مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

26 اسفند 1398 بدون نظر

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، روش های مختلف سرمایه گذاری در آلمان و شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری را با رویکردی دقیق و موشکافانه در این نوشتار مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهیم داد. آیا مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در این کشور امکان پذیر است؟ اخذ شهروندی و تابعیت آلمان با چه شرایط و مدارکی محقق می شود؟ مناسب ترین و سریع ترین روش برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری کدام است؟ در این نوشتار سعی بر آن است که در ارتباط با مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، اخذ پاسپورت آلمان از این طریق و به طور کلی در خصوص تمام روش های سرمایه گذاری در کشور آلمان اطلاعات کامل و جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. شما می توانید در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل فرموده و از خدمات مشاوره تلفنی رایگان متخصصین ما بهرمند شوید. علاوه بر این، در صورت تکمیل فرم تماس، درخواست شما مبنی بر دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاوران این مجموعه ثبت می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید. عناوینی که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته اند عبارتند از:

 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت آلمان
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و استاندارد های سرمایه گذاری
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خودحمایتی
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و معایب آن
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن

چنان چه تصمیم مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت کشور ذکر شده از این طریق را دارید، پیش از هر اقدامی می بایست اطلاعات کافی و اولیه را در خصوص این کشور و شرایط زندگی در آن به دست آورید. آلمان (Deutschland) کشوری واقع در اروپای غربی و اروپای مرکزی و پرجمعیت ترین کشور اروپایی با بیش از هشتاد و دو میلیون نفر جمعیت است. این کشور دارای بیشترین مرز زمینی در اروپا بوده و در نتیجه با بسیاری از کشورهای طراز اول و توسعه یافته در جهان نیز همسایه می باشد. همسایه های مرزی آلمان عبارتند از: فرانسه، دانمارک، اتریش، لوکزامبورگ، سوئیس، هلند، جمهوری چک، لهستان، بلژیک. شهر برلین در حال حاضر، پایتخت رسمی جمهوری فدرال آلمان است. زبان رسمی 95 درصد از مردم این کشور، آلمانی و مذهب رسمی مردم آلمان، مسیحیت می باشد. کشور آلمان در حال حاضر بر اساس قانون اساسی اداره می شود. گفته می شود حدود ۵ میلیون مسلمان در کشور آلمان اقامت دارند و این کشور بعد از آمریکا، دومین کشور مهاجرپذیر در جهان محسوب می شود. تعداد مهاجرین به کشور آلمان به خاطر کیفیت بالای زندگی، روز به روز در حال افزایش است.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت آلمان

قوانین مهاجرتی در هر کشور، خاص همان سرزمین است. در حال حاضر سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت یک کشور از این طریق، از شیوه های مرسوم در امر مهاجرت می باشد. هدف از خرید ملک یا سرمایه گذاری می تواند دریافت اقامت و تابعیت و یا صرفاً سرمایه گذاری در یک کشور پیشرفته اقتصادی با هدف دریافت سود باشد. در نتیجه باید از همان ابتدا باید با توجه به هدف از سرمایه گذاری، کشور مقصد را انتخاب نمود. بهتر است پیش از شروع پروسه سرمایه گذاری، این پرسش توسط سرمایه گذار مطرح شود که: آیا ممکن است این سرمایه گذاری به دنبال خود، اقامت دائم و یا تابعیت به همراه داشته باشد یا خیر؟ مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری با روش هایی از جمله خرید ملک، خرید اوراق بهادار دولتی، ثبت شرکت و کارآفرینی انجام خواهد گرفت. اثرات اقامتی و معایب و مزایای مرتبط با مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در تمام روش ها در این نوشتار تحلیل و بررسی خواهد شد. اما به صورت کلی، اخذ اقامت دائم آلمان پس از 5 سال اقامت موقت در این کشور و پرداخت بیمه و مالیات امکان پذیر می باشد. امکان درخواست شهروندی و تابعیت آلمان نیز پس از مجموعاً هشت سال اقامت دائم در این کشور وجود خواهد داشت.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و استاندارد های سرمایه گذاری

مطمئناً سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا، مزایا و معایب خود را خواهد داشت و مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری هم از این قاعده کلی پیروی خواهد کرد. اما آن چه مسلم است، تلاش برای به حداقل رساندن ریسک های آن با توجه به استانداردهای سرمایه گذاری و شرایط آن کشور می باشد. سرمایه گذار در فرآیند سرمایه گذاری در یک کشور، حداقل باید از سه چیز مهم شامل حفظ اصل سرمایه، بازگشت سود سرمایه و امنیت محیط کسب و کار، اطمینان حاصل نماید. این اطمینان در مرحله اول شامل مواردی چون تبعیت کشور میزبان از معاهدات بین المللی و کنوانسیون های بین المللی و بررسی توافقات و معاهدات بین المللی فیمابین دو کشور است و در مرحله بعد، عضویت کشور میزبان در معاهدات بین المللی می باشد. انجام این کار برای سرمایه گذار، اطمینان از پایبندی کشور میزبان به قواعد و اصول حقوقی بین المللی مرتبط را به همراه دارد. بر اساس این اصول، دولت هنگام بروز اختلاف در روند سرمایه گذاری موظف است با سرمایه گذار خارجی همانند شهروند تبعه کشور خود و بر اساس عدل و انصاف برخورد کند. در زمینه امنیت سرمایه گذاری، کیفیت نظارتی، ریسک مصادره اموال و میزان کنترل فساد نیز از جمله مواردیست که می بایست توسط سرمایه گذار بررسی شود. در ادامه، مهم ترین استانداردهای بین المللی را برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در نمودارهای مرتبط مشاهده خواهید نمود؛

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 • کیفیت نظارتی

یکی از موارد مهم برای بررسی در پروسه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای آن، کیفیت نظارتی می باشد. این شاخص در بازه مشخص مثبت 2.5 و منفی 2.5 تعریف شده است. هرچه یک کشور به سمت مثبت 2.5 نزدیک باشد، به این معناست که دولت آن کشور در شاخص کیفیت نظارتی در قسمت سرمایه گذاری، توانایی و کنترل بیشتری دارد. چنانچه مشاهده می نمایید، این شاخص را در یک بازه 10 ساله در کشور آلمان بررسی نمودیم.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 • ریسک مصادره اموال

یکی دیگر از موارد مهم برای متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، خطر مصادره اموال وی در کشور میزبان و توسط دولت حاکم می باشد که یک مؤلفه بسیار مهم برای سرمایه گذار می باشد و نشان دهنده میزان امنیت در سرمایه گذاری وی است. بازه تعریف شده برای خطر مصادره اموال، از یک تا هفت است. هرچه این میزان به عدد یک نزدیک تر باشد، یعنی سرمایه گذاری در آن کشور از امنیت بیشتری برخوردار است.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 • کنترل فساد

در راستای تفسیر این شاخص می توان گفت که هر چه شاخص کنترل فساد به عدد 2.5 نزدیک تر باشد؛ به معنای کنترل هر چه بیشتر دولت و ارگان های مربوطه می باشد.

 

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

از دیگر موارد ضروری برای متقاضی مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، بررسی سایر شاخصه های سرمایه گذاری شامل ثبات کشور میزبان از لحاظ سیاست گذاری های اقتصادی، مالی، ارزی، بازرگانی، میزان حمایت دولت از سرمایه گذاران، مشوق های مالیاتی یا گمرکی، نرخ مالیات، میزان تولید ناخالص داخلی، نرخ تورم، حق حاکمیت دولت و میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی است که وی می بایست تمامی آن ها را به طرز دقیقی رصد کند. در این قسمت، ما مهم ترین شاخصه های سرمایه گذاری را بر روی نمودارهای مربوطه بررسی خواهیم کرد؛

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 • نرخ تورم

تورم در آلمان و سایر کشور ها معمولاً به عنوان درصد تغییر در شاخص بهای مصرف کننده از یک سال به سال دیگر محاسبه می شود. به واقع تورم، توسط شاخص قیمت مصرف کننده اندازه گیری شده است. تورم به طور متوسط، نشان دهنده تغییر درصدی هزینه سالانه مصرف کننده از دستیابی به سبد کالاها و خدمات است که ممکن است در فواصل زمانی معین مثلا سالانه، ثابت باشد یا دچار تغییر شده باشد. تورم را می توان با سایر شاخص های قیمت مانند شاخص کاهش تولید ناخالص داخلی نیز محاسبه کرد. اصولاً کشورها سعی می کنند تورم را در جایی حدود 2 تا 3 درصد در سال حفظ کنند که این مهم، تنها در کشورهایی با توسعه اقتصادی تحقق می یابد.

 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذارینرخ تولید ناخالص داخلی

از دیگر موارد مورد بررسی در پروسه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و شاخص های آن، باید به تولید ناخالص داخلی اشاره نمود. در توضیح این شاخص می توان گفت که سرانه تولید ناخالص داخلی از تقسیم میزان تولید ناخالص در یک کشور بر مقدار جمعیت آن کشور تعریف می شود. این عدد که با مقیاس واحدی در میان کشورها سنجیده می شود، برابری قدرت خرید در میان کشورها را نشان داده و با دلار آمریکا سنجیده خواهد شد. منظور از تولید ناخالص داخلی مناسب در یک کشور زمانی می باشد که در واقع برابری قدرت خرید از 35 هزار دلار آمریکا بیشتر باشد. این موضوع، نشان دهنده پویایی اقتصاد در آن کشور است. در نمودار زیر، این شاخص را در کشور آلمان در یک بازه زمانی ده ساله مشاهده خواهید نمود؛

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

 • نرخ مالیات

یکی دیگر از شاخصه های با اهمیت برای سرمایه گذاری در یک کشور، میزان مالیات تعیین شده توسط دولت میزبان است. این شاخص و ثبات آن، از موارد مهمی است که می بایست توسط سرمایه گذار مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. در نمودار زیر، ثبات نرخ مالیات در کشور آلمان را مشاهده خواهید نمود؛

 

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

یکی از روش های اولیه برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک در این کشور می باشد. در واقع می توان گفت خرید ملک در یک کشور ثالث، یکی از کم خطر ترین طرق انتقال سرمایه و یا دریافت سود می باشد. اما چنانچه هدف فرد از مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک، کسب اقامت دائم یا شهروندی کشور آلمان است؛ می بایست بداند که از این طریق به این مهم دسترسی نخواهد داشت. لازم به ذکر است که امکان خرید ملک در این کشور وجود دارد و در واقع محدودیتی برای خرید ملک در این کشور نیست؛ اما این روش، آثار اقامتی برای خریدار در بر نخواهد داشت. جالب است بدانید که در حال حاضر، تعداد بسیار محدودی از کشورها اقدام به اعطای اقامت دائم از طریق خرید ملک می نمایند. در این راستا می توان به خرید ملک پرتغال و خرید ملک اسپانیا اشاره نمود.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

ثبت شرکت، یکی دیگر از طرق مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری می باشد. برای توضیح بیشتر در این زمینه می بایست بتوانیم میان انواع شرکت های تجاری در کشور آلمان تمایز قائل شویم. اما پیش از آن، لازم است بدانید که ثبت شرکت نیز در آلمان برای سرمایه گذار به همراه خود آثار اقامتی نخواهد داشت.

 

مهم ترین انواع شرکت های تجاری در آلمان

شرکت سهامی خاص

شرکت با مسئولیت محدود

شرکت مشارکتی

 

 • شرکت سهامی خاص یا عام؛

میزان نفرات در ثبت شرکت سهامی تا سقف پنج نفر می باشد و مسئولیت میان شرکا به قدر میزان سهام آن ها در شرکت است. میزان سرمایه اولیه مورد نیاز در این نوع شرکت، پنجاه هزار یورو می باشد. لازم به ذکر است که سهام این شرکت ها قابل خرید و فروش در بازار بورس خواهد بود. ارائه طرح تجاری یا بیزنس پلن قوی و مناسبی که مورد قبول دولت آلمان قرار گیرد و برای این کشور منفعت اقتصادی داشته باشد، بسیار حائز اهمیت است.

 • شرکت با مسئولیت محدود؛ (Gesellschaft mit beschränkter Haftung)

تعداد نفرات در ثبت شرکت با مسئولیت محدود، حداکثر سه نفر می باشد. میزان سرمایه اولیه مورد نیاز در این نوع شرکت، بیست و پنج هزار یورو بوده که از حداقل نصف این مبلغ می بایست در حساب شرکت در حین پروسه ثبت شرکت منظور شود. کل این پروسه معمولاً حدود سه هفته به طول می انجامد. سهام این نوع شرکت ها مجوز ورود به بازار بورس را ندارند.

 • شرکت مشارکتی؛

تعداد شرکا در این نوع شرکت حداقل دو نفر می باشد. میزان مسئولیت آن ها به صورت مشارکتی خواهد بود. در واقع شرکا مسئول تمام سود و زیان وارده به شرکت حتی از سرمایه شخصی خود هستند. شرکت های مشارکتی از انواع مختلفی تشکیل می شوند. تفاوت در میزان مسئولیت شرکا می باشد. در تمامی روش ها، ارائه بیزنس پلن مناسب الزامی خواهد بود.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی

کارآفرینی یکی از دیگر طرق مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری به شمار می آید. برای افرادی که اصطلاحاً عضو کشور های اتحادیه شنگن محسوب نمی شوند، روند کارآفرینی در آلمان متفاوت خواهد بود. کسب مجوز های مربوطه از اتاق بازرگانی آلمان و ارائه بیزنس پلن قوی و بررسی آن توسط کنسولگری کشور آلمان و تأیید کارشناسان متخصص، از جمله سختی های اولیه در این روش می باشد. از دیگر شرایط لازم در کارآفرینی می توان به اثبات تمکن مالی، نشان دادن تأثیر مثبت طرح تجاری بر اقتصاد کشور آلمان، ارائه رزومه کاری قوی و تحصیلات و سابقه کاری مرتبط اشاره نمود. بررسی جزییات پرونده در این روش ممکن است ماه ها به طول بیانجامد. ضمن این که متقاضی می بایست در ابتدای امر، مبلغی حدود صد و پنجاه یورو را برای بررسی طرح خود به سفارت پرداخت نماید. سرمایه اولیه برای کارآفرینی در کشور آلمان، مبلغی حدود سیصد و پنجاه هزار یورو می باشد. لازم به ذکر است مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی، مستقیماً منجر به دریافت اقامت دائم و تابعیت آلمان نخواهد شد.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

در قسمت خرید اوراق قرضه دولتی در کشور آلمان می بایست به این نکته توجه نمایید که سوددهی در روش خرید اوراق بهادار کاملاً مقدور است؛ اما مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در خرید اوراق بهادار به همراه خود آثار اقامتی در این کشور نخواهد داشت. اوراق بهادار در کشور آلمان همه ساله توسط دولت صادر و حمایت می شود. نظارت بر روند کار از طریق آنلاین امکان پذیر است؛ اما تمام عملیات فیزیکی مرتبط با آن می بایست توسط کارگزار رسمی انجام شود. این مقاله به همت و با تلاش مشاورین مجرب ما در مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است. در نتیجه ذکر این نکته که هر گونه کپی برداری از این نوشتار بدون ذکر منبع فاقد ارزش بوده و امری غیر حرفه ای و غیر اخلاقی تلقی می گردد، ضروری می باشد. اوراق قرضه ای که خریداری می شود از لحاظ زمانی بین سه الی سی ساله بوده و واضح است که در صورت بلند مدت بودن اوراق بهادار، میزان سود دهی آن ها بیشتر خواهد بود.

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سرمایه گذاری از طریق خودحمایتی

 روش اخذ اقامت در یک کشور از طریق خودحمایتی و اثبات تمکن مالی (Financially Independent Person) یکی از روش های نوین در علم مهاجرت است که در سال های اخیر، متقاضیان بسیار زیادی با استفاده از این روش اقدام به مهاجرت نمودند. دلیل پرمخاطب بودن این روش، عدم نیاز به سرمایه گذاری، ثبت شرکت یا کارآفرینی، انتقال یا فروش و تبدیل اموال منقول و غیر منقول برای مهاجرت به کشور مقصد می باشد. در روش خودحمایتی، صرفاً اثبات تمکن مالی با شرایطی که برای هر کشوری متفاوت است، برای تحقق آن کفایت می کند. در بحث خودحمایتی، هدف دریافت اقامت کشور ثانی با کمترین ریسک ممکن می باشد. اما در حال حاضر مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و در واقع روش خودحمایتی امکان پذیر نمی باشد. در راستای امر مهم مهاجرت، مؤسسه حقوقی ملک پور محصولی را با نام راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و با کوشش استاد ملک پور تهیه و تدوین نموده، که به اعتقاد ما اگر به درستی و با دقت به آن گوش فرا دهید، دانش و اطلاعات شما را در زمینه مهاجرت به اندازه یک مشاور مجرب ارتقا خواهد داد. شما با تهیه این محصول ویدیویی می توانید با اصلی ترین راه ها و روش های مهاجرت، به خوبی آشنا شوید و در کنار آن، از سایر خدمات و راهنمایی های مؤسسه حقوقی ملک پور بهره مند گردید.

سرمایه گذاری در آلمان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری در صورتی که منجر به اخذ اقامت و در نهایت تابعیت این کشور شود، همواره مزایای خاص خود را به همراه خواهد داشت. کشور آلمان، عضو اتحادیه اروپا و پیمان شنگن بوده و همچنین یکی از بزرگ ترین قطب های اقتصادی در جهان به شمار می آید. ثبات اقتصادی و نظام سیاسی پایدار در این کشور، از دلایل مهم افراد برای سرمایه گذاری در این کشور است. همچنین گذرنامه این کشور در رنکینگ جهانی، رتبه دوم را دارد. در نتیجه، اخذ تابعیت این کشور بسیار معتبر محسوب خواهد شد. مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری به راحتی می تواند توسط افرادی که سابقاً اقامت دائم خود را در یکی از کشور های عضو اتحادیه اروپا اخذ نموده اند و یا حتی افرادی که از روش های دیگر مهاجرتی در خاک آلمان اقامت دارند، بدون نیاز به عبور از مسیر های سخت صورت بگیرد. ذیل این مطلب، برخی از مزایای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را گردآوری نمودیم؛

 

مزایای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

بزرگترین قطب اقتصادی اروپا

موقعیت جغرافیایی مناسب و امکان دسترسی و نقل مکان به سایر کشورهای عضو اتحادیه

عضویت در اتحادیه اروپا و پیمان شنگن

نرخ بسیار پایین بیکاری

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری نیز همانند هر روش مهاجرتی دیگری مزایا و معایب مربوط به خود را دارد. در نتیجه لازم است متقاضیان مهاجرت، هر دو بعد موضوع را بررسی نموده و نقاط مثبت و منفی این روش ها را با توجه به شرایط خود بسنجند. چنانچه ملاحظه نمودید مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، آثار مستقیم اقامتی برای متقاضی به همراه نخواهد داشت. اما در صورتی که متقاضی مهاجرت به آلمان از سایر روش های مهاجرتی مانند تولد، ازدواج، کاری و اقامت کاری پس از تحصیل، از قبل به اقامت دائم این کشور دسترسی پیدا نموده باشد، سرمایه گذاری در این کشور به سهولت انجام شده و با آثار اقامتی همراه خواهد بود. در جدولی که ذیل این مطلب قابل مشاهده است، برخی از نکات منفی و معایب مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری را به می توانید مطالعه نمایید.

 

معایب مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

نیاز به یادگیری زبان آلمانی برای برقراری تعامل با مردم و کار کردن در آلمان

نرخ بالای مالیات بر درآمد

طولانی بودن وقت سفارت

طولانی بودن پروسه اخذ تابعیت

سخت گیری در تأیید طرح های تجاری

بسته بودن بسیاری از راه های مهاجرتی برای ایرانیان

 

_____________________ مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، اخذ اقامت و تابعیت آلمان از طریق سرمایه گذاری و تمامی روش های سرمایه گذاری در کشور آلمان را به تفصیل مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دادیم. مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و به صورت کلی سرمایه گذاری در یک کشور خارجی، یکی از مسیرهای پیچیده مهاجرتی محسوب می شود و به دلیل داشتن جزییات فراوان، نیاز به دقت و تخصص ویژه دارد. مؤسسه حقوقی ملک پور به لحاظ داشتن بیش از پانزده سال تجربه در این خصوص و با همکاری از وکلای رسمی بین المللی، این تخصص را داراست و آماده مشاوره و یاری شما بزرگواران برای انتخاب بهترین مقصد و مسیر سرمایه گذاری در بیش از هفتاد و دو کشور در جهان نظیر اتریش، آلمان، کانادا و... می باشد. شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری در دیگر کشورهای طراز اول در جهان، با مؤسسه حقوقی ملک پور از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم تماس، ارتباط برقرار نموده و از مشاوره رایگان تلفنی متخصصین و وکلای مجرب ما بهره مند شوید. همچنین این امکان برای شما فراهم است تا در صورت داشتن سئوال در ارتباط با این نوشتار، در بخش "ثبت پرسش"، سئوالات خود را با ما به اشتراک گذاشته و پاسخ آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان