مهاجرت به آلمان

2 شهریور 1399 15 نظر

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان، روش های دریافت اقامت بلند مدت و دائم کشور آلمان و همچنین چگونگی مهاجرت به کشور آلمان در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. اما چرا آلمان؟ آیا مهاجرت به آلمان امکان پذیر است؟ از چه روش هایی می توان برای مهاجرت به آلمان اقدام کرد؟ بهترین و راحت ترین روش مهاجرت به کشور انگلستان کدام است؟ این ها سئوالاتی است که در ذهن شما ممکن است نقش بگیرد. در راستای پاسخگویی به این سئوالات، مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در کنار شما بوده و نقش چراغ راهنما را برای شما خواهد باشد. چرا که کمک ها و راهنمایی های یک مؤسسه با تجربه کاری بالا می تواند راه گشای شما در مسیر دستیابی به مقاصد مهاجریتان باشد. از این رو می توانید در خصوص دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به آلمان،‌ از اطلاعات مشاورین ارشد و وکلای مهاجرتی ما استفاده کرده و با برقراری تماس تلفنی یا پر کردن فرم تماس، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

 • مهاجرت به آلمان و شرایط عمومی
 • مهاجرت به آلمان از طریق کار
 • مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به آلمان از طریق تولد فرزند
 • مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی
 • مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت آلمان
 • سئولات متداول در زمینه مهاجرت به آلمان
 • مهاجرت به آلمان و سخن پایانی

مهاجرت به آلمانمهاجرت به آلمان و شرایط عمومی آن

کشور آلمان، کشوری است که در قلب اروپای مدرن به عنوان اقتصادی ترین کشور و صنعتی ترین بخش اروپا شناخته شده می باشد. پایتخت رسمی آلمان، برلین است و این کشور دارای 16 ایالت می باشد. جمعیت این کشور حدود 83 میلیون نفر می باشد که بخش وسیعی از آن به زبان آلمانی مسلط هستند. پس زبان رسمی آن، آلمانی است. این کشور عضو اتحادیه اروپا، حوزه شنگن و ناحیه اقتصادی اروپا می باشد. آلمان با کشورهای فرانسه، بلژیک، اتریش، جمهوری چک و... هم مرز می باشد. بنابراین نقش تعیین کننده ای در تعیین اقتصاد و بازرگانی اروپا دارد.

مهاجرت به آلمانافراد زیادی در ایران حضور دارند که مهاجرت به آلمان را به عنوان هدف خود تعیین می کنند. این مقاله برای افراد متقاضی مهاجرت به آلمان نگارش شده است؛ پس توصیه می شود که به دقت آن را مطالعه کرده و تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. به طور کلی روش های مهاجرت به آلمان به 6 روش تقسیم می شود که تمامی این روش ها را در بخش های پیش رو بررسی می نماییم.

مهاجرت به آلمان از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به آلمان، کار است. به طور کلی افراد گسترده ای به مهاجرت کاری تمایل دارند؛ چرا که گمان می کنند تنها کشور برتر دنیا برای کار، کشور آلمان است. در صورتی که کشورهای دیگری مانند اتریش، کانادا، هلند، دانمارک و فنلاند نیز از کشورهای برتر جهان برای کار می باشند. به طور کلی مهاجرت به آلمان از طریق کار و دریافت ویزای کار آلمان به دو صورت تقسیم می شود.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان-توضیحات اول

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان-توضیحات اول

 

 • پیشنهاد شغلی: افراد بسیاری هستند که می توانند با ارائه رزومه خود از پیشنهاد شغلی که توسط کارفرمای آلمانی صادر می شود، استفاده نمایند. بدین صورت که کارفرما با ارائه درخواست استخدام یک شخص خارجی به اداره کار و مهاجرت کشور آلمان، اقدام به استخدام شخص مورد نظر می نماید. در این صورت شخص متقاضی کار بایستی که در سفارت کشور آلمان در کشور مبداء حضور یافته و ویزای کاری خود را دریافت کند. عموماً ویزایی که به شخص اعطا می شود بر اساس مهلت قرارداد کاری وی صادر می شود. گفتنی است که کارفرمای آلمانی، برای درخواست جذب نیروی کار خارجی پروسه ای نسبتاً دشوار را پیش رو دارد.
 • جست و جوی کار: کشور آلمان با داشتن ویژگی هایی برای دریافت ویزای کار می تواند بهترین گزینه برای دریافت ویزای جست و جوی کار باشد. این نوع ویزا به این صورت است که شخص با داشتن شرایط تحصیلات آکادمیک، مدرک زبان رسمی این کشور (آلمانی) در سطح حداقل B1، سابقه کار مرتبط و مناسب با تحصیل خود و متناسب با نیازمندی های شغلی کشور آلمان، سن مناسب و بودجه کافی برای مهاجرت می تواند درخواست ویزای جست و جوی کار در آلمان را داشته باشد. این ویزا به مدت 6 ماه صادر می شود و شخص می تواند با حضور در این کشور، شغل مناسب و مورد نظر خود را بیابد.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان-توضیحات دوم

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان-توضیحات دوم

 

ویزای جستجوی کار آلمان

 

 

در این قسمت به بررسی نرخ بیکاری کشور آلمان می پردازیم. این کشور با داشتن نرخ بیکاری 3 درصدی می تواند بهترین کشور برای کار باشد. چرا که فرصت یافتن کار برای اشخاص خارجی نیز فراهم است و شخص دچار دغدغه یافتن کار نمی شود. مهاجرت کاری به آلمان در مقاله زیر به طور کامل شرح داده شده است.

 

کار درآمریکا

مهاجرت به آلمان

کار در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

یکی از راه های مهاجرت به آلمان، اقدام از طریق تحصیل می باشد. البته این روش، بیشتر به عنوان بهانه ورود به کشور آلمان در نظر گرفته می شود؛ چرا که با تحصیل در هر کشوری، به شما اقامت بیشتر از دوره تحصیل شما ارائه نمی شود. بنابراین جهت دریافت اقامت بلند مدت و دائم آلمان و همچنین تابعیت این کشور، لازم است که پس از تحصیل، در این کشور مشغول به کار شوید. به طور کلی تحصیل در آلمان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است. در ادامه به بررسی آن ها به صورت کوتاه خواهیم پرداخت.

 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی: به منظور تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی، پس از گذراندن دبیرستان و دریافت مدرک دیپلم 12 ساله می توانید برای این مقطع درخواست دهید. تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان های انگلیسی و آلمانی امکان پذیر است. در صورت داشتن مدرک زبان آیلتس 6 آکادمیک و یا مدرک زبان آلمانی در سطح B1 می توانید مشغول به تحصیل در آلمان شوید. افرادی که زبان آلمانی را برای تحصیل انتخاب نمایند، می توانند به طور رایگان در این کشور تحصیل کنند.
 • تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد: تحصیل در آلمان در مقطع کارشناسی ارشد نیز امکان پذیر است. افراد متقاضی مهاجرت برای ادامه تحصیلات خود می توانند این کشور را انتخاب نمایند. تحصیل در این مقطع به زبان های آلمانی و انگلیسی امکان پذیر است. از ملزومات این مقطع، داشتن مدرک لیسانس معتبر است. تحصیل به زبان آلمانی در این مقطع نیز رایگان است. طول این دوره می تواند بین یک سال و نیم تا سه سال باشد.
 • تحصیل در آلمان در مقطع دکتری: تحصیل در آلمان در مقطع دکتری امکان پذیر است. افراد متقاضی تحصیل در آلمان می توانند کشور آلمان را برای ادامه تحصیل و مهاجرت انتخاب نمایند. عموماً طول دوره دکتری در این کشور، از سه سال تا پنج سال است. از ملزومات تحصیل در این مقطع، سطح زبان پیشرفته آلمانی یا انگلیسی، داشتن استاد راهنما و سطح علمی خوب است که با داشتن مقالات ISI اثبات می شود.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد شرایط تحصیل در آلمان

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد شرایط تحصیل در آلمان

بورسیه تحصیلی نیز در این کشور موجود می باشد. برنامه بورسیه های استانی و ملی در کشور آلمان برای دانشجویان اروپایی، آلمانی و بین المللی ارائه می شود. از انواع بورسیه های تحصیلی آلمان موارد زیر نام برده می شود:

 • برخی بورسیه ها، کمک هزینه تحصیلی به افراد ارائه می دهند؛ مثل:

 استاد راهنمای شما ممکن است برای کمک مالی به شما، مبلغی در حدود 1،250 یورو در هر ماه از بنیاد ملی علوم (Studienstiftung des Deutsche Volkes) درخواست کند.

 • بورسیه تحصیلی معروف DAAD:

 این بورسیه تحصیلی  (Deutscher Akademischer Austausch Dienst)برای دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع دکتری در آلمان، کمک هزینه تحصیلی به مبلغ 1،200 یورو ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در آلمان می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و اطلاعات خود را در خصوص مهاجرت به آلمان افزایش دهید.

مهاجرت به آلمان

تحصیل در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان

همانطور که می دانید یکی از روش های شش گانه مهاجرت به آلمان، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در کشور آلمان از طریق خرید ملک، ثبت شرکت یا کارآفرینی امکان پذیر است. اما عموم افراد به علت سختی این پروسه، این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب نمی نمایند.

خرید ملک در آلمان برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.

ثبت شرکت و کارآفرینی در این کشور نیز امکان پذیر است. بدین ترتیب شخص با ارائه طرح نوآورانه و ثبت کسب و کار تازه می تواند اقامت آلمان را دریافت کند. اما اثبات این موضوع بسیار سخت است و وکلای مهاجرتی هزینه بسیار گزافی دریافت می نمایند. بنابراین این روش نیز به افراد توصیه نمی شود. عموم افراد از طریق استخدام یکی از اعضای خانواده در شرکت ثبتی خود در کشور آلمان و به واسطه استخدام و کار کردن در یک شرکت آلمانی، اقامت خود را دریافت می نمایند. لزوم داشتن طرح تجاری موفق نیز از ملزومات اقدام از این روش می باشد. افرادی که به سرمایه گذاری در آلمان علاقه دارند، می توانند لینک و مقاله زیر را مطالعه نمایند.

مهاجرت به آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

بسیاری از افراد برای مهاجرت به آلمان، از طریق ازدواج اقدام می نمایند. افرادی که قصد ازدواج با یک تبعه آلمانی را دارند، می توانند درخواست اخذ اقامت آلمان را دهند. این اقدام به چند صورت امکان پذیر است. اول اینکه از کشور مبدأ یعنی ایران اقدام شود. با ثبت ازدواج به صورت رسمی در کشور ایران می توانید درخواست الحاق به تبعه آلمانی را ارائه دهید. برای این منظور می بایست به سفارت آلمان در ایران مراجعه نمایید. این روش به اشخاص متقاضی مهاجرت به آلمان توصیه نمی شود. روش دوم این است که در کشور ثالث ازدواج خود را ثبت کنید. به این صورت که در کشورهایی که نیازی به ویزا ندارند مثل ترکیه، ازدواج خود را در سفارت کشور آلمان ثبت نمایید. این منطقی ترین روش ممکن است. روش سوم این است که شخص تبعه آلمان در کشور خود، درخواست الحاق همسر خود را اعلام نماید. با داشتن یک وکیل آلمانی می توان برای این روش که بهترین آن ها می باشد اقدام کرد. لازم به ذکر است که چند همسری در این کشور جرم تلقی می شود.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

مهاجرت به آلمان از طریق تولد فرزند

مهاجرت به آلمان

 

از طریق تولد فرزند هم می توان مهاجرت به آلمان کرد. اما این موضوع را باید بدانید که سیستم اعطای تابعیت این کشور بر اساس خون می باشد. به این معنی که در صورتی تابعیت آلمانی به فرزند تازه متولد شده اعطا می شود که یکی از پدر یا مادر طفل، تابعیت آلمانی داشته باشد. برای درک بهتر سیستم اعطای تابعیت، بهتر است که انواع سیستم اعطای تابعیت در این بخش بررسی شود.

 • سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک: فرزندی که در خاک کشوری با سیستم اعطای تابعیت بر اساس خاک متولد شود، می تواند بر اساس تولد در خاک آن کشور درخواست تابعیت کند. کشور های کانادا، آمریکا، برزیل و... از این سیستم پیروی می نمایند.
 • سیستم اعطای تابعیت بر اساس خون: فرزندی که از پدر یا مادر تبعه آن کشور متولد شود فقط می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند. کشورهایی مثل ایران، آلمان، اتریش، دانمارک و... از این روش پیروی می کنند.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به قواعد تولد

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به قواعد تولد

مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی

از روش های مهاجرت به آلمان، پناهندگی می باشد. این یک روش غیر قانونی بوده که به هیچ کدام از هم وطن های خوبمان پیشنهاد نمی شود؛ چرا که دارای خطرات، ریسک ها و سختی های بسیار است. شرایط بد نگهداری اسکان پناهجویان، کمبود امکانات کافی رفاهی، اجتماعی و امنیتی در کمپ های نگهداری، مسلم و غیرقابل انکار می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور در خصوص پناهندگی هیچگونه اقدامی ندارد و ضمن عدم توصیه آن به شما، این بخش را به منظور افزایش سطح آگاهی شما عزیزان تهیه کرده است. مقاله فوق با نام مهاجرت به آلمان توسط مؤسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و هر گونه رو نوشت از آن غیر قانونی می باشد.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مهاجرت، شما می توانید با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، روش مهاجرتی مناسب خود را یافته و برای آینده خود برنامه ریزی کنید.

مهاجرت به آمریکا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

همچنین در ادامه می توانید به لینک زیر مراجعه نموده و اطلاعات مهاجرتی خود را در خصوص پناهندگی افزایش دهید.

مهاجرت به آلمان

مزایا و معایب پناهندگی

مهاجرت به آلمان و هزینه های زندگی

به طور کلی افراد برای مهاجرت به آلمان می بایست هزینه های مهاجرت و زندگی خود را بررسی کرده و تخمین بزنند. کشور آلمان یکی از برترین کشور های اروپایی می باشد که خدمات رفاهی و اجتماعی بسیار مناسبی را به مهاجرین اختصاص می دهد. از این رو شاید هزینه زندگی در این کشور نسبت به کشورهای دیگر مثل مجارستان، لهستان، اسلواکی و دیگر کشورهای ارزان اروپای شرقی، بیشتر باشد. هزینه های زندگی در آلمان برای یک شخص به طور عادی حدود 900 تا 1200 یورو تخمین زده شده است. البته که سبک زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است؛ اما به طور تقریبی این مقدار هزینه برای یک زندگی معمولی تخمین زده شده است. مؤسسه حقوقی ملک پور با ارائه اطلاعات تخصصی و دقیق برای زندگی و مهاجرت به آلمان می تواند کمک شایانی به شما ارائه دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص زندگی و هزینه های زندگی در آلمان می توانید از جدول زیر استفاده نمایید.

 

موارد هزینه ها

قیمتها

رستوران ارزان قیمت

 یورو 10.00

دو نفره رستوران متوسط

45.00 یورو

بلیط یک طرفه مترو

2.70 یورو

بنزین لیتری

1.33 یورو

شیر (یک لیتر)

0.78 یورو

نان سفید (500 گرم)

1.14 یورو

تخم مرغ (12 تایی)

1.70 یورو

پنیر محلی (یک کیلو)

7.42 یورو

 

هزینه های اجاره و خرید آپارتمان و ملک نیز که بخش زیادی از هزینه های زندگی در آلمان را شامل می شود از قرار زیر است:

 

خرید و اجاره ملک در آلمان

هزینه

اجاره آپارتمان یک خوابه مرکز شهر

 675.30 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر

 503.43 یورو

خرید یک متر مربع در مرکز شهر

5033 یورو

خرید یک متر مربع در خارج از شهر

3409 یورو

مهاجرت به آمریکا

هزینه های تحصیل و زندگی در آمریکا

مهاجرت به آلمان و اخذ تابعیت آلمان

مهاجرت به آلمان

تا این بخش از مقاله، به روش های مهاجرت به آلمان پرداخته شد. با مطالعه این بخش می توانید اطلاعات دقیقی در خصوص اخذ اقامت و تابعیت این کشور به دست آورید. کلیه افرادی که از روش های مهاجرت به آلمان به جز دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند و ازدواج اقدام می نمایند باید این موضوع را در نظر داشته باشند که با حضور قانونی به مدت 5 سال در این کشور و پرداخت مالیات ها و عوارض خود، می توانند درخواست اقامت دائم داده و با گذشت مدتی پس از آن (عموماً یک سال) می توانند با تسلط بر سطح زبان آلمانی در حد پیشرفته C1 و دانستن بخشی از تاریخ فرهنگ و تمدن کشور آلمان، درخواست تابعیت کشور آلمان را ارائه نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای مهاجرتی برتر در اروپا می تواند برای شما هر گونه اقدام قانونی در خصوص مهاجرت به آلمان را انجام دهد تا بتوانید آینده ای درخشان را برای خود و خانواده خود در این کشور رقم بزنید.

مهاجرت به آمریکا

پاسپورت آمریکا

 

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به آلمان

 • پرسش: بهترین روش های مهاجرت به آلمان کدامند؟
 • پاسخ:از بهترین روش های مهاجرت به آلمان می توان به مهاجرت از طریق کار، تحصیل و سرمایه گذاری اشاره کرد.

 

 • پرسش: آیا شرایط مهاجرت به آلمان برای ایرانیان مساعد است؟
 • پاسخ:ایرانیان می توانند در صورت برخورداری از شرایط لازم برای هر یک از انواع روش های مهاجرتی، اقدام به مهاجرت به آلمان نمایند.

 

 • پرسش: هزینه های زندگی در آلمان چه مقدار است؟
 • پاسخ:متناسب با خدمات رفاهی و اجتماعی کشور آلمان، هزینه زندگی در این کشور نسبت به برخی کشورهای اروپای شرقی مانند مجارستان بیشتر است. به طور متوسط، هزینه زندگی معمولی در کشور آلمان، ماهیانه 900-1200 یورو می باشد.

 

_____________________ مهاجرت به آلمان و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به آلمان، روش های شش گانه مهاجرت به کشور آلمان و اخذ اقامت آلمان در این مقاله به صورت علمی بررسی شد. کشور آلمان به عنوان برترین کشور مهاجرپذیر اتحادیه اروپا می تواند بهترین گزینه برای افراد متقاضی مهاجرت باشد. از این رو افرادی که این کشور را انتخاب می کنند، امتیاز ویژه این کشور را در اروپا نیز در نظر می گیرند. بهترین روش برای مهاجرت به آلمان از طریق کار می باشد و در گام بعدی، تحصیل و سرمایه گذاری قرار می گیرد. مؤسسه حقوقی ملک پور با داشتن وکلای برتر مهاجرتی می تواند امور مهاجرت به آلمان را برای شما بر عهده بگیرد. اگر در خصوص مهاجرت به آلمان نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می توانید با پر کردن فرم تماس و همچنین برقراری تماس تلفنی و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات مهاجرتی خود را افزایش دهید. در پایان این بخش می توانید از قسمت "ثبت پرسش" استفاده کرده و سئوالات خود را مطرح کنید تا افراد صاحب علم بدان بپردازند.

ثبت پرسش
zahra.soltanpoor
با سلام. آیا مشاوره حضوری شما رایگان می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، مشاوره های تلفنی رایگان هستند و شما کاملا از نظر شرایط و وضعیت، امکان سنجی شده و در صورت تمایل و البته بهره مندی از شرایط لازم، کلیه فرایندهای مهاجرتی ممکن، روش کار و بررسی شرایط، الزامات و مدت زمان هر روش، طی جلسه حضوری به شما آموزش داده می شود. * مانا باشید *
Faez
سلام.بنده ماما با 4 سال سابقه به صورت رسمی هستم.قصد مهاجرت به المان دارم. از طریق کاریابی اگه اقدام کنم قرارداد به چه صورته؟یعنی ممکنه بعد مدتی کار اونجا لغو قرارداد کنن؟ چون رسمی هستم نمیخوام از این هم بیفتم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، رشته شما زیرمجموعه شاخه علوم پزشکی بوده و جهت کار در سایر کشورها احتیاج به معادلسازی مدرک خود دارید که دارای نکات و جزئیاتی است که در مشاوره تلفنی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. در صورت معادلسازی مدرک، یافتن کار و عقد قرارداد کاری، قرارداد شما تحت نظر اداره کار بوده و اقامت شما منوط به پرداخت بیمه و مالیات می باشد که این خود تضمینی بر قرارداد شما و تأمین مالی شما حتی در زمان بیکاری است. * مانا باشید *
Mehdi Moradi
درود برشما. من فوق لیسانس مهندسی صنایع و لیسانس مهندسی نساجی دارم. 38 سالمه، 12 سال سابقه کار دولتی تقریبا مرتبط با رشته تحصیلی دارم و شروع به خواندن زبان آلمانی کردم. متقاضی دریافت ویزای جاب سیکر آلمان هستم. شانس موفقیتم چقدره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به شرایط عمومی شما، سن زیر 40 سال، لیسانس رشته فنی، سابقه کاری مناسب، شانس شما به منظور دریافت ویزای جاب سیکر آلمان، بالاست. جهت بررسی دقیق تر می توانید با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
سیروان شریفی
سلام خسته نباشید من یک نوجوان 18 سال ام و میخوام به آلمان مهاجرت کنم فقط تحصیلی اولویت من نیست و نمیخوام از این طریق اقدام کنم باید چیکار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، تنها راه ورود شما به آلمان در این سن، از طریق تحصیل می باشد. چرا که ویزای کاری صرفاً به افراد با مدرک تحصیلی در رشته های مهندسی ارائه می شود. شما می توانید از طریق تحصیل وارد شده و در محیط ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید. * مانا باشید *
Balkhi
سلام خسته نباشید من پزشک هستم و ۲۸سال سن دارم و از افغانستان میباشم کدام نوع ویزا را برای من مناسب میبینید کار یا تحصیل یعنی برای کدامش اقدام کنم که برایم بدهند و ردی نگیرم اگر تحصیلی پیشنهاد کنم ایا باید چی مقدار پول در حساب بانکی خودم داشته باشم و ایا ویزه کاری هم اینگونه است ممنون میشوم اگر جواب دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه شما الزاماً باید ابتدا مدارک خود را معادلسازی نمایید و سپس مشغول به ادامه تحصیل یا کار در کشور مقصد شوید، لذا ابتدا ورود شما از طریق تحصیل در رشته های مرتبط شکل می گیرد تا در محیط حضور داشته و مدرک خود را معادلسازی بفرمایید. در حال حاضر فقط ویزای کار دانمارک به پزشکان و دندانپزشکان ارائه می شود. * مانا باشید *
Hamidreza.kh
باسلام وخسته نباشید من۳۳ساله. کارشناسی ارشد تربیت بدنی(فیزیولوژی ورزشی) ۱۰سال سابقه کاردر آموزش و پرورش در رشته مرتبط هستم دارای کارت مربیگری فوتسال (آسیا).کارت مربیگری بین المللی بدنسازی.وکارتهای مربیگری رشته های دیگه هستم. مدارک فنی و حرفه ای مثل ۱.نصب راه اندازی و عیب یابی کولرهای گازی ۲.نصب راه اندازی وعیب یابی پکیج دیواری ۳.نصب راه اندازی دوربین های مداربسته دارم مدنظر خودم آلمان هستش برای مهاجرت. اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید راه درست رو انتخاب کنم(کدام روش،کدام کشور،و...) باتشکر🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت کاری به کشور آلمان شما باید تجربه کاری با رشته دانشگاهی خود داشته باشید و با مدارک فنی و حرفه ای ویزای جستجوی کار صادر نمی شود. اما سن مناسبی برای مهاجرت به اروپا دارید و می توانید با دوره های زبان، یا آموزش در بیزنس اسکولها که اسطلاحاً کار تحصیل می باشد اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
رحمت اله ملکوتی خواه
باسلام خدمت شما من میخام به همراه خانواده( دخترم و همسرم) به آلمان مهاجرت کنم دخترم ورزشکار در سطح ملی هست و چندین مقام کشوری و بین المللی داره خودم بازنشسته هستم لطفا راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای راهنمایی شما نازمند به اطلاعات بیشتری هستیم درخصوص ویزاها هنرمندان و ورزشگاران هم باید رزومه و امتیاز فرزند شما بطور کامل بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
مریم سلیمی
سلام. همسر بنده استاد کار حرفه ای در ضمینه باقلولی استانبولی است.دارای مدرک فنی حرفه ای بوده و 15 سال در تهران کارگاه تولیدی دارد.راه اندازی خط تولیدی یکی از برندهای معروف تهران را انجام داده است.با این شرایط مایل است این کار تولیدی را در کشور آلمان راه اندازی کند.لطفا شرایط و قوانین را برای ما توضیح دهید.از راهنمایی شما سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی اگر همسر شما طرح تجاری سود دهی ارائه دهد که مورد تایید اتاق بازرگانی آلمان صورت گیرد. می تواند از طریق پروسه های ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نماید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود.
ساناز رنجبر
سلام و عرض ادب . ممنون بابت مقاله خیلی خوب مهاجرت به آلمان . سوالی که از شما داشتم این هست که برای مهاجرت به آلمان از طریق دانشگاه های رایگان محدودیت سنی وجود دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی برای تحصیل در دانشگاه های ملی و رایگان و همچنین پروسه ویزای شما در سفارت کشور المان محدودیت سنی اعمال می کند. معمولا گپ تحصیلی بالای 3 سال و سن بالای 30 ریسک زیادی دارد. پیشنهاد می کنم با مجموعه تماس بگیرید تاشرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
سمیرا طباطبایی
سلام وقتتون بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم، 10 سال سابقه کار دارم ولی سرمایه زیادی ندارم و می خواهم برای مهاجرت به آلمان اقدام کنم؟ آیا می توانم با سرمایه اندک برای مهاجرت کاری به آلمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر شما را راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی با توجه به رشته و سابقه کاری شانس کاریابی شما در کشور المان بسیار بالاست. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
غلامعلی جها نی نو
با عرض سلام، مدت 11 سال در کشور آلمان زندگی کرده ام و دوباره به کشوره عزیزم بازگشتم و به عنوان یک مترجم دنبال کار در رستوران‌ها یا هتل ها یا آژانس‌های مسافرتی در تهران هستم، و برای من باعث خوشحالی هست که یک مصاحبه کاری با موسسه شما داشته باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص همکاری با موسسه حقوقی ملکپور شما عزیزان می توانید رزومه خود را در قسمت همکاری با ما قرار دهید تا تیم مرکزی درصورت تایید با شما تماس بگیرد. با تجدید ادب و احترام.
علیرضا حسین پور
سلام و عرض ادب من مدرک کاردانی مکانیک خودرو در حال تحصیل برای کارشناسی هستم و مدرک درجه یک مکانیک خودرو و برق خودرو را دارم میخواستم بدونم بین کشور های کانادا و المان کدوم برای گرفتن ویزای کار نسبت به این رشته بهتره ممنون از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه بهتر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری مثل، سطح زبان، سوابق کاری و وضعبت تجرد شما هستیم. اما اگر سابقه کاری و مدرک زبان قوی ارائه بدهید کشور کانادا مناسب تر است و چون از همان ابتدا اقامت بلند مدت می دهد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
تارا رجبی
سلام، برای مهاجرت به آلمان سوال داشتم. من 29 ساله هستم و مجردم، لیسانس مدیریت هستم و 5 سال سابقه کار دارم. سرمایه خیلی کمی دارم. میخواستم بدونم میتونم برای کار آلمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما شانس دریافت ویزای جستجوی کار المان را دارید اما باتوجه به رشته تان که جز رشته های پر تقاضا نیست یک مقدار شانس کاریابی شما به نسبت رشته های مکانیک، کامپیوتر، IT الکترونیک و... پایین است. پیشنهاد می کنم از همین الان به فکر کاریابی باشید لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و ویدیوی گام به گام تا کار در خارج کشور را ملاحظه نمایید. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
ک. رضایی
سلام عرض ادب و ارادت ممکنه در خصوص دوره های آسبیلدونگ و شرایط و رشته های مورد نیازش توضیح بدین؟ آیا روی این دوره ها ویزا صادر میشه؟ اگر آره چقدر طول میکشه؟محدودیت سنی داره؟ ممنون از توضیحاتتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این دوره ها بیشتر برای رشته های فنی است که کارورزی هم دارند درخصوص شرایط سن هم بلی کشور آلمان برای پروسه ویزا دارد و افرادی که شرایط سنی و گپ تحصلی بالایی داشته باشند از شانس ویزای پایینی برخوردار هستند. نکته قابل توجه درخصوص این دوره ها این است که بیشتر شانس پذیرش برای افراد بومی یا محلی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
محمد ناظمی
درود بر شما من امسال دیپلم گرفتم یه جایی شنیده بودم که میشه بعد از گرفتن دیپلم به صورت رایگان به تحصیل در آلمان پرداخت.میشه بگین این حرف درسته یانه؟ شرایط تحصیل رایگاان رو در آلمان هم توضیح بدین . سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه بتوانید تحصیل رایگان داشته باشید باید مدرک زبان b2آلمانی ارائه دهید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان