ویزای توریستی آمریکا

23 خرداد 1400 3 نظر

ویزای توریستی آمریکا

ویزای توریستی آمریکا، مدارک لازم، مدت زمان ویزای توریستی از طریق دعوتنامه و سایر موارد مرتبط در این زمینه، در این مقاله بررسی شده است. اخذ ویزای توریستی آمریکا چه مقدار زمان می برد؟ گرفتن وقت از سفارت آمریکا چگونه است؟ چگونه می توان ویزای توریستی آمریکا را تمدید کرد؟ برای بدست آوردن جواب این سوالات و اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای توریستی آمریکا در این مقاله با ما همراه باشید. آمریکا کشوری مستقل در آمریکای شمالی می باشد. سومین کشور پر جمعیت در جهان آمریکا می باشد. نیویورک پر جمعیت ترین شهر در آمریکا و پایتخت آمریکا شهر واشینگتن دی.سی. می باشد. در ادامه سعی بر این است تا تمامی مطالب مربوط به ویزای توریستی آمریکا به صورت کامل توضیح داده شود. همراه گرامی شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به وب سایت حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا از طریق تماس تلفنی رایگان مشاوران و با سابقه موسسه ملک پور بهره مند شوید.

 • درباره کشور آمریکا
 • مدارک مورد نیاز ویزای توریستی آمریکا
 • مدت زمان صدور ویزای توریستی آمریکا
 • نحوه تمدید ویزای توریستی آمریکا
 • گرفتن وقت سفارت آمریکا
 • پروسه اقدام برای اخذ ویزای توریستی آمریکا
 • ویزای توریستی آمریکا با وثیقه یا بدون وثیقه
 • خدمات موسسه MIE در زمینه اخذ ویزای توریستی آمریکا
 • ریجکتی ویزای توریستی آمریکا
 • ویزای توریستی آمریکا، تضمینی و با گارانتی
 • نکات مهم درباره اخذ ویزای توریستی آمریکا
 • سوالات متداول در زمینه اخذ ویزای توریستی آمریکا
 • سخن پایانی درباره ویزای توریستی آمریکا

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اینکه چطور آسان به آمریکا مهاجرت کنیم؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد چطور آسان به آمریکا مهاجرت کنیم؟

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد چطور آسان به آمریکا مهاجرت کنیم؟

 

خرید ملک در مالزیدرباره کشور آمریکا

آمریکا برجسته ترین قدرت نظامی در جهان، ابر قدرت جهان و دارای رتبه سوم از نظر جمعیت می باشد. مساحت آمریکا حدوداً 9.8 میلیون متر مربع و دارای جمعیتی بیش از 30 میلیون نفر می باشد. سرخپوستان آمریکا اولین ساکنین در این کشور بوده اند. آمریکا از نظر اقتصادی کشوری بسیار پیشرفته است و اقتصادی پویا و رو به رشد دارد. آمریکا کشوری متنوع از لحاظ نژاد و گوناگونی مردم است و پایتحت آن، واشینگتن دی سی می باشد. آمریکا به دلیل وسعت بسیار بالایی که دارد دارای گونه های متنوع جانوری و آب و هوایی است. آب و هوای مناسب آمریکا باعث شده است که این کشور از نظر پرورش محصولات کشاورزی دارای رتبه ای بالا باشد. کشور آمریکا دارای 50 ایالت مستقل می باشد. همانطور که می دانید یکی از راه های سفر به کشور آمریکا، اخذ ویزای توریستی است. به همین منظور جزئیات دریافت ویزای توریستی آمریکا و مدت زمان ویزای توریستی از طریق دعوتنامه را در عناوین بعدی بررسی کرده و مطرح می نماییم.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی آمریکا

لازم به ذکر است که هم اکنون از طرف رئیس جمهور آمریکا، برای ایرانیان قوانینی وضع شده است که اخذ ویزای توریستی آمریکا را غیر ممکن می کند. این مقاله صرفاً جهت آشنایی و اطلاعات درباره ویزای توریستی آمریکا می باشد. هر ساله ده ها میلیون نفر جهانگرد به آمریکا به عنوان توریست سفر می کنند. آمریکا از صنعت گردشگری استقبال می کند و سعی بر بالا بردن سطح کیفیت این صنعت دارد. شهروندان برخی کشورهای خارجی با پاسپورت های دارای رنکینگ پایین با محدودیت هایی در هنگام سفر به کشور های خارجی مواجه می شوند، این گردشگران هنگام سفر به آمریکا با محدودیت هایی برای ورود به خاک آمریکا مواجه می شوند و نیاز به اخذ مجوز ورود به خاک آمریکا دارند. البته مسافران بین المللی که واجد شرایط سفر بدون ویزا به آمریکا هستند در صورت داشتن شرایط سفر می توانند بدون ویزا به آمریکا سفر کنند. مسافران بین المللی که می بایست برای ورود به آمریکا ویزا دریافت کنند، می بایست ابتدا ویزای توریستی آمریکا را دریافت و به صورت دقیق قصد سفرشان به آمریکا را مشخص کنند. متقاضیان برای سفر به آمریکا می توانند درخواست ویزای توریستی آمریکا از طریق دعوتنامه داشته باشند. ویزای توریستی آمریکا به نام ویزای B2 شناخته می شود و جزء ویزاهای غیر مهاجرتی با قصد تفریح، گردشگری و معالجه پزشکی می باشند. متقاضیان جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا می بایست سفارت آمریکا را متقاعد کنند که پس از گشت و گذار در آمریکا و با تمام شدن مدت ویزای خود به کشور مبداء باز می گردند و قصدشان کارکردن، ماندن برای همیشه، پناهندگی آمریکا با ویزای توریستی یا به دنیا آوردن کودک در خاک آمریکا نیست.

مراحل کلیدی برای اخذ ویزای مهاجرت در زیر آورده شده است:

 • در بیشتر موارد شخصی که شهروند آمریکا است یا اقامت دائم آمریکا را دارد، می بایست حمایت مالی را برای متقاضی تنظیم کند.
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • گرفتن عکس دیجیتالی
 • متقاضی می بایست معاینه پزشکی بگیرد.
 • مصاحبه صورت می گیرد.
 • در نهایت نتیجه نهایی ویزا صادر می شود.
 • پرداخت هزینه ویزای ماجرتی به کنسولگری

 

مدارکی که جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا مورد نیاز است در زیر آمده است:تحصیل دکترا در اتریش

 • ارسال فرم درخواست
 • گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه
 • ارائه گذرنامه های قدیمی
 • عکس متقاضی که اخیراً گرفته شده باشد
 • تمکن مالی
 • پرداخت هزینه

 

مدارکی که با ارائه آن ها شانس اخذ ویزای آمریکا بیشتر می شود:تحصیل دکترا در اتریش

 • عدم سوء پیشینه
 • ارائه مدارکی که نشان بدهد متقاضی حتماً به کشورش باز می گردد
 • مشخص بودن برنامه سفر به صورت دقیق و واضح
 • داشتن دعوت نامه

 

مدت زمان صدور ویزای توریستی آمریکا

ویزای آمریکا دو دسته است، مهاجرتی و غیر مهاجرتی. ویزای مهاجرتی برای متقاضیانی صادر می شود که برای تفریح و یا با هدف اقامت کوتاه مدت قصد دارند به آمریکا سفر کنند. ویزای کاری که با هدف اقامت بلند مدت برنامه ریزی می شوند از انواع ویزهای غیر مهاجرتی محسوب می شوند. مدت زمان صدور ویزای آمریکا بسته به نوع ویزایی که متقاضی درخواست دارد، بسیار متفاوت است. بررسی درخواست برخی از ویزاهای آمریکا از 3 هفته تا 5 هفته طول می کشد و در برخی شرایط خاص ممکن است بیش از 6 ماه طول بکشد. به طور کلی ویزاهای کوتاه مدت و غیر مهاجرتی نسبت به ویزای بلند مدت و مهاجرتی بسیار سریع تر بررسی می شوند. پس از تکمیل فرم درخواست ویزا و مصاحبه سفارت، می بایست متقاضی منتظر قبول یا رد شدن درخواست خود باشد در صورت مثبت بودن پاسخ سفارت در مورد اخذ ویزای آمریکا، چند روز کاری دیگر در حدود 2 تا 3 روز کاری طول می کشد تا پاسپورت را به متقاضی تحویل دهند. مدت زمان انتظار برای اخذ ویزای توریستی آمریکا را مشاهده می کنید:

 • ویزای B-1:برای بازدید های موقت مربوط به تجارت که از 2 هفته تا چندین ماه طول می کشد.
 • ویزای B-2:برای سفرهای موقت که با اعتبار سه ماهه و امکان تمدبد تا 3 ماه بیشتر است.

نحوه تمدید ویزای توریستی آمریکا

در برنامه های مهاجرتی ممکن است برنامه های سفر افراد به صورت پیش بینی نشده تغییر کند و یا مدت زمان ویزا از مدت زمان هدف سفر متقاضی کوتاه تر باشد. مثلاً در مواردی که فرد برای معالجه پزشکی ویزا می گیرد ممکن است دوره درمانش طولانی تر از زمان پیش بینی شده طول بکشد. در این صورت ممکن است هر دو گروه افرادی که به صورت کوتاه مدت و بلند مدت به آمریکا سفر می کنند، بتوانند با ارائه مدارک و دلایل صحیح قبل از اتمام مدت زمان ویزای توریستی آمریکا برای تمدید ویزای خود اقدام کنند. به دلیل بالا رفتن میزان پناهندگی آمریکا با ویزای توریستی متقاضیان می بایست دلایل تمدید ویزای خود و همچنین فرم درخواست تمدید ویزا را به صورت کامل و واضح تکمیل کنند. در صورتی که ویزای متقاضیان تمدید شود، افراد می توانند کارهای خود را قبل از ترک آمریکا به اتمام برسانند. برای تمدید ویزای توریستی آمریکا متقاضیان می بایست فرم درخواست تمدید به همراه شواهد محکم و قوی را به کنسولگری آمریکا ارسال کنند. متقاضی می بایست دلایل محکمی بیاورد که در ابتدا قصد داشته است فقط برای مدت کوتاهی با هدف گردشگری یا درمان پزشکی در آمریکا بماند ولی اکنون به دلیل تغییر زمان برنامه مجبور به تمدید ویزای توریستی خود می باشد. قابل ذکر است که متقاضیان نمی توانند هر چند بار که خواستند ویزای خود را تمدید کنند و حداکثر مدت زمان تمدید که می توانند درخواست کنند 6 ماه است و نیز ویزاهای خاص وجود دارند که واجد شرایط تمدید ویزا نخواهند بود.

گرفتن وقت سفارت آمریکا

همانطور که گفته شد در حال حاضر به دلیل قوانینی که توسط رئیس جمهور آمریکا وضع شده است، افراد با تابعیت ایرانی امکان اخذ ویزای توریستی آمریکا را ندارند. همچنین کشور آمریکا در ایران سفارت ندارد، و در صورت امکان دریافت ویزای توریستی آمریکا به ایرانیان، متقاضیان برای مصاحبه می توانند به صورت مجازی اقدام کنند و یا به سفارت آمریکا که افسران کنسولی فارسی زبان در دوبی، ایروان، آنکارا دارند مراجعه کنند. زمان انتظار جهت دریافت وقت مصاحبه برای درخواست ویزا در سفارت یا کنسولگری ایالات متحده بسته کنسولگری که از طریق آن اقدام می کنید و تعداد افرادی که سفارت به آن ها خدمات می دهد متفاوت خواهد بود. زمان انتظار برای دریافت وقت مصاحبه در سفارت آمریکا ممکن است به دلیل بالا رفتن تقاضا و حجم کار و تعداد کارمندان در هفته تغییراتی داشته باشد. زمان هایی که آورده می شود تخمینی هستند و در دسترس بودن قرار ملاقات تضمین نمی شود. تاریخ مصاحبه در وقت های اضطراری و پیش بینی نشده مانند: مراسم خاک سپاری اقوام، فوریت های پزشکی و یا شروع زمان تحصیلی ممکن است زودتر انجام شود. متقاضیان می بایست هزینه بررسی مدارک را پرداخت کنند و نیز فرم درخواست آنلاین را پر کرده و به سفارت ارسال کنند و کنسولگری درخواستشان را برای مصاحبه اضطراری بررسی می کند و در صورت تایید زمان را اعلام می کند. لازم به ذکر است که شرکت در کنفرانس های سالانه، گردشگری لحظه آخری، مراسم عروسی، مراسم فارغ التحصیلی، کمک به اقوام باردار جزء وقت های اضطراری نمی باشد. بدون در نظر گرفتن موارد اضطراری که گفته شد، متقاضیان اخذ ویزای آمریکا می بایست از تاریخ مصاحبه  یا ارسال اسناد تکمیلی به مدت 180 روز منتظر بماند.

پروسه اقدام برای اخذ ویزای توریستی آمریکا

ویزای آمریکا توسط افسر کنسولی صادر می شود. اگر مدارک متقاضی کامل نباشد افسر کنسولی درخواست متقاضی را رد می کند. با این حال ممکن است بعضی درخواست ویزاهای رد شده توسط کنسولی به پردازش اداری بیشتری نیاز داشته باشد که در اینصورت افسر کنسولی در پایان مصاحبه به متقاضی اطلاع می دهد. کپی برداری از محتوای این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است، بدون کسب اجازه و ذکر منبع، از لحاظ شرعی و قانونی نادرست است. در پایان بررسی اطلاعات ممکن است افسر کنسولی نتیجه نهایی را بگیرد که متقاضی واجد شرایط اخذ ویزا می باشد یا خیر. متقاضیان ویزای توریستی آمریکا می بایست مراحل نام برده که در زیر را طی کنند:

 • تکمیل فرم درخواست
 • پرداخت هزینه های بررسی
 • انگشت نگاری
 • مصاحبه کنسولگری
 • در صورت تایید، اخذ ویزا، سفارت آمریکا امکان دارد در مواردی از مصاحبه چشم پوشی کند. برخی از مسافران که قبلاً برای اخذ ویزای توریستی آمریکا مصاحبه حضوری در سفارت یا کنسولگری آمریکا داشته اند.

ویزای توریستی آمریکا با وثیقه یا بدون وثیقه

منظور از وثیقه چیست؟ بعضی از مؤسسات مهاجرتی به جهت تضمین از بازگشتن متقاضیان به کشور مبداء و جلوگیری از پناهنده شدن آن ها و نیز به جهت جلوگیری از ارتکاب جرم افرادی که به کشورهای خارجی سفر می کنند، مبلغی مشخص را به عنوان وثیقه از افراد گرفته و بعد از بازگشت مبلغ گرفته شده به فرد بازگردانده می شود و در صورت برنگشتن فرد و پناهنده شدن و یا ارتکاب جرم پولی به فرد باز نمی گردد. اخذ وثیقه از فرد توسط موسسه مهاجرتی به این دلیل است که با تخلف کردن این افراد به اعتبار موسسه لطمه وارد می شود. در نتیجه برای جلوگیری از اتفاقات ناخواسته از طرف فرد مهاجر، مؤسسات مهاجرتی مبلغی کم و بیش زیاد را به عنوان وثیقه ویزای توریستی آمریکا دریافت می کنند. همراه گرامی بهتر است قبل از هرگونه اقدامی در خصوص مهاجرت و اقامت، با وکلای حقوقی در زمینه مهاجرت تحصیلی مشورت نمایید. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن 15 سال سابقه در امر مهاجرت و با داشتن وکلای حقوقی معتبر در امر حقوق بین الملل می تواند راهنمای شما در امر مهاجرت باشد.

خدمات موسسه MIE در زمینه اخذ ویزای توریستی آمریکا

هم اکنون تنها راه ورود به خاک آمریکا برای ایرانیان از طریق اخذ ویزای تحصیلی می باشد. متقاضیان دریافت ویزای تحصیلی آمریکا می توانند با مشاورین موسسه ملک پور تماس گرفته و در زمینه تحصیل در آمریکا و شرایط اخذ ویزای تحصیلی آمریکا مشاوره بگیرند. همانطور که می دانید قوانین اخذ ویزا به مهاجران در کشورهای مختلف و اجازه ورود به مرزهایشان متفاوت می باشد. در مهاجرت یکی از مهمترین مسائل، داشتن آگاهی از قوانین و مسائل حقوقی هر کشور می باشد. می بایست در امر مهاجرت با افراد خبره و با سابقه در امر مهاجرت و اخذ ویزا مشورت کرد. سابقه کاری و تجربه این افراد می تواند تا حد زیادی راه مهاجرتی را برای شما همراهان گرامی هموار کند و از خطرات و عواقب سنگینی که با نداشتن علم کافی ممکن است گرفتار شوید، جلوگیری شود. اشخاصی که با مراجعه به مؤسسات نامعتبر و اعتماد کردن به افرادی که پروانه وکالت نداشته اند در مسیر اشتباه مهاجرت قرار گرفته اند و سرمایه زیادی را از دست داده اند بسیار است. موسسه حقوقی ملک پور بی اقرار از بهترین مؤسسات در امر مهاجرت و اخذ ویزای کشورهای مختلف می باشد. موسسه حقوقی ملک پور همواره در امر مهاجرت، اخذ ویزا و اخذ اقامت از طریق تولد، ازدواج، تحصیل، کار، سرمایه گذاری همراه شما عزیزان بوده و با ارائه مشاوره تخصصی توسط کارشناسان حقوقی خبره راه را برای شما هموار می سازد. همچنین محصولی بسیار عالی در موسسه حقوقی ملک پور به نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت وجود دارد، در این پکیج اطلاعات لازم درخصوص مهاجرت توضیح داده شده است. این مجموعه بسیار ارزشمند می تواند اطلاعات مفیدی به شما در زمینه مهاجرت بدهد.

ریجکتی ویزای توریستی آمریکا

با قوانین وضع شده فعلی در مورد منع مهاجرت ایرانیان به آمریکا، امکان اخذ ویزای توریستی آمریکا برای ایرانیان امکان پذیر نیست. طبق قوانین مهاجرتی و ویزا در آمریکا، چنانچه مدارک متقاضیان قوی نباشد و نتوانند صلاحیت خود را ثابت کنند، درخواست ویزای آنها رد می شود. صدور ویزای آمریکا توسط افسر سفارت انجام می شود و چنانچه افسر مدارک را تایید نکند و احساس کند که متقاضی ممکن است به کشور مبداء باز نگردد، می تواند درخواست ویزا را ریجکت کند. بهتر است متقاضیان ویزای توریستی آمریکا اطلاعات و شواهد بیشتری را در پرونده خود ارائه دهند تا جای ممکن از رد شدن درخواست ویزایشان جلوگیری شود. هنگام ریجکتی ویزای توریستی آمریکا، افسر کنسولی یک نامه رد ویزا به متقاضی می دهد که در آن دلیل ریجکتی آورده شده است و گفته شده است که به چه دلیلی نمی توانند برای متقاضی ویزا صادر کنند. متقاضیان بعد از ریجکت شدن درخواستشان می توانند با قوی تر کردن و ارائه مداراک جدید در پرونده خود، که میزان صلاحیت متقاضی را برای اخذ ویزا  بالا ببرد، مجدد درخواست ویزا بدهند.

 

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه اخذ ویزا و حل مشکل ریجکتی

ویزای توریستی آمریکا، تضمینی و با گارانتی

همراه گرامی لطفاً دقت فرمایید که اخذ ویزا به طور کلی پروسه ای پر ریسک و غیر قابل پیش بینی می باشد و هرگز نتیجه کار را نمی توان گارانتی کرد، متاسفانه بعضی از وکلاء و مؤسسات حقوقی اخذ ویزای توریستی آمریکا یا کلاً اخذ ویزای کشورهای مختلف را تضمین می کنند و وعده های دروغین به موکلین خود می دهند. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن 15 سال سابقه کاری در زمینه مهاجرت فعالیت کاملاً تخصصی در این زمینه دارد درست است که موسسه حقوقی MIE اخذ ویزای موکلین خود را تضمین نمی کند ولی سابقه درخشان این موسسه در امر اخذ ویزا نشان دهنده میزان موفقیت بالای آن در امر مهاجرت و اخذ ویزای موکلینش می باشد. هدف این مجموعه رساندن شما به سطح بالایی از اطلاعات کاملاً به روز مهاجرتی و رفع نیاز ها و پاسخ به سوالات شما در زمینه مهاجرت و اقامت کشورهای مختلف می باشد. برای گرفتن راهنمایی در زمینه راه ها و روش های مهاجرتی که مناسب شرایط شما باشد، می توانید از طریق مشاوره رایگان با مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملک پور، بدون پرداخت هیچ هزینه ای اطلاعات کسب کنید. همچنین محصولی بسیار عالی در موسسه حقوقی ملک پور به نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت وجود دارد، در این پکیج اطلاعات لازم درخصوص مهاجرت توضیح داده شده است. این مجموعه بسیار ارزشمند می تواند اطلاعات مفیدی به شما در زمینه مهاجرت بدهد.

نکات مهم درباره اخذ ویزای توریستی آمریکا

متقاضیان مهاجرت به آمریکا در اولین قدم خود نیازمند اخذ ویزای آمریکا می باشند. اخذ ویزای آمریکا از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد، در میان راه های اخذ ویزای آمریکا می توان گفت اخذ ویزای توریستی آمریکا از طریق دعوتنامه دارای شانس بالایی می باشد. البته لازم به ذکر است که از نکات مهمی که در این مقاله می توان به آن اشاره کرد در دسترس نبودن و ایجاد محدودیت در اخذ ویزای توریستی آمریکا برای افراد با تابعیت ایرانی می باشد. همچنین همسر افرادی که در آمریکا اقامت دارند نیز از این قاعده مستثنی نیستند و نمی توانند به آن ها در آمریکا بپیوندند. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. از دیگر نکاتی که با شرایط کنونی اخذ ویزای آمریکا می توان به آن اشاره کرد این است که؛ در حال حاضر تنها راه مهاجرت به آمریکا از طریق اخذ ویزای تحصیلی با شرایط بسیار سخت تر از گذشته میسر است.


سوالات متداول راجع به ویزای توریستی آمریکا

✅در زمینه اخذ ویزای توریستی آمریکا چه  مدارکی جهت ارائه لازم می باشد؟

فرم درخواست- گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماهه- گذرنامه های قدیمی- عکس متقاضی که اخیراً گرفته شده باشد- تمکن مالی- پرداخت هزینه.

✅چه مدت طول می کشد تا ویزای توریستی آمریکا صادر شود؟

مدت زمان صدور ویزای آمریکا بسته به نوع ویزایی که متقاضی درخواست دارد، بسیار متفاوت است. بررسی درخواست برخی از ویزاهای آمریکا از 3 هفته تا 5 هفته طول می کشد و در برخی شرایط خاص ممکن است بیش از 6 ماه طول بکشد. به طور کلی ویزاهای کوتاه مدت و غیر مهاجرتی نسبت به ویزای بلند مدت و مهاجرتی بسیار سریع تر بررسی می شوند.

✅آیا بعد از اتمام زمان ویزای توریستی آمریکا، تمدید ویزای توریستی امکان پذیر است؟

ممکن است. در صورتی که متقاضیان دلایل واضح و روشنی داشته باشند که نشان دهد نیاز به حضور مدت زمان بیشتری در خاک آمریکا دارند، می توانند قبل از تمام شدن زمان ویزای توریستی خود اقدام به تمدید ویزا نمایند.


_____________سخن پایانی درباره ویزای توریستی آمریکا_____________

اخذ ویزای توریستی آمریکا، شرایط و مدارک لازم جهت دریافت ویزای آمریکا و مدت زمان ویزای توریستی از طریق دعوتنامه در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. گفتیم در حال حاضر با وجود قوانین جدیدی که از طرف رئیس جمهور آمریکا وضع شده است ایرانیان اجازه ورود به خاک آمریکا را ندارند و درخواست ویزای آمریکای ایرانیان رد می شود. همراه گرامی سعی داشتیم تا تمامی اطلاعات مهم و مورد نیاز شما در زمینه ویزای توریستی آمریکا را در این مقاله جمع آوری کنیم. به دلیل وجود حساسیت های بسیار زیاد در امر مهاجرت، همراه گرامی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به تصمیم در مورد مهاجرت و اقامت با افرادی خبره و با سابقه در این امر مهم مشورت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از راه  و روش های موجود در مهاجرت می توانید به وب سایت حقوقی ملک پور (MIE اتریش) مراجعه نمایید. و یا با تماس تلفنی با دفاتر این موسسه از مشاوره رایگان مشاوران مجرب و با سابقه بهره مند شوید.  همراه گرامی با توجه به محدودیت های موجود در اخذ ویزای توریستی آمریکا به شما پیشنهاد می شود با توجه به نیاز خود شرایط کشورهای مختلف را بررسی کنید. به شما پیشنهاد می شود مقاله  ویزای توریستی کانادا را در وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مطالعه کنید. در آخر سوالات و پیشنهادات خود را در قسمت ثبت پرسش برای ما ارسال نمایید در کوتاهترین زمان ممکن به سوالاتتان پاسخ داده می شود.

امتیاز 4.11 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
نگین
سلام و عرض ادب خدمت شما من چندین سفر شنگن داشتم و خانوادم دختر خالم و پسر خاله هام امریکا هستند حدود سی میلیارد دارایی دارم میخواستم بدونم می تونم به صورت توریستی به امریکا سفر کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض دب دوست عزیز در حال حاضر با توجه به قانون بن ترامپ ایرانی ها فقط با ویزای F1 و j1 می توانند اقدام کنند و شانس ویزاهای دیگر بسیار پایین است. اگر به فکر دریافت اقامت آمریکا و دریافت گرین کارت هستید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود موفق باشید.
مریم
سلام و عرض ادب خدمت شما من خواهر و برادرم در امریکا زندگی می کنند و اوضاع مالی خوبی هم دارم میتونم برای اخذ ویزا توریستی این کشور اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر باتوجه به قانون بن ترامپ فقط ویزاهای F1 و J1 که ویزاهای تحصیلی و علمی هستند برای ما ایرانی ها میسر است. البته درخصوص مهاجرت به امریکا نظر افسر میزا هم خیلی مهم و تاثیر گذار است شما می توانید اقدام کنید ولی اینکه می شود دست سفارت است. موفق باشید.
Alitafakori
سلام برای ویزای توریستی چقدر وثیقه لازمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت بسته به شرایط شما وثیقه تعریف خواهد شد. (به طور مثال زمانی که شما مشمول برای خدمت باشید) برای دریافت راهنمایی دقیق تر لازمه که دقیقا شرایط خودتون رو شرح بدید. اعم از سن، تحصیلات و ... توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایط خود با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.