کار در خارج از کشور

15 مهر 1399 5 نظر

کار در خارج از کشورکار در خارج از کشور، اصول و روش های کاریابی در خارج از کشور و شرایط استخدام نیروی کار در خارج از کشور در این مقاله به صورت علمی و تحلیلی مورد بررسی قرار می گیرد. روش های اخذ انواع ویزاهای کار چیست؟ چگونه می توان پیشنهاد کار در خارج از کشور دریافت کرد؟ اصول اولیه کاریابی چیست؟ آیا با اخذ ویزای کاری می توان به اقامت دائم دست یافت؟ در این مقاله سعی داریم که با بررسی کلی شرایط کار در خارج از کشور، به سئوالات فوق پاسخ داده و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور را در این زمینه را بررسی کرده و معرفی نماییم. به منظور اطلاع از جدیدترین خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) در زمینه کار در خارج از کشور و استفاده از این فرصت طلایی، پیشنهاد می شود که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید. همچنین به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و یا اقدام به تکمیل فرم تماس نمایید تا در یک مشاوره تلفنی رایگان، اطلاعات مورد نظر در خدمت شما قرار گرفته و شرایط شما برای پیشنهاد بهترین روش های مهاجرتی ارزیابی گردد. عناوینی که در مقاله ذیل مورد بررسی قرار می گیرند عبارتند از:

  • شرایط عمومی کار در خارج از کشور
  • کار در خارج از کشور و انواع ویزاهای کاری
  • کار در خارج از کشور و کاریابی در کانادا
  • اهمیت نرخ بیکاری در مهاجرت کاری به کشورها
  • کار در خارج از کشور و خدمات مؤسسه ملک پور
  • مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020
  • محصول مؤسسه MIE در زمینه کاریابی در خارج از کشور
  • سخن پایانی در باب کار در خارج از کشور

کار در خارج از کشورشرایط عمومی کار در خارج از کشور

کشورهای مختلف بر اساس میزان رشد و توسعه اقتصادی خود و با توجه به میزان کمبود نیروی متخصص در زمینه های مختلف، اقدام به جذب نیروی ماهر بین المللی می کنند. بر این اساس می توان یکی از انواع روش های مهاجرت به خارج از کشور را دریافت ویزای کاری نامید.

 

فایل دوم صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل سوم صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل سوم تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کمپین کاریابی

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در مورد کمپین کاریابی

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد امتیازگیری در ویزای کار اتریش

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد امتیازگیری در ویزای کار اتریش

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور درمورد کار در خارج از کشور و کاریابی

فایل تصویری مؤسسه ملک پور درمورد کار در خارج از کشور و کاریابی

پادکست مؤسسه ملک پور درمورد شرایط کار در کانادا

پادکست مؤسسه ملک پور درمورد شرایط کار در کانادا

 

در واقع می توان گفت که اقدام از طریق دریافت پیشنهاد شغلی و اخذ ویزای کاری، در زمره بهترین روش های مهاجرتی قرار دارد. چرا که این روش، نیاز به سرمایه گذاری هنگفت نداشته و افراد می توانند با خیالی آسوده از شرایط خود جهت کار در خارج از کشور، برنامه ریزی های لازم را برای مهاجرت و زندگی در کشور مورد نظر انجام دهند. شرایط کلی اخذ اقامت دائم از طریق کار در خارج از کشور نیز بدین صورت است که افراد، پس از مدت مشخصی کار و پرداخت بیمه و مالیات به اقامت کشور مورد نظر خود دست می یابند. البته در میان انواع ویزاهای کار، ویزاهایی نیز صادر می شود که دارای استثنا در شرایط اعطای اقامت می باشند.

اگرچه اخذ ویزای کاری، روشی مطمئن و مناسب برای مهاجرت به خارج از کشور می باشد؛ اما یکی از بزرگترین چالش ها و دغدغه های پیش روی متقاضیان انواع ویزاهای کار، کاریابی در خارج از کشور و چگونگی دریافت پیشنهاد شغلی است. همانطور که گفته شد، کارفرمایان هر کشور با توجه به نیاز خود، اقدام به جذب افراد متخصص و ماهر در زمینه های مختلف کرده و به همین دلیل، دانش، تجربه و روزمه کاری مرتبط متقاضیان، دارای اهمیت می باشد. علاوه بر این، اطلاع از فرصت های شغلی موجود در کشورهای مختلف، اقدام در زمان مناسب، نحوه معرفی خود به کارفرما و تحویل روزمه و مدارک به ایشان و... از موارد مهمیست که در زمینه کاریابی و اخذ انواع ویزاهای کار مؤثر است. به همین دلیل، در بخش های بعدی این مقاله به این موضوعات پرداخته و آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

کار در خارج از کشور و انواع ویزاهای کاری

به منظور مهاجرت از طریق کار در خارج از کشور بایستی برای اخذ ویزای کاری کشور مورد نظر اقدام نمود. با توجه به انواع ویزاهای کاری، روش های مختلفی نیز برای دریافت ویزا وجود دارد. یکی از انواع طرق اخذ ویزای کاری، دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای کشور مورد نظر می باشد. در صورتی که دانش و تخصص متقاضی در زمینه مورد نیاز کارفرمای خارجی باشد، می توان برای جذب نیروی بین المللی اقدام کرد. البته این امر دارای مراحل و شرایطی می باشد که معمولاً ارسال دعوتنامه برای نیروی کار خارجی را دشوار می کند. با توجه به دشواری روند اخذ جاب آفر توسط خود افراد، موسسه ملک پور ویدئویی را تحت عنوان گام به گام تا کاریابی در خارج از کشور تهیه نموده است که متقاضیان کار در خارج از کشور بتوانند با تهیه و مشاهده آن، با تمامی مراحل کاریابی آشنا شده و در نهایت بتوانند مراحل اخذ ویزای کار را طی نمایند تا به نتیجه برسند. 

همچنین در برخی از مواقع سال، موسسه MIE با ایجاد کمپین کاریابی، برای متقضیان واجد شرایط کار در خارج از کشور، فرصت کار در برخی از کشورهای جهان مانند کانادا را فراهم می آورد. در لینک های زیر می توانید درباره این کمپین اطلاعات بیشتری اخذ نمایید:

 

از دیگر روش هایی که مناسب برای متقاضیان کار در خارج از کشور می باشد، اقدام برای ویزای جستجوی کار است. این ویزا برای برخی کشورها صادر می شود و دارای شرایط ویژه خود می باشد. کشورهای آفریقای جنوبی، اتریش و آلمان، از جمله کشورهایی هستند که با صدور ویزای جستجوی کار، شرایط را برای حضور متقاضیان در این کشورها و کاریابی در مدت مشخص فراهم می نمایند. این شرایط در کشورهای مختلف، متفاوت است. به طور مثال، اخذ ویزای جستجوی کار اتریش دارای یک سیستم امتیازبندی می باشد؛ بدین معنی که تنها در صورت کسب امتیاز لازم می توان این ویزا را دریافت کرد. متقاضی بسته به کشور مورد نظر، 6 ماه تا 1 سال فرصت دارد تا پس از ورود به آن کشور اقدام به کاریابی نموده و موفق به اخذ جاب آفر از کارفرمایی در آن کشور و تبدیل ویزای خود به ویزای کاری شود، وگرنه مدت اقامت وی تمام شده و ملزم به بازگشت به کشور مبدا خود می باشد.

اطلاعات کامل در خصوص ویزای جستجوی کار در کشورهای اتریش و آلمان در مقالات زیر ارائه شده است.

 

همچنین اخذ ویزای کاری در برخی کشورها تابع سیستم امتیازبندی می باشد. از جمله این کشورها می توان به کانادا، استرالیا و نیوزلند اشاره کرد که متقاضیان کار در این کشورها بایستی از طریق سیستم امتیازبندی موسوم به اسکیلد ورکر اقدام نمایند. به عنوان مثال، برنامه اسکیل ورکر در کشور کانادا تحت سیستم جامع اکسپرس اینتری بوده و دارای دو مرحله امتیازدهی می باشد که در صورت کسب امتیاز متقاضی در هر دو مرحله و خروج از اکسپرس اینتری، دعوتنامه کاری و اقامت دائم این کشور توسط دولت کانادا اعطا می شود.

در مورد شرایط اخذ اقامت و تابعیت ازاین روش می توان گفت که به عنوان مثال، کشور کانادا به تمامی افراد پذیرفته شده در این سیستم از ابتدا اقامت دائم کانادا را اعطا می نماید ولی در باقی کشورها مانند استرالیا و نیوزلند، شما در ابتدا اجازه اقامت کوتاه مدت کانادا را دریافت می نمایید و پس ورود به این کشورها ملزم به کاریابی هستید تا پس از شروع اشتغال در ابتدا موفق به اخذ اقامت 2 ساله و بعد اقامت 5 ساله و دائم آن کشورها شوید. در همین راستا لازم به ذکر است که شما می توانید با تهیه محصول آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است، اطلاعات کاملی در خصوص کار در کانادا و کسب امتیاز در این سیستم به دست آورید.

کار در خارج از کشور

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

کار در خارج از کشور و کاریابی در کانادا

کانادا کشور مهاجرپذیر قاره آمریکاست که با ارائه برنامه های متنوع مهاجرتی، از جذب و حضور افراد متخصص در خاک این سرزمین استقبال کرده و شرایط دریافت اقامت دائم این را برای آنان فراهم نموده است. شرایط مناسب اقتصادی و زندگی در این کشور، زبان رایج آن، نزدیکی به ایالت متحده آمریکا و... از جمله عمده ترین دلایل محبوبیت این کشور در بین متقاضیان مهاجرت می باشد. از همین روی، سالیانه افراد بسیاری برای مهاجرت به کانادا و زندگی در این کشور اقدام می نمایند. همانطور که قبلاً نیز گفته شد، مهاجرت از طریق کار در خارج از کشور، یکی از بهترین روش های قانونی برای اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت می باشد. ایالت های متعدد کانادا، برنامه های مهاجرتی متنوعی را ارائه نموده اند که شرایط مهاجرت برای اقشار و افراد مختلف را فراهم نموده است. تخصص های مورد نیاز این کشور در زمینه های گوناگونی می باشد و بر همین اساس، افراد تحصیلکرده و دارای تخصص و مهارت در زمینه کاری و تحصیلی خود می توانند شانس خود را برای اخذ ویزای کار کانادا ارزیابی نمایند. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و کپی برداری از آن بدون اشاره به منبع اولیه، به منزله امری غیرقانونی و حرام می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور با استقرار یکی از دفاتر اصلی خود در این کشور و با همکاری برترین وکلای بومی و محلی، خدمات متنوع و گسترده ای را در اخذ ویزای کار کانادا و اقامت این کشور ارائه می دهد که در بخش بعدی به طور مفصل بدان پرداخته می شود.

کار در خارج از کشور

کاریابی در کانادا

اهمیت نرخ بیکاری در مهاجرت کاری به کشورها

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از اقدام برای کار در خارج از کشور باید انجام گیرد، بررسی نرخ بیکاری در کشور مورد نظر است. با بررسی این معیار می توان از شرایط کلی کار در کشور مورد نظر، فراوانی فرصت های شغلی و میزان احتمال دریافت پیشنهاد کاری مناسب توسط متقاضی اطلاع یافت. به طور کلی کشورهای پیشرفته و دارای رشد اقتصادی بالا، از نرخ پایین بیکاری برخوردار هستند. به تناسب توسعه های اقتصادی و تولید فرصت های شغلی متنوع، نیاز به نیروی کار متخصص نیز افزایش یافته و به همین دلیل جذب نیروی متخصص از دیگر کشورها رونق می یابد. با بررسی نرخ بیکاری در کشورهای مهاجرپذیری مانند اتریش، آلمان و... به ویژه از طریق جذب نیروی کار می توان به اهمیت بررسی نرخ بیکاری در پروسه مهاجرت کاری به خارج از کشور پی برد.

کشور مهاجرپذیر نرخ بیکاری
آلمان 3.2 درصد
اتریش 4.6 درصد
آفریقای جنوبی 27.32 درصد
سوئد 6.8 درصد

 

از آنجایی که در این مقاله به معرفی خدمات کاریابی مؤسسه حقوقی ملک پور در ایالات کانادا می پردازیم، نرخ بیکاری این کشور را نیز مورد بررسی قرار می دهیم تا بتوان با استفاده از آن، به درک کلی از وضعیت کار در این کشور دست یافت. نمودار نرخ بیکاری کانادا در ذیل این مطلب نمایش داده شده است.

کار در خارج از کشور

مطابق با نمودار فوق، کشور کانادا دارای نرخ بیکاری بسیار پایینی است و از هر 100 نفر واجد شرایط کاری، تقریباً 95 نفر مشغول به کار می باشند. بر همین اساس، شانس افراد برای دریافت پیشنهاد کاری در این کشور بالا بوده و در صورت برخورداری از رزومه کاری و تحصیلی مناسب می توان ویزای کار این کشور را دریافت کرد.

کار در خارج از کشور و خدمات مؤسسه ملک پور

مؤسسه حقوقی ملک پور به منظور کمک به متقاضیان کار در خارج از کشور و مهاجرت از این طریق، خدمات جدید و ارزنده ای را به مدت کوتاهی ارائه می نماید. تیم فعال مؤسسه حقوقی ملک پور در کشور کانادا، با انجام تحقیقات گسترده و دقیق، شرایط جذب نیرو در ایالات مختلف کانادا را بررسی کرده و ایالت هایی را شناسایی کرده است که این امکان را به شما می دهند تا مستقیماً کار پیدا کنید. این امکان برای مؤسسه حقوقی ملک پور فراهم شده است تا در برخی استان های کانادا، اقدام به کاریابی کرده و فرصت های شغلی مناسب با درآمد بالا (حدود 2-3 هزار دلار) را به متقاضیان آن معرفی نماید؛ به طوری که با این مجوز کاری، شرایط اقامت دائم شما در کانادا نیز مهیا شود.

کار در خارج از کشور

ویزای کار کانادا

با توجه به شرایط عمده سنی (کمتر از 40 سال) و مالی متقاضیان ویزای کار کانادا و در راستای اهداف معنوی مؤسسه حقوقی ملک پور، هزینه های مورد نیاز برای اقدامات مربوط به کاریابی در کانادا، اخذ اقامت کاری و سپس اقامت کانادا توسط مؤسسه به صورت تدریجی و مرحله به مرحله از متقاضیان دریافت می شود. بدین ترتیب که شما در ابتدا مبلغ اندکی (تقریباً رایگان) و به مقدار 5 درصد از هزینه کل را پرداخت می نمایید تا تمایل واقعی خود برای اقدام از این طریق را اثبات کنید. پروسه کاریابی در کانادا با توجه به شرایط متقاضی شروع شده و پس از تعیین وقت مصاحبه با کارفرمای مورد نظر در یکی از ایالت های کانادا، یک سوم از هزینه باقیمانده از متقاضی دریافت می شود. دقت داشته باشید که موفقیت و پذیرش شما در مصاحبه، منوط به صداقت شما در رزومه کاری و تحصیلی ارائه شده می باشد. بنابراین خواهشمند است که اطلاعات اولیه رزومه خود را به صورت صادقانه ارائه دهید تا درصد موفقیت شما در جلب رضایت کارفرما افزایش یابد. در صورت دریافت پیشنهاد کاری و ویزای کار کانادا، با دریافت 50 درصد از مبلغ باقیمانده، پروسه تلاش برای اخذ اقامت دائم کانادا برای شما آغاز می شود. در پایان پروسه اخذ اقامت دائم کانادا و دستیابی به هدف نهایی، مبالغ باقیمانده از هزینه پروژه با متقاضی تسویه حساب می شود.

متقاضیان عزیزی که حرفه آن ها از جمله مشاغل مورد نیاز ایالات کشور کانادا می باشد، می توانند به لینک ذیل مراجعه کرده و فرم درخواست ارزیابی کار در خارج از کشور را تکمیل نمایید. مجدداً توصیه می شود که لیست مشاغل مورد نیاز کشور کانادا را که در بند بعدی به آن پرداخته می شود، با دقت مطالعه کرده و در صورت واجد شرایط بودن، اقدام به تکمیل فرم مربوطه در زمینه کاریابی در کانادا نمایید.

کار در خارج از کشور

فرم درخواست ارزیابی کار در خارج از کشور

مشاغل مورد نیاز کانادا در سال 2020

مشاغل مورد نیاز کانادا در ایالت های مختلف، متفاوت می باشد. متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در کمپین کار در خارج از کشور مؤسسه حقوقی ملک پور، در صورت فعالیت در رشته های شغلی تعیین شده می توانند برای کار در ایالت مربوطه در کانادا اقدام نمایند. امتیاز و شرایط تعیین شده برای هر یک از مشاغل در هر یک از ایالات کانادا متفاوت است. عوامل مختلفی در کسب امتیاز و موفقیت در اخذ ویزای کاری کانادا دخیل است که امتیاز و استاندارد مورد نیاز هر یک، در ایالت های مختلف، با یکدیگر تفاوت دارد. از جمله شرایط اولیه کار در مناطق مورد تأیید دولت فدرال کانادا، دریافت پیشنهاد کاری، حداقل یک سال سابقه کاری تمام وقت در سه سال گذشته، حداقل مدرک تحصیلی دیپلم، مدرک زبان متناسب با کد رشته شغلی و سن مناسب (حداکثر 38 سال) می باشد. علاوه بر این شرایط اولیه و کلی، هر ایالت شرایط متفاوتی را در زمینه های مختلف کاری مشخص کرده است. 

همانطور که گفته شد همه مشاغل در تمامی ایالات و مناطق مورد تأیید دولت فدرال کانادا مورد نیاز نمی باشد. برخی مشاغل فنی و مهندسی و... دارای بیشترین تقاضا جهت جذب نیروی کار می باشند. شما می توانید از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور، شرایط خود را جهت اقدام از طریق کمپین کار در خارج از کشور ارزیابی نمایید. در ادامه، فهرستی از مشاغل مورد نیاز برخی ایالت های کانادا در سال 2020 نمایش داده شده است.

 

راننده

تکنسین داروخانه

آشپز

تکنسین تعمیر و نگهداری

پرستار کمکی رجیستر شده

جوشکار CNC

آجرچین

مکانیک

مدیر خرید

تکنسین هواپیمایی

راننده کامیون بین المللی

اپراتور ماشین آلات و تجهیزات صحافی 

مهندس تعمیر و نگهداری هواپیما

اپراتور ماشین های سنگین

مسئول اداری

نصاب HVAC

تاجر ساخت و ساز

ماشین کار

پرستار رجیستر شده

پرستار رجیستر شده

نقاش

کمک مکانیک / جوشکار

آشپز

اپراتور ماشین صحافی

هماهنگ کننده منابع انسانی

کارگر پشتیبانی شخص

اپراتور چاخانه سطح 2

مکانیک تهویه هوا

راننده کامیون و وسایل حمل و نقل

راننده کامیون

مهندس ارشد 

اپراتور بتن، خاک رس و سنگ

کارشناس سلامت، ایمنی محیط

پروفسور هواپیمایی

Customized Employment advisor

تکنسین خودرو

پزشک طب سوزنی و طب چینی

Registered Veterinary Technologist

برش گوشت صنعتی

برنامه نویس کامپیوتر

Carpenter Apprentice

کمک داروساز

دبیر پزشکی

Estate/Civil Litigation associate

مددکار تربیت دینی

تکنسین تولید گوشت خوک

Case Manager

آشپز رستوران

 

محصول مؤسسه MIE در زمینه کاریابی در خارج از کشور

مؤسسه حقوقی ملک پور، یک مؤسسه معتبر مهاجرتی است که بیش از 15 سال سابقه کار در این حوزه را داشته و دفاتر اصلی خود را در کشورهای اتریش، کانادا و... برقرار کرده است. مدیریت محترم این مؤسسه، جناب آقای استاد استاد ملک پور در راستای افزایش اطلاعات متقاضیان مهاجرت از طریق کار، اقدام به تهیه ویدئویی آموزشی به نام گام به گام تا کار در خارج از کشور کرده اند که به طور رایگان و یا با هزینه بسیار اندکی در اختیار متقاضیان و علاقمندان قرار خواهد گرفت. در این ویدئو به طور کامل به اصول کاریابی و چگونگی نگارش رزومه و تهیه CV پرداخته شه و بایدها و نبایدهای کاریابی به طور مفصل شرح داده شده است. این ویدئو محصول سال 2020 است و در آن، اصول اولیه معرفی خود به کارفرما که یکی از مهمترین مراحل و اقدامات کاریابی و دریافت پیشنهاد کاری می باشد، آموزش داده شده است.

کار در خارج از کشور

همچنین در محصول دیگر این مؤسسه با نام راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که به تدریس استاد ملک پور می باشد، توضیحات کاملی در خصوص انواع ویزاهای کار کشورهای مختلف و شرایط اخذ آن ارائه شده است. توضیحات این محصول که به صورت بروزرسانی شده در اختیار متقاضیان قرار می گیرد، به گونه ای کامل و دقیق می باشد که اطلاعات شما را تا سطح یک وکیل مهاجرتی معتبر و آگاه افزایش می دهد. در صورت مراجعه به لینک ذیل می توانید اطلاعات لازم جهت تهیه و مشاهده این محصول را دریافت نمایید.

کار در خارج از کشور

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت


تحصیل در کالج لافبورو

پرسش: هزینه های مهاجرت کاری برای رشته ی مهندسی کامپیوتر چقدر هست؟

پاسخ:


سئولات متداول در زمینه کار در خارج از کشور

مهمترین فاکتورهای مهم در زمینه کاریابی در خارج از کشور کدام است؟
سن، شغل، سابقه کاری، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، وضعیت تاهل و سن فرزندان.
انواع ویزاهای کاری کدامند؟
جاب آفر (Job Offer Visa)، جاب سیکر (Job Seeker Visa) و ویزای کار از طریق امتیازبندی.
شرایط اخذ اقامت دائم از طریق کار در اروپا چگونه است؟
افرادی که موفق به اخذ ویزای کار در اروپا شوند در ابتدا پس از حدود 5 سال موفق به اخذ اقامت دائم شده و بعد 1 تا 5 سال از اخذ اقامت دائم امکان درخواست پاسپورت آن کشور را خواهند داشت.

 

_____________________ سخن پایانی در باب کار در خارج از کشور _____________________

کار در خارج از کشور، شرایط استخدام نیروی کار در خارج از کشور و اخذ اقامت کاری در مقاله فوق مورد بررسی و مطالعه علمی قرار گرفت. در این مقاله، به مزایای مهاجرت از طریق کار و دشواری های اخذ پیشنهاد کار در خارج از کشور اشاره شد. با توجه به محدودیت ها و چالش های پیش روی متقاضیان، مؤسسه حقوقی ملک پور اقدامات ارزنده ای را ارائه می نماید که با توجه به ظرفیت موجود و تعداد زیاد متقاضیان، این خدمات در مدت زمان کوتاهی عرضه می شود. با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای اقدامات معنوی مؤسسه حقوقی ملک پور جهت افزایش امید در میان ایرانیان، شرایط کاریابی برای متقاضیان کار در خارج از کشور در برخی از ایالت های کانادا فراهم شده است. همچنین به پاس قدردانی از زحمات کادر قهرمان و زحمتکش پزشکی که در صفوف اولیه مبارزه با بیماری کرونا می باشند، برنامه های ویژه ای نیز برای تسهیل اقامت کاری این عزیزان در خارج از کشور فراهم شده است. در صورت مراجعه به صفحات مجازی و وب سایت های مؤسسه و پیگیری اطلاعیه های بعدی با هشتک کار در خارج از کشور مؤسسه MIE می توانید جزئیات بیشتری از این طرح و کمپین کار در خارج از کشور دریافت نمایید. متقاضیان کار در خارج از کشور می توانند از طریق تماس با مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تکمیل فرم تماس، درخواست خود جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان را اعلام نمایند. ضمن این که در پایان این مقاله نیز فرصت طرح سئوالات شما در بخش "ثبت پرسش" فراهم شده است تا مشاورین برجسته و متخصص، بدان ها پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 18 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
ابراهیم مناف زاده
باسلام خدمت شما دوست عزیز . آیا شما کارهای اقامتی و شغلی یا سرمایه گذاری در کشور سوئد را انجام میدهید ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی ما محمدودیتی درخصوص کشورها نداریم ولی شرایط عمومی شما باید توسط کارشناسان ما بررسی شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
سارا فرخنده
سلام و خسته نباشيد خدمت تيم حرفه اي موسسه ملك پور. جناب دكتر ملك پور به سختي پيدا كردن كار در ايتاليا اشاره كردند خواستم بپرسم آيا با توجه به نرخ بيكاري اسپانيا هم چنين شرايطي دارد ؟ و اين كه براي رشته عمران كدام كشور توصيه مي شود. ممنون از پيج مفيد و اطلاعات عالي كه در اختيار ما مي گذاريد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان درخصوص رشته عمران باید مدنظر داشته باشید با مدرک ایران مستقیم وارد بازار کار شدن برای مهندسان ایرانی سخت است و معمولاً نیازمند به گذراندن دوره هایی در محیط می باشید. اگر مسلط به حداقل نرم افزارهای روز دنیا و دانش زبان کافی داشته باشید می توانید با کمک محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور برای کاریابی در کشورهایی مثل آلمان، اتریش، اسپانیا، نروژ و... نمایید. موفق باشید.https://officialmalekpour.com/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مهراب علیمیرزایی
سلام من ایده های خیلی خوبی دارم آیا از طریق استارت آپ میشه مهاجرت کرد لطفا راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر ایده و طرح شما نو و جدید باشد و شرایط داشته باشید بله می توانید از طریق استارت آپ اقدام فرمایید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .
محسن صالحی
سلام. ایا با مدرک دیپلم و تخصص در زمینه برق ماشین های خارجی میتونم برای کار در خارج از کشور اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما با مدرک دیپلم می توانید برای کاریابی اقدام کنید ولی سن، سطح زبان، میزان سرمایه در ارائه اطلاعات درست و تصمیمگیری الزامی می باشد. برای اخذ اطلاعات دقیقتر با مشاورین موسسه تماس گرفته و با ارائه اطلاعات کامل مشاوره دقیق دریافت کنید. سپاس
مشاوره رایگان