ویزای همراه انگلستان

17 مهر 1399 1 نظر

ویزای همراه انگلستان

ویزای همراه انگلستان، مدارک و شرایط مورد نیاز برای حضور همراهان در انگلستان و وضعیت اقامت و تابعیت همراه در انگلستان در این مقاله بررسی شده است. کشور انگلستان از جمله کشورهای پرتقاضا برای مهاجرت است و بالطبع درخواست برای دریافت ویزای همراه انگلستان نیز بسیار می باشد. همراه که در قوانین بین الملل به افراد خاصی اطلاق می شود، با چه شرایطی و پس از چه مدتی می تواند در کنار فرد اصلی در کشور انگلستان حضور داشته باشد؟ ایا انگلستان ویزای گاردین شیپ میدهد؟ مراحل دریافت ویزای همراه انگلستان در روش های مختلف مهاجرتی چیست و هزینه لازم برای دریافت این ویزا چقدر است؟ با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص ویزای همراه انگلستان دریافت نمایید. بدون شک دریافت راهنمایی از مشاوران مجرب و متخصص ما می تواند بسیاری از ابهامات شما را در این زمینه برطرف نماید. تماس با شماره تلفن های مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا پر کردن فرم تماس، راه ارتباطی شما با مشاورین مؤسسه و دریافت مشاوره تلفنی رایگان می باشد.

  • شرایط ویزای همراه کارافرینی
  • شرایط ویزای همراه سرمایه گذاری
  • شرایط ویزای همراه از طریق ثبت شرکت
  • شرایط ویزای همراه از طریق ازدواج
  • شرایط ویزای همراه از طریق تولد
  • شرایط ویزای همراه دانشجویی
  • شرایط ویزای همراه برای کسانی که تابعیت انگلستان را کسب کرده اند
  • سخن پایانی

ویزای همراه انگلستانشرایط ویزای همراه کارافرینی

در صورت اخذ ویزای کارآفرینی انگلستان، خانواده نیز امکان همراهی فرد را خواهند داشت. منظور از خانواده، همسر و فرزندان کمتر از 18 سال است. در صورتی که صاحب فرزند بالای 18 سال هستید که قبل از دریافت ویزای شما در این کشور حضور داشته است، می تواند با استناد به شما، درخواست ویزای همراه داده و در انگلستان حضور داشته باشد.

از جمله مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای همراه از این طریق، ارائه گواهینامه از ثبت احوال کشوریست که اعضای بزرگسال خانواده در سال اخیر در آن سکونت داشته اند. علاوه بر این بایستی هزینه درمانی همراهان نیز پرداخت شود تا بتوانند از خدمات حق بیمه در کشور انگلستان بهره مند گردند. فرد اصلی باید از پس انداز مالی کافی برخوردار بوده و توانایی مالی پرداخت هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده را داشته باشد تا بتواند ویزای همراه را دریافت کند. میزان تمکن مالی لازم برای اثبات این امر، 1890 یورو به ازای هر عضو خانواده است. دقت داشته باشید که این مبلغ، جدا از مبلغ 945 پوند مورد نیاز برای ساپورت مالی خودتان است که در خارج از انگلستان درخواست ویزا می دهید یا کمتر از 12 ماه را در این کشور زندگی کرده اید. در صورتی که بیش از 12 ماه از حضور شما در انگلستان می گذرد، نمایش مبلغ 630 پوند به ازای هر عضو خانواده برای اثبات توانایی مالی شما کفایت می کند. مبالغ ذکر شده بایستی به مدت حداقل 90 روز در حساب بانکی شما یا اعضای خانواده ذخیره شده باشد. درخواست ویزا توسط اعضای خانواده که در خارج از انگلستان به سر می برند، به صورت آنلاین می باشد. برای روشن تر شدن روش محاسبه مبلغ مورد نیاز، به مثال زیر توجه کنید:

در صورت تمایل به همراه داشتن همسر و کودک خردسال خود شما نیاز به نمایش 4725 پوند (945 پوند برای حمایت مالی خود، 1890 پوند برای همسر و 1890 پوند برای فرزند) خواهید داشت.

بورسیه تحصیلی در هند

کارآفرینی در انگلستان

شرایط ویزای همراه سرمایه گذاری

ویزای سرمایه گذاری از نوع 1 ویزاهای انگلستان است و در صورت دریافت آن یا تبدیل ویزای قبلی خود به این نوع ویزا، می توانید درخواست ویزای همراه برای همسر و فرزندان خود نمایید که کمتر از 18 سال داشته یا تا قبل از 18 سالگی در طول اقامت شما در انگلیس، با شما بوده اند. درخواست ویزای همراه می تواند همزمان با درخواست شما برای اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلستان و یا مدتی پس از دریافت ویزا باشد. چنانچه تصمیم دارید به جز خودتان و همرهان، برای همسر و فرزندان کمتر از 18 نیز ویزای انگلیس دریافت نمایید، بایستی هزینه 10500 پوند را به علاوه 2030 پوند برای هر درخواست کننده پرداخت نمایید. از این امر می توان برای 4 متقاضی اصلی و برای حداکثر 10 نفر در هر بازدید از انگلستان استفاده کرد. منظور از متقاضیان اصلی، افرادی هستند که به صندوق سرمایه گذاری دارند که دو میلیون پوند به آن واریز شده است.

با استفاده از ویزای نوع یک انگلستان می توان حداکثر به مدت سه سال و چهار ماه در این کشور حضور داشت و پس از پایان اعتبار آن، تمدید ویزا به مدت دو سال را درخواست کرد. در صورت تمدید و اقامت پنج سال و چهار ماه در این کشور می توانید برای دریافت اقامت دائم انگلستان اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در صورت کپی برداری از این مقاله بدون آن که منبع آن اشاره کنید، از لحاظ شرعی و قانونی نادرست و خلاف است. از جمله مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای همراه همسر و فرزندان، ارائه گذرنامه معتبر و نتیجه آزمایش پزشکی (برای کشورهای مواجه با بیماری های واگیردار) است. نگهداری مبلغ مورد نیاز توسط متقاضی اصلی به مدت سه ماه در حساب بانکی به منظور نمایش توانایی تأمین هزینه های زندگی از الزامات است. همچنین بایستی هزینه های بیمه و مراقبت های درمانی اعضای خانواده را پرداخت کرد. هر شخص ملزم به ارائه اطلاعات بیومتریک خود و اعضای خانواده هست؛ اعضای خانواده نیز باید مجوز اقامت بیومتریک خود را طی ده روز باقیمانده به سفر به انگلستان، ارسال نمایند. ارسال اطلاعات بیومتریک از طریق پست، 19.20 پوند هزینه دارد که به عنوان بخشی از سرویس فوق العاده یا premium در قسمت هزینه نرم افزار قید شده است و باید پرداخت گردد.

بورسیه تحصیلی در هند

سرمایه گذاری در انگلستان

شرایط ویزای همراه از طریق ثبت شرکت

با ثبت شرکت در انگلستان و واریز 200 هزار پوند به عنوان سرمایه شرکت در حساب بانکی می توانید برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه درخواست دهید. فرزندان کمتر از 18سال و فرزندان بالای 18 سالی که از قبل در انگلستان بوده است، می تواند ویزای همراه دریافت کند. با ارائه موجودی بانکی خود می توانید توانایی خود در تأمین هزینه های زندگی خود وخانواده را در انگستان نمایش دهید. یکی از نکات حائز اهمیت در خصوص ثبت شرکت در انگلستان این است که صرف ثبت شرکت در انگلستان منجر به اخذ اقامت نمی شود و برای این منظور بایستی با سرمایه گذاری دویست هزار پوندی همراه باشد. پس از واریز این مبلغ به حساب مربوط به شرکت بایستی درخواست ویزای همراه نمایید. درخواست ویزای همراه نیاز به ارائه پاسپورت، نتیجه آزمایش های پزشکی (برای ساکنین کشورهای دارای بیماری واگیردار)، اثر انگشت و عکس همراهان دارد و مجوز اقامت بیومتریک بایستی تا ده روز مانده به الحاق خانواده به فرد اصلی ارائه گردد. برای اثبات دارایی خود به منظور تأمین هزینه های زندگی خانوادگی لازم است که 4725 پوند (945 پوند برای هزینه های خود، 1890 پوند برای همسر و 1890 پوند برای هر فرزند) داشته باشید.

شرایط ویزای همراه از طریق ازدواج

به منظور دریافت ویزای همراه از طریق ازدواج با فردی انگلیسی، فرد انگلیسی باید دارای تمکن مالی لازم باشد و بتواند هزینه های زندگی خود و همسر را تأمین نماید. برای این منظور، دولت انگلیس جدولی را تهیه کرده است که بر اساس آن به محاسبه وضعیت مالی و توانایی همسر شما در پرداخت هزینه ها می پردازد و در صورت تأیید، ویزای همراه برای شما و فرزندان تحت تکفل شما صادر می شود. مدت اعتبار این ویزا 2 ساله هست و در صورت جدایی از همسر انگلیسی در طی این مدت، این ویزا باطل می گردد. در غیر این صورت، ویزا به مدت سه سال دیگر تمدید می شود و چنانچه این سه سال نیز به صورت زندگی مشترک با همسر انگلیسی طی شود، پس از 5 سال می توانید اقامت دائم انگلستان را دریافت نمایید. دریافت تابعیت و پاسپورت انگلستان از طریق ازدواج دارای شروطیست که درادامه به اختصار به بررسی آن ها می پردازیم:

موافقت وزیر در انگلستان، اقامت حداقل سه ساله در انگلستان، عدم سوءپیشینه و تسلط به زبان انگلیسی

شرایط ویزای همراه از طریق تولد

به طور کلی کشور انگلستان در خصوص اعطای تابعیت از طریق تولد، از سیستم خون پیروی می کند و اقامت دائم و پاسپورت انگلستان را به فرزندان تازه متولد شده ای اعطا می کند که یکی از والدین آن ها از تبعه انگلستان باشد. با این وجود، سیستم خاک نیز در این کشور به عنوان سیستم فرعی اعطای تابعیت از طریق تولد شناخته می شود و چنانچه فرزندی از والدین غیرانگلیسی متولد شده و ده سال نخست زندگی خود را در این کشور به سر برده و تنها اقامت محدود در خارج از کشور داشته است، والدین وی می توانند برای اخذ شهروندی درخواست دهند.

شرایط ویزای همراه دانشجویی

با توجه به ارائه سطوح مختلف آموزش در انگلستان و حضور دانش آموزان و دانشجویان در انگلستان برای تحصیل در مقاطع مختلف، ویزای همراه را می توان برای دانش آموزان و دانشجویان دانشگاهی بررسی کرد. ویزای همراه دانش آموزی یا گاردین برای کودکان زیر 12 سال صادر می شود؛ با توسعه خدمات مدارس شبانه روزی و تأمین امنیت دانش آموزان، سرپرستی دانش آموزان بالای 12 سال به مدارس داده است. والدین می توانند با دریافت ویزای توریستی، برای حضور شش ماهه در کنار فرزندانشان در انگلیس اقدام نمایند. پدر، مادر، خواهر و برادر فرد محصل می توانند با ارائه مدارک مالی قوی، به صورت جداگانه به عنوان همراه، ویزای همراه توریستی را دریافت کرده و در مدت تعیین شده در انگلستان حضور داشته باشند. پس از بازگشت، مجدداً فرد امکان دریافت ویزای همراه توریستی شش ماهه دارد و پس از آن مجوز ویزای یک ساله برای وی صادر می شود. پس از آن نیز مجدداً امکان دریافت ویزای یک ساله و پس از بازگشت، امکان دریافت ویزای سه ساله و سپس پنج ساله برای فرد فراهم است. از آن جایی که جمع مدت زمان سکونت فرد درانگلیستان با این ویزا به ده سال می رسد، پاسپورت انگلستان به وی اعطا می گردد. برای دریافت این ویزا لازم است که تمکن مالی مناسبی را ارائه داده و از عدم سوءپیشینه یا ارتکاب جرائمی مانند نقض قوانین مهاجرتی برخوردار باشید.

 

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد گاردین شیپ

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور درمورد گاردین شیپ

دانشجویان مقطع لیسانس در کشور انگلستان نمی توانند ویزای همراه این کشور را دریافت نمایند، اما دانشجویان فوق لیسانس می توانند با درخواست ویزای همراه، همسر و فرزندان خود را در کنار خود داشته باشند. با مشاهده محصول ویدئویی گام به گام تا اخذ اقامت می توانید اطلاعات کامل و جامعی در خصوص کلیه شرایط مهاجرت به انگلستان از جمله ویزای همراه انگلستان به دست آورید.

گام به گام تا اخذ اقامت

شرایط ویزای همراه برای کسانی که تابعیت انگلستان را کسب کرده اند

اکنون این سوال مطرح می شود که شرایط اخذ ویزای همراه برای افرادی که تابعیت این کشور را دارند چگونه است؟ به طور کلی برای دریافت ویزای همراه انگلستان لازم است که دارای گذرنامه معتبر بوده و به صورت آنلاین، درخواست خود را اعلام نمایید؛ توانایی خود در تأمین هزینه های زندگی را نشان دهید و فردی را که در انگلستان به حمایت مالی شما می پردازد معرفی نمایید؛ محل سکونت و استقرار خود در کشور انگلستان را ذکر کنید و به قوانین جاری در این کشور متعهد و پایبند باشید. رعایت این شرایط برای تمامی متقاضیان اخذ ویزای همراه انگلستان، حتی افراد دارای پاسپورت این کشور الزامیست. البته داشتن پاسپورت انگلستان می تواند در مواردی مانند تسریع بررسی پرونده مهاجرتی شما نقش مؤثری داشته باشد. ارائه مدارکی نظیر گواهی ثبت احوال مبنی بر سکونت یک سال اخیر در کشوری که ظرف ده سال اخیر در آن بوده اید به همراه ارسال مدارک توسط پست های خاص یا شرکت خدمات بیمه ای که حق بیمه خود را توسط آن پرداخت کرده اید؛ یا مرکز و مؤسسه خدماتی حقوقی؛ و گواهینامه فرزند (که در بریتانیا متولد شده است) با قید نام والدین وی و پرداخت هزینه های اضافی مراقبت های درمانی و بهداشتی برای اخذ ویزای همراه الزامیست. در صورتی که شخص اصلی که شما به عنوان همراه وی شناخته می شوید در خارج از انگلستان درخواست الحاق همراه می دهد، بایستی مبلغ 1890 پوند به ازای هر نفر داشته باشد و در صورتی که بیش از 12 ماه از حضور وی در انگلستان می گذرد، این مبلغ به 630 پوند کاهش می یابد.

بورسیه تحصیلی در هند

پاسپورت انگلستان

 

_____________سخن پایانی____________

ویزای همراه انگلستان، شرایط اعطای ویزای همراه انگلستان در روش های مختلف مهاجرت مانند تحصیل و سرمایه گذاری در این مقاله بررسی شد. در عموم قوانین مهاجرت، همراه به عنوان همسر و فرزندان کمتر از 18 سال شناخته می شود که البته در مواردی دارای استثنا نیز می باشد. با سرمایه گذاری در انگلستان و دریافت ویزای نوع یک این کشور می توان همسر و فرزندان خود را به همراه داشت. ویزای همراه دانشجویی به دانشجویان مقطع فوق لیسانس انگلستان تعلق می گیرد؛ اما والدین دانش جویان کارشناسی یا مدارس انگلستان می توانند با دریافت ویزای توریستی، مدتی را در کنار فرزندان خود در این کشور حضور داشته باشند. با توجه به اهمیت موضوع ویزای همراه انگلستان برای متقاضیان مهاجرت به این کشور، توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تلفنی رایگان، با مشاورین ما در مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را در وب سایت این مؤسسه کامل نمایید. همچنین سئوالات خود پیرامون این سئوال را که آیا انگلستان ویزای گاردین شیپ میدهد یا خیر؛ می توانید در بخش "ثبت پرسش" در انتهای مقاله مطرح نمایید تا در مدت زمان کوتاهی به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
نیکان
سلام. خسته نباشید. اگر من دانشجوی انگلستان باشم و در سال آخر فرزند در این کشور به دنیا بیارم، فرزندم میتونه پاسپورت انگلیس رو بگیره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اگر شما اقامت این کشور را اخذ کنید فرزند شما نیز از طریق اقامت شما اقامت و تابعیت این کشور را اخذ می کنند. سپاس
مشاوره رایگان