مهاجرت و اقامت

23 آذر 1398 15 نظر

مهاجرت و اقامت

مهاجرت و اقامت، تابعیت کشورها و طرق مختلف دریافت پاسپورت شامل روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و امر نکوهیده پناهندگی، موضوعی است که همواره مورد سئوال قرار می گیرد و ما قصد داریم طی مقالاتی به روز و کامل شما را با انواع کشورها و شیوه های مهاجرتی آنها آشنا نماییم. همواره یکی از دغدغه های مهم افرادی که به دنبال یک تغییر بزرگ در زندگی بوده اند، مهاجرت و اقامت بوده است. روش های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت کدامند؟ آیا همیشه مهاجرت و اقامت انتخاب درستی بوده و بهترین راه ایجاد تغییر و موفقیت در زندگی می باشد؟ از چه طرقی می توانیم اطلاعات درست و جامعی به دست آوریم که منجر به موفقیت در مهاجرت و اقامت شود؟ در این وبسایت قصد داریم پاسخگوی تمامی سئوالات مهاجرتی شما باشیم و دست در دست با ارائه اطالاعات موثق، مستند و کلیدی، شما را به نتیجه قاطع در خصوص مهاجرت و آینده خود رهنمون سازیم. مهاجرت و اخذ اقامت یک امر کاملاً تخصصی و مورد اهمیت می باشد که قبل از هر اقدامی باید در  این خصوص تحقیق نموده و نسبت به آن آگاه باشید. شما سروران عزیز می توانید با یک تماس، شرایط عمومی خود را در مورد مهاجرت و اقامت با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش، مطرح نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. علاوه بر این، امکان تماس مشاورین مؤسسه از طریق تکمیل فرم درخواست تماس فراهم است و  با ثبت اطلاعات خود، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

مهاجرت و اقامت

مهاجرت و اقامت از طریق کار

مهاجرت و اقامت از طریق کار یکی از پر طرفدارترین و شاید به جرأت می توان گفت که اصلی ترین محرک مردم یک کشور برای تغییر محل زندگی می باشد. این روش ارزان ترین شیوه مهاجرت و اخذ اقامت سایر کشورها می باشد. برای مهاجرت و اقامت کاری عموماً از طرق زیر می توانید اقدام نمایید که به صورت خلاصه به توضیح هرکدام می پردازیم:

 • مهاجرت کاری از طریق دریافت پیشنهاد شغلی (job offer):

اولین روش مهاجرت از طریق کار دریافت یک پیشنهاد شغلی از کشور مقصد می باشد. پیشنهاد شغلی بدین صورت است که شما از یک شرکت یا کارفرمایی در کشور مورد نظر خود باید یک دعوتنامه رسمی که مورد تائید اداره کار و مهاجرت قرار گرفته باشد دریافت نمایید. در این دعوتنامه باید موقعیت شغلی، بیمه و مالیات شما کاملاً مشخص باشد. سپس با ارائه این دعوتنامه به سفارت می توانید مهاجرت و اقامت کاری دریافت نمایید.

 • مهاجرت کاری از طریق دریافت ویزای جستجوی کار (job seeker):

این ویزا که یک مجوز جست و جوی شغل را برای متقاضیان خارجی به مدت زیر یکسال فراهم می کند در حال حاضر فقط سه کشور آلمان، اتریش و آفریقای جنوبی برای ایرانی ها این نوع ویزا موسوم به جاب سکر را صادر می نمایند. ویزای جستجوی کار کشور آلمان و اتریش 6 ماهه و آفریقای جنوبی 9 ماهه می باشد. شرایط اخذ ویزای جستجوی کار بدین صورت است:

 • سن زیر 40 سال
 • حداقل مدرک تحصیلی لیسانس
 • سابقه کار حداقل 3 سال
 • دانش زبان کشور مقصد

در مقالات زیر اطلاعات دقیق تری راجع به این 3 کشور و چگونگی اعطای این ویزا خواهید دانست:

 • مهاجرت کاری از طریق اسکیل ورکر (skilled worker):

اسکیل ورکر یا کارگران ماهر یک پروسه کاملاً امتیازی می باشد که مهاجرت و اقامت کاری کشورهایی همچون کانادا، استرالیا و نیوزلند از این طریق می باشد. نکته مثبت در اقدام به روش اسکیل ورکر این است که با کسب امتیاز لازم برای شما دعوتنامه و اقامت دائم صادر می گردد. اصلی ترین مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق اسکیل ورکر داشتن نمره زبان بالا، مدارک تحصیلی معتبر، سابقه کار ترجیحاً همراه با بیمه و محدوده سنی مناسب می باشد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و بررسی امتیازات خود به مقاله معرفی شده ذیل مراجعه نمایید.

 • مهاجرت مختص برخی رشته های خاص:

برخی کشورها با توجه به کمبود نیروی کار خود در برخی مشاغل همچون پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی، شرایط خاصی را جهت مهاجرت این قشر از افراد قرارداده اند. برای مثال دولت دانمارک تحت ویزای XG1 اقدام به جذب منحصراً پزشکان و دندانپزشکان نموده است که در صورت ورود و تسلط بر زبان دانمارکی و با موفقیت پشت سر گذاشتن آزمون معادلسازی مدارک خود، اجازه کار در این کشور را خواهند داشت. شرایط مشابهی در سوئد برای مشاغل پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری، پیراپزشکی فراهم است تا با ورود از طریق دوره زبان و پشت سر گذاشتن شرایط لازم، نهایتاً در حرفه خود مشغول به کار شوند.

مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل

تحصیل در یک کشور خارجی با توجه به اینکه افراد را با فرهنگ اجتماعی، کار و فضای علمی آن کشور آشنا می سازد، منجر به سازگاری شخص با محیط جدید می گردد، مورد توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت و اقامت می باشد و آمادگی وی را جهت اخذ شغل با موقعیت بهتر، بالا می برد و به عبارتی شانس کاریابی شخص با اخذ یک مدرک تحصیلی از کشور مقصد، افزایش می یابد. در مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل باید دقت نمایید که هدف شما از تحصیل در یک کشور خارجی چیست؟ بسیاری افراد به واسطه تحصیل و سپس اخذ شغل،  به اقامت و در نهایت تابعیت یک کشور خارجی دست می یابند و گاهاً شخص صرفاً قصد ادامه تحصیل در کشوری با شرایط آموزشی با کیفیت تر را هدف خود قرار می دهد. قبل اقدام به پذیرش و انتخاب کشور تحقیق نموده و نکاتی همچون سن متقاضی، دانش زبان، مدرک تحصیلی و ویزای همراه را مد نظر قرار دهید. در مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل به چن فاکتور باید توجه نمود:

 • آیا جهت اخذ پذیرش و ویزا از کشور مدنظر خود، سن مناسبی دارید؟
 • آیا جهت تحصیل در کشور مقصد، با زبان مورد تدریس آشنایی دارید؟
 • دانشگاه و رشته ای که انتخاب می کنید آیا باز کار خوبی دارد؟
 • آیا در صورتی که هدف شما صرفاً ادامه تحصیل هست، از رتبه دانشگاه های کشور مقصد، اطلاع دارید؟
 • آیا امکان دریافت فاند تحصیلی با توجه به رزومه شما امکان پذیر است؟
 • چند ساعت در هفته کار دانشجویی در مقاطع مختلف برای دانشجو امکان پذیر است؟
 • کشور مورد نظر شما پس از پایان تحصیل، فرصت جستجوی کار، ارائه می دهد یا خیر؟
 • متقاضیانی که متاهل هستند آیا می توانند به همراه خانواده خود مهاجرت کنند؟
 • آیا مهاجرت شخص اصلی و همراهان وی همزمان است؟
 • آیا امکان کار برای همراه و جبران بخشی از هزینه های زندگی فراهم است؟
 • فرزندان شما در چه شرایط آموزشی و خدمات اجتماعی قرار خواهند گرفت؟

از آنجایی که بسیاری از  جهت اخذ اقامت در یک کشور خارجی ، گزینه تحصیل را انتخاب می نمایند، توجه به سئوالات انتهایی بالا و دریافت پاسخ آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. در حال حاضر کشورهای سطح اولی چون کانادا، هلند، دانمارک، سوئد، سوئیس، فنلاند، نروژ، جمهوری چک، اتریش و همچنین کشورهایی نظیر مجارستان، لهستان، روسیه و ترکیه شرایط عمومی مناسبی را برای متقاضیان مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل فراهم کرده اند. جهت تحصیل فرزندان در مدارس بهترین شرایط در کشورهای انگلستان، کانادا و اتریش فراهم است که در مقالات زیر با کم و کیف شرایط آشنا می گردید.

-------------------------------

مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری یکی از خاص ترین روش های مهاجرت می باشد که موفقیت در این امر نیازمند دانش تخصصی و هوش مالی می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور مفتخر است که بزرگترین و حرفه ای ترین مؤسسه در زمینه مشاوره حقوق بین الملل تجارت و سرمایه گذاری خارجی می باشد.  مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به چندین دسته تقسیم می شود که بعضاً برخی روش ها در عمل برای ایرانیان محدود شده و امکان پذیر می باشد. در ادامه پروسه های سرمایه گذاری مناسب جهت ایرانیان که منجر به اخذ اقامت می گردد، به صورت خلاصه معرفی شده است:

 • ثبت شرکت:

در ثبت شرکت عموماً نیاز به ارائه یک طرح تجاری (business plan) سودده و تزریق سرمایه به شرکت ثبت شده می باشد. در اکثر کشورهای اروپایی اگر طرح تجاری شما توسط اتاق بازرگانی آن کشور مورد تأیید قرار گیرد و طرح شما منافع اقتصادی برای جامعه داشته باشد، می تواند منجر به دریافت اقامت گردد. گاهاً اقامت از طریق نفس شرکت صورت نمی پذیرد و با استخدام شما در شرکتِ ثبت شده و پرداخت بیمه و مالیات به دولت، اقامت شما اخذ می گردد. در روش های موسوم به کار شرکت که در بسیاری از کشورها همچون اتریش ارائه می گردد، اخذ اقامت در صورت کسب امتیازات لازم به نسبت ساده تر از روش اخذ اقامت از طریق صرف ثبت شرکت انجام می شود. 2طرح بسیار استقبال شده در اتریش در زیر معرفی شده است:

 • قرمز سفید قرمز
 • بلوکارت

روش های مذکور به صورت انحصاری توسط مؤسسه حقوقی ملک پور انجام می گردد. در این روش ها نیاز به ارائه طرح تجاری پیچیده نیست و شما از طریق استخدام، موفق به دریافت اقامت می شوید. در کانادا نیز روش های وجود دارند مبنی بر ثبت شرکت و کارآفرینی که بسیار مورد استقبال واقع شده اند:

 • سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا
 • سرمایه گذاری 100 هزار دلاری کانادا

البته روش کار شرکت در کانادا نیز روشی جهت اخذ اقامت می باشد که شما صرف خرید سهام و استخدام خود در شرکت مربوطه اقامت دریافت می کنید. البته در این روش الزاماً باید شرایط عمومی شما شامل سن، تحصیل، وضعیت زبان و سیر فاکتورها در وضعیت مقبولی باشد.

 • خرید ملک:

خرید ملک در کشورهای خارجی گاهاً به هدف سرمایه گذاری خارجی و دریافت سود انجام می شود:

 • سود ناشی از افزایش قیمت ملک
 • سود دریافتی یورویی از اجاره املاک
 • حفظ ارزش اموال با تبدیل تومان به یورو

البته گاهاً این خرید ملک می تواند برای شخص آثار اقامتی نیز به همراه داشته باشد، در حال حاضر در کشورهایی همچون:

 • اسپانیا
 • پرتغال
 • یونان
 • قبرس

این امر امکان پذیر است و با حداقل مبلغ 250.000 هزار یورو(یونان) می توان به اقامت موقت، دائم و بعضاً پاسپورت در قبرس جنوبی دست یافت.

 • خودحمایتی یا تمکن مالی:

خودحمایتی واژه ای است که توسط جناب استاد ملک پور ابداع و وارد پروسه های سرمایه گذاری و مهاجرت گردید. در روش های خودحمایتی که در اکثر کشورهای دنیا به اقامت بازنشستگی نیز معروف می باشد، شما نیاز به انتقال هیچگونه سرمایه یا ارائه طرح تجاری ندارید، صرفاً با اثبات این موضوع که از نظر تمول در جایگاه مطلوبی قرار دارید، می تواند اقامت دریفت نمایید. بزرگترین کشورهایی که برنامه خودحمایتی دارند شامل کشورهای اتریش، فرانسه، اسپانیا و یونان می باشند.

 • اعطای سرمایه:

در برخی از روش ها شما مبلغی را به دولت پرداخت نموده و به ازای آن اقامت دریافت می نمایید. در خرید پاسپورت جزائر کارائیب، شما مبلغی به دولت اعطا نموده و در ازای آن پاسپورت دریافت می نمایید که این مبلغ بازگشت ناپذیر است. در ایالت کبک کانادا نیز طرح مشابهی وجود دارد که با اعطای 350000 دلار کانادا این امر امکان پذیر است که در صورت تمایل به بازگشت سرمایه، شخص باید مبالغ بالاتری را در اختیار دولت قرار داده و پس از 5 سال، مبلغ به شخص بازگردانده می شود. در خرید پاسپورت قبرس، بخشی از مبلغ به مدت 3 سال به صورت خرید املاک در اختیار دولت قرار می گیرد.

مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج

مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج یکی دیگر از شش روش اخذ اقامت کشورهای خارجی می باشد. نکته بسیار حائز اهمیت در خصوص مهاجرت از طریق ازدواج این است که اگر شما صرفاً به جهت اخذ اقامت کشوری اقدام به ازدواج صوری با تبعه آن کشور نمایید راه را به خطا رفته اید. اگر شما قصد مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج را دارید باید قبل از هر اقدامی آثار عقد نکاح را در کشور ایران و کشور مورد نظر خود مطالعه نموده و نسبت به آن آگاه باشید. توجه داشته باشید که در امر ازدواج و درخواست ویزای الحاق، سفارت ها بسیار حساسیت نشان داده و باید رابطه حقیقی و قانونی طرفی برای افسر سفارت مسجل شود.. نکات بسیار مهمی در این بخش باید مورد توجه قرار گیرند:

 • متقاضیان ازدواج باید به سن قانونی رسیده باشند.
 • یکی از زوجین حتما باید تابعیت یا پاسپورت کشور مقصد را داشته باشد.
 • متقاضیان باید بتوانند از نظر مالی، تمکن مناسبی نشان بدهند.
 • ازدواج باید به صورت رسمی و قانونی ثبت شود.
 • در مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج ابتدا یک اقامت موقت صادر شده و پس از چند سال زندگی مشترک، متقاضی می تواند درخواست پاسپورت نماید.

مهاجرت و اقامت از طریق تولد

مهاجرت و اقامت از طریق تولد به مسئله تابعیت اصلی بر می گردد و اینکه آیا کشور مورد نظر از قانون خون تبعیت می کند یا خاک. تابعیت یا معنای دیگر آن ملیت به رابطه سیاسی، معنوی و حقوقی یک شخص با کشور متبوع خود اشاره دارد. در کشور ما ایران مسئله تابعیت به ماده 976 قانون مدنی بر می گردد و اصل بر خون است. یعنی اگر نوزادی از یک پدر ایرانی در هر کجای دنیا متولد شود به واسطه تابعیت پدر خود، تابعیت ایرانی به وی تحمیل می گردد، حتی در صورتی که مادر وی غیر ایرانی باشد. تابعیت صرفاً از پدر منتقل شده و تابعیت ایرانی مادر تأثیری بر فرزند وی ندارد. البته در کل دنیا در سیستم خون تابعیت از هر دو والد گرفته می شود و اکثر کشورهای دنیا در حال حاضر از سیستم خون پیروی می نمایند. نقطه مقابل سیستم خون، سیستم خاک است که تحت این شرایط، اگر نوزادی در خاک کشوری اعم از زمینی، هوایی و دریایی متولد شود، تابعیت آن کشور به وی تعلق می گیرد. در حال حاضر اکثر کشور های آمریکایی مثل ایالات متحده، کانادا، برزیل، آرژانتین از سیستم خاک پیروی می کنند. نکته حائز اهمیت که بسیاری افراد در این زمینه دچار اشتباه می گردند، تصور جمعی بر دریافت اقامت والدین بر اساس تابعیت خارجی فرزند می باشد. این موضوع تحت شرایطی خاص و در برخی کشورها با قانون خاک امکان پذیر است. شما سروران عزیز می توانید برای مطالعه و آگاهی بیشتر نسبت به اصول اعطای تابعیت کشورها، در قسمت جستجوی همین سایت، نام کشور و موضوع مورد نظر خود را سرچ نموده و به مطالعه مقاله تخصصی مرتبط با موضوع بپردازید.

مهاجرت و اقامت از طریق پناهندگی

مهاجرت و اقامت از طریق پناهندگی نادرست ترین روش مهاجرت و اقامت می باشد. لازم به ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور(مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش) درخصوص پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ارائه نمی دهد و این متن صرفاً جهت آگاهی از خطرات و قوانین پناهندگی به نگارش درآمده است. پناهندگی و اخذ اقامت از طریق آن شامل کشورهایی می شود که عضو کنوانسیون ژنو (کنوانسیون پناهندگی) می باشند. طبق تعریف کنوانسیون پناهنده، به شخصی اطلاق می گردد که در کشور مبدأ به دلایل مذهبی، نژاد، رنگ پوست، جنسیت، عضویت در گروه های سیاسی و اجتماعی خاص مورد آزار و شکنجه قرار گرفته و نمی تواند در کشور متبوع خود زندگی عادی داشته باشد. در چنین شرایطی کشورِ مقصدِ عضوِ کنوانسیون، مکلف به حمایت از پناهنده می باشد. در مهاجرت و اقامت از طریق پناهندگی، متقاضی پس از معرفی و ارائه دلایل خود باید منتظر رأی دادگاه باشد. در طی سال های اخیر با توجه به اعلام پناهندگی بالای اتباع برخی از کشورها از جمله ایران با دلایل و اسناد دروغین، دادگاه های پناهندگی برای بررسی پرونده، زمان طولانی را صرف کرده و این پروسه حداقل دو سال به طول می انجامد. ویئو جناب استاد ملک پور در زمینه پناهندگی می تواند شما را نسبت به مخاطرات مهاجرت و اقامت از این روش آگاه سازد.

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت و اقامت

مهاجرت و اقامت امری است که شما قطعاً در آن نیازمند راهنمایی و تجربه دیگران خواهید بود. خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه مهاجرت و اقامت گسترده بوده و این مؤسسه با برخورداری از تیم مشاورین مجرب، شما را قدم به قدم در انتخاب مسیر مهاجرتتان یاری خواهند نمود تا گام هایی درست و دقیق تا رسیدن به مقصد بردارید. زمانی که شخص تصمیم به مهاجرت و اقامت در یک کشور خارجی می گیرد، اقدام به ایجاد یک تغییر بزرگ در زندگی خویش نموده که نیازمند بررسی دقیق جوانب مسیر می باشد. اینکه در این مسیر از چه منابعی اطلاعات کسب می کنید و از کدام مؤسسه حقوقی معتبر مشاوره دریافت می کنید، اهمیت به سزایی دارد. مؤسسه حقوقی ملک پور با سابقه بیش از 15 سال و خوش نامی در عرصه مهاجرت برترین مؤسسه خاورمیانه در زمینه مهاجرت و مشاوره حقوق بین الملل می باشد. ما مفتخر هستیم که شما سروران عزیز را از لحظه ابتدایی تصمیم به مهاجرت و تحقیق در این زمینه راهنمایی نموده و تا زمان تحقق این امر شما را یاری می نماییم

محصولات مؤسسه حقوقی ملک پور

علاوه بر اینکه می توانید در این وبسایت و شبکه های اجتماعی ما اطلاعات مفصلی در خصوص مهاجرت و اقامت کسب نمایید، توصیه می شود از ویدیوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که تمام 6 طرق اصلی مهاجرت را توضیح داده، استفاده نموده و سپس اقدام به مهاجرت نمایید. همچنین شما سروران عزیز می توانید برای موفقیت در امر مهاجرت و ایجاد هر تغییر دیگر در زندگی خود از ویدئوی بی نظیر هنر زندگی کردن (The Art Of Living) که تمام اصول و تکنیک های موفقیت در آن توسط جناب استاد ملک پور تدریس شده است، استفاده نمایید. محصولات دیگر مؤسسه شامل ویدئوهای آموزش زبان انگلیسی و آلمانی با تدریس شخص استاد ملک پور و همچنین راهنمای اقامت کاری دولت فدرال کانادا می باشد که توسط شخص آقای افضلی، مشار رسمی مهاجرت کانادا و عضو ICCRC تهیه شده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محصولات و بررسی شرایط عمومی خود برای مهاجرت و اقامت می توانید از سراسر دنیا با مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه مشاوره ای MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید یا با تکمیل فرم تماس، از مشاورین ما درخواست تماس با خود را داشته باشید. همچنین در انتهای مقاله در بخش "ثبت پرسش" سوالات و دیدگاه های خود را مطرح نموده و در کمترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

مهاجرت و اقامت

ثبت پرسش
Esmail eskandari
سلام آدرس سایتایی که گفتین برای کاریابی میشه ثبت نام کرد و میشه معرفی کنین

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در هر کشور سایت های کاریابی متفاوت بوده و شما باید به مقاله خاص آن کشور رجوع بفرمایید. * مانا باشید *
سمیرا
با سلام خدمت آقای ملک پور دریا دل.گوش کردن به لایو های شما برای من امید سرشار ایجاد میکند.سوال من در مورد سرمایه گذاری از طریق خرید سهام است و مزایا و معایب آن است .مثلا یه سری شرکت ها اعلام کردن با خرید سهام میتونید اقامت دایم بگیرید بدون هیچ پیش شرط دیگه ایی مثلا ۲۰ سهم ۵ هزارتایی برای کانادا و یا انگلستان با ۳۰ سهم ۵ هزارپوندی با سود ۳ درصد و برگشت کامل پول بعد از یک سال. میشه لطفا در این مورد توضیحات تکمیلی بفرمائید.ممنون از شما خداوند پشت و پناه شما و خانواده شما.

پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف شما دوست عزیز، ابراز محبت شما خدمت جناب دکتر منتقل خواهد شد. در پاسخ به سئوال شما باید گفت در پروسه های سرمایه گذاری از طریق سهام باید به این نکات توجه نمود که آیا سرمایه گذاری موردنظر از جانب دولت موردحمایت می باشد؟ این نوع سرمایه گذاری آثار اقامتی به همراه داشته یا به طور کلی برای ایرانیان قابل اقدام می باشد یا خیر! جهت بهره مندی از مشاوره رایگان تلفنی در این زمینه، می توانید با مؤسسه تماس حاصل نمایید یا از بخش "تماس با ما" نسبت به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید. * مانا باشید *
محمدنورایزدی
سلام خسته نباشیدآقای ملک پورخیلی ادم مهربون وخداشناس هستی هرکجاکه هستی دوست دارم ببخشیدمیتونیدویزای کاربرای امارت برام بگیریدهرکارباشه میتونیداقای ملک پورمنتظرجوابت هستم اگه میشه دراولین فرصت بهم پاسخ بدیداین ممنون میشم انشالله خداپشت وپناهت میشم منتظرتم

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما دوست عزیز، از الطاف شما سپاسگزاریم. ابراز محبت شما خدمت جناب ملک پور منتقل خواهد شد. جهت اخذ ویزای کاری امارات، شما نیاز به یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر در امارات دارید. از طریق مؤسسات کاریابی اقدام فرمایید شما را راهنمایی می نمایند. * مانا باشید *
رقیه غفارب
سلام .خسته نباشید. میخاستم بدونم اگر از طریق ویزای توریستی وارد خاک تاجیکستان بشم.میتونم در تاجیکستان در خواست پناهندگی بدم.البته من از کابل هستم و لیسانس ادبیات زبان انگلیسی دارم‌.

پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، روش پناهندگی کاملاً نهی شده است و ما به شما توصیه نمی کنیم خطرات و ریسک چنین روشی را متحمل شده و از روشی اقدام نمایید که در شأن و شخصیت شما نیست، درحالی که روش های قانونی وجود دارد که شما با بررسی های بیشتر، متوجه خواهید شد پتانسیل اقدام از این طرق را خوهید داشت. با عضویت در کانال تلگرام و اینستاگرام ما می توانید اطلاعات بسیاری در این زمینه دریافت نمایید. https://t.me/mielaw * مانا باشید *
حسام رنجبر
لا سلام من قصد مهاجرت با پناهدگی دارم پسری هستم ۲۴ ساله و متاهل هیچ کمکی از کسی برام بر نمیاد خواهش میکنم شما کمک کنید برای بهبود زندگیم

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، مؤسسه حقوقی ملک پور هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد وصرفاً در صورت تمایل به اقدام قانونی همکاران ما می توانند شرایط شما را جهت مهاجرت برآورد کنند. ویدئوهای جناب استاد ملک پور راجع به موفقیت می تواند شما را در دستیابی به دیدگاه بهتری در زندگی و تلاش جهت تغییر یاری دهد. * مانا باشید *
Sara.d
سلام و خسته باشید میخواستم بدونم با شرایط من چه کشورهایی رو پیشنهاد میدید بهم متاهلم ۳۰ سال سنمه یک دختر ۸ ساله دارم تحصیلات دانشگاهی کاردانی (طراحی و لباس) شغلمم مزون دارم و طرح های ثبت شده در اداره ی استاندارد سرمایه ۲ میلیاردی هم دارم ایا امکان اقامت کشور اروپایی برای من هستش یا کانادا اما نمیخوام سرمایه گذاری برای ثبت شرکت باشه دوس دارم سرمای کذاری دولتی باشه و خودمم جایی مشغول به کار شم حتی اگه تحصیلی هم بتونم اقدام کنم اونم خوب میشه

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایط بسیار مناسبی دارید. گزینه‌های مختلفی که بیشتر بر مبنای تحصیل هستند پیش روی شما می باشد. کشورهایی چون اتریش، هلند، دانمارک و همچنین روش های سرمایه گذاری نیز در کشور ها ی اروپایی و کانادا پیش روی شما می باشد. با مشورت با همکاران می توانید بهترین گزینه مناس خود را انتخاب نمایید. با تشکر
عباس جعفرزاده
درود بر شما من فردی هستم ۴۱ ساله دارای مدرک دکترای ریاضی سابقه ۱۰ سال عضویت هیات علمی دانشگاههای دولتی دارای حدود ۱۶ مقاله ژورنال و ۱۰ مقاله کنفرانس سابقه تدریس ۱۳ سال و ... پسرم کلاس هفتم هست کجا و به شکل میتونم برای اقامت کاری اقدام کنم که پسرم هم بتونه از تحصیل رایگان استفاده کنه؟ سپاسگزارم

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش و نروژ فرزند شما می تواند از شرایط تحصیل رایگان بهره مند شود. راه ورود شما به اتحادیه اروپا از طریق تحصیل، کار و سرمایه گذاری امکان پذیر است. مشاورین مجموعه با بررسی دقیق تر پرونده شما می توانند شما را راهنمایی نمایند. * مانا باشید *
Baran
سلام یه سوال داشتم من برادرم پناهنده هستدر کانادا و اقامت داره ایا میتونه برای من دعوتنامه بفرسته

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، خیر امکان ارسال دعوتنامه توسط پناهنده تا مشخص شدن وضعیت نهایی وی، وجود ندارد. اشخاص صرفاً در صورتی که مقیم کانادا یا شهروند باشند، امکان ارسال دعوتنامه خواهند داشت. * مانا باشید *
Baran
ممنون برای پاسختون اینکه گفتین مقیم باشه یعنی چی برادر من کارت pr داره و الان یعنی اقامت اونجارو گرفته بازم نمیشه

پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما همراه محترم، در صورتی که شخصی اقامت دائم کانادا را دریافت کرده باشد منعی از جهت ارسال دعوتنامه برای اقوام درجه یک خود نخواهد داشت و امکان سفر توریستی شما به کانادا در صورت ارضای سایر شرایط فراهم می باشد.

مطالب مرتبط و مفید