کار در کره جنوبی

13 آبان 1399 14 نظر

کار در کره جنوبی

کار در کره جنوبی، رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی در سال 2020 و شرایط اقامت و تابعیت از طریق کار در کشور کره جنوبی در این مقاله مورد بررسی و تحلیلی علمی قرار می گیرد. کره جنوبی به عنوان یکی از پرجمعیت ترین کشورها در جهان در طی سال های اخیر، به کشوری بسیار توسعه یافته تبدیل شده و بسیاری از متقاضیان کار را به خود جذب کرده است. از آنجایی که شرایط کار در کره جنوبی بسیار مطلوب و مساعد است، هر ساله افراد زیادی با دریافت ویزای کاری به این کشور مهاجرت می نمایند. متقاضیان کار در کره جنوبی باید بدانند که کشور کره جنوبی پس از قرارگیری در بین کشورهای صنعتی و قدرتمند جهان، ساعات کاری خود را به شدت افزایش داده است؛ به گونه ای که افراد 40 ساعت در هفته را به کار مشغول می باشند و علاوه بر این ساعات، امکان انجام اضافه کاری را نیز خواهند داشت. اکثر مردمان کره جنوبی به ماهی گیری، زراعت و باغبانی و یا انجام کارهای تولیدی مشغول می باشند وجود شرکت های قدرتمندی همانند ال جی، سامسونگ و غیره باعث بوجود آمدن فرصت های شغلی بسیاری برای متقاضیان کار در این کشور شده است. پنج سال کار قانونی مداوم در این کشور، در نهایت منجر به اخذ تابعیت و اقامت دائم کره جنوبی می شود. در صورتی که قصد مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار را دارید باید با انواع ویزاهای کاری این کشور، شرایط دریافت آن، میزان حقوق و رشته های مورد نیاز کره جنوبی آشنا گردید؛ لذا توصیه می کنیم که در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه کار در کره جنوبی و مهاجرت کاری با مشاوران و کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم تماس، درخواست خود برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان را ثبت کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا عناوین ذیل را مورد بررسی قرار دهیم:

 • بازار کار کره جنوبی
 • رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی
 • انواع ویزای کاری کره جنوبی
 • مدارک لازم جهت درخواست ویزای کار کره جنوبی
 • حقوق و دستمزد در کره جنوبی
 • شرایط زندگی در کره جنوبی
 • اقامت و تابعیت کره جنوبی از طریق کار
 • سئوالات متداول راجع به کار در کره جنوبی
 • نکات نهایی درخصوص کار در کره جنوبی

کار در کره جنوبیبازار کار کره جنوبی

کره جنوبی با بکارگیری راهکارهای مناسب پیشرفته در زمینه اقتصاد، در حال حاضراز نظر اقتصادی در آسیا در رتبه چهارم و در جهان در رتبه یازدهم قرار دارد. این کشور هم اکنون با 45 کشور، دارای تجارت آزاد است و همین امر، توجه متقاضیان کار در کره جنوبی را به مهاجرت به این کشور جلب نموده است. با توجه به استراتژی های بکار برده در زمینه اقتصاد، کره جنوبی در زمینه خودروسازی، فناوریهای جدید نظیر صنایع الکترونیک و تلفن های همراه، تولید ماشین آلات، ساخت و ساز، کشتی سازی و غیره به رشد 29 درصدی در این زمینه دست پیدا کرده است و لذا بستر مناسبی را جهت اشتغال فراهم نموده و دارای بازار کار مناسب و مستعدی است. کره جنوبی همچنین در زمینه تولید انرژی هسته ای در جایگاه ویژه ای در سطح جهان قرار دارد و یکی از صادر کنندگان بسیار حرفه ای در این زمینه است. یکی از مواردی که متقاضیان کار در کره جنوبی باید مورد توجه قرار دهند، نرخ بیکاری در این کشور است؛ زیرا هرچه نرخ بیکاری در یک کشور در سطح پایین تری قرار داشته باشد، بازار کار این کشور برای پذیرش افراد خارجی جویای کار مستعد ترخواهد بود. با توجه به آمار منتشر شده، نرخ بیکاری در کره جنوبی طی سال های متمادی 3. 65 درصد بوده و در سال 2020 این نرخ برابر با 4 درصد است که نرخ مناسبی از نظر اقتصادی می باشد. نمودار زیر، نشان دهنده تغییرات اخیر نرخ بیکاری در کشور کره جنوبی می باشد:

کار در کره جنوبی

رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی

یکی از مواردی که متقاضیان کار در کره جنوبی باید مورد توجه قرار دهند، آگاهی از لیست مشاغل مورد نیاز در این کشور است؛ زیرا آگاهی از این مورد می تواند کمک بسیاری به افراد جویای کار در این کشور نماید. افرادی که در زمینه یکی از مشاغل مورد نیاز کره جنوبی دارای مهارت و یا سابقه کار باشند، دارای شانس بیشتری خواهند بود. از شرایط یافتن کار برای متقاضیان کاردر کره جنوبی، تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با زبان کره ای، همچنین آشنایی با فرهنگ این کشور و یا داشتن مدرک تحصیلی مرتبط است. از جمله رشته های مورد نیاز کره جنوبی در سال 2020 می توان به تدریس زبان انگلیسی، مترجمی زبان کره ای- انگلیسی، کشاورزی، مشاغل مرتبط با صنایع خودروسازی، کشتی سازی، صنایع فولاد، آی تی و رایانه، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مواد و متولوژی، مسئول روابط عمومی، مدیریت پروژه، فروش و بازاریابی، کارگزار بورس و ویراستار و تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی اشار نمود. باید توجه داشته باشیم که همه این مشاغل با توجه به پیشرفت کره جنوبی در صنایع مربوطه در سطح جهان ایجاد گردیده اند و روز به روز این کشور را به یک کشور قدرتمندتر از قبل در جهان تبدیل می نمایند. پیشنهاد می شود ویدئوی گام به گام تا کار در خارج از کشور را که توسط استاد استاد ملک پور تهیه گردیده مشاهده نمایید و تمامی اسرار کاریابی را از جمله نحوه نگارش سی وی، درآمد مشاغل و... فراگیرید.

کار در کره جنوبی

 انواع ویزای کاری کره جنوبی

همانگونه که گفته شد، کره جنوبی با توجه به اقتصاد پیشرفته و کماکان در حال توسعه خود، بستر مناسبی را جهت اشتغال افراد خارجی و متقاضیان کار در کره جنوبی فراهم نموده است. اما اشتغال به کار در این کشور نیازمند دریافت ویزای کاری است. با توجه به اینکه کره جنوبی دارای انواع مختلفی از ویزای کاری می باشد و این فرایند تا حدودی پیچیده است، ؛ لذا بهتر است که متقاضیان کار در کره جنوبی قبل از اقدام به انجام هر کاری، با مشاوران و وکلای مجرب مؤسسات مهاجرتی معتبر مشورت نمایند تا بتوانند با موفقیت این پروسه را طی نمایند. این مقاله توسط مؤسسه مهاجرتی ملک پور به نگارش درآمده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعاً و قانوناً حرام است. انواع ویزای کاری در کره جنوبی به دو دسته بلندمدت و کوتاه مدت تقسیم می گردد. افراد با داشتن ویزای کاری و اشتغال به کار قانونی در کره جنوبی، پس از پنج سال می توانند جهت دریافت اقامت و تابعیت این کشور اقدام نمایند. در این قسمت، انواع مختلف ویزای کاری کره جنوبی را مورد بررسی قرار می دهیم. ویزاهای نوع E که از نوع ویزاهایی کاری بلند مدت می باشد نیازمند دریافت پیشنهاد کار در کره جنوبی است و عبارتند از:

 • E1: این ویزا مختص مدرسان جهت تدریس در دانشگاه است و امکان دریافت اقامت 5 سال با این نوع ویزا وجود دارد.
 • E3: این نوع ویزا جهت انجام تحقیقات برای رشته های مهندسی و علوم پایه می باشد و مدت زمان آن 5 سال است.
 • E5: این نوع ویزا برای اشتغال به کار افراد در حرفه هایی نظیر مهندسان، معماران، حقوقدانان، پزشکان و حسابداران است.
 • E7: این ویزا برای افراد متخصص طراحی شده است.
 • D10: این ویزا جهت جستجو و یافتن کار در کره جنوبی طراحی شده است و نسبت به سایر ویزاها دارای شرایط سخت تری است.

مدارک لازم جهت درخواست ویزای کار کره جنوبی

یکی از موارد دارای اهمیت در زمینه درخواست ویزا، آماده نمودن مدارک مورد نیاز و تحویل آن ها به سفارت و کنسولگری کشور مربوطه است. متقاضیان کار در کره جنوبی نیز برای دریافت ویزای کاری باید مدارک مورد نیاز را به سفارت کره جنوبی تحویل دهند؛ البته مدارک با توجه به نوع ویزای درخواستی ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی برخی مدارک به صورت عمومی برای همه ویزاها مشترک می باشند که عبارتند از:

 • فرم درخواست ویزا که توسط خود متقاضی کامل شده است.
 • اصل و کپی پاسپورت دارای اعتبار
 • یک قطعه عکس سه در چهار رنگی

متقاضیان کار در کره جنوبی باید توجه داشته باشند که در برخی از موارد، ارائه قرارداد کاری و یا پیشنهاد کاری دریافتی از جانب کارفرمای کره ای نیز مورد نیاز است. برخی از ویزاها نیز نیازمند ارائه سوابق تحصیلی و کاری می باشند و فرد باید نامه سوء پیشینه را نیز ضمیمه مابقی مدارک نماید. هرگونه نقص در وجود هر یک از مدارک درخواستی باعث اختلال در فرایند و پروسه دریافت ویزا می شود.

حقوق و دستمزد در کره جنوبی

یکی از سئوالات بسیار مهمی که برای متقاضیان کار در کره جنوبی ایجاد می گردد، میزان حقوق و رشته های مورد نیاز کره جنوبی است. با توجه به آمار بدست آمده، حداقل میزان دستمزد در کره جنوبی برابر با 2189 دلار است؛ اما به طور کلی میزان درآمد در ارتباط با نوع شغل متغیر بوده و برخی از مشاغل جزو مشاغلی با درآمد بالا محسوب می گردند. متقاضیان کار در کره جنوبی هر چه بیشتر با فرهنگ و زبان کره و زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند، به همان اندازه از شانس بیشتری در یافتن شغلهای مناسب و پردرآمد برخوردار خواهند بود. لازم به ذکر است که میزان حقوق در کره جنوبی طی سال های متمادی افزایش داشته است و میزان دستمزد در این کشور، قابل قیاس با اکثر کشورهای غربی می باشد. بالاترین میزان حقوق در کره جنوبی مربوط به شهر سئول، پایتخت این کشور است که البته بی ارتباط با هزینه بالای زندگی در این شهر نیست و میانگین حقوق دریافتی در این کشور حدودا 2500 دلار است. در جدول ذیل برخی از مشاغل کره جنوبی و میزان حقوق مرتبط با آن ها ارائه گردیده است:

 

شغل

حقوق دریافتی

ویراستار یا توسعه‌دهنده محتوا (انگلیسی)

2 تا 5.5 میلیون وون

بازاریابی و فروش

1.5 تا 4 میلیون وون

روابط عمومی

2 تا 5 میلیون وون

تحلیلگر امنیت شبکه و اطلاعات

 3 تا 7.5 میلیون وون

کارگزار بورس

1.5 تا 3 میلیون وون

برنامه نویس

 1.5 تا 4.5 میلیون وون

مدیر پروژه

4 تا 5.5 میلیون وون

مدرس انگلیسی

1.5 تا ۳ میلیون وون

شرایط زندگی در کره جنوبی

متقاضیان کار در کره جنوبی و افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، باید با شرایط و هزینه های زندگی در این کشور آشنا گردند. به صورت کلی شرایط و هزینه زندگی در هر کشوری، وابسته به نوع عادت ها و محل اقامت افراد متقاضی و مهاجر می باشد. طبق آمار مشخص شده، هزینه زندگی در کشور کره جنوبی حدوداً 9 درصد بیشتر از ایران است و هزینه ها بر اساس هر شهر مشخص شده و از شهری به شهر دیگر متغیر هستند. هزینه هایی که در این کشور بابت برق، گرمایش، سرمایش، تلفن و اینترنت پرداخت می گردند تا حدودی در سطح بالایی قرار دارند؛ اما هزینه های مربوط به اجاره خانه نسبت به کشورهای دیگر در سطح معقولی قرار دارند. متقاضیان کار در کره جنوبی با برنامه ریزی می توانند از پس هزینه های زندگی در این کشور برآمده و در کنار آن پس انداز نیز داشته باشند. در جداول زیر، هزینه های زندگی، اجاره و خرید خانه در کره جنوبی بر اساس پول این کشور را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

اقلام

قیمت (وون)

اقلام

قیمت (وون)

یک وعده غذایی در رستوران

8

سیب (ا کیلوگرم)

7.652

مک دونالد

6.5

موز (1 کیلوگرم)

4.517

شیر (1 لیتر)

2.478

پیاز (1 کیلوگرم)

3.116

پنیر محلی

20.031

سیب زمینی (1کیلوگرم)

1.441

برنج سفید (1کیلوگرم)

4.300

آب معدنی (1. 5 لیتر)

1.394

تخم مرغ (12 عدد)

3.173

گوجه (1کیلوگرم)

6.770

سینه مرغ (1 کیلوگرم)

1.567

پرتقال (1کیلوگرم)

6.161

گوشت (1 کیلوگرم)

31.519

یک پاکت سیگار

4.5

 

علاوه بر هزینه های فوق، هزینه مربوط به خرید و اجاره مسکن نیز بخش بزرگی از هزینه های زندگی در کره جنوبی را به خود اختصاص می دهد که در جدول زیر به جزئیات آن پرداخته شده است.

 

اجاره و خرید ملک در کره جنوبی

قیمت (وون)

اجاره آپارتمان تک خوابه در مرکز

709.275 وون

اجاره آپارتمان تک خوابه در خارج از مرکز

471.337 وون

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز

1،893،283.28 وون

اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز

1،065،490.20 وون

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز

14،043،493.21 وون

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز

7،127،140.38 وون

اقامت و تابعیت کره جنوبی از طریق کار

پاسپورت کره جنوبی در حال حاضر یکی از معتبرترین و بهترین پاسپورت های جهان به شمار می رود و با اخذ این پاسپورت، متقاضی کار در کره جنوبی می تواند به 120 کشور بدون ویزا سفر نماید. افرادی که با دریافت ویزای کاری از هر نوع وارد این کشور می شوند، پس از پنج سال اقامت و کار قانونی در این کشور می توانند درخواست اقامت دائم و سپس تابعیت کره جنوبی را نمایند. اما متقاضی کار در کره جنوبی باید توجه داشته باشد که در برخی از ویزاهای کاری، فرد در ابتدا باید ویزای خود را به نوع دیگر تبدیل نماید. به عنوان مثال شخص دارای ویزای دارای اقامت کوتاه مدت، درخواست ویزای دارای اقامت طولانی مدت نماید که دریافت این نوع ویزاها نیز امتیازبندی بوده و این امتیاز بر اساس سن، میزان تحصیلات، میزان تسلط به زبان کره ای و آشنایی با فرهنگ این کشور مشخص می گردد.

بورسیه تحصیلی کره جنوبی

اقامت کره جنوبی

پروسه اخذ اقامت و تابیعت کره جنوبی تا حدودی پیچیده بوده و بهتر است که متقاضی قبل از هر اقدامی با مشاوران و وکلای مجرب مؤسسات مهاجرتی معتبر مشاوره نماید تا با موفقیت این پروسه را طی نماید. پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه تصمیم گیری در خصوص مهاجرت، ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را که توسط استاد ملک پور تهیه شده است، مشاهده بفرمایید تا مانند یک وکیل مهاجرتی مسیر خود را انتخاب نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سئوالات متداول راجع به کار در کره جنوبی

آیا امکان اخذ تابعیت و اقامت دائم کره جنوبی از طریق کار وجود دارد؟

بله؛ دریافت اقامت کره جنوبی با پنج سال کار و اقامت قانونی امکان پذیر است و پس از آن می توان برای دریافت پاسپورت و تابعیت کره جنوبی اقدام کرد.

میانگین حقوق در کره جنوبی به چه میزان می باشد؟

میانگین حقوق در این کشور حدود 2500 دلار است.

نرخ بیکاری در کره جنوبی در حال حاضر چند درصد است؟

نرخ بیکاری در کره جنوبی در حال حاضر 4 درصد است که گویای شرایط مساعد استخدام و اشتغال در این کشور می باشد.

گرانترین شهر کره جنوبی کدام شهر است؟

پایتخت این کشور، شهر سئول، گرانترین شهر کره جنوبی از نظر هزینه زندگی و اقامت است. به همان نسبت نیز درآمد در این شهر بالاتر می باشد.


_____________ نکات نهایی در خصوص کار در کره جنوبی_____________

کار در کره جنوبی، مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای کاری، شرایط زندگی در کره جنوبی، رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی در سال 2020 در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. در صورت داشتن پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرمای کره ای، آگاهی از شرایط و داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می تواند کمک بسیار زیادی به متقاضی کار در کره جنوبی نماید. اما به طور کلی باید توجه داشت که کشور کره جنوبی دارای تفاوت فرهنگی بسیاری با ایران بوده و از نظر جغرافیایی دارای فاصله زیادی با ایران است. همچنین این کشور چندان مهاجرپذیر نبوده و ساعات کاری آن استاندارد نیست؛ بهتر آن است که قبل از هرگونه تصمیم گیری، شرایط خود را برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی مانند آلمان و اتریش و یا کانادا بررسی نمایید. چرا که این کشورها مهاجرپذیر بوده و پروسه اخذ اقامت نیز در این کشورها راحتتر می باشد. متقاضیان کار در کره جنوبی می توانند با برقراری تماس تلفنی با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه بهره مند شده و شانس خود را با توجه به شرایط برای کار در کشورهای دیگر بررسی نمایند. همچنین متقاضیان می توانند در انتهای این مقاله، سئوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایند تا مشاوران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 4.8 از 5 ( 15 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
samane fard
عرض ادب و ارادت برای کار در کره جنوبی در صورتی که فرد به زبان این کشور تسلط کامل داشته باشه ولی پیشنهاد شغلی یا جاب آفر نداشته باشه آیا راهی برای مهاجرت از طریق کار باقی میمونه؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی از راه تحصیل هم می توانید اقدام کنید و سپس در این کشور ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
M
درود فراوان خسته نباشید. میشه بگید برای ویزای کار کره جنوبی برای دامپزشکی نیاز به پیشنهاد شغلی یا همان job offer هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی عموم کشورهای آسیایی شما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و علاوه بر این رشته شما جز رشته هایی است که باید مورد تائید کشور کره جنوبی هم قرار بگیرد و گاهاً نیازمند به معادلسازی است. موفق باشید.
Amir
با سلام و خسته نباشید سوالم این بود که با مسلط بودن بر زبان کره ای و حضور در بازار کار در زمینه موبایل و الکترونیک ایا شانسی برای job offer یا پیدا کردن شغل در کشور کره هست؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اگر یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما و یک شرکت معتبر داشته باشید بله می توانید در این کشور از طریق کار وارد شوید.
داریوش
سلام من‌ ۱۸سالمه‌ وه‌‌ رشته کار‌ دانش‌ میخونم‌ برای‌ کار‌ به‌ کره‌ جنوبی‌ برم‌ وه‌ حقوقش‌ چطوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن شما برای کاری نمی توانید اقدام کنید باید در ابتدا تحصیلی اقدام فرمایید.
یحیی بیگی
برای در خواست کار در زمینه برق و مهندسی پزشکی در کره جنوبی نیاز به مشاوره دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کامل و دقیق با توجه به رزومه شما به شما داده شود.
Marjan tazari
با سلام وخسته نباشید من لیسانس رشته انسانی دارم ولی می‌خوام از طریق نقاشی حرفه ای اقدام کنم زبان کشورشون بلدم ولی مدرکی ازشون ندارم میتونم ویزای کاری بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر جاب آفر داشته باشید می توانید اقدام کنید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
عزيزي
سلام اگر پيشنهاد شغلي از كره جنوبي داشته باشم ميتونم اقدام كنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر یک جاب افر از یک شرکت معتبر داشته باشید می توانید اقدام نمایید.
الن
سلام .. با مدرک پرستاری وهمچنین اتگلیسی در حد خوبی باشه ایا میشه مهاجرت دائم گرفت وهمچنین زندگی درحد متوسط؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در کشور دیگر با مدرک پرستاری ابتدا باید مدرک خود را معادلسازی کرده و سپس بتوانید در آن کشور مشغول به کار شوید. و شما زمانی می توانید مدرک را معادلسازی کنید که زبان آن کشور را به طور کامل یاد گرفته باشید. ولی کشور سوئد و دانمارک ویزاهایی جهت معادلسازی به ایرانیها ارائه می دهند که شما با هزینه خیلی کم می توانید زبان آن کشور را یاد گرفته و مدرک را معادلسازی کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
مهتا
سلام اگر دنبال رشته ای هستم که بازار کاری خوبی در این کشور داره چه رشته ای پیشنهاد میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه مشاغل مورد نیاز هر کشور ممکن است هرسال تغییر کند، شما می توانید در مورد مشاغل مورد نیاز هر کشور سرچ کرده و اطلاعات دقیق اخذ کنید. سپاس
فائزه کاسبی
من 15سالمه و قراره پنج سال دیگه به کره مهاجرت کنم برای تحصیل زندگی رشتم میخوام معماری بردارم و به این کار بورس میدن؟؟؟ و اینکه درباره وون هم توضیح میدید تشکر💜
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب تحصیل در مقطع کارشناسی رایگان نمی باشد و شما باید هزینه تحصیل و زندگی پرداخت کنید. ولی برخی کشورها نظیر آلمان و اتریش تحصیل در دانشگاه در صورتی که زبان المانی شما در سطح C1 باشد رایگان است. سپاس
سارینا
با سلام من خانمی 21 ساله دانشجوی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی ( ژنتیک)هستم. تسلط کافی به زبان انگلیسی دارم و در خیلی از زمینه های هنری اعم از نقاشی، کارهای زینتی و.. سر رشته دارم. متاسفانه زبان کره ای بلد نیستم اما در استانه یادگیری هستم. میخواستم بدونم اگر در سایت های رسمی کمپانی های سرگرمی، اگهی منیجر شدن رو جهت انتخاب شغل پر کنم، با توجه به شرایط فعلی شاسی برای استخدام شدن دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر زبان کره ای را یاد بگیرید و جاب آفر داشته باشید به احتمال زیاد میتونید اقدام فرمایید .
reza_nickzad
سلام بهترین رشته دز زمینه های برق و کامپیوتر و الکترونیک و نرم افزار و ...(کلا در این موارد) چیه و به جز رشته چه تخصصی داشاته باشیم خوبه مثلا برنامه نویس فرانت اند یا بک اند یا مهندس نرم افزار و برنامه نویس میکروکنترلر یا.. شانسی برای گرفتن جاب آفر ، در صورت فرستادن رزومه دارند؟و اینکه در صورتی که شخصی جاب آفر بگیرد فرصت دارد تاویزا و.. را آماده کند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در رشته های مهندسی اگر تخصص و سابقه کار لازم و سطح زبان خوبی داشته باشید می توانید با ارسال رزومه به شرکت های مختلف جاب آفر دریافت کنید و فرصت کافی برای تهیه مدارک ویزا هم خواهید داشت .
asra
با عرض سلام من یه دانش آموز پایه نهم هستم و تا دوسال دیگه هم در زبان انگلیسی تو جهاد دانشگاهی مدرک کاملم را میگیرم و زبان کره ای را هم در حد پایه بلدم.میخوام بپرسم که شرایط مهاجرت من در آینده چطور خواهد بود؟میتونم فقط با مدرک دیپلم سفر کنم؟(چون مدرک زبان رو دارم)و اینو هم میخواستم بپرسم اگه مدرک آرایشگری داشته باشم شرایطم چطوره؟میشه راهنماییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام امکان اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هست اما به ایرانی ها ویزا داده نمیشه. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
محمدرضا
با سلام و احترام من کارشناس هواشناسی هستم. بالای 40 سال سن دارم. و حدود 18 سال سابقه مرتبط با رشته ام همسرم کارشناس روانشناسی هست. و معلم پیش دبستانی و زیر 40 سال سن داره به نظر شما برای کار در کره جنوبی میشه کاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باید از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کنید. کره جنوبی ویزای جستجوی کار ندارد. المان اتریش کانادا و استرالیا به ایرانی ها ویزای کار می دهند
مشاوره رایگان