان آلمانی را در این کشور آموخت. اما با توجه به ضرورت یادگیری زبان آلمانی به منظور توانایی برقراری ارتباط با دیگران و جلوگیری از انزوای دانش آموز پس از ورود به اتریش، لازم است که دانش آموز قبل از مهاجرت، برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی و آلمانی اقدام نماید. با توجه به ضرورت یادگیری زبان آلمانی جهت مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل توصیه می شود که به لینک ذیل مراجعه نموده و محصول بی نظیر مؤسسه حقوقی ملک پور در آموزش فشرده و سریع زبان آلمانی را تهیه نمایید تا بدین ترتیب در کمترین زمان ممکن، به بیشترین بازدهی در فراگیری زبان آلمانی دست یابید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش فشرده و سریع زبان آلمانی

امکانات مدارس رایگان اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، علاوه بر اینکه امکان بهره مندی رایگان از سیستم آموزشی این کشور را فراهم می آورد، منجر به استفاده از خدمات دیگری نیز می شود. مدرسه مورد نظر که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور اقدام به پذیرش دانش آموزان ایرانی می نماید، از امکانات فوق العاده و ارزشمندی برخوردار است. این مدرسه مجهز به خوابگاه بسیار مناسب، شیک و مجهز بوده و اتاق های دونفره و یا تک نفره در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. این اتاق ها به تخت، کمد دیواری، میز و سرویس بهداشتی مجهز می باشند. ضمن این که نیاز به تهیه خورد و خوراک دانش آموزان توسط خود ایشان نمی باشد. بلکه دو وعده غذا در این مدرسه به دانش آموزان سرو می شود. از دیگر امکانات مدرسه فوق که در اختیار متقاضیان عزیز قرار می گیرد، استفاده از خدمات پزشکی و یا فروشگاه مستقر در مدرسه می باشد که کلیه نیازهای دانش آموزان را پاسخگوست.

در جدول ذیل، مشخصات کلی اتاق ها و خدمات جانبی این مدرسه نمایش داده شده است.

 

مشخصات اتاق های خوابگاه و خدمات جانبی مدرسه اتریش

تصویر و پلان اتاق یک نفره

تحصیل رایگان در مدارس اتریش تحصیل رایگان در مدارس اتریش

مشخصات اتاق یک نفره

متراژ 16*20 متر مربع

دارای تخت، میز، کمد دیواری و سرویس بهداشتی

هزینه: 525 یورو

تصویر و پلان اتاق دو نفره

تحصیل رایگان در مدارس اتریش تحصیل رایگان در مدارس اتریش

مشخصات اتاق دو نفره

متراژ 20*25 متر مربع

دارای 2 تخت، 2 کمد دیواری، 2 میز، سرویس بهداشتی

قیمت 440 یورو

سایر خدمات جانبی

آموزش گلف، والیبال، فوتبال

پشتیبان آموزشی در کنار دروس

وای فای رایگان

اتاق مجهز به تلویزیون، ویدئو پروژکتور و SKY

دو وعده غذای شام و ناهار به صورت غذاهای گوشتی و سبزیجات در کنار دسر

 

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، در شرایطی امکان پذیر است که این مدرسه، مجهز به زمین پیشرفته و درجه یک بازی گلف بوده و امکان ثبت نام و شرکت دانش آموزان در مدارس فوتبال و والیبال این مدرسه نیز وجود دارد. زمین های گلف و والیبال این مدرسه بسیار مجهز و پیشرفته می باشد و در صورت یادگیری بازی گلف به صورت حرفه ای می توان حتی در آینده، از آن به مقدار قابل توجهی کسب درآمد کرد.

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش در مدرسه ای امکان پذیر است که مؤسسه حقوقی ملک پور اقدام به پذیرش دانش آموز برای آن می نماید. در حالی که سایر مدارس اتریش متحمل هزینه و شهریه تحصیل می باشند. هزینه تحصیل در این مدرسه که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور پوشش داده می شود، در عین ارائه کیفیت بالای آموزش، رایگان است و هزینه دریافت شده به ازای خوابگاه، خورد و خوراک و خدمات بی نظیری مانند زمین گلف با کیفیت و درجه یک و مدرسه فوتبال، بسیار ناچیز و در حدود سالیانه 5-6 هزار یورو می باشد. از دیگر مزایای این مدرسه، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور به صورت رایگان و یا حضور در دوره های کارآموزی و کارورزی جهت آماده سازی فارغ التحصیلان برای ورود به بازار کار می باشد. همانطور که می دانید، صرف نظر از هزینه تحصیل، متقاضیان مهاجرت تحصیلی به اتریش باید هزینه زندگی در اتریش پرداخت نمایند. اما در صورتی که از طریق مؤسسه حقوقی ملک پور، اقدام به تحصیل در مدرسه فوق الذکر نمایید، ضمن تحصیل رایگان در مدارس اتریش، سالیانه هزینه اندکی بابت خوابگاه و خورد و خوراک دریافت می شود.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش

شرایط اخذ ویزای همراه اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

بسیاری از والدینی که تصمیم به مهاجرت فرزندان خود جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش دارند، در اندیشه اخذ ویزا جهت حضور کنار فرزندان خود می باشند. در این خصوص باید گفت که ویزای همراه برای پدر و مادر و خانواده دانش آموزان صادر نمی شود؛ چرا که دانش آموزان با اقامت در خوابگاه های این مدرسه، به سرپرستی مدرسه مورد نظر در می آیند. با توجه به خدمات و امکانات بسیار عالی و فوق العاده که توسط مدرسه ارائه می گردد، والدین گرامی می توانند از جهت امنیت و رفاه فرزندان خود آسوده خاطر باشند. در صورت تمایل به دیدار فرزندان نیز می توانند از طریق اخذ ویزای توریستی اتریش، در کشور اتریش حضور یافته و از فرزند خود دیدار نمایند. ویزای توریستی اتریش دارای شرایط خود می باشد که بر اساس آن، والدین در مدت حضور در کشور اتریش، اجازه کار و تحصیل در اتریش را نداشته و می توانند به مدت 6 ماه از سال در این کشور حضور داشته باشند.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

ویزای توریستی اتریش

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، منوط به دریافت ویزای تحصیلی این کشور می باشد. جهت دریافت ویزای تحصیلی اتریش، باید مدارک مورد نیاز ارائه گردد که از جمله آن ها اخذ پذیرش از مدرسه مورد نظر می باشد. مقاله ای که در حال مطالعه آن هستید توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه و تنظیم شده است. کپی برداری از این مقاله بدون اشاره به منبع آن، امری خلاف شرع و غیرقانونی بوده و منجر به پیگیری قانونی می گردد. دانش آموزان می بایست مدارک مورد نیاز را به طور کامل و دقیق تهیه کرده و در مدت تعیین شده به سفارت تحویل دهند. لازم به ذکر است که نحوه چیدمان، ارائه و تحویل مدارک، تأثیر بسیاری بر پذیرش درخواست و صدور ویزا دارد. بنابراین لازم است که تمام دقت و توجه خود را در این زمینه به کار گیرید. شما می توانید از کارشناسان و وکلای خبره مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این زمینه یاری جویید. مدارک مورد نیاز ویزا جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش شامل موارد ذیل می شود:

 • اخذ پذیرش تحصیلی از مدرسه
 • فیش پرداخت شهریه مدرسه
 • ارائه مدارک تحصیلی و ریزنمرات
 • مدارک هویتی نظیر پاسپورت
 • قطعه عکس 3*4 به روز
 • ارائه مدارک تمکن مالی
 • تکمیل فرم درخواست و سایر فرم های مورد نیاز

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

ویزای تحصیلی اتریش

شرایط تحصیل در دانشگاه های اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

بسیاری از افراد که به قصد تحصیل رایگان در مدارس اتریش وارد این کشور می شوند، قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور و یا دیگر کشورهای آلمانی زبان را دارند. در مقایسه دانشگاه های کشور اتریش با دانشگاه های دیگر کشورهای جهان باید گفت که اتریش، از سطح مطلوب آموزشی در دانشگاه های خود برخوردار است. بسیاری از متقاضیان رشته های مهندسی، حقوق، پزشکی و تجارت، می توانند در دانشگاه های معتبر این کشور به ادامه تحصیل پرداخته و در صورت تسلط بر زبان آلمانی، تحصیلات خود در مقاطع دانشگاهی را نیز به صورت رایگان ادامه دهند. همانطور که قبلاً نیز بدان اشاره شد، مدرسه مورد نظر دارای سطح علمی و آموزشی بالایی بوده و به خوبی دانش آموزان را آماده ورود به برترین دانشگاه های رایگان این کشور می کند. ضمن این که با تحصیل رایگان در مدارس اتریش، دانش آموز در محیط زندگی و شهری اتریش قرار گرفته و بر زبان آلمانی مسلط می شود. همچنین دوره یک ساله آموزش رایگان زبان آلمانی را نیز در این مدرسه طی می کند. بدین ترتیب با تقویت زبان آلمانی خود می تواند برای مهاجرت تحصیلی در سایر کشورهای آلمانی زبان مانند آلمان اقدام نماید. همچنین با تقویت و افزایش سطح زبان دانش آموزان، قبولی این افراد در آزمون ورودی پزشکی دانشگاه های معتبر اتریش نیز میسر می شود.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

تحصیل در اتریش

روش های اقامت پس از تحصیل در اتریش

بسیاری از افراد که به منظور تحصیل رایگان در مدارس اتریش، وارد این کشور می شوند، در جستجوی روشی برای ادامه حضور در این کشور و اخذ اقامت اتریش می باشند. در پایان دوره تحصیل رایگان در مدارس اتریش، دو امکان برای افراد و دانش آموزان فارغ التحصیل وجود دارد: یکی ورود به دانشگاه و تحصیل در اتریش یا دیگر کشورها و دیگری کار در اتریش و دیگر کشورها. ادامه تحصیل در اتریش، علاوه بر تقویت زبان و افزایش امکان کاریابی در اتریش در آینده، منجر به کسب تخصص برای فرد نیز می شود و بدین ترتیب موقعیت های شغلی بهتر و مناسب تری برای وی در آینده وجود خواهد داشت. بدین ترتیب افراد می توانند با تمدید ویزای تحصیلی خود، به ادامه تحصیل در دانشگاه های اتریش پرداخته و پس از فارغ التحصیلی، از فرصت 1 ساله خود برای جتسجوی کار استفاده نمایند و با دریافت پیشنهاد شغلی مناسب، اقامت تحصیلی خود را از تحصیلی به اقامت کاری اتریش تغییر دهند. سپس با تمدید اقامت کاری اتریش به مدت 5 سال و پرداخت بیمه و مالیات طی این مدت، اقامت اتریش را دریافت نمایند. پس از آن در صورت وجود شرایطی مانند تسلط بر زبان و فرهنگ و تاریخ این کشور و گذشت مدت زمان مورد نیاز می توانند درخواست خود جهت دریافت پاسپورت اتریش را ارائه نمایند.

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

اقامت پس از تحصیل در اتریش

در روش دیگر که کار پس از پایان دوران تحصیل رایگان در مدارس اتریش می باشد، دانش آموزان معمولاً به سختی می توانند وارد بازار کار شوند. اما در مدرسه مورد نظر و در پایان دوره تحصیلی، افرادی که متقاضی ورود به بازار کار اتریش می باشند می توانند در دوره های کارآموزی و کارورزی که توسط همین مدرسه ارائه می شود شرکت نمایند و مهارت خود را جهت ورود به بازار کار و کسب درآمد ماهیانه 2-3 هزار یورو افزایش دهند.

تحصیل در کالج لافبورو

 • سئوال: سلام من پانزده سالمه و معدلم بیسته ، اما هنوز به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط نیستم. میخواستم بدونم امکان ثبت نام من در مدارس رایگان اتریش هست یانه ؟
 • پاسخ:


تحصیل در کالج لافبورو

 • سئوال:  با سلام. من ۳۷ ساله هستم لیسانس علوم ازمایشگاهی. همسرم ۴۱ ساله لیسانس حقوق ولی حرفه mdf کار هستند. دو فرزند ۱۶ و ۴ ساله دارم. هدف اصلیم تحصیل رایگان پسرم در مدرسه اتریش هست اما اگر شرایط مهاجرت خانواده فراهم باشه ممنون میشم راهنمایی کنید.
 • پاسخ:


سئوالات متداول درباره تحصیل رایگان در مدارس اتریش

پرسش:هزینه تحصیل در مدارس اتریش چه مقدار است؟

پاسخ:تحصیل در مدارس دولتی اتریش به طور رایگان بوده و دانش آموزان بجز هزینه خورد و خوراک و خوابگاه، هزینه دیگری نخواهند داشت.

پرسش: آیا می توان از بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در اتریش استفاده کرد؟

پاسخ:بله دانش آموزان واجد شرایط و ممتاز می توانند با تکمیل فرم های مربوطه و تحویل به مدیریت مدرسه موردنظر، از بورسیه تحصیلی بهره مند شوند.

پرسش: هزینه تحصیل در مدارس اتریش چه مقدار است؟

پاسخ:تحصیل در مدارس دولتی اتریش به طور رایگان بوده و تحصیل در مدارس بین المللی و شبانه روزی اتریش دارای شهریه سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد.

پرسش: تحصیل در مدارس اتریش به چه زبانی امکان پذیر است؟

پاسخ:آموزش و تدریس در مدارس دولتی اتریش، عموماً به زبان آلمانی و در مدارس شبانه روزی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و... می باشد.

پرسش: مزایای تحصیل فرزندان در اتریش چیست؟

پاسخ:"استفاده از امکانات آموزشی، تفریحی، ورزشی و آموزش جانبی مدارس"، "زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان"، "آشنایی با فرهنگ محیط و زبان آلمانی"، "تسهیل در ورود به دانشگاه های دولتی اتریش و جذب در بازار کار این کشور"


_____________________ سخن پایانی در زمینه تحصیل رایگان در مدارس اتریش _____________________

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، شرایط تحصیل مجانی در مدارس اتریش و همچنین تحصیل فرزندان در مقطع دبیرستان در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش به طور همه جانبه فراهم نمی باشد، بلکه دانش آموزان در صورت اقدام از طریق مؤسسه حقوقی ملک پور می توانند به تحصیل رایگان در مدارس اتریش دست یابند. دانش آموزان می توانند با پرداخت سالیانه 5-6 هزار یورو، به تحصیل در یکی از بهترین مدارس اتریش با برترین خدمات آموزشی، ورزشی و جانبی بپردازند. مؤسسه حقوقی ملک پور در خدمات ویژه خود، شرایط مهاجرت و تحصیل رایگان دانش آموزان بالای 14 سال را در یکی از بی نظیرترین مدارس اتریش فراهم ساخته است. شما می توانید جهت کسب اطلاع در خصوص شرایط آن و زمان مصاحبه که با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی از مشاورین دریافت نمایید. همچنین با تکمیل فرم تماس نیز درخواست شما جهت تماس با شما ثبت می گردد. متقاضیان می توانند با حضور در سمینار نوروز 99 مؤسسه ملک پور که در کشور ترکیه برگزار می شود، شرایط خود را جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش سنجیده و مصاحبه شوند. در صورت وجود هر گونه ابهام و سئوال می توانید سئوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید و در مدت زمان اندکی، پاسخ را از مشاوران دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حسام فرهمند
سلام آقای ملکپور خسته نباشید در رابطه با تحصیل در مدارس رایگان اتریش من ویدیو های شما رو تماشا کردم و راستش با توجه به اینکه وضعیت مالی خانواده ام زیاد خوب نیست، نمیتوانم هزینه ی مدرسه را به طور کامل پرداخت کنم؛ اما چون معدل سال پیشم ۱۹.۶۴ بوده است و همچنین استعداد یادگیری زبان جدید را دارم، میخواستم بدونم میشه با هزینه ی کمتری در اون مدارس تحصیل کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مدرسه رایگان اتریش بسیار کم هزینه است و یک مدرسه دولتی است و هزینه های اعلامی کمترین هزینه است. پیشنهاد می کنم اگر از نظر مالی مشکل دارید فعلا برنامه مهاجرتتان را عقب بیندازید یا بعد از لیسانس برای کار اقدام کنید یا 18 سالتان که تمام شد برای تحصیل در کشورهای رایگان اقدام کنید که اجازه کار هم داشته باشید. موفق باشید
مرجان انصاری
سلام من پسرم 16 سالشه میخوایم برای این مدارس رایگان توی اتریش اقدام کنیم آیا من و پدرش میتونیم اونجا کار کنیم؟ پسرم زبان نیاز داره ؟ چطور میتونم برای ثبت نام توی این مدارس با شما پیش برم؟ ممنونم از مقاله خوب و کاملتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای پدر و مادر اقامت ندارد و شما با ویزای توریستی می توانید اقدام کنید و ویزا های توریستی هم اجازه کار و تحصیل ندارید. مدرک زبان نیاز نیست ولی در سطح A1 و A2 آلمانی باشند کفایت می کند. درخصوص ثبت نام و مصاحبه برای این مدارس باید در سمینار خارج کشور موسسه شرکت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نیلوفر جعفری
سلام من پانزده سالمه و معدلم بیسته ، اما هنوز به طور کامل به زبان انگلیسی مسلط نیستم. میخواستم بدونم امکان ثبت نام من در مدارس رایگان اتریش هست یانه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سن و معدلتون بلی این امکان وجود داره اما برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. برای تحصیل در مدرسه رایگان اتریش حداقل باید 8 تا 9 ماه زودتر مدارکتان را بفرستید و برای امسال فکر نمی کنم برسید اما برای کشورهایی چون انگلستان، کانادا می توانید اقدام کنید و 5 تا 6 ماه دیگر هم سرکلاس باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا قادری
سلام و عرض ادب، ممنون از مقاله تحصیل رایگان در مدارس اتریش. یک سوال داشتم آیا ثبت نام در این مدارس برای بچه های 9 سال و 12 سال هم امکان پذیر است؟ چه شرایطی مورد نیاز است؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی محدودیت سنی عموماً برای بچه ها وجود ندارد و اکثر مدارس اتریش از سن پایین اقدام به پذیرش می کنند منتها باید مد نظر داشته باشید که بچه های زیر 18 سال در اتریش نیازمند به قیم هستند و به ایرانی ها ویزایی که پدر یا مادر به همراه فرزندشان اقدام کنند نمی دهند یا ریسک بسیار بالایی دارد و خود مدرسه قیم می شود، بنابراسن بچه هایی که زیر 12 سال هستند حداقل برای ما ایرانی ها شاید سخت باشید، برای این سن کشور انگلستان گزینه بهتری است. موفق باشید.
محمدرضا عباسی
‌درود بر شما وقتی مدارس رایگان هست چرا فیش واریزی مدرسه باید توی مدارک داشته باشیم؟ آیا سالی ۵ تا ۶ هزار یورو که توی مقاله ذکر شده بابت همین مدرسه هست یا منظور مدارس دیگری هست چون این مدرسه دولتی هست؟ فقط تحصیل رایگان هست یعنی بابت خوابگاه پول باید داده بشه طبق تعرفه ای که توی مقاله هست؟ و اگر بابت خوابگاه باید طبق تعرفه ای که گفتید پول پرداخت بشه دو وعده غذا هم حساب شده با همون هزینه خوابگاه یا هزینه غذا جدا هست؟ برای صبحانه بچه ها چکار باید بکنن ؟ وقتی والدین توریستی میان اونجا میتونن از خوابگاه استفاده کنن یا نه و اگر میشه آیا بابت خوابگاه باید هزینه پرداخت کنن و در صورت داشتن هزینه چقدر هزینه باید پرداخت بشه ؟ تعرفه خوابگاه بابت یک ماه هست؟ استفاده از باشگاه کلیه ورزشها رایگان هست ؟ آیا رشته ورزشی کاراته اونجا هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز 1. درمورد سوال چون مدارس رایگان هم یک هزینه ثبت نام حداقلی و هزینه های اداری دارند و هزینه 5-6 هزاریور هزینه خوابگاه و زندگی آنهاست 2. شرایط تغذیه بچه ها بطور کامل در ویدیو مدرسه اورده شده ولی بهتر این است که بچه ها از پشتوانی مالی برخوردار باشند این موارد و هزینه ها حداقل هاست که ذکر شده 3. خوابگاه دانش اموزان هم برای دانش اموز و والدین اکثر از هتل ها استفاده می کنند. 4. برخی از رشته های ورزشی مثلا فوتبال و گلف یک حدقال هزینه 150 تا 200 یورو دارند. پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
ایلیا
سلام . من ۱۵ سالمه و معدل تمام سال های تحصیلیم ۲۰ است و زبان انگلیسیم هم خوب است . از اونجایی که این مدرسه در خارج از وین هست ، می خواستم ببینم امکان تحصیل در مدارس دولتی وین هم وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در مدارس بین المللی مخصوصاً زیر 18 سال نکته ای خیلی مهم است داشتن قیم می باشد و اگر مدرسه ای دانش اموز بین المللی دارد این موارد خیلی مهم هستند و بدون قیم پذیرش نمی دهند این مدرسه ای که شما می فرمایید خود مدرسه قیم فرزند می دهد و سالی بین 20 تا 25 دانش آموز خارجی را می پذیرد قطعا مدرسه ای در شهر وین مثل مدارس خصوصی قیومیت فرزند را بپذیرد می توان اقدام کرد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ایلیا
سلام . مدرسه دولتی ای در وین هست که قیم بشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام لطفا با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل کمکتان کنند در این خصوص. متشکرم.
ایلیا
سلام . مدرسه دولتی ای در وین هست که قیم بشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام لطفا با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما به طور کامل کمکتان کنند در این خصوص. متشکرم.
Maedeh
با سلام و احترام بنده ۱۴سالم هست . معدل ام هم بالای ۱۹/۵ هست . مدال نقره المپیاد فیزیک و ریاضی دارم و تا مرحله ی جهانی رفته ام ولی متاسفانه فعلا ادامه ی مسابقات بخاطر کرونا فعلا کنسل شده است . مدرک بین المللی یوسی مس دارم. برنده ی مسابقات جهانی ای مس استرالیا شدم. دیپلم افتخار مسابقات ریاضی کانگورو دارم. جزء مدال آوران خانه ی ریاضی تهران هستم . مدرک خبر نگاری دارم . چندین نوشته ام در روزنامه چاپ شده است . جز زبان انگلیسی الان آلمانی هم دارم فول میشم . ساز پیانو و گیتار هم به صورت حرفه ای میزنم. مدال های ورزشی زیادی دارم. خواستم بدونم دقیقا کی واسه این مدارس اقدام کنم ؟ایا با این همه اپشن امکان دریافت پذیرش دارم ؟ بعد اینکه پشتوانه مالی قوی ام دارم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مدارس دولتی در سال یک بار پذیرش دارند ولی مدارس خصوصی در سال بیش از یک بار می توان اقدام کرد برای ثبت نام. از طرفی چون رزومه و نمرات قوی دارید شانس پذیرش مناسبی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
اشکان حبیبی
سلام وقت بخیر، در مورد تحصیل رایگان در مدارس اتریش سوال داشتم. من 15 سالمه و میخوام از سال آینده اقدام کنم. می خواستم بدونم سطح زبان آلمانیم باید چی باشه و این که می تونم برای سال آینده اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی شما مناسب است و اگر سطح زبان شما در حد A1 , A2 آلمانی باشد کفایت می کند. باتوجه به اینکه مدارس دولتی سالی یک بار پذیرش دارند اگر از الان اقدام نمایید شانس پذیرش شما بسیار بالا می رود. موفق باشید.
سارا راد
وقت بخیر بهترین سنی که میشه برای تحصیل فرزندان در کشور اتریش یا اصولا کشور های اروپایی اقدام کرد چه سنی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در شرایط حاضر با توجه به اینکه به پدر و مادر ایرانی ویزای گاردین یا همراه به راحتی داده نمی شود بهتر است از سن 12 _13 سال به بالا برای تحصیل فرزندان اقدام نمایید.موفق باشید
رضا عشوری
سلام من ۱۴سالمه با معدل بالای ۱۹ به زبان انگلیسی تقریبا مسلط هستم و ترکی استانبولی هم بلدم زبان المانی هم طی یکی دو ماه میتونم تا حدی یاد بگیرم و مدرک رشته های هنری هم مثل بازیگری و موسیقی ((ویولن))هم دارم چجوری میتونم اقدام کنم برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایطی که می فرمایید رزومه شما خیلی عالی است برای پذیرش در مدارس دولتی اتریش پیشنهاد می کنم حتما در وبینار مدارس رایگان استاد ملکپور شرکت کنید. با موسسه تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی تان بکنند. موفق باشید.
ایلیا زمانی
سلام ببخشید می خواستم بدونم که میشه از سال دوم دبیرستان ثبت نام کرد یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش مناسب ترین سن از 12 - 13 سال تا 16 سال می باشد. موفق باشید.
صدرا قاسمی
سلام و تشکر فراوان از مقاله خوبتون. یک سوال داشتم در خصوص شرایط همراه، آیا اگر من که 17 ساله هستم برای مدارس رایگان اتریش اقدام نمایم می توانم برای پدر و مادر هم اقدام کنم تا در اتریش کنار من باشند؟ خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب تحصیل شما منجر به اقامت خانواده شما نمی شود. پدر و مادر توریستی می توانند کنار شما حضور پیدا کنند .
بهار سلطانی
سلام من ۱۵ سالمه و در حال گذروندن دوره ی فشرده ی زبان انگلیسی هستم و میخواستم برای سال دیگه که پایه یازدهم میرم اقدام کنم من مقاله اتونو کاملا مطالعه کردم و با توجه به کلاس زبانم یکم سخت میشه اگه همزمان بتونم آلمانی هم بخونم نمیشه با زبان انگلیسی اونجا تحصیل کرد ؟یا خوده مدرسه کلاس های آموزش زبان آلمانی رو ندارن؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما برای پذیرش مدارس رایگان اتریش نیازی به مدرک زبان ندارید میتوانید در همین کشور زبان را یاد بگیرید .
ترنم محیطی
سلام من ۱۴ سالم هستش و معدل آخر هفتمم ۱۹/۵۵ و معدل پایه هشتمم ۲۰ شده. کلاس زبان میرم و الان ترم اینتر میدیت ۲ هستم. و در زمان های آزاد هم کمی آلمانی یاد میگیرم.میتونم زمانی که ۱۶ یا ۱۷ سالم شد،در مدارس اتریش،تحصیل رایگان کنم؟ و شرایطش چجوری هستش؟ من ساز پیانو هم میزنم و در فرهنگسرای نیاوران تهران هم اجرا داشتم و مقام های کشوری و شهرستانی در رشته کیک بوکسینگ دارم ولی وضع مالی خوبی ندارم. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایط شما بسیار عالی هست و می توانید از الان نیز برای مدارس رایگان اتریش اقدام کنید ولی شما باید مبلغ کمی بابت هزینه زندگی پرداخت کنید. شما برای دریافت اطلاعات دقیقتر در مورد هزینه ها می توانید موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
بهارزارع
سلام خسته نباشید من میخواستم برای دوسال دیگه که وارد مقطع دبیرستان میشم بورسیه تحصیلی برای مدارس اتریش بگیرم من درسم تقریبا عالیه و معدلام از نوزده و هشتاد به بالاست و تو ریاضی عالیم و به زبان انگلیسی تقریبا مسلطم میخواستم بدونم چجوری باید درخواست بورسیه بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ما برای شما اقدام می کنیم برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
مشاوره رایگان