مهاجرت به فنلاند

4 مهر 1399 3 نظر

مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند، راه های دریافت اقامت و تابعیت کشور فنلاند و آسان ترین راه مهاجرت به فنلاند در 2020 در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. راه های مهاجرت به فنلاند چگونه است؟ چرا اغلب افراد برای مهاجرت خود، فنلاند را انتخاب می کنند؟ آیا کشور فنلاند برای ایرانیان شرایط ورود مناسبی دارد؟ کشور فنلاند که در حوزه اسکاندیناوی واقع شده است از مقاصد متقاضیان مهاجرت می باشد. این کشور جزو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد و با دریافت کارت اقامت این کشور می توانید آزادانه به این کشورها سفر کنید. مؤسسه حقوقی ملک پور بر آن است تا در این مقاله اطلاعات مفیدی را در خصوص نحوه مهاجرت و انواع راه های مهاجرت به فنلاند به شما انتقال دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی مهاجرت به فنلاند می توانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مؤسسه حقوقی ملک پور نهایت استفاده را به عمل آورید. در ادامه به مباحث زیر خواهیم پرداخت.

 • شرایط عمومی مهاجرت به فنلاند
 • مهاجرت به فنلاند از طریق کار
 • مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل
 • مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج
 • مهاجرت به فنلاند از طریق تولد
 • مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی
 • هزینه های زندگی در فنلاند
 • شرایط اخذ اقامت و تابعیت فنلاند
 • سئوالات متداول راجع به مهاجرت به فنلاند
 • جمع بندی نکات مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند

شرایط عمومی مهاجرت به فنلاند

به طور کلی افراد متقاضی مهاجرت به فنلاند باید این مقوله را بدانند که این کشور می تواند از بهترین کشورهای اسکاندیناوی برای مهاجرت باشد. اما افراد چرا فنلاند را برای مهاجرت انتخاب می کنند؟ فنلاند به جهت موقعیت جغرافیایی و استراتژی از دیرباز مقصد مهاجران بوده است. کشور فنلاند با جمعیتی حدود 5.4 میلیون نفر، در شمالی ترین نقطه اروپا واقع شده است. بزرگترین و زیباترین شهر این کشور، شهر هلسینکی می باشد. متقاضیان مهاجرت به فنلاند از 6 طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی می توانند به این کشور مهاجرت کنند. به طور کلی شرایط عمومی برای مهاجرت به فنلاند بدین صورت است که افراد با رعایت یک سری از شرایط همانند سن، تحصیلات و یا سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی می توانند وارد این کشور شده و از شرایط و امکانات رفاهی و شهروندی فنلاند بهره مند شوند. در ادامه به بررسی روند مهاجرت از طرق مختلف خواهیم پرداخت.

مهاجرت به فنلاند از طریق کار

مهاجرت به فنلاند می تواند از طریق کار صورت پذیرد. به این حالت که شما باید یک پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمایی که در فنلاند مشغول به کار است، دریافت نمایید. برای کار کردن در فنلاند باید اجازه اقامت قانونی داشته باشید. بدین صورت که قبل از دریافت اجازه اقامت باید شغلی را در فنلاند بیابید. پس از دریافت پیشنهاد شغلی از این کشور می توانید برای دریافت اقامت فنلاند اقدام کنید. البته بعد از پایان رساندن دوره تحصیلی خود می توانید از اجازه جست و جوی کار پس از تحصیل نیز استفاده کنید. این نوع اقامت به مدت یک سال بوده و برای بیش از 1 بار صادر نخواهد شد. به محض یافتن شغل مورد نظر خود می توانید درخواست تبدیل ویزای خود را از جست و جوی کار به اقامت کاری ارائه دهید. برای تحلیل بیشتر شرایط کاری کشور فنلاند، در ادامه به میزان نرخ بیکاری این کشور خواهیم پرداخت.

مهاجرت به فنلاند

همانطور که ملاحظه نمودید، نرخ بیکاری کشور فنلاند در سال های اخیر نرخ بیکاری کشور فنلاند رو به نزول است و از سال 2016 تا کنون روند کاهشی داشته است. همانطور که گفته شد دریافت مجوز کاری کشور فنلاند منوط به دریافت پیشنهاد کاری از این کشور می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به فنلاند از طریق کار می توانید به لینک زیر مراجعه کرده و اطلاعات خود را در خصوص کار در فنلاند افزایش دهید.

مهاجرت به فنلاند

کار در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل

مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل نیز امکان پذیر است. خیلی از افراد از طریق تحصیل، وارد پروسه مهاجرت خود به فنلاند می شوند؛ چرا که این روش می تواند از بهترین عوامل و بهانه های ورود شما به اتحادیه اروپا باشد. اما باید به این نکته پرداخت که با هر چند سال تحصیل در هر کشوری از جمله فنلاند، نمی توان بحث اقامت دائم یا تابعیت را مطرح کرد؛ چرا که مستقیماً از طریق تحصیل نمی توان اقامت دائم یا تابعیت آن کشور را دریافت کرد. به طور کلی کشورهای اسکاندیناوی از دیرباز هدف مهاجران تحصیلی بوده است. چرا که با دریافت اقامت بلندمدت کشورهای اسکاندیناوی (مثل اقامت تحصیلی) می توان آزادانه به کشورهای دانمارک، ایسلند، سوئد و نروژ سفر کرد.

تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور فنلاند می تواند سه ساله و چهار ساله باشد. تحصیل در این کشور می تواند به سه زبان انگلیسی، فنلاندی و سوئدی امکان پذیر باشد. اما دوره های کارشناسی ارشد در این کشور عموماً یک سال و نیم و دو ساله می باشد. در مقاطع دکتری دانشجو عموماً می تواند در دانشگاه های رایگان پذیرش بگیرد؛ اما این امر مستلزم شرایطیست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. دکتری در فنلاند 4 ساله می باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی فنلاند از 10000 یورو تا 15000 هزار یورو به طور سالیانه متغیر است. در ادامه به معرفی چند دانشگاه این کشور خواهیم پرداخت.

 

برترین دانشگاه های فنلاند در سال 2020

دانشگاه

THE 2020

QS 2020

ARWU 2020

University of Helsinki

99

110

57

Aalto University

181

140

301-400

University of Tampere

201-250

601-650

-

University of Oulu

251-300

376

-

University of Eastern Finland

351-400

481

401-500

University of Turku

351-400

285

301-400

University of Jyväskylä

401-500

336

-

Tampere University of Technology

401-500

366

-

Lappeenranta University of Technology

501-600

521-530

-

 

دولت کشور فنلاند برای اکثر دانشجویان بین المللی، بورسیه و دانشگاه های بدون شهریه را در نظر گرفته است. برای مقاطع لیسانس و فوق لیسانس می توانید درخواست بورسیه تحصیلی بدهید. نکته حائز اهمیت این است که برای مقطع دکتری در این کشور، بورسیه بین المللی تعلق نگرفته است. برخی از دانشگاه ها شرایط مناسبی را برای تحصیل در این مقاطع برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته اند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه مهاجرت به فنلاند از طریق تحصیل می توانید به لینک زیر مراجعه کنید و اطلاعات خود را افزایش دهید.

مهاجرت به فنلاند

تحصیل در فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری از مرسوم ترین روش های دریافت اقامت هر کشوری می باشد. فنلاند نیز از این قاعده مستثنی نیست. عموماً سرمایه گذاری ها در کشورهای اروپایی، با ثبت شرکت و تزریق سرمایه مستقیم و خرید ملک همراه است. در این بخش به بررسی مختصر انواع روش های سرمایه گذاری در فنلاند خواهیم پرداخت.

ثبت شرکت در فنلاند می تواند یکی از راه های ورود به این کشور باشد. شرکت ها عموماً باید نوعی تجارت و کسب و کار را راه اندازی کنند که به رشد و اقتصاد این کشور کمک کند. ارائه طرح تجاری از ملزومات ثبت شرکت در اروپا و به خصوص فنلاند است. مهاجرت به فنلاند از طریق ثبت شرکت نیاز به این دارد که طرح تجاری و کسب و کاری که شما در نظر گرفته اید، به کمک این کشور بیاید و بتواند کشور را در جهت رشد اقتصادی یاری کند.

خرید ملک در کشور فنلاند از سال 2000 بدون اجازه مقامات قانونی کشور آغاز شد. بدین معنی که افراد خارجی می توانند در کشور فنلاند خرید ملک داشته باشند؛ مگر در نقاطی که سوئدی زبان هستند که نیاز به دریافت اجازه توسط دولت دارد. با خرید ملک در فنلاند مستقیماً نمی توان اقامت دائم و یا پاسپورت این کشور را دریافت کرد. بلکه باید طی شرایطی وارد این روند شد که صرفاً از راه خرید ملک نباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به فنلاند از طریق خرید ملک می توانید با کارشناسان مجموعه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرمایید و با دریافت مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات خود را افزایش دهید. بر خلاف فنلاند و بسیاری از کشورهای اروپایی که صرفاً از طریق خرید ملک، اقامت خود را اعطا نمی کنند؛ کشورهایی مانند اسپانیا و پرتغال، اقامت و تابعیت خود را به متقاضیان خرید ملک در این کشورها اعطا می نمایند. در صورت تمایل به این سرمایه گذاری سودده و دارای آثار اقامتی می توانید به لینک های ذیل مراجعه کنید.

در انتهای این بحث باید به این نکته اساسی بپردازیم که آیا سرمایه گذاری در کشور فنلاند مناسب می باشد یا خیر. در ابتدا باید به میزان تولید ناخالص ملی بپردازیم. این مقدار هر چقدر بیشتر باشد، قطعا برای برنامه های سرمایه گذاری مناسب می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور طی نموداری این مقدار را در طول سالیان دراز برای شما تحلیل کرده است.

مهاجرت به فنلاند

همانطور که ملاحظه کردید میزان تولید ناخالص ملی در کشور فنلاند همواره رو به افزایش می باشد. اما عامل دیگه ای که باید برای این پروسه بررسی کرد، میزان ریسک پذیری سرمایه گذاری خارجی است. این نرخ، میزان توقیف اموال و سرمایه های خارجی را در مسائل مختلف بررسی می کند. به طوری که اگر این نرخ پایین باشد، سرمایه های افراد خارجی در این کشور از امنیت بیشتری برای توقیف آن توسط دولت کشور برخوردار می باشد. در ادامه به میزان ریسک پذیری سرمایه گذاری کشور فنلاند پرداخته ایم.

 مهاجرت به فنلاند

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج

مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج نیز امکان پذیر است. به این صورت که اگر همسر شما یک شخص فنلاندی باشد، برای دریافت اقامت دائم و یا پاسپورت کشور فنلاند می توانید درخواست دهید. به طور کلی چه کسی همسر محسوب می شود؟ هر فردی که به عنوان همراه و هم خانه شخص دیگر محسوب شود و به مدت حداقل 2 سال با وی زندگی کند، به عنوان همسر شخص می تواند تلقی شود. ازدواج همجنس گرایان در کشور فنلاند به خوبی پذیرفته شده است. در ادامه شرایط کلی برای مهاجرت به فنلاند از طریق ازدواج را به طور مختصر شرح داده ایم.

 • همسر شما ملیت فنلاند را داشته باشد.
 • همسر شما در فنلاند زندگی کرده باشد و یا قصد زندگی کردن در این کشور را داشته باشد.
 • شما و همسر شما در یک نهاد قانونی ازدواج کرده باشید و ثبت شده باشد.
 • اگر شما در خارج از کشور فنلاند ازدواج کرده اید، در یک نهاد قانونی در کشور فنلاند نیز ثبت شده باشد.
 • ارائه گذرنامه معتبر
 • ارائه عکس گذرنامه ای
 • اثبات سکونت قانونی فرد فنلاندی
 • تکمیل فرم های PK+ , MP_1

اثبات تمکن مالی برای ازدواج در کشور فنلاند نیاز به مراحل قانونی نیست. سفارت و یا نهادهای قانونی این کشور، محدودیتی در جهت اثبات تمکن مالی توسط بانک ندارند. در خصوص اجازه کار برای همسر خارجی، مادامی که اقامت وی تضمین نشده است، اجازه کار قانونی توسط دولت کشور فنلاند صادر نمی شود. در ادامه به بررسی مهاجرت به فنلاند از طریق تولد فرزند خواهیم پرداخت.

مهاجرت به فنلاند از طریق تولد فرزند

تولد فرزند یکی از راه های مهاجرت به فنلاند می باشد. اما نه برای والدین؛ بلکه برای طفل متولد شده. چرا که تولد فرزند عموماً برای پدر و مادر طفل سود و منفعتی ندارد و در نهایت باعث اعطای تابعیت به طفل متولد شده می شود. همچنین پدر و مادر باید شرایط خاصی را در حین تولد فرزند خود داشته باشند تا بتوانند برای دریافت تابعیت کشور فنلاند برای فرزند خود اقدام کنند. برای آن دسته از افرادی که برای مهاجرت به فنلاند می خواهند اقدام کنند، روش های بهتری می تواند جایگزین این روش باشد. چرا که برای والدین توفیق چندانی ندارد و برای دریافت تابعیت فنلاند برای طفل می تواند گزینه مناسبی باشد. شرایطی که کشور فنلاند برای اعطای تابعیت به افراد مختلف در نظر گرفته است،‌ خون نسبی می باشد که به شرح ذیل برای شما توضیح داده شده است.

 • مادر طفل، تبعه فنلاند است.
 • پدر طفل، تبعه فنلاند است و پدر و مادر طفل باهم ازدواج کرده اند.
 • پدر طفل، تبعه فنلاند است و فرزند متولد شده حاصل ازدواج سفید (غیر از ازدواج رسمی) می باشد.
 • پدر طفل که تابعیت فنلاند را داشته است، قبل از تولد فرزند خویش فوت شده است و قبل از تولد طفل، با مادر وی ازدواج کرده است
 • پدر طفل که تابعیت فنلاندی داشته است قبل از تولد فرزند خود فوت شده و قبل از تولد فرزند خود، با مادر وی ازدواج سفید داشته است.

مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی

مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی نیز می تواند صورت بگیرد. اما پناهندگی از پرخطرترین و دشوارترین روش هایی ست که هر شخص می تواند برای مهاجرت به فنلاند در نظر بگیرد.

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد پناهندگی

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد پناهندگی

 

پناهنده کسی ست که از کشور خود فرار کرده و به کشور دیگری پناه آورده است. فرار او ناشی از ترس قریب الوقوع وی از آزار و اذیت توسط دولت کشور مبدأ می باشد. این ترس وی ناشی از عضویت در احزاب خاص و سیاسی، ملیت، نژاد و عقاید خود است. اما در خصوص پناهندگی که از پرخطرترین روش های اقدام برای مهاجرت است، باید این را مد نظر گرفت که خیلی از افرادی که دست به این اقدام می زنند، از ویژگی ها و شرایط خاص خود آگاهی و اطلاع ندارند. بسیاری از افراد سودجو با سوء استفاده از جهل متقاضیان مهاجرت به فنلاند، پناهندگی به این کشور را به عنوان بهترین یا تنهاترین روش مهاجرت به این کشور معرفی می نمایند. این در حالیست که در صورت افزایش اطلاعات مهاجرتی خود و کسب اطلاع از وکلای معتبر می توانید متناسب با شرایط خود، آسان ترین راه مهاجرت به فنلاند را به طور قانونی و بدون توسل به دروغ و در خطر انداختن جان و مال و آبروی خود انتخاب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

پناهندگی اتریش

پناهندگی فنلاند

متقاضیان مهاجرت به فنلاند از طریق پناهندگی با دشواری ها و چالش های بسیاری در مسیر مهاجرت خود روبرو خواهند شد. این دشواری ها حتی پس از رسیدن به خاک کشور فنلاند و زندگی در کممپ های پناهندگی ادامه دارد. شرایط نامساعد زندگی در کمپ ها، بسیاری از پناهندگان را منصرف از تصمیم خود می کند. علاوه بر شرایط نامناسب زندگی، پناهندگان از منزلت اجتماعی مناسب و شایسته ای در نظر شهورندان این کشور برخوردار نیستند. مؤسسه حقوقی ملک پور نه تنها در زمینه پناهندگی دارای خدمات نمی باشد، بلکه شما عزیزان را نیز توصیه به اقدام از طرق قانونی مهاجرت می کند.

هزینه های زندگی در فنلاند

مهاجرت به فنلاند

محاسبه هزینه های زندگی از مهمترین عامل و معیارهایی ست که باید قبل از مهاجرت به هر کشوری باید مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. مؤسسه حقوقی ملک پور برای احتساب هزینه های زندگی این کشور و مدیریت هزینه های مهاجرت به فنلاند، جدولی را برای شما عزیزان تهیه کرده است که لیست کالاهای اساسی را برای شما به قیمت یورو عنوان نموده است.

 

آب معدنی کوچک

1.57 یورو

شیر

هر لیتر 0.92 یورو

نان سفید

1.78 یورو

برنج

هر کیلو 1.72 یورو

تخم مرغ

هر 12 عدد 1.80 یورو

پنیر محلی

هر کیلو 6 یورو

گوشت سفید

هر کیلو 9.43 یورو

گوشت قرمز

هر کیلو 13.25 یورو

سیب

هر کیلو 2 یورو

موز

هر کیلو 1.5 یورو

سیب زمینی

هر کیلو 0.86 یورو

پیاز

هر کیلو 1.24 یورو

بلیط مترو یک طرفه

3 یورو

بنزین

هر لیتر 1.5 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

800 یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه بیرون شهر

550 یورو

 

هزینه های زندگی در کشور فنلاند از 1200 یورو تا 1700 یورو بسته به نوع زندگی، تعداد افراد خانواده و شیوه مدیریت امور زندگی، تخمین زده شده است. از این بررسی می توان گفت که کیفیت زندگی در کشور فنلاند،‌ بالا بوده و از سطح مناسب رفاه اجتماعی و امنیتی برخوردار است.

پناهندگی اتریش

هزینه های تحصیل و زندگی در فنلاند

شرایط اخذ اقامت و تابعیت فنلاند

از طریق راه هایی که به شما نشان داده شد، می توانید برای مهاجرت به فنلاند اقدام کنید. از جمله شرایط اصلی دریافت اقامت دائم کشور فنلاند این است که به مدت 4 سال بدون وقفه در این کشور حضور داشته باشید. دانستن زبان سوئدی یا فنلاندی در سطح مورد نیاز، برای دریافت تابعیت این کشور نیاز است. اثبات حمایت خود برای سال های آینده نیز می تواند از جمله شرایط اصلی دریافت تابعیت کشور فنلاند باشد. بنابراین، مدت زمان اقامت شما برای دریافت اقامت دائم در فنلاند، از تاریخی که در این کشور حضور قانونی داشته اید و از کشور خارج نشده اید محاسبه می شود. عموماً پس از یک الی سه سال پس از دریافت اقامت دائم کشورهای اروپا، می توانید برای دریافت پاسپورت و تابعیت این کشور اقدام کنید. این مقاله توسط گروه مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و هر گونه کپی و رونوشت از این مقاله شرعاً حرام است. در صورتی که در خصوص نحوه مهاجرت به فنلاند و دریافت تابعیت و اقامت فنلاند سئوالات بیشتری دارید،‌ می توانید با تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور، و استفاده از مشاوره های تلفنی رایگان، اطلاعات خود را افزایش دهید.

پناهندگی اتریش

پاسپورت فنلاند

با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید اطلاعات خود را در خصوص نحوه مهاجرت به فنلاند و چگونگی دریافت تابعیت و اقامت دائم کشورهای اروپایی افزایش دهید.

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به فنلاند

 • پرسش: ✅ مهاجرت به کشور فنلاند از چه طریقی امکان پذیر است؟
 • پاسخ: به طور کلی سه روش تحصیل، کار و سرمایه گذاری از مهم‌ترین روش های مهاجرت به فنلاند هستند. روش های دیگری از جمله ازدواج، تولد و پناهندگی نیز برای مهاجرت به این کشور موجود می باشند.
 • پرسش: ✅ بهترین راه برای مهاجرت به فنلاند کدام است؟
 • پاسخ: با توجه به نیاز به دریافت پیشنهاد کاری برای مهاجرت به فنلاند از طریق کار، در حال حاضر بهترین روش برای مهاجرت به این کشور، مهاجرت از طریق تحصیل می باشد.
 • پرسش: ✅ آیا مهاجرت به فنلاند، نیاز به اقدام از طریق وکلای متخصص دارد؟
 • پاسخ: مهاجرت به فنلاند نیازمند طی کردن پروسه ای است که انجام آن از طریق وکلای متخصص، شانس شما را در اخذ ویزا و موفقیت در دریافت اقامت این کشور بالا می برد. بنابراین توصیه می شود که از راهنمایی ها و خدمات مشاوره ای مؤسسه معتبر در این زمینه بهره مند گردید.
 • پرسش: ✅ به منظور مهاجرت به فنلاند چه مقدار هزینه لازم است؟
 • پاسخ: هزینه لازم برای اقدام به مهاجرت به فنلاند، بسته به روش انتخابی فرد، متغیر می باشد. شما می توانید از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور، اطلاعات کاملی را در زمینه هزینه مهاجرت به فنلاند از طرق مختلف دریافت نمایید.

 

______________ جمع بندی نکات مهاجرت به فنلاند ______________

مهاجرت به فنلاند، نحوه دریافت اقامت و تابعیت کشور فنلاند و آسان ترین راه مهاجرت به فنلاند در 2020 در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. فنلاند یکی از بهترین کشورهای اسکاندیناوی می باشد که می تواند بهترین مقصد برای افراد متقاضی مهاجرت باشد. به طور کلی مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری و تحصیل برای ایرانی ها کارآمد تر می باشد. چرا که با توجه به شرایط عمومی کاری، برای مهاجرت به فنلاند از طریق کار خیلی نمی توان بر این کشور تکیه کرد. مؤسسه حقوقی ملک پور این کشور را به شما پیشنهاد می دهد و از شما می خواهد که این مقاله را به صورت اختصاصی و تحلیلی بخوانید. در انتهای این مقاله می توانید از قسمت ثبت پرسش استفاده کنید و سئوالات خود را مطرح کنید تا مشاورین و وکلای مهاجرتی به آن ها پاسخ دهند. اگر در خصوص نحوه مهاجرت به فنلاند و دیگر مسائل مربوط به این موضوع سئوالاتی دارید، می توانید از مشاوره های تلفنی رایگان مؤسسه حقوقی ملک پور استفاده کرده و اطلاعات خود را افزایش دهید.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سروش
آقای دکتر ملک پور لطفا در مورد Socialism و تاثیر اون روی کشور های اروپایی مثل همین فنلاند، دانمارک، سوئد و ... توضیح بدید و اینکه چطور میشه این نوع حکومت هم پایه گذار اینجور کشور ها باشه و هم کشور هایی در حال سقوط مثل ونزوئلا ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از پیامی که گذاشته اید. پیام شما به استاد ملکپور منتقل شد. با تجدید ادب و احترام.
نیما
سلام و عرض ادب خدمت شما وقتتون بخیر باشه من 30 ساله هستم و دیپلم دارم اما سابقه کاری مرتبط هم دارم میخواستم بدونم از طریق تحصیلی میتونم اقدام کنم؟ هزینه تحصیل و زندگی من حدودا چقدر میشه اگر بخوام در رشته کامپیوتر تحصیل داشته باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی در برخی از کشورها مثل اتریش و فنلاند حتی بدون مدرک زبان هم می توان برای شما پذیرش گرفت یا اگر از سطح زبان خوبی برخوردار باشید کشورهایی چون هلند و دانمارک هم گزینه خوبی است. هزینه های تحصیل و زندگی هم بطور میانگین بین 17 تا 25 هزار یورو متغییر می باشد. موفق باشید.
ستاره حسینی
سلام وقت بخیر من ۳۲ ساله هستم و کارشناس پرستاری آیا در فنلاند میتونم ادامه تحصیل تو رشته خودم داشته باشم؟ چه میزان هزینه داره؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای فنلاند لیسانس تا سن 30 سال میتوان اقدام کرد و معادلسازی ندارد در حال حاضر برای نروژ می توانید ادامه تحصیل داشته باشید البته در رشته های مرتبط برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
مشاوره رایگان