مهاجرت به استرالیا

2 شهریور 1399 3 نظر

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا، هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا و شرایط مهاجرت به استرالیا 2020 در این مقاله مورد بحث و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا می توان از طریق کار به کشور استرالیا مهاجرت کرد؟ قوانین اخذ اقامت استرالیا چیست؟ آیا تحصیل در کشور استرالیا موجب اخذ اقامت می شود؟ روش های مهاجرت به استرالیا کدامند؟ در این مقاله قصد داریم به تمامی سئوالات شما عزیزان در خصوص مهاجرت به استرالیا پاسخ داده و تمام شرایط آن را بررسی نماییم. در این نوشتار به طور کامل در مورد انواع روش های مهاجرت به استرالیا بحث شده است. همچنین هزینه های زندگی و شرایط اخذ تابعیت این کشور نیز به طور کامل پوشش داده شده است. پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید تا در صورتی که قصد مهاجرت به این کشور را دارید، اطلاعات کلی در این زمینه داشته باشید. به منظور افزایش آگاهی از انواع روش های مهاجرتی و شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف می توانید به وب سایت مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) مراجعه فرمایید. در صورتی که قصد دارید با توجه به شرایط خود، بهترین روش و کشور را برای مهاجرت بررسی نمایید پیشنهاد می شود که فرم تماس را کامل کرده و یا با تلفن های مؤسسه تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. شما می توانید اخبار ما را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، کانال تلگرام و یوتیوب دنبال کنید.

 • مهاجرت به استرالیا و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به استرالیا از طریق کار
 • مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج
 • مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا
 • سئولات متداول درزمینه مهاجرت به استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا و سخن پایانی

مهاجرت به استرالیامهاجرت به استرالیا و شرایط عمومی آن

استرالیا ششمین کشور بزرگ جهان است و در نیمکره جنوبی قرار دارد. این کشور 26 میلیون نفر جمعیت دارد. پایتخت این کشور، شهر کانبرا است و بزرگترین شهر آن سیدنی است. استرالیا قدیمی ترین و هموارترین قاره جهان است. این کشور دارای مناطق کویری پهناور در مرکز، جنگل های بارانی در شمال و رشته کوه های پهناور در جنوب می باشد. استرالیا کشوری توسعه یافته از لحاظ اقتصادی است و چهاردهمین اقتصاد بزرگ جهان محسوب می شود.

فایل صوتی موسسه ملک پور در پاسخ به سوال مخاطبین در زمینه مهاجرت به استرالیا

این کشور، سیزدهمین کشور جهان از لحاظ تجهیرات نظامی می باشد. کشور استرالیا هشتمین کشور مهاجرپذیر جهان است که 29 درصد جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل داده اند. این کشور از لحاظ کیفیت زندگی، سیستم سلامت، سیستم آموزشی و حقوق بشر در سطح بالایی قرار گرفته است. همانطور که توضیح داده شد استرالیا کشور مهاجرپذیری است و همین امر باعث شده که افراد زیادی همه ساله قصد مهاجرت به استرالیا را داشته باشند. در سرفصل های بعدی به انواع روش های مهاجرت به استرالیا و همچنین هزینه های زندگی و روش های اخذ تابعیت این کشور می پردازیم. همچنین شما عزیزان را راهنمایی خواهیم کرد که چه روشی می تواند روش مناسب تری برای مهاجرت به استرالیا به ویژه برای ایرانیان باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق کار

یکی از متداول ترین روش های مهاجرت به استرالیا، مهاجرت کاری به این کشور است. اشخاص زیادی هستند که در زمینه خاصی مهارت داشته و یا شغل آن ها جزو مشاغل مورد نیاز این کشور است. این اشخاص می توانند از طریق کار، وارد این کشور شوند. به منظور دریافت اقامت کاری استرالیا، افراد می بایست وارد یک سیستم امتیاز بندی شده و از طریق وب سایت EOI به صورت آنلاین ثبت نام کنند. در این سیستم، افراد بر اساس مهارت های خود امتیاز دریافت می نمایند. اقامت کاری استرالیا به دو دسته تقسیم می شود:

Skilled independent visa (subclass 189):

 • متداول ترین روش اقدام برای دریافت اقامت کاری استرالیا، این روش است. این نوع ویزا برای افرادیست که هیچ اسپانسر ایالتی و یا اعضای خانواده ای در استرالیا نداشته باشند و صرفاً بر اساس مهارت های خود می توانند با سیستم امتیازبندی و در صورت کسب امتیاز لازم، اقامت دائم استرالیا را برای خود و اعضای خانواده دریافت نمایند. شرایط لازم برای درخواست این نوع ویزا عبارتند از:
 • متقاضیان، شغل خود را از میان لیست مشاغل اعلام شده در سایت MLTSSL بیابید.
 • متقاضی می بایست حداقل 65 امتیاز برای ساختن پروفایل و اقدام از این روش کسب نماید.
 • سن متقاضی باید کمتر از 45 سال باشد.
 • سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
 • ارائه نمره زبان انگلیسی به منظور نشان دادن مهارت زبان
 • گواهی سلامت و سوء پیشینه
 • ثبت نام در سایت EOI

Skilled nominated visa (subclass 190):

 • برای اقدام از این روش، شخص می بایست اسپانسر ایالتی داشته باشد. به این معنا که شخص می تواند برای یک استان خاص اقدام کند و اسپانسر ایالتی دریافت نماید. این روش نیز از طریق سیستم امتیاز بندی می باشد و 5 امتیاز به افراد می دهد. افراد پس از کسب امتیاز از این روش می توانند در سایت EOI پروفایل باز کرده و نوبت دهی شوند. در صورتی که شخص بخواهد از این روش اقدام نماید، باید شغل وی در لیست مشاغل اعلام شده در سایت STSOL باشد. سایر ارزیابی ها مربوط به سابقه کاری، سن (زیر 45 سال) و مدرک زبان انگلیسی فرد می شود.
  جهت دستیابی بیشتر عزیزان به اطلاعات در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق کار، در این قسمت به نرخ بیکاری در کشور استرالیا می پردازیم. همانطور که در نمودار مشاهده می فرمایید نرخ بیکاری در کشور استرالیا دارای میانگین 6.58 درصد است.

مهاجرت به استرالیا

با وجود اینکه اقدام از این روش، مزیت های بسیاری دارد؛ اما باید این نکته را در نظر داشت که این روش دارای پروسه پیچیده و طولانی می باشد. دولت استرالیا طی سالیان اخیر و با توجه به متقاضیان بسیار مهاجرت به استرالیا از طریق کار، اقدام از این روش را کمی سخت و طولانی کرده است.

 

گام به گام تا کار در خارج از کشور

 

پیشنهاد می شود در صورتی که قصد دارید از طریق نیروی کار ماهر اقدام نمایید، به لینک زیر مراجعه کرده و اطلاعاتی در خصوص مهاجرت به کانادا از طریق کار بدست آورید.

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل، یکی از روش هاییست که متقاضیان زیادی دارد. تحصیل در استرالیا برای تمامی مقاطع تحصیلی امکان پذیر می باشد. دانشگاه های کشور استرالیا خصوصی هستند و می بایست برای تحصیل در این دانشگاه ها هزینه پرداخت شود. افراد خارجی می توانند رزومه تحصیلی خود را به دانشگاه مد نظر خود ارسال نمایند و از این طریق، پذیرش تحصیلی دریافت کرده و ویزای تحصیلی اخذ نمایند. این امکان برای دانشجویان وجود دارد که در حین تحصیل، مشغول به کار شوند. بنابراین اغلب دانشجویان خارجی به کار پاره وقت در حین تحصیل می پردازند تا از پس هزینه های زندگی و شهریه دانشگاه برآیند. دانشجویان در هفته، 20 ساعت اجازه کار دارند. یکی دیگر از روش هایی که می توان از طریق آن بدون شهریه وارد دانشگاه شد، اخذ بورسیه تحصیلی است. افرادی که رزومه تحصیلی خیلی خوبی دارند و سطح زبان آن ها بالاست می توانند برای دریافت بورسیه تحصیلی اقدام نمایند. جهت دریافت بورسیه تحصیلی شخص می بایست چندین مقاله ISI، معدل خوب و آیلتس 7 داشته باشد.

شهریه دانشگاه بسته به نوع دانشگاه، رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی متفاوت است. در واقع شهریه دانشگاه ها بین 15000 دلار استرالیا تا 37000 دلار متفاوت است. در جدول زیر شما می توانید نام تعدادی از دانشگاه های سطح بالای استرالیا را با رتبه جهانی آن ها مشاهده فرمایید.

نام دانشگاه

رتبه جهانی

The University of New South Wales

68

The University of Sydney

84

The University of Melbourne

89

The University of Queensland

127

Australian National University

135

Monash University

160

The University of Adelaide

170

RMIT University

242

Deakin University

256

The University of Western Australia

279

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت به استرالیا، روش سرمایه گذاری است. نکته مهمی که وجود دارد این است که در بحث سرمایه گذاری با توجه به این که گاهاً افراد تمام پول و سرمایه خود را وارد کشور می نمایند، حتماً می بایست قبل از هر چیز، استاندارد های سرمایه گذاری را در آن کشور بررسی کرد. چرا که بزرگترین ترس یک سرمایه گذار، از دست رفتن پول و سرمایه اولیه است. از مهم ترین فاکتورها در بحث سرمایه گذاری، نرخ مصادره اموال (Expropriation risk) می باشد. همانطور که در جدول زیر مشاهده می فرمایید نرخ مصادره اموال در استرالیا بین سال های 2014 تا 2019 محاسبه شده است و مقدار میانگین آن، 1 و به معنای کمترین میزان ریسک می باشد.

مهاجرت به استرالیا

یکی از راه های سرمایه گذاری در استرالیا، کارآفرینی می باشد که می توان از طریق آن، اقامت 4 ساله دریافت کرد. این روش اقامت جزو subclass 188 دسته بندی می شود. این دسته خود شامل 5 گروه A، B، C و D است. شرایط لازم برای این نوع سرمایه گذاری شامل موارد زیر می شود:

 • سن شخص باید کمتر از 55 سال باشد؛ مگر این که برنامه تجاری ویژه ای داشته باشند که از نظر دولت این کشور، سود اقتصادی زیادی برای این کشور داشته باشد.
 • این روش نیز از طریق سیستم امتیاز بندی است و امتیاز شخص می بایست حداقل 65 باشد.
 • سابقه کار مدیریتی سطح بالا و مرتبط با شاخه ای که کارآفرینی در آن انجام می شود.
 • داشتن سابقه کار مدیریتی سطح بالا حداقل به مدت 3 سال
 • شخص می بایست مصمم باشد که قصد دارد به مدت حداقل 2 سال، برای راه اندازی بیزینس خود در این کشور ساکن باشد.
 • شخص می بایست نشان دهد که خود به تنهایی یا به همراه شریکش در 5 سال گذشته حداقل 1 سال صاحب 10 درصد از سهام شرکتی بوده است و یا خود شخص به تنهایی و یا به همراه شریکش به اندازه 1.5 میلیون دلار استرالیا در شرکتی سرمایه گذاری کرده اند.
 • حداقل سرمایه ای که لازم است 800000 دلار استرالیا می باشد و حداقل میزانی که می توان در این روش سرمایه گذاری کرد 200000 دلار استرالیا است.

این روش سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی، یکی از متداول ترین روش های سرمایه گذاری در کشور استرالیاست. برای آگاهی از سایر روش های سرمایه گذاری در استرالیا می توانید به لینک ذیل مراجعه فرمایید. این روش سرمایه گذاری مراحل سخت و طولانی دارد و پروسه سنگین و زمان بری است. در صورتی که شما قصد دریافت اقامت کشوری اروپایی را داشته باشید می توانید حتی بدون سرمایه گذاری و فقط با نشان دادن سرمایه خود در حساب شخصی، اقامت کشور اتریش را کسب نمایید. خود حمایتی اتریش یکی از روش های بسیار خوب برای افرادیست که قصد اخذ اقامت کشوری را از طریق سرمایه گذاری دارند.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش های مهاجرت به استرالیا می تواند به واسطه ازدواج باشد. در این روش مهاجرتی، افراد می توانند با تبعه کشوری ازدواج کرده و از این طریق بسته به قوانین آن کشور، اقامت کشور مقصد را اخذ نمایند. این در حالی است که طی چند سال اخیر افراد زیادی از این قوانین سوء استفاده کرده و از طریق ازدواج صوری، اقامت کشوری را اخذ نموده اند. به همین دلیل در حال حاضر، سختگیری های زیادی جهت اخذ اقامت از این روش توسط کشورها اعمال می شود. مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج و دریافت اقامت می تواند میسر شود؛ اما در ابتدا به شخص اقامت موقت اعطا می شود و در صورتی که ثابت شود این زوج با یکدیگر زندگی می نمایند، اقامت قابل تمدید می باشد. شرایط اقدام از این روش عبارتست از:

 • شخص درخواست دهنده می بایست تبعه کشور استرالیا باشد و یا اقامت این کشور را داشته باشد.
 • ارائه گواهی سلامت از طرف متقاضی
 • شخصی که برای الحاق به خانواده درخواست داده است باید تمکن مالی نشان دهد تا توانایی وی در پرداخت خرج و مخارج زندگی خود و همسرش اثبات شود.
 • می بایست مدارک کافی جهت اثبات این موضوع که ازدواج آن دو صوری نبوده است ارائه شود.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به ازدواج با فرد خارجی

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت از طریق تولد

در مورد مهاجرت به استرالیا از طریق تولد باید گفت که تمام کشورهای دنیا برای اعطای تابعیت از طریق تولد از دو اصل خاک و خون تبعیت می کنند. اصل خاک به این معناست که زمانی که فرزندی در خاک کشوری متولد شود، حتی اگر پدر و مادر او تبعه آن کشور نباشند، تابعیت آن کشور را اخذ خواهد کرد. اصل خون به این معناست که چنانچه فرزندی در خاک کشوری متولد شود، برای اخذ تابعیت آن کشور حتماً می بایست پدر یا مادر وی نیز تبعه آن کشور باشند. این نوشتار توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و کپی از آن به هر نحوی غیرقانونی است. استرالیا از قانون خون تبعیت می کند. این کشور در شرایط ذیل، به فرزندانی که در خاک کشورش متولد شوند، تابعیت اعطا می نماید:

 • فرزندی که پدر یا مادرش تبعه استرالیا باشند.
 • فرزندی که پدر و مادرش هویت نامعلومی داشته باشند.
 • اگر خانواده ای اقامت طولانی مدت استرالیا را داشته باشند فرزندشان به محض تولد، تابعیت این کشور را اخذ خواهد کرد.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به قواعد تولد

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به قواعد تولد

مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی

از جمله دیگر روش های مهاجرت، روش پناهندگی است. در واقع پناهنده به شخصی گفته می شود که در کشور خود دارای امنیت جانی نبوده و یا مورد آزار و اذیت قرار می گیرد و به همین دلیل به دنبال جایی است که در آن بتواند امنیت داشته باشد. این روش، روشی بسیار خطرناک است و به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود. مهاجرت به استرالیا از طریق پناهندگی روش بسیار سخت و خطرناکی است و سختگیری های زیادی برای این کار وجود دارد. تا قبل از سال 2009، این کشور پناهجویان زیادی را در خاک خود پذیرفته است، اما در حال حاضر به دلیل اینکه افراد زیادی با ارائه کیس های دروغین به دولت، قصد پناهندگی در این کشور را دارند، سخت گیری های زیادی وضع شده است.

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

لازم به ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) هیچ گونه فعالیت و خدمات رسانی در این زمینه ارائه نمی دهد و به شما عزیزان پیشنهاد می شود با توجه به شرایط خود، روش قانونی و مناسبی را برای مهاجرت انتخاب نمایید.

مؤسسه حقوقی ملک پور پکیجی را تحت عنوان راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت گردآوری کرده است که توسط شخص جناب استاد استاد ملک پور تهیه شده است. در این پکیج کلیه اطلاعات لازم درخصوص مهاجرت و موارد بسیار ارزشمندی در این زمینه که حاصل چندین سال تجربه می باشد، در دسترس شما عزیزان است.

مهاجرت به استرالیا

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به استرالیا برای هنرمندان و افراد فوق موفق

مهاجرت به استرالیا برای افراد هنرمند می تواند از روش های مختلفی امکان پذیر باشد. این اشخاص می توانند از طریق تحصیل وارد این کشور شوند و در رشته مورد علاقه خود تحصیل کرده و سپس وارد بازار کار شوند. همچنین می توانند از طریق کار و سیستم امتیازبندی به این کشور مهاجرت نمایند. این در صورتی است که رشته تحصیلی و سابقه کار این اشخاص در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد. این افراد می توانند با دارا بودن مدرک زبان و سابقه کار مرتبط، پروفایل خود را در سایت EOI تشکیل داده و در صورتی که امتیاز کافی را کسب کرده اند، وارد سیستم نوبت دهی شوند. با وجودی که انواع روش های مهاجرتی برای هنرمندان وجود دارد، اما این کشور برنامه مهاجرتی خاصی را صرفاً برای هنرمندان ارائه نمی کند. در حالی که کشور اتریش یک روش مهاجرتی ارائه کرده است که مختص هنرمندان است و اشخاصی که در زمینه هنری خاص فعالیت کرده و واجد شرایط باشند می توانند از این طریق، اقامت کشور اتریش را اخذ نمایند.

مهاجرت به استرالیا

اقامت هنرمندان در اتریش

مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در استرالیا

یکی از فاکتور های مهم و تعیین کننده برای مهاجرت به هر کشوری، بحث هزینه هاست. این که هزینه های زندگی در کشور مقصد با بودجه ای که شما برای مهاجرت تأمین کرده اید همخوانی داشته باشد، موضوعی است که نیاز به تحقیقات بسیاری دارد (می بایست از قبل تحقیقات زیادی در مورد آن انجام دهید). شما می توانید با جستجو در سایت ها و یا مشورت با افرادی که در این کشور زندگی می کنند، اطلاعات زیادی به دست آورید. در مورد مهاجرت به استرالیا و هزینه های زندگی در این کشور، جداولی را تهیه کرده ایم که در آن ها هزینه های زندگی و همچنین هزینه مسکن به طور جداگانه دسته بندی شده است.

هزینه های خورد و خوراک و رفت و آمد:

موارد

مبلغ به دلار استرالیا

یک وعده غذا در یک رستوران معمولی

20

یک لیتر شیر

1.54

یک کیلوگرم برنج

2.66

12 عدد تخم مرغ

4.27

یک کیلوگرم سینه مرغ

10.54

بلیط یک طرفه وسیله نقلیه عمومی

4.30

تاکسی با تعرفه نرمال

4.50

 

هزینه های مسکن:

موارد

مبلغ به دلار استرالیا

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

1.671.18

اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر

1.270.09

هزینه خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

7.768.91

هزینه خرید هر متر مربع آپارتمان خارج از مرکز شهر

5.470.81

مهاجرت به استرالیا

هزینه های تحصیل و زندگی در استرالیا

مهاجرت به استرالیا و اخذ تابعیت استرالیا

در این بخش قصد داریم تمامی روش های مهاجرت به استرالیا را از لحاظ اعطای تابعیت بررسی نماییم. بسته به روشی که شخص اقدام به مهاجرت می نماید، اعطای تابعیت در بازه زمانی متفاوتی میسر است.

 • تابعیت استرالیا از طریق تحصیل: افراد می توانند با دریافت ویزای تحصیلی، اقامت تحصیلی استرالیا را دریافت کنند. اما این نوع اقامت به خودی خود موجب اعطای تابعیت نمی شود، بلکه شخص می بایست پس از تحصیل، کار پیدا کرده و سپس اقامت کاری دریافت نماید. در این صورت می تواند بعد از 4 سال، درخواست اقامت دائم کرده و 3 سال بعد برای تابعیت درخواست دهد.
 • تابعیت از طریق کار: در این روش نیز همانطور که گفته شد از ابتدا شخص اقامت کوتاه مدت و قابل تمدید دریافت خواهد کرد و سپس می تواند پس از 4 سال برای اقامت دائم و به دنبال آن، پس از 3 سال برای تابعیت درخواست دهد.
 • تابعیت از طریق سرمایه گذاری: در انواع سرمایه گذاری شرایط اعطای تابعیت متفاوت است. در مورد کارآفرینی باید گفت شخص در ابتدا اقامت 4 ساله دریافت خواهد کرد و پس از 4 سال می تواند درخواست تابعیت دهد.
 • تابعیت از طریق تولد: همانطور که گفته شد، فرزندانی که در استرالیا متولد می شوند و پدر یا مادر آن ها تابعیت کشور استرالیا را داشته باشد و یا پدر و مادر فرزند ی با تابعیت نامعلومی داشته باشند به محض تولد، تابعیت این کشور را اخذ خواهند کرد.
 • تابعیت از طریق ازدواج: در این روش به شخص ابتدا اقامت 1 ساله داده می شود و در صورت اثبات این موضوع که هنوز با همسر خود زندگی می کند، می تواند اقامت خود را تمدید نماید و در نهایت بعد از 4 سال، درخواست تابعیت دهد.

مهاجرت به استرالیا

 

 • سئوال شما عزیزان روی سایت: با سلام؛ بنده ۳۳ سالم هست. کارشناسی دانشگاه صنعتی اصفهان و ارشد دانشگاه اصفهان در رشته مهندسی برق دارم. قصد مهاجرت دائم به استرالیا را دارم. در ضمن سابقه هشت سال تدریس در هنرستان فنی حرفه ای رو دارم. برای مهاجرت، چقدر شرایطم مناسب است؟ بهتر است از طریق مهاجرت کاری اقدام نمایم یا مهاجرت تحصیلی؟

 

فایل صوتی مدیریت مؤسسه ملک پور در پاسخ به شما

زمانی که صحبت از مهاجرت می شود، دو فاکتور مهم هدف از مهاجرت و شرایط مهاجرت را باید مورد توجه قرار داد. در این سئوال، به رشته تخصیلی مهندسی برق اشاره شده است که از جمله مشاغل مورد نیاز کشور استرالیا می باشد. به علاوه اینکه از سابقه کار 8 ساله نیز برخوردار می باشند. اما میزان مهارت ایشان و فعالیت حرفه ای ایشان در زمینه یاد شده نیز بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد. از جمله نکات مهم دیگر که در این سئوال به آن اشاره نشده است، سطح زبان و میزان تسلط ایشان بر زبان انگلیسی می باشد. چرا که به منظور مهاجرت تحصیلی یا کاری به استرالیا و کسب امتیاز در سیستم اسکیل ورکر این کشور، سطح مدرک زبان آیلتس بسیار مهم می باشد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی دولت استرالیا، از سیستم امتیازبندی استرالیا و نحوه کسب امتیاز در این کشور اطلاع یابید. علاوه بر این، در صورت مراجعه به وب سایت مؤسسه ملک پور و مشاهده ویدئوهای رایگان که توسط جناب استاد استاد ملک پور تهیه شده است، اطلاعات مفید و به روزی به دست خواهید آورد. بنابراین توصیه می شود برای کسب اطلاعات صحیح در زمینه مهاجرت، از منابع اطلاعاتی علمی، صحیح و به روز استفاده نمایید. در هر دو صورت مهاجرت تحصیلی یا کاری به استرالیا، لازم است که مدرک زبان انگلیسی ارائه نمایید. همانطور که گفته شد، هدف مهاجرت نیز در تعیین نوع روش مهاجرت بسیار مؤثر است. در سئوال فوق، هدف از مهاجرت، اخذ اقامت دائم استرالیا ذکر شده است. با توجه به اینکه به صرف تحصیل در این کشور، اقامت دائم آن را نمی توان به دست آورد؛ در صورت برخورداری از مدرک زبان آیلتس و مهارت کافی در رشته کاری مهندسی برق، بهتر است که از روش مهاجرت کاری به کشور استرالیا اقدام شود.

 

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به استرالیا

 • پرسش: بهترین روش مهاجرت به استرالیا برای ایرانی ها چیست؟
 • پاسخ:بهترین روش برای هر شخص با توجه به شرایط سنی، تحصیلی، سطح زبان و پتانسیل مالی وی متفاوت می باشد. برای شخصی، روش تحصیلی و برای فردی دیگر روش کاری مناسب تشخیص داده می شود.

 

 • پرسش: ارزان ترین روش های مهاجرت به استرالیا کدامند؟
 • پاسخ: مهاجرت به استرالیا طرق مختلفی دارد ولی مهاجرت کاری یکی از ارزان ترین روش هاست که شما با کسب امتیازات لازم موفق به دریافت اقامت استرالیا می شوید.

 

 • پرسش: آیا بدون مدرک زبان می توان به استرالیا مهاجرت نمود؟
 • پاسخ: بلی بسیاری از انواع ویزاها، نیاز به مدرک زبان از همان ابتدا ندارند مثل ویزاهای سرمایه گذاری، تحصیل برای کوکان، توریستی و...

 

 • پرسش: روش های مختلف مهاجرت به استرالیا کدامند؟
 • پاسخ: هفت روش اصلی مهاجرت وجود دارد که افراد بسته به شرایط خود از یکی از آنها را می توانند انتخاب نمایند
  که به ترتیب: کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، افراد خاص و پناهندگی می باشد.

 

_____________________ مهاجرت به استرالیا و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به استرالیا، شرایط مهاجرت به استرالیا 2020 و هزینه های زندگی در استرالیا به طور کامل و علمی در این مقاله بررسی شد. همچنین به طریقه اقدام از هر یک از روش های مهاجرت به استرالیا پرداخته شد. هزینه های زندگی در این کشور نیز به طور کامل بررسی شد. به تمامی شما عزیزانی که قصد مهاجرت دارید پیشنهاد می شود که حتماً با متخصصین در این زمینه مشورت نمایید تا بسته به شرایط، بهترین روش به شما معرفی گردد. مؤسسه حقوقی ملک پور به همراه وکلای مجرب خود در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا می تواند تا پایان این مسیر همراه شما عزیزان باشد. شما می توانید با تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تکمیل فرم تماس بر روی وب سایت مؤسسه، از مشاورین مجرب این مؤسسه، مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. امیدواریم توانسته باشیم در خصوص مهاجرت به استرالیا اطلاعات کافی را در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم. شما می توانید در پایان این مقاله، سئوالات و پیشنهادات خود را در بخش "ثبت پرسش"درج بفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 6 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مریم سلطانی
سلام وقت شما بخیر من 26 ساله هستم و مهندس کامپیوتر، همسرم 33 ساله و مهندس برق. فرزند نداریم. در کل 600 میلیون سرمایه داریم و سطح زبان هر دوی ما در حد متوسط است. آیا ما شرایط مهاجرت به استرالیا را داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید بلی و یکی بهترین راه هاب برای شما اگر سابقه کاری مرتبط دارید مهاجرت کاری است که البته نیازمند به مدرک زبان بالا هم می باشد. علاوه بر این شانس مهاجرت به کشور آلمان و اتریش و همچنین کانادا برای شما بیشتر از استرالیاست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود موفق باشید.
متین فروزش
سلام و خسته نباشید به شما برای مقاله خوبتون من 19 ساله هستم و دوس دارم تو استرالیا درس بخونم قصدم تحصیل تو رشته نرم افزار هست به چه مدرک زبانی نیاز دارم؟ و چقدر شانس دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز چون بالای 18 سال مدرک زبانی که ارائه می دهدی بسته به رشته و دانشگاه شما متغییر است ولی عموماً نمره ایلتس 6 برای مقطع لیسانس مورد نیاز است. شما شرایط سنی خوبی دارید و اگر درست برنامه ریزی کنید و از دانشگاه و کالج های معتبر پذیرش بگیرید برای ویزا هم شانس مناسبی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
محسن کاظمی
سلام و خدا قوت ممنون از مقاله عالیتون، خواستم بدونم برای مهاجرت به استرالیا از طریق کار و روش اسکیل ورکر حتما باید از این کشور جاب آفر داشته باشیم؟ یا بدون جاب آفر هم شانس برای پذیرفته شدن داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ممنون از همراهی شما شما در طی پروسه نیاز به جاب آفر خواهید داشت این موضوع بسیار تخصصی می باشد برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا کامل راهنمایی شوید.
مشاوره رایگان