مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

21 فروردین 1399 3 نظر

از آنجایی که کشور انگلستان در سطح بین المللی دارای نظام آموزشی بسیار عالی و قدرتمندی است، هر ساله توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل در انگلستان را به خود جلب می­نماید. این کشور دارای 209 دانشگاه معتبر است که در حال حاضر حدود 460 هزار دانشجو در سطح بین المللی در این دانشگاه ها مشغول به تحصیل می باشند. به علت وجود دانشگاه های معتبر و قدرتمندی نظیر آکسفورد و همچنین زبان رسمی مردم این کشور که انگلیسی هست، انگلستان به کشوری قابل توجه جهت تحصیل برای متقاضیان تبدیل شده است.نظام آموزشی در کشور انگلستان برای سنین 3 سال به بالا طراحی شده و تحصیل در این کشور برای سنین 5 تا 18 سال اجباری می باشد.همچنین متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل باید بدانند که این کشور در مواردی نظیر علم و اقتصاد، بسیار پیشرفته بوده و مردم آن از سطح بالای رفاه در زندگی خود برخوردار می باشند.مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل با اخذ ویزای تحصیلی انگلیس که به دو گروه زیر 17.5 سال تحت عنوان chield tier 4 و بالای 17.5 سال تحت عنوان general tier 4 تقسیم می گردد، امکان پذیر است. در این مقاله مهاجرت به انگلستان در تمامی مقاطع تحصیلی، شرایط سنی تحصیل در انگلیس، هزینه تحصیل در انگلیس و... مورد بررسی قرار می گیرد. در صورت نیاز به به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره در این زمینه، پیشنهاد می کنیم که با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند گردید. همچنین با پر کردن فرم تماس، درخواست شما جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا موارد زیر را بررسی نماییم:

 • تحصیل در مدارس انگلستان و مهاجرت به انگستان از طریق تحصیل فرزند
 • تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی انگلستان
  • تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی
  • تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد
  • تحصیل در انگلستان در مقطع دکترا
 • اخذ بورسیه های تحصیلی انگلستان
 • هزینه های زندگی و تحصیل در کشور انگلستان
 • شرایط کار دانشجویی و کار پس از تحصیل در انگلستان
 • بررسی ویزای همراه در مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل
 • برترین دانشگاه های انگلستان
 • تمکن مالی ویزای تحصیلی انگلستان و سایر مدارک
 • شرایط اقامتی پس از تحصیل و بررسی اخذ تابعیت انگلستان
 • سخن پایانی در باب مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیلتحصیل در مدارس انگلستان و مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل فرزند

والدینی که تمایل دارند که فرزندان آنها در یک نظام آموزشی عالی و با کیفیت تحصیل نماید، گزینه مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل یک امر ایده­آل برای آنها محسوب می­گردد.نظام آموزشی در کشور انگلستان برای سنین 3 تا 18 سال طراحی شده است و تحصیل برای سنین 5 تا 18 سال اجباری است. پیش دبستانی در کشور انگلستان شامل سنین 3 تا 5 سال، دبستان شامل سنین 5 تا 11 سال و دوره دبیرستان شامل سنین 11 تا 16 سالگی می شود و پس از آن دوره دو ساله ای تحت عنوان A-LEVEL می­باشد که دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه آماده می نماید.در دوره دبستان دانش آموزان مواردی نظیر ریاضیات، خواندن، نوشتن و علوم پایه را فرا  می­گیرند و در دوران راهنمایی و دبیرستان که در کل تحت عنوان مقطع ثانویه شناخته می­شوند، به یادگیری زبان انگلیسی، ریاضیات، هنر، علوم انسانی و یکی دیگر از زبان های خارجی میپردازند. کشور انگلیس دارای مدارس دولتی و خصوصی بسیاری است. متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل لازم است بدانند که شهریه مدارس دولتی، 10 هزار پوند در سال و شهریه مدارس خصوصی، 24 الی 45 هزار پوند در سال می­باشد. در صورتی که افراد جهت تحصیل فرزند خود در کشور انگلستان اقدام نمایند می توانند ویزای توریستی بگیرند؛ اما اجازه  کار یا تحصیل را به این واسطه ندارند و بر همین اساس، تحصیل فرزند در انگلیس، اثار اقامتی برای والدین در پی نخواهد داشت.شانس اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی انگلیس برای کودکان بالاست. افراد می توانند کودکان خود را در مدارس تاپ شبانه روزی ثبت نام نموده و بدین ترتیب، آینده تحصیلی و کاری فرزندان خود را تضمین نمایند. این مقاله توسط کارشناسان و متخصصان موسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و از لحاظ قانونی حرام است. دارا بودن مدرک زبان برای دانش اموزان زیر 18سال الزامی نبوده و و این افراد می توانند ویزای تحصیلی انگلیس بدون مدرک زبان دریافت نمایند. اما برای افراد بالای 18 سالريال ارائه مدرک زبان الزامی است.

مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل

تحصیل در انگلستان

تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی انگلستان

در این قسمت از مقاله با ما همراه باشید تا شما را با شرایط مختلف تحصیل در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در کشور انگلستان از جمله مدرک زبان مورد نیاز ، طول دوره تحصیلی و هزینه های تحصیل اشنا خواهیم کرد

 • تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی

کشور انگلستان دارای دانشگاه­های معتبر بسیاری نظیر آکسفورد  بوده و اکثر این دانشگاه­ها در رتبه یک دانشگاههای سرتاسر جهان قرار دارند.امکان تحصیل در مقطع کارشناسی برای تمامی متقاضیان تحصیل در انگلستان امکانپذیر است.مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی نیازمند داشتن مدرک دیپلم و نمره زبان آیلتس 6 است، البته لازم به ذکر است افرادی که موفق به کسب نمره مورد نظر در آزمون آیلتس نشده­اند، می­توانند قبل از شروع دانشگاه در کلاسهای تقویت زبان شرکت نمایند.تحصیل در این مقطع سه سال و گاهی مواقع برای برخی از رشته­ها، چهار سال است.رشته­هایی که امکان تحصیل در آنها برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل فراهم می­باشد عبارتند از: باستان شناسی، MBA، فنی مهندسی، مدیریت، هنر، ریاضیات، حقوق، تاریخ، پزشکی و زیر شاخه­ها، زمین شناسی و زیست شناسی.مدارک مقطع کارشناسی در کشور انگلستان به چهار دسته مدرک کارشناسی علوم(BSc)، مدرک کارشناسی مهندسی(Beng)، مدرک کارشناسی هنر(BA) و مدرک کارشناسی آموزش (BED) می­گردد.اما نکته بسیار مهمی که متقاضیان مهاجرت به انگلستان باید به آن توجه نمایند این است که در این مقطع آنها اجازه آوردن همراه و خانواده خود را ندارند.هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی حدود 10 الی 38 هزار پوند در سال است.

 • تحصیل در انگلستان در مقطع کارشناسی ارشد

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد امکانپذیر است.انگلستان تنها کشوری است که مدت زمان مقطع کارشناسی ارشد در آن یک سال است و در نتیجه باعث ایجاد صرفه جویی در وقت دانشجو می­گردد.نیازمندیهای ورود به این مقطع در کشور انگلستان داشتن نمره آیلتس 6.5 و مدرک کارشناسی است.در این مقطع متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل میتوانند یکی از روشهای آموزش محور را انتخاب نموده و سرکلاس درس حضور پیدا نمایند و یا اینکه روش پژوهش محور را انتخاب کرده و تنها با مشاوره استاد راهنما به انجام پژوهش بپردازند.هزینه تحصیل در این مقطع مبلغی برابر با 14 الی 21 هزار پوند در سال است. کارشناسی ارشد خود به دو دسته پیوسته و ناپیوسته در این کشور تقسیم میگردد که پیوسته شامل افرادی است که کارشناسی خود را نیز در این کشور گذرانده­اند و هر دو مقطع آنها تنها سه سال طول میکشد، و کارشناسی ارشد ناپیوسته برای افرادی می­باشد که ازکشورهای دیگر به قصد ادامه تحصیل وارد کشور انگلستان می­گردند.رشته­هایی که امکان تحصیل در آنها در مقطع کارشناسی ارشد برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل فراهم است عبارتند از: فلسفه، هنر، علوم اجتماعی، حقوق، فنی مهندسی، تجارت، پزشکی، علوم پایه و تاریخ.

 • تحصیل در انگلستان در مقطع دکترا

لازمه ورود به مقطع دکتری برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل، داشتن نمرات عالی در مقطع کارشناسی ارشد و همچنین داتشن نمره آیلتس حداقل 6.5 است.همچنین در کنار این مدارک، لازم است که متقاضی توصیه نامه­هایی را که از جانب اساتید پیشین وی هستند، همراه با مدارک مورد نیاز به سفارت تحویل دهد.متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل  در ابتدا باید درخواست خود را به دانشگاه مورد نظر ارسل نمایند، و با پذیرش در مقطع دکتری نیاز به استاد مشاور خواهند داشت که استاد مورد نظر از زمان ارسال درخواست پذیرش تا ارائه پروژه پایانی، به راهنمایی دانشجو میپردازد.مدت زمان مقطع دکتری در وابستگی به رشته دانشگاهی است اما معمولا این مقطع سه سال به طول می­انجامد و هزینه تحصیل چیزی بیش از 15 هزار چوند در سال است.لازم به ذکر است که تحصیل در مقطع دکترا که بالاترین مقطع تحصیلی در کشور انگلستان است امکان دریافت تابعیت و اقامت این کشور و همچنین ورود به بازار کار را برای متقاضیان فراهم می­نماید.

اخذ بورسیه های تحصیلی انگلستان

از آنجایی که هزینه­های زندگی و همچنین تحصیل در کشور انگلستان در سطح بالایی قرار دارد، لذا متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل ممکن است به دنبال دریافت بورسیه تحصیلی باشند تا بدین روش بتوانند اندکی از مخارج زندگی را کاهش دهند.اما باید توجه نمود که هم تعداد افراد متقاضی دریافت بورسیه زیاد بوده و هم اینکه دریافت بورسیه در کشور انگلستان بسیار مشکل است و خود شهروندان انگلیسی نیز به منظور تحصیل در دانشگاه­ها، شهریه پرداخت می­نمایند.متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل در صورت داشتن مقالات معتبر، سوابق علمی و سوابق پژوهشی و همچنین تحصیل در دانشگاههای معتبر در سرتاسر جهان، میتوانند نسبت به دریافت بورسیه تحصیلی از انگلستان اقدام نمایند.بورسیه در کشور انگلستان برای دانشجویان بین المللی به دو دسته بورسیه دولتی و بورسیه غیر دولتی تقسیم میگردد و خود بورسیه دولتی نیز به دو دسته commonwealth و chevening تقسیم میشود، که در زیر به بررسی آنها میپردازیم:

بورسیه دولتی:

بورسیه تحصیلی chevening

این بورسیه به نظور حمایت طولانی مدت از دانشجویان بوده و به کمک کشورهای مشترک المنافع، امور خارجه و خود دانشگاه تامین میگردد..

بورسیه تحصیلی commonwealth

این بورسیه مختص قطع دکتری و کارشناسی ارشد بوده و به دانشجویانی داده میشود که دارای منافع مشترکی با کشور انگلستان هستند و یا اینکه قبلا جزء مستعمرات این کشور بوده­اند.

 

بورسیه غیر دولتی:

بورسیه دانشگاه کمبریج (Gates Cambridge Scholarship)

بورسیه دانشگاه آکسفورد (Rhodes House Scholarships)

بورسیه مدرسه بیزنس دانشگاه آکسفورد (MBA Skoll Scholarships)

بورسیه تحصیلی در انگلستان

 

هزینه های زندگی و تحصیل در کشور انگلستان

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل باید بدانند که تحصیل در این کشور رایگان نیست و شهریه هر دانشگاه با توجه به رتبه و موقعیت هر دانشگاه متفاوت است، در سالهای اخیر شهریه دانشگاه ها در این کشور افزایش پیدا نموده است و شهریه دانشگاه­های خصوصی بیش از شهریه دانشگاه­های دولتی است، و علاوه بر این میزان هزینه زندگی نیز تا حدودی در سطح بالایی قرار داشته و در قسمتهای مختلف، متفاوت است.یک دانشجو به صورت میانگین در ماه به مبلغی حدود هزار تا دو هزار پوند، جهت یک زندگی معمولی در کشور انگلستان نیاز دارد.متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل باید به این نکته توجه داشته باشند که اگرچه هزینه تحصیل و زندگی در کشور انگلستان بالاست، اما با توجه به کیفیت سطح بالا و آموزش عالی دانشگاه­های معتبر این کشور، تحصیل در انگلستان نوعی سرمایه گذاری است و بسیار ارزشمند بوده و نوعی تضمین برای آینده متقاضیان محسوب می­گردد.در زیر به برخی از هزینه­های زندگی در کشور انگلیس اشاره می­نماییم:

 

آیتم

هزینه(پوند)

آیتم

هزینه(پوند)

یک وعده فست فود

5

شلوار جین

51.25

یک لیتر شیر

1

نیم لیتر آبجو

3

یک کیلوگرم فیله مرغ

7

بطری 1.5 لیتری آب

1

12عدد تخم مرغ

2.12

شارژ ماهیانه

12

نان (500 گرم)

1

برنج (یک کیلوگرم)

1.63

حمل و نقل ماهیانه

55

یک وعده غذا در رستوران

10

 

هزینه اجاره و خزید آپارتمان نیز به شرح زیر است:

آیتم

هزینه (پوند)

اجاره آپارتمان تک خوابه مرکز شهر

718.40

اجاره آپارتمان تک خوابه خارج از مرکز شهر

581.07

اجاره آپارتمان سه خوابه مرکز شهر

198.21

اجاره آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر

922.70

قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر

251.83

قیمت هر متر مربع آپارتمان درخارج از مرکز شهر

973.13

شرایط کار دانشجویی و کار پس از تحصیل در انگلستان

اکثر کشورهای موجود در جهان که پذیرای دانشجویان بین­المللی می­باشند، امکان کار در حین تحصیل را برای دانشجویان فراهم می­نمایند، متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل نیز اجازه کار پاره وقت در حین تحصیل را دارند.لذا این مورد به دانشجویان کمک می­نماید تا حدودی هزینه­های تحصیل و زندگی خود را در کشور انگلستان پوشش دهند.اما باید در نظر داشت که دانشجویان در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا مجاز به کار بوده اما ساعات کاری آنها نباید بیش از مقدار ساعات تعیین شده و بدون هماهنگی با دانشگاه باشد.همچنین متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل لازم است بدانند که کاری را که انتخاب مینمایند باید مجاز بوده، تحت قوانین ویزای کار در انگلستان باشد و توسط وزارت امور خارجه تایید گردد.از جمله مشاغلی که دانشجویان می­توانند درحین تحصیل به انها مشغول گردند عبارتند از: فروشندگی، انجام امور دانشجویی در دانشگاه­ها، پیک جهت تحویل غذا، دستیار پزشکان و غیره. دانشجو می تواند با کار پاره وقت ضمن تحصیل بخشی از هزینه های زندگی خود را ساپورت کنند. یکی از موارد دارای اهمیت برای تمامی متقاضیان تحصیل در کشورهای خارجی از جمله متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل، امکان و وجود فرصتهای شغلی برای فارغ التحصیلان است، که آیا آنها میتوانند بعد از اتمام دانشگاه مناسب با رشته تحصیلی خود وارد بازار کار کشور انگلستان شوند و از این طریق موفق به اخذ اقامت گردند. تمامی دانشجویان تا زمانی که ویزای تحصیلی آنها دارای اعتبار باشد، میتوانند در کشور انگلستان به جستجوی کار بپردازند و در صورت یافتن شغل مناسب امکان تغییر ویزای تحصیلی آنها به ویزای کاری وجود دارد.پس متقاضی با یافتن یک کارفرما  که دارای مجوز استخدام است میتواند ویزای کاری با نام tier2 را دریافت نماید.ویزای کاری امکان اقامت 5 سال در انگلستان را برای شما فراهم مینماید.متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل لازم است بدانند که کشور انگلستان با توجه به اقتصاد قدرتمند خود، دارای نرخ بیکاری سطح پایینی است، لذا این مورد امکان یافتن شغل مناسب را برای متقاضیان آسانتر مینماید.در زیر نمودار نرخ بیکاری در کشور انگلستان نشان داده شده است.

بررسی ویزای همراه در مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل

یکی از مواردی که برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل دارای اهمیت است، امکان یا عدم امکان دریافت ویزای همراه است.امکان دریافت ویزای همراه در مقطع کارشناسی وجود ندارد، و دانشجوهایی که برای گذراندن دوره­های بالای شش ماه از انگلستان بورسیه تحصیلی دریافت مینمایند و یا در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پذیرفته شده­اند، میتوانند برای خانواده خود شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال درخواست ویزای همراه نمایند.درخصوص تحصیل در مدارس انگلستان نیز خانواده­های متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل لازم است بدانند که امکان دریافت ویزای همراه برای آنها فراهم نمیباشد و فرزندان آنها در این کشور یا دارای قیم بوده و یا اینکه باید در مدارس شبانه روزی تحصیل نمایند و تنها امکان دریافت ویزای بازدید کننده برای والدین این دانش آموزان وجود دارد.مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای همراه عبارتند از: پرینت بانکی نشان دهنده تمکن مالی، پاسپورت دارای اعتبار، سند ازدواج، بلیط و کپی آن، ارائه مدرک نشان دهنده سفرهای پیشین به انگلیس، که تمامی این مدارک باید به سفارت انگلستان تحویل داده شوند.

برترین دانشگاه های انگلستان

برای هر یک از متقاضیان ادامه تحصیل در هر کشور خارجی، انتخاب دانشگاه و محل آن امری بسیار دشوار و گیج کننده است، اما همه مردم در سرتاسر جهان میدانند که کشور انگلستان دارای یک نظام آموزشی بسیار قدرتمند و همچنین دانشگاه­های بسیار معتبر در سرتاسر جهان است و به همین خاطر سالیانه متقاضیان زیادی جهت مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل وجود دارند.افرادی که از دانشگاه­های موجود در کشور انگلستان فارغ التحصیل می­گردند با شانس استخدامی و کاریابی سطح بالایی هم در کشور انگلستان و هم در تمامی کشورهای جهان روبرو می­باشند.همچنین متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل می­دانند که این کشور محل دانشگا­ه­هایی نظیر آکسفورد، کمبریج و منچستر است که خود گویای کیفیت سطح بالای آموزش این کشور هستند.در بسیاری از این دانشگاه­ها دفاتری در رابطه با امور بین­الملل وجود دارند که به شما در فرایند دریافت ویزای تحصیلی، گذراندن کلاسهای زبان و دریافت کمک هزینه­های تحصیلی کمک مینمایند.درجدول زیر برخی از دانشگاه­های انگلستان و رنکینگ جهانی آنها نشان داده شده است.

 

دانشگاه

رنکینگ جهانی

آکسفورد

21

کمبریج

27

کالج لندن

49

ادینبورگ

57

منچستر

74

ناتینگهام

116

اقتصاد و علوم سیاسی لندن

117

لیدز

128

وارویک

131

مپریال کالجا

153

تمکن مالی ویزای تحصیلی انگلستان و سایر مدارک

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل، پس از دریافت پذیرش تحصیلی از جانب یکی از دانشگاه­ها و یا یکی از مدارس کشور انگلستان، باید مدارک و اسناد مورد نیاز را آماده نموده و تحویل سفارت انگلستان دهند.یکی از موارد بسیار مهم در اخذ ویزا میزان تمکن مالی مناسب می باشد که براساس ان شخص نشان دهد هزینه یکسال زندگی و تحصیل خود را دارد. متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل موفق به دریافت ویزای نوع  tier4 برای دانشجویان و یا دانش آموزان میگردند و که مدارک مورد نیاز دریافت این ویزاها عبارتند از:

 • پاسپورت دارای اعتبار
 • نامه پذیرش دانشگاه و یا نامه پذیرش مدرسه
 • پرینت بانکی نشان دهنده تمکن مالی
 • نشان دهنده سندی مبنی بر عدم شهروندی کشور سوئیس و کشورهای اقتصادی اروپا
 • تمامی مدارک هویتی
 • عکس
 • فرم درخواست ویزا که توسط متقاضی تکمیل شده است
 • آدرس نشان دهنده محل اقامت
 • ارائه مدرک زبان آیلتس برای دانشجویان
 • فیش نشان دهنده پرداخت هزینه ویزا
 • اثر انگشت برای دانشجویان

همچنین متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل باید توجه نمایند که ممکن است با آنها مصاحبه­ای به زبان انگلیسی انجام شود.

شرایط اقامتی پس از تحصیل و بررسی اخذ تابعیت انگلستان

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل باید بدانند که تحصیل در کشور انگلستان راهی برای دریافت تابعیت و اقامت دائم این کشور نیست، اما میتواند راهی برای یافتن کار مناسب و در نتیجه اخذ اقامت و تابعیت از طریق ویزای کاری باشد.زیرا افراد با دریافت ویزای کاری و اخذ اقامت، بعد از پنج سال حضور مداوم و کار در این کشور میتوانند جهت دریافت اقامت دائم کشور انگلستان اقدام نمایند.متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل همچنین لازم است بدانند که امکان اخذ تابعیت پس از 8 الی 10 سال کار و اقامت امکانپذیر خواهد بود.همتقاضیان باید توجه داشته باشند که جهت دریافت ویزای کاری، دانشجو باید پس از فارغ التحصیلی کشور انگلستان را ترک و سپس با ویزای کاری وارد این کشور شود.یکی دیگر از شرایط دریافت اقامت و تابعیت در کشور انگلستان پرداخت به موقع مالیات در این کشور است.با توجه به سخت گیریهای بسیاری که امروزه پیش روی متقاضیان قرار دارد، لذا بهتر ات که افراد متقاضی از مشاوره وکلا و متخصصین مجرب بهره مند گردند و موسسه حقوقی ملک پور آماده ارائه هرگونه مشاوره تلفنی رایگان و خدمات در این زمینه به متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل است. همچنین پیشنهاد می گردد ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه  و مشاهده بفرمایید تا مانند یک وکیل مهاجرتی مسیر خود را انتخاب نمایید.

 

_____________ سخن پایانی در باب مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل _____________

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل، شرایط دریافت ویزای همراه و امکان اخذ تابعیت و اقامت کشور انگلستان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.همانگونه که بیان گردید از آنجایی که کشور انگلستان دارای سیستم آموزش عالی و بسیار قدرتمند و با کیفیت است  و دانشگاه­هایی با رنکینگ جهان بالا نظیر آکسفورد، کمبریج و منچستر در این کشور وجود دارند،لذا هر ساله توجه بسیاری از متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل را به خود جلب مینماید.با توجه به پیچیدگی­ها و دشواریهای موجود در زمینه پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی کشور انگلستان، متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با موسسه حقوقی ملک پور(MIE) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین متخصص و زبده این موسسه بهره مند گردند. همچنین میتوانید در قسمت پایانی مقاله نظرات، دیدگاهها و پرسشهای خود را مطرح و پاسخ آنها را در کوتاهترین زمان دریافت نمایید.

ثبت پرسش
تهرانی
سلام و عرض ادب خیلی ممنون بابت مقاله میخواستم ببینم برای مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل میتونم همراه هم با خودم داشته باشم ؟ من متاهلم و همسرم دوست دارن اونجا بتونن کار آرایشگری انجام بدن و میخوایم از طریق تحصیل اقدام کنیم. من 28 سالمه و لیسانس معماری دارم خانم هم 25 ساله هستن ولیسانس حسابداری ولی کارشون آرایشگری هست و هر دو هم انگلیسی فقط بلدیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان باتوجه به رزومه ای که می فرمایید بلی امکان اخذ پذیرش تحصیلی برای شما وجود دارد و کشور انگلستان همراه دارد. پیشهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علیزاده
خسته نباشید میخواستم بدونم فردی با پرداخت سالی 20هزار پوند قادر به تحصیل پزشکی در انگلستان هست یا نه ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است ولی بلی با این مبلغ امکان تحصیل پزشکی در برخی دانشگاه های انگلستان را دارید. موفق باشید.
حامی سیلانی
سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم با سالی 20هزار پوند امکان تحصیل در رشته پزشکی در انگلستان وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط شما بطور دقیق تر بررسی شود ولی در دانشگاه های کشور انگلستان، ابرلند و مالتا با این مبلغ می توانید به تحصیل رشته پزشکی بپردازید. اما اگر بخواهید در دوره های پیش پزشگی در انگلستان شرکت بکنید عموماً هزینه های تحصیل و زندگی باهم از 28 هزار پوند تا 45 هزار پوند متغییر می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.

مشاوره رایگان