مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

12 شهریور 1399 2 نظر

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

خرید ملک یکی از روش های سرمایه گذاری در خارج از کشور می باشد که در صورت انتخاب صحیح مقصد می تواند گزینه مناسبی برای حفظ سرمایه و کسب سود باشد. مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک نیز یک سرمایه گذاری سودده است؛ چرا که کشور هلند با رعایت استانداردهای سرمایه گذاری و وضعیت مناسب شاخص های اقتصادی، از امنیت اقتصادی برخوردار بوده و شرایط افزایش سود ناشی از سرمایه گذاری را فراهم ساخته است. اما توجه به این نکته الزامیست که صرف خرید ملک در هلند، منجر به اخذ اقامت نمی شود. برای اطلاع از قیمت خرید خانه در کشور هلند و یا مزایایی مانند دریافت وام خرید خانه در کشور هلند می توانید ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید. همچنین در صورت تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا کامل کردن فرم تماس بر روی وب سایت مؤسسه می توانید از مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین کارآزموده استفاده نمایید. در ادامه، عناوین زیر مورد بررسی قرار خواهد گرفت:

  • شرایط کلی خرید ملک در هلند
  • استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در کشور هلند
  • مراحل قانونی خرید ملک در هلند
  • قیمت خرید خانه در کشور هلند
  • مهاجرت به هلند و اخذ اقامت از طریق خرید ملک
  • نکات حقوقی مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک
  • سئولات متداول راجع به مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک
  • کلام پایانی پیرامون مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملکشرایط کلی خرید ملک در هلند

دولت هلند این امکان را برای متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک فراهم نموده است که در این کشور اقدام به خرید یا اجاره ملک نمایند. افراد پس از خرید خانه در کشور هلند می توانند آن را اجاره داده و از این راه، کسب درآمد نمایند. حتی می توان وام خرید خانه در هلند دریافت کرد که این مورد، از امتیازات برجسته مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک می باشد. افراد می توانند با دریافت وام از بانک های این کشور، کمک هزینه ای حتی گاهاً به ارزش کل ملک خریداری شده از دولت دریافت نمایند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده است؛ به همین علت هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً، عرفاً و قانوناً غیرمجاز است. اخذ وام خرید خانه در هلند دارای شرایطیست. از جمله این شرایط عبارتند از حداقل 5 سال زندگی در کشور هلند و توانایی تأمین هزینه های مالی زندگی خود و خانواده. معمولاً این شرایط در سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز برقرار می شود.

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

خرید ملک در هلند

استانداردهای سرمایه گذاری و شاخص های اقتصادی در کشور هلند

هموطنانی که قصد مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک را دارند می بایست اطلاعاتی پیرامون استانداردها و شاخص های سرمایه گذاری در این کشور داشته باشند. چرا که در صورت رعایت استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می توان از حفظ سرمایه اولیه خود و امنیت آن در کشور هلند اطمینان یافت. از طرفی با بررسی شاخص های اقتصادی هلند نیز می توان از آینده سرمایه گذاری خود و احتمال افزایش سود ناشی از خرید خانه در کشور هلند تا حدودی اطلاع یافت. به طور مثال با بررسی استانداردهایی مانند نرخ ریسک مصادره اموال در هلند و کنترل فساد می توان امنیت سرمایه خود در برابر خطر مصادره اموال توسط دولت و عدالت دستگاه قضایی را مورد ارزیابی قرار داد. همچنین با بررسی استاندارد کیفیت نظارتی، توانایی دولت در اجرای قوانین و کمک به بخش اقتصادی خصوصی سنجیده می شود. این استانداردها هر یک در بازه های مشخص شده و ثابتی سنجیده می شوند و بدین ترتیب قابل قیاس با وضعیت استانداردهای سرمایه گذاری مشابه در کشورهای دیگر می باشند. در نمودار زیر، ریسک مصادره اموال در کشور هلند نمایش داده شده است.

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

میزان این شاخص در نمودار فوق، عدد 1 نشان داده شده است که کمترین عدد در بازه 1 تا 7 می باشد. بر این اساس، کمترین میزان احتمال مصادره و سلب اموال توسط دولت و دستگاه قضایی در کشور هلند وجود دارد. بدین ترتیب امنیت سرمایه گذاری در کشور هلند برقرار است.

همانطور که قبلاً گفته شد، بررسی شاخص های اقتصادی در کشور مورد نظر نیز تأثیر بسیاری در تصمیم گیری نهایی متقاضیان برای سرمایه گذاری دارد. متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک می توانند با بررسی شاخص تورم، مالیات و رشد اقتصادی کشور هلند، وضعیت کلی اقتصاد این کشور را بررسی نمایند. به طور مثال، نرخ تورم در کشورهای دارای ثبات اقتصادی، مقدار پایین و کمتر از 3 درصد می باشد. در نمودار ذیل مشاهده می نمایید که میزان این نرخ در کشور هلند، کمتر از 3 درصد است.

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

رشد اقتصادی را نیز می توان با بررسی میزان تولید ناخالص داخلی کشور بررسی کرد. این میزان که بر اساس نرخ دلار کانادا سنجیده می شود، گویای رشد اقتصادی و پیشرفت کشور در مسیر خودکفایی می باشد.

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

مراحل قانونی خرید ملک در هلند

همواره افرادی که قصد مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک را دارند، می بایست اطلاعات لازم از شرایط و مراحل کلی خرید خانه در این کشور را داشته باشند. مراحل خرید خانه در کشور هلند به شرح ذیل است:

در ابتدای امر فرد بایستی ملک مورد نظر خود را در کشور هلند پیدا نماید. این مهم می‌تواند از دو طریق به صورت حضور در کشور هلند و یا از طریق سایت های خرید ملک در این کشور انجام شود. در مرحله بعد، قراردادی تحت عنوان قرارداد اولیه فروش یا قرارداد موقت، توسط خریدار و فروشنده به امضا خواهد رسید، در این مرحله خریدار و فروشنده باید ۱۰ درصد از قیمت ملک را در دفتر اسناد رسمی به فروشنده پرداخت نمایند. پس از امضای نهایی، قرارداد در دفتر ثبت املاک به ثبت خواهد رسید. معمولاً هزینه انتقال مالکیت در دفتر اسناد رسمی، حدود 1000 تا 3000 یورو می باشد که معمولاً هزینه های نقل و انتقال به صورت مشترک، توسط خریدار و فروشنده پرداخت می شود.

قیمت خرید خانه در کشور هلند

بی شک افراد که قصد مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک را دارند می بایست از قیمت خرید خانه در کشور هلند و هزینه اجاره خانه در هلند اطلاع داشته باشند. خرید ملک در هلند و میزان هزینه های آن مانند سایر کشورها بر اساس شهر، منطقه وقوع ملک، متراژ آن و... متفاوت می باشد. با این اوصاف، هزینه‌های خرید ملک در پایتخت هلند -شهر آمستردام- به نسبت سایر شهرها بیشتر خواهد بود. شما می توانید با مطالعه جدول ذیل، اطلاعات لازم را پیرامون میانگین قیمت خرید خانه در کشور هلند و اجاره ملک در این کشور به دست آورید.

 

مشخصات ملک

هزینه به یورو

اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر    

1،084.08

اجاره آپارتمان یک خوابه خارج از شهر      

867.98

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر    

1،748.28

اجاره آپارتمان سه خوابه خارج از شهر     

1،318.54

خرید آپارتمان در مرکز شهر (هر متر مربع)   

4255.26

خرید آپارتمان خارج از شهر (هر متر مربع)   

3182.05

 

علاوه بر هزینه های خرید ملک، هزینه های جانبی دیگری نیز برای این امر وجود دارد؛ از جمله هزینه های انتقال مالکیت و مالیات آن، هزینه های حقوقی، هزینه ثبت اسناد رسمی و هزینه مشاور املاک. متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک باید علاوه بر هزینه‌های خرید ملک، به این موارد نیز توجه داشته باشد. این موارد جانبی هزینه بالایی ندارند و حدوداً بین ۱ تا ۲ درصد مبلغ ملک را شامل خواهند شد.

مهاجرت به هلند و اخذ اقامت از طریق خرید ملک

کشور هلند از جمله کشورهاییست که اجازه خرید ملک در این کشور را به ایرانیان داده است. اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که سرمایه گذاری در هلند از طریق خرید ملک، منجر به اخذ اقامت برای فرد و یا خانواده وی نخواهد شد. کشورهایی که خرید ملک در آن ها منجر به اخذ اقامت می شود معدود می باشند. برای مثال می توان به کشورهایی مانند قبرس، اسپانیا، پرتغال و یونان اشاره کرد که خرید ملک در آن ها دارای آثار و نتایج اقامتی می باشد. به منظور مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک لازم است که متقاضی علاوه بر خرید ملک، کسب و کاری نیز در این کشور راه اندازی نماید و بدین ترتیب گام مؤثری در راستای پیشرفت اقتصادی هلند بردارد. سرمایه گذاری بیش از یک میلیون یورو در کشور هلند، منجر به اخذ اقامت هلند برای فرد و خانواده وی می شود. علاوه بر روش های سرمایه گذاری کلان، تحصیل در هلند نیز روشی برای مهاجرت به این کشور می باشد. شما می توانید اطلاعات مربوط به روش های سرمایه گذاری در هلند و اخذ ویزای تحصیلی این کشور را در مقالات ذیل مطالعه نمایید.

نکات حقوقی مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

مؤسسه حقوق ملک‌ پور از دیرباز و به پشتیبانی نزدیک به دو دهه فعالیت خود در زمینه های مختلف مهاجرت از جمله کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد توانسته است اعتبار بالایی نزد هموطنان عزیزمان و سایر اتباع کشورهای خاورمیانه کسب نماید. افرادی که قصد مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک را دارند می‌توانند با مشاوره و راهنمایی های وکلای مجرب مؤسسه حقوقی ملک پور، مهاجرت موفقی را در این زمینه تجربه نمایند. با توجه به صرف هزینه های بسیار در مسیر مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک، توصیه می شود که از نظرات و مشاوره وکیل متخصص و مجرب در این زمینه بهره مند گردید تا احتمال وقوع خطا در این مسیر کاهش یابد. توجه به این نکته ضروریست که صرف خرید ملک در هلند، دارای آثار اقامتی نیست. بنابراین متقاضیان مهاجرت و اخذ اقامت از طریق خرید ملک می توانند برای کشورهایی با بستر قانونی مهیا برای اخذ اقامت از طریق خرید ملک اقدام نمایند. در لینک های ذیل، شرایط خرید ملک در تعدادی از این کشورها ارائه شده است.

توصیه می شود قبل از اقدام برای سرمایه گذاری و یا دیگر روش های مهاجرتی، اطلاعات خود را پیرامون روش های مهاجرت و شرایط کشورهای مختلف در این زمینه افزایش دهید. با تهیه محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به تدریس استاد استاد ملک پور می توانید مانند یک وکیل مهاجرتی متخصص، برای امور مهاجرتی خود تصمیم گیری نمایید.

تحصیل در مدارس هلند

راهنماي گام به گام انتخاب مسير مهاجرت

سئوالات متداول راجع به مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک

آیا خرید ملک در هلند منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

خیر؛ خرید ملک در هلند، روش مناسبی برای مهاجرت به هلند و اخذ اقامت این کشور نمی باشد. برای مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک، علاوه بر خرید ملک باید اقدام به راه اندازی کسب و کار کرد تا بتوان اقامت هلند را دریافت کرد.

قیمت خرید خانه در کشور هلند چه مقدار است؟

قیمت خرید خانه در کشور هلند در شهرها و مناطق مختلف آن متفاوت است و نمی توان مبلغ ثابت و مشخصی را برای آن تعیین کرد.

آیا امکان اخذ وام خرید خانه در هلند وجود دارد؟

بله؛ متقاضیان خرید ملک در هلند می توانند در صورت 5 سال زندگی در این کشور و توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده، وام خرید خانه در هلند را از بانک های این کشور دریافت نمایند.

آیا خرید ملک در هلند، یک سرمایه گذاری سودده است؟

بله؛ با توجه به رعایت استانداردهای سرمایه گذاری در هلند و وضعیت مناسب شاخص های اقتصادی این کشور، خرید ملک در هلند علاوه بر حفظ سرمایه، منجر به کسب سود می شود.

 

_____________ کلام پایانی پیرامون مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک _____________

مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک با خرید خانه در کشورهلند به تنهایی امکان پذیر نیست و برای اخذ اقامت هلند از این طریق، بایستی کسب و کار نیز راه اندازی شود. اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری، نیاز به صرف هزینه هنگفتی دارد. قیمت خرید خانه در کشور هلند در شهرها و مناطق مختلف یک شهر متفاوت است. همین قانونی برای اجاره خانه در هلند نیز برقرار است. افراد پس از 5 سال زندگی در کشور هلند و توانایی مالی کافی می توانند وام خرید خانه در هلند از دولت این کشور دریافت نمایند. متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری در هلند می توانند از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس، از خدمات مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه بهره مند شده و وقت مشاوره با وکلای متخصص رزرو نمایند. همچنین در پایان مقاله در بخش "ثبت پرسش" نیز می توانند سئوالات خود را یادداشت نمایند تا در کمتر از 12 ساعت به آن ها پاسخ داده شود.

ثبت پرسش
Mostafa ghane
با سلام و تبریک سال نو در صورت ثبت شرکت، شرکت باید فعالیت اقتصادی داشته باشد؟ هزینه ثبت شرکت چقدر می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و تبریک سال نو خدمت شما دوست گرامی، در مورد ثبت شرکت باید به این نکته توجه داشته باشید که صرف ثبت شرکت، عموماً منجر به اخذ اقامت نمی شود. بخشی از هزینه های شرکت مربوط به هزینه های دولتی است، بخش قابل توجه هزینه، مربوط به سرمایه گذاری در خود شرکت می باشد. جهت اطلاع بیشتر راجع به الزامات ثبت شرکت از قبیل ارائه بیزینس پلن (طرح تجاری) می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
شاهین عباسی
سلام من در مورد مهاجرت به هلند از طریق خرید ملک چنتا سوال دارم کجا میتوانم با شما ارتباط بگیرم ملک ها را از کجا می توان دید من ۴ میلیارد سرمایه دارم و میخواهم ملک بخرم اقامت هم بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خرید ملک بسیار بحث طولانی می باشد باید شرایط شما بررسی شود لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

مطالب مرتبط و مفید


مشاوره رایگان