ویزای L1 آمریکا

19 خرداد 1400 بدون نظر

ویزای L1 آمریکا

آمریکا کشوری همه پسند، ایده‌ آل، مدرن و بسیار پیشرفته است که به دلیل ارائه فرصت‌ های شغلی عالی و برتر و به دلیل ارائه انواع ویزا از گذشته تا به امروز در میان مهاجرین خارجی معروف و محبوب  می باشد. یکی از ویزاهایی که چندی پیش توسط آمریکا برای ایرانیان و شهروندان خارجی صادر گردید، ویزای L1 آمریکا می باشد  موسسه مشاوره ای و مهاجرتی MIE اتریش به صورت کاملاً کاربردی در نوشتار حاضر ماهیت ویزای L1 آمریکا و مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای L1 آمریکا را برای شما مخاطبان عزیز و گرامی مورد آنالیز، بحث و بررسی قرار داده است. در رابطه با سوالاتی که در زیر آمده است، تامل کنید. چه بسا که این قبیل سوالات ممکن است در ذهن شما اتباع خارجی شکل گیرد. مدارک و اسناد لازمه به منظور اخذ ویزای L1 آمریکا چیست؟ چه کسانی واجد شرایط دریافت ویزای L1 آمریکا می باشند؟ آیا امکان اخذ اقامت آمریکا از طریق ویزای L1 وجود دارد؟ در موضوعات بعدی نوشتار پیش رو پاسخ سوالات ذکر شده را مورد آنالیز علمی قرار خواهیم داد. به ویزای L1 ویزای منتقل شده در داخل شرکت نیز می گویند که در ادامه به تحلیل جامع جزئیات آن خواهیم پرداخت. حال اگر نمیدانید شرایط شما برای اخذ ویزای L1 آمریکا  مناسب می باشد یا خیر و در انتخاب مسیر مهاجرتی سردرگم می باشید، پیشنهاد می کنیم از طریق پر کردن فرم های تماس که در وب سایت رسمی قرار دارند با کارشناسان حاذق موسسه مشاوره ای و مهاجرتی mie اتریش ارتباط برقرار کنید. شایان ذکر است که مشاوره اولیه شما با مشاورین ارشد این موسسه به صورت کاملاً رایگان انجام می شود.

موضوعات زیر در رابطه با ویزای L1  آمریکا می باشد:

 • ویزای L1 آمریکا چیست؟
 • مدارک مورد نیاز به جهت اخذ ویزای L1 آمریکا
 • شرایط لازمه به جهت اخذ ویزای L1 آمریکا
 • دوره اقامت ویزای L1 آمریکا
 • خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ ویزای آمریکا
 • نتیجه گیری کلی در باب ویزای L1 آمریکا
 • پاسخ به سوالات متداول راجع به ویزای L1 آمریکا

تحصیل در مدارس کانادا

ویزای L1 آمریکا چیست؟

به ویزای L1 آمریکا ویزای منتقل شده در داخل شرکت نیز می‌ گویند. این ویزا به شرکت‌ های چند ملیتی اجازه می‌ دهد تا انواع خاصی از کارمندان را از یک دفتر خارجی واجد شرایط به ایالات متحده برای ادامه کار انتقال دهند. شرایط ذکر شده برای شرکت‌ هایی که در ایالات متحده و کشورهای خارجی تجارت می کنند، بسیار مفید است. زیرا انتقال کارمندان به این دفاتر در کشورهای مختلف در برخی از مواقع ضروری است. در واقع اشخاصی که مدیریت بیزینس خود را به عهده دارند و یا اشخاصی که مایل هستند بیزینس جدیدی بیافرینند و همچنین قصد دارند در ایالات متحده پارتنر داشته باشند، بایستی ویزای L1 آمریکا را درخواست دهند. آنان باید مدیر سطح بالا به آمریکا بفرستند. در حالت کلی و معمولاً بیزینس من هایی که در درجه مدیریت قرار دارند، بایستی ثابت کنند، حداقل به مدت یک سال بیزینس فعالی را داشته اند. معمولاً ۳ الی ۴ ماه طول می کشد تا شرایط شخص به جهت دریافت ویزای L1 آمریکا بررسی شود. اگر مایلید شما هم به جمع صدها مردمانی بپیوندید که ویزای L1 را دریافت نموده اند، ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید. در قسمت بعدی مایلیم مطالب اساسی راجع به واجدین شرایط ویزای آمریکا ارائه دهیم.

تحصیل در خارج از کشور

کار در آمریکا

مدارک مورد نیاز به جهت اخذ ویزای L1 آمریکا

برای این که شما هم به جمع دریافت‌ کنندگان ویزای L1 آمریکا بپیوندید، بایستی اسناد لازمه را به کنسولگری مربوطه ارسال کنید. حال برای این که دقیقا بدانید چه اسنادی را بایستی آماده کنید به موارد زیر توجه نمایید:

 • نامه قرار مصاحبه ویزاتحصیل دکترا در اتریش
 • پر کردن فرم درخواست ویزا (ds-۱۶۰)
 • پرداخت هزینه درخواست ویزا (ds-۱۶۰)
 • ارائه گذرنامه متقاضی که حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد
 • ارائه CV
 • ارائه آخرین رزومه متقاضی
 • ارائه عکس رنگی از چهره شما
 • اعلامیه تایید
 • ارائه درخواست ویزا از سوی کارفرمای شما به کنسولگری مربوطه

شرایط لازمه به جهت اخذ ویزای L1 آمریکا

قطعاً با مطالعه موضوع پیشین نوشتار حاضر، پاسخ یک سری از سوالات ذهنی خود را دریافت کردید و اما در این قسمت مشتاقیم مطالبی را راجع به پاسخ به سوال چه کسانی واجد شرایط اخذ ویزای L1 آمریکا می‌ باشند، ارائه دهیم. شخصی که به عنوان دارنده ویزای L1 آمریکا به این کشور می رود، بایستی به محض ورود چند شهروند آمریکایی را استخدام نموده و ماه به ماه برای آن ها فیش حقوقی صادر نماید. شایان ذکر است که از لحاظ هزینه دولت آمریکا در حال حاضر حداقل هزینه ای تعیین نکرده است. در حالت کلی اشخاص براساس ماهیت کاری که انجام می دهند، بایستی هزینه بپردازند. لطفا توجه کنید که، کمپانی و شرکت‌ های موجود در ایران می توانند از این طریق اقدام نمایند و محدودیتی در تعداد درخواست ندارند. ولی در نظر داشته باشید که طبق چارت سازمانی مدیر بایستی سطح بالا باشد و در ایالات متحده هم به عنوان مدیر سطح بالا فعالیت نماید. به طور کلی واجدین شرایط ویزای آمریکا بایستی در یکی از دو گروه زیر قرار گرفته باشند:

 • شخص متقاضی باید حداقل سه سال قبل از این که درخواست دهد، در یک دفتر مستمر در یکی از دفاتر خود در خارج از کشور کارمند یک سازمان بوده باشد
 • برای ادامه کار در سمت مدیریتی، اجرایی و یا به عنوان کارمندی با دانش تخصصی در یکی از شعب همان سازمان به ایالات متحده سفر کند.

دوره اقامت ویزای L1 آمریکا

از لحاظ اقامتی، برای اخذ بسیاری از ویزاهای غیر مهاجرتی آمریکا متقاضیان بایستی ثابت نمایند که القه مادی و معنوی در کشور مبدا دارند و تمایلی به ماندن در کشور مقصد ندارد. در واقع آن ها باید شواهدی مبنی بر تمایل به بازگشت به خانه پس از اتمام برنامه خود در کشور آمریکا ارائه دهند. شما با اخذ ویزای L1 آمریکا می توانید به اختیار انتخاب کنید که پس از انقضا ویزا به خانه خود برمی گردید یا تصمیم می‌ گیرید که ویزای خود را تغییر داده و گرین کارت آمریکا را به دست آورید. در واقع شما با دریافت کارت اقامت دائم متحده آمریکا از غیر مهاجر به مهاجر تبدیل می شوید. در حالت کلی اگر برای تاسیس دفتر جدیدی برای سازمان خود وارد آمریکا شوید، حداکثر یک سال اقامت اولیه به شما تعلق می گیرد. حال اگر شرکت شما از قبل، دفتر در ایالات متحده دارد و قصد دارید به یک شعبه موجود در ایالات متحده بپیوندید، حداکثر سه سال اقامت اولیه به شما تعلق می‌ گیرد. حال اقامت اولیه یک ساله باشد یا سه ساله ممکن است با پایان یافتن مدت اعتبار ویزای اولیه، درخواست تمدید نمایید. لطفاً توجه نمایید که امکان تمدید کارت اقامت شما نهایتا تا ۷ سال وجود دارد و شما نهایتاً ۷ سال می توانید در آمریکا بمانید. ولی در پایان ۷ سال این اجازه را دارید که از روش دیگری به عنوان مثال EB1 اقدام نمایید، در این صورت اداره مهاجرت آمریکا نام شما را عنوان یک متقاضی خارجی در لیست دریافت کنندگان کارت اقامت قرار می دهد.

تحصیل در خارج از کشور

هزینه زندگی در آمریکا

خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ ویزای آمریکا

متقاضیان عزیز و گرامی در این قسمت از مقاله ای که همچنان مشغول مطالعه مطالب مهم، اساسی و کاربردی آن هستید، سعی داریم در خصوص نقش وکلا در پرونده مهاجرتی و خدمات موسسه حقوقی ملک پور در زمینه اخذ ویزای آمریکا اطلاعاتی جامع و حائز اهمیت در اختیارتان قرار دهیم. بهترین پیشنهاد ما به شما عزیزان با توجه به شرایط یاد شده در رابطه با ویزای L1 آمریکا این است که در تمامی مراحل پروسه مهاجرتی خود از راهنمایی های یک وکیل مهاجرتی متخصص و آگاه استفاده کنید. وکیل مهاجرتی با شناختی که از جزئیات مسیر مهاجرتی دارد بهترین یاری رسان شما می باشد و شما را از کم استرس ترین و بهترین مسیر به مقصد می‌ رساند. موسسه مشاوره‌ای و مهاجرتی MIE اتریش یک موسسه پیشرو و منحصر به فرد می باشد که در کنار وکلای آگاه و متبحر همه روزه آماده ارائه خدمات کاملاً به روز به شما شهروندان خارجی و طبعه ایرانی می باشد. اگر امور مهاجرت قانونی خود را از همان ابتدا به این موسسه واگذار کنید و طبق راهنمایی های آن پیش روید، قطعا  مهاجرت موفقی خواهید داشت. تهیه محصول زیر نیز کمک شایانی به شما عزیزان در باب کار در خارج از کشور خواهد کرد، پیشنهاد میکنیم این محصول جذاب را تهیه بفرمائید.

کار در جمهوری چک


ــــــــــــــــــــــــــــــ نتیجه گیری کلی در باب ویزای L1 آمریکا  ــــــــــــــــــــــــــــــ

در مقاله فوق مطالب کاملاً به روزی را راجع به ویزای L1 آمریکا، شرایط اخذ ویزای L1 آمریکا و مدارک لازمه به جهت دریافت ویزای L1 آمریکا را به صورت کاملاً تخصصی در اختیار اشخاصی قرار دادیم که مایلند، هر چه زودتر از طریق یکی از مسیرهای مهاجرتی به آمریکا سفر کنند. در این بخش از مقاله که بخش پایانی است، خلاصه وار مطالب ذکر شده را مرور می‌ کنیم. اگر شما کارفرمایی هستید که دفتر فعالی در آمریکا دارید و یا می خواهید یکی از آن ها را تاسیس کنید، می توانید از طریق ویزای L1 آمریکا اقداماتی را به انجام برسانید. شما از طریق ویزای L1 می توانید یکی از کارمندان سطح بالا و با تجربه خود را به ایالات متحده بفرستید. البته دقت کنید که ویزای L1 همانند سایر ویزاها نیاز به آگاهی و شناخت دارد. بنابراین توصیه می شود؛ درباره ویزای L1 آمریکا از قبل تحقیقاتی انجام دهید. تحقیق در خصوص ویزای مربوطه به شما کمک می کند تا شناخت بیشتری از ماهیت آن دریافت نمایید. حال اگر با وجود تمامی اطلاعات آورده شده در این نوشتار نیاز به مشاوره داشتید و یا اگر می خواهید امور مهاجرت قانونی خود را به اشخاص آگاه بسپارید، می توانید با کارشناسان زبده موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش پس از تکمیل نمودن فرم های تماس با اطلاعات واقعی و صحیح، ارتباط برقرار نمایید. گفتنی است که مشاوره اولیه شما به صورت رایگان انجام می شود. لطفاً ستاره های ارزشمند و طلایی زیر را به منظور رشد و ارتقای ما روشن نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش