مهاجرت به ترکیه

17 بهمن 1399 8 نظر

مهاجرت به ترکیهمهاجرت به ترکیه، نحوه اخذ اقامت و یا تابعیت ترکیه، هزینه مهاجرت به کشور ترکیه و به طور کلی صفر تا صد مهاجرت به ترکیه در این مقاله مورد بحث و بررسی به صورت علمی قرار خواهد گرفت. آیا برای مهاجرت به ترکیه نیاز به اخذ ویزای این کشور می باشد؟ چه روش هایی برای مهاجرت به کشور ترکیه برای ایرانیان وجود دارد؟ آیا می توان با مهاجرت تحصیلی و یا کاری به ترکیه، اقامت این کشور را دریافت کرد؟ میزان هزینه‌های لازم برای سرمایه گذاری یا خرید ملک در ترکیه چه مقدار است؟ آیا می توان به زبان انگلیسی در ترکیه تحصیل نمود؟ در این مقاله سعی بر این نموده ایم که به این قبیل سوالات شما عزیزان پاسخ دقیق و قانونی بدهیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون روش های مهاجرت به ترکیه می توانید فرم تماس را تکمیل نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان در این خصوص بهره مند گردید. در ادامه این مقاله، عناوین زیر در زمینه مهاجرت به ترکیه مورد بررسی قرار خواهند گرفت:

 • زندگی درترکیه و شرایط مهاجرت به ترکیه
 • مهاجرت به ترکیه از طریق کار
 • مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل
 • مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج
 • مهاجرت به ترکیه و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت به ترکیه از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به ترکیه برای هنرمندان و افراد فوق موفق
 • هزینه های زندگی در ترکیه
 • اخذ اقامت دائم و تابعیت ترکیه
 • سوالات متداول در زمینه مهاجرت به ترکیه
 • سخن پایانی درباره مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیهزندگی درترکیه و شرایط مهاجرت به ترکیه

افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند می بایست پیرامون شرایط عمومی این کشور، آگاهی‌های لازم را به دست آورند. کشور جمهوری ترکیه، کشوری آسیایی- اروپایی می باشد که در همسایگی کشورهای ارمنستان، نخجوان، گرجستان، سوریه، عراق، یونان، بلغارستان و ایران قرار دارد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به ترکیه

فایل صوتی اول موسسه ملک پور درمورد مهاجرت به ترکیه

فایل تصویری اول موسسه ملک پور درمورد مهاجرت به ترکیه

 

کشور ترکیه ۷۸۳ کیلومتر مربع مساحت دارد و جمعیتی در حدود ۸۲ میلیون نفر در آن زندگی می کنند.

مهاجرت به ترکیه

زبان رسمی کشور ترکیه زبان ترکی می باشد. پایتخت کشور ترکیه، شهر استانبول است و از دیگر شهرهای مهم آن می‌توان به آنکارا، ازمیر، بورسا، آدانا، قونیه و آنتالیا اشاره کرد. همانطور که استحضار دارید کشور ترکیه کشوری اصطلاحاً اوراسیایی می باشد؛ چرا که نیمی از آن در قاره آسیا و نیمی از آن در قاره اروپا قرار دارد. واحد پول کشور ترکیه، لیر نام دارد و اقتصاد آن مبتنی بر کشاورزی، بانکداری، حمل و نقل، ارتباطات و صنعت پوشاک و لوازم خانگی می باشد.

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

مهاجرت به ترکیه از طریق کار امکان پذیر می باشد. افرادی که قصد مهاجرت کاری به کشور ترکیه را دارند باید بدانند که کشور ترکیه از جمله کشورهایی نیست که ویزای کاری را ارائه نماید. اصولاً افرادی که به دنبال کار در کشور ترکیه هستند، از طریق سایت‌های اینترنتی کاریابی این کشور، اقدام به این کار می نمایند. راه بهتر آن است که فرد خود به این کشور سفر نماید و به جستجوی کار بپردازد. یکی از مهم‌ترین مواردی که احتمال به کار رسیدن فرد را بسیار بالا می برد این است که فرد می بایست به زبان ترکی استانبولی تسلط کافی داشته باشد. فردی که به دنبال کار در کشور ترکیه است، پس از یافتن کار در این کشور باید شخصاً مصاحبه با کارفرمای ترکیه ای را پشت سر بگذارد و در صورت قبولی می تواند مجوز کار از وزارت کار و رفاه اجتماعی در ترکیه را که به اختصار (MLSS) گفته می‌شود اخذ نماید. در صورتی که فرد به کار در ترکیه برسد، اقامت موقت یک ساله ای را دریافت خواهد نمود و در صورتی که کارفرمای ترکیه قرارداد کار فرد را تمدید نماید، اقامت وی نیز تمدید خواهد شد. یکی از مهمترین مواردی که متقاضیان کار در ترکیه باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند این است که نرخ بیکاری کشور ترکیه به نسبت سایر کشورهای برتر اروپایی بسیار بالاتر است. نرخ بیکاری کشور ترکیه 13.3 درصد است که در ادامه می توانید نمودار مربوط به نرخ بیکاری این کشور را مشاهده نمایید:

مهاجرت به ترکیه

 

مهاجرت به ترکیه

کار در ترکیه

با این شرایط پیشنهاد می شود متقاضیان کار در اروپا برای کشورهایی که ویزای جست و جوی کار ارائه می نمایند و نرخ بیکاری بسیار پایینی دارند، اقدام به مهاجرت کاری نمایند. پیشنهاد می گردد از طریق لینک های زیر، اطلاعات لازم مهاجرت کاری به آلمان و اتریش را مشاهده مطالعه نمایید:

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

یکی دیگر از روش های مهاجرت به ترکیه، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد. دوره تحصیلی در در ترکیه از دبستان و سن ۷ سالگی آغاز خواهد شد و در ادامه در مقطع دبیرستان و تا سن ۱۸ سالگی ادامه می یابد. تحصیل در مدارس دولتی ترکیه به صورت رایگان و به زبان ترکی می باشد. در مقطع دانشگاه اما شرایط متفاوت است. در دانشگاه، امکان تحصیل به هر دو زبان ترکی و انگلیسی ممکن است. افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه های دولتی ترکیه را دارند، باید به زبان ترکی استانبولی مسلط باشند و دوره های زبان ترکی را که YOS نام دارد طی نموده باشند. برای تحصیل به زبان انگلیسی نیز افراد باید بتوانند آزمونی تحت عنوان آزمون SAT را بگذرانند و پس از آن است که می توانند مجوز تحصیل در دانشگاه های ترکیه را به دست آورند. تحصیل در کشور ترکیه در مقطع کارشناسی، ۴ سال به طول خواهد انجامید. پس از آن فرد به مدت زمان 2 سال می تواند در مقطع کارشناسی ارشد در ترکیه تحصیل نموده و سپس وارد تحصیل در دوره دکترا می گردد که نیاز به مدرک زبان آیلتس ۷، مقالات متعدد بین المللی و تأییدیه استاد راهنما نیاز دارد. اکثر رشته ها در در ترکیه دارای آزمون ورودی هستند. در جدول زیر می توانید جدول مربوط به دانشگاه های برتر ترکیه را مشاهده نمایید:

 

رتبه در ترکیه

نام دانشگاه

رنکینگ بین المللی

1

Anadolu Üniversitesi

109

2

Bogaziçi Üniversitesi

459

3

Istanbul Üniversitesi

483

4

Orta Dogu Teknik Üniversitesi

664

5

Ankara Üniversitesi

782

6

Istanbul Teknik Üniversitesi

797

7

Atatürk Üniversitesi

819

8

Hacettepe Üniversitesi

915

9

Dokuz Eylül Üniversitesi

1139

10

Koç Üniversitesi

1197

 

 افرادی که بتوانند به زبان ترکی استانبولی و در دانشگاه‌های دولتی این کشور، پذیرش تحصیلی دریافت نمایند می‌توانند از بورسیه های تحصیلی این کشور نیز استفاده نمایند. برخی از این بورسیه های تحصیلی را می توانید در ذیل مشاهده نمایید:

 • کمک هزینه تحصیلی ژولیز (jelvix)
 • FIX THE PHOTO SCHOLARSHIP
 • بورسیه تحصیلی DEALROOM
 • بورسیه تحصیلی Mailcheck 1500USD
 • بورسیه تحصیلی TRENDHIM TALENT

مهاجرت به ترکیه

تحصیل در ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به ترکیهیکی از مهمترین و بهترین روش های مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه‌گذاری می باشد. چرا که کشور ترکیه از جمله کشورهایی است که به شدت به نیروی سرمایه‌گذار در این کشور نیازمند است. یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم کشور ترکیه، خرید ملک در این کشور است. دولت ترکیه از سالیان گذشته در فکر ایجاد شهرک ها، برج ها، آپارتمان ها و سایر املاکی است که افراد بتوانند با خرید ملک در ترکیه، اقامت خود را دریافت نمایند. در صورتی که متقاضی خرید ملک در ترکیه بتواند در ترکیه به میزان مبلغ دویست و پنجاه هزار دلار، ملک خریداری نماید می تواند اقامت دائم و تابعیت کشور ترکیه را دریافت کند. روش های دیگری نیز برای سرمایه‌گذاری در کشور ترکیه وجود دارد، همچون ثبت شرکت در این کشور که فرد می تواند پس از ۵ سال، اقامت دائم کشور ترکیه را دریافت نماید. از دیگر روش های اخذ تابعیت ترکیه، سپرده گذاری در بانک های این کشور است. در این برنامه، فرد متقاضی می بایست 500 هزار دلار را در بانک های کشور ترکیه سپرده گذاری نماید و پس از 3 سال می تواند پول خود را برداشت نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید ملک در ترکیه می توانید وارد لینک زیر شده و اطلاعات لازم را به دست آورید.

مهاجرت به ترکیه

خرید ملک در ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج

مهاجرت به ترکیه

امکان مهاجرت به ترکیه از طریق ازدواج نیز تحت شرایطی خاص امکان پذیر می باشد. افرادی می‌توانند از طریق ازدواج به این کشور مهاجرت نمایند و یا اقامت ترکیه را به دست آورند که یا با شخص تبعه ترکیه ازدواج کنند یا با شخصی که اقامت دائم یا پاسپورت ترکیه را دارد ازدواج نماید. این مقاله توسط مشاوران موسسه حقوقی ملک پور به رشته تحریر و نگارش در آمده است هرگونه کپی برداری از آن شرعا، عرفا و قانونا غیر مجاز می باشد. فردی که بخواهد از این طریق اقامت ترکیه را به دست آورد ابتدا اقامت موقت ۳ تا ۵ ساله را اخذ می نماید و در صورتی که ازدواج با فرد مورد نظر بیش از این مدت زمان به طول بیانجامد فرد می تواند اقامت دائم خود را به دست آورد. در این مدت فرد باید به زبان ترکی مسلط باشد و بتواند در فرهنگ کشور ترکیه ادغام گردد.

مهاجرت به ترکیه و اخذ تابعیت از طریق تولد

مهاجرت به ترکیه و اخذ تابعیت این کشور از طریق تولد، امکان پذیر نمی باشد. به طور کلی در زمینه اخذ اقامت و یا تابعیت از طریق تولد، کشورها به دو بخش تقسیم بندی می گردند؛ برخی از کشورها سیستم خاک را مورد قبول قرار می‌دهند و برخی از کشورها سیستم خون را مورد پذیرش قرار خواهند داد. کشورهایی که بر اساس سیستم خاک تابعیت خود را به نوزاد متولد شده اعطا می کنند، بر این اساس که وی در خاک آن کشور متولد شده است، وی را واجد شرایط برای اخذ تابعیت می‌دانند. البته این امر مستلزم آن است که نوزاد متولد شده دارای پدر یا مادری باشد که اقامت موقت یا دائم کشورهایی که سیستم خاک را مورد پذیرش قرار می‌دهند داشته باشند. از جمله کشور هایی که سیستم خاک را مورد پذیرش قرار داده اند می توان به کانادا، آمریکاو برزیل اشاره کرد. اکثر قریب به اتفاق کشورها، سیستم خون را مورد پذیرش قرار دادند؛ به این ترتیب که تابعیت نوزاد بر اساس تابعیت پدر یا مادر وی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت.

مهاجرت به ترکیه از طریق پناهندگی

لازم به ذکر است که موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) هیچ گونه فعالیت و خدمات رسانی در این زمینه ارائه نمی دهد و به شما عزیزان پیشنهاد می شود با توجه به شرایط خود، روش قانونی و مناسبی را برای مهاجرت انتخاب نمایید.

یکی دیگر از روه های مهاجرت به ترکیه، مهاجرت از طریق پناهندگی می باشد که این موضوع به هیچ عنوان توسط موسسه حقوقی ملک پور توصیه نمی گردد و خدماتی نیز در این زمینه توسط موسسه حقوقی ملک پور ارائه نمی شود. دلیل این امر این است که مهاجرت از طریق پناهندگی یکی از سخت ترین و در عین حال خطرناک ترین راه های مهاجرت می باشد. افراد بسیار زیادی بودند که روش مهاجرت از طریق پناهندگی را برای خود برگزیدند، اما جان و مال خود را در این راه از دست داده اند. موسسه حقوقی ملک پور همواره روش های قانونی مهاجرت را به موکلین خود پیشنهاد می نماید. بر طبق کنوانسیون ژنو پناهنده شخصی است که بر اثر مسائل مذهبی، نژاد، ملیت، عضویت در گروه های اجتماعی، فعالیت های سیاسی و جنگ ممکن است جانش را در کشور خود از دست بدهد. متأسفانه بسیاری از عزیزانی که اقدام به مهاجرت از طریق پناهندگی می نمایند، از روش های قانونی مهاجرت موفق و امن اطلاع ندارند.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور راجع به پناهندگی

 

مهاجرت به ترکیه

پناهندگی ترکیه

مهاجرت به ترکیه برای هنرمندان و افراد فوق موفق

مهاجرت به ترکیهیکی دیگر از راه های مهاجرت به ترکیه، مهاجرت افراد موفق یا هنرمند به این کشور است. افرادی که در سطح بالایی به لحاظ هنری، درسی، ورزشی و بیزینسی قرار دارند می توانند با روشهای ویژه تری نسبت به دیگران به این کشور مهاجرت نمایند. بدین منظور، افرادی که ورزشکار یا هنرمند هستند باید دارای جوایز داخلی و بین‌المللی بوده و شهرتی نسبی در کشور خود یا سطح جهان داشته باشند. در این صورت می توانند واجد شرایط برای مهاجرت از این طریق باشند. به عنوان مثال افرادی که جوایزی همچون جایزه اسکار را دریافت کرده، دارای مدال المپیک می باشند، در باشگاه‌های معتبری مشغول به ورزش بوده و یا تاجری موفق بوده اند خیلی راحت تر از دیگران می توانند از این طریق به کشور ترکیه مهاجرت نمایند. متقاضیان این روش باید اثبات نمایند که توانسته اند از راه هنری یا ورزشی خود، کسب درآمد کرده و هزینه های خود را از این راه تأمین نمایند.

مهاجرت به ترکیه

اقامت هنرمندان

هزینه های زندگی در ترکیه

یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن متقاضیان مهاجرت به ترکیه شکل خواهد گرفت این است که آیا از پس هزینه های زندگی در این کشور برخواهند آمد یا خیر. اصولاً هزینه های زندگی، بستگی به سبک زندگی فرد دارد و بسته به زندگی فرد ممکن است خانواده ای پرخرج یا خانواده ای کم خرج باشند. در ترکیه نیز مانند همه کشورهای دنیا هزینه های زندگی در شهرهای بزرگ کشور نسبت به شهرهای کوچک تر بیشتر است. به عنوان مثال هزینه های زندگی در استانبول، ازمیر، آنکارا و... بیشتر از هزینه های زندگی در شهرهای کوچک این کشور می‌باشد. در جدول که برای شما عزیزان تهیه شده است می توانید هزینه برخی از کالاها و هزینه های اجاره ملک در ترکیه را مشاهده نمایید:

 

کالا یا خدمات

هزینه ها به یورو

غذا در رستوران ارزان

3.81  

غذا برای 2 نفر در رستوران متوسط

13.72

بطری آب 0.33 لیتری

0.21

نوشابه 0.33 لیتری (کوکا/پپسی)

0.60

یک فنجان قهوه

1.64

بطری شیر 1 لیتری

0.67

نان 500 گرمی

0.38

1 کیلوگرم برنج

1.31

1 کیلو سینه مرغ

1.46

1 کیلوگرم گوشت گاو

9.07

1 لیتر بنزین

1.05

 

در جدول زیر نیز می توانید هزینه های اجاره ملک در ترکیه  را نیز مشاهده بفرمایید:

 

اجاره و خرید آپارتمان

هزنیه به یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه داخل شهر

212.32

اجاره آپارتمان 1 خوابه خارج شهر

133.90

اجاره آپارتمان 3 خوابه داخل شهر

365.85

اجاره آپارتمان 3 خوابه خارج شهر

226.70

مهاجرت به ترکیه

هزینه زندگی در ترکیه

اخذ اقامت دائم و تابعیت ترکیه

مهاجرت به ترکیه

از دیگر مواردی که برای متقاضیان مهاجرت به ترکیه بسیار مهم و حیاتی می باشد این است که از کدام یک از روش هایی که پیش تر خدمت شما عزیزان بیان شد، می توان به تابعیت و یا اقامت دائم کشور ترکیه دست پیدا کرد. بر طبق مواردی که گفته شد، سه راه منجر به اخذ تابعیت کشور ترکیه خواهد شد؛ مهاجرت کاری، سرمایه گذاری و ازدواج با تبعه کشور ترکیه، منجر به اخذ تابعیت ترکیه خواهد شد. مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه منجر به اخذ اقامت و یا تابعیت ترکیه نخواهد شد بلکه فرد باید پس از تحصیل خود به کار در این کشور برسد و بتواند پنج سال را به صورت تمام وقت در این کشور مشغول به کار گردد تا اقامت دائم ترکیه را اخذ نماید. یکی از محبوب ترین روش ها برای اخذ تابعیت کشور ترکیه برای ایرانیان، روش مهاجرت به این کشور از طریق سرمایه گذاری و یا خرید ملک است. همانطور که پیشتر نیز خدمت شما عزیزان بیان شد، افرادی که بتوانند به میزان ۲۵۰ هزار دلار در کشور ترکیه خرید ملک کنند می‌توانند پس از ۶ ماه، پاسپورت این کشور را اخذ نمایند.

مهاجرت به ترکیه

پاسپورت ترکیه

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به ترکیه یا سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که تدریس جناب استاد استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در زمینه مهاجرت به ترکیه

مهاجرت به ترکیه چگونه امکان پذیر است؟

اولین گام برای مهاجرت به ترکیه شناخت روش های مهاجرت به این کشور و انتخاب بهترین گزینه است. سپس باید شرایط و مدارک مهاجرت را بر اساس روش انتخاب شده فراهم کرد.

بهترین روش مهاجرت به ترکیه کدام است؟

مسلماً شرایط شخصی شما در انتخاب بهترین روش مهاجرت به ترکیه بسیار مؤثر است؛ اما به طور کلی ویزای کار ترکیه، تحصیل در دانشگاه های ترکیه، خرید ملک در ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه از بهترین راه های مهاجرت به ترکیه است.

کم هزینه ترین راه مهاجرت به ترکیه کدام است؟

روش های کاری مثل دریافت پیشنهاد کار از کم هزینه ترین روش های مهاجرت به ترکیه است. تحصیل در ترکیه نیز دومین روش کم هزینه است.

آیا برای مهاجرت به ترکیه حتماً می بایست از طریق وکیل اقدام نمود؟

خیر. شما می توانید با صرف وقت قوانین مهاجرت به ترکیه را بیاموزید، اما مسلماً وکیل می تواند با سرعت بیشتری کار شما را انجام دهد و تجربیات خود را در اختیار شما بگذارد.

_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به ترکیه _____________________

مهاجرت به ترکیه، مهاجرت از طرق مختلف به ترکیه، هزینه های زندگی در ترکیه و صفر تا صد مهاجرت به ترکیه در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. با مطالعه این مقاله آموختیم که سه روش عمده برای اخذ تابعیت کشور ترکیه وجود دارد که این راه ها عبارتند از مهاجرت از طریق کار، سرمایه گذاری و ازدواج با فرد تبعه این کشور. افرادی که تمایل به تحصیل در ترکیه دارند می توانند به دو زبان ترکی و انگلیسی برای تحصیل اقدام نمایند؛ اما راه مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل در این کشور، پیامد خاصی را در بر نخواهد داشت و بهتر است افراد برای تحصیل در کشورهای بهتر در قاره اروپا اقدام نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون راه های مهاجرت به ترکیه و مشاوره با مشاورین موسسه حقوقی ملک پور می‌توانید فرم تماس را کامل کرده و یا طی تماس تلفنی با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش)، از مشاوره تلفنی رایگان در این خصوص استفاده نمایید. همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود را پیرامون مهاجرت به ترکیه در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا در سریعترین زمان ممکن مشاورین به شما پاسخ بدهند.

امتیاز 4.74 از 5 ( 22 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حسین آرمان نژاد
شما بجا ترکیه کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، انتخاب کشور مقصد کاملاً بستگی به علایق شما، شرایط و وضعیت شما داشته و برای تمامی افراد یک مقصد مهاجرتی مناسب نمی باشد. شما می توانید با تماس با مؤسسه از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید و یا با ثبت مشخصات خود در قسمت "تماس با ما" از امکان تماس واتساپ کارشناسان دفتر مرکزی در وین استفاده نمایید. * مانا باشید *
امین منفرد
با سلام و خسته نباشید خدمت شما. بنده قصد دارم برای کار به ترکیه برم.. مدرک فوق لیسانس برق دارم. الان 7 سال هست سابقه کار مرتبط دارم. سطح زبان انگلیسی هم ایلتس 7 رو 1 سال پیش گرفتم. ولی پول زیادی ندارم و فقط 200 میلیون تونستم جور کنم. واسه همین می خوام مهاجرت به ترکیه کنم.ایا با این پول میشه واسه جای دیگه اقدام کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص مهاجرت کاری به ترکیه باید مد نظر داشته باشید که این کشور مثل المان و اتریش ویزای جستجوی کار ندارد و شما باید حتما پیشنهاد شغلی یا جاب آفر داشته باشید. شرایط عمومی شما خوب است و شانس مهاجرت به کشورهای بزرگتر و بهتری را دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
احمد شاهدي
با سلام. ايا تحصيل با تحصيل در تركيه پس از فارق التحصيلي امكان ورود به بازار كار و اخذ اقامت كاري وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر بعد از تحصیل در این کشور کار پیدا کنید منجر به اقامت دائم شما خواهد شد .
توسکا محمدی
سلام،از طریق ایران میشه مستقیما در کشور ترکیه کار پیدا کردو بعداز وارد سدن به ترکیه کار کردو از خوده ایران میشه برای تحصیل به مدرسه در ترکیه ثبت نام کرد یا حتما باید در خوده کشور ترکیه اقدام کرد شماره ی ک بشه برای مشاوره ما با ان تماس بگیریم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مهرداد باقری
مهاجرت برای پزشک عمومی با سابقه کار دراورژانس برای ترکیه ،دارای چه شرایطی است .ایا شرط سنی دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید مدرکتون رو معادل سازی کنید برای کشورهای اروپایی مانند المان سوئد و دانمارک هم می توان اقدام کرد با مشاورین هم تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
شفیعی
سلام و وقت شما بخیر. اینجانب دارای مدرک کارشناسی فرش (طراحی)و کارشناس ارشد مرمت آثار فرهنگی و تاریخی میباشم و دارای یازده سال سابقه کار دولتی هستم.در زمینه طراحی سنتی،تذهیب و طراحی فرش کار کرده و حتی سابقه تدریس در آموزشگاه های صنایع دستی را دارم. در زمینه مرمت آثار فرهنگی و تاریخی دارای دو مقاله در سطح ملی و همکاری با دانشگاه به عنوان استاد راهنما می باشم. آیا می توانم از طریق هنری مهاجرت کنم؟ لطفا راهنمایی ام کنید. درضمن دارای دوپسر دبیرستانی می باشم که یکی از پسرانم در نواختن تارآذربایجانی دارای مهارت می باشد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در صورت اثبات هنرمند بودن می توان اقامت هنرمندان گرفت با مشاورین هم تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
توسکا محمدی
سلام،برای رفتن به خارج برای تحصیلات و کار حداقل نیاز به چقدر سرمایه هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بسته به نوع روش مهاجرت و شرایط افراد متفاوت است برای اطلاعات دقیق با مشاورین تماس بگیرید
توسکا محمدی
سلام،برای رفتن به خارج برای تحصیلات و کار حداقل نیاز به چقدر سرمایه هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید طبق شرایط شما بررسی شود با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مشاوره رایگان