پاسپورت ترکیه

10 فروردین 1400 6 نظر

پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه، ارزش، اعتبار و قیمت پاسپورت ترکیه و همچنین شرایط اخذ تابعیت کشور ترکیه در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. آیا از شرایط اخذ پاسپورت ترکیه اطلاع دارید؟ آیا می دانید به چه روشی می توان به تابعیت ترکیه دست یافت؟ کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که در همسایگی ایران قرار دارد، به همین دلیل برخی از اشخاص قصد مهاجرت به ترکیه و اخذ پاسپورت کشور ترکیه را دارند که باید گفت از طرق مختلفی می توان پاسپورت ترکیه را اخذ نمود که موسسه حقوقی ملک پور در مقاله ای که پیش روی شما قرار دارد شرایط اخذ پاسپورت کشور ترکیه را عنوان می نماید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات کامل تر با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید.

 • درباره کشور ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت ترکیه
 • ارزش و اعتبار پاسپورت ترکیه
 • روش های اخذ پاسپورت ترکیه
 • پاسپورت ترکیه از طریق کار
 • پاسپورت ترکیه از طریق تحصیل
 • پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری
  • شرایط جدید اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک
 • پاسپورت ترکیه از طریق تولد فرزند
 • پاسپورت ترکیه از طرق ازدواج
 • پاسپورت ترکیه از طریق پناهندگی
 • نکات مهم در باب اخذ پاسپورت ترکیه
 • وکیل مهاجرت به ترکیه
 • سخن پایانی درباره پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه

درباره کشور ترکیه و شرایط اخذ پاسپورت ترکیه

جهت اخذ پاسپورت ترکیه شرایط متفاوتی وجود دارد و اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت ترکیه را دارند باید شرایط اخذ آن را مدنظر داشته باشند تا بتوانند برای این کشور اقدام نمایند. کشور ترکیه شاید به نسبت برخی از کشورهای همسایه دیگر دارای محبوبیت بیشتری برای اخذ اقامت و پاسپورت می باشد در این بخش به شرایط عمومی اخذ پاسپورت ترکیه می پردازیم تا پیش از اخذ پاسپورت ترکیه، از شرایط آن اطلاع کافی داشته باشید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اخذ پاسپورت ترکیه با مبلغ کمتر از 250000 دلار

فایل تصویری موسسه ملکپور در زمینه اخذ پاسپورت ترکیه با مبلغ کمتر از 250000 دلار

فایل تصویری موسسه ملکپور در زمینه اخذ پاسپورت ترکیه با مبلغ کمتر از 250000 دلار

 

ترکیه کشوری اوراسیایی می باشد که بخشی از کشور یعنی آناتولی و یا همان آسیای کوچک در شمال غرب آسیا و خاورمیانه قرار دارد و بخش کوچکی از آن به نام تراکیه در منطقه بالکان قرار گرفته و جزوی از اروپاست. کشور زیبای ترکیه در شرق با کشورهای ایران، ارمنستان، گرجستان و نخجوان، در جنوب شرقی با کشورهای عراق و سوریه و در شمال غربی که همان بخش اروپاست با کشورهای بلغارستان و یونان همسایه می باشد. همچنین کشور ترکیه از سمت شمال با دریای سیاه و از سمت غرب با دریای مرمره و اژه و همچنین از سمت جنوب غرب با دریای مدیترانه مرز مشترک آبی دارد.

پاسپورت ترکیه

اگر بخواهیم در مورد سیستم اخذ تابعیت در ترکیه صحبت نماییم باید بگوییم که این کشور از سیستم خون تبعیت می کند یعنی فرزندی که در کشور ترکیه متولد می شود مطابق با تابعیت والدین خود می تواند تابعیت اخذ نماید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است و کپی برداری از آن و یا استفاده از محتوای این مقاله تنها با تغییر کوچکی در کلمات آن شرعا و قانوناً حرام خواهد بود. در صورتی که قصد اخذ اطلاعات بیشتر در مورد اقامت ترکیه دارید می توانید لینک زیر را مشاهده نمایید.

اقامت ترکیه

اقامت ترکیه

ارزش و اعتبار پاسپورت ترکیه

از مهمترین مواردی که برای اخذ پاسپورت ترکیه باید به آن توجه کرد میزان اعتبار پاسپورت ترکیه در مقایسه با دیگر کشورها می باشد چرا که اعتبار پاسپورت می‌تواند مشخص نماید شخصی که پاسپورت آن کشور را داراست از چه مزایایی برخوردار خواهد بود. پاسپورت ترکیه در ردیف 38 پاسپورت کشورهای دنیا در سطح جهان قرار دارد بنابراین اشخاصی که پاسپورت کشور ترکیه را دارند می توانند بدون ویزا به 71 کشور دنیا سفر نمایند، همچنین افرادی که دارای پاسپورت کشور ترکیه می باشند این امکان را دارند تا بدون ویزا به 45 کشور دنیا سفر نمایند و پس از ورود به فرودگاه کشور مقصد ویزای ورود را دریافت نمایند همچنین نکته مهم این است که در صورت داشتن پاسپورت ترکیه برای ورود به 71 کشور شخص متقاضی باید قبل از ورود ویزای خود را اخذ نماید تا امکان ورود به کشور مقصد را داشته باشد.

پاسپورت ترکیهپاسپورت ترکیه

روش های اخذ پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه از روش های مختلفی قابل اخذ می باشد. اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت ترکیه را دارند باید با توجه به شرایط خود بتوانند بهترین روش را برای اخذ پاسپورت انتخاب نمایند. چرا که شرایط هر فرد می تواند در اخذ پاسپورت متفاوت باشد. روش های مختلف مهاجرت به ترکیه جهت اخذ پاسپورت بررسی می گردد، مانند تحصیل در ترکیه، کار در ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه، پناهندگی در ترکیه، ازدواج در ترکیه و همچنین تولد در ترکیه. اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت را دارند باید با توجه به شرایط خود یکی از طرق مهاجرت را انتخاب نمایند تا در نهایت بتوانند به پاسپورت این کشور دست یابند. در ذیل روش های اخذ پاسپورت ترکیه را به طور کامل توضیح می دهیم تا بتوانید در صورت تمایل بهترین روش را برای اخذ پاسپورت ترکیه انتخاب نمایید. برای اطلاعات جامع در مورد روش های اخذ اقامت ترکیه به لینک زیر مراجعه نمایید.

اقامت ترکیه

اقامت ترکیه

پاسپورت ترکیه از طریق کار

یکی از روش هایی که می تواند منجر به اخذ پاسپورت ترکیه شود دریافت ویزای کار این کشور است. افرادی که قصد دارند از طریق اخذ ویزای کار، پاسپورت ترکیه را دریافت نمایند باید در ابتدا بتوانند یک کارفرما از کشور ترکیه داشته باشند تا بتوانند با دریافت پیشنهاد کاری وارد این کشور شده و به کار مشغول گردند. در صورتی که شخص متقاضی بتواند مجوز کار در ترکیه را بدست آورد، می تواند برای اقامت کاری نیز اقدام داشته باشد. برای دریافت مجوز کار در ترکیه شخص کارفرما باید در ابتدا به وزارت کار این کشور درخواست خود را مطرح نماید تا در سریع ترین زمان درخواست وی مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد و شخص متقاضی بتواند مجوز کار خود را از این کشور دریافت نماید. افرادی که موفق به اخذ مجوز کار در ترکیه می شوند باید بدانند که در ابتدا مجوز آنها برای مدت یک سال صادر خواهد شد اما مجوز کار در ترکیه قابلیت تمدید را نیز خواهد داشت که شخص متقاضی در صورت ادامه کار خود در این کشور می‌تواند مجوز کار خود را به مدت 2 سال دیگر تمدید نماید تا بتواند اقامت و سپس تابعیت را نیز بدست آورد. اگر شخص متقاضی کار در ترکیه بتواند برای مدت 8 سال در این کشور مشغول به کار شود پس از گذشت این مدت می تواند اقامت دائم کشور ترکیه را بدست آورد. جهت اخذ پاسپورت ترکیه باید در این کشور به مدت 10 سال مشغول به کار شوید و از اقامت دائم خود در این کشور به مدت 10 سال گذشته باشد در این صورت شخص متقاضی می تواند پاسپورت کشور ترکیه را به دست آورد. جهت اطلاعات بیشتر پیرامون کار در ترکیه به مقاله زیر رجوع فرمایید:

اقامت ترکیه

کار در ترکیه

بهتر است بدانید افرادی که قصد کار در ترکیه را دارند قبل از اقدام برای کار در این کشور باید به نرخ بیکاری در این کشور توجه نمایند. با توجه به بالا بودن نرخ بیکاری در ترکیه موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش؛ ویزای کار این کشور را توصیه نمی نماید و اشخاصی که قصد کار در کشورهای دیگر را دارند باید کشوری را انتخاب نمایند که نرخ بیکاری بسیار پایینی داشته باشد تا شانس کاریابی فرد متقاضی نیز بیشتر باشد. در حال حاضر و طبق آخرین آمار سال 2021 نرخ بیکاری در ترکیه حدود 14 درصد مشخص شده است که در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان، اتریش، کانادا و... از نرخ بیکاری بسیار بالایی برخوردار است. نمودار زیر نرخ بیکاری در ترکیه در چند سال اخیر را نشان می دهد:

پاسپورت ترکیه

پاسپورت ترکیه از طریق تحصیل

کشور ترکیه با توجه به نزدیکی آن به ایران می تواند یکی از مقاصد دانشجویان برای تحصیل نیز باشد. با توجه به اینکه برای سفر به ترکیه نیاز به اخذ ویزا نیست برخی از دانشجویان این کشور را برای تحصیل خود انتخاب می نمایند. دانشجویانی که قصد تحصیل در ترکیه را دارند باید بدانند که تحصیل در دانشگاه‌های این کشور به 2 صورت امکان پذیر است و دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در دانشگاه های دولتی و یا دانشگاه های خصوصی ترکیه ادامه دهند که البته میزان هزینه تحصیل در این دانشگاه ها با یکدیگر بسیار متفاوت است. هزینه های تحصیل در دانشگاه های دولتی به مراتب پایین تر از دانشگاه های خصوصی آن می باشد. هزینه تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور از 200 دلار تا 2000 دلار در سال متغیر می باشد که البته بستگی به نوع دانشگاه و رشته تحصیلی شخص متقاضی دارد. هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی بسیار بالاتر از دانشگاه های دولتی می باشد و از حدود 8000 دلار در سال آغاز خواهد شد که البته با توجه به مقطع تحصیلی شخص متقاضی نیز می‌تواند تا 20000 دلار در سال متغیر باشد. لیست دانشگاه های برتر ترکیه را در جدول زیر با رتبه جهانی آن ها مشاهده می فرمایید. 

پاسپورت ترکیه

کشور ترکیه برای اخذ پذیرش تحصیلی در بسیاری از رشته ها دارای آزمون ورودی می باشد و دانشجویانی که قصد تحصیل در این کشور را دارند باید در ابتدا در آزمون ورودی پذیرفته شوند تا بتوانند برای اخذ پذیرش خود نیز اقدام نمایند. نکته مهمی که باید بدانید این است که با تحصیل در این کشور امکان اخذ پاسپورت ترکیه وجود ندارد و شخص متقاضی برای اخذ پاسپورت این کشور باید بتواند پس از تحصیل وارد بازار کار این کشور شود و با انجام کار تمام وقت و پرداخت مالیات در این کشور می تواند اقامت دائم و سپس پاسپورت ترکیه را اخذ نماید. برای اطلاع از شرایط تحصیل در ترکیه می توانید به لینک زیر مراجعه نماید.

تحصیل در ترکیه

تحصیل در ترکیه

پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در ترکیه نیز می تواند یکی از روش های مورد توجه جهت اخذ پاسپورت ترکیه باشد. سرمایه گذاری در ترکیه از روش های متفاوتی امکان پذیر است. در ذیل به روش های سرمایه گذاری در ترکیه اشاره می شود:

 • شخص متقاضی با خرید ملک در ترکیه به مبلغ 250000 دلار آمریکا می تواند در ابتدا اقامت و سپس پاسپورت ترکیه را اخذ نماید. (یا پرداخت 150000 دلار با شرایط ویژه موسسه)
 • شخص متقاضی با انجام سرمایه گذاری به صورت سپرده بانکی به مبلغ 500000 دلار آمریکا می تواند اقامت ترکیه و سپس پاسپورت این کشور را بدست آورد.
 • فرد متقاضی با خرید سهام در ترکیه به مبلغ 500000 دلار آمریکا می تواند درخواست اقامت و در نهایت پاسپورت نماید.
 • فرد متقاضی با خرید اوراق قرضه کشور ترکیه به مبلغ 500000 دلار آمریکا امکان درخواست اقامت و پاسپورت را خواهد داشت.
 • شخص متقاضی با ثبت شرکت و استخدام 50 نفر از شهروندان ترکیه به عنوان نیروی کار امکان اخذ اقامت و سپس پاسپورت را خواهد داشت.

توجه به رشد اقتصادی در کشور مقصد از نکات مهم جهت سرمایه گذاری در کشور خارجی است. نرخ رشد اقتصادی ترکیه در نمودار زیر قابل ملاحظه می باشد:

پاسپورت ترکیه

 • شرایط جدید اخذ اقامت و پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک

پیشتر گفته می شد بجای خرید ملک در کشور ترکیه بهتر است همان سرمایه را برای خرید ملک در کشور عضو اتحادیه اروپا مانند قبرس، یونان و اسپانیا هزینه کنید تا به نوعی اقامت اروپا را داشته باشید ولی اخیراً جذابیت های سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه دست کمی از کشورهای ذکر شده ندارد. همانطور که مطالعه فرمودید، قبلاً از دو راه خرید ملک 250 هزار دلاری و 60 هزار دلاری امکان اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک وجود داشت، ولی اخیراً روشی جذاب و خواندنی برای خرید ملک در ترکیه به وجود آمده است. به این طریق که متقاضی با پرداخت 150 هزار دلار به جای 250 هزار دلار، اقدام به خرید ملک در بخش های توریستی و ساحلی کشور ترکیه می نماید و 100 هزار دلار مابقی را شرکت های سرمایه گذاری در ترکیه بجای خریدار پرداخت می نمایند. خریدار بعد گذشت 4 سال از تاریخ خرید ملک امکان فروش آن را خواهد داشت و همچنین می تواند بجای فروش ملک خود در ترکیه، آن را اجاره داده و درآمد ماهیانه ارزی داشته باشد. همچنین خریدار می تواند از دو طریق از ملک خود سود ببرد، یا اینکه هر سال یک ماه را به کشور ترکیه آمده واز ملک خود بازدید نموده و به تفریح و گشت و گذار بپردازد یا اینکه سود حاصله از اجاره ملک را که معادل آن یک ماه تفریح و گشت و گذار را به صورت ارزی دریافت نماید. در نتیجه خریدار عملاً هیچ ضرر اقتصادی از بابت سرمایه گذاری در کشور ترکیه نخواهد داشت و حتی می تواند به کسب درآمد ارزی نیز بپردازد.

خرید ملک در ترکیه

اقامت ترکیه

در صورتی که شخص متقاضی بتواند اقدام به سرمایه‌ گذاری در ترکیه نماید می تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را نیز به عنوان همراه داشته باشد. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در ترکیه را دارید می توانید لینک زیر را مشاهده نمایید و اطلاعات کامل تری در این باب بدست آورید.

اقامت ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه

پاسپورت ترکیه از طریق تولد فرزند

در برخی کشورها با سیستم خاک به صرف تولد در خاک آن کشور، پاسپورت آن به فرد متولد شده، تعلق می گیرد. در این بخش قصد داریم به تولد در کشور ترکیه و امکان اخذ تابعیت ترکیه از این طریق بپردازیم. با توجه به اینکه 2 نوع سیستم اخذ تابعیت وجود دارد: سیستم خون و سیستم خاک که در سیستم خون تولد فرزند در خاک کشور مورد نظر تاثیری بر اخذ تابعیت ندارد. در صورتی که کشوری سیستم خون را دارا باشد اقامت و تابعیت فرزند از والدین به فرزند منتقل می‌شود و تنها در صورتی فرزند می تواند از طریق خاک اقامت را اخذ نماید که والدین وی بدون تابعیت باشند. در کشوری با سیستم خاک فرزند متولد شده در خاک آن کشور، می تواند اقامت و پاسپورت کشور مورد نظر را صرف نظر از تابعیت والدین خود اخذ نماید. ترکیه دارای سیستم خون می باشد و فرزندی که در این کشور متولد شود اقامت و تابعیت را از والدین خود به ارث می برد بنابراین اگر فردی قصد اخذ پاسپورت ترکیه برای فرزند خود داشته باشد، حتی در صورت اقامت در ترکیه، امکان اخذ پاسپورت برای فرزند وی وجود ندارد.

پاسپورت ترکیه از طرق ازدواج

یکی دیگر از روش هایی که منجر به اخذ پاسپورت ترکیه می شود، ازدواج با فردی از اتباع این کشور است. شخصی که از این روش اقدام می نماید باید اثبات نماید که به مدت 3 سال در کنار همسر خود زندگی کرده است، در این صورت می تواند درخواست اخذ پاسپورت ترکیه از طریق ازدواج داشته باشد و پاسپورت ترکیه به شخص متقاضی اعطا می شود. برای ازدواج با افراد تبعه کشور ترکیه شرایطی وجود دارد مانند اینکه طرفین برای ازدواج باید حداقل دارای 18 سال تمام باشند تا بتوانند ازدواج خود را ثبت نمایند. همچنین اگر شخصی ازدواج قبلی نیز داشته باشد باید اثبات نماید که ازدواج قبلی خود را ملغی نموده است در این صورت می تواند با فرد مورد نظر خود ازدواج نماید و از این طریق پاسپورت ترکیه را اخذ نماید.

پاسپورت ترکیه از طریق پناهندگی

!!! موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش؛ هیچگونه خدماتی در مورد پناهندگی نداشته و صرفاً این بخش راجع به پناهندگی برای آگاهی شما خوانندگان عزیز نگاشته شده است.

شاید یکی از روش هایی که بتوان پاسپورت ترکیه را اخذ کرد پناهندگی در این کشور باشد اما با توجه به خطراتی که پناهندگی در ترکیه و کشورهای دیگر دارد، موسسه حقوقی ملک پور روش پناهندگی را توصیه نمی نماید. بهتر است بدانید پناهنده به افرادی گفته می شود که در کشور خود مورد آزار و اذیت های زیاد جسمی، روانی، روحی و غیره قرار گرفته باشند، در این صورت می توانند در کشورهای دیگر درخواستی مبنی بر پناهندگی مطرح نمایند.

 

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مشکلات پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد مشکلات پناهندگی

 

باید گفت اشخاصی که در ترکیه و یا حتی کشورهای دیگر درخواست پناهندگی را مطرح می‌نمایند امکان کار و یا حتی تحصیل به صورت قانونی نخواهند داشت و معمولا این اشخاص با مشکلات بسیاری روبه رو خواهند شد که گاه این مشکلات و خطرات برای فرد متقاضی غیر قابل جبران خواهد بود. بنابراین اشخاصی که قصد مهاجرت به ترکیه و اخذ پاسپورت ترکیه را دارند می توانند از روش های قانونی استفاده نمایند تا بتواند پاسپورت ترکیه را با روش های قانونی اخذ نمایند.

اقامت ترکیه

پناهندگی ترکیه

نکات مهم در باب اخذ پاسپورت ترکیه

برای دریافت پاسپورت ترکیه نکات مهم بسیاری وجود دارد که اشخاص متقاضی دریافت پاسپورت ترکیه باید از آن آگاهی کامل داشته باشند. اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت ترکیه را دارند باید به این نکته توجه نمایند که در مدت اقامت خود در این کشور نباید مرتکب هیچ گونه جرم و جنایتی شوند تا بتوانند بدون هیچ منعی پاسپورت این کشور را اخذ نمایند. از نکات دیگری که جهت اخذ پاسپورت ترکیه وجود دارد این است که فرد برای دریافت پاسپورت باید به زبان ترکی تسلط کافی داشته باشد. نکته مهم دیگر این است که باید اثبات نمایند که دارای درآمد و حقوق مناسب می باشند و می توانند هزینه های خود را تامین کنند، در این صورت پاسپورت ترکیه به چنین اشخاصی اعطا خواهد شد. پیش از اقدام جهت اخذ پاسپورت ترکیه پیشنهاد می شود ویدئو راهنمای گام به گام اخذ اقامت را مشاهده نمایید و روش های مهاجرت به کشورهای دیگر و اخذ پاسپورت را به دقت مورد مطالعه قرار دهید و با دانش کافی نسبت به کشور مقصد و روش مورد نظر اقدام فرمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

وکیل مهاجرت به ترکیه

اشخاصی که در اندیشه اخذ پاسپورت ترکیه و یا دیگر کشورها هستند بهتر است از وکیل معتبر آن کشور استفاده نمایند تا بتوانند با رعایت قوانین و کلیه شروط، با درایت کامل نسبت به اخذ آن گام بردارند. وکیل معتبر از قوانین روز اطلاع داشته و در صورت تغییر قوانین می تواند به بهترین شکل، فرایند را کنترل نماید. به همین دلیل استفاده از وکیل معتبر می‌تواند روند اقدامات برای دریافت پاسپورت را آسان تر نماید. موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه MIE اتریش؛ با داشتن تیم وکلای مجرب و توانمند می تواند شما خوانندگان گرامی را در امر مهاجرت و اخذ پاسپورت ترکیه و یا سایر کشورها یاری نماید. لازم به ذکر است که موسسه MIE اتریش با دریافت حق الوکاله به میزان 5 هزار دلار تمامی امور اداری خرید ملک در ترکیه را از جمله هزینه های مورد نیاز برای پرداخت به کشور ترکیه از طرف شما عزیزان به انجام خواهد رسانید.


بنرهای مورد نیاز

پرسش: آیا پس از گرفتن پاسپورت ترکیه، مجوز کار در ترکیه با مدرک دامداری داده میشه یا خیر، و اینکه اگه جواب مثبت هست برای معادلسازی و ارزشیابی چه اقداماتی باید انجام بدم؟

پاسخ:


سوالات متداول در زمینه پاسپورت ترکیه


✅از چه روش هایی می توان پاسپورت ترکیه را اخذ کرد؟

از روش های کار، تحصیل، سرمایه گذاری و خرید ملک.

✅ آیا ویزای توریستی ترکیه می تواند به پاسپورت ترکیه تبدیل شود؟

ویزای توریستی نمی تواند به پاسپورت ترکیه تبدیل شود و به این منظور باید برای روش های اقامت ترکیه درخواست داد.

✅ آیا در صورت تولد در ترکیه می توان تابعیت این کشور را اخذ کرد؟

قانون اعطای تابعیت در ترکیه از اصل خون پیروی می کند و به فرزندان اتباع بیگانه که در این کشور متولد می شوند تابعیت داده نمی شود.

✅ آیا با خرید ملک در ترکیه می توان پاسپورت ترکیه را اخذ کرد؟

بله، با خرید ملک به ارزش 150 هزار دلار ترکیه و پس از گذشت چند سال از مالکیت آن می توان برای گرفتن پاسپورت ترکیه درخواست داد.


_____________________ سخن پایانی درباره پاسپورت ترکیه_____________________

پاسپورت ترکیه شاید به نسبت برخی از کشورها از طرفداران کمتری برخوردار باشد اما هستند متقاضیانی که به دلایلی قصد اخذ پاسپورت ترکیه از روش های مختلف را دارند که روش های ممکن همچون تحصیل در ترکیه، کار در ترکیه، سرمایه گذاری در ترکیه و... جهت دستیابی به پاسپورت کشور ترکیه مورد بررسی قرار گرفت. در نهایت باید گفت برای اخذ پاسپورت بهتر است کشورهایی را انتخاب نمایید که از شرایط مطلوبی برای کار و زندگی برخوردار باشند. کشورهای اروپایی و در کل کشورهایی که نرخ بیکاری پایینی دارند جزو بهترین کشورها برای مهاجرت و اخذ پاسپورت محسوب می شوند، به همین دلیل توصیه می گردد کشورهایی مانند آلمان، اتریش، دانمارک و... را مورد بررسی قرار دهید. موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه MIE اتریش در این مقاله درباره شرایط اخذ پاسپورت ترکیه، ارزش، اعتبار و قیمت پاسپورت ترکیه را بررسی نموده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پاسپورت ترکیه می توانید سوالات خود را در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید پاسخ کارشناسان را ظرف کمتر از 12 ساعت دریابید و یا با کارشناسان حقوقی ما در موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان حقوقی بهره مند گردید.

امتیاز 5 از 5 ( 11 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
آرش جهانخواه
سلام. گرفتن پاسپورتش چقد هزینه داره؟ اصلا ارزش داره یا نه؟ من و همسرم قصد مهاجرت به ترکیه رو داریم. من ۳۲ سال همسرم ۲۸ سال
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، پیش از اقدام برای امر مهاجرت توصیه می شود به طور دقیق اهداف خود را ارزیابی نمایید و با بررسی بیشتر، کشورهایی با سطح کیفیت بالاتر را مدنظر قرار دهید. * مانا باشید *
Atefeh mirhoseini
با عرض سلام و عرض ادب ۲۱ سالمه و میخوام برای پزشکی اقدام کنم ، میخواستم بدونم کجا مناسب تره و مقرون به صرفس ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما اگر کشورهایی مد نظرتان است که هزینه تحصیل پایینی داشته باشند ولی کیفیت بالا. کشورهایی چون فرانسه المان مجارستان کشورهای مناسبی می باشند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
عرفان بوستان
سلام من شنیدم با خرید ملک حدود 200 هزار لیر میشه ملک توی ترکیه خرید و پاسپورت گرفت درسته این آیا؟ بعد یه سوال دیگه اینکه من با خرید ملک برای خودم برای پدر و مادرم که بالای 65 سال هستن میتونم پاسپورت ترکیه رو براشون بگیرم؟ ممنون از مقاله خوب و کاملتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمندبه اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی مواظب باشید که در دام دلالان نیفتید کشور ترکیه اگ رشما خرید ملکی به ارزش 250 هزار دلار آمریکا انجام بدهید می توانید پاسپورت هم دریافت نمایید. درخصوص اخذ پاسپورت برای کل خانواده باید دقیق تر بررسی کنیم و نیاز به اطلاعات بیشتری داریم پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
ناهید مقصود
سلام ممنون از مقاله بسیار عالیتان در خصوص پاسپورت ترکیه، واقعا میشه پاسپورت اخذ کرد و خانه را اجاره داد؟ و درآمد ارزی داشت؟ این روش شرط حضور دارد؟ من که فرزند ۱۹ ساله دارم باید دو منزل خرید کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان بلی این امکان برای شما وجود دارد که ملک خریداری شده را اجاره بدهید درخصوص فرزندان بالای 18 سال هم بنا به شرایطی این امکان وجود دارد با یک ملک پاسپورت دریافت کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علیفر
سلام و وقت بخیر میخواستم بپرسم دریافت پاسپورت ترکیه از طریق خرید ملک حدوداً چه مدت طول میکشه؟ آیا ترکیه ملک بخریم برامون بهتره یا پرتغال؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خرید ملک ترکیه حدود 3 تا 4 ماه زمان میبرد و بعد پاسپورت دریافت میکنید . با توجه به اینکه پرتغال ثبات اقتصادی بیشتری دارد و عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد مزایای بیشتری دارد.
شمسایی
سلام آیا با پاسپورت ترکیه می تونم برای اخذ اقامت آمریکا از طریق سرمایه گذاری اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت به طور کلی می توان گفت بله این امکان وجود دارد اما برای بررسی دقیق شرایط خود بهتر است با مشاورین مجموعه تماس بگیرید تا شرایط شما برای سرمایه گذاری در آمریکا را بررسی نمایند.
مشاوره رایگان