تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور

8 دی 1399 بدون نظر

تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور

تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور، تحصیل ارزان در خارج از کشور، شرایط تحصیل و کار تضمینی در خارج و کار پس از تحصیل در خارج از کشور در این مقاله بررسی شده است. تحصیل در بسیاری از کشورها دارای هزینه می باشد و به همین دلیل، بسیاری از افراد در جستجوی کسب اطلاع پیرامون شرایط تحصیل ارزان در خارج از کشور و یا شرایط کار ضمن تحصیل و تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور می باشند. ورود به بازار کار نیاز به دریافت پیشنهاد کاری و تسلط بر زبان رایج در آن کشور دارد تا با افزایش توان برقراری ارتباط با کارفرما و ارباب رجوع، شانس فرد در جلب رضایت کارفرما و اخذ پیشنهاد افزایش یابد. کشورهای دارای رونق اقتصادی و قوانین حامی کاریابی و استخدام دانشجو پس از تحصیل، مقاصد مهاجرتی مناسبی برای دانشجویان محسوب می شوند. از جمله این کشورها می توان کانادا، هلند، فنلاند و انگلستان را نام برد. با مطالعه ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این زمینه ارائه گردد. چنانچه علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر هستید، با اقدام به تکمیل فرم تماس یا برقراری تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) می توانید مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

  • بررسی کلی شرایط تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور
  • شرایط کار و تحصیل ارزان در فنلاند
  • شرایط کار و تحصیل ارزان در هلند
  • شرایط کار و تحصیل ارزان در انگلستان
  • شرایط کار و تحصیل ارزان در کانادا
  • کلام آخر

خرید ملک در مالزیبررسی کلی شرایط تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور

تحصیل در خارج از کشور که یکی از انواع روش های قانونی مهاجرت است، اغلب دارای هزینه می باشد و به همین دلیل افراد بسیاری در پی دستیابی به تحصیل ارزان در اروپا یا دیگر کشورها و یا گارانتی کار پس از تحصیل یا کار ضمن تحصیل برای جبران هزینه های دوران تحصیلی خود هستند.

 

  • معرفی کلی شرایط تحصیل و کار تضمینی در خارج از کشور

 

 معرفی شرایط تحصیل و کار تضمینی در خارج از کشور

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل و کار تضمینی در خارج از کشور

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد تحصیل و کار تضمینی در خارج از کشور

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد تحصیل و کار تضمینی در خارج از کشور

 

انتخاب کشور و رشته تحصیلی، تأثیر بسیاری در موفقیت فرد برای اقدام به تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور دارد. اطلاع از بازار کار کشور مورد نظر، نیازمندی ها و میزان درآمد مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی باید مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و پس از آن، مناسب ترین مقصد برای مهاجرت تحصیلی انتخاب گردد. از جمله کشورهایی که تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور را برای دانشجویان فراهم می سازند، کشورهای انگلستان، هلند، کانادا و فنلاند می باشند. برخی کشور آلمان را نیز برای استخدام و کار پس از تحصیل مناسب می دانند. بدون شک اقتصاد پیشرفته و کشور صنعتی آلمان، فرصت های شغلی متعددی را برای متخصصین به ویژه در برخی مشاغل مهندسی ایجاد کرده است؛ اما بهره مندی از این شرایط منوط به اخذ ویزای مربوطه این کشور می باشد. در بخش های بعدی مقاله، شرایط کار و تحصیل ارزان در کشورهای هلند، کانادا، فنلاند و انگلستان را به طور مختصر و مفید بررسی خواهیم کرد.

ویزای هنرمندان استرالیا

کار پس از تحصیل در فنلاند

شرایط کار و تحصیل ارزان در فنلاند

کشور فنلاند را از جهات مختلفی می توان به عنوان یکی از بهترین کشورها جهت مهاجرت تحصیلی انتخاب کرد؛ چرا که پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی در این کشور، بدون محدودیت سنی می باشد و همراهان شامل همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز می توانند همزمان با فرد اصلی، ویزا الحاق دریافت نمایند. موسسه حقوقی ملک پور که نگارنده این مقاله می باشد، هر گونه کپی برداری از این مقاله بدون ذکر منبع را شرعاً و قانوناً، حرام و خلاف می داند. علاوه بر این، همراه دارای اجازه کار در فنلاند بوده و فرزندان از تحصیل رایگان در این کشور بهره مند خواهند شد. افراد می توانند در خوابگاه های متأهلی دانشگاه یا در منازل و سوئیت های اجاره ای، به زندگی در فنلاند در کنار خانواده بپردازند.

از دیگر جذابیت های تحصیل در فنلاند، امکان ادامه تحصیل در این کشور بدون داشتن نمره زبان بالا می باشد. چرا که افراد دارای دانش ابتدایی زبان انگلیسی (آیلتس 4 و 5) می توانند برای شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی در فنلاند و دستیابی به نمره زبان مورد نظر خود شرکت نمایند و در کنار آن، به طور رایگان از آموزش زبان فنلاندی بهره مند گردند. در صورت یادگیری زبان فنلاندی و با توجه به سطح این آموزش، می توان از بورسیه تحصیلی بهره مند شد و به تحصیل ارزان در فنلاند پرداخت؛ به طوری که با یادگیری کامل این زبان و انتخاب آن به عنوان زبان اصلی تحصیل، شرایط تحصیل رایگان در فنلاند مهیا می شود.

با توجه به موضوع مقاله و صحبت پیرامون تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور، شرایط کار در فنلاند مورد توجه قرار می گیرد. دانشجویان می توانند به کار ضمن تحصیل در فنلاند پرداخته و با یادگیری زبان فنلاندی، شانس خود را در یافتن کار پس از تحصیل و تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری فنلاند افزایش دهند. لازم به ذکر است که شانس ویزای فنلاند بالاست و افراد واجد شرایط می توانند حداقل هفتاد تا هشتاد درصد شانس را برای ویزا شدن خود در نظر بگیرند. بنابراین با تکمیل مدارک، این میزان شانس افزایش خواهد یافت.

شرایط کار و تحصیل ارزان در هلند

به طور کلی تحصیل در هلند دارای هزینه بالایی نیست و افراد می توانند با صرف هزینه سالیانه 7-8 هزار یورو و با تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های معتبر این کشور که به تعداد کافی وجود دارد، برای ورود به بازار کار این کشور آماده شوند. زبان رسمی کشور هلند، زبان هلندیست؛ اما اکثریت مردم این کشور به زبان انگلیسی نیز تسلط داشته و صحبت می کنند. بنابراین در صورت نداشتن دانش زبان هلندی نیز می توانید بدون نگرانی برای تحصیل در هلند اقدام نمایید. اما در صورت تمایل برای پرداختن به کار دانشجویی و یا کار پس از تحصیل در هلند، توصیه می شود که زبان هلندی را در طی دوران تحصیل خود در هلند بیاموزید. چرا که در این صورت، شرایط تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور برای شما فراهم می شود و تمایل کارفرما در جذب نیروی تحصیلکرده مسلط به زبان های انگلیسی و هلندی افزایش می یابد. هزینه لازم برای یادگیری زبان هلندی در این کشور پایین است. تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور در کشور هلند با حمایت و همکاری دانشگاه همراه است. در بسیاری از دانشگاه های هلند، بخشی به عنوان مشاوره کاریابی در هلند برای دانشجویان بین المللی فعال است که با آموزش نحوه نوشتن رزومه، معرفی کمپانی های نیازمند نیروی کار، آموزش موفقیت در مصاحبه کاری و... دانشجو را در یافتن کار پس از تحصیل در هلند یاری می رسانند. از جمله رشته های تحصیلی در هلند که در حال حاضر دارای بازار کار بسیار مناسبی هستند، رشته های MBA، مارکتینگ، مدیریت هنر، مدیریت بهداشت و درمان و مدیریت در ورزش می باشند.

از ویژگی های مثبت تحصیل در هلند، نداشتن محدودیت سنی است؛ برای مثال افراد تا سن 37- 38 سالگی می توانند برای پذیرش مقطع فوق لیسانس و اخذ ویزا اقدام نمایند؛ البته همواره بایستی شرایط و پرونده مهاجرتی فرد را مد نظر داشت. کشور زیبا و خوش آب و هوای هلند، بازه های زمانی متعددی را برای پذیرش در سال مشخص کرده است که حتی گاهاً به 6 بار در سال نیز می رسد. از این رو، یکی از سریع ترین پروسه ها در گرفتن پذیرش و ویزای تحصیلی، کشور هلند می باشد. در صورت تکمیل پرونده، شانس اخذ ویزای هلند بیش از 80- 90 درصد خواهد بود.

ویزای هنرمندان استرالیا

کار پس از تحصیل در هلند

شرایط کار و تحصیل ارزان در انگلستان

از دیگر کشورهایی که می توان از آن به عنوان دارای شرایط تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور نام برد، کشور انگلستان است. تا چند ماه اخیر، این تصور بر همگان بود که تحصیل در انگلستان به ویژه در قیاس با تحصیل رایگان در آلمان یا تحصیل در کشورهای ارزان قیمت، دارای هزینه زیادی می باشد. اما برای تصمیم گیری صحیح بایستی به تمامی شرایط تحصیل در انگلستان و در مقایسه با شرایط تحصیل رایگان در کشورهایی مانند آلمان یا کشورهای ارزان قیمت توجه داشت. از جمله این شرایط، زبان تحصیل و زبان رایج در انگلستان است؛ در حالی که زبان تحصیل رایگان در آلمان، آلمانیست و برای این منظور، نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی با نمره کافی می باشد. دیگر مورد قابل توجه، طول دوره تحصیل است؛ چرا که هر چه طول دوره تحصیلی کمتر باشد، قاعدتاً مجموع هزینه های تحصیل و زندگی در آن کشور نیز کمتر بوده و فرد در بازه زمانی کوتاه تری آمادگی ورود به بازار کار و کسب درآمد را به دست خواهد آورد. طول دوره تحصیل لیسانس در انگلستان سه سال است و در برخی دانشگاه ها نیز می توان این مقطع را طی دو سال به پایان رسانید. طول دوره فوق لیسانس نیز یک سال خواهد بود و پس از پایان این دوره ها فرد می تواند از شرایط ماندن پس از تحصیل (Stay back visa) استفاده کند و از این فرصت دو تا سه ساله، برای جستجوی کار در انگلستان استفاده نماید. همانطور که می دانید مدت زمان مجاز برای ماندن دانشجو پس از تحصیل و جستجو برای کاریابی در آلمان یا اکثر کشورهای اروپایی، صرفاً چند ماه تا نهایتاً یک سال می باشد. اما این فرصت در کشور انگلستان، بین دو تا سه سال است و با توجه به بازار کار انگلستان، نرخ بیکاری در این کشور و رونق اقتصادی آن که همواره در فهرست پیشرفته ترین و صنعتی ترین کشورهای جهان بوده است، شانس یافتن کار پس از تحصیل در انگلستان بالاست. ضمن این که با خدمات جدید موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در زمینه کار تحصیل در انگلستان، شرایط برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد در انگلستان فراهم شده است که ضمن تحصیل در انگلستان، یک سال از دوران تحصیلی خود را بدون پرداخت شهریه به کار بپردازند و بابت آن ماهیانه حقوق 1500 تا 1700 پوند دریافت نمایند که درآمد مناسبی محسوب می شود. بدین ترتیب تحصیل ارزان در انگلستان برای دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس مهیا می شود و علاوه بر آن، با کسب درآمد و سابقه کار یک ساله در انگلستان، موقعیت بهتر و شانس بیشتری برای یافتن کار و دریافت پیشنهاد کاری در مدت دو تا سه ساله حضور خود در انگلستان پس از تحصیل خواهند داشت. در رابطه با شانس اخذ ویزای تحصیلی انگلستان نیز باید گفت در صورت کالم بودن مدارک و ارائه یک مصاحبه خوب، شانس ویزای فرد بالاست.

شرایط کار و تحصیل ارزان در کانادا

عمده جمعیت کشور انگلیسی زبان کانادا را مهاجرین تشکیل می دهند و ایالات متعدد این کشور، پذیرای دانشجویان بین المللی در مقاطع مختلف هستند. تحصیل در کانادا با مدرک آیلتس 5.5 تا 6 امکان پذیر است؛ اما گپ تحصیلی و هدف و انگیزه دانشجو از تحصیل در کانادا بسیار حائز اهمیت می باشد. متقاضیان تحصیل کارشناسی در کانادا تا سن 23- 24 سالگی دارای شانس ویزا هستند و دانشجویان فوق لیسانس حتی تا سن 33- 35 سالگی نیز می توانند ویزای تحصیلی کانادا را دریافت نمایند؛ هر چند بازه سنی امن برای اخذ ویزای تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد 30 سال است و باید به تمامی شرایط و مدارک پرونده برای تعیین شانس فرد در اخذ ویزا توجه کرد.

مطابق با قانون PGWP در کانادا، دانشجویان می توانند در پایان دوره تحصیلی خود و برابر با طول مدت آن، در این کشور حضور داشته و به جستجوی کار در کانادا بپردازند یا از طریق برنامه های کاری ایالات مختلف کانادا یا اسکیل ورکر، برای تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری و یا دریافت اقامت دائم اقدام نمایند.

با مشاهده گالری ویزاهای موسسه حقوقی ملک پور می توانید از تعدد ویزاهای اخذ شده از کانادا و سابقه درخشان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این زمینه اطلاع یابید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها

موسسه حقوقی ملک پور محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه و منتشر کرده است که به در آن به طور کامل به شرح بازار کار کشورهای مختلف و آموزش مهارت های لازم برای کاریابی، مصاحبه کاری، نگارش رزومه کاری و سایر موارد مرتبط در این زمینه پرداخته است.

تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور


_____________کلام آخر____________

متقاضیان تحصیل در خارج از کشور که خواستار تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور هستند می توانند با مطالعه شرایط تحصیل در کشورهای کانادا، هلند، فنلاند و انگلستان، از ویژگی های تحصیل در این کشورها از جمله شرایط کار پس از تحصیل و تبدیل ویزای تحصیلی خود به ویزای کاری اطلاع یابند. کشور انگلستان با طول دوره تحصیلی کمتر و امکان یک سال اشتغال به همراه درآمد ماهیانه 1700 پوند و همچنین دو تا سه سال اجازه حضور دانشجو پس از تحصیل در انگلستان برای کاریابی و جستجوی پیشنهاد کاری، یکی از بهترین گزینه های تحصیل به همراه گارانتی کار در خارج از کشور است. اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل و کار تضمینی در خارج از کشور را می توانید با برقراری تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور و یا تکمیل فرم تماس و در ضمن دریافت مشاوره تلفنی رایگان به دست آورید. با ثبت نظرات و سوالات خود در پایان مقاله نیز پاسخ آن ها را در مدت زمان کوتاهی دریافت خواهید کرد.

امتیاز 5 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان