پناهندگی بلاروس

7 آبان 1399 2 نظر

پناهندگی بلاروسپناهندگی بلاروس، اخذ اقامت بلاروس از طریق پناهندگی، خطرات مهاجرت به بلاروس از طریق پناهندگی و روش های قانونی و امن برای مهاجرت به بلاروس در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا می دانید مهاجرت از طریق پناهندگی بلاروس چه خطراتی برای شما و خانوادتان به همراه دارد؟ آیا نسبت به روش های قانونی و امن برای مهاجرت به بلاروس آشنایی دارید؟ ما در این نوشتار سعی نمودیم پیرامون پناهندگی بلاروس توضیحات جامعی خدمت شما سروران گرامی ارائه دهیم. امیداریم که با این توضیحات بتوانیم پاسخ جامع و کاملی به سئوالات شما عزیزان در باب پناهندگی در کشور بلاروس ارائه دهیم. لازم به ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی بلاروس ارائه نمی دهد و این روش را کاملاً نفی نموده و غیر قانونی می داند. چنانچه سئوالات دیگری در این زمینه و یا در مورد روش های جایگزین برای مهاجرت برایتان پیش آمده است می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش، تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان و وکلای مجرب ما در زمینه مهاجرت بهره مند شوید.

 • پناهندگی بلاروس و مقدمه ای بر آن
 • پناهندگی بلاروس و شرایط عمومی
 • پناهندگی بلاروس و کنوانسیون ژنو
 • پناهندگی بلاروس و خطرات آن
 • پناهندگی بلاروس و مراحل آن
 • پناهندگی بلاروس و کیس های پناهندگی بلاروس
 • پناهندگی بلاروس و روش های جایگزین
  • پناهندگی بلاروس و روش جایگزین کار در بلاروس
  • پناهندگی بلاروس و روش جایگزین تحصیل در بلاروس
  • پناهندگی بلاروس و روش جایگزین سرمایه گذاری در بلاروس
  • پناهندگی بلاروس و روش جایگزین تولد و اخذ تابعیت بلاروس
  • پناهندگی بلاروس و روش جایگزین ازدواج در بلاروس
 • سئولات متداول در زمینه پناهندگی بلاروس
 • پناهندگی بلاروس و سخن پایانی

پناهندگی بلاروس

 پناهندگی بلاروس و شرایط عمومی

پیش از اقدام برای پناهندگی بلاروس نیاز هست اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید. بلاروس کشوری در در قاره اروپا است که با کشورهای روسیه، اوکراین، لهستان، لیتوانی، و لتونی هم‌مرز است. پایتخت بلاروس شهر مینسک است و دیگر شهرهای مهم آن برست، گرودنو، گومل، موگلیف و ویتبسک هستند. بزرگترین قوم در این کشور بلاروسی‌ها هستند که ۸۳ درصد جمعیت ۱۰ میلیون نفری این کشور را تشکیل می‌دهند. روس‌ها دومین گروه پرجمعیت این کشور با حدود ۸٪ از ترکیب جمعیتی این کشور می‌باشند. لهستانی‌ها با ۳٫۱٪ و اوکراینی‌ها با ۱٫۷٪ دیگر اقلیت‌های قومی این کشور هستند. روسی زبان اصلی کشور است و ۷۲ درصد مردم بلاروس به این زبان صحبت می‌کنند، البته روسی و بلاروسی هر دو زبان‌های رسمی این کشور هستند. واحد پول بلاروس روبل بلاروس و نظام اقتصادی تا حدود ۸۰٪ تحت کنترل دولت قرار دارد و از زمان اتحاد جماهیر شوروی تاکنون چنین بوده ‌است. این کشور از لحاظ اقتصادی نسبتاً با ثبات است، اما تا حدود زیادی در تأمین مواد خام به متحد نزدیک خود روسیه وابسته است. صنعت و کشاورزی عمدتاً در دست دولت قرار دارد. تحصیلات دانشگاهی در بلاروس ملزم به دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی روسی (پاتفک) است. تا 3 الی 4 سال پیش دانشجویان بسیاری برای تحصیل پزشکی به این کشور مهاجرت می کردند اما متاسفانه از سال 1395 وزارت بهداشت ایران مدارک پزشکی بلاروس را فاقد اعتبار اعلام نمود. البته این نکته قابل به ذکر است که پناهندگی بلاروس اجازه تحصیل در آن کشور را به افراد نمی دهد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

 پناهندگی بلاروس و کنوانسیون ژنو

طبق تعریف کنوانسیون ژنو مربوط به پناهندگی که در سال 1951 تصویب شد، پناهنده به کسی گفته می شود که بیم آن می رود به واسطه دین، ملیت، نژاد، عضویت در گروه اجتماعی خاص و عقاید سیاسی در کشور خود مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار گیرد. افرادی که برای پناهندگی بلاروس اقدام می کنند می بایست این مورد را به اداره مربوط به پناهندگان اعلام و اثبات نماید. مشاهده می شود که خیل عظیمی از هموطنانمان که برای پناهندگی بلاروس اقدام می کنند مجبور به اعلام دلایل دروغین چون تغییر دین، همجنس گرایی و... می شوند که مخالف با نص صریح کنوانسیون ژنو مبنی بر واقعی بودن کیس پناهندگی است.

 پناهندگی بلاروس و خطرات آن

 پناهندگی بلاروس یا هر کشور دیگری در دنیا آسیب ها و خطرات جبران ناپذیری را برای افراد به همراه دارد که در بعضی از موارد حتی به مرگ افراد منجر شده است. همواره متقاضیان پناهندگی بلاروس هزینه های زیادی صرف قاچاقچیان انسان برای مهاجرت غیر قانونی می کنند تا آنهارا را از طریق راه های پر خطر جنگلی و آبی با خطراتی چون دزدیده شدن اموال، غرق شدگی و... به بلاروس یا سایر کشورهای دیگر ببرند و جان خود و خانواده خود را به خطر می اندازند. این هزینه را می توان به جای پناهندگی بلاروس برای راه های امن و قانونی جهت مهاجرت هزینه کنند و با مشاوره با وکلا و مشاوران رسمی مهاجرت، مهاجرت موفق و بی دردسری را تجربه کنند، چرا که بسیاری از افراد از پتانسیل های خود جهت اقدام به مهاجرت قانونی بجای پناهندگی بلاروس آگاهی ندارند. متقاضیان گرامی، می توانید برای اگاهی بیشتر پیرامون روش های قانونی جایگزین پناهندگی بلاروس از ویدیو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که تدریس اقای استاد ملک پور می باشد استفاده نمایید و به عنوان وکیل خود برای مهاجرت قانونی اقدام نمایید.

اقامت ترکیه

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

 پناهندگی بلاروس و مراحل آن

 پناهندگی بلاروس سختی ها و مشکلات زیادی برای افراد به وجود می آورد. پناهندگی بلاروس شامل پناهندگی سیاسی، نظامی و اقتصادی است. به هنگامی که وارد گارد مرزی بلاروس می شوید در اولین مرحله برای درخواست پناهندگی بلاروس می بایست به صراحت و به طور واقعی درخواست پناهندگی بلاروس را با توجه به شرایط خود اعلام نمایید. درخواست پناهندگی بلاروس باید طوری ارائه شود که این موضوع بیانگر نیاز پناهنده به دریافت حفاظت در کشور بلاروس می باشد. اگر به صورت خانوادگی خود را برای پناهندگی بلاروس به این کشور رسانده اند باید هنگام مصاحبه خانواده همراه وی باشند. از جمله مدارک مورد نیاز برای درخواست پناهندگی بلاروس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • اسناد شناسایی (مثلا پاسپورت، شناسه کارت، اسناد مسافرتی)
 • اسناد شخصی و وضعیتی (مانند تولد/ازدواج/گواهی طلاق/اسناد و مدارک حقوقی)
 • مدارک تحصیلی (به عنوان مثال مدارک/گواهینامه ها/دیپلم دانشگاه)
 • اسناد استخدامی (مثلا گواهی ها، سوابق کاری، کارت ها)
 • عضویت/کارت های اتحادیه (به عنوان مثال احزاب سیاسی، سازمان های غیردولتی، انجمن ها)
 • هر اسناد رسمی صادر شده توسط مقامات کشور مبدأ

پس از دریافت وضعیت پناهندگی بلاروس، شما یک گواهی پناهندگی دریافت خواهید کرد و این تایید می کند که شما دارای وضعیت پناهندگی بلاروس هستید و موجب می شود که فرد پناهنده اجازه اقامت بلاروس را دریافت کند. و باید خود را برای زندگی سخت در کمپ های پناهندگی آماده نمایند.

در نمودار زیر می توانید تعداد افرادی که پناهندگی بلاروس آنها مورد تایید دولت بلاروس واقع شده است مشاهده نمایید. همانطور که مشاهده می فرمایید میزان تأیید کیس های پناهندگی بلاروس به شدت در سال های اخیر کاهش یافته است.

پناهندگی بلاروس

 پناهندگی بلاروس و کیس های پناهندگی بلاروس

کیس ها یا پرونده های پناهجویی بر مبنای نص صریح قانون کنوانسیون ژنو که کشور بلاروس هم این کنوانسیون را مورد پذیرش داده است بر اساس عقاید و فعالیت های سیاسی، نژاد و ملیت، مسائل اجتماعی و یا عضویت در گروه های اجتماعی مختلف، جنگ در کشور مبدأ پناهنده و عقاید مذهبی تقسیم بندی می شوند. پناهندگی بلاروس شامل موارد و دلایل زیر است:

نژاد و قومیت

افرادی که به دلیل نژاد و قومیت، در کشور خود مورد تهدید، آزار و اذیت قرار گرفته اند. بنابراین افرادی که به این دلیل مورد تهدید قرار دارند می توانند در خواست پناهندگی بلاروس را ارائه نمایند.

دین و مذهب

بر مبنای کنوانسیون ژنو افراد در انتخاب دین و مذهب مورد علاقه خود آزاد هستند و اگر فردی به همین دلیل مورد آزار و شکنجه واقع شود می تواند در کشورهایی مثل بلاروس که به آزادی دین و مذهب باور دارند درخواست پناهندگی بلاروس نماید.

عضویت در گروه های اجتماعی

افراد می توانند آزادانه در گروه­های اجتماعی عضویت داشته باشند. اگر این مورد موجب شود که آزادی جسمی و روانی افراد موجب خدشه و تهدید واقع شود، می توانند در کشورهای دیگر درخواست پناهندگی بلاروس نمایند.

جنگ

این مورد شایع ترین دلیل برای درخواست پناهندگی افراد است، چرا که مطابق کنوانسیون ژنو افراد می توانند به دلیل بیم از دست دادن جان خود به کشورهای امن درخواست پناهندگی بلاروس نمایند.

عقاید سیاسی

افرادی که به دلیل عقاید سیاسی بیم آن می رود که مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار گیرند واجد شرایط برای درخواست پناهندگی بلاروس یا سایر کشورهایی هستند که به آزادی بیان و فکر و عقیده اعتقاد دارند.

 پناهندگی بلاروس و روش های جایگزین

 پناهندگی بلاروس یا هر کشور دیگری مورد تایید ما نخواهد بود چرا که برای مجموعه MIE حفظ جان و مال و عزت نفس هموطنانمان از هر چیزی مهم تر است و هرگز با روش های غیر قانونی و نا امن که حتی با عزت نفس انسانی نیز در تضاد است، آینده موکلین خود را به بازی نخواهد گرفت. روش های دیگری نظیر اخذ ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای سرمایه گذاری و... روش هایی هستند که شما به سادگی و بدون استفاده از روش نامطلوب پناهندگی بلاروس، به صورت قانونی و امن می توانید اقدام به مهاجرت کنید. این روش ها که می توانند جایگزین پناهندگی بلاروس باشند، مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد و ازدواج می باشند.

اقامت ترکیه

مهاجرت به بلاروس

 پناهندگی بلاروس و روش جایگزین کار در بلاروس

رشد سریع تجارت و تولید در جمهوری بلاروس موجب افزایش مهاجرت نیروی کار و افزایش تعداد کارگران خارجی شده است. با توجه به سطح پایین بیکاری در بلاروس، میزان قابل توجهی از شهروندان خارجی که وارد این کشور شده اند، موفق به دریافت مجوز کار شده اند. بسیاری از کشورها نیاز به ویزا برای بازدید از بلاروس دارند. روسیه و برخی از کشورهای شوروی سابق، یک استثنا هستند، زیرا شهروندان می توانند بدون ویزا به طور نامحدود در این کشور بمانند.. برای گرفتن کار در بلاروس نیاز به پیشنهاد شغلی (job offer) از جانب کارفرمای بلاروسی دارید افراد متقاضی کار در بلاروس می توانند از طریق سایت های کاریابی بلاروس برای جست و جوی کار در بلاروس اقدام نمایند و این راه را می توان جایگزین پناهندگی بلاروس کرد، علاوه بر این برای کار در بلاروس نیاز به شرایط زیر دارید:

 • حداقل مدرک لیسانس
 • گواهی کار
 • سابقه کاری
 • سن زیر 40 سال

برخی از سایت های جست و جوی کار در بلاروس عبارتند از:

 • https://www.jobrank.org/by
 • www.allyoucanread.com
 • www.expressglobalemployment.com
 • https://www.jobzella.com/search/belarus/jobs

اقامت ترکیه

کار در بلاروس

در نمودار زیر می توانید نرخ بیکاری کشور بلاروس را که روند کاهشی آن کاملا مشهود است مشاهده نمایید:

پناهندگی بلاروس

پناهندگی بلاروس و روش جایگزین تحصیل در بلاروس

امروزه بیش از 11 هزار دانشجوی خارجی در بلاروس تحصیل می کنند و این روش را برای مهاجرت به جای پناهندگی بلاروس انتخاب نموده اند چرا که افرادی که از طریق پناهندگی بلاروس اقدام کردند اجازه تحصیل ندارند. روند اخذ پذیرش از دانشگاه های بلاروس به قرار زیر است:

 • دانشگاه را انتخاب کنید لیستی از مؤسسات آموزشی دولتی و خصوصی در وب سایت وزارت آموزش و پرورش بلاروس موجود است. تمام اطلاعات مورد نیاز از جمله فهرست تخصص، قوانین پذیرش، شرایط پرداخت، و غیره، در بخش "آموزش" (Образование) وبسایت www.interfax.by موجود است.
 • ارسال فکس با عنوان (دفتر کارکنان جهت امور دانشجویان خارجی) درخواست برای پذیرش در دانشگاه با اشاره به دانشکده و تخصص، فرم آموزش (تمام وقت، نیمه وقت)، آدرس کامل، آدرس ایمیل یا شماره فکس برای ارتباط و دریافت دعوت نامه، کپی از صفحات گذرنامه با اطلاعات شخصی (با نام کامل به صورت لاتین، شماره گذرنامه، مدت اعتبار، کشور) و ترجمه گواهی شده به زبان روسی، کپی مدارک تحصیلی، ترجمه گواهی شده به زبان روسی.
 • منتظر دعوت رسمی باشید.
 • با یک درخواست برای بازپرداخت ویزای تحصیلی با مشاور بلاروس تماس بگیرید.
 • برای مصاحبه رسمی به بلاروس بروید.

متقاضیان خارجی که دعوت رسمی برای مصاحبه دریافت کرده اند باید گواهی تحصیلی را به دانشگاه ارسال کنند همچنین اصل و کپی گواهی نامه تولد، گواهی پزشکی وضعیت سلامتی (عدم وجود اچ آی وی، سل، هپاتیت) و امکان زندگی در شرایط آب و هوایی بلاروس، ترجمه آن به زبان روسی، گذرنامه با یک ویزا تحصیلی برای ورود به جمهوری بلاروس، 10 عکس در اندازه 4 × 6 سانتی متر باید ارسال شود. 

اقامت ترکیه

تحصیل در بلاروس

پناهندگی بلاروس و روش جایگزین سرمایه گذاری در بلاروس

سرمایه گذاری در بلاروس یکی از روش های بسیار خوب جایگزین پناهندگی بلاروس است. چرا که اقدام از طریق پناهندگی بلاروس برای سرمایه گذاری امکان پذیر نمی باشد. کشورهای اصلی سرمایه گذار در بلاروس انگلستان، روسیه و قبرس هستند. عمده بخش های جذاب برای سرمایه گذاران خارجی عبارتند از حمل و نقل، ارتباطات، فن آوری کامپیوتر، املاک و مستغلات، کشاورزی، عملیات مالی، ساخت و ساز و ماشین آلات. در اوایل سال 2018، بلاروس اعلام کرد که شرایط سرمایه گذاری خود را برای شرکت های فناوری اطلاعات برای توسعه اقتصاد دیجیتال بهبود خواهد بخشید. در ماه نوامبر سال 2018، بانک سرمایه گذاری اروپا، تامین مالی توانبخشی و نوسازی تأسیسات تصفیه خانه فاضلاب را اعلام کرد. در آینده، این پیشرفت ها باید در سرمایه گذاری خارجی در بخش خصوصی و توسعه پایدار ارائه شود. این کشور بخشی از اتحادیه گمرکی با روسیه، قزاقستان، ارمنستان و قرقیزستان است که بزرگترین اتحادیه تجاری در منطقه است و عمدتا مربوط به هیدروکربن ها، پروژه های مهم نفتی خط لوله، و خدمات مرتبط است. موقعیت جغرافیایی آن، ارتباط با روسیه، قزاقستان، ارمنستان و قرقیزستان را تسهیل می کند. بلاروس دارای شش منطقه ویژه اقتصادی، دسترسی به انرژی توسعه یافته و نیروی کار ماهر است. بلاروس رتبه 37 (از 190) برای بهبود شرایط شروع یک کسب و کار و تسهیل مدیریت مجوز ساخت و ساز بر طبق گزارش بانک تجارت جهانی در سال 2019 به دست آورده است. الزامات خاصی برای خارجی هایی که مایل به انجام تجارت در بلاروس هستند وجود ندارد. سرمایه گذاران، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنان ساکن جمهوری بلاروس یا یک کشور دیگر هستند، تحت یک رژیم قانونی قرار دارند و دارای حقوق برابر برای انجام تجارت در بلاروس هستند. سرمایه گذاران خارجی حق ایجاد موسسات تجاری در بلاروس را با هر مقدار سرمایه گذاری خارجی و در هر نوع قانونی که توسط قانون جمهوری بلاروس تعیین شده است، دارند. همچنین خرید ملک نیز برای اتباع خارجی امکان پذیر است. املاک در بلاروس به قیمت مناسب نسبت به سایر کشورهای اروپایی است و بازار املاک و مستغلات در حال رشد است و هر ساله قوانین حاکم برای خرید املاک برای سرمایه گذاران خارجی جذاب تر می شوند. قیمت خرید ملک در مینسک پایتخت بلاروس بین 1000 تا 1500 دلار برای هر متر مربع است.برای کسب اطلاعات پیرامون سرمایه گذاری و ثبت شرکت در بلاروس از طریق لینک زیر وارد شوید.

اقامت ترکیه

مهاجرت به بلاروس از طریق ثبت شرکت

 پناهندگی بلاروس و روش جایگزین تولد و اخذ تابعیت بلاروس

بر طبق قوانین حقوق بین الملل خصوصی کودکانی که متولد می شوند بر اساس سیستم خون (تابعیت پدر یا مادر یا هر دوی آنها توامان) یا سیستم خاک (قلمرو کشوری که در آن متولد شده است) تابعیت یک کشور را می پذیرند. برطبق قانون کشور بلاروس که سیستم خون را مورد پذیرش قرار داده است افرادی که از پدر یا مادر بلاروسی به دنیا آمده باشند بلاروسی محسوب می گردند، صرف نظر از اینکه این کودک در خاک بلاروس یا در خاک کشور خارجی به دنیا امده باشد به واسطه پدر یا مادر بلاروسی فردی بلاروسی محسوب می گردد. مطابق همین امر پناهندگان بلاروس نمی توانند به واسطه تولد فرزند در خاک بلاروس شهروند این کشور محسوب گردند.

پناهندگی بلاروس و روش جایگزین ازدواج در بلاروس

پناهندگی بلاروسازدواج با اتباع بلاروسی ممکن است. در سال 2018 بیش از پنج هزار ازدواج با شهروندان خارجی وجود داشت. بزرگترین تعداد شهروندان خارجی که در بلاروس ازدواج کرده اند شهروندان روسیه، اوکراین، ترکیه، آلمان و ایتالیا هستند. شرایط ازدواج در بلاروس به قرار زیر است:

 • ازدواج بین یک مرد و زن انجام گیرد. (ازدواج همجنس گرایان در بلاروس امکان پذیر نیست.)
 • ازدواج نباید صوری و غیر واقعی باشد.
 • برای ازدواج هرکدام از طرفین باید به سن 18 سالگی رسیده باشند. (در موارد استثنایی مثل بارداری زیر سن قانونی ازدواج برای افرادی که به 15 سال رسیدند امکان پذیر است.)
 • رضایت متقابل
 • فقدان موانع ازدواج

افراد زیر مطابق قانون بلاروس نمی توانند ازدواج کنند:

 • افرادی که اکنون متاهل هستند.
 • بستگان در خطوط صعودی و نزولی مستقیم بین خود (مثل عمه، خاله، عمو، دایی، پدر، مادر، پدربزرگ، مادربزرگ و...)
 • خواهران و برادران
 • افراد ناتوان

افراد خارجی که قصد ازدواج با اتباع بلاروسی را دارند باید ثابت نمایند که به صورت قانونی وارد کشور بلاروس شده و از طریق پناهندگی بلاروس وارد این کشور نشدند. و در مرحله بعد هم ثابت نماند که ازدواج آنها با تبعه بلاروسی صوری نیست. ازدواج ها در بلاروس در دفتر ثبت ازدواج به نام ZAGS (دفتر ادای احترام متقابل) ثبت خواهد شد که هزینه ثبت ازدواج در آن 7 دلار است و همچنین ازدواج در کلیسا هم امکان پذیر است. مدارک مورد نیاز برای ثبت ازدواج در بلاروس شامل:

 • گذرنامه
 • گواهی، تایید اینکه شما ازدواج نکرده اید.
 • مجوز ازدواج در خارج از کشور (در مواردی که این مجوز را نیاز دارند.)

اقامت ترکیه

پاسپورت بلاروس

سئولات متداول در زمینه پناهندگی بلاروس

آیا با پناهندگی در بلاروس می توان به تابعیت این کشور دست یافت؟
تنها بخش کمی از متقاضیان پناهندگی که مشکل جدی و واقعی برای فرار و ترک کشور خود دارند (جنگ زدگی، خطر مرگ، ...) می توانند در کشور بلاروس پناهنده شوند و باقی این افراد دیپورت خواهند شد.
آیا پناهندگی در بلاروس روش خوبی است؟
خیر. بدلیل عدم امکان بازگشت به کشور مبدا، خطرات مسیر، دشواری زندگی در کمپ، تضمینی نبودن قبولی درخواست پناهندگی و وجود روش های جایگزین، روش پناهندگی در بلاروس به هیچ وجه توصیه نمی شود.
آیا کشور بلاروس کنوانسیون ژنو را پذیرفته است؟
بله. کشور بلاروس جزو کشورهای تابع این کنوانسیون محسوب می شود.
خدمات موسسه ملک پور در باب پناهندگی در بلاروس چیست؟
موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) پناهندگی را روش نادرستی دانسته و هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد.

_____________________ پناهندگی بلاروس و سخن پایانی _____________________

پناهندگی بلاروس، اخذ اقامت بلاروس از طریق پناهندگی، خطرات پناهندگی در کشور بلاروس و روش های قانونی جایگزین پناهندگی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. به دلیل خطرات فراوان جانی و مالی پناهندگی بر آن شدیم تا برای افزایش سطح اگاهی شما هم میهنان عزیز اطلاعاتی در این باره خدمت شما عزیزان ارائه بدهیم. لازم به ذکر است که مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی بلاروس ارائه نمی دهد و این روش را کاملاً نفی نموده و غیر قانونی می داند. چنانچه در خصوص روش های جایگزین پناهندگی بلاروس سئوالاتی در ذهن دارید، می توانید با مؤسسه حقوقی ملک پور،همکار مؤسسه MIE اتریش تماس حاصل فرموده و از مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین مجرب ما بهره مند گردید. شما عزیزان می توانید در قسمت ثبت پرسش در انتهای این مقاله سئوالات خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخ شما را در ظرف کمتر از 12 ساعت ارائه دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 5 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حسین مهران فر
با سلام و عرض ادب ممنونم از مقاله بسیار عالی شما، با خوندن این مقاله متوجه شدم پناهندگی نمیتونه گزینه مناسبی برای من باشه.من ۲۶ سال سن دارم و مدرک لیسانسم رو به تازگی گرفتم میخواستم برای تحصیل به کشور بلاروس مهاجرت کنم. در کل سالیانه ۴۰۰ میلیون تومان میتونم پشتوانه مالی داشته باشم و مدرک زبانم رو هم دارم میگیرم.آیا تحصیل در مقطع ارشد به زبان انگلیسی در بلاروس و یا دیگر کشورها برای من امکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما شرایط عمومی خیلی خوبی دارید و راه ها و کشورهای خیلی خوبی هست که می توانید اقدام نمایید. هم در کشور بلاروس و هم در کشورهایی مثل انگلستان، ایرلند، هلند، دانماک، اتریش، سوئیس و حتی کشور نروژ می توانید مقطع ارشد را بصورت رایگان بگذرانید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ناصر زبیحی
سلام من پناهندگی بلاروس مد نظرم بود با مطالعه مقاله یکسری شک و تردید درونم به وجود آمد حتی کارهای قاچاق بر هم کرده بودم ولی دیدم مثل اینکه تحصیلی و خرید ملک هم میتوانم اقدام کنم واقعا ما میتوانیم در بلاروس ملک خرید کنیم و اقامت بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله می توانید از ریق قانونی اقدام نمایید و با خرید ملک اقامت دریافت نمایید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان