ویزای جستجوی کار آلمان

25 شهریور 1399 6 نظر

ویزای جستجوی کار آلمانویزای جستجوی کار آلمان، صفر تا صد ویزای جستجوی کار آلمان، نحوه گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان و شرایط آن مانند هزینه ویزای جستجوی کار آلمان در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا از شرایط ویزای جستجوی کار در کشور آلمان اطلاع دارید؟ آیا می دانید نرخ بیکاری در آلمان چند درصد است؟ مشاغل مورد نیاز کشور آلمان در حال حاضر چیست؟ با توجه به کمبود نیروی کاری که در آلمان وجود دارد، هر ساله تعداد بسیاری از افراد، خواهان اخذ ویزای جستجوی کار آلمان هستند تا بتوانند از طریق دریافت این ویزا و یافتن کار مناسب در کشور آلمان، به اقامت و تابعیت آلمان دست یابند. در صورتی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید قبل از اقدام باید شرایط خود را بررسی نمایید؛ چرا که رشته تحصیلی شخص متقاضی در اخذ ویزا بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل در این مقاله به بررسی شرایط اخذ ویزای جستجوی کار کشور آلمان به طور کامل می پردازیم. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) آماده ارائه هرگونه خدمات در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان می باشد. برای بررسی شرایط خود می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره تلفنی به صورت رایگان بهره مند گردید. همچنین در صورت تکمیل فرم تماس، جهت ارائه مشاوره تلفنی رایگان با شما تماس گرفته می شود. در مقاله پیش روی، مباحث ذیل پیرامون موضوع ویزای جستجوی کار آلمان بررسی می گردد:

 • شرایط ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)
 • انواع ویزای کار آلمان (ملک پور)
 • مدارک مورد نیاز ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)
 • بررسی نرخ بیکاری در آلمان (ملک پور)
 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2020 (ملک پور)
 • میزان حقوق و درآمد در آلمان (ملک پور)
 • نحوه کاریابی در آلمان (ملک پور)
 • مؤسسات کاریابی در آلمان (ملک پور)
 • بررسی ویزای همراه در تجربه ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)
 • وضعیت اقامت و اخذ تابعیت با ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)
 • پاسخ به سوالات رایج در زمینه ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)
 • کلام آخر درباره ویزای جستجوی کار آلمان

ویزای جستجوی کار آلمانشرایط ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)

ویزای جستجوی کار آلمان یکی از انواع ویزاهایی است که طرفداران بسیاری دارد و هر ساله تعداد بسیاری از اشخاصی که قصد مهاجرت به آلمان دارند، جهت دریافت ویزای جستجوی کار آلمان اقدام می نمایند. قبل از پرداختن به شرایط ویزای جستجوی کار آلمان، قصد داریم که اطلاعاتی را در توضیح شرایط عمومی این کشور بیان کنیم.

 

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با ویزای کار آلمان 

آلمان با نام رسمی Deutschland کشوریست که در قاره اروپا واقع شده است. پایتخت این کشور، شهر بزرگ و مدرن برلین می باشد. کشور آلمان از سمت شمال با دریای شمال، دریای بالتیک و کشور دانمارک و از سمت شرق با کشورهای لهستان و چک و از سمت جنوب با کشورهای اتریش و سوئیس و همچنین از سمت غرب با کشورهای فرانسه، بلژیک، هلند و لوکزامبورگ همسایه می باشد. کشور آلمان دارای مساحت 357386 کیلومتر مربع است. همچنین این کشور 82887 میلیون نفر جمعیت دارد. آلمان کشوریست که دارای نظام سیاسی جمهوری فدرال دموکراتیک پارلمانی می باشد. این کشور دارای 16 ایالت است که هر کدام از این ایالت ها در برخی از مسائل می توانند به صورت مستقل عمل نمایند. کشور آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان محسوب می شود. همچنین این کشور، یکی از ثروتمندترین کشورهای اتحادیه اروپا نیز به شمار می رود.

انواع ویزای کار آلمان (ملک پور)

با توجه به کمبود نیروی کار در کشور آلمان و نیاز به نیروی متخصص و ماهر در این کشور، بسیاری از افراد در جستجوی انواع ویزاهای کاری آلمان هستند که یکی از انواع آن ها، ویزای جستجوی کار آلمان می باشد. برای کار در آلمان، انواع متعددی از ویزاهای کاری وجود دارد که اشخاص می ‌توانند درخواست نمایند؛ اما در حال حاضر 2 نوع ویزا از اهمیت بسیاری برخوردار است که یکی از آن ویزاها، ویزای جستجوی کار آلمان 2020 و دیگری ویزای کار از طریق جاب آفر یا پیشنهاد کاری می باشد.

1: ویزای جستجوی کار آلمان (job seeker) (ملک پور)

ویزای جستجوی کار آلمان یا جاب سیکر به مدت 6 ماه برای شخص متقاضی صادر می شود که در این صورت فرد متقاضی می تواند با دریافت اجازه اقامت به مدت 6 ماه در این کشور، در جستجوی یافتن کار مورد نظر باشد. در خصوص نحوه گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان قابل توجه است که شخص متقاضی باید دارای مدرک تحصیلی حداقل لیسانس باشد و بتواند مرتبط با رشته تحصیلی خود، کار مورد نظر در این کشور را بدست آورد. همچنین ارائه سابقه کاری مرتبط و داشتن مدرک زبان در سطح B1 در اخذ این نوع ویزا بسیار حائر اهمیت است. لازم به توجه است که با اخذ این نوع ویزا، به راحتی امکان کار در آلمان فراهم نخواهد شد، بلکه شخص متقاضی تنها اجازه یافتن کار در آلمان را به دست می آورد و در صورت یافتن کار، باید ویزای خود را به ویزای بلند مدت تغییر دهد تا بتواند در شغل مورد نظر مشغول به کار گردد. از نکات جالب توجه در این خصوص، پایین بودن هزینه ویزای جستجوی کار نسبت به اقدام برای اخذ سایر ویزاها می باشد.

2: ویزای کار آلمان از روش پیشنهاد شغلی (Job offer) (ملک پور)

در این نوع ویزا، شخص متقاضی باید از طرف یک کارفرمای آلمانی در این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشد تا با دریافت دعوت نامه کاری بتواند برای اخذ ویزای کار اقدام نماید. در صورتی که موفق به یافتن کارفرما در آلمان شوید باید بدانید که مطابق با قوانین، شخص کارفرما در ابتدا باید به مدت 3 ماه، کار مورد نظر را در این کشور آگهی نماید. در صورتی که فردی مناسب در کشور آلمان برای شغل مورد نظر یافت نشود، باید به مدت 3 ماه دیگر شغل مورد نظر در اتحادیه اروپا آگهی گردد. چنانچه مجدداً فرد متقاضی کار در گستره اتحادیه اروپا یافت نشود، می توان برای شخص مورد نظر خود در خارج از اتحادیه اروپا، دعوت نامه کاری ارسال کرد. بهتر است بدانید که این روشی یک روش غیر ممکن و دشوار می باشد؛ چرا که اولویت کار در ابتدا با کشورهای اتحادیه اروپا و شنگن و سپس با کشورهاییست که می توانند بدون ویزا به آلمان سفر نمایند. بنابراین یافتن کارفرما در آلمان امری ساده نخواهد بود. برای یافتن اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به آلمان از طریق کار می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید تا از قوانین به صورت کامل اطلاع یابید.

ویزای جستجوی کار آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق کار

مدارک مورد نیاز برای ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)

اشخاصی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارند قبل از اقدام برای دریافت این ویزا، باید مدارک خود را تکمیل کرده و به سفارت آلمان ارائه نمایند. با توجه به اهمیت این مرحله، در این بخش از مقاله بر آنیم تا در مورد مدارک مورد نیاز برای ویزای جستجوی کار آلمان به صورت کامل توضیح دهیم تا در صورتی که قصد اخذ این نوع ویزا را دارید، پس از درخواست وقت سفارت آلمان بتوانید مدارک خود را تکمیل نموده و در زمان مقرر به سفارت تحویل نمایید تا بتوانید ویزای خود را دریافت کنید. مدارک مورد نیاز برای ویزای جستجوی کار آلمان عبارتند از:

 • ارائه پاسپورت شخص متقاضی با مدت اعتبار مناسب
 • ارائه و ترجمه مدارک تحصیلی لیسانس به بالا به همراه ریز نمرات آن ها
 • ارائه 2 قطعه عکس
 • ارائه نامه تمکن مالی شخص متقاضی
 • ارائه مدرک زبان آلمانی در سطح B1
 • ارائه گواهی سلامت شخص متقاضی
 • ارائه سوابق کاری و نامه کاری
 • ارائه رزرو بلیط هواپیما و رزرو هتل (محل اقامت)
 • تکمیل و ارائه فرم درخواست ویزا
 • ارائه گواهی عدم سو پیشینه
 • ارائه توصیه نامه
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی

در صورت مطالعه لینک زیر، اطلاعات کاملی درمورد ویزای کار آلمان به دست خواهید آورد:

ویزای جستجوی کار آلمان

ویزای کار آلمان

بررسی نرخ بیکاری در آلمان (ملک پور)

اشخاصی که قصد گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان را دارند در ابتدا باید به نرخ بیکاری در این کشور توجه ویژه‌ ای داشته باشند و سپس بتوانند برای اخذ ویزا درخواست دهند. نرخ بیکاری در هر کشور، یکی از مهمترین عوامل برای اخذ ویزای کار می باشد؛ چرا که اگر کشوری دارای نرخ بیکاری بالا باشد می توان گفت کشور مناسبی برای کار و اخذ ویزای کار نخواهد بود. با توجه به صنعتی بودن کشور آلمان، این کشور دارای نرخ بیکاری بسیار پایینی می باشد و اشخاصی که قصد اخذ ویزای کار این کشور را دارند، از شانس بالایی برای اخذ ویزا و همچنین یافتن کار برخوردار هستند. در حال حاضر کشور آلمان دارای نرخ بیکاری 3.42 می باشد. با توجه به این آمار می توان گفت این کشور در اتحادیه اروپا یکی از بهترین کشورها برای ویزای کار و یافتن کار است. بنابراین اشخاص متقاضی می توانند با استفاده از ویزای جستجوی کار آلمان، کار مناسب خود در این کشور یافته و وارد بازار کار شوند و پس از آن به اقامت و تابعیت این کشور نیز دست یابند. نمودار زیر نرخ بیکاری در آلمان را نشان می دهد.

ویزای جستجوی کار آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 2020 (ملک پور)

در صورتی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید بهتر است تا از مشاغل مورد نیاز در این کشور اطلاع کافی داشته باشید. چرا که در این صورت می توانید مطابق با تحصیلات و حرفه شغلی خود، کار مورد نظر خود در این کشور را به دست آورید. یکی از مهمترین مواردی که در مورد ویزای جستجوی کار آلمان وجود دارد، مشاغل مورد نیاز در این کشور است. لازم به توجه است که برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان، رشته تحصیلی شخص متقاضی و سابقه کاری مرتبط با آن باید مورد نیاز این کشور باشد. در این بخش از مقاله قصد داریم تا در مورد مشاغل مورد نیاز کشور آلمان جهت اخذ ویزای جستجوی کار آلمان مطالبی را بیان نماییم. در جدول ذیل، مشاغل مورد نیاز این کشور به همراه کد شغلی هر یک نمایش داده شده است.

 

مشاغل

نوع تخصص

کد شغلی

ساخت و ساز فلزی

Metal construction

کارگر ماهر

24412

مکاترونیک

Mechatronics professions

متخصص مکاترونیک

26113

مهندسی برق

Electrical machine engineering professions

مهندسی برق

26222

مهندسی برق صنعتی

Electrical industrial engineering professions

مهندسی برق صنعتی

26252

صنایع الکترونیک ساختمانی

Constraction electronics professions

مهندس صنایع الکترونیک ساختمانی

26212

کامپیوتر نرم افزار

Software development

متخصص نرم افزار

43413

برنامه نویسی

Programming

متخصص برنامه نویس

43423

مصالح ساختمانی

masonry

متخصص مصالح ساختمانی

32123

جوش و فناوری اتصال

Welding and joining technology

کارگر ماهر

24422

حرفه عملیات راه آهن

Professions in technical railway operations

متخصص عملیات راه آهن

51113

 

ویزای جستجوی کار آلمان

میزان حقوق و درآمد در آلمان (ملک پور)

یکی از مهمترین مواردی که در بحث ویزای جستجوی کار آلمان باید مورد بررسی قرار گیرد، میزان حقوق در آلمان می باشد. اشخاصی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارند باید بدانند که میزان حقوق در این کشور با توجه به شرایط کاری و موقعیت کاری شخص متقاضی متفاوت می باشد. بنابراین باید گفت که میزان حقوق در این کشور به صورت یکسان نخواهد بود و هر شغل، رشته و سمت شغلی می تواند حقوق و مزایای متفاوتی را داشته باشد. بنابراین در این قسمت از مقاله به برخی از مشاغل و میزان حقوق و درآمد آن ها در این کشور می‌پردازیم تا با اطلاع دقیق از میزان حقوق در این کشور بتوانید برای ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید.

 

مشاغل

میزان حقوق به یورو

پزشک متخصص

7054

مهندس کامپیوتر

4583

مهندس مکانیک

4150

مهندس عمران

4349

خلبان

6927

وکالت

5506

مهندس برق

5160

پرستار

2405

حسابدار

3427

فیزیکدان

5163

نحوه کاریابی در آلمان (ملک پور)

اگر قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید، باید با نحوه کاریابی در این کشور آشنا شوید تا به محض گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان بتوانید کار مناسب با رشته و تخصص خود را به دست آورید. مهم ترین مسئله ای که در بحث ویزای جستجوی کار یا به طور کلی بحث ویزای کار باید مورد بحث و بررسی قرار گیرد، نحوه کاریابی در این کشور می باشد. اشخاصی که در مورد نحوه کاریابی در آلمان اطلاعات کافی را ندارند ممکن است برای یافتن کار مورد نظر مدت زمان زیادی را صرف کنند که گاهاً ممکن است به اتمام مدت ویزا بیانجامد و شخص متقاضی موفق به یافتن کار مورد نظر نشود. بنابراین مهم‌ ترین مسئله این است که در مورد نحوه کاریابی به طور کامل آشنایی داشته باشید و سپس برای کسب تجربه ویزای جستجوی کار آلمان اقدام نمایید. اشخاص متقاضی می توانند برای یافتن کار مورد نظر از طریق مؤسسات کاریابی معتبر که در آلمان وجود دارد و همچنین سایت های کاریابی معتبری که در این کشور وجود دارند، کار مورد نظر خود را به دست آورند. مؤسسه حقوقی ملک پور محصول جدیدی را تهیه و ارائه کرده است که در آن به آموزش مهم ترین نکات جهت کاریابی و موفقیت در پروسه کار در خارج از کشور پراخته شده است.

ویزای جستجوی کار آلمان

 

همچنین ویدئوهای رایگان فراوانی در زمینه اخذ ویزای جستجوی کار آلمان یا دیگر ویزاهای کاری کشورهای مختلف در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

 

فایل تصویری مؤسسه ملک پور در مورد ویزای جستجوی کار در آلمان

فایل صوتی مؤسسه ملک پور در مورد ویزای جستجوی کار در آلمان

در این مورد باید گفت که شخص متقاضی باید رزومه خود را به صورت کامل برای مؤسسات کاریابی و یا سایت های کاریابی ارسال نماید تا در صورت تأیید و یافتن فرصت شغلی، بتواند برای مصاحبه کاری اقدام کند. در قسمت بعدی از مقاله در مورد مؤسسات کاریابی به طور کامل توضیح داده خواهد شد تا بتوانید با برخی از مؤسسات کاریابی در آلمان آشنا گردید. در صورتی که قصد مهاجرت به آلمان و یا حتی کشورهای دیگر را دارید می توانید با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، از تمامی قوانین و همچنین شرایط کاریابی اطلاع کافی را بدست آورید.

ویزای جستجوی کار آلمان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مؤسسات کاریابی در آلمان (ملک پور)

در صورتی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید باید از مؤسسات کاریابی در آلمان اطلاع کافی داشته باشید تا بتوانید با ارسال رزومه خود برای مؤسسات کاریابی معتبر در این کشور، کار مناسب خود را به دست آورده و پس از یافتن کار مناسب، به اقامت و تابعیت آلمان دست یابید. مؤسسه حقوقی ملک پور در این بخش از مقاله قصد دارد تا مؤسسات کاریابی معتبر در آلمان را معرفی نماید. یکی از مهم ترین نکات در خصوص مؤسسات کاریابی، اعتبار و هماهنگی آن ها با شرایط و نیازمندی های شرکت ها و نهادهای مختلف کاری در آلمان می باشد. البته نکته ای که در مورد مؤسسات کاریابی باید گفت این است که با توجه به طولانی بودن تعیین وقت سفارت آلمان، در صورتی که بخواهید شانس کاریابی خود را افزایش دهید بهتر است در ابتدا ویزای خود را دریافت نمایید و سپس وارد کشور آلمان شده و برای مصاحبه حضوری اقدام کنید. در این صورت می توانید شانس خود را جهت کاریابی در آلمان افزایش دهید. برخی از مؤسسات کاریابی در آلمان از قرار زیر است:

 

آژانس کاریابی IRC

آدرس: München Deutschland, Lowengrube 1080333 Muchen

تلفن:90-004989990184

وب سایت: www.ircgmbh.de

ایمیل: [email protected]

آژانس کاریابی Kelly Services GmbH

آدرس: Lübecker Str. 128, 22087 Hamburg, Germany

تلفن: 00494020769770

ایمیل: [email protected]

آژانس کاریابی Approach People

آدرس: Quantum House, Temple Road, Blackrock Co, Dublin

تلفن: 0035304003500

ایمیل: [email protected]

 

بررسی ویزای همراه در تجربه ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)

یکی از مسائلی که در اخذ ویزای جستجوی کار آلمان حائز اهمیت می باشد، اخذ ویزای همراه است. افرادی که درخواست گرفتن ویزای جستجوی کار آلمان را مطرح می نمایند باید بدانند که این نوع ویزا، امکان همراه را نخواهد داشت. فرد متقاضی با اخذ ویزای 6 ماه خود و پس از یافتن کار مناسب مطابق با قوانین کار در آلمان و دریافت حقوق و مزایا مطابق با قوانین می‌تواند برای همراهان خود یعنی همسر و فرزندان زیر 18 سال، درخواست ویزای همراه را مطرح نماید. فرزندان بالای 18 سال می توانند از طرق دیگر مانند تحصیل در آلمان، اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند. بنابراین در صورتی امکان درخواست ویزای همراه وجود دارد که فرد متقاضی بتواند شغل مورد نظر خود در کشور آلمان را یافته و پس از عقد قرارداد کاری، مشغول به کار گردد. این مقاله توسط مؤسسه حقوقی ملک پور گردآوری و نوشته شده است؛ بنابراین هرگونه کپی برداری از محتوای این مقاله شرعاً و قانوناً حرام می باشد. شخص متقاضی قبل از اقدام برای همراهان خود باید بتواند اثبات کند که در صورت یافتن کار می تواند هزینه های زندگی خود و اعضا خانواده را تأمین نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به آلمان و کسب مشاوره در این زمینه می توانید به لینک ذیل مراجعه نمایید.

ویزای جستجوی کار آلمان

مشاوره مهاجرت به آلمان

وضعیت اقامت و اخذ تابعیت با ویزای جستجوی کار آلمان (ملک پور)

همانطور که می دانید یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت کشور آلمان، از طریق دریافت ویزای جستجوی کار آلمان و سپس اقامت کاری این کشور می باشد. با توجه به نرخ پایین بیکاری و کمبود نیروی کار در این کشور، هر ساله تعداد بسیاری از اشخاص قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارند تا بتوانند با اخذ این نوع ویزا به اقامت و تابعیت کشور آلمان دست یابند. در صورتی که موفق به اخذ ویزای جستجوی کار شوید، لازم است بدانید که مدت این ویزا 6 ماه می باشد و شخص متقاضی به مدت 6 ماه می تواند در جستجوی کار مورد نظر خود باشد. در صورت یافتن شغل مناسب، ویزای جستجوی کار آلمان به اقامت کاری بلند مدت برای فرد متقاضی تبدیل می شود. جالب است که بدانید اقامت کاری در آلمان به صورت سالیانه تمدید خواهد شد و شخص متقاضی در صورتی که بتواند 5 سال به طور تمام وقت در این کشور مشغول به کار شود و مالیات و بیمه خود و اعضای خانواده خود را نیز پرداخت نماید می تواند در سال پنجم اقامت خود، درخواست اقامت دائم کشور آلمان را مطرح نمایند و آن را به دست آورند. با گذشت 5 سال از اقامت شخص متقاضی، فرد متقاضی این مکان را دارد تا در سال هفتم، درخواست پاسپورت کشور آلمان را مطرح کند؛ در این صورت می توان تابعیت کشور آلمان را نیز به دست آورد. در صورتی که قصد اخذ تابعیت کشور آلمان را دارید باید بدانید که شخص متقاضی باید بتواند به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشد. همچنین دانستن تاریخ کشور آلمان از اهمیت بسیاری برای اخذ پاسپورت این کشور برخوردار است. اگر در اندیشه اخذ اقامت آلمان هستید برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به لینک ذیل مراجعه فرمایید.

ویزای جستجوی کار آلمان

اقامت آلمان

پاسخ به سوالات رایج درباره ویزای جستجوی کار آلمان

پرسش: ✅ کار در آلمان چگونه منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟

پاسخ: برای گرفتن اقامت کاری آلمان از دو راه می توان اقدام کرد، اینکه از داخل ایران به کاریابی بپردازید و از کارفرمایی در آلمان پیشنهاد کار دریافت نمایید یا اینکه ویزای جستجوی کار آلمان اخذ نموده و در کشور آلمان به کاریابی پرداخته و پس از استخدام، اقامت کاری آلمان را اخذ نمایید.

پرسش: ✅ شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟

پاسخ: برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان حداقل مدرک لیسانس، مدرک زبان آلمانی سطح B1 و حداقل 3 سال سابقه کار نیاز بوده و بهتر است که سن متقاضی کمتر از 40 سال باشد.

پرسش: ✅ آیا کار در آلمان بدون مدرک زبان ممکن است؟

پاسخ: خیر. برای اخذ ویزای کار آلمان می بایست مدرک زبان آلمانی B1داشته باشید.

پرسش: ✅ کار در آلمان با مدرک دیپلم امکان پذیر است؟

پاسخ: خیر. برای کسب ویزای جستجوی کار آلمان می بایست حداقل مدرک تحصیلی لیسانس داشته باشید.

 

_____________________ کلام آخر درباره ویزای جستجوی کار آلمان _____________________

ویزای جستجوی کار آلمان، شرایط ویزای جستجوی کار آلمان مانند هزینه، نحوه گرفتن و صفر تا صد ویزای جستجوی کار آلمان در این مقاله به صورت علمی و تحلیلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با توجه به نرخ پایین بیکاری در آلمان، اخذ ویزای جستجوی کار آلمان یکی پر طرفدارترین انواع ویزاها در این کشور می باشد که هر ساله افراد بسیاری در پی یافتن آن هستند. در صورتی که قصد اخذ ویزای جستجوی کار آلمان را دارید باید بدانید که رشته تحصیلی و همچنین سابقه کاری شخص متقاضی در اخذ ویزا بسیار حائز اهمیت است؛ چرا که رشته تحصیلی شخص متقاضی باید جزو مشاغل مورد نیاز باشد تا شخص متقاضی بتواند در این کشور مشغول به کار گردد. یکی از مهمترین مواردی که در اخذ ویزای جستجوی کار کشور آلمان حائز اهمیت است، دانستن زبان آلمانی و ارائه مدرک زبان آلمانی می باشد. مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه اخذ ویزای جستجوی کار آلمان می باشد. برای اطلاعات بیشتر و بررسی شرایط خود می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا از خدمات مشاوره رایگان تلفنی مؤسسه ملک پور بهره مند شوید. همچنین در صورت داشتن سئوالات متعدد می توانید در قسمت "ثبت پرسش" سئوالات خود را مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان به سئوالات شما توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده پاسخ داده شود.

امتیاز 5 از 5 ( 17 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
احسان احمدی
سلام. ممنون از مقاله شما. بنده ۴۰ سال دارم و فوق لیسانس عمران هستم. آیا بنده برای ویزای جست و جو کار آلمان شانسی دارم. مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ویزای جستجوی کار فرد متقاضی باید زیر 40 سال سن حداقل مدرک لیسانس در یکی از رشته های پرتقاضا (مکانیک، کامپیوتر،برق و...) حداقل سابقه کار 3 تا 5 سال و یک دانش زبان آلمانی داشته باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود برای کشورها و روش های دیگر مهاجرتی. موفق باشید.
سحر سلطانی
سلام و خسته نباشید خدمت شما من ۲۹ سالمه کارشناس بیهوشیم و ۴ سال سابقه کار دارم برای ویزا جست و کار راهنماییم کنین لطفا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ویزای جستجوی کار المان شرایط عمومی شما خوب است منتها باتوجه به رشته ای که دارید بهتر است که از راه تحصیل اقدام کنید چون رشته شما نیازمند به معادلسازی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بیشتر و بهتر بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی زمانی
سلام و احترام، ممنون از مقاله کاملتون و جداولی که برای رشته ها قراردادید. آیا در ویزای جست و جو کار آلمان اجازه حضور همراه وجود دارد؟ چقدر هزینه باید داشته باشیم؟ اگر کار پیدا نشود چه اتفاقی می افتد؟ بنده 33 ساله هستم و لیسانس برق - 7 سال سابقه با بیمه دارم. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزاهای جستجوی کار همراه ندارد و زمانی که شما کار را پیدا می کنید میتوانید برای همراه درخواست بدهید رشته شما رشته خوبی است و شانس کاریابی بالایی دارید، این نگرانی شما طبیعی است که اگر کار پیدا نکنید چه اتفاقی می افتد برای همین پیشنهاد می کنم به لینک زیر مراجعه بکنید و محصوص گام به گام تا کار در خارج کشور را ببینید و مراحلش را به کار ببرید شما حتی قبل ورود به المان می توانید جاب آفر یا پیشنهاد شغلی دریافت کنید با این محصول.https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
فرزان قنبری
سلام و عرض ادب وقت بخیر ممنون از این مقاله خوب و عالی بنده مهندس مکانیک هستم و 36 سالم هست. زبان آلمانی رو در حد A 2 خوندم حدود 10 سال هم سوابق کاری دارم ایا شانس خوبی واسه ویزای جستجوی کار دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی؛ با توجه به رزومه و سابقه کاری که می فرمایید شانس شما مناسب است و رشته خوبی هم دارید که جز رشته های مورد تقاضای کشور المان می باشد.
سمیراکاظم بیگی
باسلام همسرمن مدرک فنی وحرفه ای برق دارن و سابقه کار۴ساله درهمین رشته مدرک المانی درحال خوندن هستن ایاشمامیتونید برای ماازالمان درخواست کاربگیری اگرامکانش هست باچه مبلغی؟ممنون ازتوجه شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای شما می توان برای ویزای جستجوی کار اقدام کرد ولی با توجه به اینکه همسر شما دارای مدرک دیپلم می باشد، ریسک ویزای بالایی دارید. برای بررسی بهتر شرایط شما و راهنمایی بهتر با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
مهری رحمانی
سلام من پرستار هستم سی سالمه و دوسال سابقه کار دارم.برای کار پزشکان و پرستاران در آلمان شرایطم مناسبه؟ اگر بخوام برم همسرم میتونه همراهم باشه؟ چطور باید اقدام کنم؟ ممنونم از پاسخگوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله همسر شما میتواند ویزای همزمان بگیرد و اجازه کار نیز دارد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
مشاوره رایگان