تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور

مؤسسه حقوقی ملک پور مفتخر است در ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی در زمینه پذیرش تحصیلی، سرمایه گذاری و سایر شیوه های اقامتی و اخذ ویزا در کل کشور پیشتاز بوده و آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشد. تمامی دفاتر به صورت یکپارچه و تحت نظر دفتر مرکزی MIE شعبه وین اتریش فعالیت می نمایند. لازم به ذکر است دفتر مرکزی کاملاً قدرت اجرایی و نظارتی ویژه و حقوقی بر دفاتر مذکور داشته و در صورت مشاهده تخلف، انتقادات به صورت جدی پیگیری خواهند شد. لذا از شما خواهشمندیم بازخورد خود را با ما به اشتراک بگذارید. شما می توانید جهت ارتباط با هر یک از این دفاتر در ساعات کاری با دفاتر مذکور از طریق شماره ویژه، تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. به استحضار می رساند مشاوره تلفنی با هر یک از دفاتر از جمله دفتر مرکزی مؤسسه حقوقی ملک پور در وین، رایگان بوده و شامل هزینه نمی باشد. در صورت نیاز به وقت مشاوره حضوری از طریق اسکایپ نیز جهت تعیین وقت، تماس حاصل فرمایید. ساعات کار دفاتر به قرار ذیل می باشد:

 

ساعت کار شعبه مركزي MIE در وین:

دوشنبه تا جمعه 9:00 الی 17:00 به وقت اتریش

جمعه ها 9:00 تا 15:30 به وقت اتریش


ساعت کار شعبات ایران:

شنبه تا چهارشنبه 9:00 الی 18:00  

روزهای پنج­شنبه 9:00 الی 15:30

 

  • دوستان عزیز قابل توجه است در روزهای جمعه شعبات ایران تعطیل بوده و فقط دفتر مرکزی وین در شیفت صبح پاسخگوی شما عزیزان می باشد.

 

این اولین همکاری فی مابین شعبات مؤسسه حقوقی ملک پور در سرتاسر دنیا می باشد که خدمات خود را در قالب بزرگترین شبکه ارتباطی فراهم آورده اند و شما می توانید از هر یک از این دفاتر با نظارت مستقیم دفتر مرکزی جهت انجام امور مهاجرتی خود اقدام فرمایید.