مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

25 اردیبهشت 1399 5 نظر

مهاجرت به نیوزلند از طریق کارمهاجرت به نیوزلند از طریق کار، کار در نیوزلند و شرایط اخذ ویزای کار نیوزلند در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا از شرایط کار در نیوزلند اطلاع دارید؟ چگونه می توان ویزای کار کشور نیوزلند را به دست آورد؟ شرایط کاریابی در نیوزلند چگونه است؟ مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یکی از انواع روش های مهاجرت به این کشور می باشد که طرفداران بسیاری نیز دارد؛ اما باید بدانید که اخذ ویزای کار نیوزلند به سادگی امکان پذیر نمی باشد. چرا که اشخاصی که مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را انتخاب می نمایند، بایستی امتیاز لازم برای اقدام از این روش را به دست آورند. به همین دلیل می توان گفت که مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، یکی از دشوارترین روش های مهاجرت به این کشور برای اقدام می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این مقاله تمام شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را بررسی می نماید. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود برای مهاجرت به نیوزلند و اخذ ویزای کار این کشور می توانید با کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و ویزای کاری نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نرخ بیکاری در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2020 نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و میزان حقوق در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نحوه کاریابی در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مؤسسات کاریابی در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و بررسی ویزای همراه
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزلند
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و سخن پایانی

مهاجرت به نیوزلند از طریق کارمهاجرت به نیوزلند از طریق کار و شرایط عمومی آن

همانطور که می دانید مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یکی از روش های مهاجرت به این کشور می باشد که افراد می توانند نسبت به آن اقدام نمایند؛ اما قبل از پرداختن به موضوع مهاجرت به نیوزلند از طریق کار بهتر است که به طور مختصر، شرایط عمومی این کشور را بررسی نماییم. بدین ترتیب شما می توانید با دریافت اطلاعات کلی از کشور نیوزلند، برای اخذ ویزای کار این کشور و زندگی در آن تصمیم گیری کرده و اقدام نمایید.

نیوزلند کشوریست که در جنوب غربی اقیانوس آرام واقع شده است. این کشور با نام رسمی قلمرو همسود نیوزلند شناخته شده است. کشور زیبای نیوزلند از 2 جزیره بزرگ و چند جزیره کوچک تشکیل شده است. همچنین این کشور چندین مناطق خودمختار به نام های جزایر کوک، راس و توکلائو دارد. جالب است که بدانید کشور نیوزلند فاصله بسیار زیادی با دیگر خشکی ها در کره زمین دارد و نزدیک ترین همسایه آن که استرالیا می باشد، در حدود 2 هزار کیلومتری از آن قرار گرفته است. کشور نیوزلند در حدود 80 میلیون سال از خشکی های دیگر کره زمین جدا بوده است و همین مسئله باعث شده تا گونه های متنوعی از جانوران و گیاهان در این منطقه وجود داشته باشد. پایتخت این کشور، شهر زیبای ولینگتون است و شهر آوکلند، بزرگترین شهر نیوزلند می باشد. چنانچه قصد مهاجرت به نیوزلند را دارید می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این کشور را در مقاله زیر مطالعه نمایید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و ویزای کاری نیوزلند

همانطور که می دانید مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، طرفداران بسیاری دارد. به همین دلیل در این بخش به شرایط اخذ ویزای کار نیوزلند می پردازیم. اشخاصی که قصد اخذ ویزای کار نیوزلند را دارند بایستی از شرایط اخذ آن اطلاع داشته و واجد شرایط باشند. این شرایط عبارتند از:

 • داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمای نیوزلندی
 • یافتن شغل مرتبط با تحصیلات
 • داشتن شریک کاری در نیوزلند
 • یافتن کار پس از تحصیل در نیوزلند

جالب است بدانید که ویزای کار متفاوتی در نیوزلند وجود دارد که اشخاص متقاضی باید با توجه به شرایط خود برای اخذ آن اقدام نمایند. افرادی که قصد اخذ ویزای کار نیوزلند را دارند باید در سیستم امتیازبندی این کشور وارد شده و امتیاز مورد نیاز را بدست آورند. جهت اخذ ویزای کار این کشور، رشته تحصیلی متقاضی باید جزو مشاغل مورد نیاز در این کشور بوده و متقاضی حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی خود را داشته باشد تا بتواند برای ویزای کار این کشور اقدام نماید. جالب است بدانید که مدارک تحصیلی افراد متقاضی در صورتی که از دانشگاه های سراسری و معتبر صادر شده باشد، نیاز به ارزیابی نخواهد داشت. جدول امتیاز بندی ویزای کار نیوزلند برای هر یک از عوامل امتیازدهی نمایش داده شده است:

 • سن: با توجه به سن بازنشستگی، افراد متقاضی با سن کمتر از 55 سال، فرصت اقدام برای ویزای کار نیوزلند را دارند.

سن

امتیاز

سن 20 تا 29 سال

30

سن 30 تا 39 سال

25

سن 40 تا 44 سال

20

سن 45 تا 49 سال

10

سن 50 تا 55 سال

5

 

 • سابقه کار: همانطور که گفته شده، سابقه کار نیز از عوامل کسب امتیاز در ویزای کار نیوزلند است که تعداد امتیاز آن را در جدول زیر مشاهده می نمایید.

سابقه کار

امتیاز

2 سال

10

4 سال

15

6 سال

20

8 سال

25

10 سال

30

 

 • تحصیلات: حداقل مدرک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار نیوزلند، دیپلم است. با ارتقای سطح تحصیلات، امتیاز کسب شده در این سیستم نیز افزایش می یابد.

میزان تحصیلات

امتیاز

داشتن مدرک دیپلم و یا مدارک فنی و حرفه ای

40

داشتن مدرک کارشناسی

50

داشتن مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک دکترا

60

 

 • پیشنهاد شغلی: دریافت پیشنهاد شغلی از نیوزلند و یا سابقه کار قبلی در این کشور، امتیاز مناسبی را برای متقاضیان ویزای کار این کشور به همراه دارد.

پیشنهاد شغلی

امتیاز

داشتن پیشنهاد شغلی در نیوزلند

50

داشتن سابقه کار کمتر از 12 ماه در مشاغل تخصصی در کشور نیوزلند

50

داشتن سابقه کار بیشتر از 12 ماه در مشاغل تخصصی در کشور نیوزلند

60

 

 • تجربه کاری: از دیگر عوامل کسب امتیاز در سیستم کاری نیوزلند، داشتن سابقه کار در مناطق خاص می باشد که شرح آن را در جدول ذیل مشاهده می نمایید.

تجربه کاری

امتیاز اضافه

داشتن سابقه کار در مناطق کمتر توسعه یافته

10

داشتن سابقه کار در مناطقی با کمبود نیروی کار

10

داشتن سابقه کار در شهرهایی به جز آکلند

10

دریافت پیشنهاد شغلی برای همسر فرد متقاضی

20

 

موارد دیگری مانند تحصیل در کشور نیوزلند و یا شرایط همسر فرد متقاضی نیز در اخذ امتیاز برای ویزای کار نیوزلند مؤثر است. در جدول زیر، امتیاز هر یک از این موارد را می توانید مشاهده نمایید.

موارد اضافه

امتیازات

سابقه تحصیل 2 ساله در مقطع کارشناسی در نیوزلند

10

سابقه تحصیل 1 ساله در مقطع کارشناسی به بالا در نیوزلند

10

سابقه تحصیل 2 ساله در مقطع کارشناسی به بالا در نیوزلند

15

تحصیل در مناطق کمتر توسعه یافته

10

تحصیل در مناطقی که با کمبود نیروی کار مواجه است.

10

مدرک تحصیلی همسر دیپلم به بالا

10

مدرک تحصیلی همسر لیسانس به بالا

20

 

ارائه مدرک زبان در اخذ ویزای کار نیوزلند یکی از موارد مهم کسب امتیاز می باشد. در این سیستم، متقاضیان باید مدرک زبان IELTS 6.5 به بالا و یا TOEFL 79 ارائه نمایند.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزلند

اشخاصی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند باید مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را فراهم نمایند تا بتوانند ویزای کار این کشور را دریافت نمایند. در این قسمت قصد داریم که مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار نیوزلند را بررسی نماییم تا در صورتی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق ویزای کار را دارید، با ارائه کامل و دقیق مدارک خود بتوانید ویزای کار این کشور را دریافت نمایید. مدارک مورد نیاز ویزای کار نیوزلند از قرار ذیل است:

 • پاسپورت فرد متقاضی
 • ارائه ترجمه مدارک تحصیلی به همراه ریزنمرات
 • ارائه ترجمه شناسنامه فرد متقاضی
 • ارائه سابقه کار مرتبط فرد متقاضی
 • ارائه 2 قطعه عکس
 • ارائه گواهی سلامت
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه مدرک زبان حداقل IELTS 6.5
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه فرد متقاضی
 • ارائه مدارک تحصیلی همسر
 • ارائه سابقه کار همسر
 • ارائه مدارک فنی در صورت موجود بودن

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نرخ بیکاری در نیوزلند

یکی از مهمترین مواردی که در بحث مهاجرت به نیوزلند از طریق کار باید مورد بررسی قرار گیرد، نرخ بیکاری در این کشور می باشد. نرخ بیکاری در هر کشوری بیان کننده میزان فرصت های کاریست که در آن کشور وجود دارد. بنابراین اشخاصی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند باید به نرخ بیکاری در این کشور توجه نموده و سپس برای کار در این کشور اقدام نمایند. در مورد نرخ بیکاری در نیوزلند باید گفت که نرخ بیکاری در این کشور در سال 2019 در حدود 4.81 درصد بوده است که باید گفت در مقایسه با بسیاری از کشورها، نرخ پایین و مناسبی می باشد. این بدان معناست که فرصت های شغلی بسیاری در کشور نیوزلند وجود دارد و اشخاص متقاضی مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، در صورت واجد شرایط بودن و کسب امتیاز لازم در سیستم امتیازبندی این کشور می توانند در نیوزلند مشغول به کار شوند. هرچند که اخذ امتیاز این کشور و یافتن اسپانسر معمولاً با دشواری های بسیاری همراه است. در نمودار زیر نرخ بیکاری نیوزلند را مشاهده می نمایید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مشاغل مورد نیاز 2020 نیوزلند

یکی از مهمترین موارد برای اشخاصی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند،اطلاع از مشاغل مورد نیاز در این کشور می باشد. به همین دلیل در این بخش به مشاغل مورد نیاز نیوزلند در سال 2020 می پردازیم. برخی از مشاغل، جزو مهارت های بلندمدت این کشور محسوب می شوند؛ چرا که شخص کارفرما و دولت نیوزلند به طور مداوم به نیروی کار ماهر نیاز دارد. در صورتی که رشته تحصیلی شما جزو مشاغل مورد تقاضای این کشور باشد می توانید ویزای بلند مدت خود را دریافت نمایید. مشاغل مورد نیاز در کشور نیوزلند از قرار ذیل است:

مهندسی شیمی، مهندسی مواد، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، مهندسی عمران، روانشناسی، رادیولوژی، متخصص زنان و زایمان، پزشکی، دندانپزشکی

برخی از مشاغل در کشور نیوزلند مورد تقاضا می باشند؛ اما متقاضی کار در این کشور وجود ندارد. در این مواقع اشخاص متقاضی با داشتن مهارت در این مشاغل می توانند جهت مهاجرت به نیوزلند از طریق کار اقدام کرده و ویزای کار این کشور را دریافت نمایند. البته ذکر این نکته لازمست که ممکن است برای این نوع مشاغل ویزای کوتاه مدت صادر شود. برخی از مشاغل مورد تقاضا با شرایط فوق عبارتست از: مهندسی کشاورزی و جنگل داری، نقشه برداری ساختمان، مدرس دانشگاه، معماری و...

در صورت مراجعه به مقاله زیر می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص کار در نیوزلند و شرایط آن به دست آورید.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

کار در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و میزان حقوق در نیوزلند

از دیگر مواردی که باید در موضوع مهاجرت به نیوزلند از طریق کار مورد بررسی قرار گیرد، میزان حقوق و درآمد در کشور نیوزلند می باشد. اشخاصی که قصد دریافت ویزای کار نیوزلند و کار در این کشور را دارند باید بدانند که در هر شغل، میزان حقوق و درآمد متفاوت است. اشخاصی که به کار در نیوزلند مشغول هستند می توانند در هر ساعت، 25 دلار نیوزلند دریافت نمایند که البته این میزان، به تعداد ساعات کاری و شغل افراد بستگی دارید. بهتر است بدانید که میزان حقوق در برخی از مشاغل در هر ساعت در حدود 37.5 دلار خواهد بود. میزان حقوق و مزایای برخی مشاغل در کشور نیوزلند را در سال 2020 می توانید در جدول ذیل مشاهده نمایید:

 

مشاغل

میزان حقوق ناخالص به دلار نیوزلند

حسابداری

65000

مهندسی نرم افزار

80268

مهندسی فناوری اطلاعات

104555

وکیل

88527

طراح گرافیک

61731

مهندسی عمران

101046

مدیر پروژه ساخت و ساز

95166

مهندس برق

61212

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و نحوه کاریابی در نیوزلند

به طور قطع اشخاصی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند، بایستی از نحوه کاریابی در این کشور نیز آگاهی داشته باشند. کاریابی در نیوزلند به روش های مختلفی امکان پذیر است که در این بخش به آن می پردازیم. به طور معمول اشخاصی که ویزای کار نیوزلند را دریافت می نمایند، می توانند از روش هایی مانند سایت های کاریابی معتبر در این کشور اقدام به کاریابی نمایند. در صورتی که قصد یافتن کار از طریق سایت های کاریابی در نیوزلند را داشته باشید باید رزومه خود را در این سایت ها وارد نمایید تا با توجه به رزومه شما و نیاز کارفرما، جهت شرکت در جلسه مصاحبه کاری دعوت شوید. روش دیگری که برای کاریابی در نیوزلند وجود دارد، استفاده از مؤسسات کاریابی معتبر در این کشور می باشد. با توجه به نیازی که کشور نیوزلند برای جذب و به کار گیری نیروی کار متخصص دارد، اشخاص متقاضی می توانند رزومه خود را برای مؤسسات کاریابی در نیوزلند ارسال نمایند و از طریق این مؤسسات، به شغل مورد نظر خود دست یابند. مؤسسه حقوقی ملک پور با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به تدریس استاد استاد ملک پور، بر آن شده است تا تمام قوانین مهاجرتی کشورها را به اطلاع شما عزیزان برساند.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و مؤسسات کاریابی در نیوزلند

به منظور مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، علاوه بر مواردی مانند نحوه کاریابی در نیوزلند، بایستی مؤسسات کاریابی در نیوزلند نیز مورد بررسی و شناسایی قرار گیرند تا با ارسال رزومه خود برای آن ها بتوانید در صورت نیاز، پشنهاد شغلی مناسب از سوی کارفرمای نیوزلندی دریافت نمایید. چنانچه قصد یافتن کار از طریق مؤسسات کاریابی در نیوزلند را دارید، باید رزومه خود را برای مؤسسات معتبر در این کشور ارسال نمایید تا مورد بررسی کارفرمایان قرار گیرد. این مقاله توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور نوشته شده است بنابراین هر گونه کپی از این مقاله بدون ذکر منبع آن، شرعاً و قانوناً حرام می باشد. در صورتی که تخصص و مهارت شما مورد نیاز کارفرما بوده و رزومه کاری و تحصیلی شما مورد تأیید ایشان قرار گیرد، می توانید پیشنهاد شغلی مناسب را از کارفرمای نیوزلندی دریافت کرده و مشغول به کار شوید. در ادامه به فهرست برخی از مؤسسات کاریابی معتبر در نیوزلند اشاره می نماییم.

 

نام مؤسسه

سایت

Madison

https://www.madison.co.nz/ 

Manpower

https://www.manpower.co.nz           

Adecco

https://www.adecco.co.nz/    

Automotiveemployment

https://www.automotiveemployment.co.nz 

Awf

https://www.awf.co.nz/         

Radiusnz

http://www.radiusnz.co.nz/   

 

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و بررسی ویزای همراه

قطعاً اکثر افرادی که قصد مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را دارند، در اندیشه اخذ ویزای همراه نیز می باشند تا بتوانند برای خانواده خود نیز ویزای این کشور را دریافت نمایند. اشخاصی که ویزای کار نیوزلند را دریافت می نمایند می توانند برای اعضای خانواده خود (همسر و فرزندان زیر 18 سال) ویزای همراه را درخواست نمایند تا در مدت حضور خود در این کشور، خانواده را در کنار خود داشته باشند. نکته مهمی که باید در مورد ویزای همراه نیوزلند مورد توجه قرار گیرد این است که همسر و فرزندان بالای 16 سال، به منظور اخذ ویزا بایستی مدرک زبان مناسب داشته باشند تا موفق به دریافت ویزای مورد نظر شوند. جهت اخذ ویزای همراه باید تمامی مدارک از جمله اسناد ازدواج به سفارت نیوزلند ارائه گردد. همچنین فرد متقاضی باید اثبات نماید که در نیوزلند مشغول به کار می باشد و در این راستا، قرارداد کاری خود را ارائه نماید. از موارد دیگری که لازم به ارائه می باشد، داشتن تمکن مالی مناسب است. متقاضی بایستی اثبات نماید که امکان تأمین هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده را خواهد داشت. همچنین شخص متقاضی باید مدارک دال بر محل اقامت و مسکن خود را ارائه کرده و اجاره نامه ملک خود را به آفیسر سفارت نشان دهد. مدت اعتبار ویزای همراهان، بستگی به مدت اعتبار ویزای شخص اصلی دارد که ممکن است کوتاه مدت و یا بلندمدت باشد. در صورتی که ویزای شخص اصلی تمدید گردد، ویزای همراهان نیز تمدید می شود.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در نیوزلند

یکی از مهمترین مواردی که مورد توجه اشخاص متقاضی مهاجرت به نیوزلند از طریق کار می باشد، وضعیت اقامت و تابعیت پس از اخذ ویزای کار این کشور است. در صورتی که موفق به اخذ ویزای کار نیوزلند شوید، برای اینکه بتوانید اقامت دائم این کشور را دریافت نمایید باید به مدت 3 تا 5 سال در کشور نیوزلند به صورت تمام وقت مشغول به کار شوید. با پرداخت بیمه و مالیات خود در نیوزلند به مدت 5 سال می توان درخواست اقامت دائم خود را مطرح نمود. با گذشت 1 سال از اقامت دائم، شخص متقاضی می تواند درخواست پاسپورت این کشور را ارائه نماید؛ اما به منظور دریافت پاسپورت نیوزلند، شخص متقاضی بایستی اثبات کند که با فرهنگ این کشور ادغام شده است. از مصادیق این امر می توان به اطلاع از تاریخ کشور نیوزلند اشاره کرد. نکته مهمی که باید بدانید این است که اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت نیوزلند را دارند علاوه بر رعایت موارد گفته شده بایستی اثبات نمایند که توانایی تأمین هزینه های خود و خانواده خویش را دارند. این موضوع را بدین ترتیب می توان اثبات کرد که در 2 سال گذشته، دارای حداقل درآمدی در حدود 55000 دلار نیوزلند بوده اید. در لینک ذیل، به طور کامل در خصوص چگونگی اخذ اقامت نیوزلند از طرق مختلف توضیح داده شده است.

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار

اقامت نیوزلند

 

_____________________ مهاجرت به نیوزلند از طریق کار و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، شرایط کار در نیوزلند و اخذ اقامت و تابعیت نیوزلند از طریق ویزای کار در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که در این مقاله بدان اشاره شد، به منظور مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، شخص متقاضی باید در پروسه امتیاز بندی این کشور وارد شده و با اخذ امتیاز مورد نیاز، ویزای کار این کشور را دریافت نماید. مهاجرت به نیوزلند از طریق کار، یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت این کشور محسوب می شود که افراد می توانند در صورت داشتن شرایط مورد نظر برای این نوع ویزا اقدام نمایند. قبل از اقدام برای مهاجرت به کشور نیوزلند از طریق کار بهتر است شرایط و امتیازات خود را بررسی کنید تا علاوه بر اطلاع از عوامل امتیازبخش، با آگاهی و نکته سنجی اقدام به تصمیم گیری و عمل نمایید. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این مقاله شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق کار را بررسی نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق شرایط خود می توانید با کارشناسان ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین متخصص برخوردار شوید. همچنین می توانید سئوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا توسط کارشناسان به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مریم
سلام وقت بخیر ممنون از اطلاعاتی که در اختیار عموم قرار میدید. کل امتیاز مورد نیاز چه عدد هستش؟ سقف و کف امتیازات به چه صورته؟ پروسه تایید مدارک چه هزینه ای داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز روش های مختلفی برای کار در نیوزیلند وجود دارد اعم کار پس از تحصیل، اسکیلدورکر یا کارگران ماهر، کارهای فصلی و... اما با توجه به شرایط عمومی کشور ما خیلی از ویزا ها برای ما ایرانی ها صادر نمی شود یا شانس بسیار کمی وجود دارد. اما دو گزینه کار پس از تحصیل و اسکیلد ورکر برای ایرانی ها بسیار مناسب است و نکته ای که وجود دارد داشتن پیشنهاد شغلی و تائید کارفرماست افرادی که دارای آیلتس 6.5 و زیر 32 سال هستند شانس بالایی دارند. معمولا پروسه هزینه های سفارت بین 300 تا 1000 دلار متغیر می باشد. موفق باشید
لادن صبوری
سلام و ممنون از مطالب خوبتون من ماما هستم و 33 سالمه 7 سال سابقه کار دارم همسرم هم 35 ساله هستن و مهندس مکانیک و 10 سال سابقه کار دارند ما امکان مهاجرت به نیوزلند از طریق کار رو داریم؟ من آیلتس 6 دارم اما همسرم داره زبان میخونه چقدر شانس داریم که ویزای کار نیوزلند رو بگیریم؟ ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پروسه ویزای کاری نیوزلند امتیازی و خیلی نزدیک به کشور استرالیات و تفاوتی که نیوزلند نیازمند به یک پیشنهاد شغلی هم هست تا شانس شما برای دریافت دعوتنامه افزایش یاید. باتوجه به رشته شما که نیازمند به معادلسازی است و رزومه ای که می فرمایید کشورهایی چون کانادا، سوئد، دانمارک اتریش و در نزدیک ایران کشوری مثل عمان هم می تواند گزینه مناسبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
هادی حقیقت
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون من با ۴۴ سن و فوق لیسانس مهندسی برق و ۲۰ سال سابقه کار می تونم برای ویزای کار نیوزلند اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای کاری نیوزیلند کاملاً امتیازی است و به صرف داشتن سابقه کاری اقامت نمیدهد. شرایط عمومی شما باید از نظر سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، نمره زبان همه باید بررسی شود و با 44 سال ن ریسک ویزاهای کاری برای شما بالا می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای گزینه های خودحمایتی، سرمایه گذاری و همینطور کار- شرکت بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مانا رادپی
سلام وقتتون بخیر سوال من این هست که چطور از طریق اسکیل ورکر وقتی قرار هست که برای کار نیوزلند اقدام کنم باز هم احتیاج به پیشنهاد کاری یا جاب افر داره؟ خوب اگر کسی می تونست جاب افر بگیره چه نیازی بود به این که از این طریق اقدام کنه؟ چرا مثل استرالیا و کانادا نیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب جاب آفر برای شما امتیاز مضاعف دارد بدون داشتن جاب آفر اگر سایر امتیازتون برسه میتوانید برای اسکیل ورکر نیوزیلند اقدام کنید. این مبحث بسیار تخصصی می باشد لطفا برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
Ata gohari
سلام- من لیسانس معماری دارم با سابقه کار با بیمه حدود ۴ سال و بدون بیمه ۵ سال، سن ۳۵ سال- ایا شانسی برای اسکیلورکر دارم؟ و اینکه سابقه کار حتما با بیمه قابل قبوله یا بدون بیمه نیز شامل امتیاز خواهد شد؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ویزا اسکیل ورکر نیوزلند یک ویزا امتیازی می باشد در صورتیکه نمره زبان بسیار بالایی داشته باشید با توجه به سن و تجربه کاریتون شانس اخذ اقامت از این طریق را خواهید داشت برای این روش داشتن بیمه به شما کمک می کند اما الزامی نیست برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان