مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

12 شهریور 1399 2 نظر

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، شرایط سرمایه گذاری در کشور هلند و راحت ترین راه مهاجرت به هلند در سال 2020 در مقاله پیش رو مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا از انواع روش های سرمایه گذاری در هلند اطلاع دارید؟ آیا با سرمایه گذاری در کشور هلند می توان به اقامت و تابعیت این کشور دست یافت؟ حداقل هزینه لازم جهت سرمایه گذاری در هلند چه مقدار است؟ در چند سال اخیر، کشور هلند مورد توجه اغلب افرادی قرار گرفته است که قصد مهاجرت و راه اندازی کسب و کار در این کشور را دارند. بهتر است بدانید که مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، با روش های متعددی امکان پذیر است. شخص متقاضی می تواند با توجه به میزان سرمایه خود یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب نماید. در صورت کسب اطلاعات کافی و انجام تحقیقات قبلی، مهاجرت به کشور هلند از طریق سرمایه گذاری می تواند یکی از بهترین روش ها برای مهاجرت به هلند و اخذ اقامت و تابعیت این کشور باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در این مقاله به شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می پردازد. شما می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود در این زمینه، با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از امکان استفاده از خدمات مشاوره رایگان تلفنی این مؤسسه برای شما فراهم شود.

 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی در هلند
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و معایب آن
 • سئولات متداول در زمینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاریمهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و شرایط عمومی آن

با توجه به حجم بالای متقاضیان برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، بر آن شدیم تا در مورد انواع روش های سرمایه گذاری در این کشور، اطلاعاتی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم. اما قبل از پرداختن به موضوع سرمایه گذاری در هلند بهتر است ابتدا به شرایط عمومی کشور هلند پرداخته و مطالبی را در این خصوص عرضه داریم تا با آشنایی بیشتری نسبت به کشور هلند اقدام نمایید.

هلند کشوری است که در شمال غربی اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور، شهر زیبا و بزرگ آمستردام می باشد اما جالب است بدانید به دلیل تمرکززدایی، بسیاری از وزارتخانه ها و سفارت ها در شهر لاهه واقع شده است. کشور هلند از سمت شرق با کشور آلمان، از سمت جنوب با کشور بلژیک و از سمت غرب با کشور بریتانیا هم مرز و همسایه می باشد. بندر روتردام دومین شهر بزرگ در کشور هلند محسوب می شود. همچنین این بندر از نظر مساحت و تعداد اسکله هایی که دارد، جزو بزرگترین بنادر اروپا به شمار می رود.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در هلند

به طور قطع اشخاصی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارند، به دنبال اخذ اقامت خود و اعضای خانواده خویش از این طریق نیز هستند. به همین دلیل در این قسمت به موضوع اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری می پردازیم تا بتوانید با اطلاعات کامل برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید. اشخاصی که از طریق سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به هلند می نمایند، می توانند یک اقامت 3 ساله در این کشور دریافت نمایند. البته این مجوز اقامت، همراه با اجازه کار است و شخص متقاضی باید در این مدت در کشور هلند و از طریق بیزینس خود مشغول کار و فعالیت باشد. با گذشت 3 سال از اقامت اولیه، شخص متقاضی می تواند به مدت 2 سال دیگر، اقامت خود را در کشور هلند تمدید نماید. در صورتی که بتوانید اثبات نمایید که به مدت 5 سال بدون وقفه در کشور هلند مشغول کار و زندگی بوده اید می توانید اقامت دائم این کشور را از طریق سرمایه گذاری در این کشور دریافت نمایید. برای اخذ تابعیت و پاسپورت کشور هلند باید 5 سال از اقامت دائم شما در این کشور گذشته باشد که در این صورت با دانش زبان هلندی، اطلاع از تاریخ این کشور و نداشتن سابقه ی کیفری در کشور هلند و اتحادیه اروپا می توانید پاسپورت هلند را نیز دریافت کنید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

اقامت هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و استانداردهای سرمایه گذاری

در صورتی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید بهتر است قبل از اقدام برای این کار، به استانداردهای سرمایه گذاری در کشور هلند توجه ویژه نمایید؛ چرا که استانداردهای سرمایه گذاری در هر کشور، نشان دهنده مناسب بودن شرایط سرمایه گذاری در آن کشور می باشد. در بحث استانداردها و امنیت سرمایه گذاری به بررسی شاخص ها و استانداردهایی مانند نرخ کنترل فساد، مصادره اموال و... پرداخته می شود.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • خطر سلب مالکیت یا نرخ مصادره اموال:

یکی از مهمترین مواردی که در استانداردهای سرمایه گذاری باید مورد بررسی قرار گیرد، خطر سلب مالکیت شخص متقاضی در کشور مورد نظر می باشد. در حال حاضر ریسک سرمایه گذاری در کشور هلند 1 می باشد که باید گفت دارای ریسک بسیار پایینی برای سرمایه گذاری خواهد بود و افراد متقاضی می توانند در این کشور اقدام به سرمایه گذاری مطمئن نمایند.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • کیفیت نظارتی:

از مهمترین مواردی که در بحث استانداردهای سرمایه گذاری باید به آن اشاره شود، کیفیت نظارتی می باشد. کیفیت نظارتی، نشان دهنده توانایی دولت در نظارت بر اقتصاد کشور و به ویژه حمایت از بخش خصوصی اقتصاد می باشد. این نرخ در کشور هلند 2.02 می باشد. شاخص کیفیت نظارتی از مثبت 2.5 تا منفی 2.5 تعریف می شود و هرچه این نرخ به حداکثر آن نزدیک باشد، بر امنیت اقتصادی در آن کشور افزوده می شود.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • کنترل فساد:

کنترل فساد از دیگر موارد مهمیست که در بحث استانداردهای سرمایه گذاری مورد بررسی قرار می گیرد. شاخص کنترل فساد از مثبت 2.5 تا منفی 2.5 می باشد. هر چه کنترل فساد در کشوری بیشتر باشد، امکان نفوذ افراد و فساد در سیستم اداری و اقتصادی کشور کمتر می شود. در حال حاضر، شاخص کنترل فساد در کشور هلند 2.01 می باشد.

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

قبل از اقدام برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید شاخص های اقتصادی تأثیرگذار نیز در این کشور مورد بررسی قرار گیرد. شاخص های اقتصادی بیانگر میزان تولید ناخالص داخلی در کشور مورد نظر می باشد. اگر کشوری دارای اقتصاد سالم و رو به رشد باشد، باید دارای حداقل 2 درصد رشد اقتصادی باشد. از مواردی که در شاخص های اقتصادی تأثیرگذار باید مورد بررسی قرار گیرد، علاوه بر تولید ناخالص داخلی موارد دیگری مانند تورم و مالیات می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • تولید ناخالص داخلی:

تولید ناخالص داخلی یکی از موارد مهمی است که در بحث شاخص های اقتصادی تأثیرگذار باید مورد بررسی قرار گیرد. بهتر است بدانید که تولید ناخالص داخلی بر مبنای دلار آمریکا بررسی و محاسبه می شود. میزان تولید ناخالص داخلی در کشور هلند و در سال 2018 در حدود 49.787.07 بوده است که میزان مناسبی محسوب شده و حاکی از رشد اقتصادی در این کشور می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • تورم:

از موارد مهم دیگری که در بحث شاخص های اقتصادی باید مورد بررسی قرار گیرد، مسئله تورم در هلند می باشد. میزان تورم مربوط به تفاوت نرخ هایی است که در مدت 1 سال اتفاق افتاده است و قدرت خرید مردم را تحت تأثیر قرار می دهد. نرخ تورم در سال 2018 در کشور هلند در حدود 1.7 درصد بوده است.

 

 • مالیات بر درآمد:مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مالیات بر درآمد از دیگر مواردی است که شاخص های اقتصادی باید مورد بررسی قرار گیرد. مالیات بر درآمد باید در مدت 1 سال کاری مورد بررسی قرار گیرد که البته به میزان درآمد شخص متقاضی نیز بستگی خواهد داشت. نرخ مالیات بر درآمد در کشور هلند در سال 2017 در حدود 29.61 درصد بوده است.

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک در هلند

یکی از مهمترین مواردی که در بحث مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری مورد توجه قرار می گیرد، بحث خرید ملک در هلند می باشد. در مورد خرید ملک در هلند باید گفت که امکان خرید ملک برای تمامی افراد وجود دارد؛ اما اگر قصد اخذ اقامت از طریق خرید ملک در هلند را دارید باید بدانید با خرید ملک در هلند، این امکان برای شما فراهم نمی شود. بنابراین اشخاصی می توانند ملک مورد نظر خود را در هلند خریداری نمایند که اقامت موقت و یا اقامت دائم این کشور را دارا باشند. در این صورت امکان خرید ملک در هلند برای شخص متقاضی وجود خواهد داشت. جالب است که بدانید اگر اقامت کشور هلند را دارا باشید، با خرید یک ملک در این کشور، امکان دریافت وام برای خرید ملک دوم را خواهید داشت. در صورتی که قصد خرید ملک در هلند را دارید، مبالغ خرید ملک در شهرهای مختلف هلند را می توانید در جدول زیر مطالعه نمایید.

 

شهر

قیمت ملک به یورو در متر مربع

آمستردام

7.751.22 €

روتردام

3.648.71 €

دلفت

3.983.33 €

لیدن

4.543.33 €

آپلدورن

2.750.00 €

لاهه

3,557.90 €

دونتر

1,400.00 €

 

چنانچه قصد خرید ملک در هلند را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی، از قوانین کامل آن اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از قوانین خرید ملک در هلند می توانید مقاله مربوط به خرید ملک را مطالعه نمایید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک در هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در هلند

از دیگر روش هایی که برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری وجود دارد، ثبت شرکت در این کشور می باشد. در صورتی که قصد دارید از طریق ثبت شرکت برای مهاجرت به هلند اقدام نمایید، باید بدانید که در ابتدا باید بیزینس پلن یا همان طرح اقتصادی خود را ارائه نمایید. در صورتی که طرح اقتصادی شخص متقاضی مورد تأیید واقع شود، امکان ثبت شرکت در این کشور فراهم می شود. شرکت های متفاوتی وجود دارد که می توانید آن ها را در کشور هلند به ثبت برسانید؛ مانند شرکت های خصوصی، شرکت های تجاری، شرکت سهامی عام، شرکت با مسئولیت محدود و.... شخص متقاضی می تواند مطابق با فعالیتی که قصد انجام آن را دارد، شرکت مورد نظر خود را به ثبت برساند. نکته مهمی که در مورد ثبت شرکت در هلند باید بدانید این است که ثبت شرکت در این کشور، دارای سیستم امتیاز بندی می باشد. بدین معنی که شخص متقاضی باید بتواند امتیاز مورد نیاز را کسب نماید تا پس از آن امکان ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی را داشته باشد. در مورد هزینه های ثبت شرکت در هلند باید گفت که حداقل میزان سرمایه در حدود 50000 یورو می باشد که البته با توجه به فعالیت شخص متقاضی این مبلغ ممکن است افزایش یابد. برای اطلاعات بیشتر از قوانین ثبت شرکت در هلند می توانید مقاله مربوط به ثبت شرکت را مطالعه نمایید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

ثبت شرکت در هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی در هلند

کارآفرینی در هلند یکی دیگر از انواع روش های مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می باشد که اشخاص متقاضی می توانند برای آن اقدام نمایند. جالب است که بدانید ویزای ثبت اختراع در کشور هلند تحت عنوان اجازه اقامت برای کار آفرینان لقب گرفته و به رسمیت شناخته شد. در مورد این نوع ویزا باید بدانید در ابتدا به مدت 1 سال صادر شده و معتبر خواهد بود تا شخص متقاضی بتواند طرح نوآورانه خود را در کشور هلند به ثبت برساند. در ابتدای امر، شخص متقاضی بايد طرح و رزومه خود را به اداره مھاجرت هلند ارسال نماید و پس از دريافت مجوز ورود و اخذ ویزا، برای راه اندازی تجارت در این کشور آماده شود. نکته ای که باید بدانید این است که تمامی افراد متقاضی، امکان اخذ این نوع ویزا را خواهند داشت و اشخاص ساکن در اتحادیه اروپا و سوئیس، نیاز به اخذ ویزا برای راه اندازی این طرح را نخواهند داشت. در صورتی که قصد کارآفرینی در هلند را دارید باید سرمایه ای در حدود 1.25.000 یورو را در این کشور سرمایه گذاری نمایید تا طرح اقتصادی شما مورد پذیرش قرار گیرد.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و خرید اوراق قرضه دولتی در هلند

خرید اوراق قرضه دولتی از دیگر مواردی است که برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری باید مورد بررسی قرار گیرد. هر ساله دولت هلند مطابق با نیاز خود اقدام به فروش خرید اوراق قرضه دولتی می نماید؛ اما باید بدانید اگر قصد اخذ اقامت هلند را دارید، خرید اوراق قرضه دولتی نمی تواند گزینه مناسبی باشد. چرا که خرید اوراق قرضه در این کشور، منجر به اخذ اقامت و سپس تابعیت این کشور نخواهد شد. این مقاله متعلق به مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد؛ هرگونه کپی برداری از محتوای مقاله بدون عنوان منابع آن، عیر قانونی و حرام می باشد. مبالغی که برای خرید اوراق قرضه وجود دارد متغیر است و هر ساله مطابق با نیاز دولت، مبالغ مورد نیاز اعلام خواهد شد. بنابراین اگر قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که از طریق آن، امکان سرمایه گذاری با ریسک کمتر و پس از آن امکان اخذ اقامت و تابعیت کشور هلند وجود داشته باشد. در صورتی که قصد مهاجرت به هلند یا کشورهای دیگر را دارید، برای کسب اطلاعات کامل و کافی از قوانین مهاجرت می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را که به تدریس استاد ملک پور می باشد، تهیه کرده و آن را مشاهده نمایید. برای اطلاع از تهیه این ویدئو می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید.

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و مزایای آن

همانطور که می دانید سرمایه گذاری در هلند از بسیاری از روش ها امکان پذیر است؛ اما اشخاصی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارند باید از مزایای آن اطلاع داشته باشند تا بتوانند با خیال آسوده برای مهاجرت به هلند اقدام نمایند. با توجه به اهمیت این موضوع، مؤسسه حقوقی ملک پور در این بخش به مزایای سرمایه گذاری در هلند می پردازد. مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری از قرار ذیل است:

 • داشتن موقعیت مناسب برای تجارت
 • کم ریسک بودن سرمایه گذاری در این کشور
 • موقعیت جغرافیایی مناسب
 • سیستم مالیاتی مناسب
 • اقتصاد رو به رشد
 • وجود نیروی کار کافی و مناسب
 • تنوع سرمایه گذاری و صادرات
 • سیستم قانونی مناسب و شفاف
 • بهره مندی از سیستم تجاری توسعه یافته
 • برخورداری از سیستم ارتباطی مناسب و رو به رشد
 • برخورداری از موقعیت تجاری بالا و رو به رشد
 • دارا بودن سیستم قضایی مناسب در هلند

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و معایب آن

همانطور که می دانید برای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری روش های متفاوتی وجود دارد که به طور مفصل به آن پرداخته شد. علاوه بر مزایایی که در مورد سرمایه گذاری در هلند وجود دارد، به طور قطع معایبی نیز برای این روش مهاجرتی به هلند خواهد داشت. به همین دلیل قصد داریم که شما را علاوه بر مزایای سرمایه گذاری در هلند، با معایب آن نیز آشنا نماییم تا در صورتی که قصد اقدام و انجام سرمایه گذاری در هلند را دارید بتوانید با خیالی آسوده، اقدام به سرمایه گذاری و کسب و کار نمایید. معایب سرمایه گذاری در هلند به شرح ذیل است:

 • بالا بودن هزینه های نیروی کار در هلند
 • کوچک بودن محیط بازار کار داخلی
 • وابستگی به اقتصاد جهانی و اتحادیه اروپا
 • فضای رقابتی بالا در هلند
 • وابستگی به اقتصاد شرکای اروپایی
 • محدویتی برای سرمایه گذاران خارجی در هلند وجود ندارد.
 • شرکت ها در هلند چندملیتی هستند.
 • بازارهای رقابتی با سرمایه گذاران انگلیسی

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت هلند

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

 • پرسش: آیا سرمایه گذاری در هلند، منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟
 • پاسخ: متقاضیان سرمایه گذاری در این کشور می توانند در ابتدا اقامت موقت 3 ساله دریافت نمایند و سپس آن را به مدت 2 سال تمدید کنند. در پایان 5 ساله نخست و در صورتی که در طول این مدت، در کشور هلند حضور داشته و به کار و زندگی مشغول باشید، می توانید اقامت دائم هلند را به دست آورید.

 

 • پرسش: وضعیت شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در کشور هلند چگونه است؟
 • پاسخ: با توجه به بررسی وضعیت مهم ترین شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری مانند ریسک مصادره اموال، تورم، مالیات، نرخ تولید ناخالص داخلی و رشد اقتصادی در کشور هلند می توان گفت که این کشور از امنیت بالایی در سرمایه گذاری برخوردار است. بر این اساس، سرمایه گذاری خارجی در هلند، ضمن حفظ سرمایه اولیه، منجر به افزایش سود می شود.

 

 • پرسش: کدام یک از انواع روش های سرمایه گذاری در هلند، منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟
 • پاسخ: خرید ملک در هلند، علیرغم سوددهی آن، منجر به اخذ اقامت این کشور نمی شود. اما در صورت کسب امتیاز لازم در سیستم امتیازبندی این کشور و ثبت شرکت با ارائه طرح تجاری مناسب، می توانید اقامت دائم هلند را به مرور زمان به دست آورید.

 

_____________________ مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی _____________________

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری، معرفی راحت ترین راه مهاجرت به هلند در سال 2020 و همچنین مزایا و معایب مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در هلند در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. در صورتی که قصد مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید باید در ابتدا از روش های سرمایه گذاری در این کشور اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید با توجه به شرایط خود، یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب نمایید. اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت هلند از طریق سرمایه گذاری را دارید بهتر است روشی را انتخاب نمایید که بتوانید پس از آن به اقامت و تابعیت هلند دست یابید. مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد که شخص متقاضی با توجه به بیزینسی که مد نظر دارد می تواند برای سرمایه گذاری و انجام فعالیت اقتصادی خود اقدام نماید. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با داشتن تیم وکلای حقوقی و مجرب در امر مهاجرت، آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری می باشد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا بتوانید از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه برخوردار شوید. همچنین می توانید با مطرح کردن سئوالات خود در قسمت "ثبت پرسش" در پایان مقاله، به پاسخ سئوالات خود در کوتاه ترین فاصله زمانی دست یابید.

امتیاز 5 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
علی باباجانی
سلام و درود مقالات شما خیلی منظم هست و ویدئوها کاش بیشتر بشن خیلی ویدئو ها کمک میکنه به تکمیل اطلاعات ما. در خصوص سرمایه گذاری در هلند اگر ما بخوایم ایده بدیم و با طرح تجاری بیایم جلو که بشه با رقم های معمول اقامت دریافت کرد ریسک کار چقدر هست؟ چه طرح های تجاری تو چه صنعتی بیشتر توی کشور هلند جذاب هست براشون ؟ تو این زمینه آیا شانس مناسبی هست ایرانی قبول کنند؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشور هلند اگر بخواهید از طریق ایده های تجاری وارد شوید باید طرح تجاری شما خاص و خلاقانه باشد. ریسکی که وجود دارد، ممکن است طرح شما پذیرفته نشود. بهترین بستر را هم حوزه استارت آپ ها دارند که بتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
مریم محمدی
عرض ادب آیا سرمایه گذاری در هلند برای اتباع ایرانی آثار اقامتی به همراه داره؟ اگر داره به چه صورته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر شما بیزینش پلن ارائه دهید و تایید شود میتوانید از طریق ثبت شرکت اقامت بگیرید.لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
مشاوره رایگان